Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  KÕVAKETASTE OSTUABI märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MacRein
HV veteran
MacRein

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2010 01:50:53 vasta tsitaadiga

tommilak kirjutas:
Kas keegi on kuskil müügil näinud alla 1000.- maksvat 1TB kõvaketast? Kõik hinnad mida ma näinud olen kipuvad siiski olema üle 1000.-
1080.- on kõige odavam mida ma näinud olen.


HV foorumis aint.
oota 1 aasta veel siis läheb odavamaks thumbs_up.gif

_________________
Om Kriya Babaji Nama Aum
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walts159
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2010




sõnum 07.01.2010 13:02:04 vasta tsitaadiga

On plaan osta 500GB sata kõvaketas kuni 800EEK aga nii suur valik on.

Seagate Barracuda 7200.12 ST3500418AS 500GB 7200rpm 16MB NCQ SATA 3Gb/s
Hitachi Deskstar P7K500 500GB 7200rpm 16MB SATA 3Gb/s
Western Digital Caviar WD5000AAKS 500GB 7200rpm 16MB NCQ SATA 3Gb/s
Samsung EcoGreen F2 HD502HI 500GB 5400rpm 16MB SATA 3Gb/s
Samsung Spinpoint F3 HD502HJ 500GB 7200rpm 16MB SATA 3Gb/s
Hitachi Deskstar 7K1000.C 500GB 7200rpm 16MB NCQ SATA 3Gb/s
Western Digital Caviar Green WD5000AADS 500GB 7200rpm 32MB SATA 3Gb/s
Western Digital Caviar WD5001AALS 500GB 7200rpm 32MB NCQ SATA 3Gb/s
Western Digital Caviar GP WD5000AACS 500GB 7200rpm 16MB SATA 3Gb/s
Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB 7200rpm 32MB NCQ SATA 3Gb/s
Samsung Spinpoint F1 HD502IJ 500GB 7200rpm 16MB SATA 3Gb/s

Milline neist "parim" on?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2010 13:43:50 vasta tsitaadiga

Parim variant on 640GB Western Digital WD6400AAKS 7200rpm, SATA II 300Mb/ s, 16MB cache WDC, 795.- Arvutikeskuses.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 07.01.2010 15:59:51 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
Parim variant on 640GB Western Digital WD6400AAKS 7200rpm, SATA II 300Mb/ s, 16MB cache WDC, 795.- Arvutikeskuses.

Pigem võta jah see. thumbs_up.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 20:09:59 vasta tsitaadiga

Ma sooviks osta kõvaketast suuruse vahemikus 250-500 gb, aga ostueelistus langeks pigem kiirele kettale. Võib olla pigem väiksem, aga kiirem icon_smile.gif
Oskate soovitada mõnda kiiret ketast, mõistlikus hinnaklassis ca. 1000 või on need kõik enam vähem sama kiirusega?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 20:45:50 vasta tsitaadiga

p2tu, eelmised kaks postitust icon_wink.gif
Selles hinnaklassis WD Black Caviar 640GB, 895.- Arvutikeskuses, pisut kiirem võib olla WD RE3 500GB, 1265.- Arvutikeskuses

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3-Marek
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2004




sõnum 08.02.2010 13:12:44 vasta tsitaadiga

Mis võiks olla parim 2,5'' väline USB HDD, WD TV HD media playeri jaoks ? Hinnaskaalas kuni 1500 EEK ?
Üks variant: http://www.pixmania.com/ee/ee/4635332/art/iomega/prestige-compact-500gb-po.html 500 GB
IOMEGA - mis teeb koos valentinipäeva soodustuse ja postikuluga 1 100 EEK
või arvutikeskuses WD enda 500 GB ? hinnaga 1400 EEK http://arvutikeskus.ee/Another/more_info.php?web=86761
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 08.02.2010 14:19:55 vasta tsitaadiga

Sõbral on selline http://ak.ee/index.php?pid=3&id=87&menyy_id=3&action=look&lookid=87095
See tundub küll täitsa sajalik olevat. thumbs_up.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2010 15:07:04 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
p2tu, eelmised kaks postitust icon_wink.gif
Selles hinnaklassis WD Black Caviar 640GB, 895.- Arvutikeskuses, pisut kiirem võib olla WD RE3 500GB, 1265.- Arvutikeskuses

Tänud, 640GB isendi ostsin.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randar99
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2009




sõnum 10.02.2010 19:51:29 vasta tsitaadiga

Tere!
Kas keegi oskaks soovitada mingisugust kõvaketast mu läpakale, milleks on FS Amilo A1650G, hetkel on sees Seagate Momentus 4200.2 ST960821A - hard drive - 60 GB - ATA-100. Et millised kõvakettad sobivad mulle üldse, ei valda seda teemat ja sellest lähtuvalt ei oska ka valida. Hind võiks jääda 1000.- kanti.
aitäh

unustasin mainida, et suurus võiks üle 200 gb vähemalt olla, kui saab sellise hinna eest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 19:33:48 vasta tsitaadiga

