Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 15:32:44 vasta tsitaadiga

B530-e hind tundub küll väga hea olevat thumbs_up.gif
lõviosa ajst vaatan ikkagi filme, nii et ei hakka vist 2 kilo selle "100Hz" vahekaadri alla matma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 23.02.2010 15:53:43 vasta tsitaadiga

mingitest väikestest laseritest pole uudiseid v icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.02.2010 15:57:26 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
mingitest väikestest laseritest pole uudiseid v icon_rolleyes.gif


ikka on
http://www.aolnews.com/nation/article/successful-laser-attack-a-small-step-toward-star-wars-defense/19355923
aga mitte telekate valdkonnast icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 16:40:39 vasta tsitaadiga

LG LH5000 ja Samsung B530/550 pildivahe on väga suur.
B5xx tõmblevad räigelt nagu odavale telerile kombeks.
Vahe on mitte ainult 100Hz vaid kogu pilditöötlus on oluliselt parem.
LH5000 on samasse klassi Samsa B6xx seeriaga
Ja mina leian et sujuva pildiga on oluiselt parem vaadata kõike, kaasa arvatud filmi, aga see on juba maitse asi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 19:48:10 vasta tsitaadiga

vortex, miks kogu pilditöötlus parem on? 100hz võid siis mängust välja jätta põhjenduses...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trig
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 00:02:24 vasta tsitaadiga

Kui juba lh-dest juttu - ehk oskab keegi soovitada kas lh4000 v6i lh5000 (42 tollistest jutt). Telekas istub enamjaolt arvuti taga, kuid usbi divx on v2ga teretulnud lisa. Kui 4000-le usbi hack teha siis kas kaoks k6ik 5000 eelised?

Kiire turuuuring n2itab et odavaim 5000 on ox-is - j2i midagi kahe silma vahele?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 00:05:09 vasta tsitaadiga

Nii palju kui ise olen uurinud, siis 5000 puhul on +1 HDMI ja 200Hz.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 00:44:52 vasta tsitaadiga

nn reaktsiooniaeg on ka LH5000 parem

ox-i hind on hea tõesti, kuid arvuti taga keerad sa selle 200Hz julla kohe välja, et vähendada input lagi

ja isegi 200Hz väljas olles peaks input lag hullem olema LH4000st
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 25.02.2010 13:31:44 vasta tsitaadiga

biomehanik kirjutas:
Sai siis ka teler ligi võetud. Sony KDL-32V5500. icon_rolleyes.gif

mis hinnaga ja ksu kohast võtsid?

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 14:35:26 vasta tsitaadiga

Duckhead, loe selle teema lõppu. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=444245&start=25
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 15:14:41 vasta tsitaadiga

Uus telekate müüja www.telerid.ee GNT, TD ja Acme hulgilao seis hetkel seal, tulevikus ehk ka välismaised hulgilaod. Hinnad peaks olema suht head. HV kasutaja saab mõne % alla ka icon_wink.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 16:35:14 vasta tsitaadiga

Mul üks inimene tahaks kuni 14k eest 40"-42" FullHD telekat osta. Pole ise üle aasta telekatesse süvenenud, seepärast ei oska tänast olukorda kommenteerida.
Pmst hetkel olen välja vaadanud: Sony 40-V5500, LG 42H4000, Philips 5604 või 5624.
Pakub äkki keegi veel midagi mõistlikku välja või milline validas neist 4.st?
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 16:37:02 vasta tsitaadiga

LH4000, ainukesena 100Hz, väikse crakiga ka saab usb pealt filme mängima.
soulshaker kirjutas:
Mul üks inimene tahaks kuni 14k eest 40"-42" FullHD telekat osta. Pole ise üle aasta telekatesse süvenenud, seepärast ei oska tänast olukorda kommenteerida.
Pmst hetkel olen välja vaadanud: Sony 40-V5500, LG 42H4000, Philips 5604 või 5624.
Pakub äkki keegi veel midagi mõistlikku välja või milline validas neist 4.st?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 25.02.2010 16:54:59 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
Mul üks inimene tahaks kuni 14k eest 40"-42" FullHD telekat osta.

