Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 18.02.2010 19:28:02 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
ottf kirjutas:
BF-i polegi mõtet sul mingit maja seest ära sisustada.

... , sest BC2'es lastakse kõik majad roundi lõpuks õhku. icon_biggrin.gif


a päris imba oleks kui peale c4 litti vaasid, tugitoolid, telekad õue lendaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 22:38:39 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
ning gametype "nuclear warfare"
mispeale Mr. Bowling a.k.a 402 ehk siis MW2 community manager bannis tolle moderi xboxi konto ära icon_biggrin.gif

Thermonuclear War on. Teda ei bannitud, muideks.
Spoiler Spoiler Spoiler

Nagu näha, on tegu vana videoga ja see leiti juba ammu.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 00:10:19 vasta tsitaadiga

Esiteks:

helga kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=445255
tegin teile teema, kus saate kakelda. enjoy.


Teiseks:

Kas on tõesti raske aru saada, et neid kahte mängu on mõttetu võrrelda. Mõlemad on küll FPS mängud, kuid võiks nagu kohale jõuda, et nad on üksteisest täiesti erinevad ja pole mõeldud samale sihtgrupile. See on umbes sama hea, kui hakkaks võrdlema NBA2k10't ja FIFA 2010't, ainuüksi selle tõttu, et mõlemad on spordi mängud. Ühele mehele meeldib jalgpall, teisele korvpall, mõnele istuvad mõlemad. Kas selge mõistusega inimene läheks jalgpalli fännile selgeks tegema, et korvpall on parem, või vastupidi? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 00:17:20 vasta tsitaadiga

LightsabeR ma huvi pärast küsin, mis sihtgruppidele codmw2 ja bc2 mõeldud on?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 00:26:25 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
LightsabeR ma huvi pärast küsin, mis sihtgruppidele codmw2 ja bc2 mõeldud on?

Äkki küsid seda seal võrldus teemas, tõesti kisub käest ära.
mina vastaks ainult sellele küsimusele nii - keda huvitab niisama pubi tagumine ja fun, mängivad MW2 ja need keda huvitab teamplay pelavad BC2. mina eelistan MW2.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 00:36:47 vasta tsitaadiga

ot:
Timberg kirjutas:
LightsabeR ma huvi pärast küsin, mis sihtgruppidele codmw2 ja bc2 mõeldud on?

MW2 on mõeldud neile, kellele meeldivad väikeste mapidega, fast paced FPS mängud, kus puuduvad sõidukid. Ka võib öelda, et MW2 on rohkem casual gameri sõbralik (IWnet, teamwork pole nii oluline, vähemalt mitte pub servudes, jne).

BC2 on mõeldud sellele sihtgrupile, kellele istuvad rohkem suuremate mappide ja sõidukitega FPS mängud, ehk siis sellised "semi-sõjasimulaatorid".
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 19.02.2010 13:35:54 vasta tsitaadiga

Mina ei tea, endal on neid erroreid suht vähe olnud.
Seega mina ei näe probleemi IW_netis. Isegi meeldib mõnes mõttes.
Häkkerite teema on muidugi BS. Dedi serverid oleks muidugi paremad.

Mäng ise muidu väga hea.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 19.02.2010 19:02:23 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
kellele ema, kellele tütar... isiklikult ma võtaks mõlemaid ja eelistatult korraga beer_yum.gif

Rohkem sõnu polegi vist vaja icon_lol.gif

Kuulge tõsiselt ka, isegi eraldi TEEMA on foorumis, et võrrelda MW2-te ja BC2-te. Äkki siiski koliks sinna?

