Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 29.01.2010 21:42:57 vasta tsitaadiga

Kutsu kirjutas:
updater ütleb et could find the latest patch
"Runa as admin"
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 21:43:07 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on mõni key üle võib PM-i saata, tänud, mõtlesin et prooviks ka ära.
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 21:47:22 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
proovsin korra mängu täisgraafikal AA8x AF16x jms asjad HIGH 1920x1080 ja fps alla 20ne :S vahepeal läheb 4peale kah, pole ühtegi mängu mis oleks nii madalat fps varem näidanud icon_sad.gif

rofl.gif
1. Selle kaardiga sellisel graafikal?
2 Core2Duo
3. Beta
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 29.01.2010 21:55:30 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
proovsin korra mängu täisgraafikal AA8x AF16x jms asjad HIGH 1920x1080 ja fps alla 20ne :S vahepeal läheb 4peale kah, pole ühtegi mängu mis oleks nii madalat fps varem näidanud icon_sad.gif

rofl.gif
1. Selle kaardiga sellisel graafikal?
2 Core2Duo
3. Beta
Huvitav mul on sama prose ja kõik jookseb hästi ,kõik high AAx2 AFx16 aga ma keerasin BLOOMI kinni.
Kaart natuke parem 4870 512mb
edit:Bloom sees ja AAx8 siis sama jama.


viimati muutis Killzone88 29.01.2010 21:57:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 29.01.2010 21:56:25 vasta tsitaadiga

sellel beta saamisega pidin torrentit kasutama et saaks mingi normaalse kiiruse kätte icon_sad.gif

kõik lehed mis seda betat jagavad on mingi kas login teemaga või maksa ja kui on tasuta siis tuleb mingi 90kb/s mis võtab terve igavikku et selle kätte saada
torrentiga tuleb vähemalt keskmiselt 600kb/s
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 29.01.2010 21:57:16 vasta tsitaadiga

Mul vesi väreleb ja tõmbleb imelikult, kuidas seda parandada saaks?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 21:58:19 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
proovsin korra mängu täisgraafikal AA8x AF16x jms asjad HIGH 1920x1080 ja fps alla 20ne :S vahepeal läheb 4peale kah, pole ühtegi mängu mis oleks nii madalat fps varem näidanud icon_sad.gif

rofl.gif
1. Selle kaardiga sellisel graafikal?
2 Core2Duo
3. Beta
Huvitav mul on sama prose ja kõik jookseb hästi ,kõik high AAx2 AFx16 aga ma keerasin BLOOMI kinni.
Kaart natuke parem 4870 512mb

Aga teistele testi mõttes proovi palju saad 1920x1080 ja AA8x, bloom peale, mis DX jookseb?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 29.01.2010 21:58:31 vasta tsitaadiga

Vello. kirjutas:
Mul vesi väreleb ja tõmbleb imelikult, kuidas seda parandada saaks?

Sama endal, see update ei aidanud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 29.01.2010 22:00:47 vasta tsitaadiga

\Documents\BFBC2Beta\settings.ini failist saab vee kvaliteeti muuta (võib-olla ka mängu seest, väärtused low, medium, high). Aitab see ehk?
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 29.01.2010 22:00:57 vasta tsitaadiga

Aaati icon_wink.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 22:02:03 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Aaati icon_wink.gif

Beeeeeta icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 22:11:10 vasta tsitaadiga

on küll D2.0 olemas seal. kasvõi sellest kasutaja invasioni videost näha, seal muidugi ainult lõppvaatus asjast. üldiselt maja mahavõtmiseks on vaja kõik kandeseinad läbi lasta ja siis natuke veel... selline kerge õnnemäng, alati pole samamoodi (trepi lähedus tundub tähtis olevat). samas majas sees olles on kuulda, kuidas asi hakkab kohekohe varisema ja saab välja veel seal hüpata. icon_smile.gif

sniperitest cämperid on pussy'd, jätkuvalt! icon_smile.gif
ps3 beta alguses olid kõik kohad täis killcam'i hala, cämper-juugent hakkas kartma. huumor (põhjendused miks on cämp hea ja killcam paha) oli kõva.


viimati muutis jules 29.01.2010 22:12:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 29.01.2010 22:12:52 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Killzone88 kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
proovsin korra mängu täisgraafikal AA8x AF16x jms asjad HIGH 1920x1080 ja fps alla 20ne :S vahepeal läheb 4peale kah, pole ühtegi mängu mis oleks nii madalat fps varem näidanud icon_sad.gif

rofl.gif
1. Selle kaardiga sellisel graafikal?
2 Core2Duo
3. Beta
Huvitav mul on sama prose ja kõik jookseb hästi ,kõik high AAx2 AFx16 aga ma keerasin BLOOMI kinni.
Kaart natuke parem 4870 512mb

