Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 23.01.2010 20:24:52 vasta tsitaadiga

TombcaT kirjutas:
Loodan, et Eesti Feil-Post midagi pekki ei keera. Sellelt jobukarjalt võib muidugi kõike oodata. icon_confused.gif
Kui sul EP teenustega probleeme on, siis soovitan neile kirjutada ja ettepanek teha. Näiteks teavitasin neid sellest, et minu pakk oli surutud postkasti selliselt, et üle poole jäi välja ning mina avastasin selle väljaspoolt täiesti juhuslikult pool päeva hiljem. Vedas, et keegi uudishimulik ära ei virutanud. Nad kusjuures vastasid väga kiirelt, vabandasid ning raporteerisid, et postiljoniga vesteldi sel teemal. Leian, et väga armas neist. Ja kuna seni, pole ükski minu sadadest pakkidest kaduma läinud ega täielikult rikutud, siis ma leian, et EP on üldiselt täiesti oma ülesannete kõrgusel toimiv ettevõte. Loomulikult on seal asju, mis võiksid paremad olla, kuid feilposti nime nad nüüd küll ei vääri.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mrtmagi
Kreisi kasutaja


liitunud: 02.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2010 21:37:23 vasta tsitaadiga

TombcaT kirjutas:
Minu parimad kogemused on igaljuhul Shopto.net-iga. Viimased 3 mängu on näiteks 3 päevaga tulnud. Ootan huviga oma Mass Effect 2-te. On kellelgi aimu millal nad neid postitama hakkavad. Loodan, et Eesti Feil-Post midagi pekki ei keera. Sellelt jobukarjalt võib muidugi kõike oodata. icon_confused.gif


Palju shopto.net-ist tellides sul tavaliselt postikulu tuleb?

Vaatasin, et seal nt RedAlert 3 maksab alla 4 paundi - palju selle puhul post tuleks? Kas tellid tavaliselt mitu mängu koos või ühe kaupa - kuidas odavam on?

_________________
Lugupidamisega,
mrtmagi
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Superman-
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 29.01.2009




sõnum 23.01.2010 21:55:43 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kust oleks hea osta £50 Playstation Network card läbi interneti(PayPal) ja code tuleb mailile?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 23.01.2010 22:03:55 vasta tsitaadiga

http://punktid.ee/?psn

Siit peaks kah saama


50 British pounds = 891.874841 Estonian kroons

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Superman-
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 29.01.2009




sõnum 23.01.2010 22:09:06 vasta tsitaadiga

Peaks jah olema väga hea koht aga praegust on mul raha juba PayPali peal. Ehk siis 62 British pounds.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 23.01.2010 22:11:24 vasta tsitaadiga

Ei kujuta ette kahjuks, kuna ise kasutan ma maximuscards.comi (USA ver)

Et vb keegi teine oskab siin nõu anda icon_redface.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Superman-
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 29.01.2009




sõnum 23.01.2010 22:13:32 vasta tsitaadiga

videogamesplus.ca on väga hea pood. Alla 5 päeva tuleb mäng kohale thumbs_up.gif
Ainus probleem on see ,et seal Playstation network code £50 pole icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2010 02:22:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ainus probleem on see ,et seal Playstation network code £50 pole

Mille k*radi pärast peaks mingi Kanada pood UK kontodele PSN kaarte müüma icon_eek.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Superman-
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 29.01.2009




sõnum 24.01.2010 09:31:25 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Ainus probleem on see ,et seal Playstation network code £50 pole

Mille k*radi pärast peaks mingi Kanada pood UK kontodele PSN kaarte müüma icon_eek.gif

No mõnes USA poes on olemas £ , $ ja €
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gruuv
HV vaatleja
gruuv

liitunud: 27.12.2006




sõnum 26.01.2010 00:05:12 vasta tsitaadiga

Tellisin MyMemory.com -ist 18.01.2010-l mängu ja sain täna kätte 25.01.2010. Kõik ok, aga karbi nurk on mingi närilise poolt ära näritud icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grander
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 26.01.2010 11:28:29 vasta tsitaadiga

gruuv kirjutas:
Tellisin MyMemory.com -ist 18.01.2010-l mängu ja sain täna kätte 25.01.2010. Kõik ok, aga karbi nurk on mingi närilise poolt ära näritud icon_biggrin.gif



Näriline see küll ei olnud icon_eek.gif Transportimise riskid.

