|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
12.02.2010 09:14:27
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Kusjuures... just sai väikese nostalgiahoo ajendil ostetud järelturult GT3 A-spec. See istub nüüd ilusti laibastunud konsoolis.  |
Hoia "eject" nuppu all (kogu protsessi aeg) ja lülita tagant välja ja siis uuesti sisse tagasi. Siis viskab välja plaadi, kui muidugi päris laip sul konsool ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
12.02.2010 09:27:07
|
|
|
| aivo80 kirjutas: |
| ivokas kirjutas: |
Kusjuures... just sai väikese nostalgiahoo ajendil ostetud järelturult GT3 A-spec. See istub nüüd ilusti laibastunud konsoolis.  |
Hoia "eject" nuppu all (kogu protsessi aeg) ja lülita tagant välja ja siis uuesti sisse tagasi. Siis viskab välja plaadi, kui muidugi päris laip sul konsool ei ole. |
Ei toimi. Vilgutab tulesid, lööb korraks vendid käima ja kogu lugu.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
12.02.2010 09:47:55
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| aivo80 kirjutas: |
| ivokas kirjutas: |
Kusjuures... just sai väikese nostalgiahoo ajendil ostetud järelturult GT3 A-spec. See istub nüüd ilusti laibastunud konsoolis.  |
Hoia "eject" nuppu all (kogu protsessi aeg) ja lülita tagant välja ja siis uuesti sisse tagasi. Siis viskab välja plaadi, kui muidugi päris laip sul konsool ei ole. |
Ei toimi. Vilgutab tulesid, lööb korraks vendid käima ja kogu lugu. |
Siis on sitasti. Mul vähemalt viskas sellega plaadi välja.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
12.02.2010 09:59:30
|
|
|
Vahet pole tegelikult. Remonti see aparaat läheb varem, või hiljem. Seisma ma teda ei jäta.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
13.02.2010 16:39:16
|
|
|
| Hei, pole teemat jälginud ja ei ole ka asjaga kursis, aga kohe uurin. Natukene lugesin, et PS3.el on ka mingi kena probleem, umbes nagu xbox360 RROD ? Poleks elusees sellist nalja arvanud Sony poolt, et konsoole hakkab kärvama sama ladusalt, aga ehk keegi siis seletab kiiresti asja üle mulle ? Ise just vahepeal mõtlesin, et ostaks PS3 - et selle asjaga ometi mingit probleemi ja ikaldust ei ole, aga nüüd loen ja nutan. Kas see probleem siis ükstaskõik mis konsooli versiooniga ?
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.02.2010 16:45:11
|
|
|
| Probleem on esilekerkinud vana 60GB mudeliga, teistega pole sellist lainet kuulda olnud. Neid 60GB mudeleid pole juba 2007 aasta lõpust toodetud ja praegu on tootmises ainult slim mudelid.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
13.02.2010 16:45:46
|
|
|
mikk36, Slimiga seda probleemi siis loota ei oleks? Et oleks kindla peale minek
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
13.02.2010 16:49:32
|
|
|
Eks vähesel määral ka teistel launch ps3 konsoolidel seda suremist kuid % ikka kordi väiksem 60gb variantidel. Ja ka 60gb varianti kordi väiksema % kui esimesed xboxid, mis on vast kõik maha surnud.
Hetkel mõlemad praktiliselt elimineerinud YLOD ja RROD võimaluse.
viimati muutis ArvQ 13.02.2010 16:50:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
13.02.2010 16:50:09
|
|
|
Ära võib surra ikka, aga see võimalus et otsad annab on väga väike.
Vanadel mudelitel (20GB/60GB) on see YLODi võimalus 6%~10%. Uuematel (40GB/80GB/160GB/250GB) ja Slimidel ei paista seda probleemi eriti esinevat, kuid alati on ka erandeid.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
13.02.2010 16:53:50
|
|
|
| biomehanik kirjutas: |
mikk36, Slimiga seda probleemi siis loota ei oleks? Et oleks kindla peale minek  |
Ei ole Slimiga mingit probleemi. Täiesti kindla peale minek.
