Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 270, 271, 272 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2010 19:42:55 vasta tsitaadiga

OK. Tegelikult saab ka 1-80 valmis pumbatud. icon_wink.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 29.01.2010 19:45:15 vasta tsitaadiga

t6nnnu, häkitud konto sai nelja sotiga?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 19:46:36 vasta tsitaadiga

another one of those i can do 800 dps in raids dude incoming , gl with that icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 29.01.2010 19:49:33 vasta tsitaadiga

swift kick & ignoar.

Jooksin aldiga tradpugis weeklyt ICC10-s hiilerina. Marrõugari kill võttis 11 minutit, mitte keegi ei surnud peale minu kes ma bossi 1% peal olles puhtast igavusest proovisin tules ja whirlwindis korraga seista. Kõik dps oli alla 2k. Nagu how the hell.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2010 19:56:35 vasta tsitaadiga

Juhtub.
Mulle endale jäi pikaks ajaks meelde gologarn 25man 4 healeriga. Bossuga koos suri ka last man standing ja see olin mina- holy pala. Eks selliseid kohtumisi on veel olnud, kus igasugu uskumatuid asju juhtunud ja bossu lõpuks ikka maha saadud. Kahjuks pole ühtki frapsi võtnud.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 29.01.2010 20:08:23 vasta tsitaadiga

Eriti head on need holy loladinid kes ei suuda prot loladini JoL-i twinside peal outhealida ja uluvad kui guildist kicki saavad. Ofc ei olnud antud eksponaat võimeline togc beastsi tanke elus hoidma kelle mina rahulikult oma disco preestrigagi ära hiilin, ja seda ilma beaconita. Tra, kui raske on fol-i spämmida?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2010 21:47:31 vasta tsitaadiga

Zanzhu, mul on nii disco priist kui ka loladin. Ei ole see loladiniga healimine kergem midagi. Isiklikult eelistasin üleüldse siiski holy priistiga healida, kui üleüldse healima pidin. Aga nuube leidub igal pool. Kirjutasin ühe "wannabe imba" jaoks isegi kunagi complete holydin guide, aga see ei saanud ikkagi hakkama. icon_neutral.gif
JoL on või oli üleüldse teatud encounterite peal VÄGA owerpowered. Meil judges seda muidugi ret, kuni JoL ära muudeti. Ei olnud just harv nähe, kui ta nr1 või 2 healeriks skaleerus. Ja ma ei räägi siinkohal mingist casual guildi raidist. Olin servu nr1 guildis.
90% raididest oli meie healerite koosseis selline. 2x tree, 1x holy pala, 1x priest, 1x shaman. +ret pala siis.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 29.01.2010 21:55:10 vasta tsitaadiga

Protadini JoL rankis kusagile väga alumisse otsa ja see holydin oli kõige madalama haapsuga üldse. Tüüp lihtsalt täiesti andetu backpedaling mouthbreather, ja julgeb veel kobiseda. Üritas pärast kikki guildi tagasi möllida ennast minu kaudu väites et tema konto oli häkitud ja maiteamidaveel.

Pugimine on eriti pull, jaraxxanaxxamaxxi peal raudne laks et vähemalt viis tüüpi lendab õhku kuna ei suuda debuffide vahel vahet teha ja silkavad healerite eest minema.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 30.01.2010 00:13:57 vasta tsitaadiga

Lmao, just mõtlesin minna vaadata wowi, et mis seal ka toimub ja voila, account suspended. Ma ei tea mille pärast isegi, lihtsalt suvalt tuli. Emailile olid kah igasugused fake wow account suspension emailid tulnud, vb mõni neist oli isegi official aga lasin rõõmuga delete. Igatahes saatsin supporti kirja, et mis jama on. Eks näib. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 30.01.2010 06:00:56 vasta tsitaadiga

Mis te siis arvate sellest cross-server grupi otsinugst?
Minu arust üks kõige ebaõnnestunum asi üldse. Kuna keegi ei pea oma reputatsiooni pärast muretsema siis käituvad 90% nagu viimased jobud ja muidugi mängijate tase tänapäeval on lihtsalt alla igasugust arvestust. Eks see WoW seepärast nii lihtne nüüd ongi, sest tundub küll, et muidu poleks pooled tänastest mängijatest ennast üle lvl 20 suutnud punnitada.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 06:01:28 vasta tsitaadiga

