|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
police89
HV vaatleja
liitunud: 12.06.2005
|
04.12.2009 23:49:04
|
|
|
| Selline pakkumine Game.co.uk-s praegu.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
05.12.2009 00:09:26
|
|
|
krt päeval vaatasin game.co.uk-sse ja seesama asi oli out of stock. Nüüd jälle in stock.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
08.12.2009 20:01:58
|
|
|
Nissan GTR lõpuks sees.
Oli ka aeg
E: Ostetud ja proovitud. GTR on lõdvalt kogu paki tipp-punkt. Esimene auto, kus on viitsitud pardakompuuter tööle panna, ning lisaks on kõik väga mõnusalt detailne ja nähtav.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.12.2009 21:37:41
|
|
|
amddude, päris mitmes autos näitab isegi kellaaega õiget
599XX on muidugi tore auto, üle äärekivide enam sõita ei saa normaalselt, põhi käib vastu
edit: selle pardakompuuter näitab ju ainult kellaaega ja turborõhku, ei midagi erilist seega, samad asjad on teistelgi autodel realiseeriud.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
29.12.2009 19:33:02
|
|
|
| livehuvilisi ka meil siin on?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
29.12.2009 19:45:00
|
|
|
mina
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.12.2009 20:23:19
|
|
|
| On, võib msnis peksta kui huvi on.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
29.12.2009 20:24:22
|
|
|
| Mikk oled paha poiss olnud?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.12.2009 20:56:00
|
|
|
| Väga
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.12.2009 17:09:28
|
|
|
osutus vist populaarseks jõulukingiks...
| tsitaat: |
| Merry Christmas Forza faithfuls! We saw a huge jump in users this week and over the past day or so, we added approx 1 new user per second! |
http://twitter.com/Turn10Studios/status/7054073884
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
30.12.2009 17:13:34
|
|
|
| sain nüüd uue live koodi, täna võiks väikse vana aasta ärasaatmise sõidu teha küll õhtul.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
30.12.2009 21:46:10
|
|
|
| suhteliselt vähe mängijaid olnud siiamaani onlines, ei ole viimased 2 nädalat enam sõitnud aga seal tuhande mängija ümber neid on tavaliselt.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aCe
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
31.12.2009 10:01:52
|
|
|
Märgin teema enda jaoks ära, kunagi peaks ka minu LCM kohale jõudma. Samas peaks mainima, et Game`ist läksid need soodushinnagas 30 naela nagu soojad saiad, vaevu jõudsin reageeridagi ning nüüd jälle out of stock.
_________________ viktorkiik.blogspot.com |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
31.12.2009 12:09:06
|
|
|
| aCe kirjutas: |
| Märgin teema enda jaoks ära, kunagi peaks ka minu LCM kohale jõudma. Samas peaks mainima, et Game`ist läksid need soodushinnagas 30 naela nagu soojad saiad, vaevu jõudsin reageeridagi ning nüüd jälle out of stock. |
jep, sain isegi selle hinnaga lcm kätte
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
31.12.2009 22:36:56
|
|
|
| Osadel autodel millel olemas rool ka ''õigel pool'' on ''valel pool''. Saab seda kuskilt muuta, või peabki sellega leppima?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
31.12.2009 23:19:33
|
|
|
| battlear, enamus autod on maailmas saadaval nii vasak- kui parempoolse rooliga, pead leppima sellega lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xSullx
HV kasutaja
liitunud: 12.11.2009
|
08.01.2010 12:16:00
|
|
|
| battlear kirjutas: |
| Osadel autodel millel olemas rool ka ''õigel pool'' on ''valel pool''. Saab seda kuskilt muuta, või peabki sellega leppima? |
Turn10 on üritanud panna rooli "oiriginaal poolele", ehk, et automargi kodumaal oleva liikluse järgi. Kuid kohati esineb veidrusi. Nt. Nissani 350z ja 370z on üks paremal, teine vasakul pool oleva rooliga. Seega... go figure.
