|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Alpine
HV veteran
liitunud: 27.01.2003
|
28.09.2003 01:17:57
|
|
|
| mis arvutit ta tahab?
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
10.10.2003 18:56:33
|
|
|
| SCREAMER kirjutas: |
19 oktoober DEMO tuleb  |
Kus sa sellest kuulsid?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorzokMan
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2002
|
10.10.2003 22:38:08
|
|
|
parim oli ikkagi porsche versioon.... kuid HP2-l oli see mängust väljast tuunimise võimalus,mis tegi asja lahedax
_________________ Naeratage ... homme on veel hullem. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
14.10.2003 09:49:35
|
|
|
| tsitaat: |
| Underground is the meat of the single-player game and is a career-style mode that starts you off as a peon in the underground racing scene |
Ühesõnaga arcade
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
20.10.2003 09:04:05
|
|
|
| Alpine kirjutas: |
| mis arvutit ta tahab? |
First of all the Need for Speed Underground's demo release date has been set to the first week in november.
Second, NFS Planet got the system requirements for NFSU:
Quote:
Pentium 3 800 Mhz
128 MB Ram
GeForce2 equivalent (or newer) with 32MB VRAM
Windows 98 or newer
1 GB free space
12x CD-Rom
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
20.10.2003 13:37:36
|
|
|
| SCREAMER kirjutas: |
| Alpine kirjutas: |
| mis arvutit ta tahab? |
First of all the Need for Speed Underground's demo release date has been set to the first week in november.
Second, NFS Planet got the system requirements for NFSU:
Quote:
Pentium 3 800 Mhz
128 MB Ram
GeForce2 equivalent (or newer) with 32MB VRAM
Windows 98 or newer
1 GB free space
12x CD-Rom |
Head siit küll midagi oodata pole aga eks näeb.
Tõsine Arcade siit tuleb jälle
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
20.10.2003 17:34:10
|
|
|
Vaatasin selle 65MB video ära mis www.nfs-planet.de saidil üleval on. Videost järeldades, siis ausalt öeldes lootsin küll tõesti suurt muudatust selles mängus. Kuid tundub, et tegijad mitte kuidagi ei taha oma vigadest õppida. Nad võiksid võtta vaevaks ja lugeda mängu foorumeid ning võtt kuulda häid nõuandeid, mida mängijad soovitavad.
Kuid eks näis novembri lõpul, mis mäng see tegelikult siis on
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
21.10.2003 21:53:38
|
|
|
Naljakalt madalad miinimumnõuded
-eriti see 128mb mälu...
Nfs hp2 küll 800mhz ja 128 mb mäluga masina peal hästi ei töötanud...
...võib järgmine osa siis tõesti vähem resurse tahta kui eelmine
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalmaar
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2003
|
24.10.2003 08:47:36
|
|
|
| Nfs 4 oli ka päris äge
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalmaar
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2003
|
24.10.2003 08:49:33
|
|
|
Kui min nõuded on nii väikesed,siis tuleb sama välja mis street legal.
Nfs underground nagunii mega hull mäng,piltide peal on võimas graafika juba
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
24.10.2003 18:13:31
|
|
|
Krt, kui vaid neid päriselust saadud andmeid ka mängus osatakse ära kasutada. Siis oleks Underground kindel hitt
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.10.2003 18:37:24
|
|
|
video ja pildid...vat see on juba midagi
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
General
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2002
|
24.10.2003 18:40:27
|
|
|
Need For Speed: Underground will be available on the following systems:
- PC
- PlayStation2
- Microsoft Xbox
- Nintendo GameCube
- Nintendo GameBoy Advanced
--------------------------------------
PC System Requirements:
- Pentium III 800Mhz
- 128MB Ram
- Win98 or newer
- GeForce2 equivalent (or newer) w/ 32MB VRAM
- 1 GB HD space
- 12x CR-Rom speed
---------------------------------------
CARLIST:
- Acura:
- '01 Integra Type-R
- '03 RSX Type-S
- Dodge:
- '99 Neon 2-door
- Ford:
- '03 Focus ZX3
- Honda:
- '00 Civic Si Coupe
- '03 S2000
- Hyundai:
- '03 Triburon GT
- Mazda:
- '99 Miata MX5
- '95 RX-7
- Mitsubishi Motors:
- '03 Lancer 2.5 RS
- '99 Eclipse GSX
- Nissan:
- '03 350Z
- '92 240SX SE
- '04 Sentra SE-R Spec V
- '99 Skyline R34 GTR
- Peugeot
- '03 206 GTi/S16
- Subaru:
- '03 Impreza 2.5 RS
- Toyota:
- '02 Celica GT-S
- '98 Supra
- Volkswagen:
- '03 Golf GTi 2.0
---------------------------------------
Aftermarket Parts Manufacurers:
- 5Zigen International,Inc.
