Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Teie tehtud kunst märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 10.01.2010 01:57:08 vasta tsitaadiga

Naiss.

Kuigi kui norida siis liiv ei moodusta selliseid järsakuid, peaks lugem olema.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 10.01.2010 06:09:18 vasta tsitaadiga

h2rra,

võta värvid kätte ja maali need asjad ka päriselt siis saad teha näituse ja puha
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
equilerex
HV vaatleja
equilerex

liitunud: 12.12.2009




sõnum 10.01.2010 10:30:14 vasta tsitaadiga

väga mõnus.. hea stiil ja ideed... veebi lehel oli ka päris mõnusat kraami... kusagil õppinud või niisama hobikorras sebind sellisele tasemele?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h2rra
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2008




sõnum 10.01.2010 23:14:29 vasta tsitaadiga

Tänks! Punktiir, kunagi võtan asja käsile icon_razz.gif Iseõppinud olen. Kõige suurem jama selle pildi juures on vist, et esiplaan ja taust ei klapi eriti, aga las ta olla. Järgmine kord läheb paremini.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 10.01.2010 23:34:04 vasta tsitaadiga

tead, ega kunstis ei peagi asjad klappima
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxtom
HV kasutaja
yxtom

liitunud: 30.05.2007




sõnum 11.01.2010 19:09:40 vasta tsitaadiga

h2rra kirjutas:
Miskit uut, photoshop nagu ikka


Väga hea pilt!! Vaatad... ja pilt jutustab lugu! haha! väga hea! thumbs_up.gif
Ajendas postima see, et kas panen väga mööda kui pildil nimeks näiteks "Metsapeatus"? icon_smile.gif ... konkreetselt on ju vaataja seljataga aparaat mis kasutab liikumiseks propellerist erinevat tehnilist lahendust! (ok.. huumoriga pooleks... a mulle tundub nii icon_razz.gif)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.01.2010 18:13:03 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


tegin selle pildi ennem seda corsat ja ei saand seda ennem avalikustada kui on võistlus läbi
osalesin võistlusel aint ühel eesmärgil , milleks oli hoida www.chop.ee eesti ainuke virtual tuningu sait aktiivne
mis küll on suht suremas ja kuna sait suht vigane ja omanik seda ei parandada ei taha ja ei lase seda teha ka kellelgi muul siis küll see surm millalgi ka kätte jõuab
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 18:19:12 vasta tsitaadiga

Muidu pole väga vigagi aga aknaraamil oleks võinud küll kerged vead ära parandada. Ja mis veljega tegu?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 14.01.2010 18:29:55 vasta tsitaadiga

Kas pole mitte kärgvelg?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.01.2010 18:36:06 vasta tsitaadiga

tean see akna ääre joon läks pisut mööda jah
ehk siis mis veljel viga ? kui mis autolt siis dodge Avenger Tuner Stormtrooper
http://www.desktopmachine.com/cars/2-Dodge%20wallpapers.html?t=520
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 18:42:39 vasta tsitaadiga

lopes39, mis "nippiga" sellel Opel'il manööverdamine toimub (esimesed rattad istuvad ikka väga "tihkelt" rattakoobastes) icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.01.2010 18:50:28 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
lopes39, mis "nippiga" sellel Opel'il manööverdamine toimub (esimesed rattad istuvad ikka väga "tihkelt" rattakoobastes) icon_rolleyes.gif


pane kujutlusvõime tööle icon_biggrin.gif hydraulika näiteks ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 23:09:13 vasta tsitaadiga

h2rra kirjutas:
Miskit uut, photoshop nagu ikka

Spoiler Spoiler Spoiler

Vapustav thumbs_up.gif
Mis tarkvara(sid) kasutasid?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 15.01.2010 14:21:15 vasta tsitaadiga

[quote="MarioA."]
h2rra kirjutas:
Miskit uut, photoshop nagu ikka

Vapustav thumbs_up.gif
Mis tarkvara(sid) kasutasid?


kirjutas ju et photoshop

aga ma noriks taeva kallal, see on kuidagi nagu läbi jäätunud vee või ei tea kust pildistatud. jah tean, et pilved on suht raske teema icon_biggrin.gif et need ideaalseks saada
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.01.2010 00:14:08 vasta tsitaadiga

punktiir, arvestades et kogu pildil on imiteeritud lõuendile õlivärvidega maalimist siis näevad täitsa ok need pilved välja.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 16.01.2010 01:01:10 vasta tsitaadiga

kuidagi vesised on ju
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 03:36:51 vasta tsitaadiga

Ma ei küll ei oskaks sellelt maalilt oodata mingit täppisteadust taetud detailide kujutamises.

