Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 459, 460, 461 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2010 17:38:00 vasta tsitaadiga

progeja pandud easteregg äkki. poleks esimene kord MS-i toodangul.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2010 18:22:16 vasta tsitaadiga

Jackinthex, google järgi võetuna õnnestus sul fw dump õieti... ilma nende kirjadeta nende rom'ide puhul pidi asi failima:D omapärased naljad kellelgi...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 18.01.2010 18:38:23 vasta tsitaadiga

USA eelmise aasta top 10 npd järgi.

01. Call of Duty: Modern Warfare 2
02. Halo 3: ODST
03. Madden NFL 10
04. Assassin’s Creed II
05. Left 4 Dead 2
06. UFC 2009 Undisputed
07. Resident Evil 5
08. Call of Duty: World at War
09. Borderlands
10. Halo Wars

Suht soliidne list. MS peab ennast lolliks punnitama, et casual konsooliks muutuda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2010 22:40:43 vasta tsitaadiga

wow, kümnes koht nati üllatav...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 19.01.2010 00:21:19 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
wow, kümnes koht nati üllatav...

üllatav et ta seal on või üllatav, et kõrgemal pole? :)
halo pinball oleks võinud ka vabalt topi lähedale tulistada kui MS oleks millegi sellisega maha saanud.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2010 10:14:26 vasta tsitaadiga

http://twitter.com/TeamJungle

Ei tea kaua seekord siis MS l aega võtab,et see lõpetada? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2010 10:22:30 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
Skeptik kirjutas:
wow, kümnes koht nati üllatav...

üllatav et ta seal on või üllatav, et kõrgemal pole? icon_smile.gif
halo pinball oleks võinud ka vabalt topi lähedale tulistada kui MS oleks millegi sellisega maha saanud.

minugi poolest kui tegu hea mänguga on
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 19.01.2010 10:24:00 vasta tsitaadiga

Kellel Halo 3, siis mu sõber ütles niivisi, kes muidugi soovib seda teha, ma teen kindlasti:

"If you play on Halo 3 online on the 20th and 21st and change your emblem to a red heart on a white circle background they will donate up to $77,000 to the Haiti"

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2010 11:35:51 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
http://twitter.com/TeamJungle

Ei tea kaua seekord siis MS l aega võtab,et see lõpetada? icon_rolleyes.gif

Pool aastat või aasta nagu alati icon_lol.gif
Tegelt raudselt saavad kohe aru kellel on ja kellel mitte ning siis lihtsalt Flag'ivad nagu ikka ja ootavad kuni tuleb Modern Warfare 3 ning enne suuri pühi ja ostuhullust pannakse pauk kirja icon_lol.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 19.01.2010 14:55:19 vasta tsitaadiga

http://www.onoff.com/online/se/inet.nsf/vProd/PMS32?opendocument&markID=40-35-10

1709SEK = 2650EEK
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2010 15:12:17 vasta tsitaadiga

Anc kirjutas:
http://www.onoff.com/online/se/inet.nsf/vProd/PMS32?opendocument&markID=40-35-10

1709SEK = 2650EEK


Päris hea.
Meil raisk küsivad 4000.- arcade eest millel ainult üks mäng kaasas. icon_evil.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jandre
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007




sõnum 19.01.2010 15:15:28 vasta tsitaadiga

Njaa, tahtsin mängude ülevaated lähemale tuua teema näol "Kõbermaailm", mis TV6 käib juba mitmendat kuud, ilma, et keegi juttu oleks teinud sellest. Ainuke sari, mis pühendatud konsoolidele, Eesti TV kanalites.
Teema kustutati:(
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2010 15:23:26 vasta tsitaadiga

Jandre, vaatasin, et see oli millegipärast VM alla tõstetud: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=441261
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jandre
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007




sõnum 19.01.2010 15:58:32 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Jandre, vaatasin, et see oli millegipärast VM alla tõstetud: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=441261

Ma rääksin moderaatoriga. Ta arvas esialgu, et tegemist on reklaamiga, aga pärast muutis oma arvamust ja tõstis vaba VM alla.

