|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.01.2010 17:38:00
|
|
|
| progeja pandud easteregg äkki. poleks esimene kord MS-i toodangul.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
18.01.2010 18:22:16
|
|
|
| Jackinthex, google järgi võetuna õnnestus sul fw dump õieti... ilma nende kirjadeta nende rom'ide puhul pidi asi failima:D omapärased naljad kellelgi...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
18.01.2010 18:38:23
|
|
|
USA eelmise aasta top 10 npd järgi.
01. Call of Duty: Modern Warfare 2
02. Halo 3: ODST
03. Madden NFL 10
04. Assassin’s Creed II
05. Left 4 Dead 2
06. UFC 2009 Undisputed
07. Resident Evil 5
08. Call of Duty: World at War
09. Borderlands
10. Halo Wars
Suht soliidne list. MS peab ennast lolliks punnitama, et casual konsooliks muutuda.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.01.2010 22:40:43
|
|
|
| wow, kümnes koht nati üllatav...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
19.01.2010 00:21:19
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| wow, kümnes koht nati üllatav... |
üllatav et ta seal on või üllatav, et kõrgemal pole? :)
halo pinball oleks võinud ka vabalt topi lähedale tulistada kui MS oleks millegi sellisega maha saanud.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.01.2010 10:22:30
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| wow, kümnes koht nati üllatav... |
üllatav et ta seal on või üllatav, et kõrgemal pole?
halo pinball oleks võinud ka vabalt topi lähedale tulistada kui MS oleks millegi sellisega maha saanud. |
minugi poolest kui tegu hea mänguga on
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
19.01.2010 10:24:00
|
|
|
Kellel Halo 3, siis mu sõber ütles niivisi, kes muidugi soovib seda teha, ma teen kindlasti:
"If you play on Halo 3 online on the 20th and 21st and change your emblem to a red heart on a white circle background they will donate up to $77,000 to the Haiti"
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
19.01.2010 11:35:51
|
|
|
Pool aastat või aasta nagu alati
Tegelt raudselt saavad kohe aru kellel on ja kellel mitte ning siis lihtsalt Flag'ivad nagu ikka ja ootavad kuni tuleb Modern Warfare 3 ning enne suuri pühi ja ostuhullust pannakse pauk kirja
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
19.01.2010 15:12:17
|
|
|
Päris hea.
Meil raisk küsivad 4000.- arcade eest millel ainult üks mäng kaasas.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jandre
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2007
|
19.01.2010 15:15:28
|
|
|
Njaa, tahtsin mängude ülevaated lähemale tuua teema näol "Kõbermaailm", mis TV6 käib juba mitmendat kuud, ilma, et keegi juttu oleks teinud sellest. Ainuke sari, mis pühendatud konsoolidele, Eesti TV kanalites.
Teema kustutati:(
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jandre
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2007
|
19.01.2010 15:58:32
|
|
|
Ma rääksin moderaatoriga. Ta arvas esialgu, et tegemist on reklaamiga, aga pärast muutis oma arvamust ja tõstis vaba VM alla.
Nii, et uus teema asub siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=441261
Seal räägime sellisest telesaatest nagu "Kübermaailm"
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
19.01.2010 20:50:21
|
|
|
Jama et sinna tõstetakse. Võiks ikka konsoolide alateema all olla
Samas ise ei ole näinud ega ole aega vaadata kuid alati toetan selliseid saateid
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jandre
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2007
|
20.01.2010 03:14:42
|
|
|
| Nohjah reeglid on sellised. *_* Olen sama meelt, et võiks ikka konsoolide alafoorumi all selline teema olla.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.01.2010 11:37:12
|
|
|
...what remains unannounced going into E3 2010 this June.
| tsitaat: |
2010 Announced Xbox 360 Blockbusters and Exclusives (in alphabetical order):
* Alan Wake – Nightmares come to life in this gripping psychological action thriller from Remedy Entertainment, exclusively on Xbox 360. Join writer Alan Wake as he combats dark forces to solve the mystery behind his wife’s disappearance, with light as his only ally.
* BioShock 2 – Set approximately 10 years after the events of the original “BioShock,” you are the very first Big Daddy as you travel through the decrepit and beautiful fallen city of Rapture, chasing an unseen foe in search of answers to preserve your own survival.
