|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
16.02.2010 15:22:14
|
|
|
No krt, lasen teisel Prestige ringil.
Mõtlesin, et lõbutseks natuke nende madalamate killstreak'idega. Sittagi. Vabsee raske on 5 killi järjest saada
Kui aga esimene reward hakkab 7 killiga, siis miskipärast oluliselt kergem seda saada...
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
16.02.2010 18:49:11
|
|
|
| softis kirjutas: |
No krt, lasen teisel Prestige ringil.
Mõtlesin, et lõbutseks natuke nende madalamate killstreak'idega. Sittagi. Vabsee raske on 5 killi järjest saada
Kui aga esimene reward hakkab 7 killiga, siis miskipärast oluliselt kergem seda saada... |
+1
pani ennastki mõtlema kui nuke challengit tegin
kui vanad rewardid tagasi panin, mis hakkas 4 killist, 7-ndani nagu väga ei jõudnudki
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
16.02.2010 19:01:31
|
|
|
| Võibolla te siis mängite lihtsalt ettevaatlikumalt (loe: campite rohkem), kui teate, et on vaja palju kille koguda, et esimest killstreaki saada. Ise küll sellist fenomeeni pole kogenud, pigem läheb just paremini, kui on UAV/Counter-UAV võetud. Age eks see ole mängustiili taga kinni. Ma liigun koguaeg ringi ja üritan vastaste selja taha jõuda, nii et mul on kasulik, kui on UAV+Counter. Samas kui ma kusagil campiks ja kille koguks, pole need kill streak rewardid nii olulised.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
16.02.2010 19:22:25
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| Võibolla te siis mängite lihtsalt ettevaatlikumalt (loe: campite rohkem), kui teate, et on vaja palju kille koguda, et esimest killstreaki saada. Ise küll sellist fenomeeni pole kogenud, pigem läheb just paremini, kui on UAV/Counter-UAV võetud. Age eks see ole mängustiili taga kinni. Ma liigun koguaeg ringi ja üritan vastaste selja taha jõuda, nii et mul on kasulik, kui on UAV+Counter. Samas kui ma kusagil campiks ja kille koguks, pole need kill streak rewardid nii olulised. |
kasutan ise samat strateegiat( vähemalt proovin)
kuid minuarust on mw2-s suht idiootsed spawnimiskohad ning ma ei sa süsteemile pihta
vahest nagu saaks jaole kuid ma ei tea millest see tuleneb
kas et kui vastane on jõudnud nende tagalasse siis tekib kohe teine spawnkoht või ma ei teagi
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
16.02.2010 20:41:52
|
|
|
| caarel123 kirjutas: |
kasutan ise samat strateegiat( vähemalt proovin)
kuid minuarust on mw2-s suht idiootsed spawnimiskohad ning ma ei sa süsteemile pihta
vahest nagu saaks jaole kuid ma ei tea millest see tuleneb
kas et kui vastane on jõudnud nende tagalasse siis tekib kohe teine spawnkoht või ma ei teagi |
TDM'is spawnitakse teami kaaslaste lähedusse või kui see pole võimalik (näiteks on kõik teami kaaslased kas surnud, või paiknevad vastaste keskel), siis tühja alasse mapil.
Kui vastased just kõik koos kusagil ei campi (nagu näiteks Estate mapil seal mäe otsas majas), siis tegelikult "tagala" liigub koguaeg ringi (eriti väiksematel mappidel). Ei piisa sellest, et sa hakkad lihtsalt sinna jooksma, kus vastased on, vaid sa pead jälgima, kus on sinu teami kaaslased, mis suunas nad liiguvad, kas ja kus nad surevad. Selle abil saad hinnata vastaste liikumis suunda ja nende spawni koha muutumist.
See pole muidugi mingi täpisteadus, kuid mind aitab küll. Muidugi ma ei mõtle mängu ajal selle peale, vaid lihtsalt automaatselt näen koguaeg, mis radaril ja mängus toimub ning selle järgi liigun ringi.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
16.02.2010 20:51:02
|
|
|
| Keegi oskab kus gametypes on kõige suurem tõenäoses deraili mängida, suht mingi ainuke map mida tahaks mängida. Kui näiteks päev otsa mängid siis heal juhul päevas 2x saad mängida :S
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurask
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
17.02.2010 10:34:31
|
|
|
| kurask kirjutas: |
| Tavaline tdm, oleneb kes host on, osad panevadki aint 4 kaarti tsüklisse. |
Kust see siis nüüd tuleb? lul...
