|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
23.01.2010 20:24:52
|
|
|
| TombcaT kirjutas: |
Loodan, et Eesti Feil-Post midagi pekki ei keera. Sellelt jobukarjalt võib muidugi kõike oodata.  |
Kui sul EP teenustega probleeme on, siis soovitan neile kirjutada ja ettepanek teha. Näiteks teavitasin neid sellest, et minu pakk oli surutud postkasti selliselt, et üle poole jäi välja ning mina avastasin selle väljaspoolt täiesti juhuslikult pool päeva hiljem. Vedas, et keegi uudishimulik ära ei virutanud. Nad kusjuures vastasid väga kiirelt, vabandasid ning raporteerisid, et postiljoniga vesteldi sel teemal. Leian, et väga armas neist. Ja kuna seni, pole ükski minu sadadest pakkidest kaduma läinud ega täielikult rikutud, siis ma leian, et EP on üldiselt täiesti oma ülesannete kõrgusel toimiv ettevõte. Loomulikult on seal asju, mis võiksid paremad olla, kuid feilposti nime nad nüüd küll ei vääri.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrtmagi
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.04.2005
|
23.01.2010 21:37:23
|
|
|
| TombcaT kirjutas: |
Minu parimad kogemused on igaljuhul Shopto.net-iga. Viimased 3 mängu on näiteks 3 päevaga tulnud. Ootan huviga oma Mass Effect 2-te. On kellelgi aimu millal nad neid postitama hakkavad. Loodan, et Eesti Feil-Post midagi pekki ei keera. Sellelt jobukarjalt võib muidugi kõike oodata.  |
Palju shopto.net-ist tellides sul tavaliselt postikulu tuleb?
Vaatasin, et seal nt RedAlert 3 maksab alla 4 paundi - palju selle puhul post tuleks? Kas tellid tavaliselt mitu mängu koos või ühe kaupa - kuidas odavam on?
_________________ Lugupidamisega,
mrtmagi |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Superman-
Lõuapoolik

liitunud: 29.01.2009
|
23.01.2010 21:55:43
|
|
|
| Kas keegi teab kust oleks hea osta £50 Playstation Network card läbi interneti(PayPal) ja code tuleb mailile?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
23.01.2010 22:03:55
|
|
|
http://punktid.ee/?psn
Siit peaks kah saama
50 British pounds = 891.874841 Estonian kroons
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Superman-
Lõuapoolik

liitunud: 29.01.2009
|
23.01.2010 22:09:06
|
|
|
| Peaks jah olema väga hea koht aga praegust on mul raha juba PayPali peal. Ehk siis 62 British pounds.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
23.01.2010 22:11:24
|
|
|
Ei kujuta ette kahjuks, kuna ise kasutan ma maximuscards.comi (USA ver)
Et vb keegi teine oskab siin nõu anda
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Superman-
Lõuapoolik

liitunud: 29.01.2009
|
23.01.2010 22:13:32
|
|
|
videogamesplus.ca on väga hea pood. Alla 5 päeva tuleb mäng kohale
Ainus probleem on see ,et seal Playstation network code £50 pole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
24.01.2010 02:22:28
|
|
|
| tsitaat: |
Ainus probleem on see ,et seal Playstation network code £50 pole
|
Mille k*radi pärast peaks mingi Kanada pood UK kontodele PSN kaarte müüma
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Superman-
Lõuapoolik

liitunud: 29.01.2009
|
24.01.2010 09:31:25
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
Ainus probleem on see ,et seal Playstation network code £50 pole
|
Mille k*radi pärast peaks mingi Kanada pood UK kontodele PSN kaarte müüma  |
No mõnes USA poes on olemas £ , $ ja €
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gruuv
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2006
|
26.01.2010 00:05:12
|
|
|
Tellisin MyMemory.com -ist 18.01.2010-l mängu ja sain täna kätte 25.01.2010. Kõik ok, aga karbi nurk on mingi närilise poolt ära näritud
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grander
HV vaatleja
liitunud: 10.12.2009
|
26.01.2010 11:28:29
|
|
|
| gruuv kirjutas: |
Tellisin MyMemory.com -ist 18.01.2010-l mängu ja sain täna kätte 25.01.2010. Kõik ok, aga karbi nurk on mingi närilise poolt ära näritud
 |
Näriline see küll ei olnud Transportimise riskid.
