|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
29.01.2010 19:45:15
|
|
|
| t6nnnu, häkitud konto sai nelja sotiga?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
29.01.2010 19:46:36
|
|
|
another one of those i can do 800 dps in raids dude incoming , gl with that
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
29.01.2010 19:49:33
|
|
|
swift kick & ignoar.
Jooksin aldiga tradpugis weeklyt ICC10-s hiilerina. Marrõugari kill võttis 11 minutit, mitte keegi ei surnud peale minu kes ma bossi 1% peal olles puhtast igavusest proovisin tules ja whirlwindis korraga seista. Kõik dps oli alla 2k. Nagu how the hell.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
29.01.2010 19:56:35
|
|
|
Juhtub.
Mulle endale jäi pikaks ajaks meelde gologarn 25man 4 healeriga. Bossuga koos suri ka last man standing ja see olin mina- holy pala. Eks selliseid kohtumisi on veel olnud, kus igasugu uskumatuid asju juhtunud ja bossu lõpuks ikka maha saadud. Kahjuks pole ühtki frapsi võtnud.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
29.01.2010 20:08:23
|
|
|
| Eriti head on need holy loladinid kes ei suuda prot loladini JoL-i twinside peal outhealida ja uluvad kui guildist kicki saavad. Ofc ei olnud antud eksponaat võimeline togc beastsi tanke elus hoidma kelle mina rahulikult oma disco preestrigagi ära hiilin, ja seda ilma beaconita. Tra, kui raske on fol-i spämmida?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
29.01.2010 21:47:31
|
|
|
Zanzhu, mul on nii disco priist kui ka loladin. Ei ole see loladiniga healimine kergem midagi. Isiklikult eelistasin üleüldse siiski holy priistiga healida, kui üleüldse healima pidin. Aga nuube leidub igal pool. Kirjutasin ühe "wannabe imba" jaoks isegi kunagi complete holydin guide, aga see ei saanud ikkagi hakkama.
JoL on või oli üleüldse teatud encounterite peal VÄGA owerpowered. Meil judges seda muidugi ret, kuni JoL ära muudeti. Ei olnud just harv nähe, kui ta nr1 või 2 healeriks skaleerus. Ja ma ei räägi siinkohal mingist casual guildi raidist. Olin servu nr1 guildis.
90% raididest oli meie healerite koosseis selline. 2x tree, 1x holy pala, 1x priest, 1x shaman. +ret pala siis.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
29.01.2010 21:55:10
|
|
|
Protadini JoL rankis kusagile väga alumisse otsa ja see holydin oli kõige madalama haapsuga üldse. Tüüp lihtsalt täiesti andetu backpedaling mouthbreather, ja julgeb veel kobiseda. Üritas pärast kikki guildi tagasi möllida ennast minu kaudu väites et tema konto oli häkitud ja maiteamidaveel.
Pugimine on eriti pull, jaraxxanaxxamaxxi peal raudne laks et vähemalt viis tüüpi lendab õhku kuna ei suuda debuffide vahel vahet teha ja silkavad healerite eest minema.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
30.01.2010 00:13:57
|
|
|
Lmao, just mõtlesin minna vaadata wowi, et mis seal ka toimub ja voila, account suspended. Ma ei tea mille pärast isegi, lihtsalt suvalt tuli. Emailile olid kah igasugused fake wow account suspension emailid tulnud, vb mõni neist oli isegi official aga lasin rõõmuga delete. Igatahes saatsin supporti kirja, et mis jama on. Eks näib.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
30.01.2010 06:00:56
|
|
|
Mis te siis arvate sellest cross-server grupi otsinugst?
