|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hinrek
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2005
|
21.02.2010 16:12:27
|
|
|
| sooviks ka keyd. tänud
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
21.02.2010 16:34:09
|
|
|
| hinrek kirjutas: |
| sooviks ka keyd. tänud |
Saad mu viimase key Hakkas siis korralikult mängima ka, siis läheb key ikka asja ette.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hinrek
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2005
|
22.02.2010 09:43:20
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
| hinrek kirjutas: |
| sooviks ka keyd. tänud |
Saad mu viimase key Hakkas siis korralikult mängima ka, siis läheb key ikka asja ette. |
ikka, ikka. Nolife
kui hea mäng siis peale tööd ikka mängin jah.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pyhaviha
HV vaatleja
liitunud: 22.02.2010
|
22.02.2010 12:44:01
|
|
|
Tervist
Sooviks ka lõpuks HoN beta key-d saada. Kui keegi viitsib ja suudab võiks selle saata mailile pyhaviha123@hot.ee või pm-ida
Tänud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Aavo
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2007
|
22.02.2010 17:11:55
|
|
|
Endal 4 beta võtit ära anda ja veel enda kasutaja, kuna ei mängi enam. Kellel vaja PS oma e-maili aadressiga.
Pyhaviha, saadetud.
viimati muutis Aavo 26.02.2010 16:23:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hinrek
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2005
|
22.02.2010 17:39:18
|
|
|
jipppiii mac client olemas how sweet is that. ei pea pc taha ronima
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
22.02.2010 23:01:06
|
|
|
Deadwood on ikka nii vastik vastane, eriti endgames, one shot ja oledki maas, nõme
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
22.02.2010 23:33:48
|
|
|
witch slayer ja pyromancer veel hullemad oma ultidega.
Alguses on eriti hull, sest kui kõigil miski 700 hp ja witch slayer saab ulti kätte (500 dmg) , siis graveyard+ulti ja ongi maas.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
22.02.2010 23:37:35
|
|
|
| Stabby kirjutas: |
witch slayer ja pyromancer veel hullemad oma ultidega.
Alguses on eriti hull, sest kui kõigil miski 700 hp ja witch slayer saab ulti kätte (500 dmg) , siis graveyard+ulti ja ongi maas. |
Selleks on shaman headress või parem veel idol ja witch teeb sulle 400dmg max oma comboga
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
22.02.2010 23:40:53
|
|
|
| endgames mõlemad suht nõrgad siiski.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hinrek
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2005
|
23.02.2010 09:58:44
|
|
|
nojah siiski nagu dotas oli, et kui head itemid saad siis b6k iga chariga saab omada.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
outcast
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2003
|
23.02.2010 11:03:59
|
|
|
ma mängin enamus int heroesi nii, et teen esimesena nomes wisdomi, mis annab suht hea mana regeni ja normaalselt inti ning spammides hea healida.
järgmiseks ehitan forstwolf skulli, mille saab ka suht kiirelt kokku.
peale seda pole enam lihtsalt int hero, vaid on ikka väga kõva võitleja.
pyro peal on eriti hea, kui ta oma spellid ära spammib ja takkaotsa veel sitaks attack speedi saab
_________________ www.lemps.pri.ee |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
23.02.2010 11:33:37
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
Deadwood on ikka nii vastik vastane, eriti endgames, one shot ja oledki maas, nõme  |
Void talisman, üks väga väga alahinnatud item mängus !
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
outcast
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2003
|
23.02.2010 15:26:31
|
|
|
| crazyxman kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
Deadwood on ikka nii vastik vastane, eriti endgames, one shot ja oledki maas, nõme  |
Void talisman, üks väga väga alahinnatud item mängus ! |
tõsijutt.
väga hea predat näiteks kiusata sellega
_________________ www.lemps.pri.ee |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
23.02.2010 20:44:38
|
|
|
| crazyxman kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
Deadwood on ikka nii vastik vastane, eriti endgames, one shot ja oledki maas, nõme  |
Void talisman, üks väga väga alahinnatud item mängus ! |
Kindlasti proovin ära, vaatasin, et maksab ka aint 1500, et suht hea
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jussu
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004
|
23.02.2010 21:35:25
|
|
|
Uhuhuu, sain täna ka betat proovima.
Oleksin arvanud, et tegu on dotale ligilähedase, kuid piisavalt eripärase mänguga. Selle asemel saan peaasjalikult samad herod ja itemid ja sama mapi (no c'mon isegi creepid metsas on samades kohtades) ning üksnes palju peavalu hiirode välimuse tuvastamisega. Lisaks on enamus spelle liiga efektsed, mis näevad küll toredad välja ning kuskil turn base strateegias oleks need igati teretulnud, kuid ühes korralikus 5v5 kokkupõrkes keset metsa on küll väga nukker tunne, sest ei saa aru, kas suure välgu lasi sõber, vaenlane või hoopis mõni üleloomulik jõud.
