|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
15.10.2003 19:37:34
kohtvõrgus arvutid ei saa üksteist vaadata |
|
|
kohtvõrgus arvutid ei saa üksteise shared foldereid vaadata, mõlemal on XP ja teoreetiliselt on kõik lubatud??
nong kui enne proovisin võrgus mängida, siis arvutid ka üksteist ei leid üles, aga mõlemad teatavad, et võrk on olemas. Milles asi?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ten
HV kasutaja
liitunud: 14.02.2003
|
15.10.2003 19:56:54
|
|
|
ega juhuslikult tulemüüri peal ei ole?
_________________ Sõida . . . aga ära mölise . . . |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forest
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
15.10.2003 20:04:19
|
|
|
File & Printer Sharing for Microsoft Networks on ka ikka aktiivne?!?
_________________ Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vidrikjupiter
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
15.10.2003 22:50:41
|
|
|
varsti saan jagama, kui tulemüüri disablesin oli ikka vana jama. mõlemal käisin võrguvisardiga üle ja ei midagi
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demon
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
15.10.2003 23:01:44
|
|
|
| pingida yksteist saavad?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vidrikjupiter
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2003
|
15.10.2003 23:33:28
|
|
|
Olen kokku puutunud sama jamaga mitmel korral...lihtsalt võttis tükk aega mässamist (kuna iga kord oli meelest läind mida täpselt tegin) ja mingi hetk akkas lihtsalt - voila - tööle
proovi alustuseks varianti: set up an advanced connecton->connect to other computer jne
_________________ andmekaitse ameti arvates normaalne |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demon
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
15.10.2003 23:43:45
|
|
|
minul sai näiteks villand sellest windowsi moodi failide jagamisest, nyydsest ftp abiks
yhes masinas paned serveri, teises kliendi k2ima. ja funkab s6ltumata sellest, mis OSid kuskil on, kuidas windows oma asju shareda tahab jne
lisaks hulka funktsionaalsust juures
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
16.10.2003 13:35:55
|
|
|
| Kui sul on kaks arvutit otse kaabliga võrgukaardi kaudu ühendatud, on vaja keeratud kaablit.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
16.10.2003 13:55:09
|
|
|
| Mul on swich vahel, sellel pole vaja keeratud kaablit.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
16.10.2003 13:57:51
|
|
|
Ma kordan end, arvutid ei vaja keeratud kaablit, mul on suht intelligentne swich, asi on muus,,, üks arvuti näeb nüd teist aga teine ikka esimest ei näe.
Asi kisub müstilisemaks
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vidrikjupiter
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
16.10.2003 14:01:42
|
|
|
| Vaat, kui seda teaks, kaklesin võrgu üles seadmisega, üks arvuti teab teise olemasolust ja selle ikoon ilmub ka sinna võrgu alla, aga kui sinna klõpsata, siis teatab, et ei pääse ligi, kuigi mõlemas on sharing lubatud, tulemüüri kohtvõrgu turvalisuse keerasin ka alla. Aga asi on nüüd ühes masinas kinni,- kunagi sai teisel mingid serviced kinni keeratud , mida siis vaja ei läind kuid nüüd keerasin kõiki lahti tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vidrikjupiter
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2003
|
16.10.2003 14:05:46
|
|
|
mina oma kogemustest, ise teen tavaliselt nii suht kirvemeetod muidugi: te võrkarile uninstall ja võta võrkar välja siis restart korra ilma võrkariga uuesti võrkar sisse uus restart võrgusetingud kõik uuesti jne
alati olen lõpuks käima saand..usu mind xp tahtmised on imelised
_________________ andmekaitse ameti arvates normaalne |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
16.10.2003 14:38:14
|
|
|
Mul suvel oli ka selline probleem, et ühes arvutist teise sai, aga vastupidi ei saanud.
Lõpuks avastasin, et teises arvutis oli kaardi tüüp pandud ethernet II.
Esimeses oli automaattuvastus.
Kui teisele ka automaatseks panin hakkas kõik korralikult tööle.
Local area networki alt IPX/SPX protokoll ja selle sees on kaardi tüüp.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ten
HV kasutaja
liitunud: 14.02.2003
|
16.10.2003 15:39:03
|
|
|
mis tulemüür on?