* Crackdown 2 – Featuring over-the-top action, a massive living world, unprecedented online and multiplayer capabilities, and stylish graphics, “Crackdown 2” offers complete freedom to explore, destroy, and restore justice to Pacific City – by any means necessary… only on Xbox 360.
* Fable III – Return to Albion five decades after your last heroic adventure and experience an action-packed journey that will take you from revolutionary to ruler. As you ascend to the throne as king or queen, you will be called upon to make choices and sacrifices that will test your morality but can have significant impacts on your entire kingdom. Experience the next chapter in the famed “Fable” series exclusively on Xbox 360.
* Final Fantasy XIII – The latest installment in the world-renowned “Final Fantasy” series, which has shipped over 85 million units worldwide, will make its first-ever release on Xbox 360 in the U.S. and Europe.
* Game Room on Xbox LIVE – Relive the glory days of classic arcade and console games in their original forms. Your avatar will take part in the original sights, sounds and gameplay that will make these retro games come alive on your Xbox 360 and Windows-based PC in one fast, fun experience.
* Halo: Reach – Step into the boots of an elite Spartan soldier in the most prolific “Halo” game yet, exclusively on Xbox 360. Experience the blockbuster prequel to the award winning “Halo” trilogy, as mankind takes a heroic stand to defend the planet Reach, its people and secrets against the ruthless alien Covenant.
* Lips: Party Classics – Featuring 40 songs that everyone loves to sing from artists like the Spice Girls, KISS, Village People, Gloria Gaynor, The B-52’s and more, “Lips: Party Classics” will offer USB microphone compatibility for even more singing flexibility. This party can only be found on Xbox 360.
* Lost Planet 2 – The all-new sequel to the two million-plus selling action shooter will offer deeper insight into the world of E.D.N. III and the uncertain future of mankind. The extensive multiplayer campaign mode comes with the ability to form teams of up to 4 players on Xbox LIVE to clear mission objectives with friends.
* Mass Effect 2 – In this second act of BioWare’s epic space saga, players will once again step into the role of the heroic Commander Shepard, commanding their crew of some of the most dangerous operatives from across the galaxy on a mission so challenging that it’s potentially suicidal.
* Tom Clancy's Splinter Cell Conviction – Unleash the skills of your inner renegade spy in this highly anticipated sequel to the multimillion-selling “Splinter Cell” series, one of the most critically acclaimed Xbox exclusive franchises of all time.
* Toy Soldiers – Poised to be a smash hit on Xbox LIVE Arcade, “Toy Soldiers” is an action-packed strategy-based game in which players are cast into a fantastic, miniature world where antique toy soldiers fight for survival in vintage WWI dioramas.
* Scrap Metal – Drift around corners with guns blazing and take out competitors in the fast-paced, top-down racer “Scrap Metal.” Fight your way through explosive, action-packed missions, defeat cunning bosses, or jump on Xbox LIVE to race against your friends, exclusively on Xbox 360.
2010 Announced Blockbuster Xbox 360 Game Add-ons:
* Forza Motorsport 3 Game Add-ons – 2009’s best racing game is getting even better! “Forza Motorsport 3” is still growing with monthly Game Add-on car packs, offering players fresh experiences and more cars to tune, paint, share and drive.
* Left 4 Dead 2 The Passing Game Add-on – The first game add-on for the co-operative zombie thriller, “Left 4 Dead 2” (“L4D2”), brings the original “Left 4 Dead” survivors down south for a meeting with the “L4D2” cast, while delivering new single-player, multiplayer and co-operative gameplay exclusively for Xbox 360 and the PC.
* Modern Warfare 2 Multiplayer Map Pack* – The first content packs for this award-winning title and biggest entertainment launch ever will be available exclusively first on Xbox 360. *Timed exclusive |
http://www.planetxbox360.com/article_9354/Microsoft_Reveals_Top_Tier_2010_Line-Up_for_the_Xbox_360
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
20.01.2010 13:16:58
|
|
|
Oh lipsile jälle lisa
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HanzA
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
20.01.2010 17:52:58
|
|
|
| Keegi garantii kleepsu on nõus laenama,kuniks uue konsooli saan?Praegune konsool viskas E74 errori,viiks garantiisse,aga mul on see kleeps kahjustada saanud: (....Uue konsooli saan,annan kleepsu teile.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
20.01.2010 17:55:27
|
|
|
| HanzA kirjutas: |
| Keegi garantii kleepsu on nõus laenama,kuniks uue konsooli saan?Praegune konsool viskas E74 errori,viiks garantiisse,aga mul on see kleeps kahjustada saanud: (....Uue konsooli saan,annan kleepsu teile. |
Millist kleepsu vaja on?
