Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Apple iPad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 14:35:26 vasta tsitaadiga

Tehnikagurmaanid on muidugi ju oma väidetega/näidetega juba tõestanud, et tegemist on täiesti kasutu seadmega.
_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 14:37:04 vasta tsitaadiga

vortex, Samas kombineerib see ka kahte seadet, täisväärtuslik Netbook + Tahvel ja võimalus on ju alati, et juuniks on nad valmis seda ka juba eraldi müüma, sest sisuliselt ei ole sellele nö "docki" rohkem vaja kui iPadile.

zimson, Kas sa loed ainult moraali või on sul sellele lisaks midagi teemakohast ka öelda?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xecroy
HV kasutaja
xecroy

liitunud: 23.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 14:40:11 vasta tsitaadiga

Ka MSI üritab selle paadi peale saada.

http://www.theinquirer.net/inquirer/news/1589272/msi-launch-tablet

_________________
Kõige suurem pidur on alati ketas. Naudi inimväärset elu, osta SSD!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 14:40:26 vasta tsitaadiga

zimson kirjutas:
Tehnikagurmaanid on muidugi ju oma väidetega/näidetega juba tõestanud, et tegemist on täiesti kasutu seadmega.


Seda on vast küll tõestatud, et "tehnikagurmaandiele" on see kasutu seade vähemalt esialgu ja tehaseseades. Võib-olla nii palju on kasu, et saad teiste asjade kohta lugeda selle abil, aga see on ka suht kõik icon_biggrin.gif

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 14:43:41 vasta tsitaadiga

Oma arvamuse seadme kohta ütlesin juba eelnevalt teemas ära. Lihtsalt see Apple vihkajate ja nö fanboyde vaidlus tüütab juba vaikselt ära. Üks seade ei saa kõikidele meeldida, mis ei ole aluseks seda mõttetuks jubinaks nimetada (ja sellest tulenevalt selle seadmele otstarvet leidnud isikut fänboyks või tehnikakaugeks inimeseks).
_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 14:45:07 vasta tsitaadiga

zimson kirjutas:
... ja teisel poolel on isikud, kes arvamuse peale "sellel seadmel on oma kasutusvaldkond ja kasutajad" tituleerivad arvaja Apple fanboyks või tehnikakaugeks inimeseks. Väga konstruktiivne tõesti.


Leia mulle nüüd see koht, kus jutt käib "kasutusvaldkonnast ja kasutajatest." Senimaani on ikka peateema olnud armastusest nõretav Steve'i kiitmine ja lõppematu seletus selle kohta, kui vägev see toode ikka on. Ikkagi asi, mis on nii äge, et me enne selle vajadusest ei teadnudki. Nüüd aga hakkame kõik sellel SLÕd lugema kooris! Sest Steve ütles nii.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 14:58:52 vasta tsitaadiga

zimson kirjutas:
Oma arvamuse seadme kohta ütlesin juba eelnevalt teemas ära. Lihtsalt see Apple vihkajate ja nö fanboyde vaidlus tüütab juba vaikselt ära. Üks seade ei saa kõikidele meeldida, mis ei ole aluseks seda mõttetuks jubinaks nimetada (ja sellest tulenevalt selle seadmele otstarvet leidnud isikut fänboyks või tehnikakaugeks inimeseks).



Kes siin need Apple'i vihkajad on ? Seda teksti kirjutan ma mäki pealt ja telefoniks on iPhone ning samuti plaan Mac Mini soetada. Samas sellel seadmel ma näen ikkagi vajakajäämisi hulgi.

Iga asi peaks ju võimalikult suurele ringkonnale huvi pakkuma ning seega juba igal pool korduvalt mainitud lisade paigaldamine iPadi oleks selle masina huvigruppi laiendanud. Need, kes USB porti või HDMI ei vaja, nad ei pea seda ka kasutama, sama moodi nagu mul pole oma lauaka emaplaadile integreeritud infrapunaga mitte midagi teha või igast tootja poolt kaasa pandud softiga. Ega ma siis selle pärast teist platet ostma ei hakanud, et sellel, mis parem, oli ka veel selliseid asju küljes, mida ma otseselt ei vajanud. Või et videokaardil on peale ühe DVI ka veel teine olemas ning HDMI. No ma ei hakka ju otsima kaarti millel oleks vaid 1 väljund, sest mul ei lähe teisi vaja praegu.Ma näen pigem asja positiivsest küljest juhul kui igast lisasi palju on - äkki mul tekib järsku vajadus mõne uue funktsiooni järgi ning siis mul on see kohe olemas, mitte ei pea midagi juurde ostma hakkama, näiteks äkki tahan teise monitori ühendada ja siis mul on vastav võimalus selleks.

Muidugi ei pea sellisel asjandusel nimetatud lisasi olema, samas mõned sisendid/väljundid peale docki võiks ju olla. Ning muidugi täisväärtuslik OS kasvõi lisana....

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 15:11:13 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
Mis möllad, kirjutas:
stockholderid pole ka rahul
http://www.google.com/finance?client=ob&q=NASDAQ:AAPL

edit:
ot:
How about this?