Eriti pull on kui rahvas suudab occuluses ikka mingi ime läbi wipeda.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 06:19:47 vasta tsitaadiga

Pihv, siiamaani suht head kogemused... nö värdjad on ise ragequitinud. kui on kehva group, siis seletan ilusti ära, et kahjuks see on võimatu ja parem lähme igaüks oma teed. siiani töötanud.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.01.2010 14:35:24 vasta tsitaadiga

Olgu mis on, LFG on mäekõrguselt üle sellele eelnenud süsteemist.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 16:29:09 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Olgu mis on, LFG on mäekõrguselt üle sellele eelnenud süsteemist.


agreed icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 17:21:16 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Mis te siis arvate sellest cross-server grupi otsinugst?
Minu arust üks kõige ebaõnnestunum asi üldse. Kuna keegi ei pea oma reputatsiooni pärast muretsema siis käituvad 90% nagu viimased jobud ja muidugi mängijate tase tänapäeval on lihtsalt alla igasugust arvestust. Eks see WoW seepärast nii lihtne nüüd ongi, sest tundub küll, et muidu poleks pooled tänastest mängijatest ennast üle lvl 20 suutnud punnitada.

Kindlasti on kadunud mängust mõnu vantsida kivini, mis maailma teises otsas ja siis kedagi kohale summida. Kui aga juba 2+n char, siis on asjal jumet. Samas grupid on olnud enamvähem OK koguaeg. Viimane kord küll üks tore juhus, kus pala tank lahkus grupist peale roogi eemaldamise ettepanekut, kuna roog kippus talle gruppe trick'ga pullima aga tema jonn jäi arusaamatuks. Loodi jagamisega pole siiani kordagi probleeme olnud. Madala geariga vendi ei kickita niisama. Ilmselt siis sõltub batlegroupist.

Samas sain oma hunteriga, kelle gearscore oli tol hetkel 2900, VoA25 grupist enne madinat kinga icon_sad.gif Kuradi addonid, ma ütlen. Raidiliidril endal oli ka vaid 5050 gs.

_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.01.2010 17:39:47 vasta tsitaadiga

"vaid"? 5k on piisav ICC25 tegemiseks
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 30.01.2010 17:46:00 vasta tsitaadiga

Mingid tüübid võtsid yoggi ka full bluedes maha, icc esimese wingi usun et annaks ära teha ka miski 3.5 gs-iga icon_razz1.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 18:52:12 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
Mingid tüübid võtsid yoggi ka full bluedes maha, icc esimese wingi usun et annaks ära teha ka miski 3.5 gs-iga icon_razz1.gif



Kardan, et mitte
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 30.01.2010 19:21:39 vasta tsitaadiga

10 man:

Marrowgari healiks lõdvalt sinistes ka ära kui dps on kompetentne ja suudb teha 10 man buffidega üle 2k deepsu ei löö ka enrage ette 11 minta jooksul (oma kogemus pugist kus jeepikutes ei olnud kellelgi üle 2k dpsi). Tankidele defcapja olemas. Tuli ei tiksu pmst apsull millegi jagu ja bonestorm või misiganes see whirwind on, hitib 2.5k per tick. Kui korraga tules ja whirwindis ei seisa ei ole võimalik seal surra.

Deathwhisper on üldse mingi roflstombitav asi, ma ei olegi siiani päriselt aru saanud mis selle fighti mõte on peale kabjakeste peal ringi kepsutamise ja rumala jutu gchatis ajamise.

Gunship: vastaspoole bossi tank kiteb ringi rocketpackiga - ei saa mingit dämmi sisse, oma poole tanki hiilib sinistes paladin lõdvalt ära. Mingi aoe healer mortareid hiilima ja asi vask.

Saurlol - bubblespam, heroism. Nuff said. Idee poolest on vist juba praegu võimalik 245 gearis ignoreerida bloodbeaste neid lihtsalt tankides ja lihtsalt Saurang steamrollida.

Esimene tõsisem gearcheck on festergut nii deepsule/tankidele kui hiileritele. Raidi koordinatsiooni check on putri/rotface/crimson halls.