Mis võiks hetkel olla parim 1-1.5TB ketas andmete hoiustamiseks? Endale jäid silma WD Caviar Green seeria kettad - WD10EARS/WD15EARS.
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 19:42:51 vasta tsitaadiga

Amdfan kirjutas:
Mis võiks hetkel olla parim 1-1.5TB ketas andmete hoiustamiseks? Endale jäid silma WD Caviar Green seeria kettad - WD10EARS/WD15EARS.

Ise otsin sama. Kahjuks paistab 1TB WD1001FALS olevat AK'st kadunud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 20:57:22 vasta tsitaadiga

Hoiustamiseks pigem ikka Green Power, kui Caviar Black thumbs_up.gif
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 21:37:06 vasta tsitaadiga

xtr, mis neil suurt vahet on? Kust saaks seda Green Power'it parima hinnaga?

Tundub suurem, aga aeglasem. Hiiglaslike failisuuruste puhul oleks just vaja, et vajadusel saab kiiresti lahti pakkida ja kopeerida kuskile mujale näiteks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 14:25:35 vasta tsitaadiga

Panen uut masinat kokku ja mõtlesin kasutada kahte ketast, süsteemne ja hoiustamine. Millised on kiiremaid kettad? Mida soovitate?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 19:25:12 vasta tsitaadiga

Süsteemiks võta mingi SSD. Näiteks selline:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5vakettad/119697/
Hoiustamiseks:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5vakettad/123020/
või
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5vakettad/124930/
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 28.02.2010 22:37:22 vasta tsitaadiga

Kui Kingston-i SSD siis kindlasti V+ seeria oma
http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=92214

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 23:30:21 vasta tsitaadiga

Võtsin kaks samsungi F3-e. SSD-d veel ei julge.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 16:09:53 vasta tsitaadiga

Max 1500 krooni eest normaalset 1,5 - 1 TB ketast (mis ei pläriseks nagu traktor).

Vaatasin et AK-s WD1001FALS pole ja mujal mingid kirvehinnad. Et ehk saab 1500 eest midagi muud mõistliku.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 16:49:00 vasta tsitaadiga

Samsungi F3 peaks kiireim olema.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 22:31:00 vasta tsitaadiga

Samsungide garantii pidi olematu olema icon_neutral.gif

Aga kuidas need on?

http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=KOMP&IC=1400&Page=3&ItemID=1400-1600
http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=KOMP&IC=1400&Page=3&ItemID=1400-1667

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 22:34:31 vasta tsitaadiga

Pidi või on? Samsungi lehelt vaadates kolm aastat.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 12:06:52 vasta tsitaadiga

Otsin D420-le uut ketast. Võiks SSD ketas olla ja 64GB kõlbaks küll.
Kuidas sellised odavad kettad on?
http://cgi.ebay.com/1-8-Inch-ZIF-64GB-SSD-40Pin-ATA7-SSD-ZIF2-5mm-MLC-SSD_W0QQitemZ230447980628QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item35a7c52054
Või ei kõlba need kuhugile? Hetkel sees 60GB ja 4200rpm ketas, tahaks just kiirust juurde.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 14:16:53 vasta tsitaadiga

1,8" SSD valik suht kehva, isegi tahaks ühte, kui keegi oskab soovitada.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 13:01:28 vasta tsitaadiga

Oleks vaja ühte eelkõige kiiret 320-500Gb ketast. Kas WD AAKS seeria on ikka veel konkurentsivõimeline või on midagi paremat juba tulnud? Hinnalt tahaks võimalikult odavat.

Ise olen uurinud WD5000AAKS ja WD5000AADS ja mõlemad on tundunud täitsa head valikud.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2010 23:49:27 vasta tsitaadiga

keegi kommenteerib? Kellelgi kogemusi odavama otsa SSD ketastega?
Kuidas need kiirused/andmed on:
Sustained Read 67MB/S
Sustained Write 51MB/S
Random IOPS 5.585
Average Access time 0.2ms

meie kirjutas:
Otsin D420-le uut ketast. Võiks SSD ketas olla ja 64GB kõlbaks küll.
Kuidas sellised odavad kettad on?
http://cgi.ebay.com/1-8-Inch-ZIF-64GB-SSD-40Pin-ATA7-SSD-ZIF2-5mm-MLC-SSD_W0QQitemZ230447980628QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item35a7c52054
Või ei kõlba need kuhugile? Hetkel sees 60GB ja 4200rpm ketas, tahaks just kiirust juurde.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 22:24:00 vasta tsitaadiga