Lenovo IdeaPad U1 Hybrid

WOW vot, Ideapad U1 >> iPad

See ideapad on küll väga julm, vot seda ostaks. icon_smile.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif


Jube rabe ja täielik hakkimine tundus olevat. Puudub sujuvus...ma ei viitsiks küll oma sõrme nagu repaly'd mööda ekraani libistada, sest vidina jõudlus ei jõua järele . icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 15:47:15 vasta tsitaadiga

miga, Pigem on viga selles, et praegu on Touchscreeni tundlikusega neil veel probleeme.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.01.2010 15:55:38 vasta tsitaadiga

Ega too prose seal padis pole ka just teab mis imeloom mis suudaks asju sellise reso juures kiirelt renderdada.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 29.01.2010 15:58:48 vasta tsitaadiga

Minu arust on see Apple poliitika täiesti normaalne, inimestel(laial kasutajaskonnal) ei ole vaja über-super-mega-giga aparaati, mis peaks nagu tegema kõike, tegelikkuses teeb küll, aga selleks vaja vähemalt pool aastat õppida. Apple tegi lihtsa seadme, millega saab teha kindlaid asju, see eest töötab lihtsalt, kohe on selge, mida üks või teine rakendus teeb. Leiutatud on HD resoga telekas, inimesed ikkagi vahivad youtube kvaliteediga pilti rohkem, leiutatud on korralik digitaalne muusika, inimesed kuulavad ikkagi rohkem mp3. Apple seda pakubki, need kõik numbrihullud on väiksem osa ikkagi inimkonnast, suurem osa tahab kasutada lihtsalt.
Seoses sellega tuleb mul meelde iPhone algusajad, kõik sõimasid, et pole MMS iphonel, kui see lisati, siis algas kisa, et miks ühe pildi saatmine iphone pealt nii kallis on, unustades, et iphone pilt on palju suurem, kui MMS maht.
Nüüd ootan ma ära, mis rakendusi hakatakse sellele iPadile tegema, võimalused on ju antud. Apple on leidnud järjekordse ärimudeli, kindlasti ekspluateerivad seda edukalt. Nii on kogu Apple tootevalik, kõigil neil on puudusi, siiski toimivad asjad on lahendatud mugavalt kasutaja jaoks. Sellega müübki end Apple ja vaadates nende kasuminumbreid, siis edukalt. Nii oli iPod, iPhone, ma arvan, et tulevikus on see ka iPad. Ei midagi uut, aga mugava.

_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 17:34:35 vasta tsitaadiga

Apple iPad - the truth!
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 29.01.2010 18:13:53 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Apple iPad - the truth!


Natuke irooniat siia, sai küll video ära kaetud kui Flash end kinni poos:

Exception Type:  EXC_BAD_ACCESS (SIGBUS)
Exception Codes: KERN_PROTECTION_FAILURE at 0x0000000000000164
Crashed Thread:  0  Dispatch queue: com.apple.main-thread

Thread 0 Crashed:  Dispatch queue: com.apple.main-thread
0   ...romedia.Flash Player.plugin   0x1f8f6eaa 0x1f7c1000 + 1269418
1   ...romedia.Flash Player.plugin   0x1fb556f4 FlashPlayer_10_0_42_34_FlashPlayer + 687124
2   com.apple.CoreFoundation         0x900f91a3 __CFRUNLOOP_IS_CALLING_OUT_TO_A_TIMER_CALLBACK_FUNCTION__ + 19
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 19:55:40 vasta tsitaadiga

Uus iPad on vaid hiiglaslik iPhone
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 20:16:37 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 29.01.2010 20:25:31 vasta tsitaadiga

Ja läkski koledaks. Tagumine pool kuuendat on puhas flame, jälle ❖ versus . Ja fleimijad sõimavad väitlejaid. Kes asja usub ja argumenteerib on fanboy, kes ei usu, peab läbikukkumiseks ja argumenteerib on vihkaja. Nüüd kutsuks küll juba modet appi, roogi ja puhasta, et argumenteerimata väited ja lahtiseletamata seisukohavõtud millest siin halligi kasu ei ole, välja lendaksid. Kogu selle teema võlu oligi argumentides, mõtete lahtiseletamises ja kristallkuuli sisse vaatamises. Erinev arvamus on huvitav isegi siis kui ta enda omaga kokku ei lähe, peaasi et see oleks arutlev.
_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 29.01.2010 22:35:33 vasta tsitaadiga

See pilt multitaskingu sõpradele, saab nelja proget korraga jooksutada, nelja muusikat korraga kuulata,neljad klapid endale igasugu avaustesse toppida, nelja videot ka korraga vaadata, hõisake, kes te ei suuda ühele asjale kontsentreeruda. icon_biggrin.gif
_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 29.01.2010 22:49:48 vasta tsitaadiga

ja mis oleks kokkuvõte siis teie vaidlusele?
_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 30.01.2010 00:14:42 vasta tsitaadiga

xecroy kirjutas:
Ka MSI üritab selle paadi peale saada.