Aeg kus sai tehtud Molten Coret raidgrupiga rohelistes ja sinistes on kõigil vist meelest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emil
Uus generatsioon
Emil

liitunud: 13.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 21:07:28 vasta tsitaadiga

masendav värk, lockide dps on küll mingis madalseisus, nii raidides kui HCdes, ükskõik mis speciga.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 21:16:36 vasta tsitaadiga

Öelge ausalt kas on mõtet tulla tagasi wowi proovima, kui kaks main charri on warlockid ja kui põhihuviks on pvp ( arenad ei ole pvp ) ? Pole üle 2 aasta wowiga enam kokku puutunud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 21:59:27 vasta tsitaadiga

muff, Miks arena pvp pole?

Zanzhu, Mul lihtne küsimus, tahaks näha logi, kus beaste näiteks tangitakse ... ja grupp teeb 2k dps.

_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 30.01.2010 22:13:37 vasta tsitaadiga

dzombe, jutt on ICC esimesest tiivast.

ToC normal modes beastsid ei löö üldse kõvasti ning uue beasti peale tulemine on suht lõdva timeriga. Isegi @ 3x impale togc-is loladinid lihtsalt naeravad selle üle, kuni twinsideni on togc (ja seda enam toc) pushover.

Ei jõua festerguti hardmodet ära oodata, arvatavasti tüüp lööb nagu dualwieldiks algaloni icon_razz1.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.01.2010 22:26:19 vasta tsitaadiga

Emil, Ma su asemel küll nii kõva häälega Warlockide DPS ja Damage done üle ei kurdaks.

http://www.worldoflogs.com/reports/yi1zei8mrvvko2mo/sum/damageDone/

icon_biggrin.gif

Paljudele lockidele peaks lihtsalt ütlema L2P.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 22:46:44 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
10 man:
Marrowgari healiks lõdvalt sinistes ka ära kui dps on kompetentne ja suudb teha 10 man buffidega üle 2k deepsu ...
...
Saurlol - bubblespam, heroism. Nuff said. Idee poolest on vist juba praegu võimalik 245 gearis ignoreerida bloodbeaste neid lihtsalt tankides ja lihtsalt Saurang steamrollida.

Jutt oli bloodbeastidest siis. Mis hädapärast peaks keset ICC hakkama mingit ToC juttu rääkima ^^

_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 30.01.2010 22:51:56 vasta tsitaadiga

dzombe kirjutas:
Zanzhu kirjutas:
10 man:
Marrowgari healiks lõdvalt sinistes ka ära kui dps on kompetentne ja suudb teha 10 man buffidega üle 2k deepsu ...
...
Saurlol - bubblespam, heroism. Nuff said. Idee poolest on vist juba praegu võimalik 245 gearis ignoreerida bloodbeaste neid lihtsalt tankides ja lihtsalt Saurang steamrollida.


Jutt oli bloodbeastidest siis. Mis hädapärast peaks keset ICC hakkama mingit ToC juttu rääkima ^^


Ma rääkisin sellest, et Saurang on lihtsalt nii iisi et 245 gearis kuulukesti on võimalik fight mechanicsit täiesti ignoreerida. 3.5gs grupiga blood beaste kitedes ja tehes asju nii nagu peab oleks arvatavasti täiesti tehtav.

Marrowgar10 kohta pole mul sulle logi pakkuda aga jumala ausalt, tradepug, kõik püsisid elus 11 minutit ja kellelgi ei olnud dps üle 2k.

Valikuline lugemisoskus ftl.

Sidenote: huvitav kui sad peab olema et HoR-i gauntletti nii raskeks pidada, et otsida välja võimalus exploitimiseks? Pidin pugis ütlema et "no, we do it the way blizzard intended it" ja istusin gauntletti maha.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emil
Uus generatsioon
Emil

liitunud: 13.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 23:32:47 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Emil, Ma su asemel küll nii kõva häälega Warlockide DPS ja Damage done üle ei kurdaks.

http://www.worldoflogs.com/reports/yi1zei8mrvvko2mo/sum/damageDone/

icon_biggrin.gif

Paljudele lockidele peaks lihtsalt ütlema L2P.
võib-olla on asi gearis, idk. affli paistab momendil lihtsalt nõrk ja alles täna respeccisin destroks, nii et kui asja käppa saan, hakkab paremini minema ehk.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.01.2010 23:42:35 vasta tsitaadiga

