Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Alpine
HV veteran

liitunud: 27.01.2003




sõnum 28.09.2003 01:17:57 vasta tsitaadiga

mis arvutit ta tahab?
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 10.10.2003 18:56:33 vasta tsitaadiga

SCREAMER kirjutas:

19 oktoober DEMO tuleb thumbs_up.gif


Kus sa sellest kuulsid?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorzokMan
HV vaatleja
MorzokMan

liitunud: 24.11.2002




sõnum 10.10.2003 22:38:08 vasta tsitaadiga

parim oli ikkagi porsche versioon.... kuid HP2-l oli see mängust väljast tuunimise võimalus,mis tegi asja lahedax
_________________
Naeratage ... homme on veel hullem.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2003 09:35:36 vasta tsitaadiga

link :: väike ps2 ylevaade

asi kisub huvitavaks icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 14.10.2003 09:49:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Underground is the meat of the single-player game and is a career-style mode that starts you off as a peon in the underground racing scene
Ühesõnaga arcade icon_sad.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.10.2003 09:04:05 vasta tsitaadiga

Alpine kirjutas:
mis arvutit ta tahab?

First of all the Need for Speed Underground's demo release date has been set to the first week in november.

Second, NFS Planet got the system requirements for NFSU:

Quote:
Pentium 3 800 Mhz
128 MB Ram
GeForce2 equivalent (or newer) with 32MB VRAM
Windows 98 or newer
1 GB free space
12x CD-Rom

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2003 13:37:36 vasta tsitaadiga

SCREAMER kirjutas:
Alpine kirjutas:
mis arvutit ta tahab?

First of all the Need for Speed Underground's demo release date has been set to the first week in november.

Second, NFS Planet got the system requirements for NFSU:

Quote:
Pentium 3 800 Mhz
128 MB Ram
GeForce2 equivalent (or newer) with 32MB VRAM
Windows 98 or newer
1 GB free space
12x CD-Rom

Head siit küll midagi oodata pole aga eks näeb.
Tõsine Arcade siit tuleb jälle icon_sad.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 20.10.2003 17:34:10 vasta tsitaadiga

Vaatasin selle 65MB video ära mis www.nfs-planet.de saidil üleval on. Videost järeldades, siis ausalt öeldes lootsin küll tõesti suurt muudatust selles mängus. Kuid tundub, et tegijad mitte kuidagi ei taha oma vigadest õppida. Nad võiksid võtta vaevaks ja lugeda mängu foorumeid ning võtt kuulda häid nõuandeid, mida mängijad soovitavad.
Kuid eks näis novembri lõpul, mis mäng see tegelikult siis on icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 21.10.2003 21:53:38 vasta tsitaadiga

Naljakalt madalad miinimumnõuded
-eriti see 128mb mälu...
Nfs hp2 küll 800mhz ja 128 mb mäluga masina peal hästi ei töötanud...
...võib järgmine osa siis tõesti vähem resurse tahta kui eelmine icon_question.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2003 10:37:02 vasta tsitaadiga

Need on vist nõuded, et mäng üldse pildi ette võtaks, aga loodame vastupidist:P

mõned videod: http://www.gamershell.com/download_init.shtml?hellID=3664&mirror=2&a=13401622161858.6
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalmaar
HV kasutaja


liitunud: 26.09.2003




sõnum 24.10.2003 08:47:36 vasta tsitaadiga

Nfs 4 oli ka päris äge
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalmaar
HV kasutaja


liitunud: 26.09.2003




sõnum 24.10.2003 08:49:33 vasta tsitaadiga

Kui min nõuded on nii väikesed,siis tuleb sama välja mis street legal.
Nfs underground nagunii mega hull mäng,piltide peal on võimas graafika juba
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2003 14:42:44 vasta tsitaadiga

täitsa pees icon_eek.gif keegi seda videot on vaadanud?
Just tuli välja

http://www.gamershell.com/download_3891.shtml

Ma pakun, et nüüd võib küll midagi head siit tulla... vahet ple kas auto läheb katki või ei