Kuigi üks kasutaja ostis Sonyst slimi mis enamvähem kohe katki läks Viga oli miski muu kui YLOD kuid sai ka kohe uue. Eestis 2a garantiid (Pret. esitamise aeg) ja see peaks olema piisav, et maha rahustada
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
13.02.2010 16:58:34
|
|
|
Siis on hea, slim meeldib ka endale. Kust kõige odavamalt võiks saada hetkel 120GB slimi, suuremat ketast nagu vaja ei läheks, kuna extreme gamer pole just. Kas kusagilt välismaalt tellides saaks olulisemalt soodsamalt kätte ja kas oleks mõtet üldse (meeldiks kui asjal oleks ikka kindlasti garantii)?
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
13.02.2010 18:05:03
|
|
|
| Kui kellelgi on viitsimist proxidega jännata, siis USA PSN'ist saab täna FlOwi tasuta tirida.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
13.02.2010 18:34:59
|
|
|
Good info! Flow PSP peal on 5+
PS3 peal pole proovinud... Kas seal see Sixaxis kah avitab ?
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gerhard
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008
|
13.02.2010 21:38:28
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| Kui kellelgi on viitsimist proxidega jännata, siis USA PSN'ist saab täna FlOwi tasuta tirida. |
Kuidas nendega jamada saab
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Schumi
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2008
|
14.02.2010 00:49:02
|
|
|
| Keegi Star Oceani "International" versiooni on ka juba proovinud? Tundub päris korralik RPG olevat.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
14.02.2010 00:55:42
|
|
|
Väga juust JRPG on. Ainuke asi mis on korralik mängu juures on battle system, muu on suhteliselt cliche ja üldiselt jura. Hiljuti tuli ka White Knight Chornicles mis on tunduvalt parem (ja ka pikem).
Ainukesed korralikud Star Oceanid olid esimesed kaks.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karrrrl
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2010
|
14.02.2010 13:35:10
|
|
|
| mul juhtus nii, et eile õhtul jooksis mäng kokku, peale seda enam ei viitsinud mängida. Täna hommikul läks mäng tööle ja sain peaaegu mängima, aga jooksis kokku. Tegin restarti ja jõudsin alguse menüüsse ja jooksis kokku, proovisin uuesti ja jooksis siis kokku kus peab starti vajutama. Uus restart ning mäng ei läinud töölegi, viskas mingi errori ette algusega 803... , 3 korda viskas errorit ja tegin uue restardi. Nüüd enam ei ütle isegi, et plaat on sees. Installitud mängud töötavad hästi, kuid plaadiga ei lähe midagi tööle. Kas see on mingi Blu-ray lugeja probleem, kas see on tavaline ning palju sellise asja parandamine maksab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
14.02.2010 14:43:50
|
|
|
kas keegi tasuta flow sa kätte? ise magasin maha
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
14.02.2010 15:20:51
|
|
|
ei saand loopis mingit 403 errorit...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
14.02.2010 15:26:28
|
|
|
Proxit oli vaja kasutada, seda ma ka mainisin. Niisama USA kontoga seda kätte ei saanudki.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.02.2010 14:05:36
|
|
|
Keegi oskab öelda kas sellel asjal on tõepõhja all -> ostad sony vms poest endale mingid "kaardid" X summa eest. Kaardi peal on number. Trükid selle nr'i PS3'e mingisse kohta sisse ja siis laekub su PS3 kontole kaardi väärtuses olev raha. Ning selle raha eest saad PSN "stuffi" osta. Kui sellel asjal ongi mingit tõde taga siis kas kehtiks see ka siis kui kasutada soome kontot (eestit ei ole PS'il )
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.02.2010 16:43:16
|
|
|
Keegi nendega tegelenud on? Eestis müüakse näiteks soome vms "konto" kaarte? Ühesõnaga nagu sealt aru sain siis suht -> ostad oma regiooni kaardi (eesti puhul siis uk või soome kuna meil eriti valikut ei ole riigi suhtes). Kaardilt saad koodi mis paneb sulle PSN'i konto peale raha?. Selle raha väärtuses saad endale PSN poest osta kraami mis seostakse ära su kontoga. Kui PS3 lendab siis saab sama konto "taastamisega" kettalt ka mängud tagasi ? S.t ei ole mingit "5 x tirid alla siis osta uuesti" jura?