http://www.theinquirer.net/inquirer/news/1589272/msi-launch-tablet

Tundub täitsa kobe tulevat, see aasta hakkab tabletite turul nalja saama icon_biggrin.gif
Ise ausalt öeldes ootsin ka seda tabletit, no aga tõesti suutis apple selle ära käkkida.
Oleks kasvõi käekirjatuvastus oleks asi palju etem, samuti tundub aku kehv(ma millegipärast arvan, et aku kestvus on sama mis touchil, ehk siis kui teha muud kui ainult veebi brausida, nt mängida mingit mängu, saab aku kiirelt tühjaks) ja mina näiteks ennast seda e-readerina kasutamas ei näe: ekraanilt lihtsalt on s*itt midagi pikalt lugeda, pealegi on ekraan läikiv(isegi touchil on see vahest ebamugav, tuleb asju nurga all vaadata).
Loodame, et enne launchi tuleb mõni softi uuendus, seni vedas apple mind ikka täiega alt, tükk aega mõtlesin, et kui see välja tuleb siis ma millalgi hangin selle, aga nüüd kadus küll isu ära icon_sad.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 00:28:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

käekirjatuvastus

mida kuradit sa teed sellega raamatulugemisjunnis?

raamatulugemine oli ju presentatsioonil välja toodud selgelt, ei olnud öeldud, et sellega esseesid saab kirjutada

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 01:12:49 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
Ja läkski koledaks. Tagumine pool kuuendat on puhas flame, jälle ❖ versus . Ja fleimijad sõimavad väitlejaid. Kes asja usub ja argumenteerib on fanboy, kes ei usu, peab läbikukkumiseks ja argumenteerib on vihkaja. Nüüd kutsuks küll juba modet appi, roogi ja puhasta, et argumenteerimata väited ja lahtiseletamata seisukohavõtud millest siin halligi kasu ei ole, välja lendaksid. Kogu selle teema võlu oligi argumentides, mõtete lahtiseletamises ja kristallkuuli sisse vaatamises. Erinev arvamus on huvitav isegi siis kui ta enda omaga kokku ei lähe, peaasi et see oleks arutlev.

Arutlev...

Välimus on täitsa kena ja ennem kasutaksin kindlasti soliidsuse mõttes nägemise poolest iPad-i sarnast toodet, kui mingeid tableteid, mis siiani valmis vorbitud. Ala U1, mis on lihtsalt õudne. Aga kuna olen mõistlik ja praktiline inimene, siis nii puuduliku jublaka eest sellist summat ei maksa. Samuti kultused mulle ei mõju icon_smile.gif Müüb ta kindlasti ja just tänu kummardajatele. Õnneks on näha siiski ka Apple-usklike seas suuri tagasilööke. Mina siiralt naudin seda, ehk lõpuks nähakse toodete suurt ebapraktilisust ja hinna suhtet sellega. Jumala pärast, kui te ennast õnnelikuna tunnete, laske käia, minule pakub selline totrus lõbu. Kui aga usu nimel taplema hakatakse, notin mina raisk teid vastu.
Ei, õnne. Praktilisus on out, luide teab.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 01:40:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Müüb ta kindlasti ja just tänu kummardajatele.


mina ütleks pigem seda mis siin teemas on varemgi välja toodud, et Apple ei ürita kellelegi ära teha vaid ta sihib neid kliente kes kobavad kuskil pimeduses ja vahepealsuses.

teine variant jah, et loob endale ise sihtgrupi ja täidab selle

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatomik
HV kasutaja
aatomik

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.01.2010 02:09:27 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 30.01.2010 02:25:58 vasta tsitaadiga

Eks ta ole, neid foorumeid Apple toodete kohta on siin foorumis teisigi, kus alguses on sama jutt, et mõttetu vidin, mis ei tee seda ja teist, siis kui hakkavad tulema kasutajate arvamused, kes on vidinale näpud kõlge saanud, muutub jutt kohe selles suunas, et küll on mugav ja küll on kiire, ma arvan, et ootame ka selle iPadi ära, eks siis on näha, kuhu suunda jutt pöördub.
_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 30.01.2010 11:49:26 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tsitaat:

käekirjatuvastus

mida kuradit sa teed sellega raamatulugemisjunnis?

raamatulugemine oli ju presentatsioonil välja toodud selgelt, ei olnud öeldud, et sellega esseesid saab kirjutada

Jah, suht mõnus on tavaliselt lcd-lt raamatuid lugeda, silmad on pärast mõnusalt punased ja kipitavad
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 12:07:07 vasta tsitaadiga

ja läikiv ekraan ei ole ka mingi downturn. mul pole oma unibody macbookist ükski asi selle pärast lugemata jäänud et ekraan läigib (isegi kui tegemist on pikkade teadusartiklitega).

ma tõsiselt mõtlen et lasta see endale usast/kanadast tekitada siiski kui ta välja tuleb.

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 16:29:44 vasta tsitaadiga

Kas keegi mäletab veel seda, kui esimene iPhone välja tuli? Sellel puudus ju 3. osapoole tarkvara kasutramine! Ainukesed rakendused olid veebipõhised ning veebis sai käia ainult EDGE või wifi kaudu, sest 3G puudus. Aga praegu on sellele samale 1 gen iPhone'le tuhandeid programme ja mänge saadaval. Seega võiks aru saada, et Adobe Flash ja multitasking on asjad, mida apple võib iga kell softis lubada.. Ehk eristada tuleks tarkvaralisi ja riistvaralisi puudusi.