Nii, et uus teema asub siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=441261

Seal räägime sellisest telesaatest nagu "Kübermaailm"
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2010 20:50:21 vasta tsitaadiga

Jama et sinna tõstetakse. Võiks ikka konsoolide alateema all olla icon_neutral.gif
Samas ise ei ole näinud ega ole aega vaadata kuid alati toetan selliseid saateid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jandre
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007




sõnum 20.01.2010 03:14:42 vasta tsitaadiga

Nohjah reeglid on sellised. *_* Olen sama meelt, et võiks ikka konsoolide alafoorumi all selline teema olla.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2010 11:37:12 vasta tsitaadiga

...what remains unannounced going into E3 2010 this June.
tsitaat:
2010 Announced Xbox 360 Blockbusters and Exclusives (in alphabetical order):

* Alan Wake – Nightmares come to life in this gripping psychological action thriller from Remedy Entertainment, exclusively on Xbox 360. Join writer Alan Wake as he combats dark forces to solve the mystery behind his wife’s disappearance, with light as his only ally.
* BioShock 2 – Set approximately 10 years after the events of the original “BioShock,” you are the very first Big Daddy as you travel through the decrepit and beautiful fallen city of Rapture, chasing an unseen foe in search of answers to preserve your own survival.
* Crackdown 2 – Featuring over-the-top action, a massive living world, unprecedented online and multiplayer capabilities, and stylish graphics, “Crackdown 2” offers complete freedom to explore, destroy, and restore justice to Pacific City – by any means necessary… only on Xbox 360.
* Fable III – Return to Albion five decades after your last heroic adventure and experience an action-packed journey that will take you from revolutionary to ruler. As you ascend to the throne as king or queen, you will be called upon to make choices and sacrifices that will test your morality but can have significant impacts on your entire kingdom. Experience the next chapter in the famed “Fable” series exclusively on Xbox 360.
* Final Fantasy XIII – The latest installment in the world-renowned “Final Fantasy” series, which has shipped over 85 million units worldwide, will make its first-ever release on Xbox 360 in the U.S. and Europe.
* Game Room on Xbox LIVE – Relive the glory days of classic arcade and console games in their original forms. Your avatar will take part in the original sights, sounds and gameplay that will make these retro games come alive on your Xbox 360 and Windows-based PC in one fast, fun experience.
* Halo: Reach – Step into the boots of an elite Spartan soldier in the most prolific “Halo” game yet, exclusively on Xbox 360. Experience the blockbuster prequel to the award winning “Halo” trilogy, as mankind takes a heroic stand to defend the planet Reach, its people and secrets against the ruthless alien Covenant.
* Lips: Party Classics – Featuring 40 songs that everyone loves to sing from artists like the Spice Girls, KISS, Village People, Gloria Gaynor, The B-52’s and more, “Lips: Party Classics” will offer USB microphone compatibility for even more singing flexibility. This party can only be found on Xbox 360.
* Lost Planet 2 – The all-new sequel to the two million-plus selling action shooter will offer deeper insight into the world of E.D.N. III and the uncertain future of mankind. The extensive multiplayer campaign mode comes with the ability to form teams of up to 4 players on Xbox LIVE to clear mission objectives with friends.
* Mass Effect 2 – In this second act of BioWare’s epic space saga, players will once again step into the role of the heroic Commander Shepard, commanding their crew of some of the most dangerous operatives from across the galaxy on a mission so challenging that it’s potentially suicidal.
* Tom Clancy's Splinter Cell Conviction – Unleash the skills of your inner renegade spy in this highly anticipated sequel to the multimillion-selling “Splinter Cell” series, one of the most critically acclaimed Xbox exclusive franchises of all time.
* Toy Soldiers – Poised to be a smash hit on Xbox LIVE Arcade, “Toy Soldiers” is an action-packed strategy-based game in which players are cast into a fantastic, miniature world where antique toy soldiers fight for survival in vintage WWI dioramas.
* Scrap Metal – Drift around corners with guns blazing and take out competitors in the fast-paced, top-down racer “Scrap Metal.” Fight your way through explosive, action-packed missions, defeat cunning bosses, or jump on Xbox LIVE to race against your friends, exclusively on Xbox 360.

