Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  kohtvõrgus arvutid ei saa üksteist vaadata märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2003 19:37:34 kohtvõrgus arvutid ei saa üksteist vaadata vasta tsitaadiga

kohtvõrgus arvutid ei saa üksteise shared foldereid vaadata, mõlemal on XP ja teoreetiliselt on kõik lubatud??
nong kui enne proovisin võrgus mängida, siis arvutid ka üksteist ei leid üles, aga mõlemad teatavad, et võrk on olemas. Milles asi?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ten
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2003




sõnum 15.10.2003 19:56:54 vasta tsitaadiga

ega juhuslikult tulemüüri peal ei ole?
_________________
Sõida . . . aga ära mölise . . .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forest
HV kasutaja


liitunud: 26.08.2002




sõnum 15.10.2003 20:04:19 vasta tsitaadiga

File & Printer Sharing for Microsoft Networks on ka ikka aktiivne?!?
_________________
Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 15.10.2003 20:09:30 vasta tsitaadiga

netti ka jagad mõlemale arvutile?
_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2003 22:50:41 vasta tsitaadiga

varsti saan jagama, kui tulemüüri disablesin oli ikka vana jama. mõlemal käisin võrguvisardiga üle ja ei midagi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demon
HV kasutaja
Demon

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.10.2003 23:01:44 vasta tsitaadiga

pingida yksteist saavad?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 15.10.2003 23:33:28 vasta tsitaadiga

Olen kokku puutunud sama jamaga mitmel korral...lihtsalt võttis tükk aega mässamist (kuna iga kord oli meelest läind mida täpselt tegin) ja mingi hetk akkas lihtsalt - voila - tööle

proovi alustuseks varianti: set up an advanced connecton->connect to other computer jne

_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demon
HV kasutaja
Demon

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.10.2003 23:43:45 vasta tsitaadiga

minul sai näiteks villand sellest windowsi moodi failide jagamisest, nyydsest ftp abiks
yhes masinas paned serveri, teises kliendi k2ima. ja funkab s6ltumata sellest, mis OSid kuskil on, kuidas windows oma asju shareda tahab jne
lisaks hulka funktsionaalsust juures icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 16.10.2003 13:35:55 vasta tsitaadiga

Kui sul on kaks arvutit otse kaabliga võrgukaardi kaudu ühendatud, on vaja keeratud kaablit.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 13:55:09 vasta tsitaadiga

Mul on swich vahel, sellel pole vaja keeratud kaablit.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 13:57:51 vasta tsitaadiga

Ma kordan end, arvutid ei vaja keeratud kaablit, mul on suht intelligentne swich, asi on muus,,, üks arvuti näeb nüd teist aga teine ikka esimest ei näe.
Asi kisub müstilisemaks
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 16.10.2003 13:58:41 vasta tsitaadiga

mille peale see üks teist nägema hakkas? pole siin müstikat midagi, edalgi olnud sama icon_wink.gif
_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 14:01:42 vasta tsitaadiga

Vaat, kui seda teaks, kaklesin võrgu üles seadmisega, üks arvuti teab teise olemasolust ja selle ikoon ilmub ka sinna võrgu alla, aga kui sinna klõpsata, siis teatab, et ei pääse ligi, kuigi mõlemas on sharing lubatud, tulemüüri kohtvõrgu turvalisuse keerasin ka alla. Aga asi on nüüd ühes masinas kinni,- kunagi sai teisel mingid serviced kinni keeratud , mida siis vaja ei läind kuid nüüd keerasin kõiki lahti tagasi.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 16.10.2003 14:05:46 vasta tsitaadiga

mina oma kogemustest, ise teen tavaliselt nii icon_biggrin.gif suht kirvemeetod muidugi: te võrkarile uninstall ja võta võrkar välja siis restart korra ilma võrkariga uuesti võrkar sisse uus restart võrgusetingud kõik uuesti jne

alati olen lõpuks käima saand..usu mind xp tahtmised on imelised icon_biggrin.gif

_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 16.10.2003 14:38:14 vasta tsitaadiga

Mul suvel oli ka selline probleem, et ühes arvutist teise sai, aga vastupidi ei saanud.
Lõpuks avastasin, et teises arvutis oli kaardi tüüp pandud ethernet II.
Esimeses oli automaattuvastus.
Kui teisele ka automaatseks panin hakkas kõik korralikult tööle.

Local area networki alt IPX/SPX protokoll ja selle sees on kaardi tüüp.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ten
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2003




sõnum 16.10.2003 15:39:03 vasta tsitaadiga

mis tulemüür on?
_________________
Sõida . . . aga ära mölise . . .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 16.10.2003 15:44:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

File & Printer Sharing for Microsoft Networks on ka ikka aktiivne?!?

