|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Stig
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2009
|
30.01.2010 11:59:34
|
|
|
mida pekki miks mul keset mängu juba 3 korda pange on pannud? eile lasin 4,5 tundi jutti midagi polnud.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
30.01.2010 12:00:33
|
|
|
Kuulge ärge kadetsege, Jagage mulle üks CD KEY
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
30.01.2010 12:18:32
|
|
|
| On nüüd saand ka tunde natuke mängitud. Note väga hästi välja ei vea. Kõik on Low'i peal siis fps alla 30 ei ole läind. Üldkokkuvõttes täitsa kena teos. Ainult algus on ikka kaunis segane. Ega hästi ei taju veel kus kohas ma seisan. Oli kordi kus lidusid puude vahel ja vaatasid kus kõik on, keerasin otsa ringi ja siis vaatasin terve hunnik vaenlasi sul seljataga ja jooksevad teises suunas. Aga siiamaani on mind ikkagi positiivselt üllatand, kuigi ma olen selliste mängu suhtes suht kriitilne ja ei arvand et ta mind niimoodi üllatab.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maailm
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.10.2009
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
30.01.2010 12:20:42
|
|
|
| Tulemas vist 8 mappi aga mitu game modi?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kadjakas-
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2005
|
30.01.2010 12:33:23
|
|
|
korraga sisse loginud kasutajate rekord on 493 inimest 28.01.2010 22:16
Ei tea mille pärast
_________________ Adolf Hitler is what the world was waiting for. |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deFt
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2008
|
30.01.2010 12:48:51
|
|
|
äss, kodukas pakub et 2 squad based game mod'i, arvatavasti tuleb ka FFA.
P.S. Just avastasin, et karbi piltidel on ka mõningaid mängijanimesid näha.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
30.01.2010 13:01:18
|
|
|
BF:BC2 FFA vott seda cämpfesti tahaks päris näha
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
30.01.2010 13:02:23
|
|
|
| Kui see uav putka õhku lastakse, kas siis ei peagi ta enam ilmuma?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
30.01.2010 13:02:28
|
|
|
| CTF pealks kah tulema. Sest seal medalite poole peal on capture 4 flags vms. Jah neid m-com saab ka tankiga maha võtta, ise kah olen nii mitu korda jopanud tankiga ja mcomi maha võtnud.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skull717
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2009
|
30.01.2010 13:04:20
|
|
|
| Tere, keegi saaks beta key palun saata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
30.01.2010 13:04:36
|
|
|
Proovisin ka eile õhtul selle mängu ära Pole nagu eriti võrgumänge mängind eriti veel sellist suur madistamist nagu see Battelfield....MW2 olen nüüd mingi paar nädalat mängind võrgus mis on täitsa lahe ..... aga jah see on kuidagi teistusugne.... natuke raske ehk minusuguse noobi jaoks vaenalsed on ka selle lumega ühte värvi väga raske on kellelegi pihta saada .... no ma saan aru et maskeering ja nii peabki olema.... sniperiga oli veits parem otsisin mingi vaikse koha ja siis sain ka mõnele pihta aga jah beta kohta jooksis üllatavalt hästi mingeid crashe ega väljaviskamisi ei esinenud ....
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.01.2010 13:05:36
|
|
|
Natuke halbu uudiseid ka. Väidetavalt on mängu esimene(esimesed?) avalikud häkid valmis. Mis tähendab seda, et xiiterite arv peaks kasvama. Asja teeb veel nukramaks see, et hetkel on vist enamus mängu serverid ilma punkbusterita. Küll aga peaks serveri haldajatel olema võimalus xiitereid välja kickida (erinevalt ühest teisest hästi toreda singleplayeriga mängust .P).
PC Beta Available Now. Visit www.battlefieldbadcompany2.com/beta for more information on how to obtain a key.
