Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin's Creed II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.02.2010 22:10:00 vasta tsitaadiga

londiste, huvitav ongi, et kõik halavad olematu dx9/dx10 pärast aga samas on ära unustanud kohustusliku internetiühenduse mängimise ajal jm. vahendid piraatimise eest kaitsmiseks. Päris masendav, et originaali ostjad peavad igasuguste aktiveerimiste ja muu jamaga võitlema samal ajal kui piraat teeb kiire kopeeri-aseta ja mängib rahulikult mängu.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 23:00:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Päris masendav, et originaali ostjad peavad igasuguste aktiveerimiste ja muu jamaga võitlema samal ajal kui piraat teeb kiire kopeeri-aseta ja mängib rahulikult mängu.

Ja siit tuleb loo moraal..
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 00:23:41 vasta tsitaadiga

Moraal on et kui piraatlus poleks mainstream, ei topitaks ka selliseid asju mängudele kaasa?icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 10:14:50 vasta tsitaadiga

Täpset kuupäeva teatakse juba?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 11:02:23 vasta tsitaadiga

Google.com
Otsing:
assassins creed 2 pc release date
Esimene vaste:
Assassin's Creed 2 on PC has a confirmed release date on Tuesday 16 March 2010. It is 24 days left until you can play Assassin's Creed 2.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 20.02.2010 13:39:21 vasta tsitaadiga

heretic666, see USA's. Samal lingil kirjas, et EU's tuleb lettidele 5. märtsil.
_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 15:56:10 vasta tsitaadiga

devilman, moraal on, et ei ole vaja maksvat klienti kohelda kui kurjategijat.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 11:16:13 vasta tsitaadiga

marco, vap see. Vaatasin Steamis, siis seal üldse 16. märts icon_neutral.gif.

EDIT: Steamis release date 4. märts. Ent 750 eeki ikka palju küsitud.

EDIT2: Andricos orienteeruvalt 5. märts kohal, 499 krooni.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.03.2010 21:13:42 vasta tsitaadiga

juba varsti tuleb siis ve ? st et see reede siis ? icon_eek.gif vägev nagu olen seda mängu nagu kõige rohkem oodanud bow.gif icon_lol.gif aga ei tea kas see on nagu reaalselt ka saadaval nagu on teiste mängudega olnud mäletan et see callofDutyMW2 oli kohe samal päeval saadaval ka kui välja tuli et kui teen eeltellimuse nagu seal öeldud ja kui mäng on väljas ja jõuab neile ka samal päeval seega 5 märts siis saab ka kätte ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 21:20:00 vasta tsitaadiga

ANDRICOs on hind päris hea, huvitav kas see on alla toonud, et konsoolidel see juba ammu väljas.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.03.2010 21:25:16 vasta tsitaadiga

ei ma ei usu et sellepärast icon_rolleyes.gif minu meelest ubisofti mängudel üldse normaalne hind olnud läbi aegade ... esimene Asssasins Creed maksis ka mingi 500 .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 21:30:18 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
ei ma ei usu et sellepärast icon_rolleyes.gif minu meelest ubisofti mängudel üldse normaalne hind olnud läbi aegade ... esimene Asssasins Creed maksis ka mingi 500 .


Minu meelest esimene oli mingi 700-800 vähemalt, praegu on 500-ga müügis.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.03.2010 21:36:12 vasta tsitaadiga

võib olla tõesti sry icon_redface.gif võisin eksida küll kuna ise millegipärast mäletan et ostsin viie sotiga icon_biggrin.gif enivei aga hea oleks kui mäng oleks juba see reede saadaval icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 22:20:37 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
ei ma ei usu et sellepärast icon_rolleyes.gif minu meelest ubisofti mängudel üldse normaalne hind olnud läbi aegade ... esimene Asssasins Creed maksis ka mingi 500 .

Oleneb millal ja kust ja milline release osta. Ubisoft on täpselt sleline kirjastaja nagu iga teine.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReikoR
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2007




sõnum 01.03.2010 22:28:49 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
võib olla tõesti sry icon_redface.gif võisin eksida küll kuna ise millegipärast mäletan et ostsin viie sotiga icon_biggrin.gif enivei aga hea oleks kui mäng oleks juba see reede saadaval icon_razz.gif


500 maksis ikka, sai ise ka selle raha eest ostetud, Andricol on mingi oma pakend tehtud, karbis on ainult plaat, ju siis hoitakse sellega raha kokku.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 00:21:45 vasta tsitaadiga

Igastahes kohe kui see poodi jõuab põrutan linna ja ostan ära. Esimene osa oli suurepärane ja teist on oodatud juba tükk aega. Ma mäletan, et alguses pidi 2009 november välja tulema, aga siis lükati PC edasi.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 19:28:00 vasta tsitaadiga

DefXtreme, Teine osa on veel püssim icon_cool.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 02.03.2010 19:29:05 vasta tsitaadiga

Kui on siis on hästi thumbs_up.gif Esimene oli küll jama icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 19:32:11 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Kui on siis on hästi thumbs_up.gif Esimene oli küll jama icon_lol.gif


Jama ta küll polnud.

