|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
26.02.2010 21:12:01
|
|
|
| tegid ikka mälupulgale formati? äkki pulgal mingi enda soft ka veel peal (mõnedel on)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
26.02.2010 21:13:30
|
|
|
| Tegin formati jah. Seda kas pulgal oma soft on, seda ei tea öelda. Aga kui see formati käigus peaks kaduma, siis ei tohiks ta ju ka arvutis töötada.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
26.02.2010 21:50:10
|
|
|
Uus pulk ikka? Kui tshekk olemas, siis vuta-vuta poodi ümber vahetama.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
26.02.2010 23:57:50
|
|
|
| Jään endale kindlaks ja soovitan siiski mõnda muud pulka proovida, sõbra oma kasvõi. Ehk on siiski pulgas endas asi.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
27.02.2010 00:13:42
|
|
|
um, kas see on miski u3 (oli vist sihuke?) funktsionaalsusega pulk? kui jah, siis on seal tõenäoliselt kaks partitsiooni, ühe pealt (system) tehakse justkui mälupulga 'boot' ja teise peale lastakse siis kirjutada. aga: v-olla ps3 näeb ainult esimest, system partitsiooni, mis minu mäletamist mööda on suht pisike ning arvut näitab ainult data partitsiooni, mis on suurem. muidugi, ainult oletus ega pretendeeri absoluutsele tõele.. mingi diskiutiliit võiks selgust tuua ehk.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
27.02.2010 13:29:51
|
|
|
| kas helsingis ka mõni pood on kust soodsalt ps3 mänge osta? huvitavad siis just uuemad mängud või on see lambi üritus ja tasub ikka uk'st kohale toimetada?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
27.02.2010 13:33:10
|
|
|
MummikAl, reeglina uuemad mängud sama hinnaga või kallimad kui UK'st ostes; samas kasutatud ja vanemaid mänge võib hea hinnaga leida
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
27.02.2010 13:47:21
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
MummikAl, reeglina uuemad mängud sama hinnaga või kallimad kui UK'st ostes; samas kasutatud ja vanemaid mänge võib hea hinnaga leida  |
no äkki mingi pood kust enamvähem sama hinnaga saab kui uk's. ise vaatasin, et tilt poes maksab heavy rain 70 euri, aga uk'st saab 48.50 euri eest.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
27.02.2010 14:30:01
|
|
|
| soome uute mängude hinnatase sama mis meil siin kohapeal. 60-70 euri.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
27.02.2010 22:49:47
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
MummikAl, reeglina uuemad mängud sama hinnaga või kallimad kui UK'st ostes; samas kasutatud ja vanemaid mänge võib hea hinnaga leida  |
no äkki mingi pood kust enamvähem sama hinnaga saab kui uk's. ise vaatasin, et tilt poes maksab heavy rain 70 euri, aga uk'st saab 48.50 euri eest. |
Huvitav, mis alustel see imepood tegutseda võiks, et nad kolmandiku võrra konkurentidest odavamat hinda pakkuda saaksid/tahaksid... Kui selline pood siiski olemas on, siis täpsemaid kontaktandmeid vast pole vaja uurida, vaja vaid minna Helsingisse kohale ja vaadata, kuskohast kilomeetritepikkune mänguhuviliste järjekord algab.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
27.02.2010 23:01:14
|
|
|
| tsitaat: |
no äkki mingi pood kust enamvähem sama hinnaga saab kui uk's. ise vaatasin, et tilt poes maksab heavy rain 70 euri, aga uk'st saab 48.50 euri eest.
|
Kui Vantaa viitsid minna, siis tuttav soomlane soovitas sellist kohta:
http://www.vpd.fi
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
28.02.2010 12:44:03
|
|
|
Vaatasin seda linki http://www.vpd.fi
Seal gran turismo5 reklaamib, et septembris müügil
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavip
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
28.02.2010 13:05:05
|
|
|
sorri et ma teemat läbi kammida ei viitsi ,aga äkki keegi teab kinnitada kas fat32 formaadist flash kettale piisab ,et ta PS3 ega ühendada või on veel midagi teha vaja ?
