Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
gaerne
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2003




sõnum 17.02.2010 23:15:35 vasta tsitaadiga

seda ei arvagi,et ta htc on, lihtsalt huvi proovida...youtubest videosid vaadates tundub päris asjalik.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 19:15:24 vasta tsitaadiga

Mul on ära müüa 39$ 420.- eest ( tegelik väärtus on 450.- ).
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 19:56:37 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
Mul on ära müüa 39$ 420.- eest ( tegelik väärtus on 450.- ).


Pakun 370.-
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 19.02.2010 02:23:05 vasta tsitaadiga

Pole midagi ammu tellinud ja jube ikka mis vahepeal toimunud on. Viimaseid pakke ootasin konkreetselt kuuaega. HK pärit. Ja täna pidin ennast välja vihastama kui sain kirja tollilt, et teie pakk on taollis ja saatke arve. Tuli välja siis et sellest aastast on see tollivaba miinimum 22 eurot jälle. Kelle geniaalne idee see nüd jälle oli. Põhimõtteliselt on igasugusele tellimisele kriips peale tõmmatud. Varem sai veel nihverdada ja võis vedada, kuid viimased aasta-paar on toll väga aktiivseks ja teadlikuks saanud.

Vaatasin et mingi kulunud iPhone 3G saaks üsna norm hinnaga, selle võib nüüd heaga ära unustada.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 02:43:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tuli välja siis et sellest aastast on see tollivaba miinimum 22 eurot jälle

see oli juba detsembris teada thumbs_up.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 07:34:43 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
Pole midagi ammu tellinud ja jube ikka mis vahepeal toimunud on. Viimaseid pakke ootasin konkreetselt kuuaega. HK pärit. Ja täna pidin ennast välja vihastama kui sain kirja tollilt, et teie pakk on taollis ja saatke arve. Tuli välja siis et sellest aastast on see tollivaba miinimum 22 eurot jälle. Kelle geniaalne idee see nüd jälle oli. Põhimõtteliselt on igasugusele tellimisele kriips peale tõmmatud. Varem sai veel nihverdada ja võis vedada, kuid viimased aasta-paar on toll väga aktiivseks ja teadlikuks saanud.

Vaatasin et mingi kulunud iPhone 3G saaks üsna norm hinnaga, selle võib nüüd heaga ära unustada.

Eks varem oli kauba hankimine soodsam, kuid tänu sellele jäi riigil/EU-l väga palju ka maksu saamata, kui vaadata kuidas Hiina/liiduvälise kaubaga igal pool äritseti (tulumaks). Tuleb natukenegi mõista, et enamasti kasutatakse laekunud makse sihipäraselt, mis tähendab kokku võtteks paremaid tingimusi kodanikule.
Kui nüüd uurida, siis tuleb isegi koos käibemaksuga ja alla tollimaksuvaba piiri kaup odavam osta välismaalt, kui meie riigi pinnalt, niiet väga iniseda ei ole midagi.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 09:38:39 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tsitaat:

Tuli välja siis et sellest aastast on see tollivaba miinimum 22 eurot jälle

see oli juba detsembris teada thumbs_up.gif


Käibemaksuvaba on 22 eurot, tollimaksuvaba jäi 150 euro peale.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 14:21:35 vasta tsitaadiga

henry1992 kirjutas:
Oskab keegi öelda kus kohast see osta.ee Xtraone oma kauba tellib täpsemalt? http://www.osta.ee/10859726


Oskab äkki keegi jagada tema E-maili aaderssi või HV kasutajat kui see tal eksitseerimas.Oleks tänulik.

