|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
29.01.2010 21:42:57
|
|
|
| Kutsu kirjutas: |
| updater ütleb et could find the latest patch |
"Runa as admin"
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
29.01.2010 21:43:07
|
|
|
Kui kellelgi on mõni key üle võib PM-i saata, tänud, mõtlesin et prooviks ka ära.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
29.01.2010 21:47:22
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
proovsin korra mängu täisgraafikal AA8x AF16x jms asjad HIGH 1920x1080 ja fps alla 20ne :S vahepeal läheb 4peale kah, pole ühtegi mängu mis oleks nii madalat fps varem näidanud  |
1. Selle kaardiga sellisel graafikal?
2 Core2Duo
3. Beta
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
29.01.2010 21:55:30
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| Timo1337 kirjutas: |
proovsin korra mängu täisgraafikal AA8x AF16x jms asjad HIGH 1920x1080 ja fps alla 20ne :S vahepeal läheb 4peale kah, pole ühtegi mängu mis oleks nii madalat fps varem näidanud  |
1. Selle kaardiga sellisel graafikal?
2 Core2Duo
3. Beta |
Huvitav mul on sama prose ja kõik jookseb hästi ,kõik high AAx2 AFx16 aga ma keerasin BLOOMI kinni.
Kaart natuke parem 4870 512mb
edit:Bloom sees ja AAx8 siis sama jama.
viimati muutis Killzone88 29.01.2010 21:57:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
29.01.2010 21:56:25
|
|
|
sellel beta saamisega pidin torrentit kasutama et saaks mingi normaalse kiiruse kätte
kõik lehed mis seda betat jagavad on mingi kas login teemaga või maksa ja kui on tasuta siis tuleb mingi 90kb/s mis võtab terve igavikku et selle kätte saada
torrentiga tuleb vähemalt keskmiselt 600kb/s
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
29.01.2010 21:57:16
|
|
|
| Mul vesi väreleb ja tõmbleb imelikult, kuidas seda parandada saaks?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
29.01.2010 21:58:19
|
|
|
| Killzone88 kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
| Timo1337 kirjutas: |
proovsin korra mängu täisgraafikal AA8x AF16x jms asjad HIGH 1920x1080 ja fps alla 20ne :S vahepeal läheb 4peale kah, pole ühtegi mängu mis oleks nii madalat fps varem näidanud  |
1. Selle kaardiga sellisel graafikal?
2 Core2Duo
3. Beta |
Huvitav mul on sama prose ja kõik jookseb hästi ,kõik high AAx2 AFx16 aga ma keerasin BLOOMI kinni.
Kaart natuke parem 4870 512mb |
Aga teistele testi mõttes proovi palju saad 1920x1080 ja AA8x, bloom peale, mis DX jookseb?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
29.01.2010 21:58:31
|
|
|
| Vello. kirjutas: |
| Mul vesi väreleb ja tõmbleb imelikult, kuidas seda parandada saaks? |
Sama endal, see update ei aidanud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
29.01.2010 22:00:47
|
|
|
\Documents\BFBC2Beta\settings.ini failist saab vee kvaliteeti muuta (võib-olla ka mängu seest, väärtused low, medium, high). Aitab see ehk?
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
29.01.2010 22:00:57
|
|
|
Aaati
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
29.01.2010 22:02:03
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Aaati  |
Beeeeeta
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
29.01.2010 22:11:10
|
|
|
on küll D2.0 olemas seal. kasvõi sellest kasutaja invasioni videost näha, seal muidugi ainult lõppvaatus asjast. üldiselt maja mahavõtmiseks on vaja kõik kandeseinad läbi lasta ja siis natuke veel... selline kerge õnnemäng, alati pole samamoodi (trepi lähedus tundub tähtis olevat). samas majas sees olles on kuulda, kuidas asi hakkab kohekohe varisema ja saab välja veel seal hüpata.
sniperitest cämperid on pussy'd, jätkuvalt!
ps3 beta alguses olid kõik kohad täis killcam'i hala, cämper-juugent hakkas kartma. huumor (põhjendused miks on cämp hea ja killcam paha) oli kõva.
viimati muutis jules 29.01.2010 22:12:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
29.01.2010 22:12:52
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| Killzone88 kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
| Timo1337 kirjutas: |
proovsin korra mängu täisgraafikal AA8x AF16x jms asjad HIGH 1920x1080 ja fps alla 20ne :S vahepeal läheb 4peale kah, pole ühtegi mängu mis oleks nii madalat fps varem näidanud  |
1. Selle kaardiga sellisel graafikal?
2 Core2Duo
3. Beta |
Huvitav mul on sama prose ja kõik jookseb hästi ,kõik high AAx2 AFx16 aga ma keerasin BLOOMI kinni.
