|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
gaerne
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2003
|
17.02.2010 23:15:35
|
|
|
| seda ei arvagi,et ta htc on, lihtsalt huvi proovida...youtubest videosid vaadates tundub päris asjalik.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
18.02.2010 19:15:24
|
|
|
| Mul on ära müüa 39$ 420.- eest ( tegelik väärtus on 450.- ).
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
18.02.2010 19:56:37
|
|
|
| thaarv kirjutas: |
| Mul on ära müüa 39$ 420.- eest ( tegelik väärtus on 450.- ). |
Pakun 370.-
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
19.02.2010 02:23:05
|
|
|
Pole midagi ammu tellinud ja jube ikka mis vahepeal toimunud on. Viimaseid pakke ootasin konkreetselt kuuaega. HK pärit. Ja täna pidin ennast välja vihastama kui sain kirja tollilt, et teie pakk on taollis ja saatke arve. Tuli välja siis et sellest aastast on see tollivaba miinimum 22 eurot jälle. Kelle geniaalne idee see nüd jälle oli. Põhimõtteliselt on igasugusele tellimisele kriips peale tõmmatud. Varem sai veel nihverdada ja võis vedada, kuid viimased aasta-paar on toll väga aktiivseks ja teadlikuks saanud.
Vaatasin et mingi kulunud iPhone 3G saaks üsna norm hinnaga, selle võib nüüd heaga ära unustada.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.02.2010 02:43:12
|
|
|
| tsitaat: |
Tuli välja siis et sellest aastast on see tollivaba miinimum 22 eurot jälle
|
see oli juba detsembris teada
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
19.02.2010 07:34:43
|
|
|
| react kirjutas: |
Pole midagi ammu tellinud ja jube ikka mis vahepeal toimunud on. Viimaseid pakke ootasin konkreetselt kuuaega. HK pärit. Ja täna pidin ennast välja vihastama kui sain kirja tollilt, et teie pakk on taollis ja saatke arve. Tuli välja siis et sellest aastast on see tollivaba miinimum 22 eurot jälle. Kelle geniaalne idee see nüd jälle oli. Põhimõtteliselt on igasugusele tellimisele kriips peale tõmmatud. Varem sai veel nihverdada ja võis vedada, kuid viimased aasta-paar on toll väga aktiivseks ja teadlikuks saanud.
Vaatasin et mingi kulunud iPhone 3G saaks üsna norm hinnaga, selle võib nüüd heaga ära unustada. |
Eks varem oli kauba hankimine soodsam, kuid tänu sellele jäi riigil/EU-l väga palju ka maksu saamata, kui vaadata kuidas Hiina/liiduvälise kaubaga igal pool äritseti (tulumaks). Tuleb natukenegi mõista, et enamasti kasutatakse laekunud makse sihipäraselt, mis tähendab kokku võtteks paremaid tingimusi kodanikule.
Kui nüüd uurida, siis tuleb isegi koos käibemaksuga ja alla tollimaksuvaba piiri kaup odavam osta välismaalt, kui meie riigi pinnalt, niiet väga iniseda ei ole midagi.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
19.02.2010 09:38:39
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| tsitaat: |
Tuli välja siis et sellest aastast on see tollivaba miinimum 22 eurot jälle
|
see oli juba detsembris teada  |
Käibemaksuvaba on 22 eurot, tollimaksuvaba jäi 150 euro peale.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pandabeer
HV Guru

liitunud: 16.12.2006
|
19.02.2010 14:21:35
|
|
|
Oskab äkki keegi jagada tema E-maili aaderssi või HV kasutajat kui see tal eksitseerimas.Oleks tänulik.