Tere, pöördun ka mina abi saamiseks siia.
Vaja osta lauaarvutile uus kõvaketas.
Algul oli mõte võtta mingi 640 GB isend, kuid need oma hinna-kvaliteedi suhtelt ei osutunud minuarust heaks valikuks.
Sestap otsin mingit 320 GB'st.
Hinnapiiriks peaks olema mingi max 600.-
Silma jäid siit 5 esimest ketast:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5vakettad/?search=04d9a69d4ae8e1af11ac2c825872f0bd#results

Ketas peaks olema kiire ja ilma mingite bad sectorite, või muust sellisest jamast vaba.
Samuti peaks olema pikk töökindlus.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mctimps
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 23:33:53 vasta tsitaadiga

Tere,
oleks soov 1TB'se välise kõvaketta järgi, aga ei oska midagi valida.
Silma on jäänud 2 WD ja Lacie.
http://www.itshop.ee/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=3975&Itemid=1
http://www.itshop.ee/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=3765&category_id=196&option=com_virtuemart&Itemid=1
http://www.itshop.ee/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=3184&category_id=196&option=com_virtuemart&Itemid=1
Oskab keegi midagi nende kohta öelda ja/või soovitada midagi muud hinnaskaalal umbes 1500.-
Tänan.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 02.04.2010 14:19:14 vasta tsitaadiga

1TB WD on 5400rpm...
ilmselt tuleks siis Seagate võtta kuna samsungid on mingid kahtlased?

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 02.04.2010 14:28:22 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
1TB WD on 5400rpm...
ilmselt tuleks siis Seagate võtta kuna samsungid on mingid kahtlased?

Seagate ketastega oli vahepeal firmware jama. Samsade kohta pole kuulnud, et viimasel ajal jamasi oleks.

Seagate pakub uut firmware-i oma veaga 7200.11 Barracuda draiveritele
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=397334&highlight=seagate

Seagate pssekukkunud 7200.11 saaga jätkub?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=448993&highlight=seagate

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 02.04.2010 15:16:34 vasta tsitaadiga

samsung F3 HD103SJ siis norm hetkel?
või siis seagate 7200.12 variandid? ST31000528AS näiteks

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
buteobuteo
HV kasutaja
buteobuteo

liitunud: 05.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2010 14:42:19 vasta tsitaadiga

Tere, oleks vaja abi samuti välise kõvaketta ostmisel, kuna asjast midagi ei jaga oleksid mõned soovitused kuldaväärt. Ketas võiks 1TB olla ja hind võiks jääda alla 2000.-
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 07.04.2010 05:08:46 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
Parim variant on 640GB Western Digital WD6400AAKS 7200rpm, SATA II 300Mb/ s, 16MB cache WDC, 795.- Arvutikeskuses.

mul see vaaks on juhuslikult.
mingi aasta kasutanud ja hetkel käib räige krigin vms pinda. põmst sama heli nagu vanasti odavatel helikaartidel oli see krigin vms kui hiirt liigutasid. suht haige icon_confused.gif
(ketas defragmenditud, aga see ei tee asja paremaks)

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 07.04.2010 09:27:49 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
xtr kirjutas:
Parim variant on 640GB Western Digital WD6400AAKS 7200rpm, SATA II 300Mb/ s, 16MB cache WDC, 795.- Arvutikeskuses.

mul see vaaks on juhuslikult.
mingi aasta kasutanud ja hetkel käib räige krigin vms pinda. põmst sama heli nagu vanasti odavatel helikaartidel oli see krigin vms kui hiirt liigutasid. suht haige icon_confused.gif
(ketas defragmenditud, aga see ei tee asja paremaks)

Vaata, mida WD sowt näitab. http://support.wdc.com/product/download.asp?groupid=606&lang=en

Mul sama ketas ~2 aasat ja senini töötab küll laitmatult. thumbs_up.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 07.04.2010 19:30:40 vasta tsitaadiga

mis sealt vaatama peaks
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 07.04.2010 20:32:15 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
mis sealt vaatama peaks

Data Lifeguard Diagnostic
Võib olla su ketas hakkab saba andma ja viimane aeg oleks oluslistest asjadest kopi teha.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 07.04.2010 21:24:01 vasta tsitaadiga

seda jah, a mis sealt vaatama peaks
http://vull.planet.ee/hv/wdvaaks.jpg - seal allpool kõik 200 väärtusega

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 07.04.2010 21:35:19 vasta tsitaadiga

Dogbert seletab siin natuke
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5743194#5743194

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 08.04.2010 21:53:34 vasta tsitaadiga

nu see näitab siis ainult mingit tresholdi, mitte reaalseid vigu nagu bad sectors icon_rolleyes.gif
mul vahepeal oli 4kb neid, aga nüüd jälle 0 icon_neutral.gif
vilisemisele seal ka ei viita vist miskit?

