Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 266, 267, 268  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 04.02.2010 01:01:58 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
BC2 siit ma tulen icon_smile.gif
võiks veel sama hinnaga ka saada nagu MW2 siis oleks superb thumbs_up.gif
Ehm, kuidas nii? MW2 hind oli just täielik kirves ju. PC peal näiteks 100-200.- kr kallim, kui muud uued ning oodatud mängud tavaliselt icon_confused.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008




sõnum 04.02.2010 01:31:18 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
caarel123 kirjutas:
BC2 siit ma tulen icon_smile.gif
võiks veel sama hinnaga ka saada nagu MW2 siis oleks superb thumbs_up.gif
Ehm, kuidas nii? MW2 hind oli just täielik kirves ju. PC peal näiteks 100-200.- kr kallim, kui muud uued ning oodatud mängud tavaliselt icon_confused.gif

usun, et ta räägib vene keelsest.

enivei nuke värk parandatud aga pole ju loogiline kui üks tüüp saab ühe mapi jooksul ~11 stealth bomber'it care packagest, btw polnud host.
igatahes väljaviskamist enam mul ei ole esinenud va see et ühe korra pani mäng hosti vahetusel pange.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kemmu
HV kasutaja
kemmu

liitunud: 13.08.2003




sõnum 04.02.2010 11:31:55 vasta tsitaadiga

mis jama selle patch_mp.ff is different from the server erroriga on?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008




sõnum 04.02.2010 12:39:51 vasta tsitaadiga

kemmu kirjutas:
mis jama selle patch_mp.ff is different from the server erroriga on?


pane selle teema otsingus patch_mp ja leiad lingi ning asenda see.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 04.02.2010 13:12:17 vasta tsitaadiga

Kuskohast oleks kõige odavam osta MW2-te?
Mälean, et kui see välja tuli siis mingi HV tegelase käest ostsin key mille sisestasin Steami ja sain mängu kätte.
Enam keegi ei müüa sedasi?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 04.02.2010 13:21:18 vasta tsitaadiga

dnl kirjutas:
Hah uus Call of Duty juba Novembris??

Spoiler Spoiler Spoiler

Njah, tundub, et see hakkab nüüd juba standardiks muutuma. IW laseb talvel CoD mängu välja, Treyarch laseb järgmine talv IW mängu uuesti välja, lihtsalt paneb uued skinnid peale, siis järgmine aasta talv teeb IW uue mängu valmis ning peale seda on jälle Treyarchi kord uued skinnid peale lükata.

Ei väga hea äriplaan minu meelest, raha ajavad nad sel viisil kindlasti kõvasti sisse ning samal ajal tuleb tööd teha minimaalselt. Mängude kvaliteet on muidugi teisejärguline.

PS! Kes tahab kihla vedada, et ka uuel CoD'il pole dedi servereid ega mod supporti? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008




sõnum 04.02.2010 14:08:52 vasta tsitaadiga

LightsabeR pole pointi kihla vedada kui suht suure tõenäosusega pole dedicated servusi. juhul kui nad just ise aru ei saa, et nad keerasid jama kokku ja näevad et iwnet tekitab neile rohkem tööd kui mingid dedi servud.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.02.2010 14:16:10 vasta tsitaadiga

Kellelgil on aimu mis see uus patch siis tegi?

ver .182


Üldiselt olen ma juba praegu suht kindel, et varsti on kõik mängud konsoolide stiilis MP-ga... ja võibolla ka varsti näeme situatsioon kus PC, Xbox,PS omanikud kõik koos rõõmsalt läbisegi mängivad.

IWnetil pole häda sittagi... ainuke asi, et nad võiks tõesti lubada mingeid dedicated relay servereid luua.
Mis siis asukoha põhiselt oskaks inimesi ühte punti pista.

