Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 03.02.2010 18:45:40 vasta tsitaadiga

Timo1337, see esmine pilt, kas mitte voice chatist ei lähe selliseks need kolmnurgad icon_rolleyes.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 18:50:35 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
Timo1337, see esmine pilt, kas mitte voice chatist ei lähe selliseks need kolmnurgad icon_rolleyes.gif


aa ok , keerain voice chati täna tööle sellepärast pole varem märganud, muidu võtsin alguses kohe maha kui mängu peale panin icon_redface.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 03.02.2010 19:52:06 vasta tsitaadiga

Kõikides serverites oleks nagu speedhack peal..Paari tapmisega level 70 jne..WTF?
Ühes servus sai lennata isegi.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 20:04:48 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Kõikides serverites oleks nagu speedhack peal..Paari tapmisega level 70 jne..WTF?
Ühes servus sai lennata isegi.


pira serverisse oled satunud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 03.02.2010 20:08:51 vasta tsitaadiga

Ma ei saa vapsee enam mängida icon_neutral.gif Pms kohe kui killimine hakkab paneb mäng ennast kinni ära,exe stopped working thumbs_down.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 03.02.2010 20:09:52 vasta tsitaadiga

no nüüd on kll jamaks ära läinud icon_sad.gif
korralikku servusse kus pole wh-d või mingit häkki enam üldse ei leidu icon_neutral.gif
algus oli ikkagi suht epic ja sai taktilise mängustiiliga omajagu omatud kuid nüüd tropid ju näevad läbi seina icon_confused.gif
BC2 siit ma tulen icon_smile.gif
võiks veel sama hinnaga ka saada nagu MW2 siis oleks superb thumbs_up.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 20:15:19 vasta tsitaadiga

Leidsin lehe kus on osadele erroritele lahendused. ( need mis pole IWnet ja steami oma kalad)
Spoiler Spoiler Spoiler


tüüpilistel whineritel on iga parem mängija kooder beer_yum.gif sorry aga nii on ju tegelt thumbs_down.gif
pole ühelegi kooderiga kokku satunud.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 03.02.2010 20:22:06 vasta tsitaadiga

Timo1337, siiamaani pole ma veel kedagi kooderiks sõimanud, lihtsam on mängu vahetada, kuna minu sõna ei maksa mitte kui midagi ja game läheb edasi icon_wink.gif
aga no tüübil on Chopper ja laseb mind maha kuigi olen majas+ veel cold blooded.
juhus? vaevalt, kuna ta tegi seda mitu korda icon_mad.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 20:39:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga no tüübil on Chopper ja laseb mind maha kuigi olen majas+ veel cold blooded.
juhus? vaevalt, kuna ta tegi seda mitu korda

Absull juhus thumbs_up.gif
Igasugu häkse pole mina kohanud,isegi mitte läbiseina vaatlejaid.
See on algusest peale olnud õnnemäng ja väga pingiga seotud thumbs_up.gif
Seega no whine leave beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dnl
HV vaatleja
dnl

liitunud: 15.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 20:44:34 vasta tsitaadiga

Hah uus Call of Duty juba Novembris??

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.02.2010 20:57:13 vasta tsitaadiga

tehku see praegune mäng enne korda piix nad neid uusi iga paari kuu tagant treivad :S mängida absull üldse ei saa praegu igat peale mängu viskab välja ja ütleb mingi playlist update downloading aga kus ja kuhu ma küll kuskilt ei leia icon_neutral.gif lugesin seda IW foorumit ka seal üks kirjutas hästi et tahaks mängida korralikult et vabanege nendest kuradi häkkeritest ja andke meile meie raha eest mängu mille oleme ostnud.... mängus sees ka kutid küsisid et milles probleem kas mul arvuti on katki vms icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 21:01:19 vasta tsitaadiga

eusa_wall.gif eusa_wall.gif

Ennem ei osanud arvata, et uus tuleb Novembris? Iga aasta lõpp tuleb ju uus. Ning ega IW seda ei tee, Treyarch on see aasta.

