Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 22:44:19 vasta tsitaadiga

Jah just täpselt sama asi. Ka ei juhtu väga tihti ja tundub, et juhtub just siis kui kiirustades vastu võtta.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkey
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2005




sõnum 23.02.2010 22:59:22 vasta tsitaadiga

Jäin IMEI kleepse karbi peal vahtima ja miski tundus imelik:
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 23:00:39 vasta tsitaadiga

sharkey kirjutas:
Jäin IMEI kleepse karbi peal vahtima ja miski tundus imelik:


Heh icon_lol.gif , ikka juhtub.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.02.2010 23:24:33 vasta tsitaadiga

sharkey kirjutas:
Jäin IMEI kleepse karbi peal vahtima ja miski tundus imelik:



kaeba kohtusse, tarbija eksitamine ja petmine.
Või siis vii tagasi ja ytle, et tahad uut telefoni, sest sa tahtsid nokiat mitte nokai-d icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 00:11:49 vasta tsitaadiga

kusjuures otsisin oma telefoni karbi ka välja... lausa 2 korda on karbile valesti kirjutatud see
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.02.2010 00:40:00 vasta tsitaadiga

vaatasin ka igaks juhuks yle, mulle sattunud ikka NOKIA toode icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 01:34:20 vasta tsitaadiga

sharkey kirjutas:
Jäin IMEI kleepse karbi peal vahtima ja miski tundus imelik:


Jumala cool asi icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tegelinski
HV vaatleja
Tegelinski

liitunud: 18.06.2006




sõnum 24.02.2010 13:53:18 vasta tsitaadiga

sasskinn12 kirjutas:
sharkey kirjutas:
Jäin IMEI kleepse karbi peal vahtima ja miski tundus imelik:


Jumala cool asi icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

müü e-bayis hea hinna eest maha irw icon_biggrin.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 20:25:15 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
rmc, gsmarena järgi üle 16GB ei söö.


http://thenokiaguide.com/2009/04/14/its-microsdhc-nokia/
http://discussions.europe.nokia.com/t5/Nseries-Devices-and-S60/Nokia-5800-with-32gb-card/m-p/432979

a uurisin nats veel ja leidsin, et selle 32gb kaardiga on tükk aega mingi p45k olnud juba, venitatakse jne.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lux
Kreisi kasutaja
lux

liitunud: 08.06.2005




sõnum 25.02.2010 20:55:58 vasta tsitaadiga

kaua see gps peaks end üles laadima (satelliidid üles leidma), ma alles uus 5800 omanik ja suht kannatamatu, 5 minutiga ei leidnud sittagi ja panin kinni, sest näpud hakkasid külmetama väljas icon_lol.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.02.2010 21:07:28 vasta tsitaadiga

lux kirjutas:
kaua see gps peaks end üles laadima (satelliidid üles leidma), ma alles uus 5800 omanik ja suht kannatamatu, 5 minutiga ei leidnud sittagi ja panin kinni, sest näpud hakkasid külmetama väljas icon_lol.gif


10 sek äkki, suht kohe leiab yles

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 22:05:30 vasta tsitaadiga

See vast sõltub kas on A-GPS sisse lülitatud või mitte (kas tõmbab üle GPRS'i eelandmed sisse)...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 25.02.2010 22:40:33 vasta tsitaadiga

Kust seda lülitada saab? Mul ilmub (küll N97-l, aga siiski) satika pilt üles nurka, aga samamoodi mitte midagi ei leia. Plaanin juba garantiisse kurtma minna, aga äkki olen ise loll hoopis?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 23:04:40 vasta tsitaadiga

tonx kirjutas:
Kust seda lülitada saab? Mul ilmub (küll N97-l, aga siiski) satika pilt üles nurka, aga samamoodi mitte midagi ei leia. Plaanin juba garantiisse kurtma minna, aga äkki olen ise loll hoopis?