Siin on keegi ennast beta jaoks kirja pannud?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
30.01.2010 13:05:56
|
|
|
| deFt kirjutas: |
äss, kodukas pakub et 2 squad based game mod'i, arvatavasti tuleb ka FFA.
P.S. Just avastasin, et karbi piltidel on ka mõningaid mängijanimesid näha. |
mignit FFA'd pole seal.
1 - rush (nagu betas)
2 - conquest (lippudega)
3 - squad DM (neli neljast squadi üksteise vastu)
4 - squad rush (kaks squadi rush'is)
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skull717
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2009
|
30.01.2010 13:06:09
|
|
|
| Kust te muidu neid beta keysi v6tate?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
30.01.2010 13:06:36
|
|
|
Igatsahes mina olen pettunud..Beta küll, kuid vaevalt see graafika märgatavalt paraneb.
Eriti koledad on puud ja muru..Dziiz aastas 1990 vist tagasi.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
30.01.2010 13:08:35
|
|
|
| tsitaat: |
3 - squad DM (neli neljast squadi üksteise vastu)
|
Saab olema üks mu lemmik
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.01.2010 13:11:02
|
|
|
| Skull717 kirjutas: |
| Kust te muidu neid beta keysi v6tate? |
Mängu kirjastaja twitterist, erinevatest portaalidest, HinnaVaatlusest, erinevatelt mängu edasimüüjatelt jms
| destiny12 kirjutas: |
Igatsahes mina olen pettunud..Beta küll, kuid vaevalt see graafika märgatavalt paraneb.
Eriti koledad on puud ja muru..Dziiz aastas 1990 vist tagasi. |
Hästi trollid
destiny12 jaga meiega, kui vana sa aastal 1990 olid ja mis 1990a mängu mängisid, kus sellised puud ja muru oli?
Mina ei ole betas pettunud. Mootar on äge. Majad lendavad õhku, keskkond on hävitatav, liikumine on mugav, peale viimast patchi on stabiilsus ka paranenud, kaardid on suured, graafika on kena, jookseb minu ca 2 aastat vanal masinal korralikult (dx9, ebapraktiline bloom väljas, 1280x800, high).
SÜsteemi konf:
e8200 @ 2.66ghz
2gb 1333 kiirusega mälu
windows 7
geforce 8800gt 512mb
Kui sul minu masinast vanem arvuti ja jääb aeglaseks, siis raud ei vea välja ja sa ei peagi silmailu nautima - keera detaile maha või osta uus arvuti. Kui sul minu masinast võimsam arvuti ja jääb aeglaseks, siis tee oma masina register puhtaks, vaata, et windows oleks "töökorras"; pane porr mängimise ajal kinni, sulge mõttetud programmid, mis kohe mitte ei pea mängu taustal jooksma jne.
viimati muutis Timberg 30.01.2010 13:14:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
30.01.2010 13:11:09
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| tsitaat: |
3 - squad DM (neli neljast squadi üksteise vastu)
|
Saab olema üks mu lemmik  |
isiklikult just arvan, et mängin seda kõige vähem. BF pole DM mäng mu meelest. samamoodi nagu MW2 pole team-based mäng.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.01.2010 13:17:23
|
|
|
| Muide kas bc2 saab hetkel ka kuidagi ühes serveris mängida?= Võiks õhtul koos mängida.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
30.01.2010 13:19:53
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Gunnar19 kirjutas: |
| Fileplanetist saadeti veel 1 key. Annan 25.- ära kellel pole veel. |
| ot: |
Kas mitte HV `s keyde ja accountidega äritsemine keelatud pole
Bänni raisale... |
Spoiler 
4. Kaubeldavatele toodetele esitatavad nõuded:
- kaubelda on lubatud ainult legaalse tarkvaraga, millel on olemas legaasust tõendavad dokumendid või mingid muud, tarkvara levitaja poolt ettenähtud tunnused;
- kaubelda ei tohi tarkavaraga, mille kasutamine või levitamine on kohaliku seadusandlusega keelatud või ei luba seda tarkvara levitaja poolt määratud litsentsiõigused;
- kaubelda ei tohi tarkavaraga või mängudega (nt. promoplaadid), mille müüki tarkvara/mängu tootja või tarkvara levitaja ette ei näe;
- kaubelda ei tohi OEM tarkvaraga, kui sellega ei kaasne riistvara (vastavalt litsentsitingimustele), mille juurde tarkvara soetatud on (loe lisaks);
- kaubelda ei tohi CD võtmete, kasutajakontode, koodide, kasutamisõiguse/ajaga või muude sarnase iseloomuga toodetega, kui nendega ei kaasne füüsilist ja legaalset originaalmeediat, tarkvaralise või kirjandusliku meedia kujul (VAJALIK PILT KONKREETSEST MÜÜDAVAST MEEDIAST), millega võtmed, kontod, koodid jne. seotud on (loe lisaks);
- Steami kontodega äritsemine on Steami EULA kohaselt keelatud!
