Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 269, 270, 271 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 12.02.2010 09:14:27 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Kusjuures... just sai väikese nostalgiahoo ajendil ostetud järelturult GT3 A-spec. See istub nüüd ilusti laibastunud konsoolis. icon_sad.gif


Hoia "eject" nuppu all (kogu protsessi aeg) ja lülita tagant välja ja siis uuesti sisse tagasi. Siis viskab välja plaadi, kui muidugi päris laip sul konsool ei ole.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2010 09:27:07 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
ivokas kirjutas:
Kusjuures... just sai väikese nostalgiahoo ajendil ostetud järelturult GT3 A-spec. See istub nüüd ilusti laibastunud konsoolis. icon_sad.gif


Hoia "eject" nuppu all (kogu protsessi aeg) ja lülita tagant välja ja siis uuesti sisse tagasi. Siis viskab välja plaadi, kui muidugi päris laip sul konsool ei ole.


Ei toimi. Vilgutab tulesid, lööb korraks vendid käima ja kogu lugu.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 12.02.2010 09:47:55 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
aivo80 kirjutas:
ivokas kirjutas:
Kusjuures... just sai väikese nostalgiahoo ajendil ostetud järelturult GT3 A-spec. See istub nüüd ilusti laibastunud konsoolis. icon_sad.gif


Hoia "eject" nuppu all (kogu protsessi aeg) ja lülita tagant välja ja siis uuesti sisse tagasi. Siis viskab välja plaadi, kui muidugi päris laip sul konsool ei ole.


Ei toimi. Vilgutab tulesid, lööb korraks vendid käima ja kogu lugu.


Siis on sitasti. Mul vähemalt viskas sellega plaadi välja.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2010 09:59:30 vasta tsitaadiga

Vahet pole tegelikult. Remonti see aparaat läheb varem, või hiljem. Seisma ma teda ei jäta.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 16:39:16 vasta tsitaadiga

Hei, pole teemat jälginud ja ei ole ka asjaga kursis, aga kohe uurin. Natukene lugesin, et PS3.el on ka mingi kena probleem, umbes nagu xbox360 RROD ? Poleks elusees sellist nalja arvanud Sony poolt, et konsoole hakkab kärvama sama ladusalt, aga ehk keegi siis seletab kiiresti asja üle mulle ? Ise just vahepeal mõtlesin, et ostaks PS3 - et selle asjaga ometi mingit probleemi ja ikaldust ei ole, aga nüüd loen ja nutan. Kas see probleem siis ükstaskõik mis konsooli versiooniga ?
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.02.2010 16:45:11 vasta tsitaadiga

Probleem on esilekerkinud vana 60GB mudeliga, teistega pole sellist lainet kuulda olnud. Neid 60GB mudeleid pole juba 2007 aasta lõpust toodetud ja praegu on tootmises ainult slim mudelid.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 16:45:46 vasta tsitaadiga

mikk36, Slimiga seda probleemi siis loota ei oleks? Et oleks kindla peale minek icon_cool.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 16:49:32 vasta tsitaadiga

Eks vähesel määral ka teistel launch ps3 konsoolidel seda suremist kuid % ikka kordi väiksem 60gb variantidel. Ja ka 60gb varianti kordi väiksema % kui esimesed xboxid, mis on vast kõik maha surnud.
Hetkel mõlemad praktiliselt elimineerinud YLOD ja RROD võimaluse.


viimati muutis ArvQ 13.02.2010 16:50:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 13.02.2010 16:50:09 vasta tsitaadiga

Ära võib surra ikka, aga see võimalus et otsad annab on väga väike.
Vanadel mudelitel (20GB/60GB) on see YLODi võimalus 6%~10%. Uuematel (40GB/80GB/160GB/250GB) ja Slimidel ei paista seda probleemi eriti esinevat, kuid alati on ka erandeid.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 16:53:50 vasta tsitaadiga

biomehanik kirjutas:
mikk36, Slimiga seda probleemi siis loota ei oleks? Et oleks kindla peale minek icon_cool.gif

Ei ole Slimiga mingit probleemi. Täiesti kindla peale minek.
Kuigi üks kasutaja ostis Sonyst slimi mis enamvähem kohe katki läks icon_biggrin.gif Viga oli miski muu kui YLOD kuid sai ka kohe uue. Eestis 2a garantiid (Pret. esitamise aeg) ja see peaks olema piisav, et maha rahustada icon_smile.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 16:58:34 vasta tsitaadiga