2010 Announced Blockbuster Xbox 360 Game Add-ons:

* Forza Motorsport 3 Game Add-ons – 2009’s best racing game is getting even better! “Forza Motorsport 3” is still growing with monthly Game Add-on car packs, offering players fresh experiences and more cars to tune, paint, share and drive.
* Left 4 Dead 2 The Passing Game Add-on – The first game add-on for the co-operative zombie thriller, “Left 4 Dead 2” (“L4D2”), brings the original “Left 4 Dead” survivors down south for a meeting with the “L4D2” cast, while delivering new single-player, multiplayer and co-operative gameplay exclusively for Xbox 360 and the PC.
* Modern Warfare 2 Multiplayer Map Pack* – The first content packs for this award-winning title and biggest entertainment launch ever will be available exclusively first on Xbox 360. *Timed exclusive


http://www.planetxbox360.com/article_9354/Microsoft_Reveals_Top_Tier_2010_Line-Up_for_the_Xbox_360
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2010 13:16:58 vasta tsitaadiga

Oh lipsile jälle lisa icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HanzA
HV kasutaja
HanzA

liitunud: 31.01.2007




sõnum 20.01.2010 17:52:58 vasta tsitaadiga

Keegi garantii kleepsu on nõus laenama,kuniks uue konsooli saan?Praegune konsool viskas E74 errori,viiks garantiisse,aga mul on see kleeps kahjustada saanud: (....Uue konsooli saan,annan kleepsu teile.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2010 17:55:27 vasta tsitaadiga

HanzA kirjutas:
Keegi garantii kleepsu on nõus laenama,kuniks uue konsooli saan?Praegune konsool viskas E74 errori,viiks garantiisse,aga mul on see kleeps kahjustada saanud: (....Uue konsooli saan,annan kleepsu teile.

Millist kleepsu vaja on?
Kas vanemat seda hõbedast või uuemat mis on mingi imelikust paberist?
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HanzA
HV kasutaja
HanzA

liitunud: 31.01.2007




sõnum 20.01.2010 17:57:53 vasta tsitaadiga

Vanemat hõbedast ,peal Mustalt MICROSOFT
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 20.01.2010 19:32:04 vasta tsitaadiga

Nii, selline küsimus kui moditud konsoolil peaks nüüd tulema mingi viga mis vajaks garantiisse viimist, kõik kleepsud alles ja puha, saavad nad seal aru ,et moditud?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HanzA
HV kasutaja
HanzA

liitunud: 31.01.2007




sõnum 20.01.2010 19:40:20 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
Nii, selline küsimus kui moditud konsoolil peaks nüüd tulema mingi viga mis vajaks garantiisse viimist, kõik kleepsud alles ja puha, saavad nad seal aru ,et moditud?


Ei usu,vaatvad kas kleeps korras,ja kõik vist.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 20.01.2010 20:07:46 vasta tsitaadiga

Saavad ikka küll, nad ju võtavad konsoolo lahti siis kohe seest näha, et midagi on toimunud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HanzA
HV kasutaja
HanzA

liitunud: 31.01.2007




sõnum 20.01.2010 20:09:01 vasta tsitaadiga

Xen0n kirjutas:
Saavad ikka küll, nad ju võtavad konsoolo lahti siis kohe seest näha, et midagi on toimunud.


kuidas nad näevad konsooli seest,et firmware muudetud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2010 20:26:49 vasta tsitaadiga