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 24.10.2003 18:13:31 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif Krt, kui vaid neid päriselust saadud andmeid ka mängus osatakse ära kasutada. Siis oleks Underground kindel hitt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.10.2003 18:37:24 vasta tsitaadiga

video ja pildid...vat see on juba midagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
General
HV kasutaja
General

liitunud: 10.07.2002




sõnum 24.10.2003 18:40:27 vasta tsitaadiga

Need For Speed: Underground will be available on the following systems:
- PC
- PlayStation2
- Microsoft Xbox
- Nintendo GameCube
- Nintendo GameBoy Advanced

--------------------------------------
PC System Requirements:

- Pentium III 800Mhz
- 128MB Ram
- Win98 or newer
- GeForce2 equivalent (or newer) w/ 32MB VRAM
- 1 GB HD space
- 12x CR-Rom speed
---------------------------------------
CARLIST:

- Acura:
- '01 Integra Type-R
- '03 RSX Type-S

- Dodge:
- '99 Neon 2-door

- Ford:
- '03 Focus ZX3

- Honda:
- '00 Civic Si Coupe
- '03 S2000

- Hyundai:
- '03 Triburon GT

- Mazda:
- '99 Miata MX5
- '95 RX-7

- Mitsubishi Motors:
- '03 Lancer 2.5 RS
- '99 Eclipse GSX

- Nissan:
- '03 350Z
- '92 240SX SE
- '04 Sentra SE-R Spec V
- '99 Skyline R34 GTR

- Peugeot
- '03 206 GTi/S16

- Subaru:
- '03 Impreza 2.5 RS

- Toyota:
- '02 Celica GT-S
- '98 Supra

- Volkswagen:
- '03 Golf GTi 2.0
---------------------------------------
Aftermarket Parts Manufacurers:

- 5Zigen International,Inc.
- H&R Springs
- ABS Dynamics Corporation
- Injen
- Advanced Clutch Technology (ACT)
- Jackson Racing
- Advanced Engine Management (AEM)
- JSP
- Alpine Electronics
- Kenwood USA Corporation
- Apex Springs
- Keystone Restyling Products
- A'Pex Intergration
- KONI North America
- Arospeed
- Konig
- Audiobahn
- KVR Preformance
- BBS
- KYB America
- Bilstein
- MOMO
- Borla Preformance Industries
- Neuspeed
- Bremo
- Nitrous Express
- Clutchmasters
- OZ America
- Dazz Motorsport (Racing Hart Wheels)
- PIAA Corporation
- DC Sports
- Plasmaglow
- Eibach
- Scorpion Exhausts
- Enkei
- Skunk2 Racing
- Extreme Dimensions
- Sparco
- Genera Corporation (TYC)
- Stillen
- GReddy
- Street Glow
- Henshin Auto
- Toucan Industries
- HKS USA
- Turbonetics
- Holley (NOS)
- Venom (Python Injection)
- HP - Wilwood Engineering
- Wolfrace Wheels



Ja nati, siis ka onlinest



ONLINE MULTI-PLAYER FEATURES

Server Details
* The Network topology is client / server. In a 4 player game, one of the players (and his PS2) is the Host or Server, and all others are Clients.

* EA is providing a match making service to all clients in order to find hosts. Hosts will register themselves with the match maker.


Game Types

* Drift Race
* Drag Race
* Circuit Race
* Sprint Race

Stats Tracking

* Tracking in game stats
* Top 100 Rankings board per game mode, circuit sprint, drag, drift and overall
* Top 5 lap times per track, forwards and reversed

Tracks
* All maps in Single Player are implemented in Online Mode

Cars
* Ability to Customize cars in Online Mode
* All cars appear to other players as they were customized
* High-Performance Sponsor Cars provided for new players in non-ranked games
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 24.10.2003 19:27:48 vasta tsitaadiga

Video oli küll tase. Ei jõua enam demot oodata icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 24.10.2003 19:36:06 vasta tsitaadiga