tegu on slim editioni 120gb se isendiga ja kas teate kuidas ps mkv faile vastu võtab ? ( need on siis bluray videofailid )
tänud ette.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
28.02.2010 14:51:03
|
|
|
| Kuna ps3 hiljuti soetatud siis küsimus-kuidas bf bad companyd demo multiplayerit mängida-ei leia kohta kus uut kasutajat registreerida.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
28.02.2010 15:45:08
|
|
|
ei peagi tegema, tõmbad demo alla ja ise ühendab selle kasutajanimega ära mis sa konsooli jaoks tegid esimene kord.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
28.02.2010 15:48:44
|
|
|
| MummikAl, ainuke mõistlik koht on gamestopist kasutatud mängude lett (helsingis 4 poodi) või siis tilt-s sama jutt. uusi mänge Uk hinnaga ainuke variant on verkkokauppa'st (ilma käibeta) aga nad saadavad ainult koju ehk sel juhul pead elama soomes (sama mis Uk's 700.-eek mäng). üldiselt hinnad uutel mängudel on kallimad kui Uk's.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
28.02.2010 16:56:21
|
|
|
| pinkman kirjutas: |
| Kuna ps3 hiljuti soetatud siis küsimus-kuidas bf bad companyd demo multiplayerit mängida-ei leia kohta kus uut kasutajat registreerida. |
kumbagi, ei bc1 ega bc2 demo, ei saa hetkel üldse enam MP's mängida.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
28.02.2010 17:35:04
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
no äkki mingi pood kust enamvähem sama hinnaga saab kui uk's. ise vaatasin, et tilt poes maksab heavy rain 70 euri, aga uk'st saab 48.50 euri eest.
|
Kui Vantaa viitsid minna, siis tuttav soomlane soovitas sellist kohta:
http://www.vpd.fi |
Olen ise sealt poest mitmeid mänge varem ostnud, aga viimasel ajal olen ikka uk-st tellinud. UK-st saab ikka odavamalt.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
28.02.2010 17:42:56
|
|
|
| helga kirjutas: |
| pinkman kirjutas: |
| Kuna ps3 hiljuti soetatud siis küsimus-kuidas bf bad companyd demo multiplayerit mängida-ei leia kohta kus uut kasutajat registreerida. |
kumbagi, ei bc1 ega bc2 demo, ei saa hetkel üldse enam MP's mängida. |
Aga mis põhjusel.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
28.02.2010 17:47:30
|
|
|
pinkman, et sa täismängu ostaksid
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
28.02.2010 17:53:07
|
|
|
| Ei osta.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
28.02.2010 17:56:47
|
|
|
| pinkman kirjutas: |
| helga kirjutas: |
| pinkman kirjutas: |
| Kuna ps3 hiljuti soetatud siis küsimus-kuidas bf bad companyd demo multiplayerit mängida-ei leia kohta kus uut kasutajat registreerida. |
kumbagi, ei bc1 ega bc2 demo, ei saa hetkel üldse enam MP's mängida. |
Aga mis põhjusel. |
bc1 on lihtsalt nii vana juba. selle täisversiooni saad juba 200.- kätte.
bc2 oli alates novembrist beta ja demona olemas. hetkel pandi kinni, äkki tulevikus tehakse veel korra lahti.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
28.02.2010 21:32:39
|
|
|
kes oskab kõneleda kus eesti poodides originaal DS3 pulte müüakse ja mis hinnaga, neti poodidest leidsin Andricost 899.- eest ..aga rohkem nagu pole kuskil silma hakand. Või siis teine mõte, et hoopis osta Dual SFX Frag pro ,on keegi siit seda oma käega katsund- proovinud?? Välismaa foorumites uurisin ja tundus et tegemist täitsa viisaka ja oma eesmärki täitva riistaga. Ja minujaoks fps tavalise puldiga mängida suht võõras
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
28.02.2010 21:47:41
|
|
|
WePlay! poes on sinist, punast ja hõbedast pulti, 895.-
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
28.02.2010 21:50:17
|
|
|
mOnster, kui oled suurem fps m2ngur siis v6ta SFX frag pro
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoonasJJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2008
|
28.02.2010 22:37:51
|
|
|
| mOnster kirjutas: |
kes oskab kõneleda kus eesti poodides originaal DS3 pulte müüakse ja mis hinnaga, neti poodidest leidsin Andricost 899.- eest ..aga rohkem nagu pole kuskil silma hakand. Või siis teine mõte, et hoopis osta Dual SFX Frag pro ,on keegi siit seda oma käega katsund- proovinud?? Välismaa foorumites uurisin ja tundus et tegemist täitsa viisaka ja oma eesmärki täitva riistaga. Ja minujaoks fps tavalise puldiga mängida suht võõras  |
Mida iganes.....................................................