Kaart natuke parem 4870 512mb |
Aga teistele testi mõttes proovi palju saad 1920x1080 ja AA8x, bloom peale, mis DX jookseb? |
DX on auto peal peaks olema DX10.
Tegin katset ohhh kõik põhjas AA x8 AFx16 ja imeb vaevu 15FPS
Paned bloomi kinni ja AAx2 siis 30FPS
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kutsu
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009
|
29.01.2010 22:14:18
|
|
|
Killzone88 mul on e8400 ja 4870 ja mul jookseb 1080p ja kõik high peale AA umbes 50-60 fps
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
29.01.2010 22:14:45
|
|
|
| tsitaat: |
Paned bloomi kinni ja AAx2 siis 30FPS
|
kasuta ikka 8xAA... See on ikka pudeli kael siin mitte bloom
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
29.01.2010 22:21:05
|
|
|
| Tulge pelama, server: Multyplay.co.uk Bad Company 2! #12
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
In!men3
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2008
|
29.01.2010 22:24:52
|
|
|
olen ka suur battlefieldi fänn,aga hetkel pole pappi et seda pre-osta ja sellega saada beta key ,kui keegi teist on nii hea,et teil on üks beta key üle,siis pm mulle,oleks väga tänulik
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
29.01.2010 22:25:26
|
|
|
hetkel on ikka räme gamebreaker meediku klass. harja ajab faking punaseks kui tervest serverist u kolmveerand on meedikud ja oma fucking imbalanced LMG dega spämmivad. eriti ajudele käib kui ligidalt annad tüübile 3 pauku pump-actionist, vend ei tee teist nägugi ja notib su oma lmg ga maha. türastunud balance on ikka. ja eriti hale kui paljud seda ez-mod teed praegu lähevad.
loodetavasti saab see balance issue kiirelt fixi ja ei pea enam close ranges, mis on pumba pärusmaa, mingitele nolkidele alla vanduma
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
29.01.2010 22:26:42
|
|
|
| Killzone88 kirjutas: |
| Tulge pelama, server: Multyplay.co.uk Bad Company 2! #12 |
Serverid ei saa ju browsida, või fixiti see ära?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
29.01.2010 22:28:08
|
|
|
Jubedalt palju suuri BFi fänne on järsku tekkinud aga näha pole neid kunagi kuskil ennem olnud
(Hakkab juba mulje jääma BC2.com lehel on üleval et HV.ee s jagatakse tasuta beta keysid?)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
29.01.2010 22:32:34
|
|
|
Põhisõna mängu juures hetkel on AWKWARD.
Liikumine: Awkward
Aim'imine: Awkward
Hit detection: Awkward
Menüüd: Awkward
Destruction: Awkward
Surnudes kokkuvarisemine: Awkward
Nugamine: Awkward
Grenaadi viskamine: Awkward
Ei ütle, et halb ja vahepeal saab isegi täiesti edukalt vastasele noa näkku kinni lüüa, aga üldiselt on ikka jama küll. Server'ite browsimine vajaks tööd, aim ja hit detection vajaks kõvasti tööd veel jms.
Tean küll, et hetkel Beta, aga ega väga palju enam tavaliselt ei parandada, release date on suht lähedal.
Mõtlesin küll, et toetan kenasti Bad Company 2'te kuna ded servud ja muu selline, aga praegu on ikka selline väga kahtlane. Loodetavasti paari asja parandavad ja tulevikus on patch'e kah ning kuna see 450.- pole väga suur summa, siis ostan ära.
Ja et mind päris noobiks kohe ei sõimata (oskan veidi mängida küll):
Spoiler 
viimati muutis Dude . 29.01.2010 22:58:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
29.01.2010 22:34:26
|
|
|
Sattusin ka siis kasutaja Crackeriga (AltPro) samasse mängu. Kasutan ESTONIA klanni tagina.
Ka mulle tundub see noa andmine AKWARD. Ise mõtlen, et kui mina nuga annan nemad ära ei sure, kuid mina küll suren...
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
29.01.2010 22:36:03
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
Põhisõna mängu juures hetkel on AKWARD.
Liikumine: Akward
Aim'imine: Akward
Hit detection: Akward
Menüüd: Akward
Destruction: Akward
Surnudes kokkuvarisemine: Akward
Nugamine: Akward
Grenaadi viskamine: Akward
Ei ütle, et halb ja vahepeal saab isegi täiesti edukalt vastasele noa näkku kinni lüüa, aga üldiselt on ikka jama küll. Server'ite browsimine vajaks tööd, aim ja hit detection vajaks kõvasti tööd veel jms.
Tean küll, et hetkel Beta, aga ega väga palju enam tavaliselt ei parandada, release date on suht lähedal.
