Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 09:02:05 vasta tsitaadiga

omgitspins kirjutas:
avastasin uue bug'i, nimelt kui squadmate sõidab ATV-ga ja spawnid tema peale siis saab ringi vaadata ja lasta 360 kraadi, muidu saab aint tagust vahtida.

ole spwaninud sel hetkel kui squadmate sõidab ATV'ga aga ma küll sain ainult taha vaadata.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 10:39:11 vasta tsitaadiga

omgitspins, millest sa aru ei saa?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 03.02.2010 11:51:50 vasta tsitaadiga

Ma küsin, mis sul viga on???

Fixes are made directly in the retail game. Then, depending on how much time and effort it takes, we also lift the fixes into the Closed Beta. When we have a new good build of the Closed Beta, we will release a new client.

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 11:53:02 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Mis kellelgi stats näitab? Mul näitab 605 tapmist ja 134 surma.

Mul näitab et olen hullult palju Repairinud, Healinud, elustanud ja kuule jaganud.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 03.02.2010 14:34:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:
GameStop Exclusive Early Access to Squad Rush

War games have come a long way since Matthew Broderick used an IMSAI 8080 computer with a 2-MHz processor and 16K of RAM to hack into the WOPR defense system. Today, Battlefield Bad Company 2 represents everything that's great about playing war, with its tactical destruction engine, customizable weapons and vehicles, and huge multiplayer maps. Don't try to play it over a 1200-baud phone modem.

Pre-order your copy of Battlefield Bad Company 2 to get GameStop Exclusive early access to the 4-on-4 multiplayer Squad Rush mode on launch day, 30 days before anyone else gets a chance. You'll also get the GameStop Exclusive in-game AKS-74U assault rifle, which fires more than 650 rounds per minute. Supplies are limited for both.

Available March 2 for Xbox 360, PS3 and PC: Reserve now!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 03.02.2010 14:56:54 vasta tsitaadiga

Are you a small BF community site or competitive team with a website?
If yes & have BFBC2 in your site design let us know for 8 Beta Keys.

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 03.02.2010 14:58:33 vasta tsitaadiga


Link


kust neid key'sid enam otsida yldse? on m6tet?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 15:06:08 vasta tsitaadiga

saime juba päris mitu posti tagasi aru, et see nali jõudis teieni alles nüüd (paari nädalase hilinemisega). aitab juba vast.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgitspins
HV vaatleja
omgitspins

liitunud: 01.03.2009




sõnum 03.02.2010 15:06:52 vasta tsitaadiga

mis teil viga on ? mul on iga kord nii, spawnin squadmate peale kui ta atv, on ja saan ettepoole tulistada, võibolla on see bug tingitud klassist ?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 15:36:05 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
Are you a small BF community site or competitive team with a website?
If yes & have BFBC2 in your site design let us know for 8 Beta Keys.

Kus see kirjas on?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 03.02.2010 15:55:15 vasta tsitaadiga

http://twitter.com/OfficialBFBC2
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maailm
Piiratud kasutaja
Maailm

liitunud: 29.10.2009




sõnum 03.02.2010 17:31:54 vasta tsitaadiga

Nii, sain serverisse, tegin 3-4 killi , lasti mind maha, kohe disconnected, ning nüüd logisin uuesti ja nüüd juba 3 minutit uuendab andmeid :S ...

E: No täiega, nusserda tagasi mängu ja jälle, saad surma koheselt disconnected :S
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 03.02.2010 18:03:05 vasta tsitaadiga

Unison kirjutas:
Unison kirjutas:
Kui kellelgi isu täis saab ja raatsib enda accounti jagada, siis oleks väga huvitatud. icon_neutral.gif


thumbs_up.gif

icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 18:06:43 vasta tsitaadiga

Unison kirjutas:
Unison kirjutas:
Unison kirjutas:
Kui kellelgi isu täis saab ja raatsib enda accounti jagada, siis oleks väga huvitatud. icon_neutral.gif


thumbs_up.gif

icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif


Mis sul viga on? icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 03.02.2010 18:19:47 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Unison kirjutas:
Unison kirjutas:
Unison kirjutas:
Kui kellelgi isu täis saab ja raatsib enda accounti jagada, siis oleks väga huvitatud. icon_neutral.gif


thumbs_up.gif

icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif


Mis sul viga on? icon_lol.gif


Tahab vist mängida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 03.02.2010 19:25:40 vasta tsitaadiga