Ei, keegi ei tee sulle midagi selle eest!
Võin täiseti oma reealsete kogemuste põhjal seda kinnitada, et seda ei kontrollita.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2010 21:31:28 vasta tsitaadiga

HanzA kirjutas:
Vanemat hõbedast ,peal Mustalt MICROSOFT

Mul peaks kuskil vedelema üks.
Mingi raha eest võin üles otsida.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2010 00:06:55 vasta tsitaadiga

Natuke uuemat infot siis Razeri tulekust konsoolimaailma

Razer Onza Professional Gaming Controller for Xbox 360

Razer Onza Professional Gaming Controller for Xbox 360 Features:

* Razer Hyperesponse™ technology
* Adjustable Tension Analog Sticks
* Programmable Multi-function Button
* Wired Control for Virtually Lag Free Gameplay

Price: Europe € 44.99 = 700.-


Razer Chimaera Professional Gaming Headset for Xbox 360

Razer Chimaera Professional Gaming Headset for Xbox 360

* 5.1 Channel Virtual Surround Sound
* Circumaural Design
* Daisy-Chain Cable System allows multiple base stations to connect for private communication channel

Price: Europe €109.99 = 1715.-


Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2010 00:47:16 vasta tsitaadiga

Kuhu see gaming headset toppida tuleb ,et 5.1 heli kuulata ? Teleka taha või xboxi usb auku?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2010 00:53:04 vasta tsitaadiga

xheix1712, noolenupud oleksid võinud küll teha nagu Playstationil, milleks vaja selliseid värde nuppe nagu sellel razeril seal on?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2010 00:56:52 vasta tsitaadiga

Ma millegi pärast arvan, et nad on mugavamd kui ps nupud. Vähemalt selle poolest et Diagonaalide vajutamine on mugavam.
Kui kätte saan siis saab kindlalt öelda icon_razz.gif
Vähemalt kindlalt parem kui xboxi nooled
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2010 01:01:14 vasta tsitaadiga

Klapid on kahes osas, klapid ise ja niiöelda majakas ( ehk wireless klapid). Majaka kohta täpselt ei oska öelda, aga julgen eeldada, et usb-ga, sest razer ise on väitnud, et need klapid sobivad kasutamiseks ka pc ja kodukinoga.

Kui mikriga rääkida soovid, siis pead ikka ühendama selle enda puldi külge.

Majakas on ka laadija, ehk kui paned klapid sinna peale, siis toimub automaatselt ka laadimine.

Edit: eriti haige on see, et analoogide jäikust saab timmida. Noolenuppude teema peaks olema, et kogemata vasakulevajutamise asemel üles või alla ei läheks, mitte et mul varem nii juhtund oleks, aga review´s mainiti seda, ühesõnaga mugavam kasutada
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2010 01:45:07 vasta tsitaadiga

Kõik nooled on seal eraldi nupud nö.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2010 03:53:49 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Klapid on kahes osas, klapid ise ja niiöelda majakas ( ehk wireless klapid). Majaka kohta täpselt ei oska öelda, aga julgen eeldada, et usb-ga, sest razer ise on väitnud, et need klapid sobivad kasutamiseks ka pc ja kodukinoga.

Aga kas mitte poleks loogilisem kasutada SPDIF optilist ühendust? Sobib Xbox-ile, PC-le kodukinole, ja igalepooleveel... suht standardne ühendusviis ju.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 21.01.2010 11:22:50 vasta tsitaadiga

Mis on max reso mida scart kaabliga võimalik saada?
Sain endal ühe lcd teleka millega millegipärast läbi VGA ei saa pilti ette, ütleb unkown pc format vms.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 21.01.2010 12:10:48 vasta tsitaadiga

RGB scardiga saab 420p max.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2010 15:28:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Microsoft: Points system not intended to mislead people

Xbox group product manager Aaron Greenberg has said that Microsoft doesn't want to mislead people with its MS Points virtual currency and that it is looking to display real currency alongside points following the success of doing so for Games On Demand.