Mitte, et ma ei nõustu sellega, et mäng tuleks korda teha, aga jah... Iga aasta tuleb uus CoD ja seda teevad kordamööda IW ja Treyarch.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.02.2010 21:02:55 vasta tsitaadiga

ei osanud arvata jah icon_smile.gif Mõtlesin äkki jätavad ühe aasta vahele peavad pausi vms ... sellepärast ei maksa veel ärrituda icon_neutral.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 21:06:57 vasta tsitaadiga

dnl kirjutas:
Hah uus Call of Duty juba Novembris??

Spoiler Spoiler Spoiler


Pohl las tuleb, Vietanm FTW hevi.gif
set in the late 1960s, during the Vietnam War.
Asajd täiesti erinevad nagu WAW ja MW1,niiet mis teile ei meeldi.
Lisaks veel asjaolu et kaks asja pole kuidagi omavahel peale nime ja promootori seotud icon_rolleyes.gif

Dude .,
tsitaat:

Mitte, et ma ei nõustu sellega, et mäng tuleks korda teha, aga jah...

Seega polegi midagi remontida ega nuriseda, kuna arendajad nagu isegi mainisid on kaks eri asja.


viimati muutis WäntWõll 03.02.2010 21:10:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 03.02.2010 21:09:58 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
tehku see praegune mäng enne korda piix nad neid uusi iga paari kuu tagant treivad :S mängida absull üldse ei saa praegu igat peale mängu viskab välja ja ütleb mingi playlist update downloading aga kus ja kuhu ma küll kuskilt ei leia icon_neutral.gif lugesin seda IW foorumit ka seal üks kirjutas hästi et tahaks mängida korralikult et vabanege nendest kuradi häkkeritest ja andke meile meie raha eest mängu mille oleme ostnud.... mängus sees ka kutid küsisid et milles probleem kas mul arvuti on katki vms icon_smile.gif

no mul selle paarisaja krõbiseva eest mängu küll olnud icon_smile.gif kuid alguses ei esinenudki selliseid anomaaliaid nagu viimase paari nädala jooksul icon_confused.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.02.2010 21:17:46 vasta tsitaadiga

no jah ega minulgi enne eriti probleeme polnud aga praegu lihtsalt ärritab et saan ühe mängu teha ja siis viskab sinna n.ö lobbysse ja ütleb et mingi playlist update downloading vms ...

jah ma suure ärritumisega ei mõelnud selle peale kes millist mängu teeb ja teinud on.. aga point oli see et need kes selle MW2 valmis tegid võiks ikka natuke vaadata ja jälgida kuidas mäng toimib .. see vingumine ei vii muidugi kuhugi ja ega ma ka ainuke pole kellel see jama praegu on icon_rolleyes.gif


ja neid pilusid küll näha ei tahaks suht jama minumeelest :S
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 03.02.2010 21:22:51 vasta tsitaadiga

Gap, see playlisti error peaks hetkel kõigil olema, kaasaarvatud ka minul.
vb tõesti peaks suurema kambaga mängimas käima et vähem konflikte tekiks,
eelpool oli mainitus et probleeme vastasel juhul vähem ja ka kindlasti lõbusam, kuna tiimitöö peaks isegi toimima

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 03.02.2010 21:30:06 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin, et minus on viga, et iga mängu lõpus lobbyst välja viskab ja playlist update..
Aga miks mitte teha mängu mis toob hullupööra raha sisse.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 21:35:43 vasta tsitaadiga

Rahuneme maha härrad,mäng paar kiiksu olnud ja nüüd nati VAC jamab.
Mis siis, juhtub kõigil,küll ää fixivad.
Crysist sai esimene pool-aasta mängida ainult väga jõuka perepoeg või tõeline entusiast.
Minge mängige lumesõda vahelduseks,nooremad kodanikud võib-olla ei näegi meil Eestis sellist ilusat laia lumega talve enam kunagi icon_idea.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creephi
HV vaatleja
creephi

liitunud: 11.09.2007




sõnum 03.02.2010 22:19:13 vasta tsitaadiga

Tundub ,et fixite ära see playlist update error.Steam tõmbas mingi update ka kuigi mängus sees näitab ikka seda 180 ver.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 03.02.2010 23:01:05 vasta tsitaadiga

