Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 270, 271, 272 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2010 21:09:42 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
ivokas kirjutas:
On siin mõni hinnavaatleja, kes on lasknud oma konsoolil YLOD-i fiksida kohalikel meistrimeestel?

Jackinthex, see meistrimees omast arust parandab neid

Ma tean. Aga ma ei küsinud, et kes parandab. Mind huvitab, kui kaua selline fix kestab.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 16.02.2010 23:43:41 vasta tsitaadiga

Cander kirjutas:


Leidsin, et Media Server töötab sama hästi kui PS3 taha ühendatud kõvakettana...
Tekkis aga probleem - PS3 ütleb nimelt ükstaspuha millise faili kopeerima hakkamisel (kui faili peale kolmnurgaga minna ning sealt Copy):
Connect service media at the save destination...
Mis asi on PS3 meelest save destination, kuidas seda muuta saab ? Tahaks PlayTV-ga lindistatud Vancouveri ülekanded kiiremas korras Media Serveri abil välisele kõvakettale saata, sest ruumi hakkab väheks jääma.


Probleem endiselt õhus
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2010 23:56:19 vasta tsitaadiga

ehk mingid "õigused" puudu kaustal vms? Endal töötas, kui testisin huvipärast kuid turvalisuse mõttes ei jätnud töösse, media serveri kaudu PS3'ele jagamine kenasti. Copy värk kah toimis.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 17.02.2010 00:35:10 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
mnjah aga igasugu "kohtadest" ostimine peaks ju ka posti vms asja otsa tõmbama? Või mitte? Ise mõtlesin leida neid kaardikesi kuskil Eesti poest... või siis hind nii kirves et ei tasu ära?


Nägin eelmine nädal kaarte kas Euronics-s või On-Off-is täpeselt ei mäleta. Raha taheti 50-se eest 8.. kopikatega midagi. Ehk siis max. 1oo.- eeku läheks rohkem maksma nominaalist.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2010 00:45:44 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:
angel kirjutas:
mnjah aga igasugu "kohtadest" ostimine peaks ju ka posti vms asja otsa tõmbama? Või mitte? Ise mõtlesin leida neid kaardikesi kuskil Eesti poest... või siis hind nii kirves et ei tasu ära?


Nägin eelmine nädal kaarte kas Euronics-s või On-Off-is täpeselt ei mäleta. Raha taheti 50-se eest 8.. kopikatega midagi. Ehk siis max. 1oo.- eeku läheks rohkem maksma nominaalist.


oot mis asja? Sain ma õigesti aru et mingi X väärtusega kaardi saad kätte makstes 100.- otsa selle kaardi väärtusele?

Siis peab vist sellest "poest "tellima mille link vahepeal levis. Eeldusel et Visa (u'neti virtuaal kaart) võetakse vastu ning saadetakse korrekselt mail'i peale vajalik info. Mingeid liig kasu võtjaid küll toitma ei tahaks hakata kui nii hull hinna vahe on icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 17.02.2010 01:03:46 vasta tsitaadiga

angel, on sul MediaServer arvutis kuidagimoodi seadistatud?
Muutsin oma välise kõvakettal (NTFS) täielikuks kasutuseks kõikidele kasutajatele, kuid endiselt ta viskab sama teksti ette PS3-s.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2010 01:15:00 vasta tsitaadiga

Võtsin kõik suht default -> andsin ette talle kausta mida "monitoorida", sees olen adminnina. Kaust on share'itud tegelt aga see ei tohiks rolli mängida kuna PS3 ise ei saa sinna sisse kuna tal puuduvad ju kasutus õigus ja parool (kui just häxx ei ole vms). Media Serveris panin vaid selle, et ta küsiks mult kui mingi seade tahab "ligi pääseda". Võtsin vastu PS3'e soovi sinna sisse saada. Comodo tulemüür natuke pasundas ja ütlesin talle, et "luba alati vms". Ja muud ei teinud. Copy - paste sai nii paari video faili kui ka pildi puhul tehtud. Midagi ei mölisenud. Ainuke asi, et failid mida media player @ def maha ei mängi ei näita ka PS3'e listis. Kui "vägisi" sai MP'le selgeks teha et "sa suudad neid mängida" siis PS3 ei leidnud neid sellele vaatamata kuna MP ei pannud neid vastavasse "listi".


