Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 273, 274, 275 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 21:12:01 vasta tsitaadiga

tegid ikka mälupulgale formati? äkki pulgal mingi enda soft ka veel peal (mõnedel on)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 26.02.2010 21:13:30 vasta tsitaadiga

Tegin formati jah. Seda kas pulgal oma soft on, seda ei tea öelda. Aga kui see formati käigus peaks kaduma, siis ei tohiks ta ju ka arvutis töötada.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 21:50:10 vasta tsitaadiga

Uus pulk ikka? Kui tshekk olemas, siis vuta-vuta poodi ümber vahetama.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 23:57:50 vasta tsitaadiga

Jään endale kindlaks ja soovitan siiski mõnda muud pulka proovida, sõbra oma kasvõi. Ehk on siiski pulgas endas asi.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 27.02.2010 00:13:42 vasta tsitaadiga

um, kas see on miski u3 (oli vist sihuke?) funktsionaalsusega pulk? kui jah, siis on seal tõenäoliselt kaks partitsiooni, ühe pealt (system) tehakse justkui mälupulga 'boot' ja teise peale lastakse siis kirjutada. aga: v-olla ps3 näeb ainult esimest, system partitsiooni, mis minu mäletamist mööda on suht pisike ning arvut näitab ainult data partitsiooni, mis on suurem. muidugi, ainult oletus ega pretendeeri absoluutsele tõele.. mingi diskiutiliit võiks selgust tuua ehk.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 13:29:51 vasta tsitaadiga

kas helsingis ka mõni pood on kust soodsalt ps3 mänge osta? huvitavad siis just uuemad mängud või on see lambi üritus ja tasub ikka uk'st kohale toimetada?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 13:33:10 vasta tsitaadiga

MummikAl, reeglina uuemad mängud sama hinnaga või kallimad kui UK'st ostes; samas kasutatud ja vanemaid mänge võib hea hinnaga leida thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 13:47:21 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
MummikAl, reeglina uuemad mängud sama hinnaga või kallimad kui UK'st ostes; samas kasutatud ja vanemaid mänge võib hea hinnaga leida thumbs_up.gif


no äkki mingi pood kust enamvähem sama hinnaga saab kui uk's. ise vaatasin, et tilt poes maksab heavy rain 70 euri, aga uk'st saab 48.50 euri eest.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 14:30:01 vasta tsitaadiga

soome uute mängude hinnatase sama mis meil siin kohapeal. 60-70 euri.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 22:49:47 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
beastbeats kirjutas:
MummikAl, reeglina uuemad mängud sama hinnaga või kallimad kui UK'st ostes; samas kasutatud ja vanemaid mänge võib hea hinnaga leida thumbs_up.gif

no äkki mingi pood kust enamvähem sama hinnaga saab kui uk's. ise vaatasin, et tilt poes maksab heavy rain 70 euri, aga uk'st saab 48.50 euri eest.

Huvitav, mis alustel see imepood tegutseda võiks, et nad kolmandiku võrra konkurentidest odavamat hinda pakkuda saaksid/tahaksid... Kui selline pood siiski olemas on, siis täpsemaid kontaktandmeid vast pole vaja uurida, vaja vaid minna Helsingisse kohale ja vaadata, kuskohast kilomeetritepikkune mänguhuviliste järjekord algab.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 23:01:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

no äkki mingi pood kust enamvähem sama hinnaga saab kui uk's. ise vaatasin, et tilt poes maksab heavy rain 70 euri, aga uk'st saab 48.50 euri eest.

Kui Vantaa viitsid minna, siis tuttav soomlane soovitas sellist kohta:
http://www.vpd.fi

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.02.2010 12:44:03 vasta tsitaadiga

Vaatasin seda linki http://www.vpd.fi
Seal gran turismo5 reklaamib, et septembris müügil icon_eek.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 28.02.2010 13:05:05 vasta tsitaadiga

sorri et ma teemat läbi kammida ei viitsi ,aga äkki keegi teab kinnitada kas fat32 formaadist flash kettale piisab ,et ta PS3 ega ühendada või on veel midagi teha vaja ?
tegu on slim editioni 120gb se isendiga ja kas teate kuidas ps mkv faile vastu võtab ? ( need on siis bluray videofailid )
tänud ette.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 13:49:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas teate kuidas ps mkv faile vastu võtab ?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=363860&start=75&postdays=0&postorder=asc&highlight=ps3

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 14:51:03 vasta tsitaadiga

Kuna ps3 hiljuti soetatud siis küsimus-kuidas bf bad companyd demo multiplayerit mängida-ei leia kohta kus uut kasutajat registreerida.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 15:45:08 vasta tsitaadiga

ei peagi tegema, tõmbad demo alla ja ise ühendab selle kasutajanimega ära mis sa konsooli jaoks tegid esimene kord.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 15:48:44 vasta tsitaadiga