Siis on hea, slim meeldib ka endale. Kust kõige odavamalt võiks saada hetkel 120GB slimi, suuremat ketast nagu vaja ei läheks, kuna extreme gamer pole just. icon_cool.gif Kas kusagilt välismaalt tellides saaks olulisemalt soodsamalt kätte ja kas oleks mõtet üldse (meeldiks kui asjal oleks ikka kindlasti garantii)? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 17:58:44 vasta tsitaadiga

biomehanik, välismaalt osta erilist mõtet pole, kui just keegi ise ära ei too...
Soodsaim hind Eesti peaks olema vist see:
http://www.sonyshop.ee/?sisu=tootekataloog&lang=est&kat=70&mid=5
icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 13.02.2010 18:05:03 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on viitsimist proxidega jännata, siis USA PSN'ist saab täna FlOwi tasuta tirida.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 18:34:59 vasta tsitaadiga

Good info! Flow PSP peal on 5+
PS3 peal pole proovinud... Kas seal see Sixaxis kah avitab ?
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gerhard
HV vaatleja
gerhard

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 21:38:28 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Kui kellelgi on viitsimist proxidega jännata, siis USA PSN'ist saab täna FlOwi tasuta tirida.

Kuidas nendega jamada saab
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Schumi
HV kasutaja
Schumi

liitunud: 09.03.2008




sõnum 14.02.2010 00:49:02 vasta tsitaadiga

Keegi Star Oceani "International" versiooni on ka juba proovinud? Tundub päris korralik RPG olevat.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 14.02.2010 00:55:42 vasta tsitaadiga

Väga juust JRPG on. Ainuke asi mis on korralik mängu juures on battle system, muu on suhteliselt cliche ja üldiselt jura. Hiljuti tuli ka White Knight Chornicles mis on tunduvalt parem (ja ka pikem).
Ainukesed korralikud Star Oceanid olid esimesed kaks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karrrrl
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2010




sõnum 14.02.2010 13:35:10 vasta tsitaadiga

mul juhtus nii, et eile õhtul jooksis mäng kokku, peale seda enam ei viitsinud mängida. Täna hommikul läks mäng tööle ja sain peaaegu mängima, aga jooksis kokku. Tegin restarti ja jõudsin alguse menüüsse ja jooksis kokku, proovisin uuesti ja jooksis siis kokku kus peab starti vajutama. Uus restart ning mäng ei läinud töölegi, viskas mingi errori ette algusega 803... , 3 korda viskas errorit ja tegin uue restardi. Nüüd enam ei ütle isegi, et plaat on sees. Installitud mängud töötavad hästi, kuid plaadiga ei lähe midagi tööle. Kas see on mingi Blu-ray lugeja probleem, kas see on tavaline ning palju sellise asja parandamine maksab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2010 14:43:50 vasta tsitaadiga

kas keegi tasuta flow sa kätte? ise magasin maha icon_sad.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2010 15:20:51 vasta tsitaadiga

ei saand loopis mingit 403 errorit...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 14.02.2010 15:26:28 vasta tsitaadiga

Proxit oli vaja kasutada, seda ma ka mainisin. Niisama USA kontoga seda kätte ei saanudki. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 14.02.2010 15:32:42 vasta tsitaadiga

ma küll sain icon_biggrin.gif
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 14:05:36 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda kas sellel asjal on tõepõhja all -> ostad sony vms poest endale mingid "kaardid" X summa eest. Kaardi peal on number. Trükid selle nr'i PS3'e mingisse kohta sisse ja siis laekub su PS3 kontole kaardi väärtuses olev raha. Ning selle raha eest saad PSN "stuffi" osta. Kui sellel asjal ongi mingit tõde taga siis kas kehtiks see ka siis kui kasutada soome kontot (eestit ei ole PS'il )
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 16:28:16 vasta tsitaadiga

angel, http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_Network_Card
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 16:43:16 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
angel, http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_Network_Card


Keegi nendega tegelenud on? Eestis müüakse näiteks soome vms "konto" kaarte? Ühesõnaga nagu sealt aru sain siis suht -> ostad oma regiooni kaardi (eesti puhul siis uk või soome kuna meil eriti valikut ei ole riigi suhtes). Kaardilt saad koodi mis paneb sulle PSN'i konto peale raha?. Selle raha väärtuses saad endale PSN poest osta kraami mis seostakse ära su kontoga. Kui PS3 lendab siis saab sama konto "taastamisega" kettalt ka mängud tagasi ? S.t ei ole mingit "5 x tirid alla siis osta uuesti" jura?