Raha saad mängimise eest? Kui ei, siis ma ei saa aru, miks ei võiks tavalise puldiga mängida.....................
_________________ Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
28.02.2010 22:46:20
|
|
|
Mina ka aru ei saa........... oli tõesti vaja see pleisssteissn3 osta või??? Miks ei võiks tikkude ja tammetõrudega edasi mängida?
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
28.02.2010 22:49:38
|
|
|
| kala1 kirjutas: |
| mOnster, kui oled suurem fps m2ngur siis v6ta SFX frag pro |
kui vähegi mängida siis harjub selle pudliga väga ruttu ära, ma küll DS3 välja ei vahetaks mingi 3rd party junni vastu :P
(võrdlemisi suur kogus MW2 mängitud näiteks ja oskused ikka üle keskmise ma arvan :)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
28.02.2010 22:50:57
|
|
|
| jones9999 kirjutas: |
| mOnster kirjutas: |
kes oskab kõneleda kus eesti poodides originaal DS3 pulte müüakse ja mis hinnaga, neti poodidest leidsin Andricost 899.- eest ..aga rohkem nagu pole kuskil silma hakand. Või siis teine mõte, et hoopis osta Dual SFX Frag pro ,on keegi siit seda oma käega katsund- proovinud?? Välismaa foorumites uurisin ja tundus et tegemist täitsa viisaka ja oma eesmärki täitva riistaga. Ja minujaoks fps tavalise puldiga mängida suht võõras  |
Mida iganes.....................................................
Raha saad mängimise eest? Kui ei, siis ma ei saa aru, miks ei võiks tavalise puldiga mängida.....................  |
mis see raha siia puutub?
lihtsalt asi selles, et puldiga ei ole minujaoks fps`e inimlik mängida, hiirega on ju siiski sihtimine hoopis mugavam, ja seda parem on ka mänguelamus. Minujaoks vähemalt.
Sina mängi kuidas sulle meeldib ja mugav on.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priidik456
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2005
|
01.03.2010 00:11:12
|
|
|
Copy/paste ühest foorumist:
I have found an easier way !!!! all you have to do is go to your system setting and set to default settings choose english as your language. Set up your time as if you were in the us/canada on eastern time zone. Then you have to create a new account and your all set. It works great just did it for a friend of mine who lives in jordan. It also doesnt matter if you have a pal or ntsc version playstation. After you do that you should be able to purchase and download everything. I called sony they walked me through the process. Hope this helps !!!!!!!!!!!