Samas riistvara poole pealt võiks ikkagi eraldi usb olemas olla ning ka SD kaardi auk ei teeks ka paha. Pealegi on puudus veel korralikust videoväljundist, mis peaks vähemalt 1080p toetama (olgu selleks siis hdmi või DisplayPort).
Huvitavaks teeks asja, kui ekraani reso oleks seadmel märksa suurem (>=1400x1050), ja kogu UI resolutsioonist sõltumata, et saaksid ise valida, mis suuruses pilti vaatad. See muudaks fotode ja video vaatamise oluliselt paremaks, aga veebilehtedel oleks siis enamasti jälle eraldi suurendust vaja, mis teeks asja pisut keerulisemaks.

Aga lõpude lõpuks peaks tegu olema ikkagi võimalikult portable seadmega, mis tähendab, et igasugused usb ja hdmi liidesed polegi esialgu primaarsed. Puudusi on tõesti mitmeid, aga tasuks aru saada, et apple üritab täiesti uut turu segmenti luua, sest näiteks läpakaga kuskil lösutada mulle ei meeldi, aga sellise seadmega võiks see päris mõnus olla icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.01.2010 17:58:29 vasta tsitaadiga

iFlop kirjutas:
veebilehtedel oleks siis enamasti jälle eraldi suurendust vaja, mis teeks asja pisut keerulisemaks.
Kusjuures n900 peal 480x800 resoga lukuaugust on veebilehed üllatavalt hästi loetavad.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 22:01:45 vasta tsitaadiga

http://www.collegehumor.com/video:1928558
see võtab vist kokku vestluse meil siin icon_lol.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 30.01.2010 22:40:17 vasta tsitaadiga

iFlop, küll displayport ka tuleb. Eks ta hakka neid lisa funkstoone järgnevatele ipadidele lisama. Ning sellest saab light ver. ning uuematest saab muud värgid. eks inimesed hakkavad kohe nõudma erinevaid asju ning mac võtab arvesse seda. ning lisab. seega rahu ainult rahu.
_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 23:09:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja läikiv ekraan ei ole ka mingi downturn. mul pole oma unibody macbookist ükski asi selle pärast lugemata jäänud et ekraan läigib (isegi kui tegemist on pikkade teadusartiklitega).

Siis on viimane aeg nina hämarast keldrist välja pista, et jumalavalgus ka ekraani peale langeks.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priidik199
HV kasutaja
Priidik199

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 23:25:10 vasta tsitaadiga

Järjekordne viis raha teha. Multitaskingu ja muude asjade puudus on nimelt tehtud.
Iga põlvkond tuleb mingi uus lisa juurde, põhiline on, et inimene ühte seadet mitu korda ostaks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 30.01.2010 23:45:15 vasta tsitaadiga

Priidik199, Aga kas sa ise ei sooviks raha teenida ning kui rahvas maksab. see töötab juu
_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.01.2010 23:51:55 vasta tsitaadiga

Priidik199 kirjutas:
Järjekordne viis raha teha. Multitaskingu ja muude asjade puudus on nimelt tehtud.
Iga põlvkond tuleb mingi uus lisa juurde, põhiline on, et inimene ühte seadet mitu korda ostaks.


tehnika neil ammu olemas, aga targalt tegutsevad tehnikakaugete inimestega või siis apple fännidega.

algul puude, siis multi puude jne icon_lol.gif

lüpsimasinat tuleb niikaua lüpsta kui sealt pappi tilgub ja apple ei tee ses suhtes midagi valesti thumbs_up.gif Nagu näha, lüpsta sealt lehmast saab kaua icon_lol.gif
Ei saa ma siiani aru mida rahvas näeb selles ettevõttest. Riistvaraliselt enamus firmasid yle jne, aga ütle võlusõnaks ubin ja inimesed lähevad lolliks icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 23:55:43 vasta tsitaadiga

Priidik199 kirjutas:
Iga põlvkond tuleb mingi uus lisa juurde, põhiline on, et inimene ühte seadet mitu korda ostaks.
millegi pärast ma usun seda. smaas kui võtta seda, et praegusel juhul on veel see masu aeg siis peaks tulema välja just midllegi revolutsioonilsega, et saada turuosa juurde. vb onka asi selles et, nad lihtsalt ei ole palju vidinaid külge pannud. samas on üks aga. võib juhtuda, et järgmise põlvkonna ipad-idel on sama plate! kui mõelda nii? tuleks ju odavam? tinutad paar asja juurde ja juba suurempüss?
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.01.2010 01:25:01 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
inca kirjutas:

Veel iPadist. Nad ei müü ju rauda tegelikult. iTunes'it ja Appstore'i!! Kõikidele, kes mingit intellektuaalset omandit loovad on see ju taevamanna.