Krt...
Sattusin täna BC2 mingisse noob teami... Ise jooksed elu eest, et objective õhku lasta, paned c4 jne... aga mida teevad teised... Istuvad kurat tankide ja meestega mäe otsas ja passivad icon_neutral.gif
Vastane tuli juba alt ülesse. Oli mingi... vaatan olen objektivi juures, et kust mingit abi vms saaks... MIDA KURADIT, KOGU KAMP TAGALAS :@
Vastane kurat sõidab T90-netega maju kokku, laseb artilleryt objectividele jms... meie omad ei tee peerugi, poleerivad oma tanke kuskil põõsaste taga.
Ma vihkan idikaid kes oma Killide pärast aint muretsevad ja objektivide osas ei tee emmigi...

On vahest olnud ka olukordi, kus vastane seal mapi alguses sõidab T90, rahulikult A maja kõrvale ja laseb selle sodiks ja kaitse tiim ei tee midagi, et seda peatada. Ja siis kui A kaob, jooksevad kõik sinna, vastane laseb B õhku ja korras... Siis on olnud ka olukordi, kus jäetakse tankid vedelema ja vastane tuleb võtab ära ja laseb rahulikult majad kokku, meie tagalas icon_lol.gifthumbs_up.gif

Õnneks olen vahest sattunud ka korraliku tiimi, kus tõesti kõik eluga objektive täidavad ja kaitsevad...

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 19:28:21 vasta tsitaadiga

üks squad, 2-4 mängijat, is all it takes. ehk siis 1-3 sõpra ja mäng on 99% võidetud.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 03.02.2010 19:39:49 vasta tsitaadiga

ei ole kui vastas on ka selline team icon_wink.gif , aga tõesti, see mäng on teamitöös kinni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 19:43:35 vasta tsitaadiga

c4 on piisavalt retardne, et rünnates võidab alati sellise tiimitööga olenemata mis wannabe camperid vastas on.
defendimine on juba piisavalt porno, just selle c4 pärast.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 19:47:14 vasta tsitaadiga

Kuna enda netiga kõige meeldivam mängida pole, siis võin kellelegi kasutajat laenata. Ehk siis PS.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 20:06:36 vasta tsitaadiga

Mafia vähemalt suutsid mind naerma ajada icon_smile.gif aga see camp on tavaline igas fps mängus, miks inimesed sellega ei lepi.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.02.2010 20:52:05 vasta tsitaadiga

Mafia,

see pea igas serveris nii ju icon_razz.gif
kui vaja bomm panna siis keegi ei aita seda kaista ja kui on vaja defendida siis keegi seda ei tee
mingi kattad ühte kohta ja siis avastad et keegi annab nuga

ma pole veel ikka aru saand kuidas kedagi ära tappa see sihiku värk on ikka ulme ja aru saamine kas sai pihta või mitte icon_biggrin.gif
ma avastasin et tõhusam on kuskil põõsas istuda ja nottida poisse noaga icon_biggrin.gif
aga no kui palju mängida siis millalgi jõuab kohale icon_razz.gif mul hakkab juba enamvähem k/d ratio ühe ühe minema mäng lõpus icon_biggrin.gif kokku võttes on surmi rohkem
kuidagi keeruline teema seal vahepeal ikka ... passid mingi enamvähem terve mäppi läbi liigud ka suht palju ringi näed mõnda üksikut venda ja ühegi tava relvaga kaugelt pole mõtet täristada sest pihta eriti ei saa ja kui saab siis nii vähe et ennem keeg teine võtab ära icon_biggrin.gif