N97 puhul:

To activate or deactivate A-GPS:

1. Select Menu > Applications > Location.
2. Select Positioning > Positioning methods.
3. Tap on Assisted GPS to enable or disable it

Lisan igaks juhuks siia juurde, et A-GPS kasutab andmemahtu - üle andmesidekanali (GPRS, EDGE, 3G - misiganes, tõmmatakse sisse andmed, mida muidu tükk aega satelliitidelt sikutatakse), andmekogused on väiksed, kuid siiski kajastuvad arvel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo112
HV vaatleja
Kristo112

liitunud: 12.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 23:25:08 vasta tsitaadiga

Endal kah siis gpsiga mingi jama , lihtsalt nagu ei leia ülesse asukohta.Esmase asukoha nagu määras paika ära aga ükskõik kuhu ma ka ei liiguks on ikka sama vana asukoht.Oskab keegi aidata?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lux
Kreisi kasutaja
lux

liitunud: 08.06.2005




sõnum 25.02.2010 23:27:19 vasta tsitaadiga

mul garmin xt kah sees, aga ka too ei saa kohe gpsi järgi
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.02.2010 23:28:46 vasta tsitaadiga

Kristo112 kirjutas:
Endal kah siis gpsiga mingi jama , lihtsalt nagu ei leia ülesse asukohta.Esmase asukoha nagu määras paika ära aga ükskõik kuhu ma ka ei liiguks on ikka sama vana asukoht.Oskab keegi aidata?



sulle tundub, et sa liigud edasi,
aga tegelikult hoopiski su hing liigub edasi, aga keha koos moblaga jääb reaalselt paigale icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 10:49:22 vasta tsitaadiga

mul töötab küll väga hästi, isegi toas paksu seina taga saab umbes 10 sekundiga ilusti ühenduse kätte.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 13:08:40 vasta tsitaadiga

Garminiga on jah aeglane.....aga ovimaps leiab minul küll alla 10seki(a-geps sees). Muljetavaldavalt kiire variant. Enda arust isegi kiirem kui spets navid.
_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 13:46:46 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
mul töötab küll väga hästi, isegi toas paksu seina taga saab umbes 10 sekundiga ilusti ühenduse kätte.


Päris nii see asi ikka ei käi et läbi seinte ja katuste - kasutajatele võib vale mulje jääda.

A-GPS puhul saab ühenduse kergemalt, kuid ikkagi on vaja olla kas akna lähedal või lageda taeva all, et signaal kätte saada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 26.02.2010 15:53:05 vasta tsitaadiga

Teatati Ovi Mapsi versiooniuuendusest v3.04:
http://betalabs.nokia.com/apps/ovi-maps-beta-for-mobile
Võrreldes eelmise versiooniga väidetavalt parandatud jõudlust, kiirust ja otsingut.

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 26.02.2010 16:11:13 vasta tsitaadiga

aCe kirjutas:
Teatati Ovi Mapsi versiooniuuendusest v3.04:
http://betalabs.nokia.com/apps/ovi-maps-beta-for-mobile
Võrreldes eelmise versiooniga väidetavalt parandatud jõudlust, kiirust ja otsingut.


Sai asi peale aetud. Esialgne mulje on küll hea... Kaardi sirvimise kiirus on tublisti paranenud.

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neiuke
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2005




sõnum 26.02.2010 16:40:21 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi näitab veel ringteel vasakult poolt minemist? Ja saab seda kuidagi muuta ka, et näitaks paremalt poolt? Kas teistel sööb ka gepsu kasutamine, u pool tundi, 2 pulka akust?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 16:56:27 vasta tsitaadiga

GPS "sööb" akut päris usinalt. Sateliitidega ühendust pidada, asukoht arvutada, marsruut arvutada, kaarte plottida jne. Päris energia kulukas.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 26.02.2010 18:51:27 vasta tsitaadiga

Samuti ekraan! See on ju ka kogu GPSsimise ajal töös ja neelab voolu! Ekraaniseadetest valgusandur miinimumi ja aku eluiga suureneb kõvasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 26.02.2010 19:04:53 vasta tsitaadiga

Mis mõte on kirjutada Nokia 5530 teemasse, kui keegi seal ei vasta? icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 19:20:09 vasta tsitaadiga

zuzizew kirjutas:
Mis mõte on kirjutada Nokia 5530 teemasse, kui keegi seal ei vasta? icon_lol.gif


Mina vastan, kui oskan. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 19:40:30 vasta tsitaadiga

zuzizew kirjutas:
Mis mõte on kirjutada Nokia 5530 teemasse, kui keegi seal ei vasta? icon_lol.gif


ma olen suga nõus.....ei olegi mõtet!

