Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  JOOMLA ja sellega seonduv märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2010 00:48:18 vasta tsitaadiga

Kuidas saaks VirtueMart'il ära aktiveerida selle, et pisipildile vajutades avatakse suur pilt Slimboxi või Lightboxiga? Vaatasin et Lightboxi failid on tal kaasas küll muidu.

Kasutusel on Joomla! 1.5.15 ja VirtueMart 1.1.4

Ning jah, mul on poe kujunduse stiilivalikust märgitud, et kasutaks Lightboxi.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2010 09:56:46 vasta tsitaadiga

Kui ma tahaks teha selliseid tsipake keerulisemaid osaleja ankeete joomla peale - siis millist lisavärgendust soovitatakse kasutada?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003




sõnum 28.01.2010 23:36:27 vasta tsitaadiga

Erinevaid vormide/ankeetide tegemise komponente on mitmeid, nii tasulisi kui tasuta variante: http://extensions.joomla.org/extensions/contacts-and-feedback/forms
Oleneb mida Sa konkreetselt teha tahad, lihtsamate vormidega peaks ka tasuta komponendid hakkama saama.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 20.02.2010 02:35:18 vasta tsitaadiga

Kas on olemas mingit lihtsat GPL/tasuta pluginat/moodulit Joomlale, millel oleks AJAX tugi ning mis ei vaja "GD Graphics Library" olemasolu serveris? Näiteks "Simple Image Gallery" oli ideaalne, kuid see vajas "GD Graphics Library" tuge serveris ning minu virtuaalserveri pakkuja ei toeta seda. Oskab ehk keegi mõnda soovitada? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2010 03:25:34 vasta tsitaadiga

Enamus moodulitest ei vaja GD tuge nii, et võta aga mida soovid.

Kui su jutt käis aga galerii moodulitest siis ilma GD või imagemagic toeta serveris ei ole suurt midagi ju teha. Või kuidas sa plaanid thumbnaile genereerida?

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 20.02.2010 04:47:05 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Enamus moodulitest ei vaja GD tuge nii, et võta aga mida soovid.

Kui su jutt käis aga galerii moodulitest siis ilma GD või imagemagic toeta serveris ei ole suurt midagi ju teha. Või kuidas sa plaanid thumbnaile genereerida?

Ma pidasin ikka konkreetselt silmas galerii mooduleid, mis omavad AJAX efekti tuge. Thumbnaile võiksin ma ka manuaalselt teha..oluline oleks just AJAX efekti olemasolu galeriis.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2010 05:03:49 vasta tsitaadiga

Mis imeasi see AJAX efekt on ja miks sul seda vaja on? Mul on hetkel selline tunne, et sa ajad siin midagi väga sassi.

Võibolla mõtled lightbox'i selle efekti all? icon_rolleyes.gif AJAXiga pole sel küll miskit pistmist igatahes.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 20.02.2010 05:12:08 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Mis imeasi see AJAX efekt on ja miks sul seda vaja on? Mul on hetkel selline tunne, et sa ajad siin midagi väga sassi.

Võibolla mõtled lightbox'i selle efekti all? icon_rolleyes.gif AJAXiga pole sel küll miskit pistmist igatahes.

jah, vabandust icon_smile.gif Lightbox effekti mõtlesingi.

Ehk siis uuesti küsides, oleks tarvis sellist võimalikult lihtsat pluginat/moodulit, mis võimaldaks artiklite sisse lisatud fotodel klikkimise peale lightbox efektiga suurelt avaneda. Tumbnail'e võin ise manuaalselt teha. Sisuliselt oleks vaja täpselt sama asja, mis on populaarne Simple Image Gallery plugin, kuid peaks töötama ilma GD'ta icon_smile.gif Teab keegi midagi sellist soovitada?


viimati muutis mightythor 20.02.2010 08:52:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003




sõnum 20.02.2010 08:46:01 vasta tsitaadiga

RokBox
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 22.02.2010 00:49:00 vasta tsitaadiga

Eraser kirjutas:
RokBox

Tänan! Täpselt see, mida vaja. Ainult see küsimus veel, et kas foto alla kirjeldust lisades saab seda mitmele reale teha? Mõtlen seda, et kirjeldust saab iseenesest lisada nii:
{rokbox title=|Pildi_pealkiri :: pildi_kirjeldus|}images/picture.jpg{/rokbox}


Kui ma aga teen kirjelduse sedasi:
{rokbox title=|Pildi_pealkiri :: pildi_kirjeldus1
pildi_kirjeldus2|}images/picture.jpg{/rokbox}



..siis tuleb pildi juurde kirjeldusse <p></p>. Kui ma aga kasutan HTML'is <br> tag'i, siis tuleb sedasi:
{rokbox title=|Pildi_pealkiri :: pildi_kirjeldus1<br />pildi_kirjeldus2|}images/picture.jpg{/rokbox}