Minu meelest oli see 2007 aastal parimate seas.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 02.03.2010 19:33:37 vasta tsitaadiga

Hobesega linna,ronid torni otsa,varastad paar taskut tühjaks ja kappad mööda katuseid,tõesti üks 2007 parimaid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 19:40:08 vasta tsitaadiga

omgwtf, no nii üldistavat teksti saad iga mängu kohta öelda. Crysis - rändad dzunglis ja tapad vietkonge, siis tulevad mingid kalmaaritulnukad ja ongi kõik.
MW2 - mingi special forces teema koridoris kõmpimine, paar tundi killid nii et silm ka ei pilgu ja loed lõputiitreid.
Endale see close fight silent kill temaatika meeldib väga, kus ka rämedalt turnida saab. Ass creed 1 oli nagu rusikas silmaauku. Kuna II-s on igasugu side värke ja secret areasid, on to okordades parem icon_razz.gif.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 02.03.2010 19:40:59 vasta tsitaadiga

No ei tea,ainus mis esialgu lahe tundus olid just vaated ja ronimised,kuid seda 1-2h,edasi hakkas kuidagi kordama ennast vähe thumbs_down.gif Seega paras jant oli. Ehk II osal vähe asisemalt tehtud kogu värk icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 19:41:23 vasta tsitaadiga

Ei AC1 oli minu jaoks tõesti igav.See on üks väheseid mänge mille ma olen poole pealt lihtsalt katki jätnud icon_neutral.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 19:42:17 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Hobesega linna,ronid torni otsa,varastad paar taskut tühjaks ja kappad mööda katuseid,tõesti üks 2007 parimaid thumbs_up.gif

Seda hobusega kappamist eriti ei olegi enam. Ise kasutasin fast travelit.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 02.03.2010 20:12:56 vasta tsitaadiga

loodan et seal saab rohkem lõigata neid vaenlasi .. esimeses osas oli see viga et ajasid mingi kamba kokku ja siis lõikasid kõik ära ja jäi ikka väheseks
võik olla mingi missioon vms kus ainult mehi tuleb niikaua kui vastu pead
kui mäng läbi tehtud siis kisub lihtsalt igavaks kui iga pundi ära tappad siis kaovad nad ära ja tagasi ei tule


aga jah tegin ajaviiteks esimese uuesti läbi
õnneks pole kaua oodata enam kui uus mäng välja tuleb icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.03.2010 20:16:33 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
omgwtf,
Endale see close fight silent kill temaatika meeldib väga, kus ka rämedalt turnida saab. Ass creed 1 oli nagu rusikas silmaauku. Kuna II-s on igasugu side värke ja secret areasid, on to okordades parem icon_razz.gif.


Täpselt thumbs_up.gif sama siin endale meeldis just see võitlus tehnika mis oli seal esimeses osas, et kuidas seda täpsemalt seletada.. said igast erinevaid lööke teha mõõgaga ja ka plokkida vastase lööke samas ka sellega võttes vaenlase maha ...tõsi küll need igast võtted küll kordusid mingi aeg, aga endale just meeldivad sellised mõõga vehkimis mängud icon_biggrin.gif Kahju ainult et vibu või seda ambu ei olnud seal esimeses osas loodan et äkki teises osas on icon_razz.gif Ma ei tea kas 15 sajandil oli selline relv juba välja mõeldud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 20:22:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

loodan et äkki teises osas on

seal veel parem....hiden gun
Kaugelt sihtmärke päris hea maha tõmmata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 20:48:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kahju ainult et vibu või seda ambu ei olnud seal esimeses osas

Throwing knife
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.03.2010 21:12:04 vasta tsitaadiga

Nojah kui nii võtta siis see tegi sama välja icon_biggrin.gif aga ikkagi see amb ikka natuke teistmoodi asi, oleks ehk ägedam olnud aga noh see minu mõte ja unistus lihtsalt... kunagi sai liiga palju Wilhem Telli vaadatud vist icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 02.03.2010 22:53:26 vasta tsitaadiga

no üldjuhul oleks amb parem kui see kärakapüss mis kindlasti teeb julma häält
esimeses osas oli hea viskasid noaga maha ja oli pmst silent kill .. selle hidengun seda asja pole et saaks silent kill teha sellega
aga kui asi nii kaugele juba läheb et on tulirelvad mängus siis kolmas osa kui tuleb on juba mingi teine maailma sõda ?
mängu võlu kaob juba teises osas pisut ära tänu sellele püssile
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 22:57:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

selle hidengun seda asja pole et saaks silent kill teha sellega

kujuta ette et asi on nii feil et pauku keegi ei kuulegi tegelt (isegi kui vastane veel sul kürval seisab)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 23:01:48 vasta tsitaadiga

Venelastel asi juba torrentis üleval icon_smile.gif
Nüüd on huitav jälgida, millal käkk valmis suudetakse teha.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 23:04:51 vasta tsitaadiga

Ahf kirjutas:
Venelastel asi juba torrentis üleval icon_smile.gif
Nüüd on huitav jälgida, millal käkk valmis suudetakse teha.