MummikAl, ainuke mõistlik koht on gamestopist kasutatud mängude lett (helsingis 4 poodi) või siis tilt-s sama jutt. uusi mänge Uk hinnaga ainuke variant on verkkokauppa'st (ilma käibeta) aga nad saadavad ainult koju ehk sel juhul pead elama soomes (sama mis Uk's 700.-eek mäng). üldiselt hinnad uutel mängudel on kallimad kui Uk's.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 16:56:21 vasta tsitaadiga

pinkman kirjutas:
Kuna ps3 hiljuti soetatud siis küsimus-kuidas bf bad companyd demo multiplayerit mängida-ei leia kohta kus uut kasutajat registreerida.


kumbagi, ei bc1 ega bc2 demo, ei saa hetkel üldse enam MP's mängida.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 28.02.2010 17:35:04 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

no äkki mingi pood kust enamvähem sama hinnaga saab kui uk's. ise vaatasin, et tilt poes maksab heavy rain 70 euri, aga uk'st saab 48.50 euri eest.

Kui Vantaa viitsid minna, siis tuttav soomlane soovitas sellist kohta:
http://www.vpd.fi

Olen ise sealt poest mitmeid mänge varem ostnud, aga viimasel ajal olen ikka uk-st tellinud. UK-st saab ikka odavamalt.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 17:42:56 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
pinkman kirjutas:
Kuna ps3 hiljuti soetatud siis küsimus-kuidas bf bad companyd demo multiplayerit mängida-ei leia kohta kus uut kasutajat registreerida.


kumbagi, ei bc1 ega bc2 demo, ei saa hetkel üldse enam MP's mängida.
Aga mis põhjusel.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 17:47:30 vasta tsitaadiga

pinkman, et sa täismängu ostaksid icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 17:53:07 vasta tsitaadiga

Ei osta.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 17:56:47 vasta tsitaadiga

pinkman kirjutas:
helga kirjutas:
pinkman kirjutas:
Kuna ps3 hiljuti soetatud siis küsimus-kuidas bf bad companyd demo multiplayerit mängida-ei leia kohta kus uut kasutajat registreerida.


kumbagi, ei bc1 ega bc2 demo, ei saa hetkel üldse enam MP's mängida.
Aga mis põhjusel.


bc1 on lihtsalt nii vana juba. selle täisversiooni saad juba 200.- kätte.
bc2 oli alates novembrist beta ja demona olemas. hetkel pandi kinni, äkki tulevikus tehakse veel korra lahti.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 21:32:39 vasta tsitaadiga

kes oskab kõneleda kus eesti poodides originaal DS3 pulte müüakse ja mis hinnaga, neti poodidest leidsin Andricost 899.- eest ..aga rohkem nagu pole kuskil silma hakand. Või siis teine mõte, et hoopis osta Dual SFX Frag pro ,on keegi siit seda oma käega katsund- proovinud?? Välismaa foorumites uurisin ja tundus et tegemist täitsa viisaka ja oma eesmärki täitva riistaga. Ja minujaoks fps tavalise puldiga mängida suht võõras icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 21:47:41 vasta tsitaadiga

WePlay! poes on sinist, punast ja hõbedast pulti, 895.- icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 21:50:17 vasta tsitaadiga

mOnster, kui oled suurem fps m2ngur siis v6ta SFX frag pro
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 22:37:51 vasta tsitaadiga

mOnster kirjutas:
kes oskab kõneleda kus eesti poodides originaal DS3 pulte müüakse ja mis hinnaga, neti poodidest leidsin Andricost 899.- eest ..aga rohkem nagu pole kuskil silma hakand. Või siis teine mõte, et hoopis osta Dual SFX Frag pro ,on keegi siit seda oma käega katsund- proovinud?? Välismaa foorumites uurisin ja tundus et tegemist täitsa viisaka ja oma eesmärki täitva riistaga. Ja minujaoks fps tavalise puldiga mängida suht võõras icon_rolleyes.gif


Mida iganes.....................................................
Raha saad mängimise eest? Kui ei, siis ma ei saa aru, miks ei võiks tavalise puldiga mängida..................... icon_confused.gif icon_confused.gif