"We never intended to mislead people," Greenberg told G4. "We want to be transparent about it, and so it is something that we're looking at.

“How can we be more transparent and let people see it in actual dollars? You've got to think that we have one service that we're offering around the world. The nice thing about Points is that no matter if you're on the JPY or the EUR or the USD – something that's 200 Points is 200 Points everywhere around the world.

"There's more technical complexities to being able to put local prices in. You have to do that for every product in every country and you then have to deal with currency fluctuations. So there's some challenges to that, but we absolutely did it with the Games On Demand, response has been good and absolutely it's something we're looking at doing."

Greenberg added that Microsoft was also looking into another fix that users have been calling for - the ability to have more than 100 people on a friends list.

"I've been answering this question for so long," he said. "It's something that the team's looking at. It's more complicated than you would think.

"Exactly when that happens I can't say because there's some technical requirements tied to it. But I can tell you that, just like consumers, I share the same frustration and I, too, want more than 100 friends, and so know that we all want that and that we are working on getting that fixed."

http://www.gamesindustry.biz/articles/microsoft-points-payment-system-not-intended-to-mislead-people


edit:
canceldatud Natali mäng: http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=19376188
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2010 16:09:54 vasta tsitaadiga

Bullikaka... nad pole suutnud vist 3 aastaga seda ära teha, et kui inimene kolib ühest riigist teise, et saaks siis oma profiilis riiki muuta... Siiamaani ei saa, kuigi progemise ja andmebaasinduse koha peale mina aru ei saa, MIKS KURADI PÄRAST riigi väärtust kliendi andmete juures muuta ei saa...

Isegi kui on füüsiliselt erinevates serverites eri riikide klientide andmed, siis ikka saaks ju kliendi andmed ühest riigist teise liigutada...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.01.2010 17:24:48 vasta tsitaadiga

Pigem võiks keegi tark inimene ära põhjendada kuidas on suudetud sõbralisti 100 inimese piirangu muutmine ülikeerukaks ülesandeks icon_lol.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2010 17:45:57 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Pigem võiks keegi tark inimene ära põhjendada kuidas on suudetud sõbralisti 100 inimese piirangu muutmine ülikeerukaks ülesandeks icon_lol.gif

Sellega oli mingi selline teema, et kuna Halo 2 on Xboxi mäng, mitte 360ne ja Xboxil oli 100 sõbra limiit. Kuna Halo 2'te mängitakse (mängiti) 360el palju, siis nad ei tahtnud Halo 2 online'i ära võtta. 100 sõbra limiidi eemaldamise jaoks peaksid nad seda tegema. Vahepeal küll räägiti, et kui tuleb ODST, siis kaob H2 Mp ära, aga võta näpust. icon_confused.gif

ex6 kirjutas:
Bullikaka... nad pole suutnud vist 3 aastaga seda ära teha, et kui inimene kolib ühest riigist teise, et saaks siis oma profiilis riiki muuta... Siiamaani ei saa, kuigi progemise ja andmebaasinduse koha peale mina aru ei saa, MIKS KURADI PÄRAST riigi väärtust kliendi andmete juures muuta ei saa...

Isegi kui on füüsiliselt erinevates serverites eri riikide klientide andmed, siis ikka saaks ju kliendi andmed ühest riigist teise liigutada...

Seda sai vist isegi teha kunagi, aga kaotati ära mingi aeg.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.01.2010 17:54:31 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Sellega oli mingi selline teema, et kuna Halo 2 on Xboxi mäng, mitte 360ne ja Xboxil oli 100 sõbra limiit.
XB1 ei saagi siis enam software updatesid?

See ei ole eriline vabandus et "aga mu oma pole netis". Kui pole netis siis ei ole ka sõbralisti tarvis.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2010 17:56:05 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
woo456 kirjutas:
Sellega oli mingi selline teema, et kuna Halo 2 on Xboxi mäng, mitte 360ne ja Xboxil oli 100 sõbra limiit.
XB1 ei saagi siis enam software updatesid?