Oleks mäng kohandatud veidi teistsugusele gameplayle, oleks sellest asja loota, kuid kahjuks trumpas mäng dota asemel iseennast üle.
Üldjoontes on mängul siiski lootust, sest üldine matchmaking, ratingud ja muu statistika on algselt mängu sisse planeeritud ja töötavad sujuvalt. (Õeh kuidas ma vihkan WC3'e loginaga etteveerevaid mänguaknaid)
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
23.02.2010 21:40:34
|
|
|
| Algul ongi võibolla natuke värviline keset võitlust. Kui natuke mängid siis harjud ära ja jätad meelde mis effekti mis mees teeb.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
23.02.2010 21:43:43
|
|
|
See mäng on ikka dotast mäekõrguselt üle imo. Kõigekõvemad clannid on ka juba dotast jalga lasknud ja Honile üle läind. Dota lihtsalt langeb kõvasti tahaplaanile. Olin Honi 3-4 kuud mänginud ja proovisin uuesti dotat ja nagu wdf. Esimesed 10 minti sain mängida ja siis lihtsalt pingutasin silmad krampis lõpuni, sest graafika on ikka jube ja skillid näevad nagu 2d välja
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jussu
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004
|
23.02.2010 21:54:23
|
|
|
Njah, pelan mõnda aega, vaatan kuidas arvamus muutub.
Esialgne emotisoon on alati hiljem tagasi vaadates väär.
Tuleb jälle üles töötama hakata end. The fun time!
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
24.02.2010 15:44:19
|
|
|
Nonii, Heroes of Newerth avalikustas uue karakteri pildi
Spoiler 
Tekst, mis oli pildi all: Another new hero on the horizon. This one will leave a lot of you guessing. We're excited about what this magical lil turtle brings to HoN's gameplay.
Jään ise igatahes huviga ootama.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
24.02.2010 16:24:54
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
Nonii, Heroes of Newerth avalikustas uue karakteri pildi
Spoiler 
Tekst, mis oli pildi all: Another new hero on the horizon. This one will leave a lot of you guessing. We're excited about what this magical lil turtle brings to HoN's gameplay.
Jään ise igatahes huviga ootama. |
Lugesin isegi honi foorumist seda teemat. Tundub, et int hero. Kui nad ühe juurde teevad siis peavad stre ja agisi ka tegema, sest muidu jäävad slotid tühjaks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FeZ
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2006
|
24.02.2010 17:18:53
|
|
|
| öeldi ammu juba et mingi 100+ herot tuleb, ei plaanita ainult praegused slotid täis teha.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
24.02.2010 18:41:32
|
|
|
| FeZ kirjutas: |
| öeldi ammu juba et mingi 100+ herot tuleb, ei plaanita ainult praegused slotid täis teha. |
Imo, see 100+ herot oleks idiootsus, 2 minutiga ketrad neid herosid seal nagu lollakas...
Aga see on ainult minu arvamus...
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
24.02.2010 19:21:22
|
|
|
| Praegult on neid herosid mingi ma ei tea, 40-60 vahel ja valid enamus aja mingi alla minutiga ära mida mängida tahad. Ei usu, et 100ga erilist erinevust oleks kui oled kõigiga läbi mänginud juba.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
24.02.2010 20:03:27
|
|
|
Praegu on 60 herot, ma ei tea, väga palju juurde küll ei taha, liiga kirjuks kisub, aga samas vb läheb mäng veelgi huvitamaks, rohkem counterclasse
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
24.02.2010 22:16:31
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
Nonii, Heroes of Newerth avalikustas uue karakteri pildi
Spoiler 
Tekst, mis oli pildi all: Another new hero on the horizon. This one will leave a lot of you guessing. We're excited about what this magical lil turtle brings to HoN's gameplay.
Jään ise igatahes huviga ootama. |
wow vägev, ei jõua vist ära oodata.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
27.02.2010 10:30:14
|
|
|
2 invite alles. PM e-mail kui huvi.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hinrek
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2005
|
27.02.2010 12:40:01
|
|
|
| Kas ainult mulle tundub, et kui seal chatis mingeid kanaleid joinid või muudad siis jookseb suht kokku mäng?!