Minu arust üks kõige ebaõnnestunum asi üldse. Kuna keegi ei pea oma reputatsiooni pärast muretsema siis käituvad 90% nagu viimased jobud ja muidugi mängijate tase tänapäeval on lihtsalt alla igasugust arvestust. Eks see WoW seepärast nii lihtne nüüd ongi, sest tundub küll, et muidu poleks pooled tänastest mängijatest ennast üle lvl 20 suutnud punnitada.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
30.01.2010 06:01:28
|
|
|
| Eriti pull on kui rahvas suudab occuluses ikka mingi ime läbi wipeda.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
30.01.2010 06:19:47
|
|
|
Pihv, siiamaani suht head kogemused... nö värdjad on ise ragequitinud. kui on kehva group, siis seletan ilusti ära, et kahjuks see on võimatu ja parem lähme igaüks oma teed. siiani töötanud.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
30.01.2010 14:35:24
|
|
|
Olgu mis on, LFG on mäekõrguselt üle sellele eelnenud süsteemist.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
30.01.2010 16:29:09
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Olgu mis on, LFG on mäekõrguselt üle sellele eelnenud süsteemist. |
agreed
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
30.01.2010 17:21:16
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
Mis te siis arvate sellest cross-server grupi otsinugst?
Minu arust üks kõige ebaõnnestunum asi üldse. Kuna keegi ei pea oma reputatsiooni pärast muretsema siis käituvad 90% nagu viimased jobud ja muidugi mängijate tase tänapäeval on lihtsalt alla igasugust arvestust. Eks see WoW seepärast nii lihtne nüüd ongi, sest tundub küll, et muidu poleks pooled tänastest mängijatest ennast üle lvl 20 suutnud punnitada. |
Kindlasti on kadunud mängust mõnu vantsida kivini, mis maailma teises otsas ja siis kedagi kohale summida. Kui aga juba 2+n char, siis on asjal jumet. Samas grupid on olnud enamvähem OK koguaeg. Viimane kord küll üks tore juhus, kus pala tank lahkus grupist peale roogi eemaldamise ettepanekut, kuna roog kippus talle gruppe trick'ga pullima aga tema jonn jäi arusaamatuks. Loodi jagamisega pole siiani kordagi probleeme olnud. Madala geariga vendi ei kickita niisama. Ilmselt siis sõltub batlegroupist.
Samas sain oma hunteriga, kelle gearscore oli tol hetkel 2900, VoA25 grupist enne madinat kinga Kuradi addonid, ma ütlen. Raidiliidril endal oli ka vaid 5050 gs.
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
30.01.2010 17:39:47
|
|
|
"vaid"? 5k on piisav ICC25 tegemiseks
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
30.01.2010 17:46:00
|
|
|
Mingid tüübid võtsid yoggi ka full bluedes maha, icc esimese wingi usun et annaks ära teha ka miski 3.5 gs-iga
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
30.01.2010 18:52:12
|
|
|
| Zanzhu kirjutas: |
Mingid tüübid võtsid yoggi ka full bluedes maha, icc esimese wingi usun et annaks ära teha ka miski 3.5 gs-iga  |
Kardan, et mitte
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
30.01.2010 19:21:39
|
|
|
10 man:
Marrowgari healiks lõdvalt sinistes ka ära kui dps on kompetentne ja suudb teha 10 man buffidega üle 2k deepsu ei löö ka enrage ette 11 minta jooksul (oma kogemus pugist kus jeepikutes ei olnud kellelgi üle 2k dpsi). Tankidele defcapja olemas. Tuli ei tiksu pmst apsull millegi jagu ja bonestorm või misiganes see whirwind on, hitib 2.5k per tick. Kui korraga tules ja whirwindis ei seisa ei ole võimalik seal surra.
Deathwhisper on üldse mingi roflstombitav asi, ma ei olegi siiani päriselt aru saanud mis selle fighti mõte on peale kabjakeste peal ringi kepsutamise ja rumala jutu gchatis ajamise.
Gunship: vastaspoole bossi tank kiteb ringi rocketpackiga - ei saa mingit dämmi sisse, oma poole tanki hiilib sinistes paladin lõdvalt ära. Mingi aoe healer mortareid hiilima ja asi vask.
Saurlol - bubblespam, heroism. Nuff said. Idee poolest on vist juba praegu võimalik 245 gearis ignoreerida bloodbeaste neid lihtsalt tankides ja lihtsalt Saurang steamrollida.