Keegi ostnud neid võiks natuke ehk rääkida oma kogemusest... Oma U'neti andmeid küll ei hakka sony'le kinkima ning tea kas üldse toimiks kui Eesti kraam ja Soome konto.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
15.02.2010 16:45:51
|
|
|
kui konsool lendab siis ei saa ju deaktiveerida kontot ja kui kõik 5 konsooli lendavad siis on viga kasutajas
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
15.02.2010 16:46:26
|
|
|
| Ostan Rock Band'i lugusid ja muid DLC'sid pidevalt UK PSN kaartide abil. Toimib täpselt nii nagu sa oma küsimustes kirjeldasid. Kuigi vist jah, see 5 konsooli limiit peaks ikka olema. Et kui kardad, et sul konsool taevasse lendab, siis ära accounti kõikide sõpradega jaga. Ühe konsooli peal võid asju kustutada ja uuesti tõmmata piiramatus koguses.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.02.2010 16:56:07
|
|
|
Nu selles suhtes et oletame et ketas lendab konsoolil. Aga mu konto andmed on mul backup'itud vms terve ketta image backup tehtud. Taastan oma backup'i AGA seal ei ole seda mängu tõmmatud (installitud) siis saan ikka piiramatus koguses uuesti tõmmata? Ehk siis seotakse konsooli riistvaraga ära? AGA kui ketas alles jääb ja konsool lendab ning välja vahetatakse kas siis on piiratud arv kordi kui kaua sul see konsool võib lennata kuniks enam mängu ei lubata alla tirida isegi kui sa igatpidi ära audendid et oled sama kasutaja?
Eestis müüb vist neid kaarte Sony Center? Peaks asja uurima... mingi "teenus tasu" on kah kena või kui ostad 300.- kaardi siis maksad ka 300.- ?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
15.02.2010 17:00:00
|
|
|
| Ma olen ostnud Shopto'st instant code, tuleb mingi ~18 naela 20£-ne kaart ja mõne minutiga SMS'iga kohal. Tõmmata saad kuni viiele erinevale masinale, kettavahetus ei tohiks probleem olla, konsooli enda katkiminek on. Samas, kui sul läheb 5 konsooli rikki, saad helistada Sony mingisse esindusse ja nad seovad su konto vanade konsoolide küljest lahti. AVforums'is oli ühel britil selline ebaõnne periood ja olevat piisanud ühest kiirest telefonikõnest.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
15.02.2010 17:07:35
|
|
|
angel, Sony Center'is müüdavad kaardid töötavad kõigi EU euro kontodega, ainult UK konto jaoks on vaja naeltega kaarti. 20.-eurone kaart maksab 315.-eek
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
15.02.2010 17:10:41
|
|
|
| Tasub ka vaadata, kumma raha eest mõistlikum osta on. Mängude koha pealt ei olegi kursis, aga Rock Band'i lood on mõistlikum osta UK poest, sest laias laastus on ühe loo hind 1£ vs 1.5€.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.02.2010 17:19:29
|
|
|
Tänud. Eks uurin asja. Lihtsalt mõni asi seal PSN'is on isegi huvi hakanud pakkuma (kõik ei tundu olevat seal "lüpsame lollidelt raha mõttetu träniga mille fullist välja jätsime" )
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
15.02.2010 21:13:37
|
|
|
eile just arvutasin Fallout 3 viie DLC hinda:
£ eest 730.69 EEK
€ eest 779.58 EEK
vahe 48.90 EEK € kahjuks
Kus veel peale Shopto £-kaarte müüakse?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
15.02.2010 21:15:43
|
|
|
| Anisse kirjutas: |
Kus veel peale Shopto £-kaarte müüakse? |
uk poodides
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
15.02.2010 22:22:42
|
|
|
| Anisse, ebays ka, mina ostsin 20£ kaardi vist 18£ga
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.02.2010 22:30:57
|
|
|
mnjah aga igasugu "kohtadest" ostimine peaks ju ka posti vms asja otsa tõmbama? Või mitte? Ise mõtlesin leida neid kaardikesi kuskil Eesti poest... või siis hind nii kirves et ei tasu ära?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
15.02.2010 22:38:11
|
|
|
korduvalt sellest siin räägitud ju...
võid ostan eesti poest, hind laias laastus sama. aga siis saad ka euro vääringu, mida saad kasutada nendes PSN Storedes, kus euro maksevahendiks.
kuna isiklikult pean UK Storet asjalikumaks ja mugavamaks, siis on sul vaja naela vääringut. seda saab aga ainult uk poest. on kohti kes saadavad sulle karbiversiooni (hea lisakarp tagavaraks), siis post otsa. osad aga saadavad lihtsalt mailile koodi ja kõik (shopto peaks nii tegema).
