Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 16:12:27 vasta tsitaadiga

sooviks ka keyd. tänud
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 16:34:09 vasta tsitaadiga

hinrek kirjutas:
sooviks ka keyd. tänud


Saad mu viimase key icon_smile.gif Hakkas siis korralikult mängima ka, siis läheb key ikka asja ette.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 09:43:20 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
hinrek kirjutas:
sooviks ka keyd. tänud


Saad mu viimase key icon_smile.gif Hakkas siis korralikult mängima ka, siis läheb key ikka asja ette.


ikka, ikka. Nolife icon_biggrin.gif
kui hea mäng siis peale tööd ikka mängin jah.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pyhaviha
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2010




sõnum 22.02.2010 12:44:01 vasta tsitaadiga

Tervist

Sooviks ka lõpuks HoN beta key-d saada. Kui keegi viitsib ja suudab võiks selle saata mailile pyhaviha123@hot.ee või pm-ida

Tänud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 22.02.2010 17:11:55 vasta tsitaadiga

Endal 4 beta võtit ära anda ja veel enda kasutaja, kuna ei mängi enam. Kellel vaja PS oma e-maili aadressiga. icon_smile.gif

Pyhaviha, saadetud.


viimati muutis Aavo 26.02.2010 16:23:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 17:39:18 vasta tsitaadiga

jipppiii mac client olemas icon_smile.gif how sweet is that. ei pea pc taha ronima icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 22.02.2010 22:42:15 vasta tsitaadiga

http://www.heroesofnewerth.com/open_create_account.php


palun.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 23:01:06 vasta tsitaadiga

Deadwood on ikka nii vastik vastane, eriti endgames, one shot ja oledki maas, nõme icon_neutral.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 23:33:48 vasta tsitaadiga

witch slayer ja pyromancer veel hullemad oma ultidega.
Alguses on eriti hull, sest kui kõigil miski 700 hp ja witch slayer saab ulti kätte (500 dmg) , siis graveyard+ulti ja ongi maas.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 22.02.2010 23:37:35 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
witch slayer ja pyromancer veel hullemad oma ultidega.
Alguses on eriti hull, sest kui kõigil miski 700 hp ja witch slayer saab ulti kätte (500 dmg) , siis graveyard+ulti ja ongi maas.

Selleks on shaman headress või parem veel idol ja witch teeb sulle 400dmg max oma comboga
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 23:40:53 vasta tsitaadiga

endgames mõlemad suht nõrgad siiski.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 09:58:44 vasta tsitaadiga

nojah siiski nagu dotas oli, et kui head itemid saad siis b6k icon_smile.gif iga chariga saab omada.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 23.02.2010 11:03:59 vasta tsitaadiga

ma mängin enamus int heroesi nii, et teen esimesena nomes wisdomi, mis annab suht hea mana regeni ja normaalselt inti ning spammides hea healida.
järgmiseks ehitan forstwolf skulli, mille saab ka suht kiirelt kokku.
peale seda pole enam lihtsalt int hero, vaid on ikka väga kõva võitleja.

pyro peal on eriti hea, kui ta oma spellid ära spammib ja takkaotsa veel sitaks attack speedi saab

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 23.02.2010 11:33:37 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Deadwood on ikka nii vastik vastane, eriti endgames, one shot ja oledki maas, nõme icon_neutral.gif


Void talisman, üks väga väga alahinnatud item mängus !
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 23.02.2010 15:26:31 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
t2ring kirjutas:
Deadwood on ikka nii vastik vastane, eriti endgames, one shot ja oledki maas, nõme icon_neutral.gif


Void talisman, üks väga väga alahinnatud item mängus !

tõsijutt.
väga hea predat näiteks kiusata sellega icon_biggrin.gif

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 20:44:38 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
t2ring kirjutas:
Deadwood on ikka nii vastik vastane, eriti endgames, one shot ja oledki maas, nõme icon_neutral.gif


Void talisman, üks väga väga alahinnatud item mängus !