Aga teistele testi mõttes proovi palju saad 1920x1080 ja AA8x, bloom peale, mis DX jookseb?
DX on auto peal peaks olema DX10.
Tegin katset ohhh kõik põhjas AA x8 AFx16 ja imeb vaevu 15FPS icon_lol.gif
Paned bloomi kinni ja AAx2 siis 30FPS
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 29.01.2010 22:14:18 vasta tsitaadiga

Killzone88 mul on e8400 ja 4870 ja mul jookseb 1080p ja kõik high peale AA umbes 50-60 fps
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 22:14:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Paned bloomi kinni ja AAx2 siis 30FPS

kasuta ikka 8xAA... See on ikka pudeli kael siin mitte bloom icon_idea.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 29.01.2010 22:21:05 vasta tsitaadiga

Tulge pelama, server: Multyplay.co.uk Bad Company 2! #12
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
In!men3
HV vaatleja
In!men3

liitunud: 26.08.2008




sõnum 29.01.2010 22:24:52 vasta tsitaadiga

olen ka suur battlefieldi fänn,aga hetkel pole pappi et seda pre-osta ja sellega saada beta key icon_sad.gif ,kui keegi teist on nii hea,et teil on üks beta key üle,siis pm mulle,oleks väga tänulik icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 22:25:26 vasta tsitaadiga

hetkel on ikka räme gamebreaker meediku klass. harja ajab faking punaseks kui tervest serverist u kolmveerand on meedikud ja oma fucking imbalanced LMG dega spämmivad. eriti ajudele käib kui ligidalt annad tüübile 3 pauku pump-actionist, vend ei tee teist nägugi ja notib su oma lmg ga maha. türastunud balance on ikka. ja eriti hale kui paljud seda ez-mod teed praegu lähevad. icon_evil.gif

loodetavasti saab see balance issue kiirelt fixi ja ei pea enam close ranges, mis on pumba pärusmaa, mingitele nolkidele alla vanduma thumbs_down.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 22:26:42 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
Tulge pelama, server: Multyplay.co.uk Bad Company 2! #12

Serverid ei saa ju browsida, või fixiti see ära?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 22:28:08 vasta tsitaadiga

Jubedalt palju suuri BFi fänne on järsku tekkinud aga näha pole neid kunagi kuskil ennem olnud icon_lol.gif
(Hakkab juba mulje jääma BC2.com lehel on üleval et HV.ee s jagatakse tasuta beta keysid?)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 22:32:34 vasta tsitaadiga

Põhisõna mängu juures hetkel on AWKWARD.

Liikumine: Awkward
Aim'imine: Awkward
Hit detection: Awkward
Menüüd: Awkward
Destruction: Awkward
Surnudes kokkuvarisemine: Awkward
Nugamine: Awkward
Grenaadi viskamine: Awkward

Ei ütle, et halb ja vahepeal saab isegi täiesti edukalt vastasele noa näkku kinni lüüa, aga üldiselt on ikka jama küll. Server'ite browsimine vajaks tööd, aim ja hit detection vajaks kõvasti tööd veel jms.

Tean küll, et hetkel Beta, aga ega väga palju enam tavaliselt ei parandada, release date on suht lähedal.

Mõtlesin küll, et toetan kenasti Bad Company 2'te kuna ded servud ja muu selline, aga praegu on ikka selline väga kahtlane. Loodetavasti paari asja parandavad ja tulevikus on patch'e kah ning kuna see 450.- pole väga suur summa, siis ostan ära.

Ja et mind päris noobiks kohe ei sõimata (oskan veidi mängida küll):

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Dude . 29.01.2010 22:58:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 22:34:26 vasta tsitaadiga

Sattusin ka siis kasutaja Crackeriga (AltPro) samasse mängu. Kasutan ESTONIA klanni tagina.

Ka mulle tundub see noa andmine AKWARD. Ise mõtlen, et kui mina nuga annan nemad ära ei sure, kuid mina küll suren...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 22:36:03 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Põhisõna mängu juures hetkel on AKWARD.

Liikumine: Akward
Aim'imine: Akward
Hit detection: Akward
Menüüd: Akward
Destruction: Akward
Surnudes kokkuvarisemine: Akward
Nugamine: Akward
Grenaadi viskamine: Akward

Ei ütle, et halb ja vahepeal saab isegi täiesti edukalt vastasele noa näkku kinni lüüa, aga üldiselt on ikka jama küll. Server'ite browsimine vajaks tööd, aim ja hit detection vajaks kõvasti tööd veel jms.

Tean küll, et hetkel Beta, aga ega väga palju enam tavaliselt ei parandada, release date on suht lähedal.