Emil kirjutas:
masendav värk, lockide dps on küll mingis madalseisus, nii raidides kui HCdes, ükskõik mis speciga.

http://www.worldoflogs.com/rankings/players/Icecrown_Citadel/Festergut/25N/Affliction_Warlock/
http://www.worldoflogs.com/rankings/players/Icecrown_Citadel/Festergut/25N/Destruction_Warlock/
http://www.worldoflogs.com/rankings/players/Icecrown_Citadel/Festergut/25N/Demonology_Warlock/

Ei ütleks et kõige hullem on. Kindlasti pole nad teistest mäekõrguselt maas. Pigem on peamine probleem selles, et affliction on hetkel kõrgeim DPS spec pisikese edumaaga destro ees ning seda pole teps mitte lihtne mängida. Oleks nad pidanud sarnaselt spriestidele viimased 3a absoluutselt viimsel piiril punnitama et mitte oma raidspoti kaotada siis oskaks nad ka korralikult mängida ja poleks dammil viga midagi icon_razz.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emil
Uus generatsioon
Emil

liitunud: 13.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 23:55:12 vasta tsitaadiga

Oeh, ei jaga ma seda dammi värgindust hästi veel. Hiljuti sain 80 ja lihtsalt masendav on vaadata HC-de dmg tabeleid ja ennast 4ndana näha(5. on healer).
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 00:07:22 vasta tsitaadiga

lock ei jõua sul heroicus midagi tegema hakatagi ju kui melee sul kõik sekunditega puruks laseb
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.01.2010 00:10:12 vasta tsitaadiga

Jõuab ikka, isegi spriestina tuleb enamasti keskmiselt 4-6k dps ära kogu run'i peale olenevalt instast. Lihtsalt bossidel kasutatav rotation tuleb kukele saata ja natuke mõelda kuidas kõige rohykem teha saab icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emil
Uus generatsioon
Emil

liitunud: 13.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 00:10:14 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
lock ei jõua sul heroicus midagi tegema hakatagi ju kui melee sul kõik sekunditega puruks laseb
Destro jõuab veidi. Igatahes rohkem kui affli. Affli ongi raidides parem sest seal püsib boss nii kaua elus et cursidest kasu oleks midagi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2010 00:26:34 vasta tsitaadiga

Dotid trashi peal on üleüldse mõttetud. Vaata kuidas kõige rohkem bursti tuleb ja kasuta seda trashi peal. Boss rotatsioonist pole juttugi.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.01.2010 00:55:18 vasta tsitaadiga

Oleneb, mul on keskmiselt 30% sear, 30% vampiric touch ning ülejäänu muud spellid terve 5-man'i peale kokku icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2010 01:09:16 vasta tsitaadiga

VT on oluline jah. Mul suht samad protsendid 5manides. Ma rääkisin rohkem Affl lokist. Mõni kiire ja hea dämmiga dot võib ju tiksuda, aga üldiselt muu peaks kõik olema burst. Ma ka ei tea mida nad täpselt kasutavad, aga ettekujutus on olemas. icon_smile.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 31.01.2010 11:41:18 vasta tsitaadiga

See uus cross-realm LFG on ilgelt hea asi leveldamiseks - aga see on täis topitud idioote - iga kolmas on täiesti imbetsill - iga viies on ninja. Leveldan praegu varast, lihtsalt kuna vahest tüdinen muust ära, siis on nii kergemaks vahelduseks - tegin uldamani ühe päeva jooksul mingi 10 korda - lõpetasin 2, kuna ülejäänud grupid olid debiilikud. Süsteem on hea, aga enne kirja panemist võiks seal olla väike küsimustik, et idioodid välja sõeluda et siis need kellel natukenegi on rahulikult lustida saaks(propageerime eesti keelt - funnida pole ikka see mis lustida icon_smile.gif )
_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 11:44:32 vasta tsitaadiga

Healerina on debiilikuid võimalik täitsa ise välja sõeluda , nendes uuemates ICC 5 man instades saab terve party ikka aegajalt lakse sisse, idioote mitte hiilides ja ressides rageb ise minema grupist kui mitte esimese corpse runniga siis teisega kindlasti icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2010 12:01:19 vasta tsitaadiga

Leveldan enda warri hetkel ja olen kahe päeva jooksul ainult instasi jooksundki. Tankina. Kõik instad siiamaani 100% õnnestunud. Isegi ükski mats pole surnud.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 31.01.2010 13:31:36 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Leveldan enda warri hetkel ja olen kahe päeva jooksul ainult instasi jooksundki. Tankina. Kõik instad siiamaani 100% õnnestunud. Isegi ükski mats pole surnud.