Igaks juhuks veel : kas Client for Microsoft Networks on ka aktiivne/installitud ikka
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
throt
HV kasutaja
throt

liitunud: 15.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 15:47:41 vasta tsitaadiga

mul coyotega on siuke asi, et kui coy ise ipd äärab on ok, aga kui keegi oma arvuti võrku lülitab staatilise ip-ga, siis... krt ei mäletagi kudias asi juhtus, et kas teda vist ei näinud võrgus, aga teda pingida sai... või mingi selline jama... ah, igatahes see off topic, sest siin on kasutust swichiga... ise pole sellega kokku puutunud, aga äkki tal kah mingi ip konflikt
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 16.10.2003 15:55:15 vasta tsitaadiga

Kui ping läbi jooxseb siis töötab icon_razz.gif ja kuidas arvutid võrgus on kas läbi HUB'i või kaabli kaudu(Igaks juhuxs kontrolli kas on ikka X otstega kaabel icon_razz.gif) Pingimine : Start ->Run->ping arvutinimi OK
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jossi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.11.2001




sõnum 16.10.2003 16:51:56 vasta tsitaadiga

Ping võib ju toimida kuid jagatud kaustadele ligipääs mitte ja ka vastupidi on võimalik, et ping ei toimi kuna tulemüüri konfis ping keelatud kuid kaustikutele saab ligi.

Windows xp file sharing on veidi keerulisem kuna tuleb arvestada ka turvaseadeid.

Filesharing vajab kahe xp/2k masina vahel 445 tcp pordi lahtiolekut. Masinas kus midagi jagatud tulemüür maha või selle settingutes teha 445 tcp port lahti.

tsitaat:
Vaat, kui seda teaks, kaklesin võrgu üles seadmisega, üks arvuti teab teise olemasolust ja selle ikoon ilmub ka sinna võrgu alla, aga kui sinna klõpsata, siis teatab, et ei pääse ligi

Tingitud ilmselt sellest, et oled sisse loginud ilma passwordita. Vaikeseadetega win xp ei luba võrgukasutajatel ühendust ilma passwordita. Et lubad ilma passwordita :
1. Go to Control Panel | Performance and Maintenance | Administrative Tools | Local Security Policy.
2. Expand Local Policies | Security options.
3. Double-click Accounts: Limit local account use of blank passwords to console login only, which is enabled by default. Disable this option

Veel tuleb arvestada kas on tegemist simple file sharinguga või mitte (win xp home on ainult simple file sharing). Kui simple filesharing on välja lülitatud, siis on vajalik anda sisenevale kasutajale õigused sharingu osas (Access Control List (ACL)) ja NTFS file permission osas.

Vaata lisaks:http://www.practicallynetworked.com/sharing/xp_filesharing/index.htm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 18:54:26 vasta tsitaadiga

Nii, sai arvutid ükseist vaatama, ja internet sisse. Aga nüüd on nii, kui on minu (netti jagavas arvutis) tulemüür peal, siis see teine arvuti, mis läbi minu masina netti saab, , , netti ei saa icon_neutral.gif . Müüriks on zone alarm tasuta versioon. Ja kuidagi ei leia seal sellist kohta, kus määrata mingile IP-le läbipääs lubatuks.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixx
HV kasutaja
aixx

liitunud: 04.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 19:06:36 vasta tsitaadiga

vana hea windoosa võrgu asi, kui arvutid vähegi võrdsemad on ja sama op süsteemiga, siis toimub isegi kuni pool tundi kaklus, et kes master browseriks saab. Seda annab natuke käsitsi paika panna võrgukaardi seadetest. seletamine läheks liiga pikaks ainult
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demon
HV kasutaja
Demon

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.10.2003 19:54:21 vasta tsitaadiga

Oobik kirjutas:
Nii, sai arvutid ükseist vaatama, ja internet sisse. Aga nüüd on nii, kui on minu (netti jagavas arvutis) tulemüür peal, siis see teine arvuti, mis läbi minu masina netti saab, , , netti ei saa icon_neutral.gif . Müüriks on zone alarm tasuta versioon. Ja kuidagi ei leia seal sellist kohta, kus määrata mingile IP-le läbipääs lubatuks.

firewall > zones > add > IP > trusted
v2hemalt zone pro'l on nii
lisaks pead ka ytlema firewall > main > advanced > this computer is an ICS/NAT gateway
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 20:18:36 vasta tsitaadiga