Mõtlesin küll, et toetan kenasti Bad Company 2'te kuna ded servud ja muu selline, aga praegu on ikka selline väga kahtlane. Loodetavasti paari asja parandavad ja tulevikus on patch'e kah ning kuna see 450.- pole väga suur summa, siis ostan ära.

Ja et mind päris noobiks kohe ei sõimata (oskan veidi mängida küll):

Spoiler Spoiler Spoiler


räägi kus kohas see 450.- maksab ?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 22:37:26 vasta tsitaadiga

game.uk icon_idea.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 22:38:43 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Dude . kirjutas:
Põhisõna mängu juures hetkel on AWKWARD.

Liikumine: Awkward
Aim'imine: Awkward
Hit detection: Awkward
Menüüd: Awkward
Destruction: Awkward
Surnudes kokkuvarisemine: Awkward
Nugamine: Awkward
Grenaadi viskamine: Awkward

Ei ütle, et halb ja vahepeal saab isegi täiesti edukalt vastasele noa näkku kinni lüüa, aga üldiselt on ikka jama küll. Server'ite browsimine vajaks tööd, aim ja hit detection vajaks kõvasti tööd veel jms.

Tean küll, et hetkel Beta, aga ega väga palju enam tavaliselt ei parandada, release date on suht lähedal.

Mõtlesin küll, et toetan kenasti Bad Company 2'te kuna ded servud ja muu selline, aga praegu on ikka selline väga kahtlane. Loodetavasti paari asja parandavad ja tulevikus on patch'e kah ning kuna see 450.- pole väga suur summa, siis ostan ära.

Ja et mind päris noobiks kohe ei sõimata (oskan veidi mängida küll):

Spoiler Spoiler Spoiler


räägi kus kohas see 450.- maksab ?


viimati muutis Dude . 29.01.2010 22:59:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 29.01.2010 22:38:54 vasta tsitaadiga

Mul küll koguaeg õnnestunud nuga anda, mingi 6-7 korda 3-4h jooksul... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 22:42:56 vasta tsitaadiga

oleks tore kui näeks latencit kah... sest kuskilt 50% surmad on mingi ODD juhus, et mis nüüd, lasin ju venda rohkem? andsin ju ennem nuga? jnejne. et siis saab kas latency kaela ajada probleemi, või on midagi kuskil ikka väga mäda.
Muidu jah nuga anda ei ole keeruline, iga mäng tuleb vähemalt 3-4 pussitamist ära. samas mis tundub veidi imelik on tagurpidiliikumiskiirus, mitmeid juhuseid kus oled vennal sabas, hakkad nuga andma, tüüp pöörab ümber täpselt järgijõudmisemomendil ja backstepib eest ära ja laseb maha.
Muidu nagu mainisin, võib siiski palju latency alla kirjutada vast, aga kindlalt ei tea.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 29.01.2010 22:44:46 vasta tsitaadiga

Fileplanetist saadeti veel 1 key. Annan 25.- ära kellel pole veel.
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 29.01.2010 22:49:02 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Põhisõna mängu juures hetkel on AKWARD.

Mida see 'akward' ka tähendab?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 22:50:22 vasta tsitaadiga

küllap seda et ollakse MW2 ega harjunud... kõik mis on erinev on ju imelik icon_razz.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 29.01.2010 22:51:14 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
Dude . kirjutas:
Põhisõna mängu juures hetkel on AKWARD.

Mida see 'akward' ka tähendab?

awkward - kohmakas, piinlik, täbar
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 29.01.2010 22:53:50 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif @ Gunnar19
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 23:00:07 vasta tsitaadiga

gloom, õigem oleks vist jah awkward. Ei teadnudki, et seal üks w veel vahel on. Ja siin mõtlesin eesti keeles rohkem sellist kohmakat jah.

Gunnar19, jätka samas vaimus. thumbs_up.gif Tore näha, et "jätkuvalt paned lahedat kildu".

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 23:00:44 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Fileplanetist saadeti veel 1 key. Annan 25.- ära kellel pole veel.


"Ma pakun 50.- ärge üle pakkuge" icon_lol.gif


viimati muutis äss 29.01.2010 23:01:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 29.01.2010 23:01:41 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
gloom, õigem oleks vist jah awkward. Ei teadnudki, et seal üks w veel vahel on. Ja siin mõtlesin eesti keeles rohkem sellist kohmakat jah..

Vot selleks peabki www.eki.ee olema bookmarksides, iialgi ei või teada, kui on vaja.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 23:04:07 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi veel mõni key üle siis PM. Ette tänades beer_yum.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 23:04:38 vasta tsitaadiga

zaG kirjutas:
Kui kellelgi veel mõni key üle siis PM. Ette tänades beer_yum.gif


Gunnaril pidi olema üks icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 23:06:20 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
gloom, õigem oleks vist jah awkward. Ei teadnudki, et seal üks w veel vahel on. Ja siin mõtlesin eesti keeles rohkem sellist kohmakat jah.