Teemasse:

Kolasin natuke youtubes ja leidsin huvitavad videod MW2 teemal. Võib-olla mõned juba on näinud, aga lisan paar tükki:

http://www.youtube.com/watch?v=-FHx_OxozPw
http://www.youtube.com/watch?v=N6knI_omz4o

Kindlasti parimate killcamide top 5 on paremini koostatud, aga nalja saab ikkagi päris palju icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 19:09:27 vasta tsitaadiga

esimese videos see quarry fail , mul juhtus samasugune fail SD's 1n1 olukorras kus oli otsustava round. suht imelik mingi flashiga saab tünnid "õhku" lasta.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 19.02.2010 22:22:58 vasta tsitaadiga

Sai ka siis singleplayer läbi tehtud ja multiplayerit proovitud ( arvuti peal), multiplayer PC peal küll kuhugi ei jõua kui dedi servusi ei tule , mida ilmselt ka ei tule samas aga consooli jaoks on see väga hea multiplayer shooter turnad värgid jne consooli peal.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 23:19:11 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
kui korra on mw2 key kellegi accountiga seotud siis thats it... finito, mingit edasi müümist pole.

Siis ostetakse karbiversioon mille saab täiesti edukalt kontost lahti eemaldada, et siis müüa. Saab küll, ära aja siin mingit ila.

Täna kohtasin mängus ühte venelast, kes oskas isegi eesti keelt rääkida thumbs_up.gif
Alguses ütles tere tere ja siis küsis, kas poodi ka lähme? Ma seepeale küsisin "kuidas käsi käib?" ning tüüp vastas "hästi, aga poodi on ikka vaja minna." Kudos tüübile, et eesti keelt oskas icon_biggrin.gif
Mingi hetk muutus 3rd person 4on4 3on5-ks ja täiesti masendav on mängida. Tiimi ei saanud keegi vahetada icon_evil.gif

ottf kirjutas:
MW2 on peer to peer hosting kus lambi õlil on ping 300+ ning 10-st mängust 3 saab probleemideta mängitud kui ei juhtu "host migration, unable to connect to host, host migration failed, finding new host, game lobby closed, server full, blaabla piix"

Äärmused. Neid erroreid nüüd nii tihti ka ei loobi, et 7 mängu 10-st errorit annab. Enamus mängud mis ma mänginud olen, on inimestel olnud alla 150 ping niiet ei tea mis lambi õlidest sa siin ajad, kellel pidevalt 300ping. Näe asja positiivsemalt, aga sulle ei ole ju mõtet seletada, sa oled eliit kellele sobib ainult LANis mängida ja seda ka ainult siis kui endale ise mängu teed (olgu siis sitt või mitte) ja siis kiidad seda. Tahaks näha ka mängu, kus server on täis ja siis ei anna sulle errorit "Server full" thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 19.02.2010 23:42:34 vasta tsitaadiga

Haha.. ma ei pea end mingiks eliidiks - lihtsalt valus on kuulata kuidas inimesed kiidavad siin P2P hostingut taevani ja mõtlevad, et see ongi õige värk.

7/10 alla ei käi mitte ainult errorid vaid ka see kui rahval on lihtalt nii meeletult sitt connection, et üldse võimatu midagi teha...

Jaaa ja server full tuleb ka siis kui server _EI_ ole full... mis sa mõtled tõesti, et ma vinguks sellise asja üle kui näeks tõepoolest, et server full on? eeee....
Miks sa üldse selle teemaks võtad? nagu MW2-s eriti oleks võimalik serverit valida või? wtf.


Tahaks näha ka kuidas karbi versioon steamist lahti võetakse - dunno siiani pole mul veel õnnestunud icon_biggrin.gif
Võibolla ajad muutnud ja nüüd tõesti saab?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 10:26:45 vasta tsitaadiga

See nuke boosterite teema on xboxil päris laialt levinud. Ise ma FFA ei pela, ei oska öelda kuidas PC-l see olukord on.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 20.02.2010 11:38:44 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
See nuke boosterite teema on xboxil päris laialt levinud. Ise ma FFA ei pela, ei oska öelda kuidas PC-l see olukord on.


Veelrohkem!