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 22:46:20 vasta tsitaadiga

Mina ka aru ei saa........... oli tõesti vaja see pleisssteissn3 osta või??? Miks ei võiks tikkude ja tammetõrudega edasi mängida?
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 28.02.2010 22:49:38 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
mOnster, kui oled suurem fps m2ngur siis v6ta SFX frag pro

kui vähegi mängida siis harjub selle pudliga väga ruttu ära, ma küll DS3 välja ei vahetaks mingi 3rd party junni vastu :P
(võrdlemisi suur kogus MW2 mängitud näiteks ja oskused ikka üle keskmise ma arvan :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 22:50:57 vasta tsitaadiga

jones9999 kirjutas:
mOnster kirjutas:
kes oskab kõneleda kus eesti poodides originaal DS3 pulte müüakse ja mis hinnaga, neti poodidest leidsin Andricost 899.- eest ..aga rohkem nagu pole kuskil silma hakand. Või siis teine mõte, et hoopis osta Dual SFX Frag pro ,on keegi siit seda oma käega katsund- proovinud?? Välismaa foorumites uurisin ja tundus et tegemist täitsa viisaka ja oma eesmärki täitva riistaga. Ja minujaoks fps tavalise puldiga mängida suht võõras icon_rolleyes.gif


Mida iganes.....................................................
Raha saad mängimise eest? Kui ei, siis ma ei saa aru, miks ei võiks tavalise puldiga mängida..................... icon_confused.gif icon_confused.gif


mis see raha siia puutub?
lihtsalt asi selles, et puldiga ei ole minujaoks fps`e inimlik mängida, hiirega on ju siiski sihtimine hoopis mugavam, ja seda parem on ka mänguelamus. Minujaoks vähemalt.
Sina mängi kuidas sulle meeldib ja mugav on.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priidik456
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2005




sõnum 01.03.2010 00:11:12 vasta tsitaadiga

Copy/paste ühest foorumist:
I have found an easier way !!!! all you have to do is go to your system setting and set to default settings choose english as your language. Set up your time as if you were in the us/canada on eastern time zone. Then you have to create a new account and your all set. It works great just did it for a friend of mine who lives in jordan. It also doesnt matter if you have a pal or ntsc version playstation. After you do that you should be able to purchase and download everything. I called sony they walked me through the process. Hope this helps !!!!!!!!!!!

Oskab keegi kommenteerida?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 00:49:37 vasta tsitaadiga

mOnster, sõbra kogemust jagades siis see asi ei tasu ära end. Puldiga harjub ruttu mängima.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 03:59:31 vasta tsitaadiga

priidik456, mida kommenteerida icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 08:31:27 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
mOnster, sõbra kogemust jagades siis see asi ei tasu ära end. Puldiga harjub ruttu mängima.
Küsimus pole vast harjumuses vaid efektiivsuses. Puldiga ei saa lihtsalt ever niisuure ja mugava skaalaga 360° liikumist ja sihtimist. Hiir on nagu auto juhtimine - puldiga fps'i pelamine on nagu auto juhtimine raadioteel juhitava auto puldiga. Jah harjub kõigega aga milleks mingit kadalippu läbi käia,et kokkuvõttes saada ikkagi piiratum tulemus. IMHO peaks kõigil PS3 fps peladel olema klaver + hiir tugi - niisama ju toetab neid asju niikuinii, võiks siis ka mängudes.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 08:45:48 vasta tsitaadiga

Konsoolimängud on loodud siiski puldiga mängimiseks ja ei saa garanteerida, et kui sa kasutada seda vidinat siis kohe keeramised pööramised ja mängitavus oluliselt paremaks muutub.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 09:21:50 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Konsoolimängud on loodud siiski puldiga mängimiseks...
Hiir oli juba super nintendol olemas, seega pole kuskil piiblis kirjas, et konsoolimänge peab aint puldiga saama mängida.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 01.03.2010 10:10:12 vasta tsitaadiga

Olge ettevaatlik kui pSNni ronite

http://kotaku.com/5482328/ps3s-suffering-from-global-network-lockdown

Going by word of other victims, people have been losing DLC, downloadable games, save files, themes and trophies just to name a few, and it continues to happen even after you've disconnected from PSN. Sony say they're looking into it, but one must wonder how a fuckup this collosal managed to happen.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 10:24:21 vasta tsitaadiga

Järg
UPDATE 2 - A mass story-telling session on internet gaming forum NeoGAF points towards the issue potentially being related to a calendar bug in older PlayStation 3 consoles, not the PlayStation Network as was first suspected. Bear in mind this is mob science, however, and is by no means official confirmation on the cause of the problem.


Seega asja uba ei ole PSN'is
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 01.03.2010 10:34:08 vasta tsitaadiga

Ok a ikkagi algfuses ehmatas icon_razz.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 10:37:07 vasta tsitaadiga

Arvata võib icon_biggrin.gif
väike KKK mis leidsin
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 10:39:26 vasta tsitaadiga

Mingi PS3e versioon Y2Kst? icon_lol.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 11:23:36 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Konsoolimängud on loodud siiski puldiga mängimiseks ja ei saa garanteerida, et kui sa kasutada seda vidinat siis kohe keeramised pööramised ja mängitavus oluliselt paremaks muutub.