Inimesed ikka kujutavad täiesti lampi asju ette...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jacuzzy
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006
|
17.02.2010 13:41:26
|
|
|
| No kuradi TÜR.... on see Steam. Kurat mul ei jätku sõnu kui närvi ajab ikka. Tahaks üles puua need inimesed kes otsustasid MW2 multiplayeri selliseks ajunu...-iks teha. Nüüd Steam otsustas et on vaja singelplayerile mingi update teha ja kukkus downloadima (mul eriti kire nett pole niiet võtab aega veidi). AGa mul kuramus tahtmine mängu teha praegu ja ei lase ju downloadi stoppida. (väidab külle et olen ära pausinud aga kui hiierga lasen üle tray-ikooni siis ikka sikutab edasi tegelikult. Tõmmaku öösel oma uuendusi või mida iganes. Äkki ma ei tahagi seda uuendust. Ametlikult pole ju midagi välja lastud veel.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
17.02.2010 14:12:28
|
|
|
| SP uuendus käib ka MP alla btw... see steam lihtsalt näitab lollisti seda värki.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
17.02.2010 20:18:48
|
|
|
Tegelikult ei saa mina sellest MW SP'st aru mingi installin plaadilt ära ära ja mingi tirib ikka päris kaua mingit asja, vanasti oli ikka nii et SP installisid plaadilt ja ei olnud midagi vaja tirida juhul kui just mingit patch või fix peale ei tahtnud panna, see on ka põhjus miks mul SP tegemata. Aga Steam mulle küll meeldib, saaks kõik originaal mängude key'd steami panna siis vaevalt mul neid plaate enam alles oleks.
Mida see update 1.0.184 muutis, pole ise mänginud paar päeva :O
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
17.02.2010 21:20:38
|
|
|
| jacuzzy, niipea kui sa mängu avad, steam traffic seiskub. Ta ei sikuta siis enam midagi, kui sa mängus sees oled.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
17.02.2010 21:31:00
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| jacuzzy, niipea kui sa mängu avad, steam traffic seiskub. Ta ei sikuta siis enam midagi, kui sa mängus sees oled. |
mul päris tihti juhtunud, et näitab, et midagi ei tiri paused/stopped vms aga mõnus lagg on , teen steamile resa ja siis on korras. niiet vahepeal ta siiski ei ole nagu näitab. ( 1mb netiga on sellest aru saada aga mingi 12mb dtv ei pane seda tähelegi)
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
17.02.2010 22:52:19
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
| Ollaz kirjutas: |
| jacuzzy, niipea kui sa mängu avad, steam traffic seiskub. Ta ei sikuta siis enam midagi, kui sa mängus sees oled. |
mul päris tihti juhtunud, et näitab, et midagi ei tiri paused/stopped vms aga mõnus lagg on , teen steamile resa ja siis on korras. niiet vahepeal ta siiski ei ole nagu näitab. ( 1mb netiga on sellest aru saada aga mingi 12mb dtv ei pane seda tähelegi) |
Pole endal veel taolist käitumist täheldanud.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
17.02.2010 23:45:14
|
|
|
Väidetavalt uus patch ei teinudki midagi.
mp.exe faili sutsu muudeti ning krüpteeriti ära, et pira mängudega mängijad ei pääseks online - aga olid juba kõlakad, et 2 päeva möödudes on krüpteering lahti häkitud ning vahet pole.
pmst. IW ei tee mitte midagi mõistliku, et olukorda parandada... hakerid cheaterid ja räme lag jääb! IWnet jääb! Dedicated serverid on ainult roosa unistus.
Sest üks moderitest lekitas DLC raames tuleva mappacki juba online... neid mappe veel mängida ei saa kuid pmst avalikustas mapid, nende nimed ning gametype "nuclear warfare"
mispeale Mr. Bowling a.k.a 402 ehk siis MW2 community manager bannis tolle moderi xboxi konto ära järelikult pole mõtet lootagi mingit fixi antud olukorrale.
