Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Stig
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 11:59:34 vasta tsitaadiga

mida pekki miks mul keset mängu juba 3 korda pange on pannud? icon_evil.gif eile lasin 4,5 tundi jutti midagi polnud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 12:00:33 vasta tsitaadiga

Kuulge ärge kadetsege, Jagage mulle üks CD KEY icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 30.01.2010 12:18:32 vasta tsitaadiga

On nüüd saand ka tunde natuke mängitud. Note väga hästi välja ei vea. Kõik on Low'i peal siis fps alla 30 ei ole läind. Üldkokkuvõttes täitsa kena teos. Ainult algus on ikka kaunis segane. Ega hästi ei taju veel kus kohas ma seisan. Oli kordi kus lidusid puude vahel ja vaatasid kus kõik on, keerasin otsa ringi ja siis vaatasin terve hunnik vaenlasi sul seljataga ja jooksevad teises suunas. Aga siiamaani on mind ikkagi positiivselt üllatand, kuigi ma olen selliste mängu suhtes suht kriitilne ja ei arvand et ta mind niimoodi üllatab.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maailm
Piiratud kasutaja
Maailm

liitunud: 29.10.2009




sõnum 30.01.2010 12:18:33 vasta tsitaadiga

Minagi jätkuvat key ootel icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
Pokkerit mängid aga rakeback ei saa? Liitu!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 12:20:42 vasta tsitaadiga

Tulemas vist 8 mappi aga mitu game modi?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kadjakas-
HV kasutaja
-Kadjakas-

liitunud: 28.10.2005




sõnum 30.01.2010 12:33:23 vasta tsitaadiga

korraga sisse loginud kasutajate rekord on 493 inimest 28.01.2010 22:16
Ei tea mille pärast icon_smile.gif

_________________
Adolf Hitler is what the world was waiting for.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 30.01.2010 12:48:51 vasta tsitaadiga

äss, kodukas pakub et 2 squad based game mod'i, arvatavasti tuleb ka FFA.

P.S. Just avastasin, et karbi piltidel on ka mõningaid mängijanimesid näha.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 13:01:18 vasta tsitaadiga

BF:BC2 FFA vott seda cämpfesti tahaks päris näha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 13:02:23 vasta tsitaadiga

Kui see uav putka õhku lastakse, kas siis ei peagi ta enam ilmuma?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 13:02:28 vasta tsitaadiga

CTF pealks kah tulema. Sest seal medalite poole peal on capture 4 flags vms. Jah neid m-com saab ka tankiga maha võtta, ise kah olen nii mitu korda jopanud tankiga ja mcomi maha võtnud.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skull717
HV vaatleja
Skull717

liitunud: 24.11.2009




sõnum 30.01.2010 13:04:20 vasta tsitaadiga

Tere, keegi saaks beta key palun saata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.01.2010 13:04:36 vasta tsitaadiga

Proovisin ka eile õhtul selle mängu ära icon_biggrin.gif Pole nagu eriti võrgumänge mängind eriti veel sellist suur madistamist nagu see Battelfield....MW2 olen nüüd mingi paar nädalat mängind võrgus mis on täitsa lahe ..... aga jah see on kuidagi teistusugne.... natuke raske ehk minusuguse noobi jaoks icon_confused.gif vaenalsed on ka selle lumega ühte värvi väga raske on kellelegi pihta saada .... no ma saan aru et maskeering ja nii peabki olema.... sniperiga oli veits parem otsisin mingi vaikse koha ja siis sain ka mõnele pihta icon_biggrin.gif aga jah beta kohta jooksis üllatavalt hästi mingeid crashe ega väljaviskamisi ei esinenud ....
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 13:05:36 vasta tsitaadiga

Natuke halbu uudiseid ka. Väidetavalt on mängu esimene(esimesed?) avalikud häkid valmis. Mis tähendab seda, et xiiterite arv peaks kasvama. Asja teeb veel nukramaks see, et hetkel on vist enamus mängu serverid ilma punkbusterita. Küll aga peaks serveri haldajatel olema võimalus xiitereid välja kickida icon_smile.gif (erinevalt ühest teisest hästi toreda singleplayeriga mängust .P).

PC Beta Available Now. Visit www.battlefieldbadcompany2.com/beta for more information on how to obtain a key.
Siin on keegi ennast beta jaoks kirja pannud?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 13:05:56 vasta tsitaadiga

deFt kirjutas:
äss, kodukas pakub et 2 squad based game mod'i, arvatavasti tuleb ka FFA.