_________________ Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot. |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
2 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
19.02.2010 15:12:49
|
|
|
Päris loll peaks Xtraone olema, et ütleks, kust ta oma kauba tellib
Kunagi mul oli ta E-maili aadress ja tahtsin tellida väljas pool osta.ee-d, aga tüüp ütles konkreetselt ära, et ma ostaksin läbi osta.ee ikka
Kui tahad, võin sulle tellida sama hinnaga jalatseid 499.- + 20 EUR saatmine
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pandabeer
HV Guru

liitunud: 16.12.2006
|
20.02.2010 01:33:19
|
|
|
| Sixten kirjutas: |
Kunagi mul oli ta E-maili aadress ja tahtsin tellida väljas pool osta.ee-d, aga tüüp ütles konkreetselt ära, et ma ostaksin läbi osta.ee ikka
Kui tahad, võin sulle tellida sama hinnaga jalatseid 499.- + 20 EUR saatmine |
Masendav.Kuid tegelikuse sõnul antud saapad huvisust ei tagagi vaid http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=3409313
Mis summaga antud komblekti saaks?
_________________ Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
viimati muutis Pandabeer 20.02.2010 14:09:42, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
2 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
20.02.2010 13:29:08
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| react kirjutas: |
Pole midagi ammu tellinud ja jube ikka mis vahepeal toimunud on. Viimaseid pakke ootasin konkreetselt kuuaega. HK pärit. Ja täna pidin ennast välja vihastama kui sain kirja tollilt, et teie pakk on taollis ja saatke arve. Tuli välja siis et sellest aastast on see tollivaba miinimum 22 eurot jälle. Kelle geniaalne idee see nüd jälle oli. Põhimõtteliselt on igasugusele tellimisele kriips peale tõmmatud. Varem sai veel nihverdada ja võis vedada, kuid viimased aasta-paar on toll väga aktiivseks ja teadlikuks saanud.
Vaatasin et mingi kulunud iPhone 3G saaks üsna norm hinnaga, selle võib nüüd heaga ära unustada. |
Eks varem oli kauba hankimine soodsam, kuid tänu sellele jäi riigil/EU-l väga palju ka maksu saamata, kui vaadata kuidas Hiina/liiduvälise kaubaga igal pool äritseti (tulumaks). Tuleb natukenegi mõista, et enamasti kasutatakse laekunud makse sihipäraselt, mis tähendab kokku võtteks paremaid tingimusi kodanikule.
Kui nüüd uurida, siis tuleb isegi koos käibemaksuga ja alla tollimaksuvaba piiri kaup odavam osta välismaalt, kui meie riigi pinnalt, niiet väga iniseda ei ole midagi. |
Mind just huvitab palju see saamata tulu riigikassas oli? Ma saan aru et masu ja kõik jutud aga see ei saanud olla ju nii üüratu, paljud ikka midagi välismaalt tellisid. Selleks et riigikassat täita on palju tulusamaid võimalusi ju. Aga noh masu värk vist, näpistavad igaltpoolt.
Ma ei olnud tükkaga tellinud sellst ka üllatus, olin ikka suht rahul kui tõstetid 150 euro peale see
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.02.2010 14:03:15
|
|
|
| tsitaat: |
Mind just huvitab palju see saamata tulu riigikassas oli?
|
seda oskavad ainult muusika- ja filmitöösturid (täpsmalt nende "esindajad" igast parasiitorganisatsioonidest) mõõta
aga see maksustamine siiski EL'i teema, meie riiki ei saa süüdistada.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
20.02.2010 14:04:09
|
|
|
| Kaua võtab aega PayPalilt raha väljavõtmine Swedbank Visa krediit kaardile?