Muud tarka ei oska midagi kosta... google ehk aitab paremini? Mul töötas igatahes kõik asjad @ default. Ei usu et seal mingit rolli mängib ka asjaolu et mul mingis mõttes peedistatud Windows XP ehk siis nLite'iga üle lastud. See peaks rohkem "probleeme tekkitama" kui kasu äärmisel juhul "share'ingutega".

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 17.02.2010 01:17:41 vasta tsitaadiga

Kas sa said faile ka PS3-lt kõvakettale copyda? Vastupidi sain minagi tehtud.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2010 01:21:10 vasta tsitaadiga

Cander kirjutas:
Kas sa said faile ka PS3-lt kõvakettale copyda? Vastupidi sain minagi tehtud.


oot... PS3'elt PC'sse ? Ma sain aru et PC'st PS3'ele.

PS3'elt PC'sse ei ole kunagi faile copy'nud. Ei teadnud et selline võimalus üldse olemas... või ei tulnud selle asja peale kuna ei ole vajdust olnud. Kui vastupidi teha kas siis üldse võimalik? PS3 ju saab media serverile ligi "read only" modis minuteada. Ehk siis lugeda ja copy'da pc -> ps3 saab aga kui tahad ps3'est delete peksta siis saadab sind pikalt kohe.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 17.02.2010 01:25:09 vasta tsitaadiga

Ehk siis võimatu ettevõtmine, kuigi olen kõvakettale sätestanud täieliku juurdepääsu kõikidele kasutajatele ?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2010 01:52:10 vasta tsitaadiga

jään vastuse võlgu kui minult vastust ootad... google poole saadaks hea meelega aga see vist sama hea kui "pikalt" saatmine.

Lihtsalt minu unine loogika praegast ütleb, et kui PS3 ei suuda media serverist olevaid faile ära kustutada, muuta siis ei tohiks ta ka suuta sinna kirjutada. Ehk siis oletan, et ainult read only 'modina võetakse asi vastu.

Kui keegi midagi asjaliku leiab või oskab pajatada siis andku endast märku...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2010 09:43:01 vasta tsitaadiga

Cander kirjutas:
Tahaks PlayTV-ga lindistatud Vancouveri ülekanded kiiremas korras Media Serveri abil välisele kõvakettale saata, sest ruumi hakkab väheks jääma.

Selline asi pole mul siiani õnnestunud ja pole ka kusagil leidnud juhiseid selle teostamiseks. Üpris tõenäoline on, et see polegi võimalik.
Cander kirjutas:
Ehk siis võimatu ettevõtmine, kuigi olen kõvakettale sätestanud täieliku juurdepääsu kõikidele kasutajatele ?

Arvata on, et asi pole mitte kõvaketta seadistustes, vaid selles, mida PS3-ga/PS3 Media Serveriga saab või ei saa teha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 17.02.2010 10:30:58 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
kala1 kirjutas:
ivokas kirjutas:
On siin mõni hinnavaatleja, kes on lasknud oma konsoolil YLOD-i fiksida kohalikel meistrimeestel?

Jackinthex, see meistrimees omast arust parandab neid

Ma tean. Aga ma ei küsinud, et kes parandab. Mind huvitab, kui kaua selline fix kestab.


Peale esimest korda pidas ~2 nädalat, siis 5 päeva ja nüüd on natuke üle nädala püsinud...Ise ei viitsin enam jebida sellega ja ostsin uue. Vana andsin vennale, et las möllab, kui viitsib.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2010 10:37:24 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
ivokas kirjutas:
kala1 kirjutas:
ivokas kirjutas:
On siin mõni hinnavaatleja, kes on lasknud oma konsoolil YLOD-i fiksida kohalikel meistrimeestel?