Tasuta versioonil sellist asja ei ole icon_sad.gif (firewall > main > advanced > this computer is an ICS/NAT gateway).
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muffest
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2003 22:57:58 vasta tsitaadiga

Oobik kirjutas:
Tasuta versioonil sellist asja ei ole icon_sad.gif (firewall > main > advanced > this computer is an ICS/NAT gateway).
icon_question.gif

Tegelikult ikkagi on küll Sa pead ainul õige koha lahti võtma. Kuna see ZoneAlarm nii värviline on ju siis ei pannud Sa seda tähele. Ikkagi Firevall> Zones (üleval Maini kõrval olev kollane nupuke) >Add >Ip Address icon_razz1.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2003 00:53:33 vasta tsitaadiga

Tänud kõigile, kes aitasid, võrk on üleval ja toimib. Natukese ajapärast, kui on võimalus ront saada, panen selle jagama, aga hetkel käib läbi-ühe-arvuti -värk küll.

Lühidalt:

Aitähh thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 04.01.2008 14:25:45 vasta tsitaadiga

Krt...
Üritan lauaarvuti (XP-ga) ja läpaka (Vista) vahel võrku luua. icon_confused.gif
Kasutusel pöörastud otstega kaabel ( X ), aga ei saa kuidagi hakkama. Isegi pingima ei hakka.
Samas läpakas leiab netijuhtme otsast kogu majavõrgu üles, aga lauaarvuti ei leia mitte midagi icon_confused.gif
Oskab keegi midagi tarka soovitada??

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 05.01.2008 12:42:30 vasta tsitaadiga

KIVIKUJU kirjutas:
Krt...
Üritan lauaarvuti (XP-ga) ja läpaka (Vista) vahel võrku luua. icon_confused.gif
Kasutusel pöörastud otstega kaabel ( X ), aga ei saa kuidagi hakkama. Isegi pingima ei hakka.
Samas läpakas leiab netijuhtme otsast kogu majavõrgu üles, aga lauaarvuti ei leia mitte midagi icon_confused.gif
Oskab keegi midagi tarka soovitada??


mõlemal arvutil command prompt lahti, sinna "ipconfig -all" (ilma jutumärkideta) ja tulemus kopeeri siia...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 05.01.2008 16:32:53 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
mõlemal arvutil command prompt lahti, sinna "ipconfig -all" (ilma jutumärkideta) ja tulemus kopeeri siia...


Lauakas (XP)

Läpakas (Vista)

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 06.01.2008 15:39:51 vasta tsitaadiga

KIVIKUJU kirjutas:
mks kirjutas:
mõlemal arvutil command prompt lahti, sinna "ipconfig -all" (ilma jutumärkideta) ja tulemus kopeeri siia...


Lauakas (XP)

Läpakas (Vista)


Vista ei saa IP aadressi kätte (169.254.x.x IP viitab just sellele)... ma vaatan, et sul tegu majanetiga, soovitan nende supporti pöörduda selle murega...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 06.01.2008 16:36:19 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
ma vaatan, et sul tegu majanetiga, soovitan nende supporti pöörduda selle murega...

Ma ei soovita nende supporti vaenlasele ka icon_confused.gif
Krt, kaua ma pidin keberniiti nägema, enne kui mul LANi otsad "vabaks" tehti, et ma saaks üldse mõnele teisele arvutile (võrgukaardile) juhtme järgi panna ja netti minna... Muudkui aga "võta lisaühendus ja maksa juurde". Krt, nagu ma istuksin korraga NELJAS icon_exclaim.gif arvutis... Lõpuks ikka andis mingi numbri, mille pidi sisse toksima ja siis saab nüüd ka iga suvalise arvutiga netti, kui see number sees on... icon_confused.gif
Oleks siin mõni samasoodne ja sama kiirusega teenuspakkuja veel, siis vahetaks päevapealt välja... icon_evil.gif

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 06.01.2008 21:55:15 vasta tsitaadiga

KIVIKUJU kirjutas:
mks kirjutas:
ma vaatan, et sul tegu majanetiga, soovitan nende supporti pöörduda selle murega...

