|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
23.02.2010 15:32:44
|
|
|
B530-e hind tundub küll väga hea olevat
lõviosa ajst vaatan ikkagi filme, nii et ei hakka vist 2 kilo selle "100Hz" vahekaadri alla matma
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
23.02.2010 15:53:43
|
|
|
mingitest väikestest laseritest pole uudiseid v
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
23.02.2010 16:40:39
|
|
|
LG LH5000 ja Samsung B530/550 pildivahe on väga suur.
B5xx tõmblevad räigelt nagu odavale telerile kombeks.
Vahe on mitte ainult 100Hz vaid kogu pilditöötlus on oluliselt parem.
LH5000 on samasse klassi Samsa B6xx seeriaga
Ja mina leian et sujuva pildiga on oluiselt parem vaadata kõike, kaasa arvatud filmi, aga see on juba maitse asi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
23.02.2010 19:48:10
|
|
|
| vortex, miks kogu pilditöötlus parem on? 100hz võid siis mängust välja jätta põhjenduses...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trig
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
24.02.2010 00:02:24
|
|
|
Kui juba lh-dest juttu - ehk oskab keegi soovitada kas lh4000 v6i lh5000 (42 tollistest jutt). Telekas istub enamjaolt arvuti taga, kuid usbi divx on v2ga teretulnud lisa. Kui 4000-le usbi hack teha siis kas kaoks k6ik 5000 eelised?
Kiire turuuuring n2itab et odavaim 5000 on ox-is - j2i midagi kahe silma vahele?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
24.02.2010 00:05:09
|
|
|
Nii palju kui ise olen uurinud, siis 5000 puhul on +1 HDMI ja 200Hz.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
24.02.2010 00:44:52
|
|
|
nn reaktsiooniaeg on ka LH5000 parem
ox-i hind on hea tõesti, kuid arvuti taga keerad sa selle 200Hz julla kohe välja, et vähendada input lagi
ja isegi 200Hz väljas olles peaks input lag hullem olema LH4000st
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
25.02.2010 13:31:44
|
|
|
| biomehanik kirjutas: |
Sai siis ka teler ligi võetud. Sony KDL-32V5500.  |
mis hinnaga ja ksu kohast võtsid?
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
25.02.2010 15:14:41
|
|
|
Uus telekate müüja www.telerid.ee GNT, TD ja Acme hulgilao seis hetkel seal, tulevikus ehk ka välismaised hulgilaod. Hinnad peaks olema suht head. HV kasutaja saab mõne % alla ka
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
25.02.2010 16:35:14
|
|
|
Mul üks inimene tahaks kuni 14k eest 40"-42" FullHD telekat osta. Pole ise üle aasta telekatesse süvenenud, seepärast ei oska tänast olukorda kommenteerida.
Pmst hetkel olen välja vaadanud: Sony 40-V5500, LG 42H4000, Philips 5604 või 5624.
Pakub äkki keegi veel midagi mõistlikku välja või milline validas neist 4.st?
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
25.02.2010 16:37:02
|
|
|
LH4000, ainukesena 100Hz, väikse crakiga ka saab usb pealt filme mängima.
| soulshaker kirjutas: |
Mul üks inimene tahaks kuni 14k eest 40"-42" FullHD telekat osta. Pole ise üle aasta telekatesse süvenenud, seepärast ei oska tänast olukorda kommenteerida.
Pmst hetkel olen välja vaadanud: Sony 40-V5500, LG 42H4000, Philips 5604 või 5624.
Pakub äkki keegi veel midagi mõistlikku välja või milline validas neist 4.st? |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
25.02.2010 16:54:59
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
| Mul üks inimene tahaks kuni 14k eest 40"-42" FullHD telekat osta. |
Äkki Pana S20 ?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
25.02.2010 17:10:10
|
|
|
| biomehanik kirjutas: |
| Sai siis ka teler ligi võetud. Sony KDL-32V5500. Igati rahul pildiga ja kõigega hetkel. |
krt, digi-tv foorumis taadid väidavad, et saiamat telkut kui see sony pole olemaski Võta siis kinni, mida osta
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
25.02.2010 17:17:08
|
|
|
| Selle raha eest korralik aparaat, mida rohkem raha panend seda parema pilli veel saad.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
25.02.2010 17:42:35
|
|
|
| a1 kirjutas: |
| soulshaker kirjutas: |
| Mul üks inimene tahaks kuni 14k eest 40"-42" FullHD telekat osta. |
Äkki Pana S20 ? |
Panasonic S20 pidi kusjuures väidetavalt põhinema eelmise põlvkonna kraad kõvemal mudelil, nimelt G10 seerial. Ainult et saadavusega on arvatavasti kehvad lood.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
25.02.2010 18:01:26
|
|
|
| Duckhead, neid teiste arvamusi võidki lugema jääda, mine ja vaata telerid oma silmaga üle ja võta see mille pilt meeldib. Oleneb ju kõik mis signaal kah telerisse siise jookseb.