Äkki Pana S20 ?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 25.02.2010 17:10:10 vasta tsitaadiga

biomehanik kirjutas:
Sai siis ka teler ligi võetud. Sony KDL-32V5500. Igati rahul pildiga ja kõigega hetkel.
krt, digi-tv foorumis taadid väidavad, et saiamat telkut kui see sony pole olemaski icon_lol.gif Võta siis kinni, mida osta icon_rolleyes.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 17:17:08 vasta tsitaadiga

Selle raha eest korralik aparaat, mida rohkem raha panend seda parema pilli veel saad.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 17:42:35 vasta tsitaadiga

a1 kirjutas:
soulshaker kirjutas:
Mul üks inimene tahaks kuni 14k eest 40"-42" FullHD telekat osta.

Äkki Pana S20 ?
Panasonic S20 pidi kusjuures väidetavalt põhinema eelmise põlvkonna kraad kõvemal mudelil, nimelt G10 seerial. Ainult et saadavusega on arvatavasti kehvad lood.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 18:01:26 vasta tsitaadiga

Duckhead, neid teiste arvamusi võidki lugema jääda, mine ja vaata telerid oma silmaga üle ja võta see mille pilt meeldib. Oleneb ju kõik mis signaal kah telerisse siise jookseb.
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 25.02.2010 18:14:03 vasta tsitaadiga

mul hakkaks kasutust leidma õhu vaatamisel icon_razz.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 18:16:25 vasta tsitaadiga

DigiTv pilt on suhteliselt hea kvaliteet just praegu vaatan seda, kiire digiTV vahetuse menüü võrreldse teiste tootjatega.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 25.02.2010 18:25:29 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Uus telekate müüja www.telerid.ee GNT, TD ja Acme hulgilao seis hetkel seal, tulevikus ehk ka välismaised hulgilaod. Hinnad peaks olema suht head. HV kasutaja saab mõne % alla ka icon_wink.gif

oxe lehel kõik alla 46" odavamad ja lihtrahvas ostab nagunii euronics&co-st oma asjad icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
es0sef
HV vaatleja
es0sef

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 20:56:38 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Uus telekate müüja www.telerid.ee GNT, TD ja Acme hulgilao seis hetkel seal, tulevikus ehk ka välismaised hulgilaod. Hinnad peaks olema suht head. HV kasutaja saab mõne % alla ka icon_wink.gif

Tellisin omale 42LH3000 pood.epl.ee-st, 9400kr on kõige soodsam hind, mis mul netipoodidest leida õnnestus. Tarneaeg on pood.epl.ee-l muidu suhteliselt pikk - kuni 5 tööpäeva.

_________________
Kuressaare webcam
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 21:22:40 vasta tsitaadiga

biomehanik kirjutas:
Duckhead, neid teiste arvamusi võidki lugema jääda, mine ja vaata telerid oma silmaga üle ja võta see mille pilt meeldib. Oleneb ju kõik mis signaal kah telerisse siise jookseb.

Mul jookseb ühele V5500-le päris korralikust väliantennist digi-tv sisse. mustal on kohati päris häirivad sinised täpid (v5500 seeria tüüpviga).
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 25.02.2010 21:24:21 vasta tsitaadiga

soulshaker, mis vigu veel teada on? icon_rolleyes.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 21:47:06 vasta tsitaadiga

Tarkvara uuendus võib aidata sellele.
soulshaker kirjutas:
biomehanik kirjutas:
Duckhead, neid teiste arvamusi võidki lugema jääda, mine ja vaata telerid oma silmaga üle ja võta see mille pilt meeldib. Oleneb ju kõik mis signaal kah telerisse siise jookseb.

Mul jookseb ühele V5500-le päris korralikust väliantennist digi-tv sisse. mustal on kohati päris häirivad sinised täpid (v5500 seeria tüüpviga).
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 22:04:53 vasta tsitaadiga

WerteX, mul näitab et on 1.600EA versioon, sony kodukalt ütleb et uusim FW on PKG1.600EA "15/10/2009" - kas need tähed numbrite ees ütlevad ka midagi või on mul hetkel ikka uusim versioon peal?

Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT :

Sain juba ise oma küsimusele vastuse :
tsitaat:

# Confirm the version number.
# If the version number shown on the third line is 1.600EA, your TV set has been correctly updated.


viimati muutis biomehanik 25.02.2010 22:12:03, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 25.02.2010 22:05:30 vasta tsitaadiga

kuidas seda vahetatakse? EEstis vist ei saagi?
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 22:11:46 vasta tsitaadiga

Duckhead,

Saab muidugi vahetada, see on lausa tehtud nii et inimesed saavad kodus tõmmata omale uue firmware versiooni ametlikult Sony kodulehelt ning salvestavad omale selle USB pulga peale ning suskavad telekale takka ja teevad uuenduse ära icon_wink.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 25.02.2010 22:34:46 vasta tsitaadiga

no USBga telekatel ehk jahh, natuke aega tagasi selliseid veel ei olnud, siis käis update l'äbi õhu, kui elasid näiteks inglismaal vms...
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 22:50:54 vasta tsitaadiga

khm, khm wirx kirjutas: " HV kasutaja saab mõne % alla ka" www.telerid.ee pealt andke aga tuld PS-ina, ei anna just parima hinna garantiid aga 90% juhtudest peaks siiski parima hinna suutma pakkuda.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.02.2010 23:24:50 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
khm, khm wirx kirjutas: " HV kasutaja saab mõne % alla ka" www.telerid.ee pealt andke aga tuld PS-ina, ei anna just parima hinna garantiid aga 90% juhtudest peaks siiski parima hinna suutma pakkuda.


sai 2 nädalat tagasi ostetud Samsung B7000 46" http://telerid.ee/telekad/toode=10056

ma sain 26900.- icon_biggrin.gif


ja muideks seal lehel midagi ei klapi
Toode: UE46B7020WWXBT on kahes kohas ja hinnavahega 2000.- eek icon_wink.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 23:41:06 vasta tsitaadiga

UE46B7000WWXBT SAMSUNG 46" LED-TV B7000
26800 HV-lasele + tasuta koju + garantii puhul tasuta samsungisse ja sealt tagasi (muidugi võite ise ka tassida näiteks Võrust 23kg kaaluvat 1.3m ekraaniga telerit bussis 1 nädal parandusse ja 2 nädala pärast sama teed koju) icon_wink.gif

Hinnavahe tuleneb arvatavasti sellest, et mitmes hulgis sama asi sees, aga erineva hinnaga.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.02.2010 23:45:22 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
UE46B7000WWXBT SAMSUNG 46" LED-TV B7000
26800 HV-lasele + tasuta koju + garantii puhul tasuta samsungisse ja sealt tagasi (muidugi võite ise ka tassida näiteks Võrust 23kg kaaluvat 1.3m ekraaniga telerit bussis 1 nädal parandusse ja 2 nädala pärast sama teed koju) icon_wink.gif

Hinnavahe tuleneb arvatavasti sellest, et mitmes hulgis sama asi sees, aga erineva hinnaga.


kui sellise hinnaga pakud, siis normaalsed hinnad thumbs_up.gif
kahjuks või õnneks üks selline juba olemas, aga suvel peab hakkama midagi juurde ostma. Eks jätan meelde icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 01:21:39 vasta tsitaadiga

õhtust, kui praegu oleks telerit vaja, hinnapiiriks 10-12k, taha läheks viasati digi tv ja dvd mängija, võibolla tulevikus ka blu-ray, siis mis võiks praegu parim valik olla?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 02:42:48 vasta tsitaadiga

32'? 42'?

42' PFL7404h on digi-shop.ee-s 12k

32' puhul UE32B6000 äkki samsungilt, edge led tv
http://www.pixmania.com/ee/ee/2941015/art/samsung/ue32b6000-led-television.html

või

32' puhul 32PFL7864
http://www.digi-shop.ee/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=32PFL7864
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 10:52:43 vasta tsitaadiga

tuut kirjutas:
32'? 42'?