P.S. Just avastasin, et karbi piltidel on ka mõningaid mängijanimesid näha.


mignit FFA'd pole seal.
1 - rush (nagu betas)
2 - conquest (lippudega)
3 - squad DM (neli neljast squadi üksteise vastu)
4 - squad rush (kaks squadi rush'is)
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skull717
HV vaatleja
Skull717

liitunud: 24.11.2009




sõnum 30.01.2010 13:06:09 vasta tsitaadiga

Kust te muidu neid beta keysi v6tate?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 30.01.2010 13:06:36 vasta tsitaadiga

Igatsahes mina olen pettunud..Beta küll, kuid vaevalt see graafika märgatavalt paraneb.
Eriti koledad on puud ja muru..Dziiz aastas 1990 vist tagasi.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 13:08:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

3 - squad DM (neli neljast squadi üksteise vastu)

Saab olema üks mu lemmik icon_cool.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 13:11:02 vasta tsitaadiga

Skull717 kirjutas:
Kust te muidu neid beta keysi v6tate?

Mängu kirjastaja twitterist, erinevatest portaalidest, HinnaVaatlusest, erinevatelt mängu edasimüüjatelt jms
destiny12 kirjutas:
Igatsahes mina olen pettunud..Beta küll, kuid vaevalt see graafika märgatavalt paraneb.
Eriti koledad on puud ja muru..Dziiz aastas 1990 vist tagasi.

Hästi trollid icon_razz.gif
destiny12 jaga meiega, kui vana sa aastal 1990 olid ja mis 1990a mängu mängisid, kus sellised puud ja muru oli?

Mina ei ole betas pettunud. Mootar on äge. Majad lendavad õhku, keskkond on hävitatav, liikumine on mugav, peale viimast patchi on stabiilsus ka paranenud, kaardid on suured, graafika on kena, jookseb minu ca 2 aastat vanal masinal korralikult (dx9, ebapraktiline bloom väljas, 1280x800, high).

SÜsteemi konf:
e8200 @ 2.66ghz
2gb 1333 kiirusega mälu
windows 7
geforce 8800gt 512mb

Kui sul minu masinast vanem arvuti ja jääb aeglaseks, siis raud ei vea välja ja sa ei peagi silmailu nautima - keera detaile maha või osta uus arvuti. Kui sul minu masinast võimsam arvuti ja jääb aeglaseks, siis tee oma masina register puhtaks, vaata, et windows oleks "töökorras"; pane porr mängimise ajal kinni, sulge mõttetud programmid, mis kohe mitte ei pea mängu taustal jooksma jne.


viimati muutis Timberg 30.01.2010 13:14:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 13:11:09 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
tsitaat:

3 - squad DM (neli neljast squadi üksteise vastu)

Saab olema üks mu lemmik icon_cool.gif


isiklikult just arvan, et mängin seda kõige vähem. BF pole DM mäng mu meelest. samamoodi nagu MW2 pole team-based mäng.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 13:17:23 vasta tsitaadiga

Muide kas bc2 saab hetkel ka kuidagi ühes serveris mängida?= Võiks õhtul koos mängida.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 13:19:53 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Gunnar19 kirjutas:
Fileplanetist saadeti veel 1 key. Annan 25.- ära kellel pole veel.


ot:
Kas mitte HV `s keyde ja accountidega äritsemine keelatud pole icon_rolleyes.gif
Bänni raisale... icon_lol.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

Bänn oleks päris hea asi vast. Nagu öeldud, siis pole see esimene kord. Ennem siin naersingi, et Gunnar küsis inimestelt key'd, aga ise BF: Heroes'e puhul oli ainult raha eest ära andma oma hunniku key'sid (õnneks oli ka kõigil teistel hunnik key'si olemas). Paistab, et pole ikka absoluutselt õppinud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 13:23:08 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Muide kas bc2 saab hetkel ka kuidagi ühes serveris mängida?= Võiks õhtul koos mängida.


thumbs_up.gif hea mõte, neid tühje servereid oli kuhjaga.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.01.2010 13:27:47 vasta tsitaadiga

unustasin küsida et mis nupuga seal see nagu n.ö teamspeak käib ? ise otsisin aga ei leidnud millegipärast ? icon_redface.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rassmuss
HV vaatleja
Rassmuss

liitunud: 05.01.2009




sõnum 30.01.2010 13:38:37 vasta tsitaadiga

Väga tegija mäng ikka. Tänud killzonele, et selle Rootsi poe nipi avaldas.
Mängus olen lvl 6 kohe kohe lvl 7 nimega CATDUCK, lisage kindlasti sõbrakasse beer_yum.gif

_________________
(:
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 13:39:50 vasta tsitaadiga

Rassmuss kirjutas:
Väga tegija mäng ikka. Tänud killzonele, et selle Rootsi poe nipi avaldas.
Mängus olen lvl 6 kohe kohe lvl 7 nimega CATDUCK, lisage kindlasti sõbrakasse beer_yum.gif