Kas on rokbox'i puhul on sedasi võimalik, et pildi_kirjeldus on mitmel real?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 24.02.2010 11:27:22 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab soovitada testimonial komponenti joomlale, millel oleks võimalus kategooriat kaupa liigitada testimoniale ning lisada ka iga testimoniali juurde pilt.
Lisaks ka moodul, mis oleks võimeline suvalist testimoniali esilehel näitama.
Kõige asjalikumaks on praegusel hetkel osutunud RSMonials, aga piltide ning kategooriate lisamise võimalus puudub.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 05.03.2010 16:48:10 vasta tsitaadiga

Mul on hetkel pandud üles uus Joomla leht aadressile www.asutus.ee/wwwuus. www.asutus.ee all on endiselt vana leht(ei ole Joomaga tehtud). MySQL 4.1 andmebaasis on mul kõik joomlat puudutavad sissekanded jos_ prefiksiga, kuid muidu samas andmebaasis vana veebilehe kirjetega segamini. Millised sammud ma peaksin võtma, et tõsta Joomla leht(koos andmebaasiga) www.asutus.ee/wwwuus pealt www.asutus.ee peale? Või ei jää mul muud üle kui Joomla www.asutus.ee peale installeerida? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 05.03.2010 17:42:19 vasta tsitaadiga

mightythor kirjutas:
Mul on hetkel pandud üles uus Joomla leht aadressile www.asutus.ee/wwwuus. www.asutus.ee all on endiselt vana leht(ei ole Joomaga tehtud). MySQL 4.1 andmebaasis on mul kõik joomlat puudutavad sissekanded jos_ prefiksiga, kuid muidu samas andmebaasis vana veebilehe kirjetega segamini. Millised sammud ma peaksin võtma, et tõsta Joomla leht(koos andmebaasiga) www.asutus.ee/wwwuus pealt www.asutus.ee peale? Või ei jää mul muud üle kui Joomla www.asutus.ee peale installeerida? icon_rolleyes.gif

Ringitõstmisel pole muud vaja kui ainult konf failis annad $log_path ja $tmp_path uued kataloogiteed kätte ja tuld. Või on sul baasis miskid kirjed koos kataloogiteega või www.asutus.ee/www/uus kujul sisse kirjutatud?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 05.03.2010 18:34:15 vasta tsitaadiga

gnoom kirjutas:
mightythor kirjutas:
Mul on hetkel pandud üles uus Joomla leht aadressile www.asutus.ee/wwwuus. www.asutus.ee all on endiselt vana leht(ei ole Joomaga tehtud). MySQL 4.1 andmebaasis on mul kõik joomlat puudutavad sissekanded jos_ prefiksiga, kuid muidu samas andmebaasis vana veebilehe kirjetega segamini. Millised sammud ma peaksin võtma, et tõsta Joomla leht(koos andmebaasiga) www.asutus.ee/wwwuus pealt www.asutus.ee peale? Või ei jää mul muud üle kui Joomla www.asutus.ee peale installeerida? icon_rolleyes.gif

Ringitõstmisel pole muud vaja kui ainult konf failis annad $log_path ja $tmp_path uued kataloogiteed kätte ja tuld. Või on sul baasis miskid kirjed koos kataloogiteega või www.asutus.ee/www/uus kujul sisse kirjutatud?

See peaks siis olema midagi sellist, et kustutan vana kodulehe failid/kaustad www.asutus.ee kaustast ära, kopeerin www.asutus.ee/wwwuus sisu www.asutus.ee peale ning siis uuendan Joomla administreerimiskeskkonnas muutujate $log_path ja $tmp_path väärtused(kui ma õigesti mäletan, siis olid nad seal kuskil olemas)? Ainsad kohad, kus olen teadlikult sellist /www/uus teekonda kasutanud, on näiteks mõningad fotod artiklite juures või galeriis icon_rolleyes.gif Need tuleks siis lihtsalt tagantjärgi manuaalselt ära muuta?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 06.03.2010 05:29:38 vasta tsitaadiga

mightythor kirjutas:
See peaks siis olema midagi sellist, et kustutan vana kodulehe failid/kaustad www.asutus.ee kaustast ära, kopeerin www.asutus.ee/wwwuus sisu www.asutus.ee peale ning siis uuendan Joomla administreerimiskeskkonnas muutujate $log_path ja $tmp_path väärtused(kui ma õigesti mäletan, siis olid nad seal kuskil olemas)?