- H&R Springs
- ABS Dynamics Corporation
- Injen
- Advanced Clutch Technology (ACT)
- Jackson Racing
- Advanced Engine Management (AEM)
- JSP
- Alpine Electronics
- Kenwood USA Corporation
- Apex Springs
- Keystone Restyling Products
- A'Pex Intergration
- KONI North America
- Arospeed
- Konig
- Audiobahn
- KVR Preformance
- BBS
- KYB America
- Bilstein
- MOMO
- Borla Preformance Industries
- Neuspeed
- Bremo
- Nitrous Express
- Clutchmasters
- OZ America
- Dazz Motorsport (Racing Hart Wheels)
- PIAA Corporation
- DC Sports
- Plasmaglow
- Eibach
- Scorpion Exhausts
- Enkei
- Skunk2 Racing
- Extreme Dimensions
- Sparco
- Genera Corporation (TYC)
- Stillen
- GReddy
- Street Glow
- Henshin Auto
- Toucan Industries
- HKS USA
- Turbonetics
- Holley (NOS)
- Venom (Python Injection)
- HP - Wilwood Engineering
- Wolfrace Wheels
Ja nati, siis ka onlinest
ONLINE MULTI-PLAYER FEATURES
Server Details
* The Network topology is client / server. In a 4 player game, one of the players (and his PS2) is the Host or Server, and all others are Clients.
* EA is providing a match making service to all clients in order to find hosts. Hosts will register themselves with the match maker.
Game Types
* Drift Race
* Drag Race
* Circuit Race
* Sprint Race
Stats Tracking
* Tracking in game stats
* Top 100 Rankings board per game mode, circuit sprint, drag, drift and overall
* Top 5 lap times per track, forwards and reversed
Tracks
* All maps in Single Player are implemented in Online Mode
Cars
* Ability to Customize cars in Online Mode
* All cars appear to other players as they were customized
* High-Performance Sponsor Cars provided for new players in non-ranked games
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
24.10.2003 19:27:48
|
|
|
Video oli küll tase. Ei jõua enam demot oodata
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
24.10.2003 19:36:06
|
|
|
| Aftermarket Parts Manufacurersi list on küll aukartust äratav. Kas 20 autot on teie jaoks vähe või palju? Minu meelest tiba vähe... Kuigi klassikalised streetdemonid (Supra, Skyline, S2000) on täiesti olemas...
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
25.10.2003 03:06:16
|
|
|
| see demo peaks ka lähiajal ilmuma kusjuures..
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
General
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
25.10.2003 12:22:20
|
|
|
PC Demo pushed back to late October
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TombcaT
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
26.10.2003 14:37:20
|
|
|
| corvette kirjutas: |
PC Demo pushed back to late October  |
Wäidawad jah ,et edasi lükatud.......,aga mix timer ikka jookseb ja wäidab et hädised 10 tundi weel jääänud....
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
26.10.2003 14:46:29
|
|
|
| TombcaT kirjutas: |
| corvette kirjutas: |
PC Demo pushed back to late October  |
Wäidawad jah ,et edasi lükatud.......,aga mix timer ikka jookseb ja wäidab et hädised 10 tundi weel jääänud....  |
khm... mis siis see esmaspäev on???
äkki läheb 27okt kah juba hilise oktoobri alla või mis....
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
27.10.2003 09:19:30
|
|
|
Faag, leht on maas...
EDIT: Wola, nüüd on korras...demoni jänud veel 13:48:20s
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
27.10.2003 11:16:58
|
|
|
Õhtul läheb see sait nagunii taas maha...
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
27.10.2003 17:46:35
|
|
|
| Ma võin üles uppida. Tõmban öösel kell 12 ära ja saadan kohe Toru või Dataneti poole minema.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
27.10.2003 17:58:34
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
| kui palja toru või data nime mainimise tõttu post ära kustutatakse, siis kulla moded, ei oska ma muud öelda, kui get a life, see meenutab juba liiga hüsteeriat siin, tegu on ikkagi avalike failiserveritega ja legaalse materjali ülesriputamises pole midagi, mis läheks vastuollu HV reeglitega |
Selle pärast ära põe. Niipalju on modedel ikka mõistust peas, et mitte sassi ajada juttu legaalsest ja mittelegaalsest kraamist.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
27.10.2003 18:02:08
|
|
|
| gemini kirjutas: |
| Selle pärast ära põe. Niipalju on modedel ikka mõistust peas, et mitte sassi ajada juttu legaalsest ja mittelegaalsest kraamist. |
sarnase sisuga post haihtus sellest teemast...kus ma olin kah viidanud demo üleslaskmisele sinna...
ja ma sügavalt kahtlen, et ma meeltesegaduses kogemata del panin....
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
27.10.2003 19:35:44
|
|
|
WTF???
Vaatsin seda aega mida Undergroundi lehekülg näitab ja võrdlesin oma arvuti kellaajaga. Mõtlesin, et kuidas saab see "Demo näitaja" olla täpselt seadistatud minu kella järgi? Proovisin siis järgi, keerasin kella paari tunni võrra ettepoole ja ennäe, ka "Demo näitaja" näitas nüüd vähem aega. Seega, kui keegi tahab seda NFS:Undregroundi Demot varem kätte saada, siis keerake oma kellad ette ja proovige, ehk õnnestub...