Olen enda prot paladini leveldanud ainult instancites level 16st saati. Hetkel istun 63 peal. Mõnus on instasi joosta ilma wipemiseta, olgu dps ja healer nii halvad kui tahes. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2010 14:02:19 vasta tsitaadiga

Jah. Ma kavatsen samamoodi teha. Nüüd lausa lust low level instasi joosta. Mõne minutiga on igale poole grupp koos ja teleport sisse-välja on mega hea idee. Questimisest on nii koblakas ees juba. 3x lvl80 + 2x lvl 75 jätsid omad tagajärjed.
Vana maailma ja outlandi questid on peas. Mega booring.
Muidu warriga on super lahe tankida. Palju kiftim esialgu, kui oli palaga. Tööd on rohkem, aga seda rohkem ka lõbu. Heirbloom + random sinised gear annab võimaluse 10mobi korraga tankida ja nalja kui palju.
Pole veel instat olnud, kus ma nr1 damage done kohalt langenud oleks icon_lol.gif - tank.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 16:12:13 vasta tsitaadiga

Sai siis see nädal joostud ICC10/25 PUG'iga ja noh täpselt sama asi mis varemgi, saurfangi juurde jõudes saame paar korda wipe ja siis pean keegi kuskile minema ja nii kaovad kõik ära. Masendav juba vaadata seda venda n+1 korda ja teda mitte maha tappa, et achit kätte saada. Õhtul peaks olema ICC25 jätkamine, aga kes teab palju neid vendi sinna kohale ilmub. (Kusjuures mõlemad raid'id kus ma olin läksin ikka megahästi, enne saurfangi polnud ühtegi wipe'i, aga ikka otsustati lahkuda)
Eriti tore on muidugi avastada, et ony10/25 saab ka 4-5 korda wipe'da.
Joppas ICC10'is 3 bossi ja kõik droppisid midagi kasulikku mulle, sain 2x 251 axe ja leather belt'i, nüüd enchantimisest ja gemmimisest raha otsas.
Ja random heroicud on viimasel ajal eriti jubedaks läinud. Kuna enam gear'i pole sealt vaja siis jooksen 1 kord päevas seda, ja ikka suudan mingi eriti failgroup'i otsa sattuda. Parim näide on vist PoS, kus meil õnnestus saada 10 wipe ja kokku oli meil groupis vist 12 erinevat inimest. icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 10:50:14 vasta tsitaadiga

uus cinematic oli päris tore. Lore järgi, et kes see sepp oli, kes selle kiivri sai endale ?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 11:00:04 vasta tsitaadiga

SPOILEEEER ALERT
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 11:12:59 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
SPOILEEEER ALERT
Spoiler Spoiler Spoiler



retsept !
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 12:40:53 vasta tsitaadiga

Millisest uuest cinematicust sa täpsemalt räägid?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 12:44:11 vasta tsitaadiga

mmo-champion , seal on "leakinud" lich kingi (arthas) surma cinematic
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 02.02.2010 13:04:29 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
SPOILEEEER ALERT
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis 630 02.02.2010 13:07:16, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 02.02.2010 13:05:02 vasta tsitaadiga

Nii pikalt pinget kerinud saagale oleks oodanud veidi eepilisemat lõppu.
Samas on tegu vaid videoga.
Arvatavasti toimub peamine lõputseremoonia siiski mängusiseselt.

Kui viitsimist leian, proovin paari kuu sees ise ka siiski LK nottimisest osa võtta.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 13:32:15 vasta tsitaadiga

Lihtsalt jäine vana asendati põleva tüübiga ja jant võib jätkuda... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 14:22:23 vasta tsitaadiga

Veidi teistsugune jant.

Milline oleks hea spell rotation DKle?
Hetkel tüüp frostis lvl 64 ja instades kasutan IT->PS->Pest->BS->HB->FS. Agrot suudab hoida ja dps-i teeb kah veidi.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 270, 271, 272 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.