|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004

|
18.02.2010 22:10:00
|
|
|
| londiste, huvitav ongi, et kõik halavad olematu dx9/dx10 pärast aga samas on ära unustanud kohustusliku internetiühenduse mängimise ajal jm. vahendid piraatimise eest kaitsmiseks. Päris masendav, et originaali ostjad peavad igasuguste aktiveerimiste ja muu jamaga võitlema samal ajal kui piraat teeb kiire kopeeri-aseta ja mängib rahulikult mängu.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.02.2010 23:00:25
|
|
|
| tsitaat: |
Päris masendav, et originaali ostjad peavad igasuguste aktiveerimiste ja muu jamaga võitlema samal ajal kui piraat teeb kiire kopeeri-aseta ja mängib rahulikult mängu.
|
Ja siit tuleb loo moraal..
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devilman
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
20.02.2010 00:23:41
|
|
|
Moraal on et kui piraatlus poleks mainstream, ei topitaks ka selliseid asju mängudele kaasa?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
20.02.2010 10:14:50
|
|
|
| Täpset kuupäeva teatakse juba?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
20.02.2010 11:02:23
|
|
|
Google.com
Otsing:
assassins creed 2 pc release date
Esimene vaste:
Assassin's Creed 2 on PC has a confirmed release date on Tuesday 16 March 2010. It is 24 days left until you can play Assassin's Creed 2.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
20.02.2010 13:39:21
|
|
|
heretic666, see USA's. Samal lingil kirjas, et EU's tuleb lettidele 5. märtsil.
_________________ Does "genuine" mean "with the real bugs"? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
20.02.2010 15:56:10
|
|
|
devilman, moraal on, et ei ole vaja maksvat klienti kohelda kui kurjategijat.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
27.02.2010 11:16:13
|
|
|
marco, vap see. Vaatasin Steamis, siis seal üldse 16. märts .
EDIT: Steamis release date 4. märts. Ent 750 eeki ikka palju küsitud.
EDIT2: Andricos orienteeruvalt 5. märts kohal, 499 krooni.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
01.03.2010 21:13:42
|
|
|
juba varsti tuleb siis ve ? st et see reede siis ? vägev nagu olen seda mängu nagu kõige rohkem oodanud aga ei tea kas see on nagu reaalselt ka saadaval nagu on teiste mängudega olnud mäletan et see callofDutyMW2 oli kohe samal päeval saadaval ka kui välja tuli et kui teen eeltellimuse nagu seal öeldud ja kui mäng on väljas ja jõuab neile ka samal päeval seega 5 märts siis saab ka kätte ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
01.03.2010 21:20:00
|
|
|
| ANDRICOs on hind päris hea, huvitav kas see on alla toonud, et konsoolidel see juba ammu väljas.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
01.03.2010 21:25:16
|
|
|
ei ma ei usu et sellepärast minu meelest ubisofti mängudel üldse normaalne hind olnud läbi aegade ... esimene Asssasins Creed maksis ka mingi 500 .
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
01.03.2010 21:30:18
|
|
|
| Gap kirjutas: |
ei ma ei usu et sellepärast minu meelest ubisofti mängudel üldse normaalne hind olnud läbi aegade ... esimene Asssasins Creed maksis ka mingi 500 . |
Minu meelest esimene oli mingi 700-800 vähemalt, praegu on 500-ga müügis.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
01.03.2010 21:36:12
|
|
|
võib olla tõesti sry võisin eksida küll kuna ise millegipärast mäletan et ostsin viie sotiga enivei aga hea oleks kui mäng oleks juba see reede saadaval
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
01.03.2010 22:20:37
|
|
|
| Gap kirjutas: |
ei ma ei usu et sellepärast minu meelest ubisofti mängudel üldse normaalne hind olnud läbi aegade ... esimene Asssasins Creed maksis ka mingi 500 . |
Oleneb millal ja kust ja milline release osta. Ubisoft on täpselt sleline kirjastaja nagu iga teine.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReikoR
HV vaatleja
liitunud: 11.08.2007
|
01.03.2010 22:28:49
|
|
|
| Gap kirjutas: |
võib olla tõesti sry võisin eksida küll kuna ise millegipärast mäletan et ostsin viie sotiga enivei aga hea oleks kui mäng oleks juba see reede saadaval  |
500 maksis ikka, sai ise ka selle raha eest ostetud, Andricol on mingi oma pakend tehtud, karbis on ainult plaat, ju siis hoitakse sellega raha kokku.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
02.03.2010 00:21:45
|
|
|
| Igastahes kohe kui see poodi jõuab põrutan linna ja ostan ära. Esimene osa oli suurepärane ja teist on oodatud juba tükk aega. Ma mäletan, et alguses pidi 2009 november välja tulema, aga siis lükati PC edasi.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
02.03.2010 19:28:00
|
|
|
DefXtreme, Teine osa on veel püssim
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
02.03.2010 19:29:05
|
|
|
Kui on siis on hästi Esimene oli küll jama
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
02.03.2010 19:32:11
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Kui on siis on hästi Esimene oli küll jama  |
Jama ta küll polnud.
