Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  LG plaanib sel aastal müüa 25 miljonit LCD-telerit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2010 15:25:09 LG plaanib sel aastal müüa 25 miljonit LCD-telerit vasta tsitaadiga


Pressiteade, Tallinn, Eesti, 12. jaanuar 2010 – Eelmisel aastal müüs LG Electronics ühtekokku 16,2 miljonit LCD-telerit üle maailma, saavutades selle näitajaga globaalsel telerite turul teise positsiooni. Käesoleva aasta lõpuks on ettevõtte eesmärgiks tõusta selles tootesegmendis liidripositsioonile, müües 25 miljonit LCD-telerit üle maailma ning kasvatades oma turuosa 11 protsendilt 15-le.

LG põhitähelepanu on sel aastal üle 127-sentimeetrise diagonaaliga telerite tootmisel, mille müügimaht peaks maailmas kasvama 15% võrra 58 miljoni ühikuni. Koos plasmateleritega plaanib ettevõte müüa 2010. aastal 29 miljonit telerit, sh seitse miljonit LED LCD-telerit. Kokku prognoositakse selle aasta globaalseks LCD-telerite müügimahuks 171 miljonit ühikut, mis on võrreldes eelmise aastaga 22% suurem.


LG selle aasta peamiseks müügimahtusid suurendavaks tooteks kujuneb tõenäoliselt LED HDTV uus tootesari INFINIA, mis lansseeriti eelmisel aastal BORDERLESS tooteseerias. “Tulevikus ei konkureeri telerid omavahel enam õhukese ekraani ja pildikvaliteedi alusel,” räägib Simon Kang, LG Home Entertainment Company tegevjuht. “Tarbijate sisukasutuse põhirõhk liigub üha enam tavaliselt teleri vaatamiselt teleri kasutamisele.“

Lisaks plaanib LG sel aastal müüa 2,5 miljonit Blu-ray mängijat, ligi poole sellest kogusest Põhja-Ameerikas.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2010 17:14:29 vasta tsitaadiga

Kõik tehnika läheb nii slim ära, et varsti kodus polegi enam probleem, kuhu või mis panna, sest tehnika ei võta enam ruumi.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2010 17:52:53 vasta tsitaadiga

ja kena pluss on seegi, et selle slim tehnika soetamisel püsib ka rahakott kenasti slim ja mahub taskusse icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 12.01.2010 18:15:46 vasta tsitaadiga

siin eestis ka neid kuskil n2ha saab?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2010 19:38:15 vasta tsitaadiga

Siis jälle uus probleem - nii slim, et lõhu või ära kui kogemata käsi vääratab...

logitech13 kirjutas:
Kõik tehnika läheb nii slim ära, et varsti kodus polegi enam probleem, kuhu või mis panna, sest tehnika ei võta enam ruumi.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2010 22:33:44 vasta tsitaadiga

PCman, ega kui vanemat tehnikat maha pillad siis ega nemad ka terveks ei jäänud vms...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2010 22:52:40 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
PCman, ega kui vanemat tehnikat maha pillad siis ega nemad ka terveks ei jäänud vms...


crt telekat võis küll mingil määral "loopida" ja kui sinna midagi sisse lennutasid käis vaid üks "kolks" ja vsio. Halvimal juhul jäi mingi kriips vms "täke" klaasile kui sedagi.. ehk. icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 13.01.2010 00:12:13 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
PCman, ega kui vanemat tehnikat maha pillad siis ega nemad ka terveks ei jäänud vms...

aga miks muidu räägitakse siiamaani, et veneaegset tehnikat sai alati parandatud käe/jala/kuvaldaga(The truth is out there)

varsti tekib slim toodetele uus turg, kaitseümbrised icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 00:16:07 vasta tsitaadiga

iguaan kirjutas:
denis28 kirjutas:
PCman, ega kui vanemat tehnikat maha pillad siis ega nemad ka terveks ei jäänud vms...