42' PFL7404h on digi-shop.ee-s 12k

32' puhul UE32B6000 äkki samsungilt, edge led tv
http://www.pixmania.com/ee/ee/2941015/art/samsung/ue32b6000-led-television.html

või

32' puhul 32PFL7864
http://www.digi-shop.ee/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=32PFL7864


my bad, unustasin suuruse mainida, 42' ja oleks soovitav, kui oleks kuskil niiöelda kohe kaasa haaramiseks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 11:37:59 vasta tsitaadiga

digi-shop.ee-s on kohal, 7. seeria philipsist paremat pole selle hinna eest... ca 13k on uued Sony 100hz mudelid
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 23:12:13 vasta tsitaadiga

a mis sellest lg 42lh4000'st arvata, mida siin nagu kiidetud on?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 23:52:35 vasta tsitaadiga

low input lag, ehk sobib mänguritele väga hästi, muidu samast hinnaklassist LH5000-ga, mis ikka parem telekas... (netist tellides mõlemad 12k ringis, ox.ee oli vist soodukaga)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 00:10:52 vasta tsitaadiga

tuut kirjutas:
low input lag, ehk sobib mänguritele väga hästi, muidu samast hinnaklassist LH5000-ga, mis ikka parem telekas... (netist tellides mõlemad 12k ringis, ox.ee oli vist soodukaga)


a kui philipsi ja lg vahel valida, siis kumb? välimus on küll raudselt philipsil parem.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 02:12:34 vasta tsitaadiga

7. seeria philips:
http://www.digitalversus.com/article-364-7476-53.html

5. seeria LG:
http://www.digitalversus.com/article-364-7550-35.html

ise võtaks kõhklemata Philipsi, sest LG mustad toonid kohe üldse ei meeldi


viimati muutis tuut 27.02.2010 02:18:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 02:17:50 vasta tsitaadiga

42LF2500 9.5k
42LH3000 9.8k
42LH4000 11k
42LH5000 12k

Mina isiklikult ei näe erilist vahet 100hz vs 50hz ja ostsin hiljuti endale LH3000 1200 krooni eest saab päris palju lapsele nänni osta icon_smile.gif
5ms vs 3ms ei saaks silmaga nagunii aru

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 02:38:56 vasta tsitaadiga

Samsungi-huvilistele paar värskemat linki 2010 lineupi kohta:
http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1267184615
http://www.which.co.uk/news/2010/02/exclusive-demonstration-of-samsung-c7000-led-tv-204190

edit: ja philipsi-fännidele:
http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1267190335
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 04:18:21 vasta tsitaadiga

LG puhul ma ei näe ka 100Hz (isegi 200Hz) erinevust 50Hz, jõllitanud neid paneele piisavalt, kuid näiteks Samsungide puhul (40' B530 ja B651 olid lõunakeskuses kõrvuti euronicsis, küll eri seintel) on erinevus ikka märgatav... Üldiselt kuulun nende hulka, kelle jaoks Hz vahe oluline pole... Ühes teises Euronicsis seletas müüja, et see oleneb silma ehitusest... icon_neutral.gif

See response time ei loegi niiväga, input lag hakkab rohkem mõjutama...

___

Sain täna (eile) enda 42' Philipsi 5. seeria kätte ( 42pfl5604h/12 )... maksis 9.6k ehk isegi vähem kui LG 42LH3000 on

8h nüüd seda näppinud, kerge ülevaade:

Tellides kartsin:
-Pixel Plus HD (kandiline, plastiline pilt)
-kehvad mustad toonid
-"ghosting"
-teravuse probleem
-kõrge voolutarve ja taustavalgustuse manuaalse reguleerimise võimaluse puudumine (digitalversus.com-i pärast)

Sai HDMI kaudu arvutiga BluRay rippe vaadatud, samuti 700mb DVD rippi proovitud (eraldus suht SD) + siis ka antenniga laskesuusatamist jälgitud

Kui välja arvata see, et pilt päris lähedalt vaadates tundub tõesti natuke liiga plastiline (kui PC mode pole sees ja FullHD film jookseb üle HDMI, kehvema pildi korral plastilisus oli kadunud), siis 40+ tollise kuni 10k maksva FullHD teleka kohta on pildiparandus päris ok

"ghostingut" ei märganud isegi otsides icon_eek.gif , teravus oli ok, mustad toonid päris arvestatavad (see üllatas positiivselt, sest varasemast selle aasta Philipsi 5. seeriaga natuke kehvemad kogemused)

Ise leian, et värvid on paigas, mingit punase tooni probleemi küll pole (sellest teemast see läbi käinud)...