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 20:07:15 vasta tsitaadiga

pasumasinast läbikäinud tuub. mida teha. ainult korpused ?? vähemalt on need puhtad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 20:17:09 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda....
Muidu töötas kõik ilusti ja värki...täna hommikul panin raadio tööle 1 min töötas ja katkes ära jooksis kokku tel..tegin restardi..kõik töötas samamoodi hästi ainult raadio üldse ei tööta paned raadio peale siis freezib kohe ära..siis kas resa või punane nupp (välju). Jumala lampi kadus raadio nii ära ja enam tagasi ei tule..Proovisin hard reset, updatesin selle usb kaabliga firmware no selle sama mis peal oli see viimane 40. ..... ühesõnaga lihtsalt sama firmware kirjutas üle...ja ei mingit kasu kõik sama ikka freezib...
kellelgi on midagi sellist olnud või teab milles viga võib olla? Või viin homme garantiise? icon_mad.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 20:20:53 vasta tsitaadiga

zuzizew kirjutas:
Mis mõte on kirjutada Nokia 5530 teemasse, kui keegi seal ei vasta? icon_lol.gif


Siin ka ei vast ju. Pole oma proge soovitusi saanud icon_cool.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 20:44:13 vasta tsitaadiga

sasskinn12 kirjutas:
Oskab keegi öelda....
Muidu töötas kõik ilusti ja värki...täna hommikul panin raadio tööle 1 min töötas ja katkes ära jooksis kokku tel..tegin restardi..kõik töötas samamoodi hästi ainult raadio üldse ei tööta paned raadio peale siis freezib kohe ära..siis kas resa või punane nupp (välju). Jumala lampi kadus raadio nii ära ja enam tagasi ei tule..Proovisin hard reset, updatesin selle usb kaabliga firmware no selle sama mis peal oli see viimane 40. ..... ühesõnaga lihtsalt sama firmware kirjutas üle...ja ei mingit kasu kõik sama ikka freezib...
kellelgi on midagi sellist olnud või teab milles viga võib olla? Või viin homme garantiise? icon_mad.gif

Nu sa vist nüüd kõik teinud mida kodus teha annab. Garantiisse.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sfxw
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2004




sõnum 27.02.2010 09:36:14 vasta tsitaadiga

masterx kirjutas:
Kuskil teemas keegi HV-tleja mainis, et kõik kõned salvestab automaatselt aga ei mäleta seda teemat enam, et ps-i kaudu küsida. icon_razz1.gif Tal oli paar kõne youtube ka pandud (määritakse mingit toodet pähe, kuigi number oli salastatud) ja kvaliteet oli väga hea thumbs_up.gif


Edit;
irw, mul ju nokia 5530, valesse teemasse olen postitanud
icon_biggrin.gif



Alon mp3 dictaphone'il on automaatne piiksuta salvestamine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 10:17:46 vasta tsitaadiga

sfxw kirjutas:
masterx kirjutas:
Kuskil teemas keegi HV-tleja mainis, et kõik kõned salvestab automaatselt aga ei mäleta seda teemat enam, et ps-i kaudu küsida. icon_razz1.gif Tal oli paar kõne youtube ka pandud (määritakse mingit toodet pähe, kuigi number oli salastatud) ja kvaliteet oli väga hea thumbs_up.gif


Edit;
irw, mul ju nokia 5530, valesse teemasse olen postitanud
icon_biggrin.gif



Alon mp3 dictaphone'il on automaatne piiksuta salvestamine.



Tänud, tundub päris asjalik proge olevat icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 17:08:29 vasta tsitaadiga

Keegi mõnda IM softi oskab soovitada?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 27.02.2010 17:56:55 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
Keegi mõnda IM softi oskab soovitada?

endale meeldib slick kõige rohkem, toetab paljusid erinevaid, palju eri võimalusi ( 2 eri pöördekohta kodu wifi ja 3g jaoks jne ) , värve saab muuta jne
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 18:44:22 vasta tsitaadiga

Slick meeldis mulle. Tundus kuidagi loogiline. Muidu Fring ka päris hää.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 20:08:09 vasta tsitaadiga

masterx kirjutas:



Alon mp3 dictaphone'il on automaatne piiksuta salvestamine.


Diktofonina on hea aga siiski helistades tundub, et teeb piiksu kui salvestab. Ja automaatselt ei salvesta, ainult siis kui see programm lahti on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 28.02.2010 00:36:09 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
tonx kirjutas:
Kust seda lülitada saab? Mul ilmub (küll N97-l, aga siiski) satika pilt üles nurka, aga samamoodi mitte midagi ei leia. Plaanin juba garantiisse kurtma minna, aga äkki olen ise loll hoopis?


N97 puhul:

To activate or deactivate A-GPS:

1. Select Menu > Applications > Location.
2. Select Positioning > Positioning methods.
3. Tap on Assisted GPS to enable or disable it

Lisan igaks juhuks siia juurde, et A-GPS kasutab andmemahtu - üle andmesidekanali (GPRS, EDGE, 3G - misiganes, tõmmatakse sisse andmed, mida muidu tükk aega satelliitidelt sikutatakse), andmekogused on väiksed, kuid siiski kajastuvad arvel.