Mis asjas need pira serverid on?
Ja mis kuradi anomaaliad need pidevalt on..Just oli mingi räme lääg, et ei saanud koha pealt ka minema.
Serverist välja minnes ainult must ekraan ja aitas crtl-alt-delete.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 23:07:51 vasta tsitaadiga

mäng koguaeg käinud ja lampi sai korda ilma , et oleks kinni pannud et mingi update tiriks ja servudest kah ei viska enam välja 7mapi järjest ühes servus

ja see cold bloded perk ei koti kedagi ma scrapyardis näiteks lasen chopper gunneriga pohhuilt läbi plekki kuigi " punaseid ruudukesi" pole.

destiny12 need sinu probleemid , kuna mäng töötab hetkel laitmatult ja lagg tavaliselt sõltub hostist , nagu enne olin ühes servus kus ping oli 8 pulka aga lagometril lihtsalt jooksis punane riba. ( mitte ainult mul=)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 03.02.2010 23:50:34 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Rahuneme maha härrad,mäng paar kiiksu olnud ja nüüd nati VAC jamab.
Mis siis, juhtub kõigil,küll ää fixivad.
Crysist sai esimene pool-aasta mängida ainult väga jõuka perepoeg või tõeline entusiast.
Minge mängige lumesõda vahelduseks,nooremad kodanikud võib-olla ei näegi meil Eestis sellist ilusat laia lumega talve enam kunagi icon_idea.gif beer_yum.gif

Miks selline arvamus? icon_confused.gif

sry ot eest
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 00:37:50 vasta tsitaadiga

Üks-sõna
Kliimasoojenemine icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creephi
HV vaatleja
creephi

liitunud: 11.09.2007




sõnum 04.02.2010 00:39:22 vasta tsitaadiga

Vara hõiskasin,lasi mõned roundid ilusti teha ja ka kõik.Nüüd paar mängu kohe mapi lõppedes viskab jälle lobbysse.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 04.02.2010 01:01:58 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
BC2 siit ma tulen icon_smile.gif
võiks veel sama hinnaga ka saada nagu MW2 siis oleks superb thumbs_up.gif
Ehm, kuidas nii? MW2 hind oli just täielik kirves ju. PC peal näiteks 100-200.- kr kallim, kui muud uued ning oodatud mängud tavaliselt icon_confused.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 01:31:18 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
caarel123 kirjutas:
BC2 siit ma tulen icon_smile.gif
võiks veel sama hinnaga ka saada nagu MW2 siis oleks superb thumbs_up.gif
Ehm, kuidas nii? MW2 hind oli just täielik kirves ju. PC peal näiteks 100-200.- kr kallim, kui muud uued ning oodatud mängud tavaliselt icon_confused.gif

usun, et ta räägib vene keelsest.

enivei nuke värk parandatud aga pole ju loogiline kui üks tüüp saab ühe mapi jooksul ~11 stealth bomber'it care packagest, btw polnud host.
igatahes väljaviskamist enam mul ei ole esinenud va see et ühe korra pani mäng hosti vahetusel pange.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kemmu
HV kasutaja
kemmu

liitunud: 13.08.2003




sõnum 04.02.2010 11:31:55 vasta tsitaadiga

mis jama selle patch_mp.ff is different from the server erroriga on?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 12:39:51 vasta tsitaadiga

kemmu kirjutas:
mis jama selle patch_mp.ff is different from the server erroriga on?


pane selle teema otsingus patch_mp ja leiad lingi ning asenda see.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 04.02.2010 13:12:17 vasta tsitaadiga

Kuskohast oleks kõige odavam osta MW2-te?
Mälean, et kui see välja tuli siis mingi HV tegelase käest ostsin key mille sisestasin Steami ja sain mängu kätte.
Enam keegi ei müüa sedasi?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 13:21:18 vasta tsitaadiga

dnl kirjutas:
Hah uus Call of Duty juba Novembris??