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
25.02.2010 18:14:03
|
|
|
mul hakkaks kasutust leidma õhu vaatamisel
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
25.02.2010 18:16:25
|
|
|
| DigiTv pilt on suhteliselt hea kvaliteet just praegu vaatan seda, kiire digiTV vahetuse menüü võrreldse teiste tootjatega.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
25.02.2010 18:25:29
|
|
|
| wirx kirjutas: |
Uus telekate müüja www.telerid.ee GNT, TD ja Acme hulgilao seis hetkel seal, tulevikus ehk ka välismaised hulgilaod. Hinnad peaks olema suht head. HV kasutaja saab mõne % alla ka  |
oxe lehel kõik alla 46" odavamad ja lihtrahvas ostab nagunii euronics&co-st oma asjad
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
es0sef
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2003
|
25.02.2010 20:56:38
|
|
|
| wirx kirjutas: |
Uus telekate müüja www.telerid.ee GNT, TD ja Acme hulgilao seis hetkel seal, tulevikus ehk ka välismaised hulgilaod. Hinnad peaks olema suht head. HV kasutaja saab mõne % alla ka  |
Tellisin omale 42LH3000 pood.epl.ee-st, 9400kr on kõige soodsam hind, mis mul netipoodidest leida õnnestus. Tarneaeg on pood.epl.ee-l muidu suhteliselt pikk - kuni 5 tööpäeva.
_________________ Kuressaare webcam |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
25.02.2010 21:22:40
|
|
|
| biomehanik kirjutas: |
| Duckhead, neid teiste arvamusi võidki lugema jääda, mine ja vaata telerid oma silmaga üle ja võta see mille pilt meeldib. Oleneb ju kõik mis signaal kah telerisse siise jookseb. |
Mul jookseb ühele V5500-le päris korralikust väliantennist digi-tv sisse. mustal on kohati päris häirivad sinised täpid (v5500 seeria tüüpviga).
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
25.02.2010 21:24:21
|
|
|
soulshaker, mis vigu veel teada on?
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
25.02.2010 21:47:06
|
|
|
Tarkvara uuendus võib aidata sellele.
| soulshaker kirjutas: |
| biomehanik kirjutas: |
| Duckhead, neid teiste arvamusi võidki lugema jääda, mine ja vaata telerid oma silmaga üle ja võta see mille pilt meeldib. Oleneb ju kõik mis signaal kah telerisse siise jookseb. |
Mul jookseb ühele V5500-le päris korralikust väliantennist digi-tv sisse. mustal on kohati päris häirivad sinised täpid (v5500 seeria tüüpviga). |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
25.02.2010 22:05:30
|
|
|
kuidas seda vahetatakse? EEstis vist ei saagi?
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
25.02.2010 22:11:46
|
|
|
Duckhead,
Saab muidugi vahetada, see on lausa tehtud nii et inimesed saavad kodus tõmmata omale uue firmware versiooni ametlikult Sony kodulehelt ning salvestavad omale selle USB pulga peale ning suskavad telekale takka ja teevad uuenduse ära
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
25.02.2010 22:34:46
|
|
|
no USBga telekatel ehk jahh, natuke aega tagasi selliseid veel ei olnud, siis käis update l'äbi õhu, kui elasid näiteks inglismaal vms...