Kindlasti proovin ära, vaatasin, et maksab ka aint 1500, et suht hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 23.02.2010 21:35:25 vasta tsitaadiga

Uhuhuu, sain täna ka betat proovima.
Oleksin arvanud, et tegu on dotale ligilähedase, kuid piisavalt eripärase mänguga. Selle asemel saan peaasjalikult samad herod ja itemid ja sama mapi (no c'mon isegi creepid metsas on samades kohtades) ning üksnes palju peavalu hiirode välimuse tuvastamisega. Lisaks on enamus spelle liiga efektsed, mis näevad küll toredad välja ning kuskil turn base strateegias oleks need igati teretulnud, kuid ühes korralikus 5v5 kokkupõrkes keset metsa on küll väga nukker tunne, sest ei saa aru, kas suure välgu lasi sõber, vaenlane või hoopis mõni üleloomulik jõud.

Oleks mäng kohandatud veidi teistsugusele gameplayle, oleks sellest asja loota, kuid kahjuks trumpas mäng dota asemel iseennast üle.

Üldjoontes on mängul siiski lootust, sest üldine matchmaking, ratingud ja muu statistika on algselt mängu sisse planeeritud ja töötavad sujuvalt. (Õeh kuidas ma vihkan WC3'e loginaga etteveerevaid mänguaknaid)

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 23.02.2010 21:40:34 vasta tsitaadiga

Algul ongi võibolla natuke värviline keset võitlust. Kui natuke mängid siis harjud ära ja jätad meelde mis effekti mis mees teeb.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 23.02.2010 21:43:43 vasta tsitaadiga

See mäng on ikka dotast mäekõrguselt üle imo. Kõigekõvemad clannid on ka juba dotast jalga lasknud ja Honile üle läind. Dota lihtsalt langeb kõvasti tahaplaanile. Olin Honi 3-4 kuud mänginud ja proovisin uuesti dotat ja nagu wdf. Esimesed 10 minti sain mängida ja siis lihtsalt pingutasin silmad krampis lõpuni, sest graafika on ikka jube ja skillid näevad nagu 2d välja icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 23.02.2010 21:54:23 vasta tsitaadiga

Njah, pelan mõnda aega, vaatan kuidas arvamus muutub.
Esialgne emotisoon on alati hiljem tagasi vaadates väär.

Tuleb jälle üles töötama hakata end. The fun time!

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 15:44:19 vasta tsitaadiga

Nonii, Heroes of Newerth avalikustas uue karakteri pildi
Spoiler Spoiler Spoiler


Tekst, mis oli pildi all: Another new hero on the horizon. This one will leave a lot of you guessing. We're excited about what this magical lil turtle brings to HoN's gameplay.

Jään ise igatahes huviga ootama.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 24.02.2010 16:24:54 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Nonii, Heroes of Newerth avalikustas uue karakteri pildi
Spoiler Spoiler Spoiler


Tekst, mis oli pildi all: Another new hero on the horizon. This one will leave a lot of you guessing. We're excited about what this magical lil turtle brings to HoN's gameplay.

Jään ise igatahes huviga ootama.


Lugesin isegi honi foorumist seda teemat. Tundub, et int hero. Kui nad ühe juurde teevad siis peavad stre ja agisi ka tegema, sest muidu jäävad slotid tühjaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeZ
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 24.02.2010 17:18:53 vasta tsitaadiga

öeldi ammu juba et mingi 100+ herot tuleb, ei plaanita ainult praegused slotid täis teha.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 18:41:32 vasta tsitaadiga

FeZ kirjutas:
öeldi ammu juba et mingi 100+ herot tuleb, ei plaanita ainult praegused slotid täis teha.