Sõber teeb mängu, mäng saab läbi.. (mõni ikka leavib), teine sõps paneb kohe join game, saab samasse mängu ning aitab esimesel killstreake saada või vastupidi icon_smile.gif

Ja seda mitte ainult FFA-s, eriti rõve on see CTF, demo, s&d.. u name it.. noh seal küll ei boostita nii aga siis on 1 miki sinu teamis kes teisele temaile kõik ette räägib.
Suht fail värk.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 12:00:12 vasta tsitaadiga

Tuli endal ka isu peale boostereid maha võtta. Teen hiljem sitrepi klassi ja hakkan ffa-s ringi jooksma icon_smile.gif

Ei tea, kas siis on olnud

Link
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 20.02.2010 20:47:30 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Tuli endal ka isu peale boostereid maha võtta. Teen hiljem sitrepi klassi ja hakkan ffa-s ringi jooksma icon_smile.gif

Ei tea, kas siis on olnud
Spoiler Spoiler Spoiler

Väga beer_yum.gif video. Lõpp oli hea, vend läks suht närvi icon_lol.gif

Ega jah, selliste noobide tuju on tore ära rikkuda icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 21:52:55 vasta tsitaadiga

Äge video jah: Naerda sai icon_smile.gif Ma muidugi selle "hatemail" autentsuses tegelikult väga kindel pole.
RÄäkige, miks seda "boostimsit" muidu tehakse? Nagu ma aru sain, siis mängiti seda xboxil. VIdeo minategelasel tundus päris hea aim olevat. Oskab mõni spets öelda, kuidas konsooli peal nii hea aim saab olla? Kas mängija oli räme pro või ma olen siiani lihtslat ainult halbu konsoolimängijaid näinud või ta ei mänginud puldiga? Millega ta sihtis?

Video lõpus oli mingi "tuu tutu tutuuu"selline eepiline loo klipp, kust see pärit on? mis nimi?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 22:17:55 vasta tsitaadiga

Timberg, et "kõva" mees olla ja nuke kutsuda, suht lame tegelt ja mina pole MITTE ÜHT KORDA NÄINUD PC PEAL NUKE BOOSTERIT! ei FFA's ega ka mujal.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 20.02.2010 22:28:43 vasta tsitaadiga

Ahah lõpp oli hea, tüüp läks ikka mõnusalt närvi seal.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 20.02.2010 23:36:47 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kas mängija oli räme pro või ma olen siiani lihtslat ainult halbu konsoolimängijaid näinud või ta ei mänginud puldiga? Millega ta sihtis?


Sellised kitid on konsoolidele, et saad klaveri ja roti sappa pista icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 23:43:30 vasta tsitaadiga

Selline asi nagu XFPS360 on tõepoolest olemas. Olen mõelnud, et kui hästi ta xboxi mängudega töötab? Selles mõttes, et kas hiire sensitivity't on võimalik muuta? Kas hiire lisanupud töötavad jne?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 20.02.2010 23:44:33 vasta tsitaadiga

Jep.. riistvaraliselt timmitakse sensi. X ja Y kettad on sellised...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 23:48:12 vasta tsitaadiga

Mida veel? ostan endale konsooli+lisad, et sellega mängida nagu PC-ga icon_lol.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 23:53:49 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Mida veel? ostan endale konsooli+lisad, et sellega mängida nagu PC-ga icon_lol.gif

No üha enam tehakse ju mänge peamiselt konsoolide jaoks. Ma usun, et kaugel pole need ajad, kus juhul kui soovid uusi mänge mängida, lihtsalt pead konsooli omama. Kui need ajad kätte jõuavad, siis FPS mänge kavatsen ma küll mouse+keyboard mängida, maksku, mis maksab.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 21.02.2010 11:25:52 vasta tsitaadiga