- kui müüdaval kaubal esineb puudusi n. pole komplektne, on rikkis või omab kasutamisel piiranguid, siis tuleb sellest kuulutuse esmasel postitamisel koheselt teada anda.
|
Bänn oleks päris hea asi vast. Nagu öeldud, siis pole see esimene kord. Ennem siin naersingi, et Gunnar küsis inimestelt key'd, aga ise BF: Heroes'e puhul oli ainult raha eest ära andma oma hunniku key'sid (õnneks oli ka kõigil teistel hunnik key'si olemas). Paistab, et pole ikka absoluutselt õppinud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
30.01.2010 13:23:08
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Muide kas bc2 saab hetkel ka kuidagi ühes serveris mängida?= Võiks õhtul koos mängida. |
hea mõte, neid tühje servereid oli kuhjaga.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
30.01.2010 13:27:47
|
|
|
unustasin küsida et mis nupuga seal see nagu n.ö teamspeak käib ? ise otsisin aga ei leidnud millegipärast ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rassmuss
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2009
|
30.01.2010 13:38:37
|
|
|
Väga tegija mäng ikka. Tänud killzonele, et selle Rootsi poe nipi avaldas.
Mängus olen lvl 6 kohe kohe lvl 7 nimega CATDUCK, lisage kindlasti sõbrakasse
_________________ (: |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
30.01.2010 13:39:50
|
|
|
| Rassmuss kirjutas: |
Väga tegija mäng ikka. Tänud killzonele, et selle Rootsi poe nipi avaldas.
Mängus olen lvl 6 kohe kohe lvl 7 nimega CATDUCK, lisage kindlasti sõbrakasse  |
Friends värk ei tööta ja server filters vist ka.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rassmuss
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2009
|
30.01.2010 13:42:32
|
|
|
Ahsoo, no igatahes kui mängus treffame, siis karjuge
_________________ (: |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
creephi
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2007
|
30.01.2010 13:50:21
|
|
|
| Rassmuss kirjutas: |
Väga tegija mäng ikka. Tänud killzonele, et selle Rootsi poe nipi avaldas.
Mängus olen lvl 6 kohe kohe lvl 7 nimega CATDUCK, lisage kindlasti sõbrakasse  |
Ei tööta ju see friendlist!Oled ise lisanud sinna kedagi?Aiming on küll nagu konsoolil Ärge näkku lööge!
Graafika ka ju teab mis super pole.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
30.01.2010 13:56:59
|
|
|
| Lõppmees kirjutas: |
| Rassmuss kirjutas: |
Väga tegija mäng ikka. Tänud killzonele, et selle Rootsi poe nipi avaldas.
Mängus olen lvl 6 kohe kohe lvl 7 nimega CATDUCK, lisage kindlasti sõbrakasse  |
Ei tööta ju see friendlist!Oled ise lisanud sinna kedagi?Aiming on küll nagu konsoolil Ärge näkku lööge!