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
15.02.2010 22:42:15
|
|
|
| Ega PS3 ei tunne mitte mingisuguse nipiga välise NTFS kõvaketta ära (ilma kõvakettaformaati FAT32 peale muutmata?)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.02.2010 22:42:55
|
|
|
@psn info
sry ei ole teemat mingi aeg jälginud ja ei jõua kõiki poste kah läbi lugeda (enamus siin ju läbu). Tänud info eest...
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scaryx
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
|
16.02.2010 09:31:39
|
|
|
| Cander kirjutas: |
| Ega PS3 ei tunne mitte mingisuguse nipiga välise NTFS kõvaketta ära (ilma kõvakettaformaati FAT32 peale muutmata?) |
EI!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
16.02.2010 10:55:26
|
|
|
ma olen ost usa poest eesti krediitkaardiga noprobs
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
16.02.2010 11:24:42
|
|
|
| PeZ kirjutas: |
| ma olen ost usa poest eesti krediitkaardiga noprobs |
sama siin. PS3's üks account USA oma, eesti Krediitkaart küljes.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
16.02.2010 12:46:02
|
|
|
| PeZ kirjutas: |
| ma olen ost usa poest eesti krediitkaardiga noprobs |
Paraku pole EU mänguversioonile DLC'de soetamisel sellest eriti kasu ja vastupidi
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
16.02.2010 17:18:51
|
|
|
| scaryx kirjutas: |
| Cander kirjutas: |
| Ega PS3 ei tunne mitte mingisuguse nipiga välise NTFS kõvaketta ära (ilma kõvakettaformaati FAT32 peale muutmata?) |
EI! |
Siiski, siiski. Leidsin, et Media Server töötab sama hästi kui PS3 taha ühendatud kõvakettana...
Tekkis aga probleem - PS3 ütleb nimelt ükstaspuha millise faili kopeerima hakkamisel (kui faili peale kolmnurgaga minna ning sealt Copy):
Connect service media at the save destination...
Mis asi on PS3 meelest save destination, kuidas seda muuta saab ? Tahaks PlayTV-ga lindistatud Vancouveri ülekanded kiiremas korras Media Serveri abil välisele kõvakettale saata, sest ruumi hakkab väheks jääma.
viimati muutis Cander 16.02.2010 23:44:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
16.02.2010 18:49:49
|
|
|
On siin mõni hinnavaatleja, kes on lasknud oma konsoolil YLOD-i fiksida kohalikel meistrimeestel?
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
16.02.2010 20:04:03
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| On siin mõni hinnavaatleja, kes on lasknud oma konsoolil YLOD-i fiksida kohalikel meistrimeestel? |
Jackinthex, see meistrimees omast arust parandab neid
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SaImu85
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2009
|
16.02.2010 20:28:26
|
|
|
Kulge kas keegi kes seda praega loeb ei viitsiks roovida PSstori minna või oma profiiliga möllata mul peksab segast,et ma ei saa enda regioonilt/kontinendilt sinna sisse just 3h tagasi pealsin Warhawki ja seda ei saa ka pelada nüd minu konto pealt ,on mingi maintance või mida @/&% tavaliselt öeldakse ju.
Edit:Ongi maintenance,huh naba alt hakkas võbisema juba.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
16.02.2010 20:35:37
|
|
|
damn, loe üle ka mida kirjutad enne kui sisesta nuppu vajutad. prrrrrr....
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SaImu85
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2009
|
16.02.2010 20:43:31
|
|
|
/\ Sorry kiire oli ja paanika ka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
16.02.2010 20:44:07
|
|
|
ok
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|