Aftermarket Parts Manufacurersi list on küll aukartust äratav. Kas 20 autot on teie jaoks vähe või palju? Minu meelest tiba vähe... Kuigi klassikalised streetdemonid (Supra, Skyline, S2000) on täiesti olemas...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 03:06:16 vasta tsitaadiga

see demo peaks ka lähiajal ilmuma kusjuures..
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
General
HV kasutaja
General

liitunud: 10.07.2002




sõnum 25.10.2003 11:53:16 vasta tsitaadiga

http://www.electronic-arts.com.au/eagames/nfs_underground/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 25.10.2003 12:22:20 vasta tsitaadiga

PC Demo pushed back to late October thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 26.10.2003 14:37:20 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
PC Demo pushed back to late October thumbs_up.gif


Wäidawad jah ,et edasi lükatud.......,aga mix timer ikka jookseb ja wäidab et hädised 10 tundi weel jääänud.... icon_eek.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2003 14:46:29 vasta tsitaadiga

TombcaT kirjutas:
corvette kirjutas:
PC Demo pushed back to late October thumbs_up.gif


Wäidawad jah ,et edasi lükatud.......,aga mix timer ikka jookseb ja wäidab et hädised 10 tundi weel jääänud.... icon_eek.gif


khm... mis siis see esmaspäev on???
äkki läheb 27okt kah juba hilise oktoobri alla või mis.... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 27.10.2003 09:19:30 vasta tsitaadiga

General kirjutas:
http://www.electronic-arts.com.au/eagames/nfs_underground/

Faag, leht on maas...


EDIT: Wola, nüüd on korras...demoni jänud veel 13:48:20s thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 27.10.2003 11:16:58 vasta tsitaadiga

Õhtul läheb see sait nagunii taas maha... icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 27.10.2003 17:46:35 vasta tsitaadiga

Ma võin üles uppida. Tõmban öösel kell 12 ära ja saadan kohe Toru või Dataneti poole minema.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 27.10.2003 17:58:34 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
kui palja toru või data nime mainimise tõttu post ära kustutatakse, siis kulla moded, ei oska ma muud öelda, kui get a life, see meenutab juba liiga hüsteeriat siin, tegu on ikkagi avalike failiserveritega ja legaalse materjali ülesriputamises pole midagi, mis läheks vastuollu HV reeglitega

Selle pärast ära põe. Niipalju on modedel ikka mõistust peas, et mitte sassi ajada juttu legaalsest ja mittelegaalsest kraamist.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2003 18:02:08 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Selle pärast ära põe. Niipalju on modedel ikka mõistust peas, et mitte sassi ajada juttu legaalsest ja mittelegaalsest kraamist.



sarnase sisuga post haihtus sellest teemast...kus ma olin kah viidanud demo üleslaskmisele sinna... icon_evil.gif
ja ma sügavalt kahtlen, et ma meeltesegaduses kogemata del panin.... icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 27.10.2003 19:35:44 vasta tsitaadiga

WTF???
Vaatsin seda aega mida Undergroundi lehekülg näitab ja võrdlesin oma arvuti kellaajaga. Mõtlesin, et kuidas saab see "Demo näitaja" olla täpselt seadistatud minu kella järgi? Proovisin siis järgi, keerasin kella paari tunni võrra ettepoole ja ennäe, ka "Demo näitaja" näitas nüüd vähem aega. Seega, kui keegi tahab seda NFS:Undregroundi Demot varem kätte saada, siis keerake oma kellad ette ja proovige, ehk õnnestub... thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 27.10.2003 19:40:06 vasta tsitaadiga

Asi vist nii, et veebis on ette antud ainult kellaaeg, millal downloadi koht avanb. Ajaarvutamine käib aga kasutaja masina järgi. Tegelt, täiesti loogiline juu... Serverisse ei saa taimerit panna ju, sest ajatsoone on 24.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2003 19:40:31 vasta tsitaadiga

loodame et saab korralikult tuunida ka...ja et mängitavus tasemel oleks icon_wink.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kodanik21
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2003




sõnum 27.10.2003 20:11:58 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Asi vist nii, et veebis on ette antud ainult kellaaeg, millal downloadi koht avanb. Ajaarvutamine käib aga kasutaja masina järgi. Tegelt, täiesti loogiline juu... Serverisse ei saa taimerit panna ju, sest ajatsoone on 24.