Friends värk ei tööta ja server filters vist ka.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rassmuss
HV vaatleja
Rassmuss

liitunud: 05.01.2009




sõnum 30.01.2010 13:42:32 vasta tsitaadiga

Ahsoo, no igatahes kui mängus treffame, siis karjuge icon_biggrin.gif
_________________
(:
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creephi
HV vaatleja
creephi

liitunud: 11.09.2007




sõnum 30.01.2010 13:50:21 vasta tsitaadiga

Rassmuss kirjutas:
Väga tegija mäng ikka. Tänud killzonele, et selle Rootsi poe nipi avaldas.
Mängus olen lvl 6 kohe kohe lvl 7 nimega CATDUCK, lisage kindlasti sõbrakasse beer_yum.gif

Ei tööta ju see friendlist!Oled ise lisanud sinna kedagi?Aiming on küll nagu konsoolil icon_rolleyes.gif Ärge näkku lööge!
Graafika ka ju teab mis super pole.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 13:56:59 vasta tsitaadiga

Lõppmees kirjutas:
Rassmuss kirjutas:
Väga tegija mäng ikka. Tänud killzonele, et selle Rootsi poe nipi avaldas.
Mängus olen lvl 6 kohe kohe lvl 7 nimega CATDUCK, lisage kindlasti sõbrakasse beer_yum.gif

Ei tööta ju see friendlist!Oled ise lisanud sinna kedagi?Aiming on küll nagu konsoolil icon_rolleyes.gif Ärge näkku lööge!
Graafika ka ju teab mis super pole.


icon_eek.gif Sa ikka mängisid seda icon_question.gif Ok, maitse üle ei vaielda aga kui piixus maitse siis ikka vaidleme küll. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creephi
HV vaatleja
creephi

liitunud: 11.09.2007




sõnum 30.01.2010 13:57:47 vasta tsitaadiga

Usun küll.Oled sa mõnda mängu täisgraafikaga mänginud?

viimati muutis creephi 30.01.2010 14:01:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 14:00:09 vasta tsitaadiga

Tundub et probleeme neil jätkub, vähe vanema rauga ei taha kuidagi joosta. Hetkel kõik low ja nii kui vaenlasega näost näkku satun hakkab hirmsasti lagima icon_rolleyes.gif Loodame et saavad korda oma probleemid kiirelt.
Masinaks siis:
Asus 8800 ultra (660/2300)
AMD Athlon X2 6000+
4Gb RAM

EVGA Precision ei näita üle 20% GPU kasutust icon_confused.gif Tundub et mäng lihtsalt ei oska minu kaarti kasutada, kahju. Muidu tundub mäng mõnus olevat, lahing on effektne.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.01.2010 14:03:16 vasta tsitaadiga

Minul igatahes friendlist töötab... icon_rolleyes.gif

Tahaks kah sõpru lisada, aga kõik on erinevate lehtede peal laiali- äkki saaks mingi listi kokku ja paneks selle kohe esimesele lehele?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 14:03:25 vasta tsitaadiga

Lõppmees kirjutas:
Usun küll.Oled sa mõnda mängu täisgraafikaga mänginud?


Usun küll icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 14:05:19 vasta tsitaadiga

Lõppmees kirjutas:
Usun küll.Oled sa mõnda mängu täisgraafikaga mänginud?

Viska siis mõni võrdlus siia(va crysis ja peaks olema siis sõjamäng) mis näeb kohe kõvasti parem välja
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 30.01.2010 14:08:48 vasta tsitaadiga

Fun on küll asi mäng. Ühe tanki õhkulaskmise eest 370 punkti thumbs_up.gif
Kahjuks jookseb suht kehvasti ja disconnectib mind kogu aeg, ainuke server kus sain korraliku full roundi mängida oli niisama lagiv icon_neutral.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 14:09:59 vasta tsitaadiga

Angryhead kirjutas:
Fun on küll asi mäng. Ühe tanki õhkulaskmise eest 370 punkti thumbs_up.gif
Kahjuks jookseb suht kehvasti ja disconnectib mind kogu aeg, ainuke server kus sain korraliku full roundi mängida oli niisama lagiv icon_neutral.gif


Mis confil proovisid?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 14:11:49 vasta tsitaadiga

Sain juba esimese kiituse, et pilootisin ästi, oi kui uhke ma olen icon_lol.gif
Hiirega lennata kas reverce üles-alla ära ka muuta saab ? Klaviatuuril muudab ära aga hiirega ei saa...
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creephi
HV vaatleja
creephi

liitunud: 11.09.2007




sõnum 30.01.2010 14:12:28 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Lõppmees kirjutas:
Usun küll.Oled sa mõnda mängu täisgraafikaga mänginud?


