|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
p2tu
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
23.02.2010 22:44:19
|
|
|
| Jah just täpselt sama asi. Ka ei juhtu väga tihti ja tundub, et juhtub just siis kui kiirustades vastu võtta.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkey
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2005
|
23.02.2010 22:59:22
|
|
|
Jäin IMEI kleepse karbi peal vahtima ja miski tundus imelik:
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
23.02.2010 23:00:39
|
|
|
| sharkey kirjutas: |
Jäin IMEI kleepse karbi peal vahtima ja miski tundus imelik:
 |
Heh , ikka juhtub.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
23.02.2010 23:24:33
|
|
|
| sharkey kirjutas: |
Jäin IMEI kleepse karbi peal vahtima ja miski tundus imelik:
 |
kaeba kohtusse, tarbija eksitamine ja petmine.
Või siis vii tagasi ja ytle, et tahad uut telefoni, sest sa tahtsid nokiat mitte nokai-d
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
24.02.2010 00:11:49
|
|
|
| kusjuures otsisin oma telefoni karbi ka välja... lausa 2 korda on karbile valesti kirjutatud see
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
24.02.2010 00:40:00
|
|
|
vaatasin ka igaks juhuks yle, mulle sattunud ikka NOKIA toode
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sasskinn12
HV kasutaja

liitunud: 20.10.2008
|
24.02.2010 01:34:20
|
|
|
| sharkey kirjutas: |
Jäin IMEI kleepse karbi peal vahtima ja miski tundus imelik:
 |
Jumala cool asi
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tegelinski
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2006
|
24.02.2010 13:53:18
|
|
|
| sasskinn12 kirjutas: |
| sharkey kirjutas: |
Jäin IMEI kleepse karbi peal vahtima ja miski tundus imelik:
 |
Jumala cool asi  |
müü e-bayis hea hinna eest maha irw
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lux
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
25.02.2010 20:55:58
|
|
|
kaua see gps peaks end üles laadima (satelliidid üles leidma), ma alles uus 5800 omanik ja suht kannatamatu, 5 minutiga ei leidnud sittagi ja panin kinni, sest näpud hakkasid külmetama väljas
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
25.02.2010 21:07:28
|
|
|
| lux kirjutas: |
kaua see gps peaks end üles laadima (satelliidid üles leidma), ma alles uus 5800 omanik ja suht kannatamatu, 5 minutiga ei leidnud sittagi ja panin kinni, sest näpud hakkasid külmetama väljas  |
10 sek äkki, suht kohe leiab yles
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.02.2010 22:05:30
|
|
|
| See vast sõltub kas on A-GPS sisse lülitatud või mitte (kas tõmbab üle GPRS'i eelandmed sisse)...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
25.02.2010 22:40:33
|
|
|
| Kust seda lülitada saab? Mul ilmub (küll N97-l, aga siiski) satika pilt üles nurka, aga samamoodi mitte midagi ei leia. Plaanin juba garantiisse kurtma minna, aga äkki olen ise loll hoopis?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.02.2010 23:04:40
|
|
|
| tonx kirjutas: |
| Kust seda lülitada saab? Mul ilmub (küll N97-l, aga siiski) satika pilt üles nurka, aga samamoodi mitte midagi ei leia. Plaanin juba garantiisse kurtma minna, aga äkki olen ise loll hoopis? |
N97 puhul:
To activate or deactivate A-GPS:
1. Select Menu > Applications > Location.
2. Select Positioning > Positioning methods.
3. Tap on Assisted GPS to enable or disable it
Lisan igaks juhuks siia juurde, et A-GPS kasutab andmemahtu - üle andmesidekanali (GPRS, EDGE, 3G - misiganes, tõmmatakse sisse andmed, mida muidu tükk aega satelliitidelt sikutatakse), andmekogused on väiksed, kuid siiski kajastuvad arvel.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo112
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008
|
25.02.2010 23:25:08
|
|
|
| Endal kah siis gpsiga mingi jama , lihtsalt nagu ei leia ülesse asukohta.Esmase asukoha nagu määras paika ära aga ükskõik kuhu ma ka ei liiguks on ikka sama vana asukoht.Oskab keegi aidata?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lux
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
25.02.2010 23:27:19
|
|
|
| mul garmin xt kah sees, aga ka too ei saa kohe gpsi järgi
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
25.02.2010 23:28:46
|
|
|
| Kristo112 kirjutas: |
| Endal kah siis gpsiga mingi jama , lihtsalt nagu ei leia ülesse asukohta.Esmase asukoha nagu määras paika ära aga ükskõik kuhu ma ka ei liiguks on ikka sama vana asukoht.Oskab keegi aidata? |
sulle tundub, et sa liigud edasi,
aga tegelikult hoopiski su hing liigub edasi, aga keha koos moblaga jääb reaalselt paigale
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
26.02.2010 10:49:22
|
|
|
mul töötab küll väga hästi, isegi toas paksu seina taga saab umbes 10 sekundiga ilusti ühenduse kätte.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evald112
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006
|
26.02.2010 13:08:40
|
|
|
Garminiga on jah aeglane.....aga ovimaps leiab minul küll alla 10seki(a-geps sees). Muljetavaldavalt kiire variant. Enda arust isegi kiirem kui spets navid.
_________________ I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused. |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.02.2010 13:46:46
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| mul töötab küll väga hästi, isegi toas paksu seina taga saab umbes 10 sekundiga ilusti ühenduse kätte. |
Päris nii see asi ikka ei käi et läbi seinte ja katuste - kasutajatele võib vale mulje jääda.
A-GPS puhul saab ühenduse kergemalt, kuid ikkagi on vaja olla kas akna lähedal või lageda taeva all, et signaal kätte saada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aCe
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Myoldryn
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
26.02.2010 16:11:13
|
|
|
Sai asi peale aetud. Esialgne mulje on küll hea... Kaardi sirvimise kiirus on tublisti paranenud.
_________________ "Free Your Phone" -> OpenMoKo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neiuke
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2005
|
26.02.2010 16:40:21
|
|
|
| Kas kellelgi näitab veel ringteel vasakult poolt minemist? Ja saab seda kuidagi muuta ka, et näitaks paremalt poolt? Kas teistel sööb ka gepsu kasutamine, u pool tundi, 2 pulka akust?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
26.02.2010 16:56:27
|
|
|
| GPS "sööb" akut päris usinalt. Sateliitidega ühendust pidada, asukoht arvutada, marsruut arvutada, kaarte plottida jne. Päris energia kulukas.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
26.02.2010 18:51:27
|
|
|
Samuti ekraan! See on ju ka kogu GPSsimise ajal töös ja neelab voolu! Ekraaniseadetest valgusandur miinimumi ja aku eluiga suureneb kõvasti
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zuzizew
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008
|
26.02.2010 19:04:53
|
|
|
Mis mõte on kirjutada Nokia 5530 teemasse, kui keegi seal ei vasta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
26.02.2010 19:20:09
|
|
|
| zuzizew kirjutas: |
Mis mõte on kirjutada Nokia 5530 teemasse, kui keegi seal ei vasta?  |
Mina vastan, kui oskan.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evald112
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006
|
26.02.2010 19:40:30
|
|
|
| zuzizew kirjutas: |
Mis mõte on kirjutada Nokia 5530 teemasse, kui keegi seal ei vasta?  |
ma olen suga nõus.....ei olegi mõtet!
_________________ I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused. |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
26.02.2010 20:07:15
|
|
|
pasumasinast läbikäinud tuub. mida teha. ainult korpused ?? vähemalt on need puhtad
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sasskinn12
HV kasutaja

liitunud: 20.10.2008
|
26.02.2010 20:17:09
|
|
|
Oskab keegi öelda....
Muidu töötas kõik ilusti ja värki...täna hommikul panin raadio tööle 1 min töötas ja katkes ära jooksis kokku tel..tegin restardi..kõik töötas samamoodi hästi ainult raadio üldse ei tööta paned raadio peale siis freezib kohe ära..siis kas resa või punane nupp (välju). Jumala lampi kadus raadio nii ära ja enam tagasi ei tule..Proovisin hard reset, updatesin selle usb kaabliga firmware no selle sama mis peal oli see viimane 40. ..... ühesõnaga lihtsalt sama firmware kirjutas üle...ja ei mingit kasu kõik sama ikka freezib...
kellelgi on midagi sellist olnud või teab milles viga võib olla? Või viin homme garantiise?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
26.02.2010 20:20:53
|
|
|
| zuzizew kirjutas: |
Mis mõte on kirjutada Nokia 5530 teemasse, kui keegi seal ei vasta?  |
Siin ka ei vast ju. Pole oma proge soovitusi saanud
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
26.02.2010 20:44:13
|
|
|
| sasskinn12 kirjutas: |
Oskab keegi öelda....