Samas endiselt ei vasta IW oma foorumis küsimustele - ka ei aita nad neid kellel on mingi jama, kellel on küsimusi ma ei tea mingi tehnilise probleemi tõttu jne... täiesti 0 support IW poolt.
Ja mina sain IW foorumist täna bänni kuna aitasin foorumis suvalisi mikisid kellel jamad olid ning koos ülejäänud rahvaga bumpisime ühte "open message... blabalbala" teemalist kirja millele kogu cod community ootas vastus - kõik kes seal osalesid said bänni!
Vot niimoodi käitub IW hetkel oma mängijatega ning nad on omale täie pasaga vee peale lasknud.
Põhimõtteliselt võib IW / Activision ennast rohkem kui veerand miljoni mängijate heast nimekirjast maha arvata ja see arv aina kasvab.
EPIC FAIL
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
17.02.2010 23:51:24
|
|
|
Jep ma tean seda videot...
kahjuks kõige selle fancy BC2 "tehnika juures" on endiselt gameplay ning netcode täiesti retarded....
BC2 praktiliselt ei eksisteeri sellist asja nagu skill - seal on awareness ja oskus. Kui sa õpid selgeks nagu AHV kuidas mida teha ning millal peab tegema siis thats it.
BC2 lased terve clipi kuule vastasesse ning see on normaalne... BC2 lased 3 assault rifle kuuli vastasele vasta pead ning see on normaalne!
BC2 lased granaadi vastasele püksi ja see on täiesti ouuuukei.. ta jääb ellu veel jumala normaalne
vähe sellest 50% kuulidest vapsee ei registreerita ning.. jah.. oeh rohkem polegi vaja tbh
Samas on MW2 ise kah paras pask..
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
17.02.2010 23:52:17
|
|
|
| ottf, ma ei tea, kas viga sinus või milleski muus. Aga mul küll ei kulu tervet salve mehe tapmiseks. Piisab kahest - kolmest kuulist.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
17.02.2010 23:57:07
|
|
|
Mina ei tea.. vahest piisab jah, vahest mitte...
see nagu on täiesti ära tüüdanud, et mingit stabiilsust ei ole
võrreldes mw2 tulistamise ning pihta laskmisega siis BC2-s on see küll väga väga väga veider.
Päris lollakas on ikka 2m kaugusel relv tühjaks täristada ning vaadata kuidas mitte ükski kuul vastasele dammi ei teinud...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
17.02.2010 23:58:47
|
|
|
| ottf kirjutas: |
Mina ei tea.. vahest piisab jah, vahest mitte...
see nagu on täiesti ära tüüdanud, et mingit stabiilsust ei ole
võrreldes mw2 tulistamise ning pihta laskmisega siis BC2-s on see küll väga väga väga veider.
Päris lollakas on ikka 2m kaugusel relv tühjaks täristada ning vaadata kuidas mitte ükski kuul vastasele dammi ei teinud... |
Kui lasta ei oska, siis jah läheb terve salv. Olen ühe salvega ilusti 5 venda maha saanud.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
18.02.2010 00:03:29
|
|
|
| ottf kirjutas: |
Väidetavalt uus patch ei teinudki midagi.
mp.exe faili sutsu muudeti ning krüpteeriti ära, et pira mängudega mängijad ei pääseks online - aga olid juba kõlakad, et 2 päeva möödudes on krüpteering lahti häkitud ning vahet pole.
EPIC FAIL |
Kusjuures, minumeelest need IW idioodid ei tee midagi selleks, et piraatlust vähendada, kuna lihtsalt need piraatide vastased updated suudetakse ikka lahti häkkida niiet mispärast peaks üldse keegi tahtma maksta mängu, mille MP on täis kohutavat laggi, erroreid, häkkereid, ei saa mappi valida jne. Kui nad suudaks lihtsalt MP-d paremaks muuta, siis oleks rohkem mängu eest maksjaid ja seega ka pirajaid vähem. Olen pikka aega olnud optimistlik mängu paranemise seisukohalt, aga nüüd hakkan küll täielikult lootust kaotama
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
18.02.2010 00:06:32
|
|
|
klge ärge ajage mingi laskmis oskus juttu...