Jackinthex, see meistrimees omast arust parandab neid

Ma tean. Aga ma ei küsinud, et kes parandab. Mind huvitab, kui kaua selline fix kestab.


Peale esimest korda pidas ~2 nädalat, siis 5 päeva ja nüüd on natuke üle nädala püsinud...Ise ei viitsin enam jebida sellega ja ostsin uue. Vana andsin vennale, et las möllab, kui viitsib.


misasi see YLOD on? icon_razz.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2010 10:45:19 vasta tsitaadiga

Pole just eriti julgustav. Hakka või tõesti uue soetamisele mõtlema.
roostevaba, yellow light of death: http://www.gametrailers.com/user-movie/my-ps3-yellow-lights-ylod/162098

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 17.02.2010 12:35:09 vasta tsitaadiga

Mul selline küsimus, et kas kellelgi on x-kast ja ps3 korraga ka olemas või siis varem näiteks oli x-kast?
Mul oli mõned kuud tagasi veel x-kast ja nüüd tagantjärgi hakkab ikka tõsine kahtlus, et ps3 graafika pole kaugelt ka nii hea? icon_confused.gif
Kõige selgema tulemuse sain batmani mängust.
Loodan, et tohtisin siin teemas seda küsida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2010 12:56:51 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Mul selline küsimus, et kas kellelgi on x-kast ja ps3 korraga ka olemas või siis varem näiteks oli x-kast?
Mul oli mõned kuud tagasi veel x-kast ja nüüd tagantjärgi hakkab ikka tõsine kahtlus, et ps3 graafika pole kaugelt ka nii hea? icon_confused.gif
Kõige selgema tulemuse sain batmani mängust.
Loodan, et tohtisin siin teemas seda küsida icon_biggrin.gif


mis telekaa tegemist ja kuias ps3 ühendatud on?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 17.02.2010 13:27:15 vasta tsitaadiga

LINK: http://gizmodo.com/341069/samsungs-lowly-lcd-line-for-2008-720p-series-4-and-1080p-series-5
Mingi selline on, esimene pilt seal üleval. 40 tolline. Kasutan hdmi juhet, see juhe oli mul ka x-kastil. Äkki tuleb ps3 menu seadeid ka muuta või midagi?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 17.02.2010 13:31:05 vasta tsitaadiga

Pigem vaata exclusive mänge, mis on arendatud spetsiaalsele platvormile. Multi mängudes mingit kardinaalset pildi vahet küll välja ei tule. Muidugi mõni roomab kõhuli heinamaa peal ja loeb siis rohuliblede sakke üle(mängudes), aga noh...igal lollil oma lõbu
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 17.02.2010 13:40:56 vasta tsitaadiga

Hi.

Küsimus selline, et kui "tissid" ragisevad ja ei ole enam nii sujuvad/täpsed nagu ennem(jäävad vahest peale, inimene liigub ise jne).
Neid vist korda eriti teha ei saa? Ja kui uut pulti tellida, siis väljamaalt(uk) tuleb ilusti pult kohale?. Varsti bc2 väljas ja hetkel 3 aastat vanade/kulunud pultidega ei saa aimida :p

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 17.02.2010 13:43:08 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Mul selline küsimus, et kas kellelgi on x-kast ja ps3 korraga ka olemas või siis varem näiteks oli x-kast?
Mul oli mõned kuud tagasi veel x-kast ja nüüd tagantjärgi hakkab ikka tõsine kahtlus, et ps3 graafika pole kaugelt ka nii hea? :-?
Kõige selgema tulemuse sain batmani mängust.
Loodan, et tohtisin siin teemas seda küsida :D

mine võrdle uncharted 2 selle batmani mänguga parem :)
mul olid varem mõlemad konsoolid, aga kuna kahe konsooli mängude mängimiseks aega polnud müüsin xboxi maha ja ostsin teise ps3'e :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2010 13:44:23 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Mul selline küsimus, et kas kellelgi on x-kast ja ps3 korraga ka olemas või siis varem näiteks oli x-kast?
Mul oli mõned kuud tagasi veel x-kast ja nüüd tagantjärgi hakkab ikka tõsine kahtlus, et ps3 graafika pole kaugelt ka nii hea? icon_confused.gif
Kõige selgema tulemuse sain batmani mängust.
Loodan, et tohtisin siin teemas seda küsida icon_biggrin.gif