_________________ Sõida . . . aga ära mölise . . . |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
16.10.2003 15:44:35
|
|
|
| tsitaat: |
File & Printer Sharing for Microsoft Networks on ka ikka aktiivne?!?
|
Igaks juhuks veel : kas Client for Microsoft Networks on ka aktiivne/installitud ikka
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
throt
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2003
|
16.10.2003 15:47:41
|
|
|
| mul coyotega on siuke asi, et kui coy ise ipd äärab on ok, aga kui keegi oma arvuti võrku lülitab staatilise ip-ga, siis... krt ei mäletagi kudias asi juhtus, et kas teda vist ei näinud võrgus, aga teda pingida sai... või mingi selline jama... ah, igatahes see off topic, sest siin on kasutust swichiga... ise pole sellega kokku puutunud, aga äkki tal kah mingi ip konflikt
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
16.10.2003 15:55:15
|
|
|
Kui ping läbi jooxseb siis töötab ja kuidas arvutid võrgus on kas läbi HUB'i või kaabli kaudu(Igaks juhuxs kontrolli kas on ikka X otstega kaabel ) Pingimine : Start ->Run->ping arvutinimi OK
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jossi
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
16.10.2003 16:51:56
|
|
|
Ping võib ju toimida kuid jagatud kaustadele ligipääs mitte ja ka vastupidi on võimalik, et ping ei toimi kuna tulemüüri konfis ping keelatud kuid kaustikutele saab ligi.
Windows xp file sharing on veidi keerulisem kuna tuleb arvestada ka turvaseadeid.
Filesharing vajab kahe xp/2k masina vahel 445 tcp pordi lahtiolekut. Masinas kus midagi jagatud tulemüür maha või selle settingutes teha 445 tcp port lahti.
| tsitaat: |
| Vaat, kui seda teaks, kaklesin võrgu üles seadmisega, üks arvuti teab teise olemasolust ja selle ikoon ilmub ka sinna võrgu alla, aga kui sinna klõpsata, siis teatab, et ei pääse ligi |
Tingitud ilmselt sellest, et oled sisse loginud ilma passwordita. Vaikeseadetega win xp ei luba võrgukasutajatel ühendust ilma passwordita. Et lubad ilma passwordita :
1. Go to Control Panel | Performance and Maintenance | Administrative Tools | Local Security Policy.
2. Expand Local Policies | Security options.
3. Double-click Accounts: Limit local account use of blank passwords to console login only, which is enabled by default. Disable this option
Veel tuleb arvestada kas on tegemist simple file sharinguga või mitte (win xp home on ainult simple file sharing). Kui simple filesharing on välja lülitatud, siis on vajalik anda sisenevale kasutajale õigused sharingu osas (Access Control List (ACL)) ja NTFS file permission osas.
Vaata lisaks:http://www.practicallynetworked.com/sharing/xp_filesharing/index.htm
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
16.10.2003 18:54:26
|
|
|
Nii, sai arvutid ükseist vaatama, ja internet sisse. Aga nüüd on nii, kui on minu (netti jagavas arvutis) tulemüür peal, siis see teine arvuti, mis läbi minu masina netti saab, , , netti ei saa . Müüriks on zone alarm tasuta versioon. Ja kuidagi ei leia seal sellist kohta, kus määrata mingile IP-le läbipääs lubatuks.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixx
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2003
|
16.10.2003 19:06:36
|
|
|
| vana hea windoosa võrgu asi, kui arvutid vähegi võrdsemad on ja sama op süsteemiga, siis toimub isegi kuni pool tundi kaklus, et kes master browseriks saab. Seda annab natuke käsitsi paika panna võrgukaardi seadetest. seletamine läheks liiga pikaks ainult
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demon
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
16.10.2003 19:54:21
|
|
|
| Oobik kirjutas: |
Nii, sai arvutid ükseist vaatama, ja internet sisse. Aga nüüd on nii, kui on minu (netti jagavas arvutis) tulemüür peal, siis see teine arvuti, mis läbi minu masina netti saab, , , netti ei saa . Müüriks on zone alarm tasuta versioon. Ja kuidagi ei leia seal sellist kohta, kus määrata mingile IP-le läbipääs lubatuks. |
firewall > zones > add > IP > trusted
v2hemalt zone pro'l on nii
lisaks pead ka ytlema firewall > main > advanced > this computer is an ICS/NAT gateway
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
16.10.2003 20:18:36
|
|
|
Tasuta versioonil sellist asja ei ole (firewall > main > advanced > this computer is an ICS/NAT gateway).