Proovisin siin kordamööda cod4 ja cod6.. no tee mis tahad aga cod6 on ikka parem, huvitavam jne... ainult jah see IWnet rsk... no....
Eile ka see IWnet valis hostiks mingi miki kellel ilmselt oli 286 40mhz... no täiesti võimatu oli, ping oli super aga lihtsalt lagis - järelikult oli hosti pc räme juust

destiny12 kirjutas:
Kuskohast oleks kõige odavam osta MW2-te?
Mälean, et kui see välja tuli siis mingi HV tegelase käest ostsin key mille sisestasin Steami ja sain mängu kätte.
Enam keegi ei müüa sedasi?


osta gamepood.ee -st või kuskilt venekeelne versioon 200 eeku, copy english language asjad peale ja ongi nagu päris english vers.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008




sõnum 04.02.2010 14:58:40 vasta tsitaadiga

sitta see ping kui ei laggi , oleks vähemalt võimalus mapi valida ja siis paneks otsima. perse eile ei saanud näiteks mitte ainsat kordagi deraili mängida ( isegi ei olnud kordagi ees )
mingi 3-4x järjest quarry vms. nii siiber oli sellest. + eriti närvi ajas see kah et tahtsin SD mängida ja pms igakord viskas sellisesse mängu kus oli 1 round võidu/kaotuseni
SD's võiks suurem limiit kah olla parimal juhul saab 7 roundi mängida. ebarvõrdsete tiimidega ainult 4round.

okei see patch_mp.ff error on uus ja see vana ei lahenda seda probleemi :/
fuck ja ma andsin veel lubaduse et täna teen viimased 4 levelit 1prestigest ära ja siis nädalvahetusega teen prestige 2 ära aga nojah ei saa mängidagi ju :/
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 04.02.2010 15:03:55 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
Üldiselt olen ma juba praegu suht kindel, et varsti on kõik mängud konsoolide stiilis MP-ga... ja võibolla ka varsti näeme situatsioon kus PC, Xbox,PS omanikud kõik koos rõõmsalt läbisegi mängivad.

Siis peavad nad kas konsoolidele hiired ja klaviatuurid külge keevitama või sundima arvuti kasutajaid pulte kasutama. Vastasel juhul omavad PC mängurid konsooli kasutajad pooleks.

Teine variant on muidugi mängud igasuguseid handicap'e täis toppida (auto-lock aiming jne), et PC mängurite eelist vähendada.
ottf kirjutas:

IWnetil pole häda sittagi... ainuke asi, et nad võiks tõesti lubada mingeid dedicated relay servereid luua.
Mis siis asukoha põhiselt oskaks inimesi ühte punti pista.

Huvitav lause. Kõigepealt ütled, et häda pole sittagi ja siis kohe seejärel, et oleks dedi servereid vaja. :p

Häda on IW netil kõvasti. Kui ikka igas serveris on kõvasti mängijaid, kelle ping on ~200, siis ei saa mitte kuidagi väita, et midagi häda pole. Kas sa arvad, et nad niisama tegid selle 4 bar ping display, selle asemel, et pingi numbrite näol kuvada? See on ilmselge viis varjata tavakasutajate eest seda, kui sitt ping neil tegelikult on. 3 bar'i tähendab ju seda, et ping on 100-200, mis on ikka FPS mängu jaoks täiesti lubamatu.
ottf kirjutas:

Proovisin siin kordamööda cod4 ja cod6.. no tee mis tahad aga cod6 on ikka parem, huvitavam jne... ainult jah see IWnet rsk... no....

See on maitse asi. Minu silmis on MW2 täielik käkk.

1) kuna pole dedi servereid, ei saa kindla community'ga mängida. Mulle ei paku pinget mingite suvaliste inimeste vastu mängida, kelle tase on täiesti seinast seina. Pole just eriti huvitav mängida tiimikaaslastega, kes on nii kobad, et nende peale ei saa absoluutselt loota. Sama moodi pole huvitav mängida inimeste vastu, kes üldse mängida ei oska ja lõpetada rounde mingite 50-5 score'dega.

CoD4'jas otsisin endale paar head promod serverit, kus käis enamasti normaalse tasemega rahvas mängimas, ja oligi kõik. Polnud mingeid probleeme, 90% ajast olid kaasmängijad kompetentsed ja ma sain täiel rinnal mängu nautida.

2) kuna pole dedi servereid, siis on väga tülikas leida korralikke ~50-70 ping hoste. Kuid ka hea hosti leidmine või siis ise hostiks saamine ei lahenda probleemi, kuna paljud kaasmängijad on ikkagi 100-200 pingiga. Tavakasutaja arvab, et 2-3 pulka on täiesti mängitav. Kõik see tekitab olukorra, kus mängijate oskused loevad aina vähem ning pingid muutuvad üha tähtsamaks.

CoD4'jas seda probleemi polnud, kuna: a) ping'i kuvati numbritega ning enamikele oli teada, et üle 100 ping on juba kehva võitu; b) korralikes serverites said kõrge pingiga mängijad auto-kick'i.