Imo, see 100+ herot oleks idiootsus, 2 minutiga ketrad neid herosid seal nagu lollakas...
Aga see on ainult minu arvamus...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 24.02.2010 19:21:22 vasta tsitaadiga

Praegult on neid herosid mingi ma ei tea, 40-60 vahel ja valid enamus aja mingi alla minutiga ära mida mängida tahad. Ei usu, et 100ga erilist erinevust oleks kui oled kõigiga läbi mänginud juba.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 20:03:27 vasta tsitaadiga

Praegu on 60 herot, ma ei tea, väga palju juurde küll ei taha, liiga kirjuks kisub, aga samas vb läheb mäng veelgi huvitamaks, rohkem counterclasse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 24.02.2010 22:16:31 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Nonii, Heroes of Newerth avalikustas uue karakteri pildi
Spoiler Spoiler Spoiler


Tekst, mis oli pildi all: Another new hero on the horizon. This one will leave a lot of you guessing. We're excited about what this magical lil turtle brings to HoN's gameplay.

Jään ise igatahes huviga ootama.

wow vägev, ei jõua vist ära oodata.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 26.02.2010 16:25:05 vasta tsitaadiga

Kas keegi beetale ligipääsu jagab mulle? Aitäh!
Olemas. icon_smile.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 27.02.2010 10:30:14 vasta tsitaadiga

2 invite alles. PM e-mail kui huvi. beer_yum.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 12:40:01 vasta tsitaadiga

Kas ainult mulle tundub, et kui seal chatis mingeid kanaleid joinid või muudad siis jookseb suht kokku mäng?!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 28.02.2010 20:42:36 vasta tsitaadiga

Marx112 kirjutas:
See mäng on ikka dotast mäekõrguselt üle imo. Kõigekõvemad clannid on ka juba dotast jalga lasknud ja Honile üle läind. Dota lihtsalt langeb kõvasti tahaplaanile. Olin Honi 3-4 kuud mänginud ja proovisin uuesti dotat ja nagu wdf. Esimesed 10 minti sain mängida ja siis lihtsalt pingutasin silmad krampis lõpuni, sest graafika on ikka jube ja skillid näevad nagu 2d välja icon_neutral.gif
Nagu näiteks mis clannid? Mõni konkreetne dota top tiim nimeta kes honile üle läinud, ainuke mida mina tean on soome semi prod kes said fnaticu, + kaks kolm head mängijat tean veel.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 28.02.2010 22:30:54 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
Marx112 kirjutas:
See mäng on ikka dotast mäekõrguselt üle imo. Kõigekõvemad clannid on ka juba dotast jalga lasknud ja Honile üle läind. Dota lihtsalt langeb kõvasti tahaplaanile. Olin Honi 3-4 kuud mänginud ja proovisin uuesti dotat ja nagu wdf. Esimesed 10 minti sain mängida ja siis lihtsalt pingutasin silmad krampis lõpuni, sest graafika on ikka jube ja skillid näevad nagu 2d välja icon_neutral.gif
Nagu näiteks mis clannid? Mõni konkreetne dota top tiim nimeta kes honile üle läinud, ainuke mida mina tean on soome semi prod kes said fnaticu, + kaks kolm head mängijat tean veel.

Näiteks "[5]", endine WHP nüüd on x6. Ja minuarust "(pol)" oli ka dota tiim. x6 ja 5 on maailma top 2 clan atm.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 28.02.2010 23:34:46 vasta tsitaadiga

Loe vähem uudiseid mis on honi fännide poolt ja uuri rohkem dota sceene. 5 on levent dota world class player. Aga top tiimidest pole haisugi. Dota top tiimide kohta võid www.gosugamers.com uurida.Konkreetselt sellised dota vennad saavad sponsorid alla keda isegi mina olen võitnud. Räägin siis fnatic.MSI vendadest.Mingid semi pro dota vennad kolivad honnile üle loodavad õnne ja sponsoreid. Ise kolin ka seoses sellega ,et teatud eesti lannil on hon dota asemel. Kaks päeva olen mänginud seis on 13/2 ~1650psr.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 20:49:54 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Nonii, Heroes of Newerth avalikustas uue karakteri pildi
Spoiler Spoiler Spoiler


Tekst, mis oli pildi all: Another new hero on the horizon. This one will leave a lot of you guessing. We're excited about what this magical lil turtle brings to HoN's gameplay.