Mõtlesin küll, et toetan kenasti Bad Company 2'te kuna ded servud ja muu selline, aga praegu on ikka selline väga kahtlane. Loodetavasti paari asja parandavad ja tulevikus on patch'e kah ning kuna see 450.- pole väga suur summa, siis ostan ära.
Ja et mind päris noobiks kohe ei sõimata (oskan veidi mängida küll):
Spoiler 
|
räägi kus kohas see 450.- maksab ?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
29.01.2010 22:37:26
|
|
|
game.uk
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
29.01.2010 22:38:43
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
| Dude . kirjutas: |
Põhisõna mängu juures hetkel on AWKWARD.
Liikumine: Awkward
Aim'imine: Awkward
Hit detection: Awkward
Menüüd: Awkward
Destruction: Awkward
Surnudes kokkuvarisemine: Awkward
Nugamine: Awkward
Grenaadi viskamine: Awkward
Ei ütle, et halb ja vahepeal saab isegi täiesti edukalt vastasele noa näkku kinni lüüa, aga üldiselt on ikka jama küll. Server'ite browsimine vajaks tööd, aim ja hit detection vajaks kõvasti tööd veel jms.
Tean küll, et hetkel Beta, aga ega väga palju enam tavaliselt ei parandada, release date on suht lähedal.
Mõtlesin küll, et toetan kenasti Bad Company 2'te kuna ded servud ja muu selline, aga praegu on ikka selline väga kahtlane. Loodetavasti paari asja parandavad ja tulevikus on patch'e kah ning kuna see 450.- pole väga suur summa, siis ostan ära.
Ja et mind päris noobiks kohe ei sõimata (oskan veidi mängida küll):
Spoiler 
|
räägi kus kohas see 450.- maksab ? |
viimati muutis Dude . 29.01.2010 22:59:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
29.01.2010 22:38:54
|
|
|
Mul küll koguaeg õnnestunud nuga anda, mingi 6-7 korda 3-4h jooksul...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
29.01.2010 22:42:56
|
|
|
oleks tore kui näeks latencit kah... sest kuskilt 50% surmad on mingi ODD juhus, et mis nüüd, lasin ju venda rohkem? andsin ju ennem nuga? jnejne. et siis saab kas latency kaela ajada probleemi, või on midagi kuskil ikka väga mäda.
Muidu jah nuga anda ei ole keeruline, iga mäng tuleb vähemalt 3-4 pussitamist ära. samas mis tundub veidi imelik on tagurpidiliikumiskiirus, mitmeid juhuseid kus oled vennal sabas, hakkad nuga andma, tüüp pöörab ümber täpselt järgijõudmisemomendil ja backstepib eest ära ja laseb maha.
Muidu nagu mainisin, võib siiski palju latency alla kirjutada vast, aga kindlalt ei tea.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
29.01.2010 22:44:46
|
|
|
Fileplanetist saadeti veel 1 key. Annan 25.- ära kellel pole veel.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
29.01.2010 22:49:02
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
Põhisõna mängu juures hetkel on AKWARD.
|
Mida see 'akward' ka tähendab?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
29.01.2010 22:50:22
|
|
|
küllap seda et ollakse MW2 ega harjunud... kõik mis on erinev on ju imelik
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
29.01.2010 22:51:14
|
|
|
| gloom kirjutas: |
| Dude . kirjutas: |
Põhisõna mängu juures hetkel on AKWARD.
|
Mida see 'akward' ka tähendab? |
awkward - kohmakas, piinlik, täbar
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
29.01.2010 23:00:07
|
|
|
gloom, õigem oleks vist jah awkward. Ei teadnudki, et seal üks w veel vahel on. Ja siin mõtlesin eesti keeles rohkem sellist kohmakat jah.
Gunnar19, jätka samas vaimus. Tore näha, et "jätkuvalt paned lahedat kildu".
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
29.01.2010 23:00:44
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
| Fileplanetist saadeti veel 1 key. Annan 25.- ära kellel pole veel. |
"Ma pakun 50.- ärge üle pakkuge"
viimati muutis äss 29.01.2010 23:01:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
29.01.2010 23:01:41
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| gloom, õigem oleks vist jah awkward. Ei teadnudki, et seal üks w veel vahel on. Ja siin mõtlesin eesti keeles rohkem sellist kohmakat jah.. |
Vot selleks peabki www.eki.ee olema bookmarksides, iialgi ei või teada, kui on vaja.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
29.01.2010 23:04:07
|
|
|
Kui kellelgi veel mõni key üle siis PM. Ette tänades
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
29.01.2010 23:04:38
|
|
|
| zaG kirjutas: |
Kui kellelgi veel mõni key üle siis PM. Ette tänades  |
Gunnaril pidi olema üks
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
29.01.2010 23:06:20
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
gloom, õigem oleks vist jah awkward. Ei teadnudki, et seal üks w veel vahel on. Ja siin mõtlesin eesti keeles rohkem sellist kohmakat jah.