aga miks muidu räägitakse siiamaani, et veneaegset tehnikat sai alati parandatud käe/jala/kuvaldaga(The truth is out there)

varsti tekib slim toodetele uus turg, kaitseümbrised icon_wink.gif

nagu iphone silicone skin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 01:00:58 vasta tsitaadiga

Ärge muretsega küll tulevad varsti " nähtamatud kilbid " nagu telefonidel, et ära ei kriimustaks jne. Küll siis on nii, et paned jalaga paugu vastu ekraani ja oh üllatust, telekas jäi terveks, aga teie jalg on paistes.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.01.2010 02:55:35 vasta tsitaadiga

Force Shield icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 11:17:28 vasta tsitaadiga

Need ultraõhukesed asjad tunduvad ikka väga haprad ja ebastabiilsed. Vaimusilmas kujutan juba ette, kuidas taoline kõhn ekraan esimese aknast tulnud tõmbetuule iili peale laualt põrandale prantsatab.
Rocca Al Mare keskuses on Samsungi sarnased õhukesed LCD televiisorid koridoris välja pandud. Selliseid küll koju eriti osta ei julge - veel vähem seina peale panna icon_neutral.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 11:22:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Selliseid küll koju eriti osta ei julge - veel vähem seina peale panna


mis oht teda seinal varitseb? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 11:52:25 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
tsitaat:

Selliseid küll koju eriti osta ei julge - veel vähem seina peale panna


mis oht teda seinal varitseb? icon_rolleyes.gif

Papist sein uutes majades icon_razz.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 12:02:11 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
oliver. kirjutas:
tsitaat:

Selliseid küll koju eriti osta ei julge - veel vähem seina peale panna


mis oht teda seinal varitseb? icon_rolleyes.gif

Papist sein uutes majades icon_razz.gif

Telerile täismetallkorpus ja võib lausa ehitusmaterjalina/toestusena seintes kasutada icon_razz1.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 12:23:13 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
oliver. kirjutas:
tsitaat:

Selliseid küll koju eriti osta ei julge - veel vähem seina peale panna


mis oht teda seinal varitseb? icon_rolleyes.gif

Papist sein uutes majades icon_razz.gif


uued eriti õhukesed telerid on nii kerged, et mingit 46-tollist jõuab vabalt ühe käega siia-sinna tõsta.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 16:00:12 vasta tsitaadiga

õhuke telekas seinal -> "papist" sein -> natuke viletsam kinnitus -> suure mürtsuga ukse kinni löömine = ehk tuleb sama efekt mis pildi raamidega mis kolksti alla kukuvad icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ville
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2009




sõnum 14.01.2010 10:55:31 vasta tsitaadiga

Tegelikult on see näiteks väikeste lastega peres tõsine probleem. Kui vana CRT-d lapsuke nihutada ei jõudnud, siis selle imeõhukese LCD saadab ta küll vaba käega põrandale. Seega on vaja telekas ikka korralikult ja piisavalt kõrgele seina peale kinnitada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 12:21:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui vana CRT-d lapsuke nihutada ei jõudnud, siis selle imeõhukese LCD saadab ta küll vaba käega põrandale.

Rly?

Tulevane jõumees sul kodus sirgumas? Suuremad kui 40" telerid on ikka parajalt rasked- et laps selle "vaba käega põrandale nihutaks", peaks seal ikka natuke jõudu/massi/teleri paigaldaja rumalust taga olema
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 17:01:14 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
tsitaat:

Kui vana CRT-d lapsuke nihutada ei jõudnud, siis selle imeõhukese LCD saadab ta küll vaba käega põrandale.

Rly?