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muffest
HV kasutaja
liitunud: 17.09.2003
|
18.10.2003 22:57:58
|
|
|
| Oobik kirjutas: |
Tasuta versioonil sellist asja ei ole (firewall > main > advanced > this computer is an ICS/NAT gateway). |
Tegelikult ikkagi on küll Sa pead ainul õige koha lahti võtma. Kuna see ZoneAlarm nii värviline on ju siis ei pannud Sa seda tähele. Ikkagi Firevall> Zones (üleval Maini kõrval olev kollane nupuke) >Add >Ip Address
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
19.10.2003 00:53:33
|
|
|
Tänud kõigile, kes aitasid, võrk on üleval ja toimib. Natukese ajapärast, kui on võimalus ront saada, panen selle jagama, aga hetkel käib läbi-ühe-arvuti -värk küll.
Lühidalt:
Aitähh
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
04.01.2008 14:25:45
|
|
|
Krt...
Üritan lauaarvuti (XP-ga) ja läpaka (Vista) vahel võrku luua.
Kasutusel pöörastud otstega kaabel ( X ), aga ei saa kuidagi hakkama. Isegi pingima ei hakka.
Samas läpakas leiab netijuhtme otsast kogu majavõrgu üles, aga lauaarvuti ei leia mitte midagi
Oskab keegi midagi tarka soovitada??
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
05.01.2008 12:42:30
|
|
|
| KIVIKUJU kirjutas: |
Krt...
Üritan lauaarvuti (XP-ga) ja läpaka (Vista) vahel võrku luua.
Kasutusel pöörastud otstega kaabel ( X ), aga ei saa kuidagi hakkama. Isegi pingima ei hakka.
Samas läpakas leiab netijuhtme otsast kogu majavõrgu üles, aga lauaarvuti ei leia mitte midagi
Oskab keegi midagi tarka soovitada?? |
mõlemal arvutil command prompt lahti, sinna "ipconfig -all" (ilma jutumärkideta) ja tulemus kopeeri siia...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
06.01.2008 15:39:51
|
|
|
| KIVIKUJU kirjutas: |
| mks kirjutas: |
| mõlemal arvutil command prompt lahti, sinna "ipconfig -all" (ilma jutumärkideta) ja tulemus kopeeri siia... |
Lauakas (XP)
Läpakas (Vista) |
Vista ei saa IP aadressi kätte (169.254.x.x IP viitab just sellele)... ma vaatan, et sul tegu majanetiga, soovitan nende supporti pöörduda selle murega...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
06.01.2008 16:36:19
|
|
|
| mks kirjutas: |
| ma vaatan, et sul tegu majanetiga, soovitan nende supporti pöörduda selle murega... |
Ma ei soovita nende supporti vaenlasele ka
Krt, kaua ma pidin keberniiti nägema, enne kui mul LANi otsad "vabaks" tehti, et ma saaks üldse mõnele teisele arvutile (võrgukaardile) juhtme järgi panna ja netti minna... Muudkui aga "võta lisaühendus ja maksa juurde". Krt, nagu ma istuksin korraga NELJAS arvutis... Lõpuks ikka andis mingi numbri, mille pidi sisse toksima ja siis saab nüüd ka iga suvalise arvutiga netti, kui see number sees on...
Oleks siin mõni samasoodne ja sama kiirusega teenuspakkuja veel, siis vahetaks päevapealt välja...
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
06.01.2008 21:55:15
|
|
|
| KIVIKUJU kirjutas: |
| mks kirjutas: |
| ma vaatan, et sul tegu majanetiga, soovitan nende supporti pöörduda selle murega... |
Ma ei soovita nende supporti vaenlasele ka
Krt, kaua ma pidin keberniiti nägema, enne kui mul LANi otsad "vabaks" tehti, et ma saaks üldse mõnele teisele arvutile (võrgukaardile) juhtme järgi panna ja netti minna... Muudkui aga "võta lisaühendus ja maksa juurde". Krt, nagu ma istuksin korraga NELJAS arvutis... Lõpuks ikka andis mingi numbri, mille pidi sisse toksima ja siis saab nüüd ka iga suvalise arvutiga netti, kui see number sees on...