Gunnar19, jätka samas vaimus. thumbs_up.gif Tore näha, et "jätkuvalt paned lahedat kildu".


See Gunnar pole normaalne tüüp mingi kui Left 4 Dead'e müüsin siis mingi käis pidevalt peale et anna tasuta et jõulukink vms ja siis lõpuks üritas lahe olla ja kirjutas sellise kirja nagu oleks mind tsiteerinud et nagu oleksin tasuta nõus ära andma ja mingi pärast tsitaati kirjutas võib heast tahtest 25.- maksta. jobu selline.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 23:08:30 vasta tsitaadiga

See on häiriv kui jooksed siis nagu katus sõidab ja enne suremist näitab kes su ära tappis.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 23:20:13 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
zaG kirjutas:
Kui kellelgi veel mõni key üle siis PM. Ette tänades beer_yum.gif


Gunnaril pidi olema üks icon_lol.gif

Ma saan aru kui keegi ostab mängu ja müüb selle kallimalt edasi vms, kuid beta võtme eest raha küsida khm...

Võtme soov endiselt olemas, kui kellelgi olemas siis PM (kui võtme saan siis annan teada, et mõni teine AHV ka osa saaks)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loser
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006




sõnum 29.01.2010 23:27:06 vasta tsitaadiga

loser kirjutas:
ot:
Timberg,krabasin omale 4ZT8-GPFG-AQT2-5V9W, tänud.

Nüüd oli lõpuks mulle ka isiklik key postkasti potsatanud, kui mängust pea kõriauguni. Jookseb ta kenasti ja graafika suht okei aga pole eriti kunagi seda tüüpi shootereid tagunud ja omatakse lihtsalt ära igast asendist. Kunagine CSS´i tagumine selleks küll ette ei valmistanud ja sellestki aastaid möödas. Lühidalt viskan oma uue võtme siis kellegi PS´i peale.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 29.01.2010 23:31:26 vasta tsitaadiga

mängin praegu multyplay.co.uk #37 serveris.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 29.01.2010 23:34:09 vasta tsitaadiga

kõige rohkem häiris pidev müra, bloom on ka ysna rõve.
aga muidu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 23:41:38 vasta tsitaadiga

Bloomi saab välja lülitada siit: D:\Users\karu\Documents\BFBC2Beta settings.ini
Lisaks kui masin nõrgaks jääb, saab sealt failist panna dx10 asemel kasutama dx9t DxVersion=9

Endal pole väga kõva masin. geforce 8800gt, 2gb mälu ja prose ei mäelta. JOoksutan sellega ilusti
[WindowSettings]
Width=1280
Height=800
Fullscreen=true
RefreshRate=59.950001
VSync=false
[Sound]
Quality=low
VoipEnable=false
[Graphics]
Effects=high
Soldiers=high
Vehicles=high
Overgrowth=high
Undergrowth=high
StaticObjects=high
Terrain=high
Shadows=high
Bloom=false
HSAO=true
MSAA=0
Water=high
MainQuality=custom
Texture=high
DxVersion=9
Aniso=4
Detail=high

Bloom teeb mängus nähtavuse täiesti kohutavaks. Muidugi pilt on siis ilusam icon_razz.gif Aga kõik särab kudiagi absurdselt.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 23:46:34 vasta tsitaadiga

Mis sinna bloomi boxi läheb siis, off?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bensiin
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2008




sõnum 29.01.2010 23:52:30 vasta tsitaadiga

Minul ei ole vedanud, nagu alati, ja beta keyd pole leidnud, osta pole julgenud aga prooviks, et kui kellelgi peaks olema üle mõni key.....lihtsalt küsin....
kunagi olid mingid jutud public beta/demo tulekust, tuleb?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 29.01.2010 23:56:47 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Mis sinna bloomi boxi läheb siis, off?

false

Kas sealt rootsi lehelt ei saa enam rootsi proxyga ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 23:58:40 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Mis sinna bloomi boxi läheb siis, off?

false

Kas sealt rootsi lehelt ei saa enam rootsi proxyga ?

Mul ongi false aga ikka on bloom peal
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T@mm
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 00:12:48 vasta tsitaadiga

Täna sai ka BF:BC2 Beta ära proovitud, no muljed on nii ja naa. Hetkel veel väga glitchine/bugine ning ei meeldi mõned asjad nagu näiteks sniperi/rpg sihiku (skoobi) efekt mis ajab silmad valutama
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 30.01.2010 00:17:58 vasta tsitaadiga

T@mm kirjutas:
sniperi/rpg sihiku (skoobi) efekt mis ajab silmad valutama

See on tõesti porno. Siiralt loodan et see on ajutine.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.