Spoiler Spoiler Spoiler

Njah, tundub, et see hakkab nüüd juba standardiks muutuma. IW laseb talvel CoD mängu välja, Treyarch laseb järgmine talv IW mängu uuesti välja, lihtsalt paneb uued skinnid peale, siis järgmine aasta talv teeb IW uue mängu valmis ning peale seda on jälle Treyarchi kord uued skinnid peale lükata.

Ei väga hea äriplaan minu meelest, raha ajavad nad sel viisil kindlasti kõvasti sisse ning samal ajal tuleb tööd teha minimaalselt. Mängude kvaliteet on muidugi teisejärguline.

PS! Kes tahab kihla vedada, et ka uuel CoD'il pole dedi servereid ega mod supporti? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 14:08:52 vasta tsitaadiga

LightsabeR pole pointi kihla vedada kui suht suure tõenäosusega pole dedicated servusi. juhul kui nad just ise aru ei saa, et nad keerasid jama kokku ja näevad et iwnet tekitab neile rohkem tööd kui mingid dedi servud.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.02.2010 14:16:10 vasta tsitaadiga

Kellelgil on aimu mis see uus patch siis tegi?

ver .182


Üldiselt olen ma juba praegu suht kindel, et varsti on kõik mängud konsoolide stiilis MP-ga... ja võibolla ka varsti näeme situatsioon kus PC, Xbox,PS omanikud kõik koos rõõmsalt läbisegi mängivad.

IWnetil pole häda sittagi... ainuke asi, et nad võiks tõesti lubada mingeid dedicated relay servereid luua.
Mis siis asukoha põhiselt oskaks inimesi ühte punti pista.

Proovisin siin kordamööda cod4 ja cod6.. no tee mis tahad aga cod6 on ikka parem, huvitavam jne... ainult jah see IWnet rsk... no....
Eile ka see IWnet valis hostiks mingi miki kellel ilmselt oli 286 40mhz... no täiesti võimatu oli, ping oli super aga lihtsalt lagis - järelikult oli hosti pc räme juust

destiny12 kirjutas:
Kuskohast oleks kõige odavam osta MW2-te?
Mälean, et kui see välja tuli siis mingi HV tegelase käest ostsin key mille sisestasin Steami ja sain mängu kätte.
Enam keegi ei müüa sedasi?


osta gamepood.ee -st või kuskilt venekeelne versioon 200 eeku, copy english language asjad peale ja ongi nagu päris english vers.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 14:58:40 vasta tsitaadiga

sitta see ping kui ei laggi , oleks vähemalt võimalus mapi valida ja siis paneks otsima. perse eile ei saanud näiteks mitte ainsat kordagi deraili mängida ( isegi ei olnud kordagi ees )
mingi 3-4x järjest quarry vms. nii siiber oli sellest. + eriti närvi ajas see kah et tahtsin SD mängida ja pms igakord viskas sellisesse mängu kus oli 1 round võidu/kaotuseni
SD's võiks suurem limiit kah olla parimal juhul saab 7 roundi mängida. ebarvõrdsete tiimidega ainult 4round.

okei see patch_mp.ff error on uus ja see vana ei lahenda seda probleemi :/
fuck ja ma andsin veel lubaduse et täna teen viimased 4 levelit 1prestigest ära ja siis nädalvahetusega teen prestige 2 ära aga nojah ei saa mängidagi ju :/
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 15:03:55 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
Üldiselt olen ma juba praegu suht kindel, et varsti on kõik mängud konsoolide stiilis MP-ga... ja võibolla ka varsti näeme situatsioon kus PC, Xbox,PS omanikud kõik koos rõõmsalt läbisegi mängivad.