2m kauguselt ei ole võimalik mööda lasta.
See, et sul salvega 5 meest maha joppas saada.. tubli
ma lasen ühe salvega vahest 10 maha.. ja siis?
RedFusion: jep.. paljud on COD-i täitsa nurka visand ja ootavad BC2-te...
aga nuh BC2 on aint abiaine kuniks midagi korralikku lõpuks tuleb
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
18.02.2010 00:10:53
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
| ottf kirjutas: |
Mina ei tea.. vahest piisab jah, vahest mitte...
see nagu on täiesti ära tüüdanud, et mingit stabiilsust ei ole
võrreldes mw2 tulistamise ning pihta laskmisega siis BC2-s on see küll väga väga väga veider.
Päris lollakas on ikka 2m kaugusel relv tühjaks täristada ning vaadata kuidas mitte ükski kuul vastasele dammi ei teinud... |
Kui lasta ei oska, siis jah läheb terve salv. Olen ühe salvega ilusti 5 venda maha saanud. |
aaa, et nagu mingi rekord või? Siis on sul hästi läinud, minul näe nii hästi ei lähe ja pole ca 10 päeva seda jaburdust torkinud.
ottf Täiesti õigust räägid... kuigi mõned kilkavad et see on beta ja oota full game ära. Minul enam sellese usku pole ja jätan ostmata.
Jään MOH mw ootama, tundub tip-top kraam tulema.
viimati muutis villu70 18.02.2010 00:13:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
18.02.2010 00:13:33
|
|
|
Nah sama siin ja loll olin, et MW2-e kinnisilmi ostsin...
pmst. polegi hetkel mitte ühtegi head FPS-i mida mängida.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
18.02.2010 00:14:46
|
|
|
| ottf kirjutas: |
Nah sama siin ja loll olin, et MW2-e kinnisilmi ostsin...
pmst. polegi hetkel mitte ühtegi head FPS-i mida mängida. |
Üsna tihti käin mw1 toksimas, tegelt päris mõnus pela.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
18.02.2010 00:18:04
|
|
|
| tsitaat: |
Jään MOH mw ootama, tundub tip-top kraam tulema
|
et siis mille järgi seda oletad?
Ainukese tiiseri järgi mis teemas üleval?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
18.02.2010 00:20:03
|
|
|
Ja rääkides usust, et BC2 full tuleb korralik siis jah.. nõus
See on kõik sama mis good old BF seeriad.. mitte midagi praktiliselt pole muutunud, eriti netcode osas.
BC2-s pole apsull mingit erilist graafika upgrade võrreldes 2142-ga.. mis olikah täiesti fail.
bf2 oli kõige parem neist kõigist üldse vist...
mw1->mw2 oli graafika ja füüsika poolest ikka korralik edasiminek. Hämmastav kohe ja gameplay on mw2 väga mõnus.. aga jah omade vigadega.
mul on mw1 kah aga see suts ära tüüdand..
viimati muutis ottf 18.02.2010 00:24:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
18.02.2010 00:21:34
|
|
|
oot kes sulle üldse putru pakkus hetkel, küsimus oli see ikkagi miks rahvas nii erutunud on selle moh mw pärast on?
Polegi õieti mitte midagi näinudki.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
18.02.2010 01:07:48
|
|
|
kuidas te saate üldse bc2 ja mw2 võrrelda?
sama hästi võiks cs-i ja wowi võrrelda.
2 eri mängu. osasele meeldib üks, teistele teine.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
18.02.2010 01:08:44
|
|
|
| Nad lihtsalt on vaimustuses fännboid ja üritavad trollida. Pole vaja tähelepanu pöörata neile.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
18.02.2010 08:33:06
|
|
|
Mis kuradi fännboyd, mis ila sa ajad. Asi lihtsalt selles ,et toodi suure kisaga BC2 välja ja oh õudust.... puhas sitt ju. Pilt on õudne, kellegi maha saamiseks vaja minevate kuulide arv 20-30, jne.
Seda meelt olen ka ,et õige FPS ei pea sisaldama lennukeid, tanke, jalgrattaid, atv-d, allveelaevu, zeppeline jne. See on mingi jura mitte FPS. Siit ka kivi mw2 kapsaaeda, nahh neid igasuguseid lendavaid töllakaid vaja.