3.5m pealt on isegi SD pilt vaadatav juba
2m pealt on kasutatav monitorina, kusjuures üle HDMI lastes saab juba väga korraliku pildi kätte... Unustasin PC mode'i isegi sisse lülitada

Aga kõlarid on thumbs_up.gif tõesti väga head teleri kohta... Menüü pakub piisavalt võimalusi seadistamiseks ka... 2.1 heli sai ikka korralikult testitud ja nurisemiks pole põhjust... Öö ja päev kõrval seisva 32' Samsungi B530-ga

Enne tellimist oli kaks valikut, kas oodata nädal / kaks, et uus Sony 40EX402 Eesti ladudesse jõuaks või võtta see Philips... Philipsi poolt rääkisid disain, kõlarid, 500 - 1000 krooni odavam hind, suurem ekraan... Sony poolt arvatavasti paremad mustad toonid, energiasäästlikus, vb natuke parem pildiparandus, parem meediaplayer, DLNA...

Kuna aga viimasele kahele otsest vajadust pole, cordless keyboard ja HDMI teevad töö paremini ära ning kerge kartus, et uus Sony pole midagi nii hea, langes valik Philipsile. Ja vähemalt praegu ei kahetse...

Ei huvita arvamus, et alla 7. seeria Philipsid saastad on. Antud isendiga olen rahul.

Sirvisin ka Philipsi 2010 lineup-i praegu... Nüüd on Euroopas ka 5. seeria 100hz... Kombineeritud Pixel Plusiga... Ehk järgmine aasta kestab edasi teema, et alla 7. seeria Philipsit osta ei tasu...

Ja leidub neid, kes siiski ostavad... Ja on rahul icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 27.02.2010 11:18:43 vasta tsitaadiga

Paistab et 2010 pööratakse põhi tähelepanu LEDile ja muu tilulilule, aga pildiparanduses/kvaliteedis arengut ei toimu, vähemalt Philipsi puhul.
Perfect Natural Motion, millest siingi korduvalt juttu olnud, on ikka ainult 9ndal seerial ja 8ndal juba HD Natural Motion. 2009 oli Perfect NM isegi ühel 7nda seeria mudelil icon_confused.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 16:15:03 vasta tsitaadiga

Pildiparandusse pole hetkel enam mõtet niiväga investeerida, kuna järjest rohkem on HD & BR sisu olemas mis mingit erilist parandamist ei vaja.
See, et siin perifeerias peamiselt SD materjal liigub, on juba rohkem meie, kui Philipsi probleem.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 27.02.2010 16:44:26 vasta tsitaadiga

Sedand küll, aga Perfect Natural Motion aitabki rohkem HD pilti sujuvamalt esitada. SD resot siluvad nood Pixel parandused
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kissu19
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004




sõnum 27.02.2010 16:57:55 vasta tsitaadiga

Väike OT, aga üldiselt need kes kaaluvad LCD või plasmaka ostu ja kardavad, et plasmakas on energiaröövel...peale plasmaka soetamist on minu kuu elektriarve kasvanud 30EEK, see on mõttetu raha.
30EEK eest saab osta näiteks õõõ...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 27.02.2010 17:50:13 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:

edit: ja philipsi-fännidele:
http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1267190335


juba ootan ka millal saaks uusi philipsi mudeleid näha, arvatavasti tuleb see aasta uus telku osta. 8605 ja 7605 oleksid peamised valikud, oleneb muidugi ka mis nad maksma hakkavad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 19:02:58 vasta tsitaadiga

uute philipsite hindadest saad aimu pixmania lehelt

http://www.pixmania.com/ee/ee/19904/xx/xx/8/3/criteresn.html

kissu19 kirjutas:
Väike OT, aga üldiselt need kes kaaluvad LCD või plasmaka ostu ja kardavad, et plasmakas on energiaröövel...peale plasmaka soetamist on minu kuu elektriarve kasvanud 30EEK, see on mõttetu raha.
30EEK eest saab osta näiteks õõõ...

aastas 360 eeku, 3 aastaga pea 1100.-
ehk siis sisuliselt võid 1 - 2 kilo kallima LCD võtta lõppkokkuvõttes


viimati muutis tuut 27.02.2010 19:12:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.