Siis peavad nad kas konsoolidele hiired ja klaviatuurid külge keevitama või sundima arvuti kasutajaid pulte kasutama. Vastasel juhul omavad PC mängurid konsooli kasutajad pooleks.

Teine variant on muidugi mängud igasuguseid handicap'e täis toppida (auto-lock aiming jne), et PC mängurite eelist vähendada.
ottf kirjutas:

IWnetil pole häda sittagi... ainuke asi, et nad võiks tõesti lubada mingeid dedicated relay servereid luua.
Mis siis asukoha põhiselt oskaks inimesi ühte punti pista.

Huvitav lause. Kõigepealt ütled, et häda pole sittagi ja siis kohe seejärel, et oleks dedi servereid vaja. :p

Häda on IW netil kõvasti. Kui ikka igas serveris on kõvasti mängijaid, kelle ping on ~200, siis ei saa mitte kuidagi väita, et midagi häda pole. Kas sa arvad, et nad niisama tegid selle 4 bar ping display, selle asemel, et pingi numbrite näol kuvada? See on ilmselge viis varjata tavakasutajate eest seda, kui sitt ping neil tegelikult on. 3 bar'i tähendab ju seda, et ping on 100-200, mis on ikka FPS mängu jaoks täiesti lubamatu.
ottf kirjutas:

Proovisin siin kordamööda cod4 ja cod6.. no tee mis tahad aga cod6 on ikka parem, huvitavam jne... ainult jah see IWnet rsk... no....

See on maitse asi. Minu silmis on MW2 täielik käkk.

1) kuna pole dedi servereid, ei saa kindla community'ga mängida. Mulle ei paku pinget mingite suvaliste inimeste vastu mängida, kelle tase on täiesti seinast seina. Pole just eriti huvitav mängida tiimikaaslastega, kes on nii kobad, et nende peale ei saa absoluutselt loota. Sama moodi pole huvitav mängida inimeste vastu, kes üldse mängida ei oska ja lõpetada rounde mingite 50-5 score'dega.

CoD4'jas otsisin endale paar head promod serverit, kus käis enamasti normaalse tasemega rahvas mängimas, ja oligi kõik. Polnud mingeid probleeme, 90% ajast olid kaasmängijad kompetentsed ja ma sain täiel rinnal mängu nautida.

2) kuna pole dedi servereid, siis on väga tülikas leida korralikke ~50-70 ping hoste. Kuid ka hea hosti leidmine või siis ise hostiks saamine ei lahenda probleemi, kuna paljud kaasmängijad on ikkagi 100-200 pingiga. Tavakasutaja arvab, et 2-3 pulka on täiesti mängitav. Kõik see tekitab olukorra, kus mängijate oskused loevad aina vähem ning pingid muutuvad üha tähtsamaks.

CoD4'jas seda probleemi polnud, kuna: a) ping'i kuvati numbritega ning enamikele oli teada, et üle 100 ping on juba kehva võitu; b) korralikes serverites said kõrge pingiga mängijad auto-kick'i.

3) IWnet takistab mod'ide loomist. See tähendab, et kõik peavad mängima standard mängu ning neil, kes sooviks mängu natuke tõsisemalt võtta, pole selleks võimalust.

4) IWneti tõttu pead iga roundi vahel lobby's istuma, mis on täielik aja raiskamine.

CoD4'jas algas järgmine map pea kohe ning kui oli admin serveris, siis sai ka soovi korral mape vahetada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.02.2010 15:07:55 vasta tsitaadiga