Minu arust oled sina mingi haige "fännboy", iga asja peale on sul midagi vigiseda. Vahet pole kas kiidan või laidan ÜKSKÕIK millist fps siin foorumis.
xxlmaster,
Asi selles et, nende väheste videote-piltide põhjal tundub hea mängulevat, rõhutan TUNDUB. TRA ,mis jälle valesti on et kraesse karatakse?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
18.02.2010 09:04:59
|
|
|
| tsitaat: |
Jään MOH mw ootama, tundub tip-top kraam tulema
|
tuletan meelde, et see on ka EA mäng, miks peaks see väga erinev tulema, MP osa just mõtlen nagu.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
18.02.2010 09:57:14
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
| tsitaat: |
Jään MOH mw ootama, tundub tip-top kraam tulema
|
tuletan meelde, et see on ka EA mäng, miks peaks see väga erinev tulema, MP osa just mõtlen nagu. |
MP teeb DICE Lootke, et ikka suured salved tulevad relvadel
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
18.02.2010 09:59:47
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
Mis kuradi fännboyd, mis ila sa ajad. Asi lihtsalt selles ,et toodi suure kisaga BC2 välja ja oh õudust.... puhas sitt ju. Pilt on õudne, kellegi maha saamiseks vaja minevate kuulide arv 20-30, jne.
Seda meelt olen ka ,et õige FPS ei pea sisaldama lennukeid, tanke, jalgrattaid, atv-d, allveelaevu, zeppeline jne. See on mingi jura mitte FPS. Siit ka kivi mw2 kapsaaeda, nahh neid igasuguseid lendavaid töllakaid vaja.
Minu arust oled sina mingi haige "fännboy", iga asja peale on sul midagi vigiseda. Vahet pole kas kiidan või laidan ÜKSKÕIK millist fps siin foorumis.
xxlmaster,
Asi selles et, nende väheste videote-piltide põhjal tundub hea mängulevat, rõhutan TUNDUB. TRA ,mis jälle valesti on et kraesse karatakse? |
Chill villu, chill siin ongi paljud mingid põhikooli vanused ja muud konsooli näpparid kellel pole lihtalt aimu... Mõnele sobib see, et granaadiga ei ole võimalik vastast õhku lasta - normaaaaalne värk noh
IW pani mw2-ga lihtalt pange ja tõmbas omale kriipsu peale.
EA/Dice on läbi aegade BF-e teinud ja noh nad saavad sellega üldises plaanis hakkama kuid tänu sellele, et nad üritavad teha kõike korraga - lennukid, tankid, apc, atv, uav, kopterid, lagunevad majad jne jne. siis kahjuks kõike korraga ei saa.
Puht füüsiliselt ei jõua lihtalt, nad peaks BC2 veel aastakese delayma ning tõsiselt seda gameplayd lihvima ennem kui võiks mängu puhta kulla pähe maha müüa samas see polegi nende eesmärk kuna 6 kuud peale reliisi müüakse mängijatele maha map/wep packid mis on raudselt 20-30€ kanti ning sellest veel 6 kuu kuni 1 aasta möödudes tuleb juba BF Back TO the Future 3 mingi maiteamis...
Selles suhtes ma isegi natukene toetan monthly pay to play süsteemi, et äkki siis ei lasta neid mänge nagu vändrast saelaudu välja ning lõpuks tehakse ka üks korralik viimistletud mäng mida tükk tükk aega täristada saaks.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
18.02.2010 10:19:11
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
Mis kuradi fännboyd, mis ila sa ajad. Asi lihtsalt selles ,et toodi suure kisaga BC2 välja ja oh õudust.... puhas sitt ju. Pilt on õudne, kellegi maha saamiseks vaja minevate kuulide arv 20-30, jne.
Seda meelt olen ka ,et õige FPS ei pea sisaldama lennukeid, tanke, jalgrattaid, atv-d, allveelaevu, zeppeline jne. See on mingi jura mitte FPS. Siit ka kivi mw2 kapsaaeda, nahh neid igasuguseid lendavaid töllakaid vaja.