Oskab keegi kommenteerida?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
01.03.2010 00:49:37
|
|
|
| mOnster, sõbra kogemust jagades siis see asi ei tasu ära end. Puldiga harjub ruttu mängima.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.03.2010 03:59:31
|
|
|
priidik456, mida kommenteerida
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
01.03.2010 08:31:27
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
| mOnster, sõbra kogemust jagades siis see asi ei tasu ära end. Puldiga harjub ruttu mängima. |
Küsimus pole vast harjumuses vaid efektiivsuses. Puldiga ei saa lihtsalt ever niisuure ja mugava skaalaga 360° liikumist ja sihtimist. Hiir on nagu auto juhtimine - puldiga fps'i pelamine on nagu auto juhtimine raadioteel juhitava auto puldiga. Jah harjub kõigega aga milleks mingit kadalippu läbi käia,et kokkuvõttes saada ikkagi piiratum tulemus. IMHO peaks kõigil PS3 fps peladel olema klaver + hiir tugi - niisama ju toetab neid asju niikuinii, võiks siis ka mängudes.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
01.03.2010 08:45:48
|
|
|
| Konsoolimängud on loodud siiski puldiga mängimiseks ja ei saa garanteerida, et kui sa kasutada seda vidinat siis kohe keeramised pööramised ja mängitavus oluliselt paremaks muutub.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
01.03.2010 09:21:50
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
| Konsoolimängud on loodud siiski puldiga mängimiseks... |
Hiir oli juba super nintendol olemas, seega pole kuskil piiblis kirjas, et konsoolimänge peab aint puldiga saama mängida.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
01.03.2010 10:10:12
|
|
|
Olge ettevaatlik kui pSNni ronite
http://kotaku.com/5482328/ps3s-suffering-from-global-network-lockdown
Going by word of other victims, people have been losing DLC, downloadable games, save files, themes and trophies just to name a few, and it continues to happen even after you've disconnected from PSN. Sony say they're looking into it, but one must wonder how a fuckup this collosal managed to happen.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
01.03.2010 10:24:21
|
|
|
Järg
UPDATE 2 - A mass story-telling session on internet gaming forum NeoGAF points towards the issue potentially being related to a calendar bug in older PlayStation 3 consoles, not the PlayStation Network as was first suspected. Bear in mind this is mob science, however, and is by no means official confirmation on the cause of the problem.
Seega asja uba ei ole PSN'is
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
01.03.2010 10:34:08
|
|
|
Ok a ikkagi algfuses ehmatas
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
01.03.2010 10:37:07
|
|
|
Arvata võib
väike KKK mis leidsin
Spoiler 
FAQ
Here's what's going on right now: something with the PS3's internal clock has borked in some pre-slim models. This is not a PSN issue; it has to do with your PS3's clock. This clock is NOT related to the OS clock. It seems to be a leap year bug. Setting your clock ahead will do nothing. All PS3s around the world were affected at the exact same time.
Does this affect me?
- If you have a Slim PS3, you're good to go. Continue playing it as normal.
- If you have a "fat" PS3, you may be affected. Some fat PS3s have worked ok, but it seems a good majority have been bugged.
What does this bug mean?
- If affected, your date and time has been set to a random past date. This prevents you from signing into PSN, playing any PSN games, or using any DLC. Your trophies will also not display correctly or be able to sync.
How do I fix it?
- You can't. Even if you don't sign into PSN, it won't help. This is a hardware issue.
So, what do I do?
- Wait 24 hours. Other products that have had similar bugs have corrected themselves after the "bugged" day. On Monday around 6pm central time, all PS3s will automatically correct themselves...maybe.
- If that doesn't work, we'll need a firmware update from Sony, which should be a pretty important priority for them right now.
Did I lose my data/themes/etc?
Your save data/games/dlc/themes are fine. They'll be fixed when the PS3 is fixed. Trophies are uncertain right now, but they'll be fine if you've synced them before the PS3 was bugged. Unsynced trophies are an unknown right now.
If I have a bugged PS3, can I still use it?
It's probably not a good idea, as I have no idea what will happen to the trophies you earn during the bugged time. Movies/media will work fine.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
01.03.2010 10:39:26
|
|
|
Mingi PS3e versioon Y2Kst?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
01.03.2010 11:23:36
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
| Konsoolimängud on loodud siiski puldiga mängimiseks ja ei saa garanteerida, et kui sa kasutada seda vidinat siis kohe keeramised pööramised ja mängitavus oluliselt paremaks muutub. |
Ei saagi garanteerida midagi 100%, eelkõige oleneb kõik siiski iniemsest endast, kes kuidas harjund on ja mida endajaoks paremaks kontrolleriks peab, kuid nagu ka Auron, ennist mainis siis hiirega on fps ikka hoopis teine tera mängida ju kui puldiga. ja nii see onngi.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
01.03.2010 11:46:11
|
|
|
| XATM092 kirjutas: |
Mingi PS3e versioon Y2Kst?  |
jah, aga seekord jõudis reaalselt kohale ka.
tegeleb siis täna teiste asjadega lihtsalt.
kes välja ei lugenud, siis tegu liigaastast tuleneva probleemiga. veebruar on tore kuu...