Tulevane jõumees sul kodus sirgumas? Suuremad kui 40" telerid on ikka parajalt rasked- et laps selle "vaba käega põrandale nihutaks", peaks seal ikka natuke jõudu/massi/teleri paigaldaja rumalust taga olema


tõstmine tõstmiseks, a kui laps vastu crt'd oma mänguautot toksib ei ole tagajärjed nii traagilised kui seda lcd puhul icon_smile.gif

ja see uusim LG lipulaev meeldib mulle küll väga, kahju ainult, et tal ambilight'i ei ole icon_razz.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rkO
HV vaatleja
rkO

liitunud: 14.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 04:06:15 vasta tsitaadiga

Palju selline iludus maksab ka? icon_biggrin.gif Aga tore, et LG juhtivtöötajatel teada palju nad umbes müüvad, siis ei tee vähem ega rohke,
_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
electron
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 28.01.2010 17:26:36 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:

ja see uusim LG lipulaev meeldib mulle küll väga, kahju ainult, et tal ambilight'i ei ole icon_razz.gif


Tule taevas appi!!! Kas tõesti on maailmas mõni inimene, kellele see ajaloo suurim perverssus (ambilight) meeldib? Uskumatu!

Aga jah, mul sõbral kolmeaastane tüdruk just tõmbas LCD teleka lauapealt endale kaela, seega see probleem täiesti olemas.

_________________
Tuleb lihtsalt täiega panna!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 17:36:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tule taevas appi!!! Kas tõesti on maailmas mõni inimene, kellele see ajaloo suurim perverssus (ambilight) meeldib? Uskumatu!


icon_rolleyes.gif päris naljakas raevupurse sellise asja peale
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
electron
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 28.01.2010 21:51:50 vasta tsitaadiga

Ei ei, mitte raevupurse - lihtsalt imestus oli suur seda lugeda. Tehnikaajaloos on ikka suuri möödalaskmisi ette tulnud. Näiteks hõbedased televiisorid mõni aega tagasi ning läikiva pinnaga sülearvutite ekraanid ja see ambilight jne. Ma iga kord selliseid asju nähes imestan, et kas tõesti on keegi, kellele selline asi võiks meeldida. Tutvusringkonnas pole leidnud, kuid siin näe on tõesti olemas. Ei tahtnud solvata ega midagi....
_________________
Tuleb lihtsalt täiega panna!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 22:04:28 vasta tsitaadiga

electron kirjutas:
Ei ei, mitte raevupurse - lihtsalt imestus oli suur seda lugeda. Tehnikaajaloos on ikka suuri möödalaskmisi ette tulnud. Näiteks hõbedased televiisorid mõni aega tagasi ning läikiva pinnaga sülearvutite ekraanid ja see ambilight jne. Ma iga kord selliseid asju nähes imestan, et kas tõesti on keegi, kellele selline asi võiks meeldida. Tutvusringkonnas pole leidnud, kuid siin näe on tõesti olemas. Ei tahtnud solvata ega midagi....



hmmm, mis sell ambilight viga on, suht normaalne lahendus, va et maksab suht palju. Vanamehel kodus olemas ja ytleks et filmi ikka suht hea vaadata, tekitab ikka visuaalse suurendus efekti päris hästi.
Rahustava toimega kui mingit tava saadet vaadata icon_biggrin.gif

Kas sa ise oled reaalselt ambilight lcd-ga filmi vaadanud? või tõukled niisama? kui mitte siis vaata ja kui oled, siis maitse yle ei vaielda, vaid pannakse kohe pikki hambaid thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
electron
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 28.01.2010 22:18:36 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
... siis maitse yle ei vaielda, vaid pannakse kohe pikki hambaid thumbs_up.gif