See oli juba kaks päeva tagasi üleval.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 23:07:49 vasta tsitaadiga

Mkay, käkki pole ikka suudetud siis teha, 100eek , et 3 päeva pärast valmis.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 23:11:02 vasta tsitaadiga

Ahf kirjutas:
Mkay, käkki pole ikka suudetud siis teha, 100eek , et 3 päeva pärast valmis.

Oled ikka kindel et paned selle 100 jaaku välja kui mingi kõvem internet check pidi peal olema.
Aga eks muidugi tänapäeval on kõik tehtav
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 23:15:33 vasta tsitaadiga

Teeme ennustusvõistluse. icon_smile.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 23:23:21 vasta tsitaadiga

Ahf kirjutas:
Teeme ennustusvõistluse. icon_smile.gif

kaks päeva tagasi oli üleval torrentis, sina ütlesid 3päeva. homseks väljas ei ole oled soti sees icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 23:25:29 vasta tsitaadiga

Ega keegi tark ei tee nendele vene koopiatele kräkke...
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 23:38:12 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
no üldjuhul oleks amb parem kui see kärakapüss mis kindlasti teeb julma häält
esimeses osas oli hea viskasid noaga maha ja oli pmst silent kill .. selle hidengun seda asja pole et saaks silent kill teha sellega
aga kui asi nii kaugele juba läheb et on tulirelvad mängus siis kolmas osa kui tuleb on juba mingi teine maailma sõda ?
mängu võlu kaob juba teises osas pisut ära tänu sellele püssile

Viskenoad on ju ikka olemas. :/ Pluss nüüd on võimalus osta suuremaid taskuid pisteodade jaoks ja ka pisteodasid on võimalik poest osta.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.03.2010 00:33:12 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
tsitaat:

selle hidengun seda asja pole et saaks silent kill teha sellega

kujuta ette et asi on nii feil et pauku keegi ei kuulegi tegelt (isegi kui vastane veel sul kürval seisab)


sry ei saanud aru aga miks see hidengun siis feil on ja kui ta pauku ei tee siis on ju pmt sama mis mingi vibu või amb ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2010 08:34:29 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
tsitaat:

selle hidengun seda asja pole et saaks silent kill teha sellega

kujuta ette et asi on nii feil et pauku keegi ei kuulegi tegelt (isegi kui vastane veel sul kürval seisab)


sry ei saanud aru aga miks see hidengun siis feil on ja kui ta pauku ei tee siis on ju pmt sama mis mingi vibu või amb ?

No lihtsalt selline pisike asi on ära unustatud nagu tähelepanu tõmbamine. Lask käib aga keegi vaatagi mis see nüüd siis oli.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2010 17:18:24 vasta tsitaadiga

Pauku kuuldakse junmala hästi. Ning vaikselt tegutsemiseks on Throwing Knife'sid.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2010 21:42:15 vasta tsitaadiga

Ahf kirjutas:
Mkay, käkki pole ikka suudetud siis teha, 100eek , et 3 päeva pärast valmis.


võtaks meelsasti kihlveo vastu:)
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2010 21:45:19 vasta tsitaadiga

devilman kirjutas:
Ahf kirjutas:
Mkay, käkki pole ikka suudetud siis teha, 100eek , et 3 päeva pärast valmis.


võtaks meelsasti kihlveo vastu:)


Käkk pidi väljas olema ja saadi mängida ka natuke, aga pidi kokku jooksma mingis teatud kohas vms.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 03.03.2010 21:48:35 vasta tsitaadiga

Sama teema oli vist ka 1. osaga,et alguses sai vaid miksit natue teha ja siis pani pange vms. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2010 21:54:51 vasta tsitaadiga

Tahaks Gamepoest venekeelse ära osta kui saabub, aga kuidas selle inglise keelseks pärast saab? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 03.03.2010 21:56:09 vasta tsitaadiga

Multiplayer ka sellel mängul? VÕi miks muretsed sellepärast?
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2010 21:57:29 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Multiplayer ka sellel mängul? VÕi miks muretsed sellepärast?


No ma tavaliselt pole sihuke pira vend.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 03.03.2010 21:58:39 vasta tsitaadiga

omgwtf, mõni siin nagu ostab mänge legaalselt, aga sina vist sellel pointi ei näe..
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 03.03.2010 21:59:28 vasta tsitaadiga

No osta see vene key ja viska minema icon_lol.gif ja tõmba "demo" ja oledki nagu maksnud asja eest.
estplayer, ära erutu. Mänge mul kuhjaga ostetud ja ostan ka edaspidi mänge mis on väärt icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin's Creed II mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.