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
20.02.2010 15:44:02
|
|
|
| krusu70 kirjutas: |
| Kaua võtab aega PayPalilt raha väljavõtmine Swedbank Visa krediit kaardile? |
Siiani kolme päevaga alati ilusti hakkama saanud.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
20.02.2010 17:23:02
|
|
|
| Minu viimane kogemus oli 2 tööpäeva.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tipp
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2007
|
20.02.2010 19:16:01
|
|
|
Vaatasin, et ennem siin teemas pakuti paypalis raha. Sooviks ~10USD osta(võib ka rohkem olla), kui kellelgi üle.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
20.02.2010 21:05:51
|
|
|
Täitsa piixus ja mulle keeravad käkki. 4 päeva ja pole sittagi tulnud
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
20.02.2010 22:33:02
|
|
|
| krusu70 kirjutas: |
Täitsa piixus ja mulle keeravad käkki. 4 päeva ja pole sittagi tulnud  |
laupäev-pühapäev ei ole nagunii mingit pangaliiklust. esmaspäevaks on üle ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
20.02.2010 23:21:04
|
|
|
| Nu eile oli kolmas päev, seega oleks pidanud nagu üle olema.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
20.02.2010 23:38:41
|
|
|
| Ise kandsin ka krediitkaartile üle täna. Paypal võttis 30.- vahelt ...
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.02.2010 02:41:41
|
|
|
| krusu70 kirjutas: |
| Nu eile oli kolmas päev, seega oleks pidanud nagu üle olema. |
Ega see kolm päeva pole mingi kindel reegel.
Ise kandsin pühap. õhtul ja arvele ilmus neljap. õhtul.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.02.2010 13:35:58
|
|
|
| carlking, nagu saaks, 5£ on shipping.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
22.02.2010 17:49:05
|
|
|
Tere!
Kuna eraldi PayPal'i teemat ei leidnud, teen siis siia oma postituse.
Registreerusin paypal'i ära kuid ta tahab mingit Link and confirm my debit or credit card ehk siis krediitkaardi numbrit?
Kuna olen alaealine ja krediitkaarti pole, siis on seda üldse vaja.
Kuna näiteks kui mulle kantaks sinna kontole raha, ning mina tahan selle raha paypal'ist omakorda ülekanda enda SEB panka, siis selleks on krediitkaarti vaja?
Dollareid saab ju ülekanda?
Ning mida see peaks tähendama?
Lift your account limits
Tegin sinna Withdraw juurde linnukese ja salvestasin.
Läks valesti? Saan muuta enam?
Ingliskeelest saan aru küll, kuid ei julge igalepoole ka ristikesi tõmmata.
Tänud ette.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|S|W
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
23.02.2010 01:40:22
|
|
|
Äkki kellelgi on kogemusi sellise teemaga...nimelt sai ebayst(UKst) üks asi ostetud ja juba makstud ka. Nüüd aga selline asi, et müüja tahab posti eest 2x rohkem raha saada. Algul kokku lepitud 35naelale veel 40£ lisaks....väidetavalt sellepärast, et paki väärtuse märkimisel tõusis posti hind. Soovitasin tal väiksem väärtus märkida ja korralikult pakkida, aga ajab ikka oma jura edasi On tal üldse õigust mingit lisa raha nõuda kui mina sellega nõus ei ole? Mitte millegi eest 40£ maksta pole just väike raha
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
171 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.02.2010 02:26:46
|
|
|
tegelt ei tohiks õigust olla (kui sa just ise kallimat postiteenust ei nõudnud). pead ei anna, aga peaks ebay reeglite vastane olema
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|S|W
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
23.02.2010 02:34:47
|
|
|
Ei tahtnud mingit lisateenust. Üritan talle isegi vastu ju tulla, et märgib väiksema väärtuse - peaasi, et mina oma kola kätte saan.