sry kui rumal küsimus aga kas see lag siis loeb sellest kui kiire/hea arvuti sul on et sellist mängu võrgus mängida icon_redface.gif ? tahaks nagu teada äkki ma peaks ma mingeid settinguid allapoole võtma kuna seda SP osa mängisin siis , olid kõik settingud põhjas 4X AA see oli muidugi ka max mis sai panna ja 1920X1200 reso peal jooksis täiesti puhtalt mäng icon_rolleyes.gif et peaks ehk midaig vahest vähemaks keerama kuna vahest on mingi mäng küll et nagu jõnksutab kuidagi :S ja mina ei saa sellele ka ikka pihta kuidas need teised vennad nii kiire reageeringuga on icon_neutral.gif vahest satun nagu seal võrgumängus kellegagi vastamisi üks ühele aga vastane on ikka kiirem ... milles see viga on ? olen ka päris palju shootereid mänginud peaks nagu kogemust ikka olema et nii kiiresti reageerida nagu nemad seal... isegi kui nad ei kasuta mingit cheate sest selline asi pole küll aus icon_confused.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 15:12:45 vasta tsitaadiga

Gap, see on su pingi viga. Kui sa satud hea hostiga serverisse, kus kõigil on ilus ja kena mängida, siis loeb reaktsioon.
Aga kui vaenlase ping, kellega sa vastamisi olid, on nt 50-60ms ja sinu ping on 120ms, sa võid teda enne lasta, kuid serverit see ei koti ja ta saab su ikka enne maha.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.02.2010 15:26:39 vasta tsitaadiga

Jah võib tunduda imelik lause aga tõepoolest imo on IWnet hea kuid võiks juures olla siis ülalmainitud lahendus või tõesti ded serverid siis.

See, et mängu modida ei saa mulle samuti meeldib.. muidu kõik modivad omal selle mängu nii ära, et paha hakkab.. eks ikka moditakse sinna suunda, et võimalikult palju eelist saada vastaste üle, mis muud.

Näiteks netcode modimine mis CS-i ajast on vägagi tuttav teema, olen ise "vanadel headel" aegadel olnud igast eesti servude adminn ning neid ka teinud siis tean suht hästi mida annab teha ja mida mitte - kuidas tõsise netcode modimisega on võimalik mäng ülimõnusalt jooksma panna <- nende suhtes kellel pole moditud confi icon_biggrin.gif

Mis puudutab 50 vs. 120 pingi siis jah ideeliselt ongi nii, et 50ms vend näeb 120ms-i oma ennem ja laseb kah ennem kuid standardina on tänapäeval netcode moditud 150-200 pingi kanti. ehk siis 50 ms jorss võib tulistada küll aga tema kuulid ei registreeri ennem kui 120 ms-i kuti vastu on võrreldud, et kuidas ka temal see asi tema "pildis" toimus ning sealt tuleb siis a'la keskmine ja server otsustab kes sureb, kes elab. (Tugeva netcode modiga jääb võitjaks alati väiksema pingiga tegelane ofc)

Sellest ka killcammides jms. tihti võid vaadata, et killshott oli täiesti mööda lastud kuid kutt ikka suri icon_smile.gif


Eks see mw1 vs mw2 on tõesti maitse asi.. seni maitseb mw2 rohkem icon_biggrin.gif lihtsalt saaks see neetud IWnet korda ükskord.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 15:26:44 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
sry kui rumal küsimus aga kas see lag siis loeb sellest kui kiire/hea arvuti sul on et sellist mängu võrgus mängida icon_redface.gif ? tahaks nagu teada äkki ma peaks ma mingeid settinguid allapoole võtma kuna seda SP osa mängisin siis , olid kõik settingud põhjas 4X AA see oli muidugi ka max mis sai panna ja 1920X1200 reso peal jooksis täiesti puhtalt mäng icon_rolleyes.gif et peaks ehk midaig vahest vähemaks keerama kuna vahest on mingi mäng küll et nagu jõnksutab kuidagi :S ja mina ei saa sellele ka ikka pihta kuidas need teised vennad nii kiire reageeringuga on icon_neutral.gif vahest satun nagu seal võrgumängus kellegagi vastamisi üks ühele aga vastane on ikka kiirem ... milles see viga on ? olen ka päris palju shootereid mänginud peaks nagu kogemust ikka olema et nii kiiresti reageerida nagu nemad seal... isegi kui nad ei kasuta mingit cheate sest selline asi pole küll aus icon_confused.gif

Üks asi on FPS ja teine asi on ping.