Usun küll icon_biggrin.gif

Tetris? icon_lol.gif Lisasin sind sõbralisti.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.01.2010 14:13:12 vasta tsitaadiga

suht kahtlane mängo n küll icon_razz.gif
kui jooksmis moodis olla siis jookseb ainult otse ja hiirega saab muuta suunda aint
streifida ei saa nagu AW sees hoides jookseb otse ikka
kohati ei saa üldse aru mis toimub ja sünnib ka vahepeal kellelegi täpselt ette ja kohe surnud
sniperiga lasta mingit venda peab ka mitu korda pihta saama ennem kui kuttu on ja üldse kuidagi imelik see teema
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 30.01.2010 14:13:44 vasta tsitaadiga

äss,
Inteli Core2Duo E7200@3.1 GHz (ülekellatud)
4 GB Ram
Ati HD3850
Windows Vista 64-bit.

1680x1050, settingud mediumi peal, bloom maas, AA/AF 0 (või 1?).
FPS on suure maa-ala poole vaadates ~20, sama võitluses. Vahel langeb, vahepeal on ka kõrgem (killcamide ajal tavaliselt)


viimati muutis Angryhead 30.01.2010 14:17:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 14:17:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sniperiga lasta mingit venda peab ka mitu korda pihta saama ennem kui kuttu on

doh.gif jumal tänatud ju. Kas tahaksid mängida mängus kus kõik snaibivad ja paugust kill tuleb? Ühe lasu kill tuleb ikka välja teenida ehk siis HS icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 30.01.2010 14:30:25 vasta tsitaadiga

Palun Beta key-d!!!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 14:31:05 vasta tsitaadiga

Angryhead kirjutas:
äss,
Inteli Core2Duo E7200@3.1 GHz (ülekellatud)
4 GB Ram
Ati HD3850
Windows Vista 64-bit.

1680x1050, settingud mediumi peal, bloom maas, AA/AF 0 (või 1?).
FPS on suure maa-ala poole vaadates ~20, sama võitluses. Vahel langeb, vahepeal on ka kõrgem (killcamide ajal tavaliselt)



Aitab ehk low või reso vähendamine.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 14:33:30 vasta tsitaadiga

Ahf kirjutas:
Sain juba esimese kiituse, et pilootisin ästi, oi kui uhke ma olen icon_lol.gif
Hiirega lennata kas reverce üles-alla ära ka muuta saab ? Klaviatuuril muudab ära aga hiirega ei saa...


Optionsist reverse fly oli vist, seal linnuke ära või linnuke sisse ei mäleta kumb

Ise mängus Ravenwood(EST) pange sõbraks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 14:34:55 vasta tsitaadiga

Angry pane reso kindlasti väiksemaks. Pane directx9 kasutusse (sul praegu renderab mängu dx10'ga, kui sa seda muutnud pole).

Kuidas sõbraks panemine käib? Keegi võiks rääkida step-by-step sellest. Mul ei pasita töötavat. Vb teen ise mdiagi valesti.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 14:38:44 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Angry pane reso kindlasti väiksemaks. Pane directx9 kasutusse (sul praegu renderab mängu dx10'ga, kui sa seda muutnud pole).

Kuidas sõbraks panemine käib? Keegi võiks rääkida step-by-step sellest. Mul ei pasita töötavat. Vb teen ise mdiagi valesti.


Olen aru saanud, et otsin kedagi ja siis lisad ja kui tema vastu lisab siis oletegi sõbrad icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Kui saate lisada siis Taavi[EST] est prefix ees ka
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 30.01.2010 14:41:06 vasta tsitaadiga

Kust Beta key-d saab?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.01.2010 14:44:22 vasta tsitaadiga

endal üks eestlasest seltsimees sõbralistis, tema poolt saadetud kutse aktsepteerimine töötas, aga teistele saadetud kutseid pole vist keegi kätte saanud, nt patrick615, Killzone88,
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 30.01.2010 14:44:47 vasta tsitaadiga

-Dra[EST]coN-
Visake listi icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creephi
HV vaatleja
creephi

liitunud: 11.09.2007




sõnum 30.01.2010 14:46:09 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Lõppmees kirjutas:
Usun küll.Oled sa mõnda mängu täisgraafikaga mänginud?

Viska siis mõni võrdlus siia(va crysis ja peaks olema siis sõjamäng) mis näeb kohe kõvasti parem välja

Ju ma olen siis mingi silmavärdjas icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis creephi 30.01.2010 15:11:09, muudetud 7 korda
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stig
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 14:55:22 vasta tsitaadiga

kas keegi ütleks miks mul mäng keset roundi lihtsalt pange paneb? enne confi näppimist töötas ilusti panin confi tagasi nagu enne oli niblis ikka edasi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.