Minu arust oled sina mingi haige "fännboy", iga asja peale on sul midagi vigiseda. Vahet pole kas kiidan või laidan ÜKSKÕIK millist fps siin foorumis. |
Teeme nii, et sa püüad ikka enne aru saada, millest jutt käib, kui lahmima hakkad siin.
Ma ütlesin, et need on fännboyd, kes postitavad MW2 teemasse BC2 video, kus MW2'te maha tehakse. See on ilmselge fännboy käitumine, üritavad "konkureeriva" mängu teemas trollides inimesi provotseerida.
See, kas FPS peab sisaldama sõidukeid või mitte on hoopis teine teema. Mõnele nad meeldivad, mõnele mitte. Isiklikult mängin hea meelega nii "puhtaid" FPS mänge, kus sõidukid puuduvad, kui ka neid, kus nad on olemas. Minu meelest on mõlemad žanrid head, juhul kui mäng on hästi tehtud.
Isiklikult meeldivad mulle BC2'e sõidukid ja muud lisad (Mortar jne) palju rohkem, kui MW2'e killstreak rewardid. Asi on selles, et MW2'es saab iga mats endale pidevalt mingeid totakalt tugevaid koptereid, predator missile'id ja muud jura, mis on tegelikult kõik ikka väga overpowered. BC2'es on selleks, et erinevate sõidukite ja muu jamaga midagi peale hakata ikka hulga rohkem mängija poolseid oskuseid vaja.
Minu silmis on BC2'e suurim probleem kehv hit detection (seda olen ka korduvalt BC2 teemas maininud). Kellegi maha saamiseks ei ole vaja 20-30 kuuli, ma olen küll ja küll võtnud vastaseid handgun'iga maha ja kulutanud selleks vaid ~5-7 kuuli, väga edukalt on ka võimalik snaiperiga 1-shottida, kui ka automaadiga vastaseid 3-4 kuuliga maha võtta. Probleem on aga selles, et kehva netcode'i tõttu ei ole kohati võimalik ka alla 100 meetrise distantsi pealt seisvale vastasele snaiperiga pihta saada, samas juba järgmine hetk võtad 500 meetri pealt ühe laksuga teise venna maha.
Ma sügavalt loodan, et release'iks tehakse asi paremaks, vastasel juhul peab edasi käed rüppes istuma ja ootama, et mõni korralik FPS mäng välja tuleks.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
18.02.2010 10:26:01
|
|
|
Eile täristasin veel suti BC2 betat mingis gotlandi servus või ma ei tea... igastahes point selles, et enamus nende serverid olid tühjad, paaris olid mängijad sees ning ping oli sinna 20-60 vahele. Täiesti hämmastavalt mõnus oli mängida, mingit jama pold hit detectioniga.
Ma arvan, et see netcode jama on tänu ülekoormatud i3d ja co.uk serveritele.
Aga jah kui fullis sama jama isegi Eesti serveris siis tõepoolest tuleb jääda edasi ootama.
MW1-te ka enam kudiagi tagasi ei kutsu.. korra oled juba sellise uuema graafikaga maitse suhu saanud siis jah ei kisu enam... mw1-s on modelid ja relvad kuidagi kohe eriti pisikesed, nagu oleks suti proportsioonist väljas - vähemalt peale MW2-te ja BC2-te mägnides
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
18.02.2010 10:33:20
|
|
|
| ottf kirjutas: |
Eile täristasin veel suti BC2 betat mingis gotlandi servus või ma ei tea... igastahes point selles, et enamus nende serverid olid tühjad, paaris olid mängijad sees ning ping oli sinna 20-60 vahele. Täiesti hämmastavalt mõnus oli mängida, mingit jama pold hit detectioniga.
Ma arvan, et see netcode jama on tänu ülekoormatud i3d ja co.uk serveritele. |
Ma üritasin ka eile õhtul sinna Gotlandi servudesse sisse saada, kus server browser näitas, et ping on ~30-40, kuid nad olid koguaeg täis.
Kuid tore kuulda, et seal on asi parem. Mulle tegelikult mäng väga meeldib, nii et loodan parimat.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aliorg
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2007
|
18.02.2010 14:27:30
|
|
|
| ottf kirjutas: |
Ja rääkides usust, et BC2 full tuleb korralik siis jah.. nõus
See on kõik sama mis good old BF seeriad.. mitte midagi praktiliselt pole muutunud, eriti netcode osas.