Mix ei saa siis timerit panna? Kui timer oleks, siis näitax kõigile üht ja sama aega, minu arust.Mis vahet sellel on, kus kohas sa elad, timer käib ju ikka oma kella järgi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2003 20:17:01 vasta tsitaadiga

Ta näitab palju SUL veel vaja oodata on...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2003 20:39:39 vasta tsitaadiga

tobler kirjutas:
Ta näitab palju SUL veel vaja oodata on...


Kas tahad öelda, et tüüp venemaal saab seda hiljem downloadida kui meie? icon_eek.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 27.10.2003 20:39:46 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Asi vist nii, et veebis on ette antud ainult kellaaeg, millal downloadi koht avanb. Ajaarvutamine käib aga kasutaja masina järgi. Tegelt, täiesti loogiline juu... Serverisse ei saa taimerit panna ju, sest ajatsoone on 24.

Minu meelest just ei ole loogiline. Tehku nad see kella näit siis mingi gif'ina vms. Kui ma oma kella keerasin minut enne tähtaega siis tähtaja saabumisel ei olnud muud, kui brouseris tuli Debug error mesage...usun, et ka õigel ajal ehk kell 12 ei juhtu midagi peale selle Error Debugi, a mine sa tea, ootame icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2003 21:19:31 vasta tsitaadiga

ei, see kohandub sinu ajatsooni järgi...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 01:01:01 vasta tsitaadiga

mul sai kell 12, siis hüppas ette veel lisa 24h:P
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 28.10.2003 01:02:22 vasta tsitaadiga

tobler kirjutas:
mul sai kell 12, siis hüppas ette veel lisa 24h:P

Just nii see oligi, ennem andis veel Error Debug teate ja siis lisa 24 tundi, mida ei hakanud lugema kah veel icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 01:09:07 vasta tsitaadiga

olen kindel et mingi EDIT neil seal käib, jääme ootama... asi võib juhtuda iga hetk:P
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 01:09:10 vasta tsitaadiga

demost pole lõhnagi , äkki võtab austraalia järgi icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.10.2003 01:12:26 vasta tsitaadiga

sain sisse, pc demo release 00 days 23:49:01 icon_confused.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Menthor
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 28.10.2003 01:16:56 vasta tsitaadiga

suht kahtlane värk sellega, ei saa pihta mille järgi see asi võtab seda kõike .. nii kui paned vanema kuu päeva error kaob ja tulevad päevad juurde .. paned tänaseks on error ja kell tiksub icon_confused.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 01:16:58 vasta tsitaadiga

mul sama asi , praegu kõik friigid istuvad üleval , vahivad hommikuni kaunterit icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 28.10.2003 08:09:01 vasta tsitaadiga

dammit:
tsitaat:
PC Demo now early November

thumbs_down.gif

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 28.10.2003 09:08:58 vasta tsitaadiga

Damn, seda oli arvatagi: 10 päeva 15h50m10s...
Ehk demo tuleb siis selle aja sees, mitte ei lükata jälle edasi... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 09:52:26 vasta tsitaadiga

... puhastasin teemat ! Edaspidi paluks siia, säärast jututuba, mitte enam tekitada !

... kes ikka kuidagi teistmoodi ei saa lasku edasi siin:
http://www.hot.ee/hinnavaatlus/

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 14:43:13 vasta tsitaadiga

NEED need for speed icon_lol.gif icon_cry.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2003 08:31:19 vasta tsitaadiga

tjah, nüüd kellake kadunud ja selle asemel teatab, et in stores 24 Nov.... icon_rolleyes.gif
ohjahh...samas parem kaua tehtud kaunikene kui uus street legal (st ilma karja pätsideta võimatu mängida).... icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2003 12:02:54 vasta tsitaadiga

See tuleb siis ühesõnaga koos täisversiooniga välja icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2003 20:29:55 vasta tsitaadiga

kõik võivad ju enadale selle mängu "usast osta" mis peaks välja tulema 11.17.2003 thumbs_up.gif , demo peaks isegi varem tulema..
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.