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
01.03.2010 12:02:11
|
|
|
| Keegi nagu selle peale ei ole mõelnud, et Praegu ei ole liigaasta. 365 päeva ja 28 päeva veebruaris on ihan okoo. Et kas ps3 siis mõtles, et on liigaasta pani 29'ga edasi ja läks sassi vms?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
01.03.2010 12:07:26
|
|
|
| mOnster kirjutas: |
| Tom-D kirjutas: |
| Konsoolimängud on loodud siiski puldiga mängimiseks ja ei saa garanteerida, et kui sa kasutada seda vidinat siis kohe keeramised pööramised ja mängitavus oluliselt paremaks muutub. |
Ei saagi garanteerida midagi 100%, eelkõige oleneb kõik siiski iniemsest endast, kes kuidas harjund on ja mida endajaoks paremaks kontrolleriks peab, kuid nagu ka Auron, ennist mainis siis hiirega on fps ikka hoopis teine tera mängida ju kui puldiga. ja nii see onngi. |
aga konsoolimängud on tehtud siiski puldiga mängimiseks, igasugu aim assistid jms jama ju selleks seal.
olles ise üsna suurel hulgal q3'e ut'd ja väheke cs'si kunagi pc'l tagunud võin öelda, et selle puldiga harjub kiiresti ära kui vähegi mängida.
ka kõikidel su vastastel on puldid näpus ja asi võrdne :)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
01.03.2010 12:07:28
|
|
|
mOnster, loomulikult on teine tera mängida, lihtsalt konsoolimängus, mis on loodud puldiga mängimiseks ei pruugi see oodatud tulemust anda. Ehk teab keegi kaasa rääkida kes on reaalselt proovinud seda vidinat, praegu oleksin mina küll sutsuke skeptilisem.
Auron, ära vääna sõnu, keegi polegi väitnud, et konsoolimänge peab ainult puldiga mängima, ütlesin, et nad on loodud puldiga mängimiseks. Loomulikult võiks mängudel vaba valik olla milliseid kontrollereid kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
01.03.2010 12:09:47
|
|
|
| asdasd kirjutas: |
| Keegi nagu selle peale ei ole mõelnud, et Praegu ei ole liigaasta. 365 päeva ja 28 päeva veebruaris on ihan okoo. Et kas ps3 siis mõtles, et on liigaasta pani 29'ga edasi ja läks sassi vms? |
tõenäoliselt nii jah. kaiff!
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.03.2010 12:27:10
|
|
|
2014 saab siis sama bugi ehk uuesti näha ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
01.03.2010 12:28:06
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
mOnster, loomulikult on teine tera mängida, lihtsalt konsoolimängus, mis on loodud puldiga mängimiseks ei pruugi see oodatud tulemust anda. Ehk teab keegi kaasa rääkida kes on reaalselt proovinud seda vidinat, praegu oleksin mina küll sutsuke skeptilisem.
Auron, ära vääna sõnu, keegi polegi väitnud, et konsoolimänge peab ainult puldiga mängima, ütlesin, et nad on loodud puldiga mängimiseks. Loomulikult võiks mängudel vaba valik olla milliseid kontrollereid kasutada. |
Xboxi peal olen ise kasutanud sarnast vidinat. Pigem ei soovita. Vend mul hõiskas ja kiitis, et saab mängida ja jube mugav. Aga ei ole ikka päris sama tase mis mängid arvuti peal hiire ja klaveriga. Lihtsalt kuna mäng optimeeritud puldile, ei ole see hiire liigutamine nii täpne või noh... raske seletada... vaja kogeda, et teada.
Seda sama vidinat mis siin mainiti on omanud sõber ps3 peal ja tema viskas suht ruttu nurka ning hiljuti müüs ära.
Algselt arvuti pealt üle tulles konsooli peale on need vidinad jube ahvatlevad ja tunduvad, et õigustavad end kuid minu soovitus... hoidke eemale Kui hiir ja klaver on tähtsad siis pigem arvuti peal mängida.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
01.03.2010 12:29:56
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
2014 saab siis sama bugi ehk uuesti näha ?  |
kõigepealt tuleb 2012
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|