Muidu töötas kõik ilusti ja värki...täna hommikul panin raadio tööle 1 min töötas ja katkes ära jooksis kokku tel..tegin restardi..kõik töötas samamoodi hästi ainult raadio üldse ei tööta paned raadio peale siis freezib kohe ära..siis kas resa või punane nupp (välju). Jumala lampi kadus raadio nii ära ja enam tagasi ei tule..Proovisin hard reset, updatesin selle usb kaabliga firmware no selle sama mis peal oli see viimane 40. ..... ühesõnaga lihtsalt sama firmware kirjutas üle...ja ei mingit kasu kõik sama ikka freezib...
kellelgi on midagi sellist olnud või teab milles viga võib olla? Või viin homme garantiise?  |
Nu sa vist nüüd kõik teinud mida kodus teha annab. Garantiisse.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sfxw
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2004
|
27.02.2010 09:36:14
|
|
|
| masterx kirjutas: |
Kuskil teemas keegi HV-tleja mainis, et kõik kõned salvestab automaatselt aga ei mäleta seda teemat enam, et ps-i kaudu küsida. Tal oli paar kõne youtube ka pandud (määritakse mingit toodet pähe, kuigi number oli salastatud) ja kvaliteet oli väga hea
Edit;
irw, mul ju nokia 5530, valesse teemasse olen postitanud  |
Alon mp3 dictaphone'il on automaatne piiksuta salvestamine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
27.02.2010 10:17:46
|
|
|
| sfxw kirjutas: |
| masterx kirjutas: |
Kuskil teemas keegi HV-tleja mainis, et kõik kõned salvestab automaatselt aga ei mäleta seda teemat enam, et ps-i kaudu küsida. Tal oli paar kõne youtube ka pandud (määritakse mingit toodet pähe, kuigi number oli salastatud) ja kvaliteet oli väga hea
Edit;
irw, mul ju nokia 5530, valesse teemasse olen postitanud  |
Alon mp3 dictaphone'il on automaatne piiksuta salvestamine. |
Tänud, tundub päris asjalik proge olevat
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
27.02.2010 17:08:29
|
|
|
| Keegi mõnda IM softi oskab soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
27.02.2010 17:56:55
|
|
|
| RaidoR kirjutas: |
| Keegi mõnda IM softi oskab soovitada? |
endale meeldib slick kõige rohkem, toetab paljusid erinevaid, palju eri võimalusi ( 2 eri pöördekohta kodu wifi ja 3g jaoks jne ) , värve saab muuta jne
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
27.02.2010 18:44:22
|
|
|
| Slick meeldis mulle. Tundus kuidagi loogiline. Muidu Fring ka päris hää.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
27.02.2010 20:08:09
|
|
|
Diktofonina on hea aga siiski helistades tundub, et teeb piiksu kui salvestab. Ja automaatselt ei salvesta, ainult siis kui see programm lahti on
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
28.02.2010 00:36:09
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| tonx kirjutas: |
| Kust seda lülitada saab? Mul ilmub (küll N97-l, aga siiski) satika pilt üles nurka, aga samamoodi mitte midagi ei leia. Plaanin juba garantiisse kurtma minna, aga äkki olen ise loll hoopis? |
N97 puhul:
To activate or deactivate A-GPS:
1. Select Menu > Applications > Location.
2. Select Positioning > Positioning methods.
3. Tap on Assisted GPS to enable or disable it
Lisan igaks juhuks siia juurde, et A-GPS kasutab andmemahtu - üle andmesidekanali (GPRS, EDGE, 3G - misiganes, tõmmatakse sisse andmed, mida muidu tükk aega satelliitidelt sikutatakse), andmekogused on väiksed, kuid siiski kajastuvad arvel. |
Hmm.. on sees.. siis ikka on vist mingi jama..