Keegi ostnud neid võiks natuke ehk rääkida oma kogemusest... Oma U'neti andmeid küll ei hakka sony'le kinkima ning tea kas üldse toimiks kui Eesti kraam ja Soome konto.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 16:45:51 vasta tsitaadiga

kui konsool lendab siis ei saa ju deaktiveerida kontot ja kui kõik 5 konsooli icon_lol.gif lendavad siis on viga kasutajas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 15.02.2010 16:46:26 vasta tsitaadiga

Ostan Rock Band'i lugusid ja muid DLC'sid pidevalt UK PSN kaartide abil. Toimib täpselt nii nagu sa oma küsimustes kirjeldasid. Kuigi vist jah, see 5 konsooli limiit peaks ikka olema. Et kui kardad, et sul konsool taevasse lendab, siis ära accounti kõikide sõpradega jaga. Ühe konsooli peal võid asju kustutada ja uuesti tõmmata piiramatus koguses.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 16:56:07 vasta tsitaadiga

Nu selles suhtes et oletame et ketas lendab konsoolil. Aga mu konto andmed on mul backup'itud vms terve ketta image backup tehtud. Taastan oma backup'i AGA seal ei ole seda mängu tõmmatud (installitud) siis saan ikka piiramatus koguses uuesti tõmmata? Ehk siis seotakse konsooli riistvaraga ära? AGA kui ketas alles jääb ja konsool lendab ning välja vahetatakse kas siis on piiratud arv kordi kui kaua sul see konsool võib lennata kuniks enam mängu ei lubata alla tirida isegi kui sa igatpidi ära audendid et oled sama kasutaja?


Eestis müüb vist neid kaarte Sony Center? Peaks asja uurima... mingi "teenus tasu" on kah kena või kui ostad 300.- kaardi siis maksad ka 300.- ?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 15.02.2010 17:00:00 vasta tsitaadiga

Ma olen ostnud Shopto'st instant code, tuleb mingi ~18 naela 20£-ne kaart ja mõne minutiga SMS'iga kohal. Tõmmata saad kuni viiele erinevale masinale, kettavahetus ei tohiks probleem olla, konsooli enda katkiminek on. Samas, kui sul läheb 5 konsooli rikki, saad helistada Sony mingisse esindusse ja nad seovad su konto vanade konsoolide küljest lahti. AVforums'is oli ühel britil selline ebaõnne periood ja olevat piisanud ühest kiirest telefonikõnest.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 17:07:35 vasta tsitaadiga

angel, Sony Center'is müüdavad kaardid töötavad kõigi EU euro kontodega, ainult UK konto jaoks on vaja naeltega kaarti. 20.-eurone kaart maksab 315.-eek thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 15.02.2010 17:10:41 vasta tsitaadiga

Tasub ka vaadata, kumma raha eest mõistlikum osta on. Mängude koha pealt ei olegi kursis, aga Rock Band'i lood on mõistlikum osta UK poest, sest laias laastus on ühe loo hind 1£ vs 1.5€.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 17:19:29 vasta tsitaadiga

Tänud. Eks uurin asja. Lihtsalt mõni asi seal PSN'is on isegi huvi hakanud pakkuma (kõik ei tundu olevat seal "lüpsame lollidelt raha mõttetu träniga mille fullist välja jätsime" ) icon_cool.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 21:13:37 vasta tsitaadiga

eile just arvutasin Fallout 3 viie DLC hinda:
£ eest 730.69 EEK
€ eest 779.58 EEK

vahe 48.90 EEK € kahjuks

Kus veel peale Shopto £-kaarte müüakse?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 21:15:43 vasta tsitaadiga

Anisse kirjutas:

Kus veel peale Shopto £-kaarte müüakse?


uk poodides
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 22:22:42 vasta tsitaadiga