Kas vanemat seda hõbedast või uuemat mis on mingi imelikust paberist?
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HanzA
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
20.01.2010 17:57:53
|
|
|
| Vanemat hõbedast ,peal Mustalt MICROSOFT
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
20.01.2010 19:32:04
|
|
|
| Nii, selline küsimus kui moditud konsoolil peaks nüüd tulema mingi viga mis vajaks garantiisse viimist, kõik kleepsud alles ja puha, saavad nad seal aru ,et moditud?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HanzA
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
20.01.2010 19:40:20
|
|
|
| battlear kirjutas: |
| Nii, selline küsimus kui moditud konsoolil peaks nüüd tulema mingi viga mis vajaks garantiisse viimist, kõik kleepsud alles ja puha, saavad nad seal aru ,et moditud? |
Ei usu,vaatvad kas kleeps korras,ja kõik vist.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
20.01.2010 20:07:46
|
|
|
| Saavad ikka küll, nad ju võtavad konsoolo lahti siis kohe seest näha, et midagi on toimunud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HanzA
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
20.01.2010 20:09:01
|
|
|
| Xen0n kirjutas: |
| Saavad ikka küll, nad ju võtavad konsoolo lahti siis kohe seest näha, et midagi on toimunud. |
kuidas nad näevad konsooli seest,et firmware muudetud?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
20.01.2010 20:26:49
|
|
|
Ei, keegi ei tee sulle midagi selle eest!
Võin täiseti oma reealsete kogemuste põhjal seda kinnitada, et seda ei kontrollita.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
20.01.2010 21:31:28
|
|
|
| HanzA kirjutas: |
| Vanemat hõbedast ,peal Mustalt MICROSOFT |
Mul peaks kuskil vedelema üks.
Mingi raha eest võin üles otsida.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
21.01.2010 00:06:55
|
|
|
Natuke uuemat infot siis Razeri tulekust konsoolimaailma
Razer Onza Professional Gaming Controller for Xbox 360
Razer Onza Professional Gaming Controller for Xbox 360 Features:
* Razer Hyperesponse™ technology
* Adjustable Tension Analog Sticks
* Programmable Multi-function Button
* Wired Control for Virtually Lag Free Gameplay
Price: Europe € 44.99 = 700.-
Razer Chimaera Professional Gaming Headset for Xbox 360
Razer Chimaera Professional Gaming Headset for Xbox 360
* 5.1 Channel Virtual Surround Sound
* Circumaural Design
* Daisy-Chain Cable System allows multiple base stations to connect for private communication channel
Price: Europe €109.99 = 1715.-
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taaviup
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2008
|
21.01.2010 00:47:16
|
|
|
| Kuhu see gaming headset toppida tuleb ,et 5.1 heli kuulata ? Teleka taha või xboxi usb auku?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.01.2010 00:53:04
|
|
|
xheix1712, noolenupud oleksid võinud küll teha nagu Playstationil, milleks vaja selliseid värde nuppe nagu sellel razeril seal on?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
21.01.2010 00:56:52
|
|
|
Ma millegi pärast arvan, et nad on mugavamd kui ps nupud. Vähemalt selle poolest et Diagonaalide vajutamine on mugavam.
Kui kätte saan siis saab kindlalt öelda
Vähemalt kindlalt parem kui xboxi nooled
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
21.01.2010 01:01:14
|
|
|
Klapid on kahes osas, klapid ise ja niiöelda majakas ( ehk wireless klapid). Majaka kohta täpselt ei oska öelda, aga julgen eeldada, et usb-ga, sest razer ise on väitnud, et need klapid sobivad kasutamiseks ka pc ja kodukinoga.
Kui mikriga rääkida soovid, siis pead ikka ühendama selle enda puldi külge.
Majakas on ka laadija, ehk kui paned klapid sinna peale, siis toimub automaatselt ka laadimine.