BC2-s pole apsull mingit erilist graafika upgrade võrreldes 2142-ga.. mis olikah täiesti fail.
bf2 oli kõige parem neist kõigist üldse vist...
mw1->mw2 oli graafika ja füüsika poolest ikka korralik edasiminek. Hämmastav kohe ja gameplay on mw2 väga mõnus.. aga jah omade vigadega.
mul on mw1 kah aga see suts ära tüüdand.. |
Mees, miks sa nii mõttetut võrdlust tood. Sa võrdled 2142 ja BC2 te. Väga fail , kui lampi inimene võib kritiseerida ja siis veel nii mega mööda ka panna. Kurb:P
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
18.02.2010 14:34:20
|
|
|
| Aliorg kirjutas: |
| ottf kirjutas: |
Ja rääkides usust, et BC2 full tuleb korralik siis jah.. nõus
See on kõik sama mis good old BF seeriad.. mitte midagi praktiliselt pole muutunud, eriti netcode osas.
BC2-s pole apsull mingit erilist graafika upgrade võrreldes 2142-ga.. mis olikah täiesti fail.
bf2 oli kõige parem neist kõigist üldse vist...
mw1->mw2 oli graafika ja füüsika poolest ikka korralik edasiminek. Hämmastav kohe ja gameplay on mw2 väga mõnus.. aga jah omade vigadega.
mul on mw1 kah aga see suts ära tüüdand.. |
Mees, miks sa nii mõttetut võrdlust tood. Sa võrdled 2142 ja BC2 te. Väga fail , kui lampi inimene võib kritiseerida ja siis veel nii mega mööda ka panna. Kurb:P |
bc2 pole ju midagi head. ennem toksin mw1 kui toda paska.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
18.02.2010 14:39:23
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
| bc2 pole ju midagi head. ennem toksin mw1 kui toda paska. |
Sama siin, kellele ema, kellele mehed..... own joice. Aga pulli pärast ostan BC2 vene versjooni ja proovin pela nö. full-is järgi.
Mingit "naha jäigastumise laksu" pole vist oodata.
viimati muutis villu70 18.02.2010 14:45:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aliorg
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2007
|
18.02.2010 14:42:22
|
|
|
| see mw1 ja mw2 füüsika, ma seda küll edasiminekuks ei pea. Suht elementaarne asi, mis oli vaja juurde teha, kuna igal teisel normaalsemal shooteril olid sellised võimalused juba pikemat aega olemas. Ja see, et teeme granaadi veeremise reaalseks, Half Life 2 s oli see aastal 2004 olemas, tore, et nad 2009 ka lõpuks mõtlesid, et oleks vist hea.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
18.02.2010 14:45:56
|
|
|
| Aliorg kirjutas: |
| see mw1 ja mw2 füüsika, ma seda küll edasiminekuks ei pea. Suht elementaarne asi, mis oli vaja juurde teha, kuna igal teisel normaalsemal shooteril olid sellised võimalused juba pikemat aega olemas. Ja see, et teeme granaadi veeremise reaalseks, Half Life 2 s oli see aastal 2004 olemas, tore, et nad 2009 ka lõpuks mõtlesid, et oleks vist hea. |
MW2 veereb see liiga palju ja kuidagi väga imelik see grana, MW1 grana oli tunduvalt parem
sellepärast kasutan seda kahtlast semtex mis jääb mõnikord ikka väga faili koha peale kogemata
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
18.02.2010 14:49:11
|
|
|
| Aliorg kirjutas: |
| see mw1 ja mw2 füüsika, ma seda küll edasiminekuks ei pea. Suht elementaarne asi, mis oli vaja juurde teha, kuna igal teisel normaalsemal shooteril olid sellised võimalused juba pikemat aega olemas. Ja see, et teeme granaadi veeremise reaalseks, Half Life 2 s oli see aastal 2004 olemas, tore, et nad 2009 ka lõpuks mõtlesid, et oleks vist hea. |
Füüsikast rääkides, kui paljud mw sp mängjad käisid kõvaga ringi kui snaipriga pidi katusel mingi vanja maha võtma, jälgides tuult jne.