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
28.02.2010 20:42:36
|
|
|
| Marx112 kirjutas: |
See mäng on ikka dotast mäekõrguselt üle imo. Kõigekõvemad clannid on ka juba dotast jalga lasknud ja Honile üle läind. Dota lihtsalt langeb kõvasti tahaplaanile. Olin Honi 3-4 kuud mänginud ja proovisin uuesti dotat ja nagu wdf. Esimesed 10 minti sain mängida ja siis lihtsalt pingutasin silmad krampis lõpuni, sest graafika on ikka jube ja skillid näevad nagu 2d välja  |
Nagu näiteks mis clannid? Mõni konkreetne dota top tiim nimeta kes honile üle läinud, ainuke mida mina tean on soome semi prod kes said fnaticu, + kaks kolm head mängijat tean veel.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
28.02.2010 22:30:54
|
|
|
| dsg kirjutas: |
| Marx112 kirjutas: |
See mäng on ikka dotast mäekõrguselt üle imo. Kõigekõvemad clannid on ka juba dotast jalga lasknud ja Honile üle läind. Dota lihtsalt langeb kõvasti tahaplaanile. Olin Honi 3-4 kuud mänginud ja proovisin uuesti dotat ja nagu wdf. Esimesed 10 minti sain mängida ja siis lihtsalt pingutasin silmad krampis lõpuni, sest graafika on ikka jube ja skillid näevad nagu 2d välja  |
Nagu näiteks mis clannid? Mõni konkreetne dota top tiim nimeta kes honile üle läinud, ainuke mida mina tean on soome semi prod kes said fnaticu, + kaks kolm head mängijat tean veel. |
Näiteks "[5]", endine WHP nüüd on x6. Ja minuarust "(pol)" oli ka dota tiim. x6 ja 5 on maailma top 2 clan atm.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
28.02.2010 23:34:46
|
|
|
| Loe vähem uudiseid mis on honi fännide poolt ja uuri rohkem dota sceene. 5 on levent dota world class player. Aga top tiimidest pole haisugi. Dota top tiimide kohta võid www.gosugamers.com uurida.Konkreetselt sellised dota vennad saavad sponsorid alla keda isegi mina olen võitnud. Räägin siis fnatic.MSI vendadest.Mingid semi pro dota vennad kolivad honnile üle loodavad õnne ja sponsoreid. Ise kolin ka seoses sellega ,et teatud eesti lannil on hon dota asemel. Kaks päeva olen mänginud seis on 13/2 ~1650psr.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
02.03.2010 20:49:54
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
Nonii, Heroes of Newerth avalikustas uue karakteri pildi
Spoiler 
Tekst, mis oli pildi all: Another new hero on the horizon. This one will leave a lot of you guessing. We're excited about what this magical lil turtle brings to HoN's gameplay.
Jään ise igatahes huviga ootama. |
Konna keele stun
Spoiler 
tundub, et tuleb midagi pollywogi sarnast...
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
02.03.2010 21:41:43
|
|
|
suht joga jah, et nii tehti
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
03.03.2010 11:21:31
|
|
|
Pollyle tehakse ikka päris ümber. Siin on see jutt
Spoiler 
- Remodeled and effects redone
- Range increased to 550 from 500
- Base Armor increased to 1.30 from 1.14
Electric Jolt just got a bit of a kick, not a huge change
Spoiler 
Morph now longer turns you into a little guy with big hands. You are now turned into... *Ribbit*
Spoiler 
Voodoo Wards are changed as well
Spoiler 
And the best part. They shoot lasers
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
03.03.2010 11:58:20
|
|
|
Muidu chill remodeling, aga need laserid nüüd küll ägedad pole, kuidagi kahtlane... Nüüd võiks natuke chronost ka nerfida ja moonqueeni veits
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
04.03.2010 01:42:27
|
|
|
| Sattusin youtube's Lol (League of legends) mängu videosi vaatama. Tundub päris huvitav hon'iga võrreldes, siit tekkiski küsimus kuiväga lol hon'ist erineb. Mängitavus jne, ja huvitab ka see kui palju loli komuun honi omast erineb, sest honi oma on ikka täiega üle visanud, iga kuradi nolk on omaarust mingi hotshot ace ja alati käib teiste mahategemine ja sõimamine.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
04.03.2010 01:49:20
|
|
|
Teema täiesti olemas
Kui võrdlema hakata, siis ikkagi tegemist väga erinevate mängudega, ainult žanr ja põhimõte sama.
