|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
10.01.2010 01:57:08
|
|
|
Naiss.
Kuigi kui norida siis liiv ei moodusta selliseid järsakuid, peaks lugem olema.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
10.01.2010 06:09:18
|
|
|
h2rra,
võta värvid kätte ja maali need asjad ka päriselt siis saad teha näituse ja puha
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
equilerex
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2009
|
10.01.2010 10:30:14
|
|
|
| väga mõnus.. hea stiil ja ideed... veebi lehel oli ka päris mõnusat kraami... kusagil õppinud või niisama hobikorras sebind sellisele tasemele?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
h2rra
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2008
|
10.01.2010 23:14:29
|
|
|
Tänks! Punktiir, kunagi võtan asja käsile Iseõppinud olen. Kõige suurem jama selle pildi juures on vist, et esiplaan ja taust ei klapi eriti, aga las ta olla. Järgmine kord läheb paremini.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
10.01.2010 23:34:04
|
|
|
| tead, ega kunstis ei peagi asjad klappima
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxtom
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2007
|
11.01.2010 19:09:40
|
|
|
| h2rra kirjutas: |
| Miskit uut, photoshop nagu ikka |
Väga hea pilt!! Vaatad... ja pilt jutustab lugu! haha! väga hea!
Ajendas postima see, et kas panen väga mööda kui pildil nimeks näiteks "Metsapeatus"? ... konkreetselt on ju vaataja seljataga aparaat mis kasutab liikumiseks propellerist erinevat tehnilist lahendust! (ok.. huumoriga pooleks... a mulle tundub nii )
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
14.01.2010 18:13:03
|
|
|
Spoiler 
tegin selle pildi ennem seda corsat ja ei saand seda ennem avalikustada kui on võistlus läbi
osalesin võistlusel aint ühel eesmärgil , milleks oli hoida www.chop.ee eesti ainuke virtual tuningu sait aktiivne
mis küll on suht suremas ja kuna sait suht vigane ja omanik seda ei parandada ei taha ja ei lase seda teha ka kellelgi muul siis küll see surm millalgi ka kätte jõuab
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
14.01.2010 18:19:12
|
|
|
| Muidu pole väga vigagi aga aknaraamil oleks võinud küll kerged vead ära parandada. Ja mis veljega tegu?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
14.01.2010 18:29:55
|
|
|
| Kas pole mitte kärgvelg?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.01.2010 18:42:39
|
|
|
lopes39, mis "nippiga" sellel Opel'il manööverdamine toimub (esimesed rattad istuvad ikka väga "tihkelt" rattakoobastes)
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
14.01.2010 18:50:28
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
lopes39, mis "nippiga" sellel Opel'il manööverdamine toimub (esimesed rattad istuvad ikka väga "tihkelt" rattakoobastes)  |
pane kujutlusvõime tööle hydraulika näiteks ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
14.01.2010 23:09:13
|
|
|
| h2rra kirjutas: |
Miskit uut, photoshop nagu ikka
Spoiler 
|
Vapustav
Mis tarkvara(sid) kasutasid?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
15.01.2010 14:21:15
|
|
|
[quote="MarioA."]
| h2rra kirjutas: |
Miskit uut, photoshop nagu ikka
Vapustav
Mis tarkvara(sid) kasutasid? |
kirjutas ju et photoshop
aga ma noriks taeva kallal, see on kuidagi nagu läbi jäätunud vee või ei tea kust pildistatud. jah tean, et pilved on suht raske teema et need ideaalseks saada
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.01.2010 00:14:08
|
|
|
| punktiir, arvestades et kogu pildil on imiteeritud lõuendile õlivärvidega maalimist siis näevad täitsa ok need pilved välja.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
16.01.2010 01:01:10
|
|
|
| kuidagi vesised on ju
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
16.01.2010 03:36:51
|
|
|
Ma ei küll ei oskaks sellelt maalilt oodata mingit täppisteadust taetud detailide kujutamises.
Kas keegi oskab soovitada vähem ressurssisöövat tarkvarajuppi kritseldamiseks. Pean mõne aja veel Atomi peal passima ja Sketchbook ning Corel Painter ei kannata selle peal tegutsemist. Jätan need mõneks ajaks kõrvale. On küll animatsioonitarkvara "Pencil" aga see ei väljasta korralikku pildifaili - .png vaid.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
16.01.2010 06:07:33
|
|
|
oleneb mida kritseldada tahad aga gimp ei sobi?
ja png ongi kõige korralikum pildifail kusjuures igasugused jpg ja gif asjad on käkid valgeinimene töötab ikka png-ga
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
16.01.2010 13:10:24
|
|
|
| See png ei sobi mujale importida kuidagi. Osa kasutamata pinda muutub kohe mustaks, sellepärast ma järeldasin.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.01.2010 14:12:33
|
|
|
| MarioA., millega impordid? Tundub justkui et läbipaistvale taustale antakse lihtsalt mingi kindel värv (must).