Esimene tõsisem gearcheck on festergut nii deepsule/tankidele kui hiileritele. Raidi koordinatsiooni check on putri/rotface/crimson halls.
Aeg kus sai tehtud Molten Coret raidgrupiga rohelistes ja sinistes on kõigil vist meelest.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Emil
Uus generatsioon

liitunud: 13.09.2007
|
30.01.2010 21:07:28
|
|
|
| masendav värk, lockide dps on küll mingis madalseisus, nii raidides kui HCdes, ükskõik mis speciga.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
30.01.2010 21:16:36
|
|
|
| Öelge ausalt kas on mõtet tulla tagasi wowi proovima, kui kaks main charri on warlockid ja kui põhihuviks on pvp ( arenad ei ole pvp ) ? Pole üle 2 aasta wowiga enam kokku puutunud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
30.01.2010 21:59:27
|
|
|
muff, Miks arena pvp pole?
Zanzhu, Mul lihtne küsimus, tahaks näha logi, kus beaste näiteks tangitakse ... ja grupp teeb 2k dps.
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
30.01.2010 22:13:37
|
|
|
dzombe, jutt on ICC esimesest tiivast.
ToC normal modes beastsid ei löö üldse kõvasti ning uue beasti peale tulemine on suht lõdva timeriga. Isegi @ 3x impale togc-is loladinid lihtsalt naeravad selle üle, kuni twinsideni on togc (ja seda enam toc) pushover.
Ei jõua festerguti hardmodet ära oodata, arvatavasti tüüp lööb nagu dualwieldiks algaloni
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
30.01.2010 22:46:44
|
|
|
| Zanzhu kirjutas: |
10 man:
Marrowgari healiks lõdvalt sinistes ka ära kui dps on kompetentne ja suudb teha 10 man buffidega üle 2k deepsu ...
...
Saurlol - bubblespam, heroism. Nuff said. Idee poolest on vist juba praegu võimalik 245 gearis ignoreerida bloodbeaste neid lihtsalt tankides ja lihtsalt Saurang steamrollida. |
Jutt oli bloodbeastidest siis. Mis hädapärast peaks keset ICC hakkama mingit ToC juttu rääkima ^^
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
30.01.2010 22:51:56
|
|
|
| dzombe kirjutas: |
| Zanzhu kirjutas: |
10 man:
Marrowgari healiks lõdvalt sinistes ka ära kui dps on kompetentne ja suudb teha 10 man buffidega üle 2k deepsu ...
...
Saurlol - bubblespam, heroism. Nuff said. Idee poolest on vist juba praegu võimalik 245 gearis ignoreerida bloodbeaste neid lihtsalt tankides ja lihtsalt Saurang steamrollida. |
Jutt oli bloodbeastidest siis. Mis hädapärast peaks keset ICC hakkama mingit ToC juttu rääkima ^^ |
Ma rääkisin sellest, et Saurang on lihtsalt nii iisi et 245 gearis kuulukesti on võimalik fight mechanicsit täiesti ignoreerida. 3.5gs grupiga blood beaste kitedes ja tehes asju nii nagu peab oleks arvatavasti täiesti tehtav.
Marrowgar10 kohta pole mul sulle logi pakkuda aga jumala ausalt, tradepug, kõik püsisid elus 11 minutit ja kellelgi ei olnud dps üle 2k.
Valikuline lugemisoskus ftl.
Sidenote: huvitav kui sad peab olema et HoR-i gauntletti nii raskeks pidada, et otsida välja võimalus exploitimiseks? Pidin pugis ütlema et "no, we do it the way blizzard intended it" ja istusin gauntletti maha.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Emil
Uus generatsioon

liitunud: 13.09.2007
|
30.01.2010 23:32:47
|
|
|
|
võib-olla on asi gearis, idk. affli paistab momendil lihtsalt nõrk ja alles täna respeccisin destroks, nii et kui asja käppa saan, hakkab paremini minema ehk.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Emil
Uus generatsioon

liitunud: 13.09.2007
|
30.01.2010 23:55:12
|
|
|
| Oeh, ei jaga ma seda dammi värgindust hästi veel. Hiljuti sain 80 ja lihtsalt masendav on vaadata HC-de dmg tabeleid ja ennast 4ndana näha(5. on healer).