Ise eelistan LoLi.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
04.03.2010 04:38:22
|
|
|
| Olen isegi teadlik, et Lol'il HV teema olemas aga seal pole eriti gameplay'st juttu.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
04.03.2010 18:02:00
|
|
|
Sa võid ju alustada.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
05.03.2010 01:13:25
|
|
|
6 invaiti ära jagada,pm oma email kellel huvi.
viimati muutis madex 05.03.2010 14:37:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m1co
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
05.03.2010 03:17:23
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
| Nüüd võiks natuke chronost ka nerfida |
+1
Testipoolest tegin konto paar päeva tagasi, puhtalt Chronost mängides climbisin 1670 PSRi ühe päevaga 1.5kst, 1 kaotus tuli, teised mängud said siiski ära carrytud, väga eba hero ikka, minumeelest peale muutust ongi ta nüüd kõige kõvem carry mängus. Kuigi jah, Dark Lady on kah ikka VÄGA alahinnatud pub carryna. "Darkness falls." "GENOCIDE!" "GG, Concede!".
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
outcast
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2003
|
05.03.2010 14:26:03
|
|
|
| m1co kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
| Nüüd võiks natuke chronost ka nerfida |
+1
Testipoolest tegin konto paar päeva tagasi, puhtalt Chronost mängides climbisin 1670 PSRi ühe päevaga 1.5kst, 1 kaotus tuli, teised mängud said siiski ära carrytud, väga eba hero ikka, minumeelest peale muutust ongi ta nüüd kõige kõvem carry mängus. Kuigi jah, Dark Lady on kah ikka VÄGA alahinnatud pub carryna. "Darkness falls." "GENOCIDE!" "GG, Concede!".  |
ilmselt mängisid APd, kus inimesed valivad puhast crapi.
reaalses mängus mõeldakse kohe selle peale, et kuidas vastasteami carry võimalikult hästi ära disableda.
_________________ www.lemps.pri.ee |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m1co
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
05.03.2010 22:08:39
|
|
|
Kui Chronos laseb end enne ulti ära disableda, siis on tegemist lihtsalt idioodiga. Mängisin kõiki erinevaid gamemodesid ja ilma easymodeta (lol EM, lol). Inimesed valivad ka crappi mujades modedes fyi. Asi oli lihtsalt selles, et alla 1.7k mängud on niivõinaa suht noobe täis, olgu see gamemode mistahes.
Edit: Ja kui TDLi kohta räägid, siis ilma silencita sa ju sisse ei blingigi, enne kui see 2.5 seci täis saab, on disable(jad) surnud Aga noh jah muidugi, kui retardid teevad omale elder parasite ja mingeid frostburne jms. crappi, siis küll jah, TDL näeb väga underpowered. Kuid kui kiirelt rushida runed axe, whispering helm (creep domination+ancientfarm) ja siis riftshardid level 4 ajada, siis pole eriti vastastel lootust. Aga eks kõik oleneb ikkagi tiimi/mängijate skillist ka, kuigi on lihtsalt mõned retard-proof carryd, mis suudavad ka ilma kasuliku tiimita mänge carryda
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
05.03.2010 23:41:58
|
|
|
Tundub, et HoNis on inimesed väga kiired teisi idiootideks tembeldama. Eeldatakse, et kõik, ka noobid, teavad mängust kõike, teevad alati parimad valikud ja reageerivad igas situatsioonis õigesti. Vastasel korral on nad väärarenguga idioodid ja peaksid õppima elama (= HoNi mängima) või WoWi tagasi minema. Samuti on suuremale osale mäng justkui elu ja surma küsimus, kaotuse korral on nerdrage pea kindel nähtus ja süüdi on kõik teised. Päris humoorikas vaadata inimeste reaktsioone vahel. Kõigil on vaja midagi tõestada. Eks selline see PVP crowd olegi igas mängus.
Sõpradega mängimine aitab sellist draamat küll vältida, aga üsna ebastabiilseid isiksusi kohtab ikkagi pidevalt. Ma ise hakkan ajapikku single player mängude poole tagasi kalduma.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
05.03.2010 23:58:54
|
|
|
| Minu arvamus, ärge lintšige - hon/dota/lol kommuun on üks kõige jubedamaid ja vaenulikumaid, vähimagi vea eest saab sellise sõimu kaela.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
06.03.2010 00:18:15
|
|
|
Mängige 1750+ BP/BD mänge, seal on retarde ikka suht vähe kes lampi hakkavad sõimama. 1750+ eeldab muidugi ka juba seda, et sa oskad mängida ja keegi ei sa sind sõimata.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
06.03.2010 01:35:13
|
|
|
Ma ütlesin ükskord chatis "kek" ja siis mõnitas üks vend mind Alliance nerdiks mingi 15 min ja ütles mulle, et ma wow tagasi kobiks Kek ei saanud üldsegi alguse wowistki ju, pigem mingi asiaatide naer olevat olnud "kekekekek". See on see põlvkond, kelle esimeseks mänguks osutus WoW ja arvavad, et see on terve mängu maailma põhjaks. Kõik internet slängid on wowist pärit ,
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|