thumbs_up.gif icon_lol.gif See on hästi ja tabavalt öeldud.
Olen vaadanud küll ja no ei saa sinapeale sellega... Aa ma olen selline pervo ka, et kui mingi asi häirib, siis ümber ei õpi. Isegi sõbra juures muidu heal telekal olev must läikiv äär (Samsung ise veel jube uhke selle peale) segab filmivaatamist, kui küünlaleek või taustavalgus silma peegeldab. Samuti häirivad kinos olles äärepeal istudes trepi astmete valgustus jne. Kõige rahulolevam olin vist oma kodukinos, kus kõik täpselt MINU maitse järgi oli:) Nii et ärge võtke sellise pirtsaka vingumist väga tõsiselt.
Aga et teemas püsida, siis minuarvates on LG`l suhteliselt ambitsioonikad plaanid! Samsung ju ka ei maga. Ühesuguse hinnaklassiga telkude puhul mina eelistaks miskipärast Samsungi, kui peaks kindlasti suure LCD ostma. Samas igati tervitatav see LG soov, sest kuidas muudmoodi turgu võita, kui toota paremaid asju ja müüa konkurentidest odavamalt:)

_________________
Tuleb lihtsalt täiega panna!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 23:27:09 vasta tsitaadiga

electron kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
... siis maitse yle ei vaielda, vaid pannakse kohe pikki hambaid thumbs_up.gif

thumbs_up.gif icon_lol.gif See on hästi ja tabavalt öeldud.
Olen vaadanud küll ja no ei saa sinapeale sellega... Aa ma olen selline pervo ka, et kui mingi asi häirib, siis ümber ei õpi. Isegi sõbra juures muidu heal telekal olev must läikiv äär (Samsung ise veel jube uhke selle peale) segab filmivaatamist, kui küünlaleek või taustavalgus silma peegeldab. Samuti häirivad kinos olles äärepeal istudes trepi astmete valgustus jne. Kõige rahulolevam olin vist oma kodukinos, kus kõik täpselt MINU maitse järgi oli:) Nii et ärge võtke sellise pirtsaka vingumist väga tõsiselt.
Aga et teemas püsida, siis minuarvates on LG`l suhteliselt ambitsioonikad plaanid! Samsung ju ka ei maga. Ühesuguse hinnaklassiga telkude puhul mina eelistaks miskipärast Samsungi, kui peaks kindlasti suure LCD ostma. Samas igati tervitatav see LG soov, sest kuidas muudmoodi turgu võita, kui toota paremaid asju ja müüa konkurentidest odavamalt:)


Ega minu valiks ka kindlasti philips ja siis simsang thumbs_up.gif
Esiteks: Kui ümber ei taha õppida(läikiv äär), siis või pakkuda 4 tollist telekat musta värvi must-valge ja ei läigi icon_lol.gif
teiseks: Ma eales ei istu kinos ääre peale,pealegi kui kohti pole, siis kinno ei lähe icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 14:15:08 vasta tsitaadiga

Ei hakanud uut teemat tegema.

tsitaat:
Pressiteade LG eelmise aasta käive oli rekordiline 43,4 miljardit dollarit



LG Electronics avalikustas eile 2009. aasta neljanda kvartali ja kogu eelmise aasta majandustulemused, mis on läbi aegade parimad. Ettevõtte käive moodustas 2009. aastal 43,4 miljardit dollarit, mis on 12,5 protsenti enam kui 2008. aastal. Tegevuskasum kasvas 2,3 miljardi dollarini.



Ettevõtte konsolideeritud käive, mis sisaldab ka tütarettevõtete tulemusi, kasvas aastaga 15,3%, moodustades 57,1 miljardit dollarit. Konsolideeritud tegevuskasum oli 3,3 miljardit dollarit, mis on üle-eelmise aastaga võrreldes 5,8% enam.



LG 2009. aasta neljanda kvartali käive ja tegevuskasum näitasid samuti läbi aegade parimaid tulemusi. Võrreldes 2008. aasta neljanda kvartaliga kasvas LG käive 6,8%, moodustades 12,2 miljardit dollarit. Sama perioodi tegevuskasum oli 382 miljonit dollarit. Ettevõtte sõnul on kvartali heade tulemuste taga äristrateegia edukas rakendamine ja konkurentsivõime tagamine majanduslanguse olukorras.