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TALIBAN
HV kasutaja
liitunud: 23.05.2006
|
28.02.2010 11:45:42
|
|
|
| statistikat näitab ka siis kui oled ühendunud kodusesse WLAN võrku, siis ka mingi osa infot vahetatakse. Näiteks kustuta korraks kõik levialas olevad nö tuntud võrgud ära oma mobiilist, et ta ei oskaks automaatselt ühenduda. Idee järgi peaks nagu see loendur vait jääma:D Mul 5800 kerib ka kilobaite ette kui ma näiteks kodus wlan võrgus olen, samal ajal on a-gps välja lülitatud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
28.02.2010 11:51:54
|
|
|
| TALIBAN kirjutas: |
| statistikat näitab ka siis kui oled ühendunud kodusesse WLAN võrku, siis ka mingi osa infot vahetatakse. Näiteks kustuta korraks kõik levialas olevad nö tuntud võrgud ära oma mobiilist, et ta ei oskaks automaatselt ühenduda. Idee järgi peaks nagu see loendur vait jääma:D Mul 5800 kerib ka kilobaite ette kui ma näiteks kodus wlan võrgus olen, samal ajal on a-gps välja lülitatud. |
milline statistika, kas emori oma ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lux
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
28.02.2010 12:15:09
|
|
|
keegi quickoffice või adobe readeri on peale saand nö. ilma maksmata?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sasskinn12
HV kasutaja

liitunud: 20.10.2008
|
28.02.2010 12:49:06
|
|
|
| silver010 kirjutas: |
| RaidoR kirjutas: |
| Keegi mõnda IM softi oskab soovitada? |
endale meeldib slick kõige rohkem, toetab paljusid erinevaid, palju eri võimalusi ( 2 eri pöördekohta kodu wifi ja 3g jaoks jne ) , värve saab muuta jne |
Kasutan Nimbuzz väga ok asi!
http://www.nimbuzz.com/en/
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
28.02.2010 14:02:32
|
|
|
| lux kirjutas: |
keegi quickoffice või adobe readeri on peale saand nö. ilma maksmata?  |
Et plaan varastada? Pole isegi süüst puhas ja on piratud quickoffice telefonis jooksnud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TALIBAN
HV kasutaja
liitunud: 23.05.2006
|
28.02.2010 14:23:40
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| TALIBAN kirjutas: |
| statistikat näitab ka siis kui oled ühendunud kodusesse WLAN võrku, siis ka mingi osa infot vahetatakse. Näiteks kustuta korraks kõik levialas olevad nö tuntud võrgud ära oma mobiilist, et ta ei oskaks automaatselt ühenduda. Idee järgi peaks nagu see loendur vait jääma:D Mul 5800 kerib ka kilobaite ette kui ma näiteks kodus wlan võrgus olen, samal ajal on a-gps välja lülitatud. |
milline statistika, kas emori oma ? |
emor jee:D no ma mõtlen seda kb kasutamist, ma eeldan et sellest siin räägitakse...kui ei siis ma lähen häbenen nurgas
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lux
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
28.02.2010 18:45:05
|
|
|
| kuunar kirjutas: |
| lux kirjutas: |
keegi quickoffice või adobe readeri on peale saand nö. ilma maksmata?  |
Et plaan varastada? Pole isegi süüst puhas ja on piratud quickoffice telefonis jooksnud. |
kes ütles, et plaan, otsin vargaid äkki hoopis
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
28.02.2010 21:07:19
|
|
|
| Mul displayle mingi imelik roheline laik tekkinud. Eriti hästi on näha mustade toonidega (nt. menüüs).
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TaaviS
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2006
|
28.02.2010 21:45:20
|
|
|
| Kas Quickofficile ja Adobe Readerile tõesti mingit mõistliku alternatiivi pole? Kohe mitte ei taha osta seda, kallid on teised.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.03.2010 09:44:30
|
|
|
| Quickoffice Premier annab hetkel end ära 9 dollari eest tavapärase 39 asemel, et kes väga soovib.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TaaviS
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2006
|
01.03.2010 09:52:24
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Quickoffice Premier annab hetkel end ära 9 dollari eest tavapärase 39 asemel, et kes väga soovib. |
Tean, tean
Hetkel uuringi kas leiab ehk mõne tasuta alternatiivi, kui mitte siis peab ikka õhtul ära ostma enne kui pakkumine läbi saab, sest 39$ on ikka selgelt liiast.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|