Edit: eriti haige on see, et analoogide jäikust saab timmida. Noolenuppude teema peaks olema, et kogemata vasakulevajutamise asemel üles või alla ei läheks, mitte et mul varem nii juhtund oleks, aga review´s mainiti seda, ühesõnaga mugavam kasutada
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taaviup
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2008
|
21.01.2010 01:45:07
|
|
|
| Kõik nooled on seal eraldi nupud nö.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
21.01.2010 03:53:49
|
|
|
| xheix1712 kirjutas: |
| Klapid on kahes osas, klapid ise ja niiöelda majakas ( ehk wireless klapid). Majaka kohta täpselt ei oska öelda, aga julgen eeldada, et usb-ga, sest razer ise on väitnud, et need klapid sobivad kasutamiseks ka pc ja kodukinoga. |
Aga kas mitte poleks loogilisem kasutada SPDIF optilist ühendust? Sobib Xbox-ile, PC-le kodukinole, ja igalepooleveel... suht standardne ühendusviis ju.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d-scorpion
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2008
|
21.01.2010 11:22:50
|
|
|
Mis on max reso mida scart kaabliga võimalik saada?
Sain endal ühe lcd teleka millega millegipärast läbi VGA ei saa pilti ette, ütleb unkown pc format vms.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
21.01.2010 12:10:48
|
|
|
RGB scardiga saab 420p max.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.01.2010 15:28:34
|
|
|
| tsitaat: |
Microsoft: Points system not intended to mislead people
Xbox group product manager Aaron Greenberg has said that Microsoft doesn't want to mislead people with its MS Points virtual currency and that it is looking to display real currency alongside points following the success of doing so for Games On Demand.
"We never intended to mislead people," Greenberg told G4. "We want to be transparent about it, and so it is something that we're looking at.
“How can we be more transparent and let people see it in actual dollars? You've got to think that we have one service that we're offering around the world. The nice thing about Points is that no matter if you're on the JPY or the EUR or the USD – something that's 200 Points is 200 Points everywhere around the world.
"There's more technical complexities to being able to put local prices in. You have to do that for every product in every country and you then have to deal with currency fluctuations. So there's some challenges to that, but we absolutely did it with the Games On Demand, response has been good and absolutely it's something we're looking at doing."
Greenberg added that Microsoft was also looking into another fix that users have been calling for - the ability to have more than 100 people on a friends list.
"I've been answering this question for so long," he said. "It's something that the team's looking at. It's more complicated than you would think.
"Exactly when that happens I can't say because there's some technical requirements tied to it. But I can tell you that, just like consumers, I share the same frustration and I, too, want more than 100 friends, and so know that we all want that and that we are working on getting that fixed." |
http://www.gamesindustry.biz/articles/microsoft-points-payment-system-not-intended-to-mislead-people
edit:
canceldatud Natali mäng: http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=19376188
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
21.01.2010 16:09:54
|
|
|
Bullikaka... nad pole suutnud vist 3 aastaga seda ära teha, et kui inimene kolib ühest riigist teise, et saaks siis oma profiilis riiki muuta... Siiamaani ei saa, kuigi progemise ja andmebaasinduse koha peale mina aru ei saa, MIKS KURADI PÄRAST riigi väärtust kliendi andmete juures muuta ei saa...
Isegi kui on füüsiliselt erinevates serverites eri riikide klientide andmed, siis ikka saaks ju kliendi andmed ühest riigist teise liigutada...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.01.2010 17:24:48
|
|
|
Pigem võiks keegi tark inimene ära põhjendada kuidas on suudetud sõbralisti 100 inimese piirangu muutmine ülikeerukaks ülesandeks
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
21.01.2010 17:45:57
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Pigem võiks keegi tark inimene ära põhjendada kuidas on suudetud sõbralisti 100 inimese piirangu muutmine ülikeerukaks ülesandeks  |
Sellega oli mingi selline teema, et kuna Halo 2 on Xboxi mäng, mitte 360ne ja Xboxil oli 100 sõbra limiit. Kuna Halo 2'te mängitakse (mängiti) 360el palju, siis nad ei tahtnud Halo 2 online'i ära võtta. 100 sõbra limiidi eemaldamise jaoks peaksid nad seda tegema. Vahepeal küll räägiti, et kui tuleb ODST, siis kaob H2 Mp ära, aga võta näpust.
| ex6 kirjutas: |
Bullikaka... nad pole suutnud vist 3 aastaga seda ära teha, et kui inimene kolib ühest riigist teise, et saaks siis oma profiilis riiki muuta... Siiamaani ei saa, kuigi progemise ja andmebaasinduse koha peale mina aru ei saa, MIKS KURADI PÄRAST riigi väärtust kliendi andmete juures muuta ei saa...