Ei saagi garanteerida midagi 100%, eelkõige oleneb kõik siiski iniemsest endast, kes kuidas harjund on ja mida endajaoks paremaks kontrolleriks peab, kuid nagu ka Auron, ennist mainis siis hiirega on fps ikka hoopis teine tera mängida ju kui puldiga. ja nii see onngi.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 11:46:11 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Mingi PS3e versioon Y2Kst? icon_lol.gif


jah, aga seekord jõudis reaalselt kohale ka. icon_biggrin.gif
tegeleb siis täna teiste asjadega lihtsalt.

kes välja ei lugenud, siis tegu liigaastast tuleneva probleemiga. veebruar on tore kuu...
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 12:02:11 vasta tsitaadiga

Keegi nagu selle peale ei ole mõelnud, et Praegu ei ole liigaasta. 365 päeva ja 28 päeva veebruaris on ihan okoo. Et kas ps3 siis mõtles, et on liigaasta pani 29'ga edasi ja läks sassi vms?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 01.03.2010 12:07:26 vasta tsitaadiga

mOnster kirjutas:
Tom-D kirjutas:
Konsoolimängud on loodud siiski puldiga mängimiseks ja ei saa garanteerida, et kui sa kasutada seda vidinat siis kohe keeramised pööramised ja mängitavus oluliselt paremaks muutub.


Ei saagi garanteerida midagi 100%, eelkõige oleneb kõik siiski iniemsest endast, kes kuidas harjund on ja mida endajaoks paremaks kontrolleriks peab, kuid nagu ka Auron, ennist mainis siis hiirega on fps ikka hoopis teine tera mängida ju kui puldiga. ja nii see onngi.

aga konsoolimängud on tehtud siiski puldiga mängimiseks, igasugu aim assistid jms jama ju selleks seal.
olles ise üsna suurel hulgal q3'e ut'd ja väheke cs'si kunagi pc'l tagunud võin öelda, et selle puldiga harjub kiiresti ära kui vähegi mängida.
ka kõikidel su vastastel on puldid näpus ja asi võrdne :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 12:07:28 vasta tsitaadiga

mOnster, loomulikult on teine tera mängida, lihtsalt konsoolimängus, mis on loodud puldiga mängimiseks ei pruugi see oodatud tulemust anda. Ehk teab keegi kaasa rääkida kes on reaalselt proovinud seda vidinat, praegu oleksin mina küll sutsuke skeptilisem.
Auron, ära vääna sõnu, keegi polegi väitnud, et konsoolimänge peab ainult puldiga mängima, ütlesin, et nad on loodud puldiga mängimiseks. Loomulikult võiks mängudel vaba valik olla milliseid kontrollereid kasutada.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 12:09:47 vasta tsitaadiga

asdasd kirjutas:
Keegi nagu selle peale ei ole mõelnud, et Praegu ei ole liigaasta. 365 päeva ja 28 päeva veebruaris on ihan okoo. Et kas ps3 siis mõtles, et on liigaasta pani 29'ga edasi ja läks sassi vms?


tõenäoliselt nii jah. kaiff! boss.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.03.2010 12:27:10 vasta tsitaadiga

2014 saab siis sama bugi ehk uuesti näha ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 12:28:06 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
mOnster, loomulikult on teine tera mängida, lihtsalt konsoolimängus, mis on loodud puldiga mängimiseks ei pruugi see oodatud tulemust anda. Ehk teab keegi kaasa rääkida kes on reaalselt proovinud seda vidinat, praegu oleksin mina küll sutsuke skeptilisem.
Auron, ära vääna sõnu, keegi polegi väitnud, et konsoolimänge peab ainult puldiga mängima, ütlesin, et nad on loodud puldiga mängimiseks. Loomulikult võiks mängudel vaba valik olla milliseid kontrollereid kasutada.

Xboxi peal olen ise kasutanud sarnast vidinat. Pigem ei soovita. Vend mul hõiskas ja kiitis, et saab mängida ja jube mugav. Aga ei ole ikka päris sama tase mis mängid arvuti peal hiire ja klaveriga. Lihtsalt kuna mäng optimeeritud puldile, ei ole see hiire liigutamine nii täpne või noh... raske seletada... vaja kogeda, et teada.

Seda sama vidinat mis siin mainiti on omanud sõber ps3 peal ja tema viskas suht ruttu nurka ning hiljuti müüs ära.

Algselt arvuti pealt üle tulles konsooli peale on need vidinad jube ahvatlevad ja tunduvad, et õigustavad end kuid minu soovitus... hoidke eemale icon_razz.gif Kui hiir ja klaver on tähtsad siis pigem arvuti peal mängida.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 12:29:56 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
2014 saab siis sama bugi ehk uuesti näha ? icon_lol.gif


kõigepealt tuleb 2012 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 273, 274, 275 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.