Anisse, ebays ka, mina ostsin 20£ kaardi vist 18£ga
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 22:30:57 vasta tsitaadiga

mnjah aga igasugu "kohtadest" ostimine peaks ju ka posti vms asja otsa tõmbama? Või mitte? Ise mõtlesin leida neid kaardikesi kuskil Eesti poest... või siis hind nii kirves et ei tasu ära?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 22:38:11 vasta tsitaadiga

korduvalt sellest siin räägitud ju...
võid ostan eesti poest, hind laias laastus sama. aga siis saad ka euro vääringu, mida saad kasutada nendes PSN Storedes, kus euro maksevahendiks.
kuna isiklikult pean UK Storet asjalikumaks ja mugavamaks, siis on sul vaja naela vääringut. seda saab aga ainult uk poest. on kohti kes saadavad sulle karbiversiooni (hea lisakarp tagavaraks), siis post otsa. osad aga saadavad lihtsalt mailile koodi ja kõik (shopto peaks nii tegema).
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 15.02.2010 22:42:15 vasta tsitaadiga

Ega PS3 ei tunne mitte mingisuguse nipiga välise NTFS kõvaketta ära (ilma kõvakettaformaati FAT32 peale muutmata?)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 22:42:55 vasta tsitaadiga

@psn info

sry ei ole teemat mingi aeg jälginud ja ei jõua kõiki poste kah läbi lugeda (enamus siin ju läbu). Tänud info eest...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 16.02.2010 09:31:39 vasta tsitaadiga

Cander kirjutas:
Ega PS3 ei tunne mitte mingisuguse nipiga välise NTFS kõvaketta ära (ilma kõvakettaformaati FAT32 peale muutmata?)


EI!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 16.02.2010 10:55:26 vasta tsitaadiga

ma olen ost usa poest eesti krediitkaardiga noprobs
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2010 11:24:42 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
ma olen ost usa poest eesti krediitkaardiga noprobs


sama siin. PS3's üks account USA oma, eesti Krediitkaart küljes.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2010 12:46:02 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
ma olen ost usa poest eesti krediitkaardiga noprobs

Paraku pole EU mänguversioonile DLC'de soetamisel sellest eriti kasu ja vastupidi icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 16.02.2010 17:18:51 vasta tsitaadiga

scaryx kirjutas:
Cander kirjutas:
Ega PS3 ei tunne mitte mingisuguse nipiga välise NTFS kõvaketta ära (ilma kõvakettaformaati FAT32 peale muutmata?)


EI!


Siiski, siiski. Leidsin, et Media Server töötab sama hästi kui PS3 taha ühendatud kõvakettana...
Tekkis aga probleem - PS3 ütleb nimelt ükstaspuha millise faili kopeerima hakkamisel (kui faili peale kolmnurgaga minna ning sealt Copy):
Connect service media at the save destination...
Mis asi on PS3 meelest save destination, kuidas seda muuta saab ? Tahaks PlayTV-ga lindistatud Vancouveri ülekanded kiiremas korras Media Serveri abil välisele kõvakettale saata, sest ruumi hakkab väheks jääma.


viimati muutis Cander 16.02.2010 23:44:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2010 18:49:49 vasta tsitaadiga

On siin mõni hinnavaatleja, kes on lasknud oma konsoolil YLOD-i fiksida kohalikel meistrimeestel?
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2010 20:04:03 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
On siin mõni hinnavaatleja, kes on lasknud oma konsoolil YLOD-i fiksida kohalikel meistrimeestel?

Jackinthex, see meistrimees omast arust parandab neid

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 16.02.2010 20:28:26 vasta tsitaadiga

Kulge kas keegi kes seda praega loeb ei viitsiks roovida PSstori minna või oma profiiliga möllata mul peksab segast,et ma ei saa enda regioonilt/kontinendilt sinna sisse just 3h tagasi pealsin Warhawki ja seda ei saa ka pelada nüd minu konto pealt ,on mingi maintance või mida @/&% tavaliselt öeldakse ju.
Edit:Ongi maintenance,huh naba alt hakkas võbisema juba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2010 20:35:37 vasta tsitaadiga

damn, loe üle ka mida kirjutad enne kui sisesta nuppu vajutad. prrrrrr....
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 16.02.2010 20:43:31 vasta tsitaadiga

/\ Sorry kiire oli ja paanika ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2010 20:44:07 vasta tsitaadiga

ok icon_razz.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 269, 270, 271 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.