Ma ei soovita nende supporti vaenlasele ka icon_confused.gif
Krt, kaua ma pidin keberniiti nägema, enne kui mul LANi otsad "vabaks" tehti, et ma saaks üldse mõnele teisele arvutile (võrgukaardile) juhtme järgi panna ja netti minna... Muudkui aga "võta lisaühendus ja maksa juurde". Krt, nagu ma istuksin korraga NELJAS icon_exclaim.gif arvutis... Lõpuks ikka andis mingi numbri, mille pidi sisse toksima ja siis saab nüüd ka iga suvalise arvutiga netti, kui see number sees on... icon_confused.gif
Oleks siin mõni samasoodne ja sama kiirusega teenuspakkuja veel, siis vahetaks päevapealt välja... icon_evil.gif


Üldiselt sa ei saa head asja odavalt, kurb tõsiasi... kui tahad normaalset ISP-d, siis maksad...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 07.01.2008 10:38:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kasutusel pöörastud otstega kaabel ( X ), aga ei saa kuidagi hakkama. Isegi pingima ei hakka.
Samas läpakas leiab netijuhtme otsast kogu majavõrgu üles, aga lauaarvuti ei leia mitte midagi
Oskab keegi midagi tarka soovitada??
No loe mis juttu sa räägid!!!
läpakas saab majaneti võrku.
Arvatavasti see teine ka, kui juhtme külge paned majaneti võrgukaablile, sest:

Mida sina tahad?
pööratud kaabliga kaks arvutit kokku ajada.
Ja mismoodi sa tcp-parameetrid paika paned?
läpakas vahib vastu dhcp.
Kui sa majaneti supporti ei taha, helista elioni supporti icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 07.01.2008 17:44:36 vasta tsitaadiga

airm kirjutas:
No loe mis juttu sa räägid!!!
läpakas saab majaneti võrku.
Arvatavasti see teine ka, kui juhtme külge paned majaneti võrgukaablile, sest:

Mida sina tahad?
pööratud kaabliga kaks arvutit kokku ajada.
Ja mismoodi sa tcp-parameetrid paika paned?
läpakas vahib vastu dhcp.
Kui sa majaneti supporti ei taha, helista elioni supporti icon_smile.gif


No loe, mis juttu sa räägid icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Üritasin viidata sellele, et asi peab olema ARVUTIS, mitte juhtmes!!!
KUNA:
Läpakas leiab netijuhtmest KOGU majavõrgu üles!
Lauaarvuti ei leia MITTE MIDAGI!! Isegi siis ei leia, kui panna ta juhtmega otseühendusse läpakaga!!

Kui midagi tarka öelda pole, siis ole kuss... Mina üritan siit selgust ja abi saada, mitte mingit tati pritsimist vaadata icon_exclaim.gif

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 07.01.2008 20:12:18 vasta tsitaadiga

Aga aru ma ei saa, kas sa manuaalsete ipaadressidega oled proovinud, kui nad sabapidi koos on?
tulemüür võta ka maha siis, kui nad sabapidi koos on ja manuaalsed ip-aadressid küljes mõlemal on.

Ei oska?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 07.01.2008 20:27:55 vasta tsitaadiga

airm kirjutas:
Aga aru ma ei saa, kas sa manuaalsete ipaadressidega oled proovinud, kui nad sabapidi koos on?
tulemüür võta ka maha siis, kui nad sabapidi koos on ja manuaalsed ip-aadressid küljes mõlemal on.

Ei oska?

sinu suhtumisest jääb mulje, nagu kõik arvutikasutajad on ITmehed ja läbinud IT kolletži icon_rolleyes.gif
Ära, sina, palun, enam aita icon_exclaim.gif
Okei?? icon_rolleyes.gif

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 07.01.2008 20:39:07 vasta tsitaadiga

kui panna lauaarvutile taha see juhe, millega läpakas on majavõrgus?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 07.01.2008 20:44:48 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
kui panna lauaarvutile taha see juhe, millega läpakas on majavõrgus?

mul ongi algselt see juhe lauaarvuti taga.
Siis tahtsin läpaka ja lauaka vahel võrku teha ja panin lauaarvutile teise võrgukaardi veel. Vedasin ristkaabli, kahe arvuti vahel. Ei saanud võrku teha. Sis võtsin netijuhtme ja panin huvipärast läpakale järgi ja see leidis kohe majavõrgu üles.

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 07.01.2008 20:47:48 vasta tsitaadiga

http://www.razertech.com/edge/hardware/crossover/crossover.htm < loe, uuri, vajadusel aitab sind suur sõber google, eesmärk on IP-d käsitsi paika saada kahe arvuti vahel...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 07.01.2008 21:07:06 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
http://www.razertech.com/edge/hardware/crossover/crossover.htm < loe, uuri, vajadusel aitab sind suur sõber google, eesmärk on IP-d käsitsi paika saada kahe arvuti vahel...


njahh... oleks ma nende terminitega nii väga kodus... icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
Seni olen tavasuhtlemiseks võõrkeelt kasutaanud icon_lol.gif icon_lol.gif

aga tänud icon_wink.gif

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  kohtvõrgus arvutid ei saa üksteist vaadata
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.