Graafika ka ju teab mis super pole. |
Sa ikka mängisid seda Ok, maitse üle ei vaielda aga kui piixus maitse siis ikka vaidleme küll.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
creephi
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2007
|
30.01.2010 13:57:47
|
|
|
Usun küll.Oled sa mõnda mängu täisgraafikaga mänginud?
viimati muutis creephi 30.01.2010 14:01:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
30.01.2010 14:00:09
|
|
|
Tundub et probleeme neil jätkub, vähe vanema rauga ei taha kuidagi joosta. Hetkel kõik low ja nii kui vaenlasega näost näkku satun hakkab hirmsasti lagima Loodame et saavad korda oma probleemid kiirelt.
Masinaks siis:
Asus 8800 ultra (660/2300)
AMD Athlon X2 6000+
4Gb RAM
EVGA Precision ei näita üle 20% GPU kasutust Tundub et mäng lihtsalt ei oska minu kaarti kasutada, kahju. Muidu tundub mäng mõnus olevat, lahing on effektne.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
30.01.2010 14:03:16
|
|
|
Minul igatahes friendlist töötab...
Tahaks kah sõpru lisada, aga kõik on erinevate lehtede peal laiali- äkki saaks mingi listi kokku ja paneks selle kohe esimesele lehele?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
30.01.2010 14:03:25
|
|
|
| Lõppmees kirjutas: |
| Usun küll.Oled sa mõnda mängu täisgraafikaga mänginud? |
Usun küll
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
30.01.2010 14:05:19
|
|
|
| Lõppmees kirjutas: |
| Usun küll.Oled sa mõnda mängu täisgraafikaga mänginud? |
Viska siis mõni võrdlus siia(va crysis ja peaks olema siis sõjamäng) mis näeb kohe kõvasti parem välja
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Angryhead
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005
|
30.01.2010 14:08:48
|
|
|
Fun on küll asi mäng. Ühe tanki õhkulaskmise eest 370 punkti
Kahjuks jookseb suht kehvasti ja disconnectib mind kogu aeg, ainuke server kus sain korraliku full roundi mängida oli niisama lagiv
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
30.01.2010 14:09:59
|
|
|
| Angryhead kirjutas: |
Fun on küll asi mäng. Ühe tanki õhkulaskmise eest 370 punkti
Kahjuks jookseb suht kehvasti ja disconnectib mind kogu aeg, ainuke server kus sain korraliku full roundi mängida oli niisama lagiv  |
Mis confil proovisid?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahf
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2007
|
30.01.2010 14:11:49
|
|
|
Sain juba esimese kiituse, et pilootisin ästi, oi kui uhke ma olen
Hiirega lennata kas reverce üles-alla ära ka muuta saab ? Klaviatuuril muudab ära aga hiirega ei saa...
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
creephi
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2007
|
30.01.2010 14:12:28
|
|
|
| äss kirjutas: |
| Lõppmees kirjutas: |
| Usun küll.Oled sa mõnda mängu täisgraafikaga mänginud? |
Usun küll  |
Tetris? Lisasin sind sõbralisti.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
30.01.2010 14:13:12
|
|
|
suht kahtlane mängo n küll
kui jooksmis moodis olla siis jookseb ainult otse ja hiirega saab muuta suunda aint
streifida ei saa nagu AW sees hoides jookseb otse ikka
kohati ei saa üldse aru mis toimub ja sünnib ka vahepeal kellelegi täpselt ette ja kohe surnud
sniperiga lasta mingit venda peab ka mitu korda pihta saama ennem kui kuttu on ja üldse kuidagi imelik see teema
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Angryhead
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005
|
30.01.2010 14:13:44
|
|
|
äss,
Inteli Core2Duo E7200@3.1 GHz (ülekellatud)
4 GB Ram
Ati HD3850
Windows Vista 64-bit.