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2010 23:23:56 vasta tsitaadiga

soovitage palun 1TB ketast.

läheb mul masinasse mis saab kõrvadest 50-60 CMi eemal olema.

ehk võiks olla kiire ja vaikne.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2010 09:37:06 vasta tsitaadiga

digweed, kui sa pole veel juhtunud lugema, siis ajakirja Digi viimases numbris 1TB ketaste testi võitis Samsung HD103SJ, eeliseks WD ja Hitachi ees vaiksus. Selle testi põhjal tundub veel, et vaiksuselt järgmine mitteaeglane ketas on Seagate ST31000525SV. Kahjuks pole seal välja toodud mõõtmistulemusi vaid häälekust on hinnatud subjektiivselt.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2010 22:04:37 vasta tsitaadiga

Soovitage 1,5 TB ketast!
Mis WD15EARS ja WD15EADS vahe on? Ja kas mõlemad ikkagi 5400RPM?

Või Seagate,Samsung paremad?

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2010 22:24:41 vasta tsitaadiga

mina ostsin selle WD15EARS ära. Kuna sinna peale läheb videomaterjal enamasti mis seal seisab siis ei oska midagi öelda. Minujaoks piisavalt kiire.

Samas [Digi]s oli test ja testis oli ka WD10EARS (ehk siis sama ketas aga 1 TB suurune).
Sai see eelviimase koha 8 ketta seast.

Kirjutati seal et:
Win XP abil ketast vormindades tekib nihe füüsiliste ja loogiliste sektorite vahel ning ketta jõudlus kannatab tugevalt. XP kasutajate aoks pakub WD mingit spets progret millega saab korralikult vormindada. Uuemate op-syside all seda muret ei ole.

Kiirus on tal vist ikka 5400...7200rpm icon_question.gif

Samas testi võitja oli Samsung HD103SJ

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 20.04.2010 19:10:40 vasta tsitaadiga

samsungil tekib sektorite nihe ka ilma vormindamata imo icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2010 19:12:55 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
samsungil tekib sektorite nihe ka ilma vormindamata imo icon_biggrin.gif

Ei tea jah mis samsungist arvata....omale tellisin 1,5 TB Samsungi ketta kuna oli kõige soodsam.....eks näis kui kehvakene ta on. icon_confused.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indre
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 21.04.2010 20:42:18 vasta tsitaadiga

* Kodukasutaja unusta kohe ära RAID0 ja RAID1. Need on eelkõige 24/7 serveriteenuse jaoks. Kodurakendustes toovad nad pigem kahju kui kasu. Reaalne kiirusevõit on RAID0 puhul tühine.

Kas selles on tõetera sees või ikkagi tasub RAIDi kasutada?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 01:21:51 vasta tsitaadiga

Ma endal seadistasin RAID0 ja RAID1. Üldiselt RAID1 peaks lugemisel sama kiire olema, kui tavaline ketas. Kiirusetest näitas vaheks 4x.... minu arust on siiski ka koduaksutajal tuntav vahe olemas.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2010 11:43:12 vasta tsitaadiga

Seoses uue teleka soetamisega tahaks endale ka välist kõvaketast, et sealt HD filme maha mängida ja ka osasid arvutis olevaid faile backuppida. Mis arvate, kas selline käraks http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=3&id=87&menyy_id=3&action=look&lookid=19045 ?
Ainuke mure mis hetkel on, on see, et kas teleka usb port ta ikka ära suudab toita? Ja kui ei suuda, siis kas on mingi võimalus lisatoiteks? (telekaks on muidu LG 32LH3000)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 10:23:18 vasta tsitaadiga

warkriss, sinu viidatud välise kõvaketta sees on tavaline lauaarvuti 3,5" ketas, mida USB port ei suuda ära toita. Sellel kettal on toiteadapter kaasas. USB pordist voolu võtma on üldjuhul mõeldud ikka 2,5" ja väiksemad kettad.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 15:35:11 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
warkriss, sinu viidatud välise kõvaketta sees on tavaline lauaarvuti 3,5" ketas, mida USB port ei suuda ära toita. Sellel kettal on toiteadapter kaasas. USB pordist voolu võtma on üldjuhul mõeldud ikka 2,5" ja väiksemad kettad.

Selge, aitäh! Selline lahendus meeldib mulle isegi veel rohkem, kindel värk, et muret ei tule icon_smile.gif. Tellisin selle ketta muidu eile ära, loodetavasti saan täna või homme järgi kapata.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  KÕVAKETASTE OSTUABI mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.