Gunnar19, jätka samas vaimus. Tore näha, et "jätkuvalt paned lahedat kildu". |
See Gunnar pole normaalne tüüp mingi kui Left 4 Dead'e müüsin siis mingi käis pidevalt peale et anna tasuta et jõulukink vms ja siis lõpuks üritas lahe olla ja kirjutas sellise kirja nagu oleks mind tsiteerinud et nagu oleksin tasuta nõus ära andma ja mingi pärast tsitaati kirjutas võib heast tahtest 25.- maksta. jobu selline.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
29.01.2010 23:08:30
|
|
|
| See on häiriv kui jooksed siis nagu katus sõidab ja enne suremist näitab kes su ära tappis.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
29.01.2010 23:20:13
|
|
|
| äss kirjutas: |
| zaG kirjutas: |
Kui kellelgi veel mõni key üle siis PM. Ette tänades  |
Gunnaril pidi olema üks  |
Ma saan aru kui keegi ostab mängu ja müüb selle kallimalt edasi vms, kuid beta võtme eest raha küsida khm...
Võtme soov endiselt olemas, kui kellelgi olemas siis PM (kui võtme saan siis annan teada, et mõni teine AHV ka osa saaks)
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loser
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2006
|
29.01.2010 23:27:06
|
|
|
| loser kirjutas: |
| ot: |
| Timberg,krabasin omale 4ZT8-GPFG-AQT2-5V9W, tänud. |
|
Nüüd oli lõpuks mulle ka isiklik key postkasti potsatanud, kui mängust pea kõriauguni. Jookseb ta kenasti ja graafika suht okei aga pole eriti kunagi seda tüüpi shootereid tagunud ja omatakse lihtsalt ära igast asendist. Kunagine CSS´i tagumine selleks küll ette ei valmistanud ja sellestki aastaid möödas. Lühidalt viskan oma uue võtme siis kellegi PS´i peale.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
29.01.2010 23:31:26
|
|
|
| mängin praegu multyplay.co.uk #37 serveris.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2005
|
29.01.2010 23:34:09
|
|
|
kõige rohkem häiris pidev müra, bloom on ka ysna rõve.
aga muidu
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
29.01.2010 23:41:38
|
|
|
Bloomi saab välja lülitada siit: D:\Users\karu\Documents\BFBC2Beta settings.ini
Lisaks kui masin nõrgaks jääb, saab sealt failist panna dx10 asemel kasutama dx9t DxVersion=9
Endal pole väga kõva masin. geforce 8800gt, 2gb mälu ja prose ei mäelta. JOoksutan sellega ilusti
[WindowSettings]
Width=1280
Height=800
Fullscreen=true
RefreshRate=59.950001
VSync=false
[Sound]
Quality=low
VoipEnable=false
[Graphics]
Effects=high
Soldiers=high
Vehicles=high
Overgrowth=high
Undergrowth=high
StaticObjects=high
Terrain=high
Shadows=high
Bloom=false
HSAO=true
MSAA=0
Water=high
MainQuality=custom
Texture=high
DxVersion=9
Aniso=4
Detail=high
Bloom teeb mängus nähtavuse täiesti kohutavaks. Muidugi pilt on siis ilusam Aga kõik särab kudiagi absurdselt.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
29.01.2010 23:46:34
|
|
|
| Mis sinna bloomi boxi läheb siis, off?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bensiin
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2008
|
29.01.2010 23:52:30
|
|
|
Minul ei ole vedanud, nagu alati, ja beta keyd pole leidnud, osta pole julgenud aga prooviks, et kui kellelgi peaks olema üle mõni key.....lihtsalt küsin....
kunagi olid mingid jutud public beta/demo tulekust, tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
29.01.2010 23:56:47
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| Mis sinna bloomi boxi läheb siis, off? |
false
Kas sealt rootsi lehelt ei saa enam rootsi proxyga ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
29.01.2010 23:58:40
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
| Mis sinna bloomi boxi läheb siis, off? |
false
Kas sealt rootsi lehelt ei saa enam rootsi proxyga ? |
Mul ongi false aga ikka on bloom peal
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T@mm
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2010
|
30.01.2010 00:12:48
|
|
|
| Täna sai ka BF:BC2 Beta ära proovitud, no muljed on nii ja naa. Hetkel veel väga glitchine/bugine ning ei meeldi mõned asjad nagu näiteks sniperi/rpg sihiku (skoobi) efekt mis ajab silmad valutama
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
30.01.2010 00:17:58
|
|
|
| T@mm kirjutas: |
| sniperi/rpg sihiku (skoobi) efekt mis ajab silmad valutama |
See on tõesti porno. Siiralt loodan et see on ajutine.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|