Ei kao PC-d ja nende mängud kuhugi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 11:34:22 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Äge video jah: Naerda sai icon_smile.gif Ma muidugi selle "hatemail" autentsuses tegelikult väga kindel pole.
RÄäkige, miks seda "boostimsit" muidu tehakse? Nagu ma aru sain, siis mängiti seda xboxil. VIdeo minategelasel tundus päris hea aim olevat. Oskab mõni spets öelda, kuidas konsooli peal nii hea aim saab olla? Kas mängija oli räme pro või ma olen siiani lihtslat ainult halbu konsoolimängijaid näinud või ta ei mänginud puldiga? Millega ta sihtis?


mis kohas täpsemalt seal see hull aim oli?
muidugi võis ta mängida hiirega, aga puldiga on täiesti võimalik nii mängida. harjutamine teeb meistriks. icon_smile.gif

tegin eile mõned mängud ka. pold ammu mängind ja algul oli päris kõva feil icon_smile.gif
proovisin nalja pärast kõiki nuub värke - tube ja akimbo p90 näiteks. tee või tina, aga tavalise riflega ma mängin mitu korda paremini kui nende nn. nuub-relvadega - võimatu killi saada nendega.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 21.02.2010 11:59:31 vasta tsitaadiga

Kurat, mul ruuteri seadetest see värk enabled, kuid ikka nat script.
Mida peaks veel tegema?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 13:01:33 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=btn55_Lf5vI&feature=fvhr
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 21.02.2010 13:07:48 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=btn55_Lf5vI&feature=fvhr

Hahah, lõpp oli hea thumbs_up.gif icon_lol.gif
"Dont worry, He'll respawn in a minute..."
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 20:26:01 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Kurat, mul ruuteri seadetest see värk enabled, kuid ikka nat script.
Mida peaks veel tegema?

Ei tea mis ruuter sul on, aga minul aitas see foorum.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 21.02.2010 23:56:51 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
tegin eile mõned mängud ka. pold ammu mängind ja algul oli päris kõva feil icon_smile.gif
proovisin nalja pärast kõiki nuub värke - tube ja akimbo p90 näiteks. tee või tina, aga tavalise riflega ma mängin mitu korda paremini kui nende nn. nuub-relvadega - võimatu killi saada nendega.

P90 akimbo ongi väga mõttetu, seda ei kasuta keegi ka.

Kui hea mängija oled e. lasta ikka oskad, siis oledki rifle-ga palju parem, kui tube või muu sellise jamaga. Sellepärast ongi tube-laadsed asjad noobide värk, kes lasta ei oska icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 12:40:54 vasta tsitaadiga

Keegi saaks siia visata viimase patch_mp.ff tirimis lingi ?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 23.02.2010 15:37:20 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/files/411657/patch_mp.ff.html
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 23.02.2010 16:45:59 vasta tsitaadiga

Uusi mp mappe ka kunagi tuleb?
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 16:56:29 vasta tsitaadiga

Väidetavalt raha eest jahh.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 21:12:24 vasta tsitaadiga

WTB dedi serverid. Ping on alla 100, kõik warpivad ringi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 21:37:18 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
WTB dedi serverid. Ping on alla 100, kõik warpivad ringi.

Ei ole vaja! IW ju ütles, et IWnet on mängijatele palju parem, kui dedi serverid! Miks sa neid ei usu? icon_eek.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 21:42:45 vasta tsitaadiga

KEegi oskab öelda kus asuvad multiplayeri saved games? TAhaks Foramtit teha ja uue win-i peale panna...aga ei viitis otsast küll seda levelite hankimist alustada.

Tänud ette!!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 21:45:42 vasta tsitaadiga

jacuzzy kirjutas:
KEegi oskab öelda kus asuvad multiplayeri saved games? TAhaks Foramtit teha ja uue win-i peale panna...aga ei viitis otsast küll seda levelite hankimist alustada.

Tänud ette!!