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
16.01.2010 14:21:21
|
|
|
Ei ma mõtlen, et kui ma selle png avan näiteks võimsamas masinas photoshopiga, et edasi teha, on valge taust mustaks värvunud.
Exportida muud peale png pildifailina sealt ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.01.2010 14:31:36
|
|
|
| MarioA., importimisel on järelikult mõni säte vale et ta seda teeb.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
16.01.2010 15:43:12
|
|
|
| Ma tõesti ei tea. Pencil väljutab vaid png-d. Ükskõik kuhu lasta või millega pildifaili kuvada paint, Windowsi previewer, täidetakse valge pind mustaga. Ma pole eriti kursis ka tehniliste asjadega.. Lihtsalt Pencil on vähe ressurssisööv ja kritseldamiseks üsnagi piisav oma paari tööriista ning seadega.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
17.01.2010 15:59:48
|
|
|
| Kas keegi siin Inkscape-ga ka tegeleb?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
17.01.2010 22:14:08
|
|
|
Saiapäts, see mu põhirelv logode tegemisel illukaga vaid expordin, olen sellega mingi 3 aastat töötanud. mida vaja teada?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
17.01.2010 22:32:51
|
|
|
midagi niisama... et liiga kaugele graafikast ei küündiks (kooli tõttu )
Väike promo ka blogile... seal on iga kirjutatud postituse kõrval väike isetehtud pildike. Ehk kedagi huvitab. : ) http://shukuchi.wordpress.com/
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
18.01.2010 06:45:30
|
|
|
| emopuu?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
18.01.2010 20:38:52
|
|
|
| punktiir kirjutas: |
Saiapäts, see mu põhirelv logode tegemisel illukaga vaid expordin, olen sellega mingi 3 aastat töötanud. mida vaja teada? |
Nonniii, esimene töö http://www.upload.ee/files/351816/Scorpion_2.svg.html küsimused on.
Kuidas ma "mirror" effekti saan luua, et kui ma ühte poolt teen siis teist poolt muudab ka või nii.
See fail mis ma ennem andsin, seal on need jooned kõik eraldi kas sellist funktsiooni/commandi ei ole millega ma saaksin nad üheks joinida?
Kui ma tahan exportida bitmapina kuidas ma see alpha vms ära kaotada sealt tagant et oleks näiteks valge taust?
Ega seal mingit mustri filtrit ei ole?
Sorri kui väga segane tekst on, ja parasiit sõnu on palju ei kirjutanud kirjandit.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.01.2010 22:48:17
|
|
|
| Alpha "kaotad" tagant ära nii et paned talle oma soovitud värvi ristküliku taustaks.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
18.01.2010 23:33:10
|
|
|
Kunstiks seda vist päris kutsuda ei saa
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
19.01.2010 00:53:03
|
|
|
| Why not? Kena töö ja kunst on suht piiritlematu nähtus, seega mina võtan seda kui kusnti.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
19.01.2010 01:05:12
|
|
|
CorsairX, mulle ka meeldib
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
19.01.2010 02:14:58
|
|
|
| Saiapäts kirjutas: |
| punktiir kirjutas: |
Saiapäts, see mu põhirelv logode tegemisel illukaga vaid expordin, olen sellega mingi 3 aastat töötanud. mida vaja teada? |
Nonniii, esimene töö http://www.upload.ee/files/351816/Scorpion_2.svg.html küsimused on.
Kuidas ma "mirror" effekti saan luua, et kui ma ühte poolt teen siis teist poolt muudab ka või nii.
See fail mis ma ennem andsin, seal on need jooned kõik eraldi kas sellist funktsiooni/commandi ei ole millega ma saaksin nad üheks joinida?
Kui ma tahan exportida bitmapina kuidas ma see alpha vms ära kaotada sealt tagant et oleks näiteks valge taust?
Ega seal mingit mustri filtrit ei ole?
Sorri kui väga segane tekst on, ja parasiit sõnu on palju ei kirjutanud kirjandit. |
alpha saab ära kaotada kui lähed File menüüst ja document properties (ikoon peaks väljas ka kuskil olema) seal aknas näed backround osa, alphana on ta ruuduline. klikka sellel ja tuleb värvivalik ette, lohista alumine slider paremale, ehk vähenda tema alphat. siis võid sobiva värvi seal kokku ka keerata.