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
31.01.2010 00:07:22
|
|
|
| lock ei jõua sul heroicus midagi tegema hakatagi ju kui melee sul kõik sekunditega puruks laseb
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
31.01.2010 00:10:12
|
|
|
Jõuab ikka, isegi spriestina tuleb enamasti keskmiselt 4-6k dps ära kogu run'i peale olenevalt instast. Lihtsalt bossidel kasutatav rotation tuleb kukele saata ja natuke mõelda kuidas kõige rohykem teha saab
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Emil
Uus generatsioon

liitunud: 13.09.2007
|
31.01.2010 00:10:14
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| lock ei jõua sul heroicus midagi tegema hakatagi ju kui melee sul kõik sekunditega puruks laseb |
Destro jõuab veidi. Igatahes rohkem kui affli. Affli ongi raidides parem sest seal püsib boss nii kaua elus et cursidest kasu oleks midagi.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
31.01.2010 00:55:18
|
|
|
Oleneb, mul on keskmiselt 30% sear, 30% vampiric touch ning ülejäänu muud spellid terve 5-man'i peale kokku
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
31.01.2010 11:41:18
|
|
|
See uus cross-realm LFG on ilgelt hea asi leveldamiseks - aga see on täis topitud idioote - iga kolmas on täiesti imbetsill - iga viies on ninja. Leveldan praegu varast, lihtsalt kuna vahest tüdinen muust ära, siis on nii kergemaks vahelduseks - tegin uldamani ühe päeva jooksul mingi 10 korda - lõpetasin 2, kuna ülejäänud grupid olid debiilikud. Süsteem on hea, aga enne kirja panemist võiks seal olla väike küsimustik, et idioodid välja sõeluda et siis need kellel natukenegi on rahulikult lustida saaks(propageerime eesti keelt - funnida pole ikka see mis lustida )
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
31.01.2010 11:44:32
|
|
|
Healerina on debiilikuid võimalik täitsa ise välja sõeluda , nendes uuemates ICC 5 man instades saab terve party ikka aegajalt lakse sisse, idioote mitte hiilides ja ressides rageb ise minema grupist kui mitte esimese corpse runniga siis teisega kindlasti
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
31.01.2010 13:31:36
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Leveldan enda warri hetkel ja olen kahe päeva jooksul ainult instasi jooksundki. Tankina. Kõik instad siiamaani 100% õnnestunud. Isegi ükski mats pole surnud. |
Olen enda prot paladini leveldanud ainult instancites level 16st saati. Hetkel istun 63 peal. Mõnus on instasi joosta ilma wipemiseta, olgu dps ja healer nii halvad kui tahes.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
31.01.2010 14:02:19
|
|
|
Jah. Ma kavatsen samamoodi teha. Nüüd lausa lust low level instasi joosta. Mõne minutiga on igale poole grupp koos ja teleport sisse-välja on mega hea idee. Questimisest on nii koblakas ees juba. 3x lvl80 + 2x lvl 75 jätsid omad tagajärjed.
Vana maailma ja outlandi questid on peas. Mega booring.
Muidu warriga on super lahe tankida. Palju kiftim esialgu, kui oli palaga. Tööd on rohkem, aga seda rohkem ka lõbu. Heirbloom + random sinised gear annab võimaluse 10mobi korraga tankida ja nalja kui palju.
Pole veel instat olnud, kus ma nr1 damage done kohalt langenud oleks - tank.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FR3AK
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2006
|
31.01.2010 16:12:13
|
|
|
Sai siis see nädal joostud ICC10/25 PUG'iga ja noh täpselt sama asi mis varemgi, saurfangi juurde jõudes saame paar korda wipe ja siis pean keegi kuskile minema ja nii kaovad kõik ära. Masendav juba vaadata seda venda n+1 korda ja teda mitte maha tappa, et achit kätte saada. Õhtul peaks olema ICC25 jätkamine, aga kes teab palju neid vendi sinna kohale ilmub. (Kusjuures mõlemad raid'id kus ma olin läksin ikka megahästi, enne saurfangi polnud ühtegi wipe'i, aga ikka otsustati lahkuda)
Eriti tore on muidugi avastada, et ony10/25 saab ka 4-5 korda wipe'da.