3) IWnet takistab mod'ide loomist. See tähendab, et kõik peavad mängima standard mängu ning neil, kes sooviks mängu natuke tõsisemalt võtta, pole selleks võimalust.

4) IWneti tõttu pead iga roundi vahel lobby's istuma, mis on täielik aja raiskamine.

CoD4'jas algas järgmine map pea kohe ning kui oli admin serveris, siis sai ka soovi korral mape vahetada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.02.2010 15:07:55 vasta tsitaadiga

sry kui rumal küsimus aga kas see lag siis loeb sellest kui kiire/hea arvuti sul on et sellist mängu võrgus mängida icon_redface.gif ? tahaks nagu teada äkki ma peaks ma mingeid settinguid allapoole võtma kuna seda SP osa mängisin siis , olid kõik settingud põhjas 4X AA see oli muidugi ka max mis sai panna ja 1920X1200 reso peal jooksis täiesti puhtalt mäng icon_rolleyes.gif et peaks ehk midaig vahest vähemaks keerama kuna vahest on mingi mäng küll et nagu jõnksutab kuidagi :S ja mina ei saa sellele ka ikka pihta kuidas need teised vennad nii kiire reageeringuga on icon_neutral.gif vahest satun nagu seal võrgumängus kellegagi vastamisi üks ühele aga vastane on ikka kiirem ... milles see viga on ? olen ka päris palju shootereid mänginud peaks nagu kogemust ikka olema et nii kiiresti reageerida nagu nemad seal... isegi kui nad ei kasuta mingit cheate sest selline asi pole küll aus icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 04.02.2010 15:12:45 vasta tsitaadiga

Gap, see on su pingi viga. Kui sa satud hea hostiga serverisse, kus kõigil on ilus ja kena mängida, siis loeb reaktsioon.
Aga kui vaenlase ping, kellega sa vastamisi olid, on nt 50-60ms ja sinu ping on 120ms, sa võid teda enne lasta, kuid serverit see ei koti ja ta saab su ikka enne maha.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.02.2010 15:26:39 vasta tsitaadiga

Jah võib tunduda imelik lause aga tõepoolest imo on IWnet hea kuid võiks juures olla siis ülalmainitud lahendus või tõesti ded serverid siis.

See, et mängu modida ei saa mulle samuti meeldib.. muidu kõik modivad omal selle mängu nii ära, et paha hakkab.. eks ikka moditakse sinna suunda, et võimalikult palju eelist saada vastaste üle, mis muud.

Näiteks netcode modimine mis CS-i ajast on vägagi tuttav teema, olen ise "vanadel headel" aegadel olnud igast eesti servude adminn ning neid ka teinud siis tean suht hästi mida annab teha ja mida mitte - kuidas tõsise netcode modimisega on võimalik mäng ülimõnusalt jooksma panna <- nende suhtes kellel pole moditud confi icon_biggrin.gif

Mis puudutab 50 vs. 120 pingi siis jah ideeliselt ongi nii, et 50ms vend näeb 120ms-i oma ennem ja laseb kah ennem kuid standardina on tänapäeval netcode moditud 150-200 pingi kanti. ehk siis 50 ms jorss võib tulistada küll aga tema kuulid ei registreeri ennem kui 120 ms-i kuti vastu on võrreldud, et kuidas ka temal see asi tema "pildis" toimus ning sealt tuleb siis a'la keskmine ja server otsustab kes sureb, kes elab. (Tugeva netcode modiga jääb võitjaks alati väiksema pingiga tegelane ofc)

Sellest ka killcammides jms. tihti võid vaadata, et killshott oli täiesti mööda lastud kuid kutt ikka suri icon_smile.gif


Eks see mw1 vs mw2 on tõesti maitse asi.. seni maitseb mw2 rohkem icon_biggrin.gif lihtsalt saaks see neetud IWnet korda ükskord.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 04.02.2010 15:26:44 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
sry kui rumal küsimus aga kas see lag siis loeb sellest kui kiire/hea arvuti sul on et sellist mängu võrgus mängida icon_redface.gif ? tahaks nagu teada äkki ma peaks ma mingeid settinguid allapoole võtma kuna seda SP osa mängisin siis , olid kõik settingud põhjas 4X AA see oli muidugi ka max mis sai panna ja 1920X1200 reso peal jooksis täiesti puhtalt mäng icon_rolleyes.gif et peaks ehk midaig vahest vähemaks keerama kuna vahest on mingi mäng küll et nagu jõnksutab kuidagi :S ja mina ei saa sellele ka ikka pihta kuidas need teised vennad nii kiire reageeringuga on icon_neutral.gif vahest satun nagu seal võrgumängus kellegagi vastamisi üks ühele aga vastane on ikka kiirem ... milles see viga on ? olen ka päris palju shootereid mänginud peaks nagu kogemust ikka olema et nii kiiresti reageerida nagu nemad seal... isegi kui nad ei kasuta mingit cheate sest selline asi pole küll aus icon_confused.gif