Isegi kui on füüsiliselt erinevates serverites eri riikide klientide andmed, siis ikka saaks ju kliendi andmed ühest riigist teise liigutada... |
Seda sai vist isegi teha kunagi, aga kaotati ära mingi aeg.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.01.2010 17:54:31
|
|
|
| woo456 kirjutas: |
| Sellega oli mingi selline teema, et kuna Halo 2 on Xboxi mäng, mitte 360ne ja Xboxil oli 100 sõbra limiit. |
XB1 ei saagi siis enam software updatesid?
See ei ole eriline vabandus et "aga mu oma pole netis". Kui pole netis siis ei ole ka sõbralisti tarvis.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
21.01.2010 17:56:05
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| woo456 kirjutas: |
| Sellega oli mingi selline teema, et kuna Halo 2 on Xboxi mäng, mitte 360ne ja Xboxil oli 100 sõbra limiit. |
XB1 ei saagi siis enam software updatesid?
See ei ole eriline vabandus et "aga mu oma pole netis". Kui pole netis siis ei ole ka sõbralisti tarvis. |
Ei ole XB1 koha pealt kursis, aga selline info vahepeal liikus.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.01.2010 18:46:42
|
|
|
Ning tõepoolest üritab MS sinisilmselt väita et seda on pisikese updatega võimatu parandada?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d-scorpion
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2008
|
21.01.2010 18:56:19
|
|
|
| Aga miks ta ei peaks seda tegema?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004

|
21.01.2010 19:21:19
|
|
|
sest see kõik on üks suuuuuuur vandenõu
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
22.01.2010 17:47:13
|
|
|
| xheix1712 kirjutas: |
Natuke uuemat infot siis Razeri tulekust konsoolimaailma
Razer Onza Professional Gaming Controller for Xbox 360
Razer Onza Professional Gaming Controller for Xbox 360 Features:
* Razer Hyperesponse™ technology
* Adjustable Tension Analog Sticks
* Programmable Multi-function Button
* Wired Control for Virtually Lag Free Gameplay
Price: Europe € 44.99 = 700.-
Razer Chimaera Professional Gaming Headset for Xbox 360
Razer Chimaera Professional Gaming Headset for Xbox 360
* 5.1 Channel Virtual Surround Sound
* Circumaural Design
* Daisy-Chain Cable System allows multiple base stations to connect for private communication channel
Price: Europe €109.99 = 1715.-
 |
V/ttu küll, kus tuleb inimestel arusaam, et $=€. PS3 hinnaks pandi 300$ USA's, meile 300€. Steam'is on kõik hinnad Euroopas Eurodes (USA's on sama number ainult dollar taga) ja nüüd veel selline asi kah.
Headset'ist väga ei hooli, sest väga hullult mp'd oma 360 peal ei mängi, aga pult paistab küll väga mõnus asi. Alates korralikust d-pad'ist, kahest extra nupust, kangide kinni/lahti kruvimisest ja kõigest muust. Eks peab rohkem pappi välja köhima lihtsalt. :/
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.01.2010 18:10:55
|
|
|
| Dude ., USAs $300 on ilma KM'ta, Euroopas €300 on käibemaksuga ja tollimaksudega.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qodopob
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2008
|
22.01.2010 19:01:00
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Dude ., USAs $300 on ilma KM'ta, Euroopas €300 on käibemaksuga ja tollimaksudega. |
Lugedes kiirelt tolli reeglistikku mina deklareeriks selle kui:
GRUPP 95
MÄNGUASJAD, MÄNGUD JA SPORDIINVENTAR; NENDE OSAD JA TARVIKUD
3. Kui märkusest 1 ei tulene teisiti, tuleb osad ja manused, mis on mõeldud kasutamiseks ainult või peamiselt selle grupi toodetega,
klassifitseerida koos nende toodetega.
9504 10 00
– videomängud, mida kasutatakse koos televiisoriga . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Tollimaksuvaba
e.
300$ => 11.226 * 300 + KM 20% + TM 0 % = 4041.36
300€ => 15.6466 * 300 = 4702.05
Või olen jälle millestigi valesti aru saanud...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|