FPS (Frames Per Second) sõltub sinu arvutist. MW2 jaoks oleks hea, kui sul oleks FPS stabiilselt 125. FPS'i saad vaadata näiteks nii, et paned mängides käima programmi nimega Fraps (http://www.fraps.com).

Ping on see aeg millega info jõuab sinu arvutist serverisse, ehk siis MW2 puhul selle inimese arvutisse, kes on mängu host. Paljudes FPS mängudes näidatakse pingi numbritega ning need numbrid on sisuliselt millisekundid. Ehk siis kui su ping on 100 ja sa vajutad klaviatuuri peal mingit nuppu, siis jõuab serverisse see info alles 0,1 sekundi pärast.
ottf kirjutas:
See, et mängu modida ei saa mulle samuti meeldib.. muidu kõik modivad omal selle mängu nii ära, et paha hakkab.. eks ikka moditakse sinna suunda, et võimalikult palju eelist saada vastaste üle, mis muud.

Rumal jutt. Näiteks CoD4 promod loodi selleks, et oleks võimalik normaalselt turniire ja clan war'e teha. Võeti välja kõik overpowered relvad, need totakad perkid ja kõik muu, mis tegi FPS mängust sisuliselt ühe suure loto ja õnnemängu.

Ja ma ei saa sellest aru, kuidas saab olla midagi selle vastu, et mängu saab mod'ida. Keegi ei käse sul ju mod'itud serverites mängida. icon_rolleyes.gif
ottf kirjutas:

standardina on tänapäeval netcode moditud 150-200 pingi kanti. ehk siis 50 ms jorss võib tulistada küll aga tema kuulid ei registreeri ennem kui 120 ms-i kuti vastu on võrreldud, et kuidas ka temal see asi tema "pildis" toimus ning sealt tuleb siis a'la keskmine ja server otsustab kes sureb, kes elab.

Üks asi on tulistamine, teine asi on see, et sa märkad vastast ikkagi enne, kui sul on madalam ping. Ehk siis kui minu ping on 50 ja sinul 100, siis on mul poole rohkem aega reageerida, kui me üksteist märkame. (PS! reageerimine ei tähenda alati tulistamist)


viimati muutis LightsabeR 04.02.2010 15:37:51, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 15:27:41 vasta tsitaadiga

Olgu mis on aga enam sellele uuele cod-ile pre-orderit tegema ei kipu.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 15:32:08 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Olgu mis on aga enam sellele uuele cod-ile pre-orderit tegema ei kipu.

Kui ma ei eksi on sul ing. keelne mäng ja küsin kas Sinul on kah selline jama praegu nagu paljudel patch_mp.ff different form the server vms ?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.02.2010 15:32:13 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Olgu mis on aga enam sellele uuele cod-ile pre-orderit tegema ei kipu.


Indeed..

Demosid kah enam tänapäeval eriti välja ei lasta, hea kui mingi open beta tuleb ehk..

Ega see üldine mängude kvaliteet on kah kõvasti alla läinud, olgu mmo, fps, simu või mis iganes mäng...
Reliisitakse kuidagi poolikuid ja vigaseid mänge ning hiljem fixitakse.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InZ
HV kasutaja
InZ

liitunud: 25.01.2004




sõnum 04.02.2010 15:40:11 vasta tsitaadiga

siin on uus patch_mp.ff www.mediafire.com/?dyqmxjymdzh
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 15:43:05 vasta tsitaadiga

Steami foorumis oli ka juba .182 topic olemas, et patch_mp.ff on different. thumbs_down.gif
LightsabeR, ei tahaks su mulli lõhkuda, aga MW2 on kindlalt limiteeritud 90 FPS peale. V-Sync maas ei lähe rohkem lihtsalt.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.02.2010 15:45:34 vasta tsitaadiga