Üks asi on FPS ja teine asi on ping.

FPS (Frames Per Second) sõltub sinu arvutist. MW2 jaoks oleks hea, kui sul oleks FPS stabiilselt 125. FPS'i saad vaadata näiteks nii, et paned mängides käima programmi nimega Fraps (http://www.fraps.com).

Ping on see aeg millega info jõuab sinu arvutist serverisse, ehk siis MW2 puhul selle inimese arvutisse, kes on mängu host. Paljudes FPS mängudes näidatakse pingi numbritega ning need numbrid on sisuliselt millisekundid. Ehk siis kui su ping on 100 ja sa vajutad klaviatuuri peal mingit nuppu, siis jõuab serverisse see info alles 0,1 sekundi pärast.
ottf kirjutas:
See, et mängu modida ei saa mulle samuti meeldib.. muidu kõik modivad omal selle mängu nii ära, et paha hakkab.. eks ikka moditakse sinna suunda, et võimalikult palju eelist saada vastaste üle, mis muud.

Rumal jutt. Näiteks CoD4 promod loodi selleks, et oleks võimalik normaalselt turniire ja clan war'e teha. Võeti välja kõik overpowered relvad, need totakad perkid ja kõik muu, mis tegi FPS mängust sisuliselt ühe suure loto ja õnnemängu.

Ja ma ei saa sellest aru, kuidas saab olla midagi selle vastu, et mängu saab mod'ida. Keegi ei käse sul ju mod'itud serverites mängida. icon_rolleyes.gif
ottf kirjutas:

standardina on tänapäeval netcode moditud 150-200 pingi kanti. ehk siis 50 ms jorss võib tulistada küll aga tema kuulid ei registreeri ennem kui 120 ms-i kuti vastu on võrreldud, et kuidas ka temal see asi tema "pildis" toimus ning sealt tuleb siis a'la keskmine ja server otsustab kes sureb, kes elab.

Üks asi on tulistamine, teine asi on see, et sa märkad vastast ikkagi enne, kui sul on madalam ping. Ehk siis kui minu ping on 50 ja sinul 100, siis on mul poole rohkem aega reageerida, kui me üksteist märkame. (PS! reageerimine ei tähenda alati tulistamist)


viimati muutis LightsabeR 04.02.2010 15:37:51, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2010 15:27:41 vasta tsitaadiga

Olgu mis on aga enam sellele uuele cod-ile pre-orderit tegema ei kipu.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008




sõnum 04.02.2010 15:32:08 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Olgu mis on aga enam sellele uuele cod-ile pre-orderit tegema ei kipu.

Kui ma ei eksi on sul ing. keelne mäng ja küsin kas Sinul on kah selline jama praegu nagu paljudel patch_mp.ff different form the server vms ?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.02.2010 15:32:13 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Olgu mis on aga enam sellele uuele cod-ile pre-orderit tegema ei kipu.


Indeed..

Demosid kah enam tänapäeval eriti välja ei lasta, hea kui mingi open beta tuleb ehk..

Ega see üldine mängude kvaliteet on kah kõvasti alla läinud, olgu mmo, fps, simu või mis iganes mäng...
Reliisitakse kuidagi poolikuid ja vigaseid mänge ning hiljem fixitakse.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InZ
HV kasutaja
InZ

liitunud: 25.01.2004




sõnum 04.02.2010 15:40:11 vasta tsitaadiga

siin on uus patch_mp.ff www.mediafire.com/?dyqmxjymdzh
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 04.02.2010 15:43:05 vasta tsitaadiga

Steami foorumis oli ka juba .182 topic olemas, et patch_mp.ff on different. thumbs_down.gif
LightsabeR, ei tahaks su mulli lõhkuda, aga MW2 on kindlalt limiteeritud 90 FPS peale. V-Sync maas ei lähe rohkem lihtsalt.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.02.2010 15:45:34 vasta tsitaadiga