Väga hea point. Ja Apple taevamannaaparaat on väga vingelt käima löödud. 125 miljonit kasutajat, miljardid ostud, silmnähtavalt tahaks kõik selle ree peale, sest seal liigub raha nagu ei kusagil mujal digitaalses äris. Selliseid pad-e tuleb veel, enamus tehniliselt etemad ja jooksutavad Win 7 või Androidi, seega nendega annab rohkem asju teha kui iPad-iga, aga päeva lõpuks võidab arvatavasti see kellel on aparaadi peale rohkem sisu pakkuda. Siin ei ole lihtsalt Applele vastast. 140 tuhat olemasolevat app-i, 11 miljonit laulu, tuhanded filmid ja tv-šõud, see on juba ette olemas. Kahe kuuga tuleb seda iPadile juurde nagu muda ja siin ei ole kellelgi erilist võimalust, ükskõik kui hea nende riist ka ei ole. Selgelt on kogu see content ainult iPod Touch/iPhone/iPad, lisaks laed sa endale iTunesi alla, isegi kui kasutad Windowsit, seega HP Slate võib vinge olla, aga kaua sa seda Windowsi taustapilti ikka viitsid vaadata.
nood mis sul win7't kasutavad, noile on juba kümnetes miljonites tarkvara icon_lol.gif
ja ega neid laule apple ise sisse ei laula ega filme ei filmi thumbs_up.gif icon_lol.gif
nende 140000 appi puhul on neil pakkuda vaid näpuotsatäis tõesti vajalikku ja produktiivset tarkvara

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 31.01.2010 02:01:37 vasta tsitaadiga

Need kes flashi taga nutavad:
http://lifehacker.com/344545/play-flash-media-on-your-iphone-or-ipod-touch-with-itransmogrify
http://www.wired.com/gadgetlab/2010/01/hack-enables-flash-on-iphone/

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.01.2010 02:15:16 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
Need kes flashi taga nutavad:
...
http://www.wired.com/gadgetlab/2010/01/hack-enables-flash-on-iphone/
tsitaat:
Does this mean that the iPhone now supports Flash? Not really. You can’t just visit any site that has Flash, because the hack only works on sites that have installed it. Developers would need to add this runtime to each instance of Flash on their sites (although calling the runtime only requires a few lines of code).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 02:40:53 vasta tsitaadiga

http://tv.slashgear.com/apple-ipad-detail-hands-on-demo-855/
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 31.01.2010 05:48:03 vasta tsitaadiga

mikk36, good point thumbs_up.gif .
_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 31.01.2010 11:27:50 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
margus1000 kirjutas:
inca kirjutas:

Veel iPadist. Nad ei müü ju rauda tegelikult. iTunes'it ja Appstore'i!! Kõikidele, kes mingit intellektuaalset omandit loovad on see ju taevamanna.

Väga hea point. Ja Apple taevamannaaparaat on väga vingelt käima löödud. 125 miljonit kasutajat, miljardid ostud, silmnähtavalt tahaks kõik selle ree peale, sest seal liigub raha nagu ei kusagil mujal digitaalses äris. Selliseid pad-e tuleb veel, enamus tehniliselt etemad ja jooksutavad Win 7 või Androidi, seega nendega annab rohkem asju teha kui iPad-iga, aga päeva lõpuks võidab arvatavasti see kellel on aparaadi peale rohkem sisu pakkuda. Siin ei ole lihtsalt Applele vastast. 140 tuhat olemasolevat app-i, 11 miljonit laulu, tuhanded filmid ja tv-šõud, see on juba ette olemas. Kahe kuuga tuleb seda iPadile juurde nagu muda ja siin ei ole kellelgi erilist võimalust, ükskõik kui hea nende riist ka ei ole. Selgelt on kogu see content ainult iPod Touch/iPhone/iPad, lisaks laed sa endale iTunesi alla, isegi kui kasutad Windowsit, seega HP Slate võib vinge olla, aga kaua sa seda Windowsi taustapilti ikka viitsid vaadata.
nood mis sul win7't kasutavad, noile on juba kümnetes miljonites tarkvara icon_lol.gif
ja ega neid laule apple ise sisse ei laula ega filme ei filmi thumbs_up.gif icon_lol.gif
nende 140000 appi puhul on neil pakkuda vaid näpuotsatäis tõesti vajalikku ja produktiivset tarkvara


Väga õige point, sa küll väidad üle postituse et "Applel 140 000 rakendust" aga oled sa reaalselt ringi vaadanud mida seal pakutakse? Sõrmejäle abil idioodi tuvastamine, õlle klaas, mis valamisel tühjeneb jne. sellist rakenduste mõte on suuresti kaheldatav. Ja milles küsimus, kui rääkida nendest 11 miljonist laulust itunes - ei taha küll reklaami teha, aga EMT-l olemas sarnane teenus, kus ca 6 miljonit lugu.

Samuti nagu ka eelpool mainitud, seade on selle jaoks kes seda vajab - aga seda tüüpi seadme(te) puhul peaks vaatama natuke suuremalt ringi - kui lihtsalt "kindlad konkreetsed tegevused" - loomulikult müüb Apple seda seadet kümneid miljoneid - sest "Apple on nii hea ja kvaliteetne ja äge ja ilus" - ja sellest on tegelikult väga kahju, sest nii jäävad tunduvalt innovatiivsemad lahendused lihtsalt varju!