_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 15:12:49 vasta tsitaadiga

Päris loll peaks Xtraone olema, et ütleks, kust ta oma kauba tellib icon_lol.gif
Kunagi mul oli ta E-maili aadress ja tahtsin tellida väljas pool osta.ee-d, aga tüüp ütles konkreetselt ära, et ma ostaksin läbi osta.ee ikka icon_confused.gif
Kui tahad, võin sulle tellida sama hinnaga jalatseid icon_wink.gif 499.- + 20 EUR saatmine
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 01:33:19 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:

Kunagi mul oli ta E-maili aadress ja tahtsin tellida väljas pool osta.ee-d, aga tüüp ütles konkreetselt ära, et ma ostaksin läbi osta.ee ikka icon_confused.gif
Kui tahad, võin sulle tellida sama hinnaga jalatseid icon_wink.gif 499.- + 20 EUR saatmine

Masendav.Kuid tegelikuse sõnul antud saapad huvisust ei tagagi vaid http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=3409313
Mis summaga antud komblekti saaks?

_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.


viimati muutis Pandabeer 20.02.2010 14:09:42, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 20.02.2010 13:29:08 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
react kirjutas:
Pole midagi ammu tellinud ja jube ikka mis vahepeal toimunud on. Viimaseid pakke ootasin konkreetselt kuuaega. HK pärit. Ja täna pidin ennast välja vihastama kui sain kirja tollilt, et teie pakk on taollis ja saatke arve. Tuli välja siis et sellest aastast on see tollivaba miinimum 22 eurot jälle. Kelle geniaalne idee see nüd jälle oli. Põhimõtteliselt on igasugusele tellimisele kriips peale tõmmatud. Varem sai veel nihverdada ja võis vedada, kuid viimased aasta-paar on toll väga aktiivseks ja teadlikuks saanud.

Vaatasin et mingi kulunud iPhone 3G saaks üsna norm hinnaga, selle võib nüüd heaga ära unustada.

Eks varem oli kauba hankimine soodsam, kuid tänu sellele jäi riigil/EU-l väga palju ka maksu saamata, kui vaadata kuidas Hiina/liiduvälise kaubaga igal pool äritseti (tulumaks). Tuleb natukenegi mõista, et enamasti kasutatakse laekunud makse sihipäraselt, mis tähendab kokku võtteks paremaid tingimusi kodanikule.
Kui nüüd uurida, siis tuleb isegi koos käibemaksuga ja alla tollimaksuvaba piiri kaup odavam osta välismaalt, kui meie riigi pinnalt, niiet väga iniseda ei ole midagi.


Mind just huvitab palju see saamata tulu riigikassas oli? Ma saan aru et masu ja kõik jutud aga see ei saanud olla ju nii üüratu, paljud ikka midagi välismaalt tellisid. Selleks et riigikassat täita on palju tulusamaid võimalusi ju. Aga noh masu värk vist, näpistavad igaltpoolt.

Ma ei olnud tükkaga tellinud sellst ka üllatus, olin ikka suht rahul kui tõstetid 150 euro peale see icon_razz.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 14:03:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mind just huvitab palju see saamata tulu riigikassas oli?

seda oskavad ainult muusika- ja filmitöösturid (täpsmalt nende "esindajad" igast parasiitorganisatsioonidest) mõõta icon_lol.gif
aga see maksustamine siiski EL'i teema, meie riiki ei saa süüdistada.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 14:04:09 vasta tsitaadiga

Kaua võtab aega PayPalilt raha väljavõtmine Swedbank Visa krediit kaardile?
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 20.02.2010 15:44:02 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
Kaua võtab aega PayPalilt raha väljavõtmine Swedbank Visa krediit kaardile?

Siiani kolme päevaga alati ilusti hakkama saanud.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 17:23:02 vasta tsitaadiga

Minu viimane kogemus oli 2 tööpäeva.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 20.02.2010 19:16:01 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et ennem siin teemas pakuti paypalis raha. Sooviks ~10USD osta(võib ka rohkem olla), kui kellelgi üle.
_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 21:05:51 vasta tsitaadiga

Täitsa piixus ja mulle keeravad käkki. 4 päeva ja pole sittagi tulnud icon_confused.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 22:33:02 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
Täitsa piixus ja mulle keeravad käkki. 4 päeva ja pole sittagi tulnud icon_confused.gif


laupäev-pühapäev ei ole nagunii mingit pangaliiklust. esmaspäevaks on üle ilmselt.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 23:21:04 vasta tsitaadiga

Nu eile oli kolmas päev, seega oleks pidanud nagu üle olema.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 23:38:41 vasta tsitaadiga

Ise kandsin ka krediitkaartile üle täna. Paypal võttis 30.- vahelt ...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 02:41:41 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
Nu eile oli kolmas päev, seega oleks pidanud nagu üle olema.