Batman ja nagu ka paljud teised multiplat mängud näevadki 360 peal tiba paremad välja.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2010 14:14:26 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kasutan hdmi juhet, see juhe oli mul ka x-kastil. Äkki tuleb ps3 menu seadeid ka muuta või midagi?

Settings > Display Settings > Cross Color Reduction Filter: Off, RGB Full Range (HDMI): Limited, Y Pb / Cb Pr / Cr Super-White (HDMI): On. Samuti soovitan timmida mängusiseseid seadeid oma eelistustele vastavaks (brightness, gamma).

Ja sealt edasi on nii, nagu juba varem siin teemas öeldud - multiplatvormsete mängude puhul sõltub eelkõige arendajast, kui hea graafikaga on selle mängu XB360 ja PS3 väljalasked. Tihti on nii, et kui alguses arendatakse mängu XB360-le, siis selle port PS3-le jääb tunduvalt algupärasele alla, mis on enamasti portimisele eraldatud ressursside ja sellele pühendatud aja vähesuse tagajärg (nt Bayonetta). Samas on juhul, kui mängu arendatakse esialgselt PS3-le ja siis alles porditakse teistele platvormidele, seda ka märgata (nt Burnout Paradise). PS3 kontekstis parima graafikaga mänge võib siiski leida pigem PS3-eksklusiivsete mängude hulgast. Kumb konsool aga "parem" on, jäägu sõjakate laste ja ebaküpsete täiskasvanute otsustada mõnes häbiväärses Võitlustandri teemas.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 17.02.2010 15:13:28 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Mul selline küsimus, et kas kellelgi on x-kast ja ps3 korraga ka olemas või siis varem näiteks oli x-kast?
Mul oli mõned kuud tagasi veel x-kast ja nüüd tagantjärgi hakkab ikka tõsine kahtlus, et ps3 graafika pole kaugelt ka nii hea? icon_confused.gif
Kõige selgema tulemuse sain batmani mängust.
Loodan, et tohtisin siin teemas seda küsida icon_biggrin.gif

Batman ja nagu ka paljud teised multiplat mängud näevadki 360 peal tiba paremad välja.


Aga siiski ei tasu üldistada. Mängud nagu Saboteur, Dragon Age, Darksiders, Burnout Paradise, Oblivion, Eternal Sonata, Star Ocean 4, Red Faction Guerilla, Dantes Inferno, Ninja Gaiden Sigma 2, Dead Space, FF XIII jne on siiski kenamad PS3 versioonil.

Eksklusiivide kohapealt vast küsimust ei ole. icon_smile.gif

Anyway.

- http://www.joystiq.com/2010/02/16/section-8-coming-to-ps3-download-only-with-added-content/
- Nii palju siis PS3 häkkimisest http://www.qj.net/qjnet/playstation-3/sony-responds-to-geohotz-ps3-exploit-with-a-new-patent.html
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 17.02.2010 15:39:29 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
Hi.

Küsimus selline, et kui "tissid" ragisevad ja ei ole enam nii sujuvad/täpsed nagu ennem(jäävad vahest peale, inimene liigub ise jne).
Neid vist korda eriti teha ei saa?