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 11:29:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Apple on jii hea ja kvaliteetne ja äge ja ilus


ja applel on läikiv ekraan ja siis saab selle ühendada lexuse komputriga, et müügimehega pokerface kuulata

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 12:22:59 vasta tsitaadiga

carlking, seda sa juba ütlesid.
Korduvalt.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 12:25:00 vasta tsitaadiga

No asja tuleb takka kiita, sest ta on nii hea toode
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 31.01.2010 13:01:24 vasta tsitaadiga

joulukas kirjutas:
libe kirjutas:
margus1000 kirjutas:
inca kirjutas:

Veel iPadist. Nad ei müü ju rauda tegelikult. iTunes'it ja Appstore'i!! Kõikidele, kes mingit intellektuaalset omandit loovad on see ju taevamanna.

Väga hea point. Ja Apple taevamannaaparaat on väga vingelt käima löödud. 125 miljonit kasutajat, miljardid ostud, silmnähtavalt tahaks kõik selle ree peale, sest seal liigub raha nagu ei kusagil mujal digitaalses äris. Selliseid pad-e tuleb veel, enamus tehniliselt etemad ja jooksutavad Win 7 või Androidi, seega nendega annab rohkem asju teha kui iPad-iga, aga päeva lõpuks võidab arvatavasti see kellel on aparaadi peale rohkem sisu pakkuda. Siin ei ole lihtsalt Applele vastast. 140 tuhat olemasolevat app-i, 11 miljonit laulu, tuhanded filmid ja tv-šõud, see on juba ette olemas. Kahe kuuga tuleb seda iPadile juurde nagu muda ja siin ei ole kellelgi erilist võimalust, ükskõik kui hea nende riist ka ei ole. Selgelt on kogu see content ainult iPod Touch/iPhone/iPad, lisaks laed sa endale iTunesi alla, isegi kui kasutad Windowsit, seega HP Slate võib vinge olla, aga kaua sa seda Windowsi taustapilti ikka viitsid vaadata.
nood mis sul win7't kasutavad, noile on juba kümnetes miljonites tarkvara icon_lol.gif
ja ega neid laule apple ise sisse ei laula ega filme ei filmi thumbs_up.gif icon_lol.gif
nende 140000 appi puhul on neil pakkuda vaid näpuotsatäis tõesti vajalikku ja produktiivset tarkvara


Väga õige point, sa küll väidad üle postituse et "Applel 140 000 rakendust" aga oled sa reaalselt ringi vaadanud mida seal pakutakse? Sõrmejäle abil idioodi tuvastamine, õlle klaas, mis valamisel tühjeneb jne. sellist rakenduste mõte on suuresti kaheldatav. Ja milles küsimus, kui rääkida nendest 11 miljonist laulust itunes - ei taha küll reklaami teha, aga EMT-l olemas sarnane teenus, kus ca 6 miljonit lugu.

Samuti nagu ka eelpool mainitud, seade on selle jaoks kes seda vajab - aga seda tüüpi seadme(te) puhul peaks vaatama natuke suuremalt ringi - kui lihtsalt "kindlad konkreetsed tegevused" - loomulikult müüb Apple seda seadet kümneid miljoneid - sest "Apple on nii hea ja kvaliteetne ja äge ja ilus" - ja sellest on tegelikult väga kahju, sest nii jäävad tunduvalt innovatiivsemad lahendused lihtsalt varju!


Vaata kui teema oleks meil siin "joulukas ja tema mõju maailma asjadele, sealhulgas iPad-ile" , oleks see argument. Kahjuks pean sind kurvastama. 140 000 rakendust, aga see on kõik jura. Ei pea paika see väide. Oled sa reaalselt kõik 140k üle vaadanud? Kahtlen. Ja nüüd muidugi kirstuanel - üle 3 miljardi download-i. Midagi seal ikka peab olema kui nii hoolega köetakse. Minu arvamuse järgi (mis EI pretendeeri seisukohavõtuks või hinnangu andmiseks ja on puhas kristallkuuli sisse vaatamine) on seegi osa iPad-i võimalikust edust. Nii tugevalt ennast tõestanud asi nagu App Store annab iPad-ile suure osa edust. Tehniliselt on iPad puudulik ja mis kõik veel, aga koos App Storega on iPad täpselt see asi mida developerid sellest teevad ja see on pidevalt edasiliikuv protsess. Uusi Appe tuleb juurde, vanu tehakse paremaks jne. Isegi kui igast sajast app-ist üks on ühel või teisel viisil kellelegi meeldiv ja kasulik, teeb see kokku 1400 app-i, way more kui keegi kunagi endale tirib ja kasutama hakkab. 40 - 50 app-i mis meeldivad ja mida pidevalt kasutatakse, juba see paneb iPad-i igapäevaelus paika, kõigist puudustest hoolimata.

iTunesis on 11 miljonit laulu ja EMT-l on 6 miljonit, seega nad on võrreldavad ? Ei usu. Applel on kokku 125 miljonit unikaalset krediitkaardiga digitaalse kola ostjat ja üle 12 miljardi downloadi. Võtame siit maha 3 miljardit App Store oma, jääb 9 miljardit downloadi mis suures osas (ma võin eksida, kuid arvan et vähemalt 80%) on muusika arvel. Kui EMT-l on pakkuda ligi pool sellest laulude hulgast, siis miks ei ole me kuulnud 4 miljardist download-ist?