Hmm.. on sees.. siis ikka on vist mingi jama..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TALIBAN
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 11:45:42 vasta tsitaadiga

statistikat näitab ka siis kui oled ühendunud kodusesse WLAN võrku, siis ka mingi osa infot vahetatakse. Näiteks kustuta korraks kõik levialas olevad nö tuntud võrgud ära oma mobiilist, et ta ei oskaks automaatselt ühenduda. Idee järgi peaks nagu see loendur vait jääma:D Mul 5800 kerib ka kilobaite ette kui ma näiteks kodus wlan võrgus olen, samal ajal on a-gps välja lülitatud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2010 11:51:54 vasta tsitaadiga

TALIBAN kirjutas:
statistikat näitab ka siis kui oled ühendunud kodusesse WLAN võrku, siis ka mingi osa infot vahetatakse. Näiteks kustuta korraks kõik levialas olevad nö tuntud võrgud ära oma mobiilist, et ta ei oskaks automaatselt ühenduda. Idee järgi peaks nagu see loendur vait jääma:D Mul 5800 kerib ka kilobaite ette kui ma näiteks kodus wlan võrgus olen, samal ajal on a-gps välja lülitatud.


milline statistika, kas emori oma ?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lux
Kreisi kasutaja
lux

liitunud: 08.06.2005




sõnum 28.02.2010 12:15:09 vasta tsitaadiga

keegi quickoffice või adobe readeri on peale saand nö. ilma maksmata? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 12:49:06 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
RaidoR kirjutas:
Keegi mõnda IM softi oskab soovitada?

endale meeldib slick kõige rohkem, toetab paljusid erinevaid, palju eri võimalusi ( 2 eri pöördekohta kodu wifi ja 3g jaoks jne ) , värve saab muuta jne

Kasutan Nimbuzz väga ok asi!
http://www.nimbuzz.com/en/
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 14:02:32 vasta tsitaadiga

lux kirjutas:
keegi quickoffice või adobe readeri on peale saand nö. ilma maksmata? icon_rolleyes.gif

Et plaan varastada? Pole isegi süüst puhas ja on piratud quickoffice telefonis jooksnud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TALIBAN
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 14:23:40 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
TALIBAN kirjutas:
statistikat näitab ka siis kui oled ühendunud kodusesse WLAN võrku, siis ka mingi osa infot vahetatakse. Näiteks kustuta korraks kõik levialas olevad nö tuntud võrgud ära oma mobiilist, et ta ei oskaks automaatselt ühenduda. Idee järgi peaks nagu see loendur vait jääma:D Mul 5800 kerib ka kilobaite ette kui ma näiteks kodus wlan võrgus olen, samal ajal on a-gps välja lülitatud.


milline statistika, kas emori oma ?


emor jee:D no ma mõtlen seda kb kasutamist, ma eeldan et sellest siin räägitakse...kui ei siis ma lähen häbenen nurgas icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lux
Kreisi kasutaja
lux

liitunud: 08.06.2005




sõnum 28.02.2010 18:45:05 vasta tsitaadiga

kuunar kirjutas:
lux kirjutas:
keegi quickoffice või adobe readeri on peale saand nö. ilma maksmata? icon_rolleyes.gif

Et plaan varastada? Pole isegi süüst puhas ja on piratud quickoffice telefonis jooksnud.

kes ütles, et plaan, otsin vargaid äkki hoopis icon_lol.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 21:07:19 vasta tsitaadiga

Mul displayle mingi imelik roheline laik tekkinud. Eriti hästi on näha mustade toonidega (nt. menüüs).
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 21:45:20 vasta tsitaadiga

Kas Quickofficile ja Adobe Readerile tõesti mingit mõistliku alternatiivi pole? Kohe mitte ei taha osta seda, kallid on teised.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.03.2010 09:44:30 vasta tsitaadiga

Quickoffice Premier annab hetkel end ära 9 dollari eest tavapärase 39 asemel, et kes väga soovib.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 09:52:24 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Quickoffice Premier annab hetkel end ära 9 dollari eest tavapärase 39 asemel, et kes väga soovib.

Tean, tean icon_biggrin.gif

Hetkel uuringi kas leiab ehk mõne tasuta alternatiivi, kui mitte siis peab ikka õhtul ära ostma enne kui pakkumine läbi saab, sest 39$ on ikka selgelt liiast.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.