Minu meelest oli see 2007 aastal parimate seas.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
02.03.2010 19:33:37
|
|
|
Hobesega linna,ronid torni otsa,varastad paar taskut tühjaks ja kappad mööda katuseid,tõesti üks 2007 parimaid
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
02.03.2010 19:40:08
|
|
|
omgwtf, no nii üldistavat teksti saad iga mängu kohta öelda. Crysis - rändad dzunglis ja tapad vietkonge, siis tulevad mingid kalmaaritulnukad ja ongi kõik.
MW2 - mingi special forces teema koridoris kõmpimine, paar tundi killid nii et silm ka ei pilgu ja loed lõputiitreid.
Endale see close fight silent kill temaatika meeldib väga, kus ka rämedalt turnida saab. Ass creed 1 oli nagu rusikas silmaauku. Kuna II-s on igasugu side värke ja secret areasid, on to okordades parem .
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
02.03.2010 19:40:59
|
|
|
No ei tea,ainus mis esialgu lahe tundus olid just vaated ja ronimised,kuid seda 1-2h,edasi hakkas kuidagi kordama ennast vähe Seega paras jant oli. Ehk II osal vähe asisemalt tehtud kogu värk
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
02.03.2010 19:42:17
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Hobesega linna,ronid torni otsa,varastad paar taskut tühjaks ja kappad mööda katuseid,tõesti üks 2007 parimaid  |
Seda hobusega kappamist eriti ei olegi enam. Ise kasutasin fast travelit.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
02.03.2010 20:12:56
|
|
|
loodan et seal saab rohkem lõigata neid vaenlasi .. esimeses osas oli see viga et ajasid mingi kamba kokku ja siis lõikasid kõik ära ja jäi ikka väheseks
võik olla mingi missioon vms kus ainult mehi tuleb niikaua kui vastu pead
kui mäng läbi tehtud siis kisub lihtsalt igavaks kui iga pundi ära tappad siis kaovad nad ära ja tagasi ei tule
aga jah tegin ajaviiteks esimese uuesti läbi
õnneks pole kaua oodata enam kui uus mäng välja tuleb
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
02.03.2010 20:16:33
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
omgwtf,
Endale see close fight silent kill temaatika meeldib väga, kus ka rämedalt turnida saab. Ass creed 1 oli nagu rusikas silmaauku. Kuna II-s on igasugu side värke ja secret areasid, on to okordades parem . |
Täpselt sama siin endale meeldis just see võitlus tehnika mis oli seal esimeses osas, et kuidas seda täpsemalt seletada.. said igast erinevaid lööke teha mõõgaga ja ka plokkida vastase lööke samas ka sellega võttes vaenlase maha ...tõsi küll need igast võtted küll kordusid mingi aeg, aga endale just meeldivad sellised mõõga vehkimis mängud Kahju ainult et vibu või seda ambu ei olnud seal esimeses osas loodan et äkki teises osas on Ma ei tea kas 15 sajandil oli selline relv juba välja mõeldud
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
02.03.2010 20:22:03
|
|
|
| tsitaat: |
loodan et äkki teises osas on
|
seal veel parem....hiden gun
Kaugelt sihtmärke päris hea maha tõmmata
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
02.03.2010 20:48:55
|
|
|
| tsitaat: |
Kahju ainult et vibu või seda ambu ei olnud seal esimeses osas
|
Throwing knife
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
02.03.2010 21:12:04
|
|
|
Nojah kui nii võtta siis see tegi sama välja aga ikkagi see amb ikka natuke teistmoodi asi, oleks ehk ägedam olnud aga noh see minu mõte ja unistus lihtsalt... kunagi sai liiga palju Wilhem Telli vaadatud vist
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
02.03.2010 22:53:26
|
|
|
no üldjuhul oleks amb parem kui see kärakapüss mis kindlasti teeb julma häält
esimeses osas oli hea viskasid noaga maha ja oli pmst silent kill .. selle hidengun seda asja pole et saaks silent kill teha sellega
aga kui asi nii kaugele juba läheb et on tulirelvad mängus siis kolmas osa kui tuleb on juba mingi teine maailma sõda ?