Mõned väidetavalt proovisid seda 20-30 korda kuna FÜÜSIKA oli lahe. MW2-s seda laksu polnud kahjuks, kuigi ootasin mingit sarnast imet.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
18.02.2010 15:16:00
|
|
|
| Aliorg kirjutas: |
| ottf kirjutas: |
Ja rääkides usust, et BC2 full tuleb korralik siis jah.. nõus
See on kõik sama mis good old BF seeriad.. mitte midagi praktiliselt pole muutunud, eriti netcode osas.
BC2-s pole apsull mingit erilist graafika upgrade võrreldes 2142-ga.. mis olikah täiesti fail.
bf2 oli kõige parem neist kõigist üldse vist...
mw1->mw2 oli graafika ja füüsika poolest ikka korralik edasiminek. Hämmastav kohe ja gameplay on mw2 väga mõnus.. aga jah omade vigadega.
mul on mw1 kah aga see suts ära tüüdand.. |
Mees, miks sa nii mõttetut võrdlust tood. Sa võrdled 2142 ja BC2 te. Väga fail , kui lampi inimene võib kritiseerida ja siis veel nii mega mööda ka panna. Kurb:P |
Too mulle üks näide BC2 graafikas mist pahviks lööks... tegelt ma ei jää seda näidet ootamagi sest sul pole midagi esile tuua.
oh wait BC2 mootor polegi millekski eriliseks võimeline sest see on nüüd nende "enda" mootor ning neil pole eriti aega olnud peale teistelt maha viksimise millegi muuga tegeleda...
viimati muutis ottf 18.02.2010 15:29:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
18.02.2010 15:20:59
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
| Aliorg kirjutas: |
| see mw1 ja mw2 füüsika, ma seda küll edasiminekuks ei pea. Suht elementaarne asi, mis oli vaja juurde teha, kuna igal teisel normaalsemal shooteril olid sellised võimalused juba pikemat aega olemas. Ja see, et teeme granaadi veeremise reaalseks, Half Life 2 s oli see aastal 2004 olemas, tore, et nad 2009 ka lõpuks mõtlesid, et oleks vist hea. |
Füüsikast rääkides, kui paljud mw sp mängjad käisid kõvaga ringi kui snaipriga pidi katusel mingi vanja maha võtma, jälgides tuult jne.
Mõned väidetavalt proovisid seda 20-30 korda kuna FÜÜSIKA oli lahe. MW2-s seda laksu polnud kahjuks, kuigi ootasin mingit sarnast imet. |
see oligi MW SP'st kõige meeldejäävam
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jacuzzy
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006
|
18.02.2010 15:24:24
|
|
|
| Täitsa lõpp juba teist peäva järjest kohtan FFA-s et mingid kaks tüüpi (sübrad omavahel) istuvad kuskil mapi nurgas ja tacticalli respawnivad ja knifekillivad üksteist, et killsteake saada. Eriti haige teema...ma siis olen pühendanud end nende tüüpide tagaotsimisele ja mõnuga notin nad maha et peatada killsteagid.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
18.02.2010 15:25:57
|
|
|
Nii tehakse jah...
3 minta ja nuke :\ fun fun... not
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
18.02.2010 16:31:17
|
|
|
Ei saa aru mida nähtakse COD MW seerias. Minu jaoks on see engine nii nõme, et liikumine on piiratud, väikesed mapid, ajuvaba meatgrinder MP. Mingist teamworkist ei saa seal rääkida.
Ja siis hakatakse nutma selle üle kuidas bc2 imeb sest seal lone wolfina mängides saab alati suhu vastaste squadi käest.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
18.02.2010 16:36:40
|
|
|
| jacuzzy kirjutas: |
| Täitsa lõpp juba teist peäva järjest kohtan FFA-s et mingid kaks tüüpi (sübrad omavahel) istuvad kuskil mapi nurgas ja tacticalli respawnivad ja knifekillivad üksteist, et killsteake saada. Eriti haige teema...ma siis olen pühendanud end nende tüüpide tagaotsimisele ja mõnuga notin nad maha et peatada killsteagid. |
Kohe nii persse on asjad keeratud v?
ei ei good luck kõigile kes seda veel viitsivad mängida.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|