Tänud Ollaz ja LightsabeR thumbs_up.gif sain ka natuke targemaks jälle icon_biggrin.gif ma seda tean jah mis see FPS on aga eks ma ehk huvi pärast vaatan mis ta mul seal olla võib.... ma lihtsalt mõtlesin et kuidas need vennad nii kiiresti reageerivad aga jah nüüd on siis selge miks icon_lol.gif kasutan elioni muidu ja ühendus on suht normaalne ei saaks öelda et aeglane oleks aga jah ju siis pole piisavalt kiire... aga noh pole hullu mängida saab ikka edasi vahest saab ise ka mõndasi snoobe omatud ja vahest saab ise ka sellist reipi et vähe pole icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 15:49:57 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Steami foorumis oli ka juba .182 topic olemas, et patch_mp.ff on different. thumbs_down.gif
LightsabeR, ei tahaks su mulli lõhkuda, aga MW2 on kindlalt limiteeritud 90 FPS peale. V-Sync maas ei lähe rohkem lihtsalt.


selleks on config, et fps muuta. usun vähemalt et sama command töötab mis cod4'ski kuigi ise pole veel proovinud.

Gap kirjutas:
Tänud Ollaz ja LightsabeR thumbs_up.gif sain ka natuke targemaks jälle icon_biggrin.gif ma seda tean jah mis see FPS on aga eks ma ehk huvi pärast vaatan mis ta mul seal olla võib.... ma lihtsalt mõtlesin et kuidas need vennad nii kiiresti reageerivad aga jah nüüd on siis selge miks icon_lol.gif kasutan elioni muidu ja ühendus on suht normaalne ei saaks öelda et aeglane oleks aga jah ju siis pole piisavalt kiire... aga noh pole hullu mängida saab ikka edasi vahest saab ise ka mõndasi snoobe omatud ja vahest saab ise ka sellist reipi et vähe pole icon_lol.gif

rohkem loeb hostist sinu ping.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 15:56:22 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
ma lihtsalt mõtlesin et kuidas need vennad nii kiiresti reageerivad aga jah nüüd on siis selge miks

Eks see reaktsiooni kiirus sõltub veel paljudest asjadest. Hiir, klaviatuur - korraliku hiire ja klaviatuuri puhul jõuab info kiiremini arvutisse. Monitor - madalam response time annab eelise. Kuid jah, kõige suuremat rolli mängivad ping ja FPS.
Gap kirjutas:

kasutan elioni muidu ja ühendus on suht normaalne ei saaks öelda et aeglane oleks aga jah ju siis pole piisavalt kiire... aga noh pole hullu mängida saab ikka edasi vahest saab ise ka mõndasi snoobe omatud ja vahest saab ise ka sellist reipi et vähe pole icon_lol.gif

Su ping ei sõltu sinu download kiirusest. Ka kõige aeglasemate download kiirustega on võimalik edukalt online mängida. Ping sõltub serveri kaugusest ning sellest, kui kiiresti su ISP on võimeline serveriga ühendust saavutama.


viimati muutis LightsabeR 04.02.2010 15:56:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 04.02.2010 15:56:42 vasta tsitaadiga

ja mul ongi aiunlt hea ping kui sibuljad on mängus icon_wink.gif ja ei meeldi üldse nendega pelada, sest iga kord kui tapad nad 2x järjest ära siis mölisevad nii ullult et ma ei kuule kuramuse helikopteritki.
ja tegelt mängu kohta ei saagi nii väga viriseda, väga palju sõltub sinu enda netist

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 16:10:02 vasta tsitaadiga

InZ kirjutas:
siin on uus patch_mp.ff www.mediafire.com/?dyqmxjymdzh

Kõik OK jälle thumbs_up.gif
THX
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.02.2010 16:12:01 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
ja mul ongi aiunlt hea ping kui sibuljad on mängus icon_wink.gif ja ei meeldi üldse nendega pelada, sest iga kord kui tapad nad 2x järjest ära siis mölisevad nii ullult et ma ei kuule kuramuse helikopteritki.


irw.. beer_yum.gif mulle küll meeldib räuskavaid sibulaid ribadeks lasta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.