Kuid jah vahetada ei saa, nagu juba öeldud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
08.01.2010 12:18:42
|
|
|
| Oskab keegi rääkida replayde ja moviede uploadimise kohta. 4-5korda olen my storefrontist uploadinud forza lehele oma replay, aga koguaeg näitab "no replays". Kas teen midagi valesti või leiab need replayd kuskilt teisest kohast?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.01.2010 12:59:49
|
|
|
| Forza lehele replayd ei saa nagu saata, pole kasu sellest seal, küll aga saab videot laadida sinna. Replaysi saab Storefronti saata.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
13.01.2010 02:07:50
|
|
|
| Kuidagi vaikseks on jäänud siin, pakun välja postitada siia nimetatud raja/klasside parimad ringiajad. Kasutada võib kõiki setteid, lõikamist ja kerimist arvesse ei võta, ainult puhtad ringiajad. Demo, mis tekitas siin mõneks ajaks võistlusmomendi, siis miks mitte fulliga seda traditsiooni jätkata. Kuna nendest kokkulepitud aegadest ei tuleks suurt midagi välja, siis oleks ka nii lihtsam Forza huvilistel oma aegu näidata. Klassid võiksid jääda kusagile keskele ehk siis A, S, ja R3 ja mõned rajad, mis meeleldi mängust välja jätaks: twin ring, tsukuba, amalfi ja fujimi.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.01.2010 10:09:15
|
|
|
| virx, parimaid aegu näed ka mängust leaderboardidelt filtreerides välja sõbrad.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
13.01.2010 10:36:08
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| virx, parimaid aegu näed ka mängust leaderboardidelt filtreerides välja sõbrad. |
justnimelt, ma arvan et siia neid kõiki klasse ja aegu postitama hakates läheb parajaks pudruks.
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
13.01.2010 14:47:55
|
|
|
| mõeldud oli et nimetatakse mõned variandid rajast/klassist ja postitatakse oma kiireimad ajad (n: suzuka + S). enamus ajad võivad olla sõidetud onlines või careeris ja need ma usun et ei ole kellegi võimete piir, õiged ajad sõidetakse välja ikka hotlapis. samuti ei pruugi poolt HV-d sõbralistis olla ja hakata kõiki kasutajaid lisama et äkki on ta Forzat mänginud ja sõitnud isegi normaalse aja välja. lõpuks võiks ka tabeli koostada ja sinna kõik ajad kirja panna.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.01.2010 23:34:09
|
|
|
| virx, HV's ei ole nii palju ju Forza sõitjaid, ei näe nagu probleemi, mängus sees on kenasti kõik reglementeeritud ja toimiv süsteem.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xSullx
HV kasutaja
liitunud: 12.11.2009
|
15.01.2010 07:52:08
|
|
|
Teeme siis nii, et vaatame külg-külje kõrval kes kiiremini sõidab....
Kas keegi mängib ka Forza't ehk netis. Saaks vast mingi pundi ikka kokku siin olijatest....
_________________ Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti |
|
| tagasi üles |
|
 |
hinrek
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2005
|
15.01.2010 12:34:35
|
|
|
Just sain mängu kätte. Tellisin siis game.co.uk st. Kes mängivad võiksid mind lisada
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.01.2010 13:43:18
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| virx, HV's ei ole nii palju ju Forza sõitjaid, ei näe nagu probleemi, mängus sees on kenasti kõik reglementeeritud ja toimiv süsteem. |
nunuh, "vanasti" oli küll probleeme, et 8-st kohast jäi meil puudu
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.01.2010 00:04:47
|
|
|
| Skeptik, jah, siis aga müüsid sina oma konsooli maha ja nüüd ei ole puudu tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
03.02.2010 17:36:07
|
|
|
On ikka hull mäng ... täna sain siis lõpuks oma 80-punktise achievementi kätte. Ma parem ei prognoosigi mitu päeva ja tundi selle saamiseks kulus, aga ma tunnistan, et osad rajad lasin autopiloodil sõita... mis erinevalt Forza 2-st enam ei anna CR-i autole ega mängija karjäärile, annab ainult CR-i uute autode ja juppide ostmiseks...
| xbox live kirjutas: |
Solid Gold
Achieve a gold trophy in every single race in the Event List in Season Play mode.
|
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
03.02.2010 17:40:19
|
|
|
julm, maiviitsi selle achi peale mõeldagi.