Kokkuvõtvalt. Tehniliselt on iPad-il palju puudusi, kuid iPad on revolutsiooniline, sest ta ei ole seade. iPad on lihtne ja mugav abivahend kasutamaks iTunes-i, App Store ja iBooksi. Kaks esimest on ennast maailmamastaabis enam kui küll tõestanud ja ei ole ka hetkel kedagi, kel midagi kasvõi kümme korda väiksemana vastu oleks panna. See peaks fakt olema. 125 miljonit unikaalset kasutajat, kes on harjunud Apple veebipoodidest digitaalset meelelahutust ostma või on potentsiaalsed ostjad. Krediitkaardi number on juba sisestatud, account on loodud, niipea kui midagi nii head märkad, et oled nõus selle eest maksma, puuduta ainult paar korda ekraani ja see on sul olemas. Lisaks saad veel internetti vaadata. Üle WiFi tasuta. Ja Apple ei keskendu rohkem seadmele, ta keskendub taas kord sisule, et sul selle iPad-iga oleks midagi teha ja vaadata. SDK ja App Store ning iTunes-i tingimused on ju ideaalsed. Paned midagi tasuta üles ja ka Apple ei võta selle eest raha, aga taob kinni serveriruumi ja bandwithi ja seda just sellepärast, et inimestel oleks oma õunapildiga junniga midagi peale hakata. iPad ei ole seade, ta on see mida üks või teine meelelahutuse pakkuja sellest teha oskab ja suudab.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 14:00:57 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
Kokkuvõtvalt. iPad on lihtne ja mugav abivahend kasutamaks iTunes-i, App Store ja iBooksi.


Kaks küsimust ainult.

1. Kuidas ta sul mugav on, kui isegi püksitaskusse ei mahu?
2. Mis eelis on MacPro või mõne muu korraliku suure ekraani ja sisuga läpaka või tableti ees, kui ta püksitasku ei mahu?

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 14:05:35 vasta tsitaadiga

iTunesi edu on ainult nii suur, et iPodi tõttu ollakse sunnitud seda kasutama.. Kes kurat kasutab iTunesi ilma iPodi/iPhone-i omamata?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 31.01.2010 14:14:38 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
joulukas kirjutas:
libe kirjutas:
margus1000 kirjutas:
inca kirjutas:

Veel iPadist. Nad ei müü ju rauda tegelikult. iTunes'it ja Appstore'i!! Kõikidele, kes mingit intellektuaalset omandit loovad on see ju taevamanna.

Väga hea point. Ja Apple taevamannaaparaat on väga vingelt käima löödud. 125 miljonit kasutajat, miljardid ostud, silmnähtavalt tahaks kõik selle ree peale, sest seal liigub raha nagu ei kusagil mujal digitaalses äris. Selliseid pad-e tuleb veel, enamus tehniliselt etemad ja jooksutavad Win 7 või Androidi, seega nendega annab rohkem asju teha kui iPad-iga, aga päeva lõpuks võidab arvatavasti see kellel on aparaadi peale rohkem sisu pakkuda. Siin ei ole lihtsalt Applele vastast. 140 tuhat olemasolevat app-i, 11 miljonit laulu, tuhanded filmid ja tv-šõud, see on juba ette olemas. Kahe kuuga tuleb seda iPadile juurde nagu muda ja siin ei ole kellelgi erilist võimalust, ükskõik kui hea nende riist ka ei ole. Selgelt on kogu see content ainult iPod Touch/iPhone/iPad, lisaks laed sa endale iTunesi alla, isegi kui kasutad Windowsit, seega HP Slate võib vinge olla, aga kaua sa seda Windowsi taustapilti ikka viitsid vaadata.
nood mis sul win7't kasutavad, noile on juba kümnetes miljonites tarkvara icon_lol.gif
ja ega neid laule apple ise sisse ei laula ega filme ei filmi thumbs_up.gif icon_lol.gif
nende 140000 appi puhul on neil pakkuda vaid näpuotsatäis tõesti vajalikku ja produktiivset tarkvara


Väga õige point, sa küll väidad üle postituse et "Applel 140 000 rakendust" aga oled sa reaalselt ringi vaadanud mida seal pakutakse? Sõrmejäle abil idioodi tuvastamine, õlle klaas, mis valamisel tühjeneb jne. sellist rakenduste mõte on suuresti kaheldatav. Ja milles küsimus, kui rääkida nendest 11 miljonist laulust itunes - ei taha küll reklaami teha, aga EMT-l olemas sarnane teenus, kus ca 6 miljonit lugu.

Samuti nagu ka eelpool mainitud, seade on selle jaoks kes seda vajab - aga seda tüüpi seadme(te) puhul peaks vaatama natuke suuremalt ringi - kui lihtsalt "kindlad konkreetsed tegevused" - loomulikult müüb Apple seda seadet kümneid miljoneid - sest "Apple on nii hea ja kvaliteetne ja äge ja ilus" - ja sellest on tegelikult väga kahju, sest nii jäävad tunduvalt innovatiivsemad lahendused lihtsalt varju!