Kogu kupatuse saad ühendada kahte moodi kas grupeerides ctrl g või joinides ctl +, ctrl - lõikab. nb joinides joinitakse kõk elemendid ühtseks tervikuks
Mirror effect? kujundit saab pöörata flip funktsiooniga selecteerid objekti ja siis klahv "h" peegeldab kujundi horisontaalselt klah "v" vertikaalselt. nüüd et luua efekt kus alumine osa nö vaikselt hajub, siis kuna antud töö on tehtud joontega, siis selteeri oma äsja joinitud kujund võta lahti värvipalett, üleval tööristade seas on ikoon T tähe kõrval kus pealvalge leht ja pintsel, sealt saad siis valida stroke paint. klikka 3ndal ruudul kus gradient, defauldina on gradient mustast läbipaistva alphani, musta joone puhul see aitab. sul tuleb lihtsalt gradiendi suunda muuta kui esimese korraga pole see mis ta olema peab. suunda saab muuta tööriistaga mis asub paremal töristae seas ja peaks olema eelviimane ülevalt alla minnes, selline 2 võikest ruutu ühendatud diagonaalse joonega. kui sul objekt selekteeritud annab see sulle võimaluse näha gradienti suuna modifikaatorit, üks ots on nö ühe värvi teine teise värvi jaoks. antud juhul keera must ots üles ja mngi alumise ( kahaneva) osaga
ma halb kirjeldaja, aga ehk said aru enamvähem
siin ka õpetusi muidu: http://inkscapetutorials.wordpress.com/
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
19.01.2010 16:46:48
|
|
|
| punktiir kirjutas: |
| Saiapäts kirjutas: |
| punktiir kirjutas: |
| blabla |
blabla |
blabla |
Suured tänud abi eest
See on siis minu esimene väike töö vektoris
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
28.01.2010 20:57:14
|
|
|
| h2rra kirjutas: |
Miskit uut, photoshop nagu ikka
Spoiler 
|
Niceeee. Kaua 0st kuni 100'i aega võttis?
Midagi enda poolt ka - väike koomiks/mäng/enesearendusprojekt mille kallal sõbraga hobi korras töötame.
Spoiler 
_________________ kraater.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
29.01.2010 14:06:10
|
|
|
Väga lahe näeb välja, aga ma ei saa hästi storyle pihta.
_________________ "Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
29.01.2010 15:09:44
|
|
|
sellises stiilis koomiksites ongi point tähtsusetu
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
29.01.2010 18:23:02
|
|
|
| Bluebull kirjutas: |
| Väga lahe näeb välja, aga ma ei saa hästi storyle pihta. |
Mõistetav, see üks suvaline lehekülg , tundus kõige huvitavam ülespanekuks...
_________________ kraater.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
01.02.2010 23:43:51
|
|
|
mässasin videotega natuke
esimene on lihtsalt selline katsetamine. sorry suht läägine oli igal pool selleks igasugu asjad ei renderdunud korralikult
Spoiler 
teine on ka test proovisin masina liikuma panna (läheb vaja ühe machinima idee jaoks mul) seal keerleb ainult silinder kuhu on attachitud külge lambid ja üks auto. Pannes suurema silindri saab see kumerus palju väiksem ja saab ka rohkem tegevust teele panna. NB Dünamiidi veos
Spoiler 
kui millaski see väike filmike valmis saab siis esitlen siingi kui võib
nüüd Hakake aga karjuma, et pole kunst ja ei tea mis veel
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
01.02.2010 23:46:58
|
|
|
| See suur kumerus ongi kõva. Mingid puud ja võpsik külgedele ja minek.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.02.2010 00:42:41
|
|
|
Täitsa meeldib jah see sakilisus, mitte kõik ei pea ideaalne olema
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
02.02.2010 00:51:31
|
|
|
| üks point ongi seeasi teha just nimelt mitt niiväga sellele nö graafilisele küljele keskendudes. et kõik ei pea realistlik olema
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wolli
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2007
|
02.02.2010 18:31:16
|
|
|
1cm suurused kivikesed..
Inspireeritud siit mängust:
Spoiler 
_________________ http://Teezkut.deviantart.com/gallery
Teen igasugust trükiettevalmistust, logosid, plakateid ja muid graafikaelemente! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wolli
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2007
|
02.02.2010 20:48:58
|
|
|
Liiga tülikas, pealegi ei leiaks need kuskil kasutust ma arvan...
Kõige suurem tellimus mis teinud olen, on see, kus klient maksis töö eest 300.-
Töö on suurem kui 1 täiskasvand inimese peopesa.. mõõtusid enam ei mäleta:
(suur pilt)
Spoiler 
_________________ http://Teezkut.deviantart.com/gallery
Teen igasugust trükiettevalmistust, logosid, plakateid ja muid graafikaelemente! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
02.02.2010 21:20:46
|
|
|
| Ausalt, koledad karud. Toon peaks kohe hulga heledam olema. Muidu väga ilus, kasutaja Flackol on ka kätt voolimises, super tööd mõlemal teil.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wolli
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2007
|
02.02.2010 21:22:48
|
|
|
Karud ongi tegelt väga heledad ja erinevad täiesti palmipuu tüvepruunist... fotol lihtsalt jäänud sellisena..
1cm suurused karud ei tulegi just eriti täiuslikud välja... Ma vähemalt üritasin
_________________ http://Teezkut.deviantart.com/gallery
Teen igasugust trükiettevalmistust, logosid, plakateid ja muid graafikaelemente! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
02.02.2010 21:24:38
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| Ausalt, koledad karud. Toon peaks kohe hulga heledam olema. Muidu väga ilus, kasutaja Flackol on ka kätt voolimises, super tööd mõlemal teil. |
Ilusad sokolaadikarukesed
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|