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
25.02.2010 22:50:54
|
|
|
khm, khm wirx kirjutas: " HV kasutaja saab mõne % alla ka" www.telerid.ee pealt andke aga tuld PS-ina, ei anna just parima hinna garantiid aga 90% juhtudest peaks siiski parima hinna suutma pakkuda.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
25.02.2010 23:41:06
|
|
|
UE46B7000WWXBT SAMSUNG 46" LED-TV B7000
26800 HV-lasele + tasuta koju + garantii puhul tasuta samsungisse ja sealt tagasi (muidugi võite ise ka tassida näiteks Võrust 23kg kaaluvat 1.3m ekraaniga telerit bussis 1 nädal parandusse ja 2 nädala pärast sama teed koju)
Hinnavahe tuleneb arvatavasti sellest, et mitmes hulgis sama asi sees, aga erineva hinnaga.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
25.02.2010 23:45:22
|
|
|
| wirx kirjutas: |
UE46B7000WWXBT SAMSUNG 46" LED-TV B7000
26800 HV-lasele + tasuta koju + garantii puhul tasuta samsungisse ja sealt tagasi (muidugi võite ise ka tassida näiteks Võrust 23kg kaaluvat 1.3m ekraaniga telerit bussis 1 nädal parandusse ja 2 nädala pärast sama teed koju)
Hinnavahe tuleneb arvatavasti sellest, et mitmes hulgis sama asi sees, aga erineva hinnaga. |
kui sellise hinnaga pakud, siis normaalsed hinnad
kahjuks või õnneks üks selline juba olemas, aga suvel peab hakkama midagi juurde ostma. Eks jätan meelde
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
26.02.2010 01:21:39
|
|
|
õhtust, kui praegu oleks telerit vaja, hinnapiiriks 10-12k, taha läheks viasati digi tv ja dvd mängija, võibolla tulevikus ka blu-ray, siis mis võiks praegu parim valik olla?
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
26.02.2010 10:52:43
|
|
|
my bad, unustasin suuruse mainida, 42' ja oleks soovitav, kui oleks kuskil niiöelda kohe kaasa haaramiseks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
26.02.2010 11:37:59
|
|
|
| digi-shop.ee-s on kohal, 7. seeria philipsist paremat pole selle hinna eest... ca 13k on uued Sony 100hz mudelid
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
26.02.2010 23:12:13
|
|
|
a mis sellest lg 42lh4000'st arvata, mida siin nagu kiidetud on?
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
26.02.2010 23:52:35
|
|
|
| low input lag, ehk sobib mänguritele väga hästi, muidu samast hinnaklassist LH5000-ga, mis ikka parem telekas... (netist tellides mõlemad 12k ringis, ox.ee oli vist soodukaga)
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
27.02.2010 00:10:52
|
|
|
| tuut kirjutas: |
| low input lag, ehk sobib mänguritele väga hästi, muidu samast hinnaklassist LH5000-ga, mis ikka parem telekas... (netist tellides mõlemad 12k ringis, ox.ee oli vist soodukaga) |
a kui philipsi ja lg vahel valida, siis kumb? välimus on küll raudselt philipsil parem.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
27.02.2010 02:17:50
|
|
|
42LF2500 9.5k
42LH3000 9.8k
42LH4000 11k
42LH5000 12k
Mina isiklikult ei näe erilist vahet 100hz vs 50hz ja ostsin hiljuti endale LH3000 1200 krooni eest saab päris palju lapsele nänni osta
5ms vs 3ms ei saaks silmaga nagunii aru
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
27.02.2010 04:18:21
|
|
|
LG puhul ma ei näe ka 100Hz (isegi 200Hz) erinevust 50Hz, jõllitanud neid paneele piisavalt, kuid näiteks Samsungide puhul (40' B530 ja B651 olid lõunakeskuses kõrvuti euronicsis, küll eri seintel) on erinevus ikka märgatav... Üldiselt kuulun nende hulka, kelle jaoks Hz vahe oluline pole... Ühes teises Euronicsis seletas müüja, et see oleneb silma ehitusest...
See response time ei loegi niiväga, input lag hakkab rohkem mõjutama...
___
Sain täna (eile) enda 42' Philipsi 5. seeria kätte ( 42pfl5604h/12 )... maksis 9.6k ehk isegi vähem kui LG 42LH3000 on
8h nüüd seda näppinud, kerge ülevaade:
Tellides kartsin:
-Pixel Plus HD (kandiline, plastiline pilt)
-kehvad mustad toonid
-"ghosting"
-teravuse probleem
-kõrge voolutarve ja taustavalgustuse manuaalse reguleerimise võimaluse puudumine (digitalversus.com-i pärast)
Sai HDMI kaudu arvutiga BluRay rippe vaadatud, samuti 700mb DVD rippi proovitud (eraldus suht SD) + siis ka antenniga laskesuusatamist jälgitud
Kui välja arvata see, et pilt päris lähedalt vaadates tundub tõesti natuke liiga plastiline (kui PC mode pole sees ja FullHD film jookseb üle HDMI, kehvema pildi korral plastilisus oli kadunud), siis 40+ tollise kuni 10k maksva FullHD teleka kohta on pildiparandus päris ok
"ghostingut" ei märganud isegi otsides , teravus oli ok, mustad toonid päris arvestatavad (see üllatas positiivselt, sest varasemast selle aasta Philipsi 5. seeriaga natuke kehvemad kogemused)
Ise leian, et värvid on paigas, mingit punase tooni probleemi küll pole (sellest teemast see läbi käinud)...