Vaata kui teema oleks meil siin "joulukas ja tema mõju maailma asjadele, sealhulgas iPad-ile" , oleks see argument. Kahjuks pean sind kurvastama. 140 000 rakendust, aga see on kõik jura. Ei pea paika see väide. Oled sa reaalselt kõik 140k üle vaadanud? Kahtlen. Ja nüüd muidugi kirstuanel - üle 3 miljardi download-i. Midagi seal ikka peab olema kui nii hoolega köetakse. Minu arvamuse järgi (mis EI pretendeeri seisukohavõtuks või hinnangu andmiseks ja on puhas kristallkuuli sisse vaatamine) on seegi osa iPad-i võimalikust edust. Nii tugevalt ennast tõestanud asi nagu App Store annab iPad-ile suure osa edust. Tehniliselt on iPad puudulik ja mis kõik veel, aga koos App Storega on iPad täpselt see asi mida developerid sellest teevad ja see on pidevalt edasiliikuv protsess. Uusi Appe tuleb juurde, vanu tehakse paremaks jne. Isegi kui igast sajast app-ist üks on ühel või teisel viisil kellelegi meeldiv ja kasulik, teeb see kokku 1400 app-i, way more kui keegi kunagi endale tirib ja kasutama hakkab. 40 - 50 app-i mis meeldivad ja mida pidevalt kasutatakse, juba see paneb iPad-i igapäevaelus paika, kõigist puudustest hoolimata.

iTunesis on 11 miljonit laulu ja EMT-l on 6 miljonit, seega nad on võrreldavad ? Ei usu. Applel on kokku 125 miljonit unikaalset krediitkaardiga digitaalse kola ostjat ja üle 12 miljardi downloadi. Võtame siit maha 3 miljardit App Store oma, jääb 9 miljardit downloadi mis suures osas (ma võin eksida, kuid arvan et vähemalt 80%) on muusika arvel. Kui EMT-l on pakkuda ligi pool sellest laulude hulgast, siis miks ei ole me kuulnud 4 miljardist download-ist?

Kokkuvõtvalt. Tehniliselt on iPad-il palju puudusi, kuid iPad on revolutsiooniline, sest ta ei ole seade. iPad on lihtne ja mugav abivahend kasutamaks iTunes-i, App Store ja iBooksi. Kaks esimest on ennast maailmamastaabis enam kui küll tõestanud ja ei ole ka hetkel kedagi, kel midagi kasvõi kümme korda väiksemana vastu oleks panna. See peaks fakt olema. 125 miljonit unikaalset kasutajat, kes on harjunud Apple veebipoodidest digitaalset meelelahutust ostma või on potentsiaalsed ostjad. Krediitkaardi number on juba sisestatud, account on loodud, niipea kui midagi nii head märkad, et oled nõus selle eest maksma, puuduta ainult paar korda ekraani ja see on sul olemas. Lisaks saad veel internetti vaadata. Üle WiFi tasuta. Ja Apple ei keskendu rohkem seadmele, ta keskendub taas kord sisule, et sul selle iPad-iga oleks midagi teha ja vaadata. SDK ja App Store ning iTunes-i tingimused on ju ideaalsed. Paned midagi tasuta üles ja ka Apple ei võta selle eest raha, aga taob kinni serveriruumi ja bandwithi ja seda just sellepärast, et inimestel oleks oma õunapildiga junniga midagi peale hakata. iPad ei ole seade, ta on see mida üks või teine meelelahutuse pakkuja sellest teha oskab ja suudab.


Nüüd sa räägid küll endale vastu! Kui eelnevates postides kuulutasid et AppStores üle 140 000 aps, nii hea - siis nüüd räägid, et tegelikult kasutad 40-50, mis sulle tegelikult meeldib, EI OLEGI seda kõike vaja mida pakutakse - selle valguses võiks ükskõik, mis platformi kasutada.

EMT oli pigem vastuargumendiks väitele "itunes on nii äge!" (ära nüüd sõna sõnalt võta eks ole). Väga tõenäoline on, et EMT ei hakka kunagi nii palju muusikat müüma nagi Apple seda teeb - aga antud kontekstis ei saa sa võrrelda tulemusi, vaid võimalusi - sisuliselt on tegemist analoogse teenusega, mis muusikat müüb!

Seega iPad ei olegi nii suurepärane toode, vaid pigem Apple brandi inerts.

Ja kuidas nüüd öelda, nii et sa haiget ei saaks - margus1000 ja tema arvamus on täpselt sama suure kaaluga kui jouluka oma!

Sinu argumendid läbivalt on need, et apple tooted on lihtsad ja mugavad, appstores on 140 000 rakendust ja iTunes on "äge" ning kuna antud seade on mõeldudki nendele kasutajatele, kes seda vajavad, ei peagi see kõike oskama.

Mina isiklikult oleksin oodanud läibimõeldumat lähenemist, eriti arvestades Apple imagot, vähemalt nendes võimalustes, mis sellele seadmele antud on - ütleme ausalt flashi puudumine on ikka päris suur altminek.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 14:17:49 vasta tsitaadiga

Jep kõigel on hind, mina selle neetud iTunesi pärast peaaegu välistasin oma uue telefonina 3GS-i. See jublakas on ikka päris õudne, MS kahvatab selle kõrval. Aga noh, mis sa hing hädaga ikka teed, sest telefon ja see "butafooria" seal ümber on siiski korralik.
Ostad Maemo...

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 15:59:56 vasta tsitaadiga

Nintendo's Satoru Iwata: iPad Has "No Surprises"
TomsGuide
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Apple iPad mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.