Kas keegi oskab soovitada vähem ressurssisöövat tarkvarajuppi kritseldamiseks. Pean mõne aja veel Atomi peal passima ja Sketchbook ning Corel Painter ei kannata selle peal tegutsemist. Jätan need mõneks ajaks kõrvale. On küll animatsioonitarkvara "Pencil" aga see ei väljasta korralikku pildifaili - .png vaid.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 16.01.2010 06:07:33 vasta tsitaadiga

oleneb mida kritseldada tahad aga gimp ei sobi?

ja png ongi kõige korralikum pildifail kusjuures igasugused jpg ja gif asjad on käkid valgeinimene töötab ikka png-ga
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 13:10:24 vasta tsitaadiga

See png ei sobi mujale importida kuidagi. Osa kasutamata pinda muutub kohe mustaks, sellepärast ma järeldasin.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.01.2010 14:12:33 vasta tsitaadiga

MarioA., millega impordid? Tundub justkui et läbipaistvale taustale antakse lihtsalt mingi kindel värv (must).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 14:21:21 vasta tsitaadiga

Ei ma mõtlen, et kui ma selle png avan näiteks võimsamas masinas photoshopiga, et edasi teha, on valge taust mustaks värvunud.
Exportida muud peale png pildifailina sealt ei saa.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.01.2010 14:31:36 vasta tsitaadiga

MarioA., importimisel on järelikult mõni säte vale et ta seda teeb.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 15:43:12 vasta tsitaadiga

Ma tõesti ei tea. Pencil väljutab vaid png-d. Ükskõik kuhu lasta või millega pildifaili kuvada paint, Windowsi previewer, täidetakse valge pind mustaga. Ma pole eriti kursis ka tehniliste asjadega.. Lihtsalt Pencil on vähe ressurssisööv ja kritseldamiseks üsnagi piisav oma paari tööriista ning seadega.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 17.01.2010 15:59:48 vasta tsitaadiga

Kas keegi siin Inkscape-ga ka tegeleb?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 17.01.2010 20:58:03 vasta tsitaadiga

Tegin ka midagi eile õhtul, kui igavus piinas ja unetus tüütas.


http://www.upload.ee/image/350345/Poisistsaabkunstnik.jpg

Novot.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 17.01.2010 22:14:08 vasta tsitaadiga

Saiapäts, see mu põhirelv logode tegemisel icon_biggrin.gif illukaga vaid expordin, olen sellega mingi 3 aastat töötanud. mida vaja teada?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 22:32:51 vasta tsitaadiga


midagi niisama... et liiga kaugele graafikast ei küündiks (kooli tõttu icon_sad.gif)

Väike promo ka blogile... seal on iga kirjutatud postituse kõrval väike isetehtud pildike. Ehk kedagi huvitab. : ) http://shukuchi.wordpress.com/
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 18.01.2010 06:45:30 vasta tsitaadiga

emopuu?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2010 08:11:34 vasta tsitaadiga

punktiir, jaaaa
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 18.01.2010 20:38:52 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
Saiapäts, see mu põhirelv logode tegemisel icon_biggrin.gif illukaga vaid expordin, olen sellega mingi 3 aastat töötanud. mida vaja teada?