Tänud Ollaz ja LightsabeR thumbs_up.gif sain ka natuke targemaks jälle icon_biggrin.gif ma seda tean jah mis see FPS on aga eks ma ehk huvi pärast vaatan mis ta mul seal olla võib.... ma lihtsalt mõtlesin et kuidas need vennad nii kiiresti reageerivad aga jah nüüd on siis selge miks icon_lol.gif kasutan elioni muidu ja ühendus on suht normaalne ei saaks öelda et aeglane oleks aga jah ju siis pole piisavalt kiire... aga noh pole hullu mängida saab ikka edasi vahest saab ise ka mõndasi snoobe omatud ja vahest saab ise ka sellist reipi et vähe pole icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008




sõnum 04.02.2010 15:49:57 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Steami foorumis oli ka juba .182 topic olemas, et patch_mp.ff on different. thumbs_down.gif
LightsabeR, ei tahaks su mulli lõhkuda, aga MW2 on kindlalt limiteeritud 90 FPS peale. V-Sync maas ei lähe rohkem lihtsalt.


selleks on config, et fps muuta. usun vähemalt et sama command töötab mis cod4'ski kuigi ise pole veel proovinud.

Gap kirjutas:
Tänud Ollaz ja LightsabeR thumbs_up.gif sain ka natuke targemaks jälle icon_biggrin.gif ma seda tean jah mis see FPS on aga eks ma ehk huvi pärast vaatan mis ta mul seal olla võib.... ma lihtsalt mõtlesin et kuidas need vennad nii kiiresti reageerivad aga jah nüüd on siis selge miks icon_lol.gif kasutan elioni muidu ja ühendus on suht normaalne ei saaks öelda et aeglane oleks aga jah ju siis pole piisavalt kiire... aga noh pole hullu mängida saab ikka edasi vahest saab ise ka mõndasi snoobe omatud ja vahest saab ise ka sellist reipi et vähe pole icon_lol.gif

rohkem loeb hostist sinu ping.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 04.02.2010 15:56:22 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
ma lihtsalt mõtlesin et kuidas need vennad nii kiiresti reageerivad aga jah nüüd on siis selge miks

Eks see reaktsiooni kiirus sõltub veel paljudest asjadest. Hiir, klaviatuur - korraliku hiire ja klaviatuuri puhul jõuab info kiiremini arvutisse. Monitor - madalam response time annab eelise. Kuid jah, kõige suuremat rolli mängivad ping ja FPS.
Gap kirjutas:

kasutan elioni muidu ja ühendus on suht normaalne ei saaks öelda et aeglane oleks aga jah ju siis pole piisavalt kiire... aga noh pole hullu mängida saab ikka edasi vahest saab ise ka mõndasi snoobe omatud ja vahest saab ise ka sellist reipi et vähe pole icon_lol.gif

Su ping ei sõltu sinu download kiirusest. Ka kõige aeglasemate download kiirustega on võimalik edukalt online mängida. Ping sõltub serveri kaugusest ning sellest, kui kiiresti su ISP on võimeline serveriga ühendust saavutama.


viimati muutis LightsabeR 04.02.2010 15:56:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 04.02.2010 15:56:42 vasta tsitaadiga

ja mul ongi aiunlt hea ping kui sibuljad on mängus icon_wink.gif ja ei meeldi üldse nendega pelada, sest iga kord kui tapad nad 2x järjest ära siis mölisevad nii ullult et ma ei kuule kuramuse helikopteritki.
ja tegelt mängu kohta ei saagi nii väga viriseda, väga palju sõltub sinu enda netist

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.02.2010 16:10:02 vasta tsitaadiga

InZ kirjutas:
siin on uus patch_mp.ff www.mediafire.com/?dyqmxjymdzh

Kõik OK jälle thumbs_up.gif
THX
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.02.2010 16:12:01 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
ja mul ongi aiunlt hea ping kui sibuljad on mängus icon_wink.gif ja ei meeldi üldse nendega pelada, sest iga kord kui tapad nad 2x järjest ära siis mölisevad nii ullult et ma ei kuule kuramuse helikopteritki.


irw.. beer_yum.gif mulle küll meeldib räuskavaid sibulaid ribadeks lasta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 266, 267, 268  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.