Ega see kolm päeva pole mingi kindel reegel.
Ise kandsin pühap. õhtul ja arvele ilmus neljap. õhtul.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 13:29:01 vasta tsitaadiga

Küsin amazoni kohta.

http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B000N94RXE/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&qid=1266748083&sr=8-2&condition=new
või
http://www.amazon.de/gp/offer-listing/B000N94RXE/ref=dp_olp_used?ie=UTF8&condition=used
või
http://www.amazon.de/gp/offer-listing/B000N94RXE/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

ise eriline germaani keelte spetsialist ei ole ja amazoni võtsin ka esimest korda pmst lahti. Ühendkuningriikide saidilt lugesin välja, et saadab Eestisse kah

Küsin, et kas seda junni Eestisse ka saab sealt tellida?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 13:35:58 vasta tsitaadiga

carlking, nagu saaks, 5£ on shipping.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 17:49:05 vasta tsitaadiga

Tere!
Kuna eraldi PayPal'i teemat ei leidnud, teen siis siia oma postituse.
Registreerusin paypal'i ära kuid ta tahab mingit Link and confirm my debit or credit card ehk siis krediitkaardi numbrit?
Kuna olen alaealine ja krediitkaarti pole, siis on seda üldse vaja.
Kuna näiteks kui mulle kantaks sinna kontole raha, ning mina tahan selle raha paypal'ist omakorda ülekanda enda SEB panka, siis selleks on krediitkaarti vaja?
Dollareid saab ju ülekanda? icon_rolleyes.gif

Ning mida see peaks tähendama?

Lift your account limits
Tegin sinna Withdraw juurde linnukese ja salvestasin.
Läks valesti? Saan muuta enam?

Ingliskeelest saan aru küll, kuid ei julge igalepoole ka ristikesi tõmmata.

Tänud ette.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 23.02.2010 01:40:22 vasta tsitaadiga

Äkki kellelgi on kogemusi sellise teemaga...nimelt sai ebayst(UKst) üks asi ostetud ja juba makstud ka. Nüüd aga selline asi, et müüja tahab posti eest 2x rohkem raha saada. Algul kokku lepitud 35naelale veel 40£ lisaks....väidetavalt sellepärast, et paki väärtuse märkimisel tõusis posti hind. Soovitasin tal väiksem väärtus märkida ja korralikult pakkida, aga ajab ikka oma jura edasi icon_confused.gif On tal üldse õigust mingit lisa raha nõuda kui mina sellega nõus ei ole? Mitte millegi eest 40£ maksta pole just väike raha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 02:26:46 vasta tsitaadiga

tegelt ei tohiks õigust olla (kui sa just ise kallimat postiteenust ei nõudnud). pead ei anna, aga peaks ebay reeglite vastane olema icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 23.02.2010 02:34:47 vasta tsitaadiga

Ei tahtnud mingit lisateenust. Üritan talle isegi vastu ju tulla, et märgib väiksema väärtuse - peaasi, et mina oma kola kätte saan.
Enne oksjoni lõppu küsisin posti hinna Eestisse ja pakutud hind tundus mõistlik(enamasti ka umbes selline on 25-45£)
Vaatasin praegu ebay "answer center-ist" ja seal ka konkreetselt öeldud, et mingit lisaraha nõuda ei tohi. Tundub küll, et on reeglite vastane, aga ikka üritatakse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 02:40:53 vasta tsitaadiga

siis ähvarda, et paned kitse icon_razz.gif ja kui ikka vedu ei võta, siis panegi kitse icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 23.02.2010 02:45:03 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
siis ähvarda, et paned kitse icon_razz.gif ja kui ikka vedu ei võta, siis panegi kitse icon_rolleyes.gif