samas see on ikkagi beta ja no pmst kui mängu minna siis vaja igakord sealt updater-st minna et töötaks join game kus valib random serveri aga ei ole varianti et saaks panna ranked sest mitte ranked on kõik relvad kinni ja suht mõttetu on nii
serverit ise tavaliselt ei viitsi valida sest sealt eriti ei saa aru milline on stabiilne ja ei laagi ja palju on inimesi sees ja palju on ruumi jne
suurt midagi näppida ei saa nagu otsida serverit pingi järgi
samas kuidas panna servereid fav. alla ? ja no mind noobi võib mängimas näha nimega lopo30 tag on k7 (k7 on vana cs clan kus ma kunagi sees olin ja üks asutajadest)

btw kuidas kopterid jne lendavad asjad õhku tõusevad ja maanduvad ?
ma pole sellest aru saand .. seal options all on need nupud ka nii arusaamatutes nimedes
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 03.02.2010 21:14:00 vasta tsitaadiga

haedcore mode thumbs_up.gif
sain hea arvuti taga proovida ja mäng hakkas veelgi rohkem meeldima.

juba mõtlen selle peale, et kui ägedad võivad clan warid olla.
squadid ja värgid. 12 vs 12 oleks juba piisav-

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 21:15:55 vasta tsitaadiga

Täisversioon välja tuleb siis võiks HV nimelise bändi kah kokku ajada, warid ja asjad, heal juhul oma server jms.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 03.02.2010 21:17:43 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_lol.gif hea tekst lopes39, hea tekst thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lingumees
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 21:58:34 vasta tsitaadiga

Kuulge HV mehed, kas keegi n.ö käib ainult ühes teatud serveris? Saaks nagu Eesti serveri. Muide Hakake ome nimesi nimetama (BF:BC2)--- *Lingumees* siin
_________________
Ainus legend, Battlefield
*Bf: Bc2 - Lingumees
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 22:05:14 vasta tsitaadiga

Osadel AHV-idel (kaasaarvatud minul) on plaanis rentida server, kui full on väljas. Paar lehekülge tagasi oli sellest juttu.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lingumees
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 22:07:19 vasta tsitaadiga

Aga BETA, leppiks kokku mõne servu, kus võiks tihedamini käia.
Aga mis su kasutaja on? Panen friendi.
icon_biggrin.gif beer_yum.gif

_________________
Ainus legend, Battlefield
*Bf: Bc2 - Lingumees
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 22:15:01 vasta tsitaadiga

kuskil lehekülg tagasi vast oli juttu multiplay 12-ndast serverist. Samuti oli kuskil link tabelile kuhu sai nimesid kirja panna icon_biggrin.gif

E: päris mitusada posti on vahepeal tulnud icon_eek.gif

Cracker kirjutas:

Tegin siis väikse spreadsheeti, kes tahab see täidab!

Spreadsheeti leiad siit

Vastused :
1. Tabel nr. 1

2. Tabel nr. 2

PS: Ärge seda esimest vastuste lehte tähele pange, mis ta annab icon_biggrin.gif Ma vastasin ise paar korda katsetamiseks...


Multiplay.co.uk :: Bad Company 2! #12 serveris käib päris tihedalt eestlasi.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marexx
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2009




sõnum 03.02.2010 22:17:35 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi beta key'd üle on siis oleks tänulik.
Praegu sõbrajuures olen natukene proovinud ja suhteliselt lahe oli icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 03.02.2010 22:24:49 vasta tsitaadiga

marexx kirjutas:
Kui kellelgi beta key'd üle on siis oleks tänulik.
Praegu sõbrajuures olen natukene proovinud ja suhteliselt lahe oli icon_razz.gif


Proovi neid ei tea kas töötavad.

77PL-HP47-XBVK-S7GF
GSAX-PFH7-PWY2-YNW8
GBFS-G33L-JY5E-DBYB
7475-ZV5Z-DM4R-3SQ7
2FJE-SE36-26RH-U48N
73HG-7TJC-S7XK-5LZX
976S-SRW9-8764-ALY9
HNKR-SPVA-9BVJ-N87F
7GYF-DZV7-9DHM-UQGL
6XQW-KJDN-MGN6-SKYS
4XVB-H9GT-V5O0-2R1T
S0BK-UKO1-3D6P-KL36
GEC3-06MX-FLWH-SU5R
5AJ4-P4D0-Z7GO-L3GT
FIDB-Q2W6-MCSN-VIF0
QTSU-IP5G-RGWH-1D6C
TW9X-T826-XRBX-T0CC
TPBE-Q322-K9TO-M9LW
554B-VFDW-J6M2-1GH2
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 22:32:47 vasta tsitaadiga