|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
27.10.2003 19:40:06
|
|
|
| Asi vist nii, et veebis on ette antud ainult kellaaeg, millal downloadi koht avanb. Ajaarvutamine käib aga kasutaja masina järgi. Tegelt, täiesti loogiline juu... Serverisse ei saa taimerit panna ju, sest ajatsoone on 24.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
27.10.2003 19:40:31
|
|
|
loodame et saab korralikult tuunida ka...ja et mängitavus tasemel oleks
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kodanik21
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2003
|
27.10.2003 20:11:58
|
|
|
| gemini kirjutas: |
| Asi vist nii, et veebis on ette antud ainult kellaaeg, millal downloadi koht avanb. Ajaarvutamine käib aga kasutaja masina järgi. Tegelt, täiesti loogiline juu... Serverisse ei saa taimerit panna ju, sest ajatsoone on 24. |
Mix ei saa siis timerit panna? Kui timer oleks, siis näitax kõigile üht ja sama aega, minu arust.Mis vahet sellel on, kus kohas sa elad, timer käib ju ikka oma kella järgi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
27.10.2003 20:17:01
|
|
|
| Ta näitab palju SUL veel vaja oodata on...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
27.10.2003 20:39:39
|
|
|
| tobler kirjutas: |
| Ta näitab palju SUL veel vaja oodata on... |
Kas tahad öelda, et tüüp venemaal saab seda hiljem downloadida kui meie?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
27.10.2003 20:39:46
|
|
|
| gemini kirjutas: |
| Asi vist nii, et veebis on ette antud ainult kellaaeg, millal downloadi koht avanb. Ajaarvutamine käib aga kasutaja masina järgi. Tegelt, täiesti loogiline juu... Serverisse ei saa taimerit panna ju, sest ajatsoone on 24. |
Minu meelest just ei ole loogiline. Tehku nad see kella näit siis mingi gif'ina vms. Kui ma oma kella keerasin minut enne tähtaega siis tähtaja saabumisel ei olnud muud, kui brouseris tuli Debug error mesage...usun, et ka õigel ajal ehk kell 12 ei juhtu midagi peale selle Error Debugi, a mine sa tea, ootame
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
27.10.2003 21:19:31
|
|
|
| ei, see kohandub sinu ajatsooni järgi...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
28.10.2003 01:01:01
|
|
|
| mul sai kell 12, siis hüppas ette veel lisa 24h:P
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
28.10.2003 01:02:22
|
|
|
| tobler kirjutas: |
| mul sai kell 12, siis hüppas ette veel lisa 24h:P |
Just nii see oligi, ennem andis veel Error Debug teate ja siis lisa 24 tundi, mida ei hakanud lugema kah veel
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
28.10.2003 01:09:07
|
|
|
| olen kindel et mingi EDIT neil seal käib, jääme ootama... asi võib juhtuda iga hetk:P
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
28.10.2003 01:09:10
|
|
|
demost pole lõhnagi , äkki võtab austraalia järgi ?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
28.10.2003 01:12:26
|
|
|
sain sisse, pc demo release 00 days 23:49:01
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Menthor
HV kasutaja
liitunud: 18.02.2003
|
28.10.2003 01:16:56
|
|
|
suht kahtlane värk sellega, ei saa pihta mille järgi see asi võtab seda kõike .. nii kui paned vanema kuu päeva error kaob ja tulevad päevad juurde .. paned tänaseks on error ja kell tiksub
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
28.10.2003 01:16:58
|
|
|
mul sama asi , praegu kõik friigid istuvad üleval , vahivad hommikuni kaunterit
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
28.10.2003 09:08:58
|
|
|
Damn, seda oli arvatagi: 10 päeva 15h50m10s...
Ehk demo tuleb siis selle aja sees, mitte ei lükata jälle edasi...
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
28.10.2003 09:52:26
|
|
|
... puhastasin teemat ! Edaspidi paluks siia, säärast jututuba, mitte enam tekitada !
... kes ikka kuidagi teistmoodi ei saa lasku edasi siin:
http://www.hot.ee/hinnavaatlus/
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
28.10.2003 14:43:13
|
|
|
NEED need for speed
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
29.10.2003 08:31:19
|
|
|
tjah, nüüd kellake kadunud ja selle asemel teatab, et in stores 24 Nov....
ohjahh...samas parem kaua tehtud kaunikene kui uus street legal (st ilma karja pätsideta võimatu mängida)....
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
29.10.2003 12:02:54
|
|
|
See tuleb siis ühesõnaga koos täisversiooniga välja
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
02.11.2003 20:29:55
|
|
|
kõik võivad ju enadale selle mängu "usast osta" mis peaks välja tulema 11.17.2003 , demo peaks isegi varem tulema..
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|