Ütle palun, kuidas sa tellisid MyMemory.com-ist Eestisse? Nad ei saada ju Eestisse asju, neil kodulehel on loetelu riikidest kuhu nad saadavad ja Eestit seal ei ole. Kuidas sa registreerisid ennast sinna? Ma proovisin erinevaid variante ja kui jõuan maksmise leheni, siis mul ei toimi seal ükski nupp. Ehk ma ei saa vajutada ei VISA logo peale, ei Mastercard logo peale jne. Mõtlesin, et leht lihtsalt ei lase mul seda teha kuna mu aadressiks on Eesti. Samuti proovisin kolme erineva browseriga - tulemus sama. Või oskab keegi teine aidata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gruuv
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2006
|
26.01.2010 20:28:31
|
|
|
| grander kirjutas: |
| gruuv kirjutas: |
Tellisin MyMemory.com -ist 18.01.2010-l mängu ja sain täna kätte 25.01.2010. Kõik ok, aga karbi nurk on mingi närilise poolt ära näritud
 |
Näriline see küll ei olnud Transportimise riskid.
Ütle palun, kuidas sa tellisid MyMemory.com-ist Eestisse? Nad ei saada ju Eestisse asju, neil kodulehel on loetelu riikidest kuhu nad saadavad ja Eestit seal ei ole. Kuidas sa registreerisid ennast sinna? Ma proovisin erinevaid variante ja kui jõuan maksmise leheni, siis mul ei toimi seal ükski nupp. Ehk ma ei saa vajutada ei VISA logo peale, ei Mastercard logo peale jne. Mõtlesin, et leht lihtsalt ei lase mul seda teha kuna mu aadressiks on Eesti. Samuti proovisin kolme erineva browseriga - tulemus sama. Või oskab keegi teine aidata? |
Tellisin läbi Amazon.co.uk. Pakk tuli Kanali saarelt, nii et kui summa on üle 22$ peab Eesti tolli jooksma.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
camu
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2005
|
27.01.2010 06:52:45
|
|
|
| Kui täpne amazon.co.uk -st tellides Delivery estimate on?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003

|
27.01.2010 12:05:16
|
|
|
| camu kirjutas: |
| Kui täpne amazon.co.uk -st tellides Delivery estimate on? |
GameCube jõudis 2 päeva ennem lubatust, samuti 2 mängu on tulnud 1 päev varem
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
27.01.2010 14:21:56
|
|
|
| camu, mina olen tavaliselt saanud kas lubatud päeval või päev hiljem.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
camu
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2005
|
27.01.2010 14:42:47
|
|
|
| Kuna amazonist pole enne tellinud ja trackingut pole 9 päeva uuendatud siis mõtlesin, et uurin.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_6
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2009
|
27.01.2010 15:26:15
|
|
|
| camu kirjutas: |
| Kuna amazonist pole enne tellinud ja trackingut pole 9 päeva uuendatud siis mõtlesin, et uurin. |
Minu kogemus see et amazon.co.uk ei suvatse oma trackingut uuendada. Lahenduseks minu puhul oli saidil: http://dhl.de/en.html kasutatava trackingu kasutamine.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
camu
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2005
|
27.01.2010 21:14:18
|
|
|
| martin_6 kirjutas: |
| camu kirjutas: |
| Kuna amazonist pole enne tellinud ja trackingut pole 9 päeva uuendatud siis mõtlesin, et uurin. |
Minu kogemus see et amazon.co.uk ei suvatse oma trackingut uuendada. Lahenduseks minu puhul oli saidil: http://dhl.de/en.html kasutatava trackingu kasutamine. |
Tänan, seda otsising. Ise ei pannud DHL-i lehel tähele seda.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paanz
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2007
|
28.01.2010 21:57:25
|
|
|
Sarin, kokku puutunud küll (poodi küllalt külastanud) ja tõesti, seal on päris head hinnad. Kahjuks jah nagu beastbeats ütles..nii ka on
_________________ PSN: Paanz |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrtmagi
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.04.2005
|
30.01.2010 00:03:48
|
|
|
| camu kirjutas: |
| Kui täpne amazon.co.uk -st tellides Delivery estimate on? |
Jõudis estimate date`st üks päev varem, aga hilja õhtul, seega teatis tuli posti õigel päeval.
_________________ Lugupidamisega,
mrtmagi |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
31.01.2010 03:56:37
|
|
|
tänud hea tagasi sideme eest
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
01.02.2010 11:32:20
|
|
|
netipoed ja tellimine
On see normaalne, et ma tahan ebay'st tellida alla 10 $ sja ja pean maksma kohaletoimetamise eest 60$ ??