Jään ise igatahes huviga ootama.


Konna keele stun
Spoiler Spoiler Spoiler


tundub, et tuleb midagi pollywogi sarnast...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 02.03.2010 21:03:44 vasta tsitaadiga

http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=82951

wat .... remodelized polly on see siis pmst. Wow selline suur samm, selle asemel oleks võind mingi 2 uut herot juba teha kui mingi vana herot ümber teha. Polly oli niigi korraliku välimuse ja jamaga. icon_mad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 02.03.2010 21:41:43 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=82951

wat .... remodelized polly on see siis pmst. Wow selline suur samm, selle asemel oleks võind mingi 2 uut herot juba teha kui mingi vana herot ümber teha. Polly oli niigi korraliku välimuse ja jamaga. icon_mad.gif


suht joga jah, et nii tehti

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 03.03.2010 11:21:31 vasta tsitaadiga

Pollyle tehakse ikka päris ümber. Siin on see jutt
Spoiler Spoiler Spoiler


- Remodeled and effects redone
- Range increased to 550 from 500
- Base Armor increased to 1.30 from 1.14

Electric Jolt just got a bit of a kick, not a huge change
Spoiler Spoiler Spoiler

Morph now longer turns you into a little guy with big hands. You are now turned into... *Ribbit*
Spoiler Spoiler Spoiler

Voodoo Wards are changed as well
Spoiler Spoiler Spoiler

And the best part. They shoot lasers
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2010 11:58:20 vasta tsitaadiga

Muidu chill remodeling, aga need laserid nüüd küll ägedad pole, kuidagi kahtlane... Nüüd võiks natuke chronost ka nerfida ja moonqueeni veits icon_smile.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 04.03.2010 01:42:27 vasta tsitaadiga

Sattusin youtube's Lol (League of legends) mängu videosi vaatama. Tundub päris huvitav hon'iga võrreldes, siit tekkiski küsimus kuiväga lol hon'ist erineb. Mängitavus jne, ja huvitab ka see kui palju loli komuun honi omast erineb, sest honi oma on ikka täiega üle visanud, iga kuradi nolk on omaarust mingi hotshot ace ja alati käib teiste mahategemine ja sõimamine.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 01:49:20 vasta tsitaadiga

Teema täiesti olemas
Kui võrdlema hakata, siis ikkagi tegemist väga erinevate mängudega, ainult žanr ja põhimõte sama.
Ise eelistan LoLi.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 04.03.2010 04:38:22 vasta tsitaadiga

Olen isegi teadlik, et Lol'il HV teema olemas aga seal pole eriti gameplay'st juttu.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 18:02:00 vasta tsitaadiga

Sa võid ju alustada. icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 05.03.2010 01:13:25 vasta tsitaadiga

6 invaiti ära jagada,pm oma email kellel huvi.

viimati muutis madex 05.03.2010 14:37:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 05.03.2010 03:17:23 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Nüüd võiks natuke chronost ka nerfida


+1


Testipoolest tegin konto paar päeva tagasi, puhtalt Chronost mängides climbisin 1670 PSRi ühe päevaga 1.5kst, 1 kaotus tuli, teised mängud said siiski ära carrytud, väga eba hero ikka, minumeelest peale muutust ongi ta nüüd kõige kõvem carry mängus. Kuigi jah, Dark Lady on kah ikka VÄGA alahinnatud pub carryna. "Darkness falls." "GENOCIDE!" "GG, Concede!". thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 05.03.2010 14:26:03 vasta tsitaadiga