Kuivmääret uuesti peale ja läheb edasi action sama asjaga.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2010 15:43:10 vasta tsitaadiga

mul tekkis ühele puldile (umbes peale 6 kuulist kasutamis) ühe analogiga sarnane mure, tegi imeliku häält liigutades. sama äkki kui tekkis, ka kadus. siiani töötab probleemideta.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 17.02.2010 16:20:49 vasta tsitaadiga

Igatahes tänud vastuste eest minu küsimusele!
PS. esiteks, ega ma ei ole üldse mingi igapäevane mängur ja pole ka piisavalt jõudnud mänge muretseda, vahe tuli lihtsalt esile just silmnähtavalt "batmanis" ja natuke ka "shiftis" Seda ma ei teadnud üldse, et mõned mängud tehakse ühel, teised teisel konsoolil natuke paremad icon_redface.gif Ja teiseks ma tõesti ei istu nägu vastu telekat ja ei loe "rohulibledel sakke " nagu siin keegi väitis.Ja polnud ka plaanis teha mingit teemat, et milline kast on etem, küsimus oli graafikas! Nii, et lolliks pole vajadust ka sõimata thumbs_down.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 17.02.2010 16:33:42 vasta tsitaadiga

Ei pidanud sind silmas sellega. icon_wink.gif Chill
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 17.02.2010 16:49:23 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:
Sarin kirjutas:
Hi.

Küsimus selline, et kui "tissid" ragisevad ja ei ole enam nii sujuvad/täpsed nagu ennem(jäävad vahest peale, inimene liigub ise jne).
Neid vist korda eriti teha ei saa?


Kuivmääret uuesti peale ja läheb edasi action sama asjaga.


sebin kuskilt seda kuiva siis ja eks annan teada, kas saan tööle

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 17.02.2010 17:12:11 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
StarLight kirjutas:
Sarin kirjutas:
Hi.

Küsimus selline, et kui "tissid" ragisevad ja ei ole enam nii sujuvad/täpsed nagu ennem(jäävad vahest peale, inimene liigub ise jne).
Neid vist korda eriti teha ei saa?


Kuivmääret uuesti peale ja läheb edasi action sama asjaga.


sebin kuskilt seda kuiva siis ja eks annan teada, kas saan tööle

Kust ja kuidas seda va kuiva määret siin Eestis sebitakse? Omalgi ühe vigase puldi parandus ilmselt ees.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 17.02.2010 17:57:52 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et mida see "life with playstation" endast kujutab? Sai installitud see lõpuks ära, kas tasuta teenus mingi?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2010 18:02:13 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/Folding@home#PlayStation_3
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 17.02.2010 18:46:28 vasta tsitaadiga

Seda ka veel, et liitusin selle playstation home värgiga, seal kus saab teha tegelase jne. ja siis viskas mind nagu mingisse mängu, kus ringi jalutad ja värki.Kas seal nagu kõik päris tegelased netis?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2010 19:53:57 vasta tsitaadiga

jah. saad suhelda ja mänge mängida nt hispaania tüdrukuga. Kes tegelt on 8a. poiss või siis 50a papi icon_biggrin.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 17.02.2010 19:55:45 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
SKG kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Mul selline küsimus, et kas kellelgi on x-kast ja ps3 korraga ka olemas või siis varem näiteks oli x-kast?
Mul oli mõned kuud tagasi veel x-kast ja nüüd tagantjärgi hakkab ikka tõsine kahtlus, et ps3 graafika pole kaugelt ka nii hea? icon_confused.gif
Kõige selgema tulemuse sain batmani mängust.
Loodan, et tohtisin siin teemas seda küsida icon_biggrin.gif

Batman ja nagu ka paljud teised multiplat mängud näevadki 360 peal tiba paremad välja.


Aga siiski ei tasu üldistada. Mängud nagu Saboteur, Dragon Age, Darksiders, Burnout Paradise, Oblivion, Eternal Sonata, Star Ocean 4, Red Faction Guerilla, Dantes Inferno, Ninja Gaiden Sigma 2, Dead Space, FF XIII jne on siiski kenamad PS3 versioonil.

Eksklusiivide kohapealt vast küsimust ei ole. icon_smile.gif

Anyway.