mängu võlu kaob juba teises osas pisut ära tänu sellele püssile
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
02.03.2010 22:57:15
|
|
|
| tsitaat: |
selle hidengun seda asja pole et saaks silent kill teha sellega
|
kujuta ette et asi on nii feil et pauku keegi ei kuulegi tegelt (isegi kui vastane veel sul kürval seisab)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahf
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2007
|
02.03.2010 23:01:48
|
|
|
Venelastel asi juba torrentis üleval
Nüüd on huitav jälgida, millal käkk valmis suudetakse teha.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
02.03.2010 23:04:51
|
|
|
| Ahf kirjutas: |
Venelastel asi juba torrentis üleval
Nüüd on huitav jälgida, millal käkk valmis suudetakse teha. |
See oli juba kaks päeva tagasi üleval.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahf
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2007
|
02.03.2010 23:07:49
|
|
|
| Mkay, käkki pole ikka suudetud siis teha, 100eek , et 3 päeva pärast valmis.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
02.03.2010 23:11:02
|
|
|
| Ahf kirjutas: |
| Mkay, käkki pole ikka suudetud siis teha, 100eek , et 3 päeva pärast valmis. |
Oled ikka kindel et paned selle 100 jaaku välja kui mingi kõvem internet check pidi peal olema.
Aga eks muidugi tänapäeval on kõik tehtav
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahf
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2007
|
02.03.2010 23:15:33
|
|
|
Teeme ennustusvõistluse.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
02.03.2010 23:23:21
|
|
|
| Ahf kirjutas: |
Teeme ennustusvõistluse.  |
kaks päeva tagasi oli üleval torrentis, sina ütlesid 3päeva. homseks väljas ei ole oled soti sees
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
02.03.2010 23:25:29
|
|
|
Ega keegi tark ei tee nendele vene koopiatele kräkke...
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
02.03.2010 23:38:12
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
no üldjuhul oleks amb parem kui see kärakapüss mis kindlasti teeb julma häält
esimeses osas oli hea viskasid noaga maha ja oli pmst silent kill .. selle hidengun seda asja pole et saaks silent kill teha sellega
aga kui asi nii kaugele juba läheb et on tulirelvad mängus siis kolmas osa kui tuleb on juba mingi teine maailma sõda ?
mängu võlu kaob juba teises osas pisut ära tänu sellele püssile |
Viskenoad on ju ikka olemas. :/ Pluss nüüd on võimalus osta suuremaid taskuid pisteodade jaoks ja ka pisteodasid on võimalik poest osta.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
03.03.2010 00:33:12
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| tsitaat: |
selle hidengun seda asja pole et saaks silent kill teha sellega
|
kujuta ette et asi on nii feil et pauku keegi ei kuulegi tegelt (isegi kui vastane veel sul kürval seisab) |
sry ei saanud aru aga miks see hidengun siis feil on ja kui ta pauku ei tee siis on ju pmt sama mis mingi vibu või amb ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
03.03.2010 08:34:29
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
| tsitaat: |
selle hidengun seda asja pole et saaks silent kill teha sellega
|
kujuta ette et asi on nii feil et pauku keegi ei kuulegi tegelt (isegi kui vastane veel sul kürval seisab) |
sry ei saanud aru aga miks see hidengun siis feil on ja kui ta pauku ei tee siis on ju pmt sama mis mingi vibu või amb ? |
No lihtsalt selline pisike asi on ära unustatud nagu tähelepanu tõmbamine. Lask käib aga keegi vaatagi mis see nüüd siis oli.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
03.03.2010 17:18:24
|
|
|
Pauku kuuldakse junmala hästi. Ning vaikselt tegutsemiseks on Throwing Knife'sid.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devilman
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
03.03.2010 21:42:15
|
|
|
| Ahf kirjutas: |
| Mkay, käkki pole ikka suudetud siis teha, 100eek , et 3 päeva pärast valmis. |
võtaks meelsasti kihlveo vastu:)
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
03.03.2010 21:45:19
|
|
|
| devilman kirjutas: |
| Ahf kirjutas: |
| Mkay, käkki pole ikka suudetud siis teha, 100eek , et 3 päeva pärast valmis. |
võtaks meelsasti kihlveo vastu:) |
Käkk pidi väljas olema ja saadi mängida ka natuke, aga pidi kokku jooksma mingis teatud kohas vms.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
03.03.2010 21:48:35
|
|
|
Sama teema oli vist ka 1. osaga,et alguses sai vaid miksit natue teha ja siis pani pange vms.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
03.03.2010 21:54:51
|
|
|
Tahaks Gamepoest venekeelse ära osta kui saabub, aga kuidas selle inglise keelseks pärast saab?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
03.03.2010 21:56:09
|
|
|
| Multiplayer ka sellel mängul? VÕi miks muretsed sellepärast?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
03.03.2010 21:57:29
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
| Multiplayer ka sellel mängul? VÕi miks muretsed sellepärast? |
No ma tavaliselt pole sihuke pira vend.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
03.03.2010 21:58:39
|
|
|
| omgwtf, mõni siin nagu ostab mänge legaalselt, aga sina vist sellel pointi ei näe..
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
03.03.2010 21:59:28
|
|
|
No osta see vene key ja viska minema ja tõmba "demo" ja oledki nagu maksnud asja eest.
estplayer, ära erutu. Mänge mul kuhjaga ostetud ja ostan ka edaspidi mänge mis on väärt
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|