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xSullx
HV kasutaja
liitunud: 12.11.2009
|
05.02.2010 17:11:50
|
|
|
Siuke saavutus võtab ikka aega. Endal on 6. hooaeg poole peal. Peale seda saab hakata ilusti event list'ist asju tegema järgi mööda.
Tavaliste autodega on ikka väga uimane kui pärast igat võistlust sõidad R1 (LMP1) autodega, millega sõitmine vajas algul ikka väga harjumist, eriti kui kõik assistid peale pidurdus joone maas on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
05.02.2010 21:07:19
|
|
|
| Muideks event listist saad asju tega ka hooaegade ajal.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
06.02.2010 15:15:39
|
|
|
| Pole eriti uurinud selle mängu kohta, aga kas Forza 3-s on ka nii, et mida level edasi, seda rohkem ringe tuleb sõita sõitudel, kuid rajad korduvad koguaeg ja uusi radasid üldse pole ?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xSullx
HV kasutaja
liitunud: 12.11.2009
|
06.02.2010 16:05:54
|
|
|
| ex6 kirjutas: |
| Muideks event listist saad asju tega ka hooaegade ajal. |
Seda tean, ma algselt tegingi päris pikalt event list'ist ainult. Kuid kui sain teada, et iga hooajaga saab 50GS'i siis hakkasin neid tegema.
| henzx kirjutas: |
| Pole eriti uurinud selle mängu kohta, aga kas Forza 3-s on ka nii, et mida level edasi, seda rohkem ringe tuleb sõita sõitudel, kuid rajad korduvad koguaeg ja uusi radasid üldse pole ? |
Idee kohaselt küll. Aga alguse poole on lühemad rajad ning lõpuks tuleb uusi radu, mis on pikemad. Seega osaliselt tuleb uusi radu küll karjääri jooksul, kuid see on suheteliselt alguse poole siiski. Kuid autosid on alati erinevaid, tänu päris hästi ehitatud erinevatele event'idele. Pead sõitma paljude erinevate autodega (USA muskelautodest kuni Aasia tuunitud asjadeni välja, rääkimata GT ja LMP autodest, mis on täitsa lõpu poole.)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
06.02.2010 16:06:46
|
|
|
| Njaa.. forza 2-s lihtsalt see viskas nii üle, et kõik tournamentid, kus osaled, koguaeg ühed ja samad rajad, lihtsalt mingi 1 ring lisaks võib-olla pandud. Tänu sellele ei viitsi mängida ka enam seda.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.02.2010 19:02:26
|
|
|
| Sõitude pikkus ei sõltu mitte enda levelist ega progressist vaid sõidu positsioonist sõidunimekirjas. Karjääri edenedes lihtsalt valib ta sulle järjest kõrgema raskusastmega sõidud millel sujuvalt siis kogupikkus suureneb (sõiduminutid kasvavad sujuvalt ja ringide arv on siis sellest sõltuv et olla võimalikult lähedal määratud kogupikkusele).
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
08.02.2010 12:59:59
|
|
|
henzx, mul sama teema FM2. Pidevalt samade radade sõitmine hakkas üle viskama küll. Siiski võtsin end lõpuks kokku ja tegin kõik sõidud ära. Ainult see online 1m CR achievement jäi lõpuks saamata .