Ütle palun, kuidas sa tellisid MyMemory.com-ist Eestisse? Nad ei saada ju Eestisse asju, neil kodulehel on loetelu riikidest kuhu nad saadavad ja Eestit seal ei ole. Kuidas sa registreerisid ennast sinna? Ma proovisin erinevaid variante ja kui jõuan maksmise leheni, siis mul ei toimi seal ükski nupp. Ehk ma ei saa vajutada ei VISA logo peale, ei Mastercard logo peale jne. Mõtlesin, et leht lihtsalt ei lase mul seda teha kuna mu aadressiks on Eesti. Samuti proovisin kolme erineva browseriga - tulemus sama. Või oskab keegi teine aidata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gruuv
HV vaatleja
gruuv

liitunud: 27.12.2006




sõnum 26.01.2010 20:28:31 vasta tsitaadiga

grander kirjutas:
gruuv kirjutas:
Tellisin MyMemory.com -ist 18.01.2010-l mängu ja sain täna kätte 25.01.2010. Kõik ok, aga karbi nurk on mingi närilise poolt ära näritud icon_biggrin.gif



Näriline see küll ei olnud icon_eek.gif Transportimise riskid.

Ütle palun, kuidas sa tellisid MyMemory.com-ist Eestisse? Nad ei saada ju Eestisse asju, neil kodulehel on loetelu riikidest kuhu nad saadavad ja Eestit seal ei ole. Kuidas sa registreerisid ennast sinna? Ma proovisin erinevaid variante ja kui jõuan maksmise leheni, siis mul ei toimi seal ükski nupp. Ehk ma ei saa vajutada ei VISA logo peale, ei Mastercard logo peale jne. Mõtlesin, et leht lihtsalt ei lase mul seda teha kuna mu aadressiks on Eesti. Samuti proovisin kolme erineva browseriga - tulemus sama. Või oskab keegi teine aidata?


Tellisin läbi Amazon.co.uk. Pakk tuli Kanali saarelt, nii et kui summa on üle 22$ peab Eesti tolli jooksma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 27.01.2010 06:52:45 vasta tsitaadiga

Kui täpne amazon.co.uk -st tellides Delivery estimate on?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 12:05:16 vasta tsitaadiga

camu kirjutas:
Kui täpne amazon.co.uk -st tellides Delivery estimate on?


GameCube jõudis 2 päeva ennem lubatust, samuti 2 mängu on tulnud 1 päev varem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 14:21:56 vasta tsitaadiga

camu, mina olen tavaliselt saanud kas lubatud päeval või päev hiljem.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 27.01.2010 14:42:47 vasta tsitaadiga

Kuna amazonist pole enne tellinud ja trackingut pole 9 päeva uuendatud siis mõtlesin, et uurin.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_6
HV vaatleja
martin_6

liitunud: 24.06.2009




sõnum 27.01.2010 15:26:15 vasta tsitaadiga

camu kirjutas:
Kuna amazonist pole enne tellinud ja trackingut pole 9 päeva uuendatud siis mõtlesin, et uurin.


Minu kogemus see et amazon.co.uk ei suvatse oma trackingut uuendada. Lahenduseks minu puhul oli saidil: http://dhl.de/en.html kasutatava trackingu kasutamine.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 27.01.2010 21:14:18 vasta tsitaadiga

martin_6 kirjutas:
camu kirjutas:
Kuna amazonist pole enne tellinud ja trackingut pole 9 päeva uuendatud siis mõtlesin, et uurin.


Minu kogemus see et amazon.co.uk ei suvatse oma trackingut uuendada. Lahenduseks minu puhul oli saidil: http://dhl.de/en.html kasutatava trackingu kasutamine.

Tänan, seda otsising. Ise ei pannud DHL-i lehel tähele seda.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 28.01.2010 13:32:39 vasta tsitaadiga

Hey.

Kas keegi selle poega on kokku puutunud?

http://www.chipsworld.co.uk

suht ilusad hinnad.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.01.2010 15:29:39 vasta tsitaadiga

Sarin, Eestisse ju ei saadeta...
"We only deliver to addresses in the UK and Ireland."
http://www.chipsworld.co.uk/orders.info?q=orders1&queryType=1

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paanz
HV vaatleja
paanz

liitunud: 13.12.2007




sõnum 28.01.2010 21:57:25 vasta tsitaadiga

Sarin, kokku puutunud küll (poodi küllalt külastanud) ja tõesti, seal on päris head hinnad. Kahjuks jah nagu beastbeats ütles..nii ka on icon_confused.gif
_________________
PSN: Paanz
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrtmagi
Kreisi kasutaja


liitunud: 02.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 00:03:48 vasta tsitaadiga

camu kirjutas:
Kui täpne amazon.co.uk -st tellides Delivery estimate on?


Jõudis estimate date`st üks päev varem, aga hilja õhtul, seega teatis tuli posti õigel päeval.