Nonniii, esimene töö http://www.upload.ee/files/351816/Scorpion_2.svg.html küsimused on.
Kuidas ma "mirror" effekti saan luua, et kui ma ühte poolt teen siis teist poolt muudab ka või nii.
See fail mis ma ennem andsin, seal on need jooned kõik eraldi kas sellist funktsiooni/commandi ei ole millega ma saaksin nad üheks joinida?
Kui ma tahan exportida bitmapina kuidas ma see alpha vms ära kaotada sealt tagant et oleks näiteks valge taust?
Ega seal mingit mustri filtrit ei ole?
Sorri kui väga segane tekst on, ja parasiit sõnu on palju icon_biggrin.gif icon_razz.gif ei kirjutanud kirjandit.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.01.2010 22:48:17 vasta tsitaadiga

Alpha "kaotad" tagant ära nii et paned talle oma soovitud värvi ristküliku taustaks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 18.01.2010 23:33:10 vasta tsitaadiga



Kunstiks seda vist päris kutsuda ei saa icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 19.01.2010 00:53:03 vasta tsitaadiga

Why not? Kena töö ja kunst on suht piiritlematu nähtus, seega mina võtan seda kui kusnti.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2010 01:05:12 vasta tsitaadiga

CorsairX, mulle ka meeldib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 19.01.2010 02:14:58 vasta tsitaadiga

Saiapäts kirjutas:
punktiir kirjutas:
Saiapäts, see mu põhirelv logode tegemisel icon_biggrin.gif illukaga vaid expordin, olen sellega mingi 3 aastat töötanud. mida vaja teada?


Nonniii, esimene töö http://www.upload.ee/files/351816/Scorpion_2.svg.html küsimused on.
Kuidas ma "mirror" effekti saan luua, et kui ma ühte poolt teen siis teist poolt muudab ka või nii.
See fail mis ma ennem andsin, seal on need jooned kõik eraldi kas sellist funktsiooni/commandi ei ole millega ma saaksin nad üheks joinida?
Kui ma tahan exportida bitmapina kuidas ma see alpha vms ära kaotada sealt tagant et oleks näiteks valge taust?
Ega seal mingit mustri filtrit ei ole?
Sorri kui väga segane tekst on, ja parasiit sõnu on palju icon_biggrin.gif icon_razz.gif ei kirjutanud kirjandit.


alpha saab ära kaotada kui lähed File menüüst ja document properties (ikoon peaks väljas ka kuskil olema) seal aknas näed backround osa, alphana on ta ruuduline. klikka sellel ja tuleb värvivalik ette, lohista alumine slider paremale, ehk vähenda tema alphat. siis võid sobiva värvi seal kokku ka keerata.

Kogu kupatuse saad ühendada kahte moodi kas grupeerides ctrl g või joinides ctl +, ctrl - lõikab. nb joinides joinitakse kõk elemendid ühtseks tervikuks

Mirror effect? kujundit saab pöörata flip funktsiooniga selecteerid objekti ja siis klahv "h" peegeldab kujundi horisontaalselt klah "v" vertikaalselt. nüüd et luua efekt kus alumine osa nö vaikselt hajub, siis kuna antud töö on tehtud joontega, siis selteeri oma äsja joinitud kujund võta lahti värvipalett, üleval tööristade seas on ikoon T tähe kõrval kus pealvalge leht ja pintsel, sealt saad siis valida stroke paint. klikka 3ndal ruudul kus gradient, defauldina on gradient mustast läbipaistva alphani, musta joone puhul see aitab. sul tuleb lihtsalt gradiendi suunda muuta kui esimese korraga pole see mis ta olema peab. suunda saab muuta tööriistaga mis asub paremal töristae seas ja peaks olema eelviimane ülevalt alla minnes, selline 2 võikest ruutu ühendatud diagonaalse joonega. kui sul objekt selekteeritud annab see sulle võimaluse näha gradienti suuna modifikaatorit, üks ots on nö ühe värvi teine teise värvi jaoks. antud juhul keera must ots üles ja mngi alumise ( kahaneva) osaga

ma halb kirjeldaja, aga ehk said aru enamvähem

siin ka õpetusi muidu: http://inkscapetutorials.wordpress.com/
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 19.01.2010 16:46:48 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
Saiapäts kirjutas:
punktiir kirjutas:
blabla


blabla


blabla

Suured tänud abi eest icon_razz.gif
See on siis minu esimene väike töö vektoris

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 20:57:14 vasta tsitaadiga

h2rra kirjutas:
Miskit uut, photoshop nagu ikka

Spoiler Spoiler Spoiler


Niceeee. Kaua 0st kuni 100'i aega võttis?