- http://www.joystiq.com/2010/02/16/section-8-coming-to-ps3-download-only-with-added-content/
- Nii palju siis PS3 häkkimisest http://www.qj.net/qjnet/playstation-3/sony-responds-to-geohotz-ps3-exploit-with-a-new-patent.html

Ma koguaeg imestan milline ps3 fanboy sa oled iDemon. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 17.02.2010 19:56:33 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
Cander kirjutas:
Tahaks PlayTV-ga lindistatud Vancouveri ülekanded kiiremas korras Media Serveri abil välisele kõvakettale saata, sest ruumi hakkab väheks jääma.

Selline asi pole mul siiani õnnestunud ja pole ka kusagil leidnud juhiseid selle teostamiseks. Üpris tõenäoline on, et see polegi võimalik.
Cander kirjutas:
Ehk siis võimatu ettevõtmine, kuigi olen kõvakettale sätestanud täieliku juurdepääsu kõikidele kasutajatele ?

Arvata on, et asi pole mitte kõvaketta seadistustes, vaid selles, mida PS3-ga/PS3 Media Serveriga saab või ei saa teha.
ahem, selline lugu, et näituseks twonky media server lubab upload-i. ise pole proovinud, kuna mul pleikaris eneses niiehknaa mingid pisikesed asjad ainult.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 17.02.2010 20:02:36 vasta tsitaadiga

Xen0n, fanboy, sest parandan kellegi ütlust? Maga end kaineks.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2010 20:47:30 vasta tsitaadiga

47th ronin kirjutas:
vabarna kirjutas:
Arvata on, et asi pole mitte kõvaketta seadistustes, vaid selles, mida PS3-ga/PS3 Media Serveriga saab või ei saa teha.
ahem, selline lugu, et näituseks twonky media server lubab upload-i. ise pole proovinud, kuna mul pleikaris eneses niiehknaa mingid pisikesed asjad ainult.

Lahe, sellest tahaks rohkem teada. PS3 Media Serveriga see võimalik pole ja kuna küsimuse püstitaja just seda programmi kasutada üritab, siis tundus asjakohane talle seda öelda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 17.02.2010 22:50:52 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
47th ronin kirjutas:
vabarna kirjutas:
Arvata on, et asi pole mitte kõvaketta seadistustes, vaid selles, mida PS3-ga/PS3 Media Serveriga saab või ei saa teha.
ahem, selline lugu, et näituseks twonky media server lubab upload-i. ise pole proovinud, kuna mul pleikaris eneses niiehknaa mingid pisikesed asjad ainult.

Lahe, sellest tahaks rohkem teada. PS3 Media Serveriga see võimalik pole ja kuna küsimuse püstitaja just seda programmi kasutada üritab, siis tundus asjakohane talle seda öelda.
katsetasin just praegu lauaarvutist d-link-is pesitsevale twonky-le faili saata. saadeti pikema kobisemiseta ära küll, aga kardetavasti pisteti see kuhugi valesse kohta: ketta tulukesed läksid roosaks (vihjab täis saanud rootfs-ile) ja map-itud share-d kukkusid ära (imac ja osx leo kasutuses).

edit: ilmselt kopeeriti faili kuhugi niipalju kui mahtus, rootfs sai täis, purk keeras segi, restart taastas purgi ja nüüd olengi sama tark/loll kui enne. twonky-t saab muidugi mudifitseerida, aga suurem huvi/viitsimine puudub. mul muidu selline konf käigus:
d-link dns-323 (fw 1.08b05, funplug (versiooni ei mäleta ja ei mäleta ka peast, kuidas vaadata), twonky 5.1, transmission daemon 1.82)
imac osx 10.5.8
ps3 (viimane fw, 3.15 vist?)

miks ma ei kipu eriti twonky-t mudima? aga seepärast, et oma vähese liinuskioskuse tõttu õnnestus mul installida ta niiviisi, et ta ei 'vanane'. tõsi, ta ei pea ka midagi muud meeles, aga tühja sest. icon_smile.gif