m1co kirjutas:
t2ring kirjutas:
Nüüd võiks natuke chronost ka nerfida


+1


Testipoolest tegin konto paar päeva tagasi, puhtalt Chronost mängides climbisin 1670 PSRi ühe päevaga 1.5kst, 1 kaotus tuli, teised mängud said siiski ära carrytud, väga eba hero ikka, minumeelest peale muutust ongi ta nüüd kõige kõvem carry mängus. Kuigi jah, Dark Lady on kah ikka VÄGA alahinnatud pub carryna. "Darkness falls." "GENOCIDE!" "GG, Concede!". thumbs_up.gif icon_lol.gif

ilmselt mängisid APd, kus inimesed valivad puhast crapi.
reaalses mängus mõeldakse kohe selle peale, et kuidas vastasteami carry võimalikult hästi ära disableda.

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 05.03.2010 22:08:39 vasta tsitaadiga

Kui Chronos laseb end enne ulti ära disableda, siis on tegemist lihtsalt idioodiga. Mängisin kõiki erinevaid gamemodesid ja ilma easymodeta (lol EM, lol). Inimesed valivad ka crappi mujades modedes fyi. Asi oli lihtsalt selles, et alla 1.7k mängud on niivõinaa suht noobe täis, olgu see gamemode mistahes.

Edit: Ja kui TDLi kohta räägid, siis ilma silencita sa ju sisse ei blingigi, enne kui see 2.5 seci täis saab, on disable(jad) surnud icon_wink.gif Aga noh jah muidugi, kui retardid teevad omale elder parasite ja mingeid frostburne jms. crappi, siis küll jah, TDL näeb väga underpowered. Kuid kui kiirelt rushida runed axe, whispering helm (creep domination+ancientfarm) ja siis riftshardid level 4 ajada, siis pole eriti vastastel lootust. Aga eks kõik oleneb ikkagi tiimi/mängijate skillist ka, kuigi on lihtsalt mõned retard-proof carryd, mis suudavad ka ilma kasuliku tiimita mänge carryda icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 23:41:58 vasta tsitaadiga

Tundub, et HoNis on inimesed väga kiired teisi idiootideks tembeldama. Eeldatakse, et kõik, ka noobid, teavad mängust kõike, teevad alati parimad valikud ja reageerivad igas situatsioonis õigesti. Vastasel korral on nad väärarenguga idioodid ja peaksid õppima elama (= HoNi mängima) või WoWi tagasi minema. Samuti on suuremale osale mäng justkui elu ja surma küsimus, kaotuse korral on nerdrage pea kindel nähtus ja süüdi on kõik teised. Päris humoorikas vaadata inimeste reaktsioone vahel. Kõigil on vaja midagi tõestada. Eks selline see PVP crowd olegi igas mängus.

Sõpradega mängimine aitab sellist draamat küll vältida, aga üsna ebastabiilseid isiksusi kohtab ikkagi pidevalt. Ma ise hakkan ajapikku single player mängude poole tagasi kalduma.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 23:58:54 vasta tsitaadiga

Minu arvamus, ärge lintšige - hon/dota/lol kommuun on üks kõige jubedamaid ja vaenulikumaid, vähimagi vea eest saab sellise sõimu kaela.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 06.03.2010 00:18:15 vasta tsitaadiga

Mängige 1750+ BP/BD mänge, seal on retarde ikka suht vähe kes lampi hakkavad sõimama. 1750+ eeldab muidugi ka juba seda, et sa oskad mängida icon_razz.gif ja keegi ei sa sind sõimata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 06.03.2010 01:35:13 vasta tsitaadiga

Ma ütlesin ükskord chatis "kek" ja siis mõnitas üks vend mind Alliance nerdiks mingi 15 min ja ütles mulle, et ma wow tagasi kobiks icon_biggrin.gif Kek ei saanud üldsegi alguse wowistki ju, pigem mingi asiaatide naer olevat olnud "kekekekek". See on see põlvkond, kelle esimeseks mänguks osutus WoW ja arvavad, et see on terve mängu maailma põhjaks. Kõik internet slängid on wowist pärit thumbs_up.gif,
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.