Käesoleva aasta esimeses kvartalis ootab LG turunõudluse kasvu, mis tuleneb globaalse majanduse järk-järgulisest väljumisest majanduslangusest. LG loodab kasvatada kõigi toodete, eriti LCD telerite müüki tänu digitaalsele televisioonile üleminekule. Aasta lõpuks loodab ettevõtete tõsta müüdud LG mobiiltelefonide ühikute arvu 19% ehk 140 miljoni ühikuni. Mobiiltelefonide peamiseks märksõnaks on sel aastal nutitelefonid.



2009. aasta majandustulemused LG Electronics üksuste järgi:



Koduse meelelahutuse lahenduste üksuse LG Home Entertainment Company 2009. aasta käive moodustas 15,3 miljardit dollarit (kasv 19,9%). Tulemuse tagas kasvav nõudlus LCD- ja plasmatelerite turul. Kokku müüdi eelmisel aastal üle maailma 19,5 miljonit ühikut lameekraaniga telerit, mis on läbi aegade LG parim tulemus.



Mobiilkommunikatsiooni lahenduste üksuse LG Mobile Communications Company eelmise aasta käive kasvas 13,5% ning moodustas 14,2 miljardit dollarit. Enamuse sellest moodustas mobiiltelefonide müük, mida müüdi kokku 117,9 miljonit ühikut. Kõige enam kasvas LG mobiiltelefonide nõudlus Põhja-Ameerikas, Euroopas ja arenevatel turgudel.



Koduseadmete üksuse LG Home Appliance Company 2009. aasta käive kasvas tänu arenevate turgude nõudluse taastumisele 7,4 miljardi dollarini (kasv 10,9%). Õhukonditsioneere tootev LG Air Conditioning Company käive oli eelmisel aastal 3,5 miljardit dollarit, mis on 1,4% võrra väiksem kui aasta varem. Ärilahenduste üksuse LG Business Solutions Company käive oli võrreldes 2008. aastaga sama, moodustades 3,6 miljardit dollarit.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 21:57:40 vasta tsitaadiga

electron kirjutas:
Renq kirjutas:

ja see uusim LG lipulaev meeldib mulle küll väga, kahju ainult, et tal ambilight'i ei ole icon_razz.gif


Tule taevas appi!!! Kas tõesti on maailmas mõni inimene, kellele see ajaloo suurim perverssus (ambilight) meeldib? Uskumatu!

Aga jah, mul sõbral kolmeaastane tüdruk just tõmbas LCD teleka lauapealt endale kaela, seega see probleem täiesti olemas.


oliver. kirjutas:
tsitaat:

Tule taevas appi!!! Kas tõesti on maailmas mõni inimene, kellele see ajaloo suurim perverssus (ambilight) meeldib? Uskumatu!


icon_rolleyes.gif päris naljakas raevupurse sellise asja peale


ma eile nägin seda reaktsiooni, HAA, päris naerma ajas. kui ma oma esimest lcd'd valisin, siis ma mõtlesin ka, et kas sel ambilightil on mõtet, a kui ma ta omale sain ja hakkasin filme vaatama, siis oli krdi mõnus, toas mahe valgus millega näeb ka seda, mis taldrikus parajasti on ja ei ole lampi vaja põletada. no ja muidugi maitse asi. uue teleka isu on küll, a enne ootan ära mis philips see aasta välja toob.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 01.02.2010 14:03:00 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ei hakanud uut teemat tegema.

tsitaat:
Pressiteade LG eelmise aasta käive oli rekordiline 43,4 miljardit dollarit



Vaadates, et nende hinnad on kõvasti odavamad kui konkurentidel siis ei imesta kah. Nad on pikemat aega juba nö hinnasõda teinud ja telekatel hinnad suht madalal hoidnud.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  LG plaanib sel aastal müüa 25 miljonit LCD-telerit
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.