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2005
|
01.02.2010 18:22:23
|
|
|
Nii...oleks küsimus sellise lehe nagu www.TheHut.com kohta...Tahan tellida sealt kahte mängu Gridi ja Call of Juarezt kuid ei ole sellelt lehelt varem midagi tellinud...Ja tekibki küsimus ,et kas sealt tellitud asjad lähevad tolli ? Mismoodi see tellimine sealt lehe kaudu toimuks äkki oskate aidata?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.02.2010 18:30:47
|
|
|
| tsitaat: |
Ja tekibki küsimus ,et kas sealt tellitud asjad lähevad tolli ?
|
Jah, kui paki väärtus on suurem kui 22.-eurot
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2005
|
01.02.2010 18:39:00
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
Ja tekibki küsimus ,et kas sealt tellitud asjad lähevad tolli ?
|
Jah, kui paki väärtus on suurem kui 22.-eurot |
kuid kas ma neid kahte mängu eraldi ei saa tellida ? et ei tuleks koos vaid eraldi pakina...selljuhul jäävad mõlemad pakid alla 22euri
ja palju see tollimaks siis on ja mismoodi ma selle tolliga tegelema peaks?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
01.02.2010 19:37:33
|
|
|
| -Re-Flex-, tee kaks eraldi tellimust. Ma arvan, et sel juhul saadavad kindlasti eraldi pakkidena. Tolliga tegeleb Eesti Post, kes võtab paberite vormistamise eest lisatasu 100.-
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
02.02.2010 06:38:02
|
|
|
| -Re-Flex- kirjutas: |
kuid kas ma neid kahte mängu eraldi ei saa tellida ? et ei tuleks koos vaid eraldi pakina...selljuhul jäävad mõlemad pakid alla 22euri  |
Issand küll... õpeta nagu oma last...
Alguses tellid ühe mängu, kui see käes siis tellid järgmise...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
02.02.2010 10:13:35
|
|
|
| Paljud kohad saadavad ise eraldi pakkidena ja osadel on chekout ajal võimalus määrata, kas tahad mänge ühes pakis või eraldi.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
02.02.2010 21:22:23
|
|
|
95% kindel, et ei pea mingit tolli maksma, the hut on ju UK firma ja toimetab seal kanalisaartel kusagil, st EU piires.
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver989
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.04.2006

|
02.02.2010 22:18:02
|
|
|
Ei tea kas on siin varem mainitud, aga Zavvi, Sendit ja TheHut kuuluvad kõik "The Hut Group" alla. Tooted tulevad ühest laost.
CD, DVD ja videomängud pannakse teele Guernsey saarelt, mis ei kuulu EU alla ja seetõttu võib lisanduda tollimaks, kui tellimus on üle 22 EURi.
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Hut_Group
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.02.2010 22:38:14
|
|
|
| tsitaat: |
kuid kas ma neid kahte mängu eraldi ei saa tellida ?
|
aasta kild
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
F3nya
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2008
|
07.02.2010 03:32:04
|
|
|
| oliver989 kirjutas: |
Ei tea kas on siin varem mainitud, aga Zavvi, Sendit ja TheHut kuuluvad kõik "The Hut Group" alla. Tooted tulevad ühest laost.
CD, DVD ja videomängud pannakse teele Guernsey saarelt, mis ei kuulu EU alla ja seetõttu võib lisanduda tollimaks, kui tellimus on üle 22 EURi.
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Hut_Group |
Jaanuaris olen tellinud sõbrale Zavvi'st Assassin's Creed 2 37naela eest, ja ta sai pakki ilusti postkasti ja ei maksnud mingit tolli.
EDIT:
Aga võib olla on se selle pärast, et panin märki tellimusele, et saadeti seda minu sõbrale nagu kingitus, eks mingit ostutšekke pakkis polnud.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unch11
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2010
|
11.02.2010 13:34:53
|
|
|
| Täna sain game.co.uk-st 5 mängu. Kõik pidi olema uued, kuid olid ainult kolm uues pakis, teistel oli märgis - 28 Day Returns Policy, You are guaranteed a no quibble exchange or refund if this product remains sealed, ja pakita. Lihtsalt eelmisel korral tellisin preowned mängu ja see oli samuti pakita ja niisuguse märgisega. Praegu ei saa aru - minu käes uued mängud eks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
11.02.2010 14:29:46
|
|
|
| Need kaks peaks ka olema preowned mängud. Saada kodulehelt supporti kiri ja seleta neile oma probleem ära.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
12.02.2010 22:40:19
|
|
|
Täna sain Zavvist kätte DVD 41£ paki ja ei maksnud mingit tolli.
