avastasin uue bug'i, nimelt kui squadmate sõidab ATV-ga ja spawnid tema peale siis saab ringi vaadata ja lasta 360 kraadi, muidu saab aint tagust vahtida.
ole spwaninud sel hetkel kui squadmate sõidab ATV'ga aga ma küll sain ainult taha vaadata.
Fixes are made directly in the retail game. Then, depending on how much time and effort it takes, we also lift the fixes into the Closed Beta. When we have a new good build of the Closed Beta, we will release a new client. _________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
War games have come a long way since Matthew Broderick used an IMSAI 8080 computer with a 2-MHz processor and 16K of RAM to hack into the WOPR defense system. Today, Battlefield Bad Company 2 represents everything that's great about playing war, with its tactical destruction engine, customizable weapons and vehicles, and huge multiplayer maps. Don't try to play it over a 1200-baud phone modem.
Pre-order your copy of Battlefield Bad Company 2 to get GameStop Exclusive early access to the 4-on-4 multiplayer Squad Rush mode on launch day, 30 days before anyone else gets a chance. You'll also get the GameStop Exclusive in-game AKS-74U assault rifle, which fires more than 650 rounds per minute. Supplies are limited for both.
Available March 2 for Xbox 360, PS3 and PC: Reserve now!
Are you a small BF community site or competitive team with a website?
If yes & have BFBC2 in your site design let us know for 8 Beta Keys. _________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Krt...
Sattusin täna BC2 mingisse noob teami... Ise jooksed elu eest, et objective õhku lasta, paned c4 jne... aga mida teevad teised... Istuvad kurat tankide ja meestega mäe otsas ja passivad
Vastane tuli juba alt ülesse. Oli mingi... vaatan olen objektivi juures, et kust mingit abi vms saaks... MIDA KURADIT, KOGU KAMP TAGALAS :@
Vastane kurat sõidab T90-netega maju kokku, laseb artilleryt objectividele jms... meie omad ei tee peerugi, poleerivad oma tanke kuskil põõsaste taga.
Ma vihkan idikaid kes oma Killide pärast aint muretsevad ja objektivide osas ei tee emmigi...
On vahest olnud ka olukordi, kus vastane seal mapi alguses sõidab T90, rahulikult A maja kõrvale ja laseb selle sodiks ja kaitse tiim ei tee midagi, et seda peatada. Ja siis kui A kaob, jooksevad kõik sinna, vastane laseb B õhku ja korras... Siis on olnud ka olukordi, kus jäetakse tankid vedelema ja vastane tuleb võtab ära ja laseb rahulikult majad kokku, meie tagalas
Õnneks olen vahest sattunud ka korraliku tiimi, kus tõesti kõik eluga objektive täidavad ja kaitsevad... _________________ Bawse
üks squad, 2-4 mängijat, is all it takes. ehk siis 1-3 sõpra ja mäng on 99% võidetud. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
c4 on piisavalt retardne, et rünnates võidab alati sellise tiimitööga olenemata mis wannabe camperid vastas on.
defendimine on juba piisavalt porno, just selle c4 pärast. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
see pea igas serveris nii ju
kui vaja bomm panna siis keegi ei aita seda kaista ja kui on vaja defendida siis keegi seda ei tee
mingi kattad ühte kohta ja siis avastad et keegi annab nuga
ma pole veel ikka aru saand kuidas kedagi ära tappa see sihiku värk on ikka ulme ja aru saamine kas sai pihta või mitte
ma avastasin et tõhusam on kuskil põõsas istuda ja nottida poisse noaga
aga no kui palju mängida siis millalgi jõuab kohale mul hakkab juba enamvähem k/d ratio ühe ühe minema mäng lõpus kokku võttes on surmi rohkem
kuidagi keeruline teema seal vahepeal ikka ... passid mingi enamvähem terve mäppi läbi liigud ka suht palju ringi näed mõnda üksikut venda ja ühegi tava relvaga kaugelt pole mõtet täristada sest pihta eriti ei saa ja kui saab siis nii vähe et ennem keeg teine võtab ära
samas see on ikkagi beta ja no pmst kui mängu minna siis vaja igakord sealt updater-st minna et töötaks join game kus valib random serveri aga ei ole varianti et saaks panna ranked sest mitte ranked on kõik relvad kinni ja suht mõttetu on nii
serverit ise tavaliselt ei viitsi valida sest sealt eriti ei saa aru milline on stabiilne ja ei laagi ja palju on inimesi sees ja palju on ruumi jne
suurt midagi näppida ei saa nagu otsida serverit pingi järgi
samas kuidas panna servereid fav. alla ? ja no mind noobi võib mängimas näha nimega lopo30 tag on k7 (k7 on vana cs clan kus ma kunagi sees olin ja üks asutajadest)
btw kuidas kopterid jne lendavad asjad õhku tõusevad ja maanduvad ?
ma pole sellest aru saand .. seal options all on need nupud ka nii arusaamatutes nimedes
Kuulge HV mehed, kas keegi n.ö käib ainult ühes teatud serveris? Saaks nagu Eesti serveri. Muide Hakake ome nimesi nimetama (BF:BC2)--- *Lingumees* siin _________________ Ainus legend, Battlefield
*Bf: Bc2 - Lingumees
Aga BETA, leppiks kokku mõne servu, kus võiks tihedamini käia.
Aga mis su kasutaja on? Panen friendi.
_________________ Ainus legend, Battlefield
*Bf: Bc2 - Lingumees
Hetkel just mängisin, siis tundus küll et ühel on god mode peal juba, seljatagant sai sniperiga otse vastu selga, korraks nagu tudides ja kõik, jooksis edasi, siis lasin käsikaga, ikka ei midagi ja siis ta tappis mu ära, näitas HP-d = 100% _________________ Web3 | ERC721A
Ei saa mina aru, mis kuradi loogika see on, et kopteri gunner näib iga viimset infantryt maas märgistatult jooksmas...Fullis ka see on siis on ikka täitsa perses...
saime juba päris mitu posti tagasi aru, et see nali jõudis teieni alles nüüd (paari nädalase hilinemisega). aitab juba vast.
mis sul viga on ?
Sinu kahjuks see pole enam naljakas ja päris hea on poste koguda kui 4 sõna pidevalt lampi copy pasted.
GG vana
kas kõigil on see probleem et statse laeb julmalt kaua ? igatahes mul mingi tavaliselt minut-kaks
Eriti kaua küll ei lae. Mingi 10-20 sekundid äkki.
Statsid tulevad mul enamvähem samakiiresti, aga seda server listi koos lemmikutega peab ootama nagu issanda õnnistust siis läheb ikka natuke aega küll.
saime juba päris mitu posti tagasi aru, et see nali jõudis teieni alles nüüd (paari nädalase hilinemisega). aitab juba vast.
mis sul viga on ?
Sinu kahjuks see pole enam naljakas ja päris hea on poste koguda kui 4 sõna pidevalt lampi copy pasted.
GG vana
kas kõigil on see probleem et statse laeb julmalt kaua ? igatahes mul mingi tavaliselt minut-kaks
Eriti kaua küll ei lae. Mingi 10-20 sekundid äkki.
Statsid tulevad mul enamvähem samakiiresti, aga seda server listi koos lemmikutega peab ootama nagu issanda õnnistust siis läheb ikka natuke aega küll.
Sama lugu, jäin beta key rongist maha, kellel kopp ees ja soovib mängukogemust jagada, võib kontot jagada.
Suhteliselt lühikese ajaga siia teemasse ikka väga palju postitusi tekkinud... ju peab siis mängus midagi head olema. _________________ Winter is coming...
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.