Joppas ICC10'is 3 bossi ja kõik droppisid midagi kasulikku mulle, sain 2x 251 axe ja leather belt'i, nüüd enchantimisest ja gemmimisest raha otsas.
Ja random heroicud on viimasel ajal eriti jubedaks läinud. Kuna enam gear'i pole sealt vaja siis jooksen 1 kord päevas seda, ja ikka suudan mingi eriti failgroup'i otsa sattuda. Parim näide on vist PoS, kus meil õnnestus saada 10 wipe ja kokku oli meil groupis vist 12 erinevat inimest.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
02.02.2010 10:50:14
|
|
|
| uus cinematic oli päris tore. Lore järgi, et kes see sepp oli, kes selle kiivri sai endale ?
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
02.02.2010 12:40:53
|
|
|
| Millisest uuest cinematicust sa täpsemalt räägid?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
02.02.2010 12:44:11
|
|
|
mmo-champion , seal on "leakinud" lich kingi (arthas) surma cinematic
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004

|
02.02.2010 13:04:29
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
SPOILEEEER ALERT
Spoiler 
bolvar fordragon. lich king võttis tema ja noorema saurfangi enda kätte, et neid convertida. saurfangiga sai ta hakkama (nagu icc encounterist näha). Bolvarit aga piinas ta tulega, täpsemalt selle draakoni tulega vist. Kuna aga bolvar on alliance, ja tunduvalt rohkem badass kui mingi blood hungry orc pussy  siis pidas ta kogu jamale vastu...niivõrd kuivõrd. seda spekuleeriti juba ammu, et bolvar võtab Lich Kingi ameti üle, kuna ta oli ainuke loogiline "Järglane"
|
Spoiler 
Midagi on sul ikka päris mööda. Saurfangi ei võetud vangi, saurfangi "hing" vangistati juba Wrathgate eventi ajal. Sama eventi ajal jäid nii Bolvar, kui ka Lich King forsaken'ite blighti kätte. Selle läbu koristasid ära red-dragonflight draakonid(Alexstrasza), kes põletasid ka kõik laibad, et Lich King ei saaks neid uuesti ellu äratada.
Sealt ka siis need põletushaavad. Miski ime läbi jäi Bolvar siiski ellu ja sattus vangi ja sealt edasi siis vennaga jebiti. Lore seisukohast siis selline vahe, et saurfangi "hinge" röövis Frostmourne, Bolvarit proovis Lick King lihtsalt oma tahtele allutada. Kuidas frostmourne hinge rebib näed HoR Lich Kingi fighti ajal, kui põgenemine läbi on, eks vaata, mis debuff on sinu(et siis kas Jaina/Sylvanas) kangelasel. Bolvar siis ise-> http://www.wowwiki.com/Bolvar
viimati muutis 630 02.02.2010 13:07:16, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jussu
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004
|
02.02.2010 13:05:02
|
|
|
Nii pikalt pinget kerinud saagale oleks oodanud veidi eepilisemat lõppu.
Samas on tegu vaid videoga.
Arvatavasti toimub peamine lõputseremoonia siiski mängusiseselt.
Kui viitsimist leian, proovin paari kuu sees ise ka siiski LK nottimisest osa võtta.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
02.02.2010 13:32:15
|
|
|
Lihtsalt jäine vana asendati põleva tüübiga ja jant võib jätkuda...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
02.02.2010 14:22:23
|
|
|
Veidi teistsugune jant.
Milline oleks hea spell rotation DKle?
Hetkel tüüp frostis lvl 64 ja instades kasutan IT->PS->Pest->BS->HB->FS. Agrot suudab hoida ja dps-i teeb kah veidi.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|