Steami serveris,lase aga oma format rahulikult peale beer_yum.gif
players kaustast võid teha koopia kui oled konfis midagi muutnud näiteks.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 21:58:17 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
jacuzzy kirjutas:
KEegi oskab öelda kus asuvad multiplayeri saved games? TAhaks Foramtit teha ja uue win-i peale panna...aga ei viitis otsast küll seda levelite hankimist alustada.

Tänud ette!!

Steami serveris,lase aga oma format rahulikult peale beer_yum.gif
players kaustast võid teha koopia kui oled konfis midagi muutnud näiteks.


Tänks!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 22:25:12 vasta tsitaadiga

IWNet paneb hetkel näkku,,,,,, connecting to IWNet.... ja sinna seisma jääbki.
Ja ma pole ainuke.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 23.02.2010 22:25:25 vasta tsitaadiga

Connecting to IWNet... error on mul jällegi, kui pärast mängu käima panemist "play" vajutan. Kas keegi saaks uuesti anda seda faili, mis selle ära fixib?

EDIT: jep villu, sa pole ainuke. Kas lihtsalt IWNet hetkel maas või mis värk on? Igatahes, see mäng feilib jälle. IWNet strickes back bullshit


viimati muutis RedFusion 23.02.2010 22:27:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 22:27:14 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Connecting to IWNet... error on mul jällegi, kui pärast mängu käima panemist "play" vajutan. Kas keegi saaks uuesti anda seda faili, mis selle ära fixib?

no stress.... mul inglise mäng ja sama jama. Ju nad susivad midagi...... panevad dedi servereid peale
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 22:34:50 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
panevad dedi servereid peale

Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 22:41:42 vasta tsitaadiga

LightsabeR, kui tahad ära usu....... bananadance2.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 22:52:17 vasta tsitaadiga

Ei tegelt igat pidi on lolz. Kui ei pane, siis lolz PC FPS mäng ilma dedi servudetta, kui panevad, siis lolz kardavad BC2'ele kliente kaotada. :p
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 22:55:13 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Ei tegelt igat pidi on lolz. Kui ei pane, siis lolz PC FPS mäng ilma dedi servudetta, kui panevad, siis lolz kardavad BC2'ele kliente kaotada. :p

seda siin 10000x nämmutatud juba, kui ei meeldi ära mängi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 23:05:37 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
LightsabeR kirjutas:
Ei tegelt igat pidi on lolz. Kui ei pane, siis lolz PC FPS mäng ilma dedi servudetta, kui panevad, siis lolz kardavad BC2'ele kliente kaotada. :p

seda siin 10000x nämmutatud juba, kui ei meeldi ära mängi. thumbs_up.gif

Nämmutatud? Pigem on see faktide nentimine.

Ja mis ajast on mängu vigade välja toomine halb asi? icon_rolleyes.gif

Kui kriitikat ei kannata lugeda, siis ära tule foorumisse. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 23:08:21 vasta tsitaadiga

LightsabeR, kui aus olla siis nämmutad ju , kuna seda viga on 10000x juba läbi käinud nagu apelsin16 mainis.
mine mängi BC2 edasi kui rahu ei anna, et MW2's pole dedi servusid.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 23:16:37 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
apelsin16 kirjutas:
LightsabeR kirjutas:
Ei tegelt igat pidi on lolz. Kui ei pane, siis lolz PC FPS mäng ilma dedi servudetta, kui panevad, siis lolz kardavad BC2'ele kliente kaotada. :p

seda siin 10000x nämmutatud juba, kui ei meeldi ära mängi. thumbs_up.gif

Nämmutatud? Pigem on see faktide nentimine.

Ja mis ajast on mängu vigade välja toomine halb asi? icon_rolleyes.gif

Kui kriitikat ei kannata lugeda, siis ära tule foorumisse. thumbs_up.gif

kriitikat? tra kui sa oleks seda ühe korra siin rääkinud aga sa tuled igapäev siia sama asja korrutama. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.