_________________
Lugupidamisega,
mrtmagi
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 31.01.2010 03:56:37 vasta tsitaadiga

tänud hea tagasi sideme eest icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 01.02.2010 11:32:20 vasta tsitaadiga

netipoed ja tellimine

On see normaalne, et ma tahan ebay'st tellida alla 10 $ sja ja pean maksma kohaletoimetamise eest 60$ ?? icon_eek.gif

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.02.2010 11:45:35 vasta tsitaadiga

KIVIKUJU, on küll - müüja määrab "mängureeglid"; kui pakkumine ei meeldi, otsi mõni teine icon_wink.gif
P.S eBay jaoks eraldi teema ka olemas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=183734

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 01.02.2010 18:22:23 vasta tsitaadiga

Nii...oleks küsimus sellise lehe nagu www.TheHut.com kohta...Tahan tellida sealt kahte mängu Gridi ja Call of Juarezt kuid ei ole sellelt lehelt varem midagi tellinud...Ja tekibki küsimus ,et kas sealt tellitud asjad lähevad tolli ? Mismoodi see tellimine sealt lehe kaudu toimuks äkki oskate aidata? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.02.2010 18:30:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja tekibki küsimus ,et kas sealt tellitud asjad lähevad tolli ?

Jah, kui paki väärtus on suurem kui 22.-eurot

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 01.02.2010 18:39:00 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Ja tekibki küsimus ,et kas sealt tellitud asjad lähevad tolli ?

Jah, kui paki väärtus on suurem kui 22.-eurot

kuid kas ma neid kahte mängu eraldi ei saa tellida ? et ei tuleks koos vaid eraldi pakina...selljuhul jäävad mõlemad pakid alla 22euri icon_rolleyes.gif
ja palju see tollimaks siis on ja mismoodi ma selle tolliga tegelema peaks? icon_redface.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 19:37:33 vasta tsitaadiga

-Re-Flex-, tee kaks eraldi tellimust. Ma arvan, et sel juhul saadavad kindlasti eraldi pakkidena. Tolliga tegeleb Eesti Post, kes võtab paberite vormistamise eest lisatasu 100.-
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 06:38:02 vasta tsitaadiga

-Re-Flex- kirjutas:
kuid kas ma neid kahte mängu eraldi ei saa tellida ? et ei tuleks koos vaid eraldi pakina...selljuhul jäävad mõlemad pakid alla 22euri icon_rolleyes.gif

Issand küll... õpeta nagu oma last... icon_smile.gif

Alguses tellid ühe mängu, kui see käes siis tellid järgmise... icon_wink.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 02.02.2010 10:13:35 vasta tsitaadiga

Paljud kohad saadavad ise eraldi pakkidena ja osadel on chekout ajal võimalus määrata, kas tahad mänge ühes pakis või eraldi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 02.02.2010 21:22:23 vasta tsitaadiga

95% kindel, et ei pea mingit tolli maksma, the hut on ju UK firma ja toimetab seal kanalisaartel kusagil, st EU piires.
_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 02.02.2010 21:41:13 vasta tsitaadiga

The hut kaudu tellides tuleb tollimaks juurde kui summa ületab 22 EUR.
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.02.2010 22:18:02 vasta tsitaadiga

Ei tea kas on siin varem mainitud, aga Zavvi, Sendit ja TheHut kuuluvad kõik "The Hut Group" alla. Tooted tulevad ühest laost.
CD, DVD ja videomängud pannakse teele Guernsey saarelt, mis ei kuulu EU alla ja seetõttu võib lisanduda tollimaks, kui tellimus on üle 22 EURi.

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Hut_Group
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 22:38:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuid kas ma neid kahte mängu eraldi ei saa tellida ?

aasta kild

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F3nya
HV kasutaja
F3nya

liitunud: 09.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2010 03:32:04 vasta tsitaadiga

oliver989 kirjutas:
Ei tea kas on siin varem mainitud, aga Zavvi, Sendit ja TheHut kuuluvad kõik "The Hut Group" alla. Tooted tulevad ühest laost.
CD, DVD ja videomängud pannakse teele Guernsey saarelt, mis ei kuulu EU alla ja seetõttu võib lisanduda tollimaks, kui tellimus on üle 22 EURi.

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Hut_Group


Jaanuaris olen tellinud sõbrale Zavvi'st Assassin's Creed 2 37naela eest, ja ta sai pakki ilusti postkasti ja ei maksnud mingit tolli.
EDIT:
Aga võib olla on se selle pärast, et panin märki tellimusele, et saadeti seda minu sõbrale nagu kingitus, eks mingit ostutšekke pakkis polnud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unch11
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2010




sõnum 11.02.2010 13:34:53 vasta tsitaadiga

Täna sain game.co.uk-st 5 mängu. Kõik pidi olema uued, kuid olid ainult kolm uues pakis, teistel oli märgis - 28 Day Returns Policy, You are guaranteed a no quibble exchange or refund if this product remains sealed, ja pakita. Lihtsalt eelmisel korral tellisin preowned mängu ja see oli samuti pakita ja niisuguse märgisega. Praegu ei saa aru - minu käes uued mängud eks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 14:29:46 vasta tsitaadiga