See on küll , et Nurburgringi FM3 kohe olemas ei ole. Ja selle eest veel raha küsida = fail.
Hetkel veel FM3 ei oma aga isu on juba suur ja tahaks tagasi rallirajale naasta
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xSullx
HV kasutaja
liitunud: 12.11.2009
|
09.02.2010 11:45:13
|
|
|
Nürburgring'i Nordschleife oli muidugi kohe olemas FM3's, sama variant, mis FM2'ski. Pluss veel lühikesed lõigud rajast p2p sõitudena. Murettekitav on see, et väga suuretõenäosusega ei pane nad Norschleife't ja Nürburgring'i GP rada kokku. Siis saaks raja, kus sõidetakse tuntud 24h sõitu Nürburgring'il.
Ehk, et :
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
09.02.2010 16:58:11
|
|
|
Viimast kindlasti ei tule.
PGR3 jääb kindlasti veel pikaks ajaks kunniks Nürburgil... juhul kui PGR4 seda ei sisalda.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DumptyLook
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2008
|
09.02.2010 19:53:37
|
|
|
| Pgr 4's on Nürburgring e. behemoth kus on f1+nürmburg kokku liidetud
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xSullx
HV kasutaja
liitunud: 12.11.2009
|
10.02.2010 01:47:14
|
|
|
| EvilKatarn kirjutas: |
Viimast kindlasti ei tule.
PGR3 jääb kindlasti veel pikaks ajaks kunniks Nürburgil... juhul kui PGR4 seda ei sisalda. |
Kahjuks pean kah nõustuma, et väga suure tõenäosusega ei tule seda. Aga samas on natukene halb, et T10 poisid ei näe seda võimalust. Kuna on mõlemad rajad olemas mängus, siis võiks need ka kokku panna. Peaks lihtsalt kas orig. Nordschleife tegema päikeselise ilmaga või Nürburgring GP raja pilvise ilmaga ning hiljem kokku liitma.
On another note.... Sain täna paar ringi siis uut Nürburgring'i GP rada sõita Audi R15 TDI'ga ja väga mõnus tundus. Kohati on raske rada kuid väga sujuv ja voolav. Kahjuks küll ei tea seda rada nii täpselt, kuid ütleks, et kõik need ebatasasused mis on kurvides või vahetult pärast seda, kus välja kiirendada on väga lahedalt ja loodetavasti ka reaalselt tehtud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
13.02.2010 19:34:25
|
|
|
Ei viitsi tervet teemat läbi kammida, seega küsin.
Mul on võimalik saada Forza 3 disc 1, teist ei ole. Saan ma selle disc ühega ilusti mängida ja mängu läbi teha? Või on disc 2 ka vajalik ja pean selle siiski installima?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.02.2010 19:55:30
|
|
|
| Piisab ühest, teine on valikuline, samas pole teist vaja muuks kui ühekordseks installiks seega saad seda ka laenata.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
13.02.2010 20:03:49
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Piisab ühest, teine on valikuline, samas pole teist vaja muuks kui ühekordseks installiks seega saad seda ka laenata. |
Kasu pole, sest see konsool mis mu siin hetkel vedeleb, see on bännitud konsool ja kusagilt on kõrvu jäänud, et nendele ei saa installida mänge.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
13.02.2010 20:05:05
|
|
|
| Saab ikka. Oleneb vist sellest, millal too bännitud on.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taaviup
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2008
|
13.02.2010 20:55:10
|
|
|
| Saab installida isegi siis kui oled eile banni saanud, lihtsalt niisama ei saa mänge installida.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
13.02.2010 21:11:07
|
|
|
| Taaviup kirjutas: |
| Saab installida isegi siis kui oled eile banni saanud, lihtsalt niisama ei saa mänge installida. |
Et siis, isegi kui teisi mänge installida ei saa, siis seda disc 2. saab ikkagi ilusti installida?
Kuidas selle install siis käib ja mis seal erinevat on?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|