See ei ole eriline vabandus et "aga mu oma pole netis". Kui pole netis siis ei ole ka sõbralisti tarvis.

Ei ole XB1 koha pealt kursis, aga selline info vahepeal liikus.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2010 17:57:46 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Pigem võiks keegi tark inimene ära põhjendada kuidas on suudetud sõbralisti 100 inimese piirangu muutmine ülikeerukaks ülesandeks icon_lol.gif

ammu teada asi juba icon_rolleyes.gif
http://kotaku.com/5334200/report-halo-2-is-holding-back-your-xbox-live-friends-list
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.01.2010 18:46:42 vasta tsitaadiga

Ning tõepoolest üritab MS sinisilmselt väita et seda on pisikese updatega võimatu parandada?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 21.01.2010 18:56:19 vasta tsitaadiga

Aga miks ta ei peaks seda tegema?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2010 19:21:19 vasta tsitaadiga

sest see kõik on üks suuuuuuur vandenõu icon_cool.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2010 15:11:26 vasta tsitaadiga

Mass Effect 3 tuleb 2011 lõpp/2012 algus
http://www.vg247.com/2010/01/21/mass-effect-3-could-see-a-late-2011-or-early-2012-release/


edit:
http://www.siliconera.com/2010/01/21/capcom-and-microsoft-teasing-new-title/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2010 17:47:13 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Natuke uuemat infot siis Razeri tulekust konsoolimaailma

Razer Onza Professional Gaming Controller for Xbox 360

Razer Onza Professional Gaming Controller for Xbox 360 Features:

* Razer Hyperesponse™ technology
* Adjustable Tension Analog Sticks
* Programmable Multi-function Button
* Wired Control for Virtually Lag Free Gameplay

Price: Europe € 44.99 = 700.-


Razer Chimaera Professional Gaming Headset for Xbox 360

Razer Chimaera Professional Gaming Headset for Xbox 360

* 5.1 Channel Virtual Surround Sound
* Circumaural Design
* Daisy-Chain Cable System allows multiple base stations to connect for private communication channel

Price: Europe €109.99 = 1715.-



V/ttu küll, kus tuleb inimestel arusaam, et $=€. PS3 hinnaks pandi 300$ USA's, meile 300€. Steam'is on kõik hinnad Euroopas Eurodes (USA's on sama number ainult dollar taga) ja nüüd veel selline asi kah.

Headset'ist väga ei hooli, sest väga hullult mp'd oma 360 peal ei mängi, aga pult paistab küll väga mõnus asi. Alates korralikust d-pad'ist, kahest extra nupust, kangide kinni/lahti kruvimisest ja kõigest muust. Eks peab rohkem pappi välja köhima lihtsalt. :/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.01.2010 18:10:55 vasta tsitaadiga

Dude ., USAs $300 on ilma KM'ta, Euroopas €300 on käibemaksuga ja tollimaksudega.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 22.01.2010 19:01:00 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Dude ., USAs $300 on ilma KM'ta, Euroopas €300 on käibemaksuga ja tollimaksudega.

Lugedes kiirelt tolli reeglistikku mina deklareeriks selle kui:

GRUPP 95
MÄNGUASJAD, MÄNGUD JA SPORDIINVENTAR; NENDE OSAD JA TARVIKUD

3. Kui märkusest 1 ei tulene teisiti, tuleb osad ja manused, mis on mõeldud kasutamiseks ainult või peamiselt selle grupi toodetega,
klassifitseerida koos nende toodetega.

9504 10 00
– videomängud, mida kasutatakse koos televiisoriga . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Tollimaksuvaba

e.

300$ => 11.226 * 300 + KM 20% + TM 0 % = 4041.36
300€ => 15.6466 * 300 = 4702.05

Või olen jälle millestigi valesti aru saanud...

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 459, 460, 461 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.