3.5m pealt on isegi SD pilt vaadatav juba
2m pealt on kasutatav monitorina, kusjuures üle HDMI lastes saab juba väga korraliku pildi kätte... Unustasin PC mode'i isegi sisse lülitada
Aga kõlarid on tõesti väga head teleri kohta... Menüü pakub piisavalt võimalusi seadistamiseks ka... 2.1 heli sai ikka korralikult testitud ja nurisemiks pole põhjust... Öö ja päev kõrval seisva 32' Samsungi B530-ga
Enne tellimist oli kaks valikut, kas oodata nädal / kaks, et uus Sony 40EX402 Eesti ladudesse jõuaks või võtta see Philips... Philipsi poolt rääkisid disain, kõlarid, 500 - 1000 krooni odavam hind, suurem ekraan... Sony poolt arvatavasti paremad mustad toonid, energiasäästlikus, vb natuke parem pildiparandus, parem meediaplayer, DLNA...
Kuna aga viimasele kahele otsest vajadust pole, cordless keyboard ja HDMI teevad töö paremini ära ning kerge kartus, et uus Sony pole midagi nii hea, langes valik Philipsile. Ja vähemalt praegu ei kahetse...
Ei huvita arvamus, et alla 7. seeria Philipsid saastad on. Antud isendiga olen rahul.
Sirvisin ka Philipsi 2010 lineup-i praegu... Nüüd on Euroopas ka 5. seeria 100hz... Kombineeritud Pixel Plusiga... Ehk järgmine aasta kestab edasi teema, et alla 7. seeria Philipsit osta ei tasu...
Ja leidub neid, kes siiski ostavad... Ja on rahul
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
27.02.2010 11:18:43
|
|
|
Paistab et 2010 pööratakse põhi tähelepanu LEDile ja muu tilulilule, aga pildiparanduses/kvaliteedis arengut ei toimu, vähemalt Philipsi puhul.
Perfect Natural Motion, millest siingi korduvalt juttu olnud, on ikka ainult 9ndal seerial ja 8ndal juba HD Natural Motion. 2009 oli Perfect NM isegi ühel 7nda seeria mudelil
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
27.02.2010 16:15:03
|
|
|
Pildiparandusse pole hetkel enam mõtet niiväga investeerida, kuna järjest rohkem on HD & BR sisu olemas mis mingit erilist parandamist ei vaja.
See, et siin perifeerias peamiselt SD materjal liigub, on juba rohkem meie, kui Philipsi probleem.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
27.02.2010 16:44:26
|
|
|
| Sedand küll, aga Perfect Natural Motion aitabki rohkem HD pilti sujuvamalt esitada. SD resot siluvad nood Pixel parandused
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kissu19
HV kasutaja
liitunud: 27.05.2004
|
27.02.2010 16:57:55
|
|
|
Väike OT, aga üldiselt need kes kaaluvad LCD või plasmaka ostu ja kardavad, et plasmakas on energiaröövel...peale plasmaka soetamist on minu kuu elektriarve kasvanud 30EEK, see on mõttetu raha.
30EEK eest saab osta näiteks õõõ...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
27.02.2010 17:50:13
|
|
|
juba ootan ka millal saaks uusi philipsi mudeleid näha, arvatavasti tuleb see aasta uus telku osta. 8605 ja 7605 oleksid peamised valikud, oleneb muidugi ka mis nad maksma hakkavad
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
27.02.2010 19:02:58
|
|
|
uute philipsite hindadest saad aimu pixmania lehelt
http://www.pixmania.com/ee/ee/19904/xx/xx/8/3/criteresn.html
| kissu19 kirjutas: |
Väike OT, aga üldiselt need kes kaaluvad LCD või plasmaka ostu ja kardavad, et plasmakas on energiaröövel...peale plasmaka soetamist on minu kuu elektriarve kasvanud 30EEK, see on mõttetu raha.
30EEK eest saab osta näiteks õõõ... |
aastas 360 eeku, 3 aastaga pea 1100.-
ehk siis sisuliselt võid 1 - 2 kilo kallima LCD võtta lõppkokkuvõttes
viimati muutis tuut 27.02.2010 19:12:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|