Need kaks peaks ka olema preowned mängud. Saada kodulehelt supporti kiri ja seleta neile oma probleem ära.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 12.02.2010 22:40:19 vasta tsitaadiga

Täna sain Zavvist kätte DVD 41£ paki ja ei maksnud mingit tolli.
_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 01:51:54 vasta tsitaadiga

The Man, tolli küll ei maksnud, aga kui suur postikulu oli ning kas iga dvd saadeti eraldi tellimusena ?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 13.02.2010 02:12:50 vasta tsitaadiga

Ma pole 100% kindel, kuid mõned pakid vist zavvist tulevad UK-st ning nendel ei lisandu tolli.
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 13.02.2010 03:32:29 vasta tsitaadiga

Postikulu oli 0,99£, sest tellimuseks oli üks dvd-box. Olen varem tellinud korraga mitu mängu ning siis postitati erinevatel päevadel, ei tea millest see sõltub. Postikulu oli siis loomulikult mängude arv * 0,99£.
Kõik olid laos ja valmis saatmiseks 24h.

_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F3nya
HV kasutaja
F3nya

liitunud: 09.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2010 00:56:03 vasta tsitaadiga

The Man kirjutas:
Täna sain Zavvist kätte DVD 41£ paki ja ei maksnud mingit tolli.

ostutšekk oli pakkis ka?

malukas kirjutas:
Ma pole 100% kindel, kuid mõned pakid vist zavvist tulevad UK-st ning nendel ei lisandu tolli.

Saatsin nendele kirja, sain vastust et kõik nende asjad saadetakse Guernsey'st.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2010 01:04:29 vasta tsitaadiga

F3nya, Zavvi saadetistel on kauba hind pakil kirjas (paki sees arve); postikulu ainult ei kajastata kuskil + iga eseme saadavad eraldi...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 14.02.2010 01:10:39 vasta tsitaadiga

Minu 2 viimast pakki, mis tellisin zavvist, ei tulnud Guernsey'st icon_biggrin.gif
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2010 10:46:05 vasta tsitaadiga

malukas kirjutas:
Minu 2 viimast pakki, mis tellisin zavvist, ei tulnud Guernsey'st icon_biggrin.gif


pics or it didn't happen
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2010 12:40:16 vasta tsitaadiga

malukas kirjutas:
Minu 2 viimast pakki, mis tellisin zavvist, ei tulnud Guernsey'st icon_biggrin.gif

Kas pakil kollane kleeps on icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 14.02.2010 13:33:51 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
malukas kirjutas:
Minu 2 viimast pakki, mis tellisin zavvist, ei tulnud Guernsey'st icon_biggrin.gif

Kas pakil kollane kleeps on icon_rolleyes.gif


Pole pakke alles enam, et vaadata icon_sad.gif. Muidu koht kus tuli peaks olema "Coventry" vms.

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 10:07:51 vasta tsitaadiga

Pärast paariaastast regulaarset Gamest tellimist siis eelmine nädal tekkis ka esimene probleem, uue mängu asemel tuli mitte kiles ja see 28 päeva tagastusõigusega kleepsuga karp. Lahti seda kiskuma ei hakanud vaid saatsin kohe game kirja kus küsisin, et kas tõesti on mulle uue pähe preowned mäng saadetud? Vastuseks oli see, et ma avaksin karbi ja vaataksin, kas mäng on ka reaalselt kasutamisjälgedega, sest on juhuseid kus kile pakendi ümber on viga saanud ja see eemaldatakse ning asendatakse siis selle kleepsuga. Tegin siis karbi lahti ja tõesti mäng on uus, plaadil polnud tolmukübetki, rääkima mingitest kasutusjälgedest ja raamatut ei olnud ka keegi kordagi puutunud. Lihtsalt teadmiseks teistele kes võivad sama asja otsa sattuda ( kasutajal Unch11 oli paar posti üleval vist sama teema).
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jerome
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 15.02.2010 13:34:40 vasta tsitaadiga

oliver989 kirjutas:
Ei tea kas on siin varem mainitud, aga Zavvi, Sendit ja TheHut kuuluvad kõik "The Hut Group" alla. Tooted tulevad ühest laost.
CD, DVD ja videomängud pannakse teele Guernsey saarelt, mis ei kuulu EU alla ja seetõttu võib lisanduda tollimaks, kui tellimus on üle 22 EURi.

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Hut_Group


Tegelikult ei tohiks lisanduda.
Kolm kroonivaldust ei kuulu EL-i, see on tõsi, kuid tulenevalt liitumisleppest rakendub neile kaupade vaba liikumise põhimõte. See tähendab, et tolli pole. Seetõttu kolivadki paljud UK postimüügietevõtted Kanalisaartele, kus käibemaks on null.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.