_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 17.02.2010 23:00:18 vasta tsitaadiga

paluks abi enda kasutaja pildi muutmisega...see avatar noh..icon_biggrin.gif kus kohas seda muuta sai...no ei leia ja kõik...
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 01:20:36 vasta tsitaadiga

-Re-Flex- kirjutas:
paluks abi enda kasutaja pildi muutmisega...see avatar noh..icon_biggrin.gif kus kohas seda muuta sai...no ei leia ja kõik...

http://ps3explained.com/beginner/change-your-psn-avatar/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 01:22:49 vasta tsitaadiga

seoses selle PS Home küsimusega - palju keegi üldse seal ringi liigub ja suhtleb?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 18.02.2010 01:51:20 vasta tsitaadiga

Anisse kirjutas:
seoses selle PS Home küsimusega - palju keegi üldse seal ringi liigub ja suhtleb?

just 2h tagasi tegin ka selle endale ära ja siiani möllasin seal ja tutvusin olukorraga icon_lol.gif einoh mis ma ütlen..siuke omamoodi kohake ...
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Extsy
HV kasutaja
Extsy

liitunud: 14.04.2009




sõnum 18.02.2010 08:22:08 vasta tsitaadiga

Ma olen vahest,kui kole igav on kabet mänginud seal.Hea ajaviide
_________________
PSN:soap220
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 18.02.2010 11:22:19 vasta tsitaadiga

Homis võib päris palju nalja saada kui leiad veidrike jõululaupäeval kohtusin jõuluvanaga kes lubas mulle surnud ahvi kinkida,sellest sai alguse imelik jutt partidest,elust ja surmast,jõuluvana jooma probleemidest ja muidugi surnud ahvidest,lõpuks oli räigelt rahvast meie ümber kogunenud,kes jälgisid meie vestlust ja lolisid,siis otsustasime jõuluvanaga põgeneda aga kõik see rahvas tuli meile igale poole järgi,räigelt nalja sai icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 18.02.2010 13:46:50 vasta tsitaadiga

Mõned küsimused jälle siis icon_biggrin.gif
Kas ps3 on võimalik ühendada kuidagi arvutiga, et saaks kuulata muusikat ja veel midagi teha?Kui keegi teab täpset juhist kuidas seda teha, siis oleksin väga tänulik!
Teiseks, vaatan, et kuidagi on mängudes võimalik vist koguda mingeid punkte või värke, milleks see vajalik on? Momendil mängin mängu uncharted2 ja seal on ka mingi rahasüsteem mängus, kas kuidagi seotud need asjad omavahel?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 13:49:59 vasta tsitaadiga

Uncharted 2 mängus sees olevad "rahad" annavad sulle pärast võimalusi nende eest mängu sees olevaid "esemeid" lahti teha. Ehk siis X väärtuses summaga mida mängus kogunud saad pärast X väärtuses asju lahti. Skinnid, art work, relvad (mitte uued aga saad iga hetk mängu pärast neid endale tekitada kui mäng läbi 1x tehtud). etc.

Seda kas PS3 -> PC suhtleb ei teagi. Ise ei ole leidnud võimalusi mis vastu vaataks ja pakuks -> share'ingut teistele seadmetele.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 13:50:37 vasta tsitaadiga

Dave20, kasuta Google'it icon_idea.gif
Otsingusõnadeks siis vastavalt "ps3 media streaming" ja "ps3 trophies"

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 14:00:28 vasta tsitaadiga

Dave20, mu signatuurist leiad ühe kasuliku jubina.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 18.02.2010 14:03:48 vasta tsitaadiga

oleks ka küss PS3 konsooli parooli kohta mis sai pandud oma kasutajalel...kuid täitsa meelest läinud see kuna pole vajadust seda koguaeg meeles pidada siis nüüd jama majas icon_biggrin.gif kas sab kuidagi seda meelde tuletada?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 270, 271, 272 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.