1680x1050, settingud mediumi peal, bloom maas, AA/AF 0 (või 1?).
FPS on suure maa-ala poole vaadates ~20, sama võitluses. Vahel langeb, vahepeal on ka kõrgem (killcamide ajal tavaliselt)
viimati muutis Angryhead 30.01.2010 14:17:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
30.01.2010 14:17:05
|
|
|
| tsitaat: |
sniperiga lasta mingit venda peab ka mitu korda pihta saama ennem kui kuttu on
|
jumal tänatud ju. Kas tahaksid mängida mängus kus kõik snaibivad ja paugust kill tuleb? Ühe lasu kill tuleb ikka välja teenida ehk siis HS
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
30.01.2010 14:30:25
|
|
|
| Palun Beta key-d!!!
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
30.01.2010 14:31:05
|
|
|
| Angryhead kirjutas: |
äss,
Inteli Core2Duo E7200@3.1 GHz (ülekellatud)
4 GB Ram
Ati HD3850
Windows Vista 64-bit.
1680x1050, settingud mediumi peal, bloom maas, AA/AF 0 (või 1?).
FPS on suure maa-ala poole vaadates ~20, sama võitluses. Vahel langeb, vahepeal on ka kõrgem (killcamide ajal tavaliselt) |
Aitab ehk low või reso vähendamine.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XT
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
30.01.2010 14:33:30
|
|
|
| Ahf kirjutas: |
Sain juba esimese kiituse, et pilootisin ästi, oi kui uhke ma olen
Hiirega lennata kas reverce üles-alla ära ka muuta saab ? Klaviatuuril muudab ära aga hiirega ei saa... |
Optionsist reverse fly oli vist, seal linnuke ära või linnuke sisse ei mäleta kumb
Ise mängus Ravenwood(EST) pange sõbraks
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.01.2010 14:34:55
|
|
|
Angry pane reso kindlasti väiksemaks. Pane directx9 kasutusse (sul praegu renderab mängu dx10'ga, kui sa seda muutnud pole).
Kuidas sõbraks panemine käib? Keegi võiks rääkida step-by-step sellest. Mul ei pasita töötavat. Vb teen ise mdiagi valesti.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
30.01.2010 14:38:44
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Angry pane reso kindlasti väiksemaks. Pane directx9 kasutusse (sul praegu renderab mängu dx10'ga, kui sa seda muutnud pole).
Kuidas sõbraks panemine käib? Keegi võiks rääkida step-by-step sellest. Mul ei pasita töötavat. Vb teen ise mdiagi valesti. |
Olen aru saanud, et otsin kedagi ja siis lisad ja kui tema vastu lisab siis oletegi sõbrad
Kui saate lisada siis Taavi[EST] est prefix ees ka
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
30.01.2010 14:41:06
|
|
|
| Kust Beta key-d saab?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
30.01.2010 14:44:22
|
|
|
endal üks eestlasest seltsimees sõbralistis, tema poolt saadetud kutse aktsepteerimine töötas, aga teistele saadetud kutseid pole vist keegi kätte saanud, nt patrick615, Killzone88,
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
30.01.2010 14:44:47
|
|
|
-Dra[EST]coN-
Visake listi
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
creephi
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2007
|
30.01.2010 14:46:09
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| Lõppmees kirjutas: |
| Usun küll.Oled sa mõnda mängu täisgraafikaga mänginud? |
Viska siis mõni võrdlus siia(va crysis ja peaks olema siis sõjamäng) mis näeb kohe kõvasti parem välja |
Ju ma olen siis mingi silmavärdjas
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
viimati muutis creephi 30.01.2010 15:11:09, muudetud 7 korda |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stig
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2009
|
30.01.2010 14:55:22
|
|
|
| kas keegi ütleks miks mul mäng keset roundi lihtsalt pange paneb? enne confi näppimist töötas ilusti panin confi tagasi nagu enne oli niblis ikka edasi.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|