Täpselt nii teedki. Ei miskit keerulist Joomla kolimisel. thumbs_up.gif


mightythor kirjutas:
Ainsad kohad, kus olen teadlikult sellist /www/uus teekonda kasutanud, on näiteks mõningad fotod artiklite juures või galeriis icon_rolleyes.gif Need tuleks siis lihtsalt tagantjärgi manuaalselt ära muuta?

Kui on mõin üksik, siis mudid nagu omal parajasti mugav on. Olen paar korda pidanud kellegi usina inimese poolt tehtud asja üle kolima, kus oli sama probleem. Aga laisk nagu ma olen, siis tegin phpMyAdminnis andmebaasis dump faili. Selle omas masinas lemmik tekstieditoriga (Kate) lahti. Ebavajalikele kohtadele Remove. Salvestus ja phpMyAdminni kaudu uuesti baasi tagasi. Kiire ja tõhus. icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 09.03.2010 12:04:04 vasta tsitaadiga

gnoom, tänud selgitamast! Üks probleem veel- ma muutsin Elioni serverimajutuses MySQL andmebaasi parooli, sest olin vana parooli unustanud. Nüüd aga pole mul mõistagi võimalik oma Joomla lehe poole pöörduda. Veateateks on:
Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL


Kuskohas on Joomla failides(FTP serveris saaksin neid muuta) on ära defineeritud MySQL andmebaasi parool?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 09.03.2010 12:24:28 vasta tsitaadiga

mightythor kirjutas:
Kuskohas on Joomla failides(FTP serveris saaksin neid muuta) on ära defineeritud MySQL andmebaasi parool?

configuration.php failist ikka.
var $password = 'sinuparool';
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 11.03.2010 03:25:54 vasta tsitaadiga

tänud gnoom! Sain lehe kenasti ringi tõstetud ja MySQL parooli configuration.php failis muudetud. Ainsana on hetkel see probleem, et peale lehe ringi tõstmist ei õnnestu mul enam administreerimiskeskkonda sisse logida. Õige kasutajanime ja parooliga www.asutus.ee/administrator lehelt sisse logides leht ainult refresh'ib, kuid sisse ei logi.

configuration.php failis muutsin need read sellisest:


   var $log_path = '/home/srv/www/wwwuus/logs';
   var $tmp_path = '/home/srv/www/wwwuus/tmp';


..selliseks:


   var $log_path = '/home/srv/www/logs';
   var $tmp_path = '/home/srv/www/tmp';



...kuid paraku ei muutnud see midagi. Lisaks veel seda, et /tmp kausta ei hakanud ma www.asutus.ee/wwwuus pealt kopeerima, vaid tegin www.asutus.ee peale uue(777 õigustega). Mis võib olla põhjuseks, et pärast lehe www.asutus.ee/wwwuus sisu www.asutus.ee peale kopeerimist ei saa enam administreerimiskeskkonnale ligi? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 12.03.2010 15:13:29 vasta tsitaadiga

Kas mitte 777 õigusi ei ole sobilik kasutada turvakaalutlustel?
By-default minu teada peaks piisama 755 õigustest.

Egas sul brauseri error konsool mingit vihjet ei anna?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 17.03.2010 18:17:35 vasta tsitaadiga

Kui kodukale jääb igale lehele alla nurka kiri Recommended service wordpress hosting
Kuidas seda eemaldada?

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2010 22:46:57 vasta tsitaadiga

Kui sa mingi template peale lasid netist siis sa arvatavasti ei tohigi seda sealt eemaldada. Kindlasti on kuskil kirjas mis sa selle templatega teha võid.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 17.03.2010 22:48:49 vasta tsitaadiga

Hmmm nu mulle tehti koduleht OÜ-le aga siuke asi ilutseb seal nurgas ...
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2010 16:59:17 vasta tsitaadiga

-FoX-, las panevad lehele korraliku nime kah.


Kus kohas võib asuda email cloakeri keelefail? Tuhnisin ja tuhnisin, aga google ei taha ka nagu vastust anda. Kerge viga on tõlkes sees ja tundub, et pool netti seda täis.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003




sõnum 22.04.2010 11:19:57 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
-FoX-, las panevad lehele korraliku nime kah.


Kus kohas võib asuda email cloakeri keelefail? Tuhnisin ja tuhnisin, aga google ei taha ka nagu vastust anda. Kerge viga on tõlkes sees ja tundub, et pool netti seda täis.

Aga sa uuenda siis lihtsalt tõlge ära. See viga on juba mitmeid kuid tagasi ära parandatud. icon_wink.gif

Viimase tõlke leiad siit.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kethmar
Kreisi kasutaja
Kethmar

liitunud: 21.06.2006




sõnum 22.04.2010 17:41:39 vasta tsitaadiga

Keegi ütleks, kuidas oleks kõige efektiivsem configuration.php faili kaitsta?
_________________
Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  JOOMLA ja sellega seonduv mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.