Enne oksjoni lõppu küsisin posti hinna Eestisse ja pakutud hind tundus mõistlik(enamasti ka umbes selline on 25-45£)
Vaatasin praegu ebay "answer center-ist" ja seal ka konkreetselt öeldud, et mingit lisaraha nõuda ei tohi. Tundub küll, et on reeglite vastane, aga ikka üritatakse
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
171 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.02.2010 02:40:53
|
|
|
siis ähvarda, et paned kitse ja kui ikka vedu ei võta, siis panegi kitse
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|S|W
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
23.02.2010 02:45:03
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
siis ähvarda, et paned kitse ja kui ikka vedu ei võta, siis panegi kitse  |
krt ma üritan praegu ikka heaga Sama müüja mulle enne ka asju saatnud ei tahaks kohe piixu saata Aga jah kui muud üle ei jää, siis paypal dispute, negatiivne komm ja ebayle kitun ka ära
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
171 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
23.02.2010 08:43:45
|
|
|
tainad on nüüd google tõlki kasutama hakanud
| tsitaat: |
Tere müüja ei teil on ikka see toode müüki kui jah palun saada tagasi mulle nüüd kogumaksumus soovid müüa seda minu jaoks ning ka kogu oma panga detail või teie maksma pal e-posti aadress payment.thanks vastus mulle tagasi minu isiklik aadress mickky2007@yahoo.com
Dr Michael |
| tsitaat: |
Tere, kas ikka on see toode müügiks?
palun andke mulle teada niipea kui võimalik
kinnitatud hinnaga. Aitäh
tracy.worse@gmail.com |
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
23.02.2010 08:53:42
|
|
|
| Kaua teil on tulnud USPS First Class Mail International-ga pakid USA-st Eestisse ?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.02.2010 09:34:56
|
|
|
| Sixten, 7-30 päeva.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
23.02.2010 15:55:29
|
|
|
Kas keegi sooviks aidata PayPal-i dollareid Ühispanga kroonideks vahetada? Teeks virtuaalkaardi aga -2 krooni arvel :d
Summa vahemikus 10$-60$. Tänutäheks 50 EEK
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
23.02.2010 18:19:19
|
|
|
| radok kirjutas: |
Tere!
Kuna eraldi PayPal'i teemat ei leidnud, teen siis siia oma postituse.
Registreerusin paypal'i ära kuid ta tahab mingit Link and confirm my debit or credit card ehk siis krediitkaardi numbrit?
Kuna olen alaealine ja krediitkaarti pole, siis on seda üldse vaja.
Kuna näiteks kui mulle kantaks sinna kontole raha, ning mina tahan selle raha paypal'ist omakorda ülekanda enda SEB panka, siis selleks on krediitkaarti vaja?
Dollareid saab ju ülekanda?
Ning mida see peaks tähendama?
Lift your account limits
Tegin sinna Withdraw juurde linnukese ja salvestasin.
Läks valesti? Saan muuta enam?
Ingliskeelest saan aru küll, kuid ei julge igalepoole ka ristikesi tõmmata.
Tänud ette. |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
23.02.2010 18:47:22
|
|
|
Krediitkaardi linkimine pole kohustuslik, kuid vajalik, et panka raha kanda PayPal-ist.
Ilma lingitud kaardita saad sa raha kanda ainult teistele PayPal-i kontodele.
SEB virtuaalset krediitkaarti sööb PP ilma probleemideta. Maksab 10 krooksu ja kestab kolm kuud.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.02.2010 20:17:50
|
|
|
| Frankie666 kirjutas: |
SEB virtuaalset krediitkaarti sööb PP ilma probleemideta. Maksab 10 krooksu ja kestab kolm kuud. |
40 päeva ei võrdu 3 kuud
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
24.02.2010 04:31:31
|
|
|
saatsin kirja, et kui kiirest aadressi saadab, siis saadan ainult temale asja täiesti tasuta
vastus:
Tere, aitäh vastuse sa oled teinud? Ma armastan osta kaupa, millel on hind, mida andis mulle, saatke mulle oma täielik pangaandmed et saaksin edastada teave pangale, et nad saaksid kanda raha sulle.
panga info:
Nimi kontol:
Panga nimi:
Konto number:
Panga SWIFT kood:
Lootuses tohearing alates Youn Kiiresti ... Thanks |
andsin paypali adre
Ok, i will contact you as soon as i send the money to your account ok?