Oleks siin mõni samasoodne ja sama kiirusega teenuspakkuja veel, siis vahetaks päevapealt välja...  |
Üldiselt sa ei saa head asja odavalt, kurb tõsiasi... kui tahad normaalset ISP-d, siis maksad...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
07.01.2008 10:38:50
|
|
|
| tsitaat: |
Kasutusel pöörastud otstega kaabel ( X ), aga ei saa kuidagi hakkama. Isegi pingima ei hakka.
Samas läpakas leiab netijuhtme otsast kogu majavõrgu üles, aga lauaarvuti ei leia mitte midagi
Oskab keegi midagi tarka soovitada?? |
No loe mis juttu sa räägid!!!
läpakas saab majaneti võrku.
Arvatavasti see teine ka, kui juhtme külge paned majaneti võrgukaablile, sest:
Mida sina tahad?
pööratud kaabliga kaks arvutit kokku ajada.
Ja mismoodi sa tcp-parameetrid paika paned?
läpakas vahib vastu dhcp.
Kui sa majaneti supporti ei taha, helista elioni supporti
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
07.01.2008 17:44:36
|
|
|
| airm kirjutas: |
No loe mis juttu sa räägid!!!
läpakas saab majaneti võrku.
Arvatavasti see teine ka, kui juhtme külge paned majaneti võrgukaablile, sest:
Mida sina tahad?
pööratud kaabliga kaks arvutit kokku ajada.
Ja mismoodi sa tcp-parameetrid paika paned?
läpakas vahib vastu dhcp.
Kui sa majaneti supporti ei taha, helista elioni supporti  |
No loe, mis juttu sa räägid
Üritasin viidata sellele, et asi peab olema ARVUTIS, mitte juhtmes!!!
KUNA:
Läpakas leiab netijuhtmest KOGU majavõrgu üles!
Lauaarvuti ei leia MITTE MIDAGI!! Isegi siis ei leia, kui panna ta juhtmega otseühendusse läpakaga!!
Kui midagi tarka öelda pole, siis ole kuss... Mina üritan siit selgust ja abi saada, mitte mingit tati pritsimist vaadata
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
07.01.2008 20:12:18
|
|
|
Aga aru ma ei saa, kas sa manuaalsete ipaadressidega oled proovinud, kui nad sabapidi koos on?
tulemüür võta ka maha siis, kui nad sabapidi koos on ja manuaalsed ip-aadressid küljes mõlemal on.
Ei oska?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
07.01.2008 20:27:55
|
|
|
| airm kirjutas: |
Aga aru ma ei saa, kas sa manuaalsete ipaadressidega oled proovinud, kui nad sabapidi koos on?
tulemüür võta ka maha siis, kui nad sabapidi koos on ja manuaalsed ip-aadressid küljes mõlemal on.
Ei oska? |
sinu suhtumisest jääb mulje, nagu kõik arvutikasutajad on ITmehed ja läbinud IT kolleti
Ära, sina, palun, enam aita
Okei??
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
07.01.2008 20:39:07
|
|
|
| kui panna lauaarvutile taha see juhe, millega läpakas on majavõrgus?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
07.01.2008 20:44:48
|
|
|
| mks kirjutas: |
| kui panna lauaarvutile taha see juhe, millega läpakas on majavõrgus? |
mul ongi algselt see juhe lauaarvuti taga.
Siis tahtsin läpaka ja lauaka vahel võrku teha ja panin lauaarvutile teise võrgukaardi veel. Vedasin ristkaabli, kahe arvuti vahel. Ei saanud võrku teha. Sis võtsin netijuhtme ja panin huvipärast läpakale järgi ja see leidis kohe majavõrgu üles.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
07.01.2008 21:07:06
|
|
|
njahh... oleks ma nende terminitega nii väga kodus...
Seni olen tavasuhtlemiseks võõrkeelt kasutaanud
aga tänud
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|