Kas rpg ja cg on mingi damage vahe ka, näiteks tankide vastu? Ja kas relva skill level annab lisa dmg vms?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 22:46:48 vasta tsitaadiga

Hetkel just mängisin, siis tundus küll et ühel on god mode peal juba, seljatagant sai sniperiga otse vastu selga, korraks nagu tudides ja kõik, jooksis edasi, siis lasin käsikaga, ikka ei midagi ja siis ta tappis mu ära, näitas HP-d = 100%
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marexx
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2009




sõnum 03.02.2010 22:53:09 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
marexx kirjutas:
Kui kellelgi beta key'd üle on siis oleks tänulik.
Praegu sõbrajuures olen natukene proovinud ja suhteliselt lahe oli icon_razz.gif


Proovi neid ei tea kas töötavad.

77PL-HP47-XBVK-S7GF
GSAX-PFH7-PWY2-YNW8
GBFS-G33L-JY5E-DBYB
7475-ZV5Z-DM4R-3SQ7
2FJE-SE36-26RH-U48N
73HG-7TJC-S7XK-5LZX
976S-SRW9-8764-ALY9
HNKR-SPVA-9BVJ-N87F
7GYF-DZV7-9DHM-UQGL
6XQW-KJDN-MGN6-SKYS
4XVB-H9GT-V5O0-2R1T
S0BK-UKO1-3D6P-KL36
GEC3-06MX-FLWH-SU5R
5AJ4-P4D0-Z7GO-L3GT
FIDB-Q2W6-MCSN-VIF0
QTSU-IP5G-RGWH-1D6C
TW9X-T826-XRBX-T0CC
TPBE-Q322-K9TO-M9LW
554B-VFDW-J6M2-1GH2

Kahjuks ükski ei töötanud :/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 22:54:09 vasta tsitaadiga

Kui beta juba on nii ära "tuunitud" siis ei taha teadagi mis sellest fullist saab.
Loodan väga et PB saab nende "prode" vastu ikka.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 03.02.2010 23:18:45 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Kui beta juba on nii ära "tuunitud" siis ei taha teadagi mis sellest fullist saab.
Loodan väga et PB saab nende "prode" vastu ikka.

Suht mõttetu lootus. The joys of pc gaming... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 23:25:35 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Kui beta juba on nii ära "tuunitud" siis ei taha teadagi mis sellest fullist saab.
Loodan väga et PB saab nende "prode" vastu ikka.

Suht mõttetu lootus. The joys of pc gaming... icon_rolleyes.gif

If u cant beat them, join them icon_razz1.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 23:26:55 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Andykas kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Kui beta juba on nii ära "tuunitud" siis ei taha teadagi mis sellest fullist saab.
Loodan väga et PB saab nende "prode" vastu ikka.

Suht mõttetu lootus. The joys of pc gaming... icon_rolleyes.gif

If u cant beat them, join them icon_razz1.gif


Yea right icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 04.02.2010 00:14:52 vasta tsitaadiga

Nokia,
Serverid.ee on teie firma võt töötad seal? Võta ühendust EA-ga ja äkki saab Eesti beta serveri üles või siis kui full väljas. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgitspins
HV vaatleja
omgitspins

liitunud: 01.03.2009




sõnum 04.02.2010 00:24:37 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
saime juba päris mitu posti tagasi aru, et see nali jõudis teieni alles nüüd (paari nädalase hilinemisega). aitab juba vast.


mis sul viga on ?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 00:36:34 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
Nokia,
Serverid.ee on teie firma võt töötad seal? Võta ühendust EA-ga ja äkki saab Eesti beta serveri üles või siis kui full väljas. thumbs_up.gif


Proovida võib, aga no vaevalt, Eesti ikkagi liiga väike icon_razz.gif

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 00:41:50 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Killzone88 kirjutas:
Nokia,
Serverid.ee on teie firma võt töötad seal? Võta ühendust EA-ga ja äkki saab Eesti beta serveri üles või siis kui full väljas. thumbs_up.gif