Midagi enda poolt ka - väike koomiks/mäng/enesearendusprojekt mille kallal sõbraga hobi korras töötame.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 29.01.2010 14:06:10 vasta tsitaadiga

Väga lahe näeb välja, aga ma ei saa hästi storyle pihta.
_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 29.01.2010 15:09:44 vasta tsitaadiga

sellises stiilis koomiksites ongi point tähtsusetu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 18:23:02 vasta tsitaadiga

Bluebull kirjutas:
Väga lahe näeb välja, aga ma ei saa hästi storyle pihta.


Mõistetav, see üks suvaline lehekülg icon_razz.gif, tundus kõige huvitavam ülespanekuks...

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 01.02.2010 23:43:51 vasta tsitaadiga

mässasin videotega natuke

esimene on lihtsalt selline katsetamine. sorry suht läägine oli igal pool icon_biggrin.gif selleks igasugu asjad ei renderdunud korralikult

Spoiler Spoiler Spoiler



teine on ka test proovisin masina liikuma panna (läheb vaja ühe machinima idee jaoks mul) seal keerleb ainult silinder kuhu on attachitud külge lambid ja üks auto. Pannes suurema silindri saab see kumerus palju väiksem ja saab ka rohkem tegevust teele panna. NB Dünamiidi veos icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


kui millaski see väike filmike valmis saab siis esitlen siingi kui võib icon_biggrin.gif

nüüd Hakake aga karjuma, et pole kunst ja ei tea mis veel icon_cool.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 01.02.2010 23:46:58 vasta tsitaadiga

See suur kumerus ongi kõva. Mingid puud ja võpsik külgedele ja minek.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.02.2010 00:42:41 vasta tsitaadiga

Täitsa meeldib jah see sakilisus, mitte kõik ei pea ideaalne olema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 02.02.2010 00:51:31 vasta tsitaadiga

üks point ongi seeasi teha just nimelt mitt niiväga sellele nö graafilisele küljele keskendudes. et kõik ei pea realistlik olema
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wolli
HV kasutaja
Wolli

liitunud: 26.02.2007




sõnum 02.02.2010 18:31:16 vasta tsitaadiga

1cm suurused kivikesed..

Inspireeritud siit mängust:


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://Teezkut.deviantart.com/gallery
Teen igasugust trükiettevalmistust, logosid, plakateid ja muid graafikaelemente!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 02.02.2010 18:54:21 vasta tsitaadiga

ghakka helmeid tegema ala selliseid http://www.thefurtrapper.com/images/Chevron%20Beads.jpg

klaasis tehakse neid nii, et venitatakse pikaks see riba ja siis lõigatakse seibideks
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wolli
HV kasutaja
Wolli

liitunud: 26.02.2007




sõnum 02.02.2010 20:48:58 vasta tsitaadiga

Liiga tülikas, pealegi ei leiaks need kuskil kasutust ma arvan...

Kõige suurem tellimus mis teinud olen, on see, kus klient maksis töö eest 300.-
Töö on suurem kui 1 täiskasvand inimese peopesa.. mõõtusid enam ei mäleta:


(suur pilt)
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://Teezkut.deviantart.com/gallery
Teen igasugust trükiettevalmistust, logosid, plakateid ja muid graafikaelemente!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 21:20:46 vasta tsitaadiga

Ausalt, koledad karud. Toon peaks kohe hulga heledam olema. Muidu väga ilus, kasutaja Flackol on ka kätt voolimises, super tööd mõlemal teil.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wolli
HV kasutaja
Wolli

liitunud: 26.02.2007




sõnum 02.02.2010 21:22:48 vasta tsitaadiga

Karud ongi tegelt väga heledad ja erinevad täiesti palmipuu tüvepruunist... fotol lihtsalt jäänud sellisena..
1cm suurused karud ei tulegi just eriti täiuslikud välja... Ma vähemalt üritasin icon_smile.gif

_________________
http://Teezkut.deviantart.com/gallery
Teen igasugust trükiettevalmistust, logosid, plakateid ja muid graafikaelemente!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 21:24:38 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Ausalt, koledad karud. Toon peaks kohe hulga heledam olema. Muidu väga ilus, kasutaja Flackol on ka kätt voolimises, super tööd mõlemal teil.

Ilusad sokolaadikarukesed icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Teie tehtud kunst mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.