Thanks |
oh sa imet, saatiski raha
Spoiler 
Hello, Thanks for your transactions, i have just transferred the sum $950 to you through online pay pal payment hope they have send you a notification and confirmation of the money been transferred by me?please i will urge you to go ahead and package up the item and i want you to declare on the item body as a (GIFT) and send the item as soon as possible through DHL service and get back to me with the shipment tracking number details, below is the address where the will send to:
Name: Oriyomi Solomon
Address: 10 Ayetolu street, Agbelekale Abule Egba,
City: Agbelekale Abule Egba,
State: Lagos
Country: Nigeria
Zip code: 23401
Phone number: +2347031364348
Hoping to hearing from you immedaitely you send the item to the address. Thanks |
peaks vist kiirelt kauba ära saatma
telefon on ka raudselt mingi eritariifi all kui üldse töötab
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
24.02.2010 12:26:05
|
|
|
ole ettevaatlik. arvatavasti on tegu võltsitud meiliga. logi paypali sisse ning kontrolli sealt makse toimumine üle. või sa tead juba seda ja lihtsalt irvitad ?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YRO
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2003
|
24.02.2010 15:04:49
|
|
|
Viimase kirja kohta netist - link
accountpaynotified @ safe-mail.net peaks kohe ettevaatlikuks tegema.
_________________ Ega inimene ikka massina vastu ei saa! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
24.02.2010 15:40:09
|
|
|
ma pole öelnudki et saadan midagi
selle sama meili peal tuligi kiri. nimeks on lihtsalt service@paypal.com pandud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tipp
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2007
|
24.02.2010 15:48:05
|
|
|
Ostan USD'si paypalis. PM, kui kellelgi isu müüa.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
25.02.2010 19:08:18
|
|
|
Tahan USA-st paar asja tellida ja maksta saab läbi paypal-i, nagu ikka. Asi selles et, krediit kaart aegus eelmine suvi ära ja pole viitsinud uut teha. Kaup mida osta tahan läheks maksma 37,86$.
Kas on mingi võimalus ,et kannan enda arvelt raha paypal-i ja sealt edasi USA-sse? Ise küll sellist nupukest(linki) ei leidnud..... ega ingliskeel ka suurem asi pole.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
25.02.2010 19:10:35
|
|
|
| villu70, otse enda pangakontolt kanda ei ole võimalik. Küll aga läbi teise PayPal'i kellel krediitkaart olemas. Kui soovid minult abi, siis PS.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
25.02.2010 19:44:51
|
|
|
| villu70, kui SEB klient oled, siis saad ka virtuaalse kaardi teha. Läheb 10.- maksma, ning kehtib 40 päeva.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
25.02.2010 23:54:32
|
|
|
Kiire küsimus: Kui suur peaks olema ost, et tuleks tollimaks juurde? Tean, et Euroopa siseselt seda ei tule. Aga kas Hong Kongist tuleks juurde (k.a USA)?
Ja selle kas see oleneb ainult toote hinnast või koos postikuludega?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
26.02.2010 00:52:33
|
|
|
| tollimaks + käibemaks + tollideklaratsioon tuleb juurde, kui kauba hind ületab 150euri. ja seda arvestatakse siis juba kauba hinna ja transpordi kulude summa pealt.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
26.02.2010 16:36:24
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| tollimaks + käibemaks + tollideklaratsioon tuleb juurde, kui kauba hind ületab 150euri. ja seda arvestatakse siis juba kauba hinna ja transpordi kulude summa pealt. |
Käibekas tuleb juba 22 € pealt.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
26.02.2010 17:56:12
|
|
|
woo456, võiksid ka natuke varasemaid postitusi lugeda, kui ainult viimast
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
26.02.2010 23:28:38
|
|
|
Küsin,ega kellelgi pole olnud kogemust Usast ca 50kg asja saatmisega.
Nimelt tahan osta sealt kaks asja mis kaaluvad kukku umbes 50kg aga mitte üheltki kullerfirma lehelt ma hinda ei leidnud va dhl mis pakkus hinnaks miski 11k
Üldiselt kas on võimalik mingi normaalse summa eest asjad eestisse toimetada sealt?
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|