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
13.02.2010 01:51:54
|
|
|
| The Man, tolli küll ei maksnud, aga kui suur postikulu oli ning kas iga dvd saadeti eraldi tellimusena ?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
13.02.2010 02:12:50
|
|
|
Ma pole 100% kindel, kuid mõned pakid vist zavvist tulevad UK-st ning nendel ei lisandu tolli.
_________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€ |
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
13.02.2010 03:32:29
|
|
|
Postikulu oli 0,99£, sest tellimuseks oli üks dvd-box. Olen varem tellinud korraga mitu mängu ning siis postitati erinevatel päevadel, ei tea millest see sõltub. Postikulu oli siis loomulikult mängude arv * 0,99£.
Kõik olid laos ja valmis saatmiseks 24h.
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
F3nya
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2008
|
14.02.2010 00:56:03
|
|
|
| The Man kirjutas: |
| Täna sain Zavvist kätte DVD 41£ paki ja ei maksnud mingit tolli. |
ostutšekk oli pakkis ka?
| malukas kirjutas: |
| Ma pole 100% kindel, kuid mõned pakid vist zavvist tulevad UK-st ning nendel ei lisandu tolli. |
Saatsin nendele kirja, sain vastust et kõik nende asjad saadetakse Guernsey'st.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.02.2010 01:04:29
|
|
|
F3nya, Zavvi saadetistel on kauba hind pakil kirjas (paki sees arve); postikulu ainult ei kajastata kuskil + iga eseme saadavad eraldi...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
14.02.2010 10:46:05
|
|
|
| malukas kirjutas: |
Minu 2 viimast pakki, mis tellisin zavvist, ei tulnud Guernsey'st  |
pics or it didn't happen
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.02.2010 12:40:16
|
|
|
| malukas kirjutas: |
Minu 2 viimast pakki, mis tellisin zavvist, ei tulnud Guernsey'st  |
Kas pakil kollane kleeps on
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
14.02.2010 13:33:51
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| malukas kirjutas: |
Minu 2 viimast pakki, mis tellisin zavvist, ei tulnud Guernsey'st  |
Kas pakil kollane kleeps on  |
Pole pakke alles enam, et vaadata . Muidu koht kus tuli peaks olema "Coventry" vms.
_________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€ |
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
15.02.2010 10:07:51
|
|
|
| Pärast paariaastast regulaarset Gamest tellimist siis eelmine nädal tekkis ka esimene probleem, uue mängu asemel tuli mitte kiles ja see 28 päeva tagastusõigusega kleepsuga karp. Lahti seda kiskuma ei hakanud vaid saatsin kohe game kirja kus küsisin, et kas tõesti on mulle uue pähe preowned mäng saadetud? Vastuseks oli see, et ma avaksin karbi ja vaataksin, kas mäng on ka reaalselt kasutamisjälgedega, sest on juhuseid kus kile pakendi ümber on viga saanud ja see eemaldatakse ning asendatakse siis selle kleepsuga. Tegin siis karbi lahti ja tõesti mäng on uus, plaadil polnud tolmukübetki, rääkima mingitest kasutusjälgedest ja raamatut ei olnud ka keegi kordagi puutunud. Lihtsalt teadmiseks teistele kes võivad sama asja otsa sattuda ( kasutajal Unch11 oli paar posti üleval vist sama teema).
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jerome
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2006
|
15.02.2010 13:34:40
|
|
|
| oliver989 kirjutas: |
Ei tea kas on siin varem mainitud, aga Zavvi, Sendit ja TheHut kuuluvad kõik "The Hut Group" alla. Tooted tulevad ühest laost.
CD, DVD ja videomängud pannakse teele Guernsey saarelt, mis ei kuulu EU alla ja seetõttu võib lisanduda tollimaks, kui tellimus on üle 22 EURi.
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Hut_Group |
Tegelikult ei tohiks lisanduda.
Kolm kroonivaldust ei kuulu EL-i, see on tõsi, kuid tulenevalt liitumisleppest rakendub neile kaupade vaba liikumise põhimõte. See tähendab, et tolli pole. Seetõttu kolivadki paljud UK postimüügietevõtted Kanalisaartele, kus käibemaks on null.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|