krt ma üritan praegu ikka heaga icon_biggrin.gif Sama müüja mulle enne ka asju saatnud ei tahaks kohe piixu saata icon_biggrin.gif Aga jah kui muud üle ei jää, siis paypal dispute, negatiivne komm ja ebayle kitun ka ära icon_evil.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 23.02.2010 08:43:45 vasta tsitaadiga

tainad on nüüd google tõlki kasutama hakanud
tsitaat:
Tere müüja ei teil on ikka see toode müüki kui jah palun saada tagasi mulle nüüd kogumaksumus soovid müüa seda minu jaoks ning ka kogu oma panga detail või teie maksma pal e-posti aadress payment.thanks vastus mulle tagasi minu isiklik aadress mickky2007@yahoo.com

Dr Michael

tsitaat:

Tere, kas ikka on see toode müügiks?
palun andke mulle teada niipea kui võimalik
kinnitatud hinnaga. Aitäh

tracy.worse@gmail.com

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 08:53:42 vasta tsitaadiga

Kaua teil on tulnud USPS First Class Mail International-ga pakid USA-st Eestisse ?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 09:34:56 vasta tsitaadiga

Sixten, 7-30 päeva.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 15:55:29 vasta tsitaadiga

Kas keegi sooviks aidata PayPal-i dollareid Ühispanga kroonideks vahetada? Teeks virtuaalkaardi aga -2 krooni arvel :d
Summa vahemikus 10$-60$. Tänutäheks 50 EEK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 18:19:19 vasta tsitaadiga

radok kirjutas:
Tere!
Kuna eraldi PayPal'i teemat ei leidnud, teen siis siia oma postituse.
Registreerusin paypal'i ära kuid ta tahab mingit Link and confirm my debit or credit card ehk siis krediitkaardi numbrit?
Kuna olen alaealine ja krediitkaarti pole, siis on seda üldse vaja.
Kuna näiteks kui mulle kantaks sinna kontole raha, ning mina tahan selle raha paypal'ist omakorda ülekanda enda SEB panka, siis selleks on krediitkaarti vaja?
Dollareid saab ju ülekanda? icon_rolleyes.gif

Ning mida see peaks tähendama?

Lift your account limits
Tegin sinna Withdraw juurde linnukese ja salvestasin.
Läks valesti? Saan muuta enam?

Ingliskeelest saan aru küll, kuid ei julge igalepoole ka ristikesi tõmmata.

Tänud ette.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 18:47:22 vasta tsitaadiga

Krediitkaardi linkimine pole kohustuslik, kuid vajalik, et panka raha kanda PayPal-ist.
Ilma lingitud kaardita saad sa raha kanda ainult teistele PayPal-i kontodele.

SEB virtuaalset krediitkaarti sööb PP ilma probleemideta. Maksab 10 krooksu ja kestab kolm kuud.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 20:17:50 vasta tsitaadiga

Frankie666 kirjutas:

SEB virtuaalset krediitkaarti sööb PP ilma probleemideta. Maksab 10 krooksu ja kestab kolm kuud.

40 päeva ei võrdu 3 kuud
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 24.02.2010 04:31:31 vasta tsitaadiga

saatsin kirja, et kui kiirest aadressi saadab, siis saadan ainult temale asja täiesti tasuta
vastus:
Tere, aitäh vastuse sa oled teinud? Ma armastan osta kaupa, millel on hind, mida andis mulle, saatke mulle oma täielik pangaandmed et saaksin edastada teave pangale, et nad saaksid kanda raha sulle.

panga info:
Nimi kontol:
Panga nimi:
Konto number:
Panga SWIFT kood:

Lootuses tohearing alates Youn Kiiresti ... Thanks


andsin paypali adre

Ok, i will contact you as soon as i send the money to your account ok?
Thanks


oh sa imet, saatiski raha icon_smile.gif


Spoiler Spoiler Spoiler


Hello, Thanks for your transactions, i have just transferred the sum $950 to you through online pay pal payment hope they have send you a notification and confirmation of the money been transferred by me?please i will urge you to go ahead and package up the item and i want you to declare on the item body as a (GIFT) and send the item as soon as possible through DHL service and get back to me with the shipment tracking number details, below is the address where the will send to:

Name: Oriyomi Solomon
Address: 10 Ayetolu street, Agbelekale Abule Egba,
City: Agbelekale Abule Egba,
State: Lagos
Country: Nigeria
Zip code: 23401
Phone number: +2347031364348

Hoping to hearing from you immedaitely you send the item to the address. Thanks


peaks vist kiirelt kauba ära saatma icon_lol.gif
telefon on ka raudselt mingi eritariifi all kui üldse töötab

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 12:26:05 vasta tsitaadiga

ole ettevaatlik. arvatavasti on tegu võltsitud meiliga. logi paypali sisse ning kontrolli sealt makse toimumine üle. või sa tead juba seda ja lihtsalt irvitad icon_biggrin.gif?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 24.02.2010 15:04:49 vasta tsitaadiga

Viimase kirja kohta netist - link
accountpaynotified @ safe-mail.net peaks kohe ettevaatlikuks tegema.

_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 24.02.2010 15:40:09 vasta tsitaadiga

ma pole öelnudki et saadan midagi icon_smile.gif
selle sama meili peal tuligi kiri. nimeks on lihtsalt service@paypal.com pandud

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 24.02.2010 15:48:05 vasta tsitaadiga

Ostan USD'si paypalis. PM, kui kellelgi isu müüa.
_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 19:08:18 vasta tsitaadiga

Tahan USA-st paar asja tellida ja maksta saab läbi paypal-i, nagu ikka. Asi selles et, krediit kaart aegus eelmine suvi ära ja pole viitsinud uut teha. Kaup mida osta tahan läheks maksma 37,86$.
Kas on mingi võimalus ,et kannan enda arvelt raha paypal-i ja sealt edasi USA-sse? Ise küll sellist nupukest(linki) ei leidnud..... ega ingliskeel ka suurem asi pole.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 19:10:35 vasta tsitaadiga

villu70, otse enda pangakontolt kanda ei ole võimalik. Küll aga läbi teise PayPal'i kellel krediitkaart olemas. Kui soovid minult abi, siis PS.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 19:44:51 vasta tsitaadiga

villu70, kui SEB klient oled, siis saad ka virtuaalse kaardi teha. Läheb 10.- maksma, ning kehtib 40 päeva.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 23:54:32 vasta tsitaadiga

Kiire küsimus: Kui suur peaks olema ost, et tuleks tollimaks juurde? Tean, et Euroopa siseselt seda ei tule. Aga kas Hong Kongist tuleks juurde (k.a USA)?
Ja selle kas see oleneb ainult toote hinnast või koos postikuludega?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 00:00:09 vasta tsitaadiga

Käibemaks (20%) + deklaratsioonitasu 101 krooni (juhul kui ise ei tee) tuleb juurde kui ost on üle 344 krooni (22 eurot) (koos postikuluga).
http://www.emta.ee/index.php?id=26695&tpl=1026
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 00:52:33 vasta tsitaadiga

tollimaks + käibemaks + tollideklaratsioon tuleb juurde, kui kauba hind ületab 150euri. ja seda arvestatakse siis juba kauba hinna ja transpordi kulude summa pealt.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 16:36:24 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
tollimaks + käibemaks + tollideklaratsioon tuleb juurde, kui kauba hind ületab 150euri. ja seda arvestatakse siis juba kauba hinna ja transpordi kulude summa pealt.

Käibekas tuleb juba 22 € pealt.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 17:56:12 vasta tsitaadiga

woo456, võiksid ka natuke varasemaid postitusi lugeda, kui ainult viimast icon_idea.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 23:28:38 vasta tsitaadiga

Küsin,ega kellelgi pole olnud kogemust Usast ca 50kg asja saatmisega.
Nimelt tahan osta sealt kaks asja mis kaaluvad kukku umbes 50kg aga mitte üheltki kullerfirma lehelt ma hinda ei leidnud va dhl mis pakkus hinnaks miski 11k icon_eek.gif
Üldiselt kas on võimalik mingi normaalse summa eest asjad eestisse toimetada sealt?
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.