Proovida võib, aga no vaevalt, Eesti ikkagi liiga väike icon_razz.gif

Miks mitte?
BF2el on ju eestis server olemas. Väga püss oleks kui saaks(teile muidugi) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002




sõnum 04.02.2010 00:54:18 vasta tsitaadiga

Ei ole Eestis. Server asub füüsiliselt Saksamaal.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 04.02.2010 00:56:42 vasta tsitaadiga

eheee icon_lol.gif kellel kopp ees kinkigu key'd v kontot beer_yum.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 00:56:54 vasta tsitaadiga

Ei saa mina aru, mis kuradi loogika see on, et kopteri gunner näib iga viimset infantryt maas märgistatult jooksmas...Fullis ka see on siis on ikka täitsa perses...
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 01:33:40 vasta tsitaadiga

omgitspins kirjutas:
helga kirjutas:
saime juba päris mitu posti tagasi aru, et see nali jõudis teieni alles nüüd (paari nädalase hilinemisega). aitab juba vast.


mis sul viga on ?


Sinu kahjuks see pole enam naljakas ja päris hea on poste koguda kui 4 sõna pidevalt lampi copy pasted.
GG vana

kas kõigil on see probleem et statse laeb julmalt kaua ? igatahes mul mingi tavaliselt minut-kaks icon_evil.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 01:37:35 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
omgitspins kirjutas:
helga kirjutas:
saime juba päris mitu posti tagasi aru, et see nali jõudis teieni alles nüüd (paari nädalase hilinemisega). aitab juba vast.


mis sul viga on ?


Sinu kahjuks see pole enam naljakas ja päris hea on poste koguda kui 4 sõna pidevalt lampi copy pasted.
GG vana

kas kõigil on see probleem et statse laeb julmalt kaua ? igatahes mul mingi tavaliselt minut-kaks icon_evil.gif


Eriti kaua küll ei lae. Mingi 10-20 sekundid äkki.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 04.02.2010 01:44:53 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
omgitspins kirjutas:
helga kirjutas:
saime juba päris mitu posti tagasi aru, et see nali jõudis teieni alles nüüd (paari nädalase hilinemisega). aitab juba vast.


mis sul viga on ?


Sinu kahjuks see pole enam naljakas ja päris hea on poste koguda kui 4 sõna pidevalt lampi copy pasted.
GG vana

kas kõigil on see probleem et statse laeb julmalt kaua ? igatahes mul mingi tavaliselt minut-kaks icon_evil.gif


Eriti kaua küll ei lae. Mingi 10-20 sekundid äkki.


Statsid tulevad mul enamvähem samakiiresti, aga seda server listi koos lemmikutega peab ootama nagu issanda õnnistust siis läheb ikka natuke aega küll.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 01:51:41 vasta tsitaadiga

deFt kirjutas:
DefXtreme kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
omgitspins kirjutas:
helga kirjutas:
saime juba päris mitu posti tagasi aru, et see nali jõudis teieni alles nüüd (paari nädalase hilinemisega). aitab juba vast.


mis sul viga on ?


Sinu kahjuks see pole enam naljakas ja päris hea on poste koguda kui 4 sõna pidevalt lampi copy pasted.
GG vana

kas kõigil on see probleem et statse laeb julmalt kaua ? igatahes mul mingi tavaliselt minut-kaks icon_evil.gif


Eriti kaua küll ei lae. Mingi 10-20 sekundid äkki.


Statsid tulevad mul enamvähem samakiiresti, aga seda server listi koos lemmikutega peab ootama nagu issanda õnnistust siis läheb ikka natuke aega küll.


Serveri list tuleb ikka jah, sigaaeglasti.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 04.02.2010 02:07:00 vasta tsitaadiga

Sama lugu, jäin beta key rongist maha, kellel kopp ees ja soovib mängukogemust jagada, võib kontot jagada.

Suhteliselt lühikese ajaga siia teemasse ikka väga palju postitusi tekkinud... ju peab siis mängus midagi head olema.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.