Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Forza Motorsport 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
police89
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2005




sõnum 04.12.2009 23:49:04 vasta tsitaadiga

Selline pakkumine Game.co.uk-s praegu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2009 00:09:26 vasta tsitaadiga

krt päeval vaatasin game.co.uk-sse ja seesama asi oli out of stock. Nüüd jälle in stock. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 08.12.2009 18:40:28 vasta tsitaadiga

http://forzamotorsport.net/en-us/_templates/NewsDetail.aspx?id=3059
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2009 20:01:58 vasta tsitaadiga

Nissan GTR lõpuks sees.

Oli ka aeg


E: Ostetud ja proovitud. GTR on lõdvalt kogu paki tipp-punkt. Esimene auto, kus on viitsitud pardakompuuter tööle panna, ning lisaks on kõik väga mõnusalt detailne ja nähtav.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.12.2009 21:37:41 vasta tsitaadiga

amddude, päris mitmes autos näitab isegi kellaaega õiget icon_wink.gif
599XX on muidugi tore auto, üle äärekivide enam sõita ei saa normaalselt, põhi käib vastu icon_lol.gif

edit: selle pardakompuuter näitab ju ainult kellaaega ja turborõhku, ei midagi erilist seega, samad asjad on teistelgi autodel realiseeriud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 19:33:02 vasta tsitaadiga

livehuvilisi ka meil siin on?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 19:45:00 vasta tsitaadiga

mina
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.12.2009 20:23:19 vasta tsitaadiga

On, võib msnis peksta kui huvi on.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 20:24:22 vasta tsitaadiga

Mikk oled paha poiss olnud?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.12.2009 20:56:00 vasta tsitaadiga

Väga
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2009 17:09:28 vasta tsitaadiga

osutus vist populaarseks jõulukingiks...
tsitaat:
Merry Christmas Forza faithfuls! We saw a huge jump in users this week and over the past day or so, we added approx 1 new user per second!

http://twitter.com/Turn10Studios/status/7054073884
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2009 17:13:34 vasta tsitaadiga

sain nüüd uue live koodi, täna võiks väikse vana aasta ärasaatmise sõidu teha küll õhtul.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2009 21:46:10 vasta tsitaadiga

suhteliselt vähe mängijaid olnud siiamaani onlines, ei ole viimased 2 nädalat enam sõitnud aga seal tuhande mängija ümber neid on tavaliselt.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 31.12.2009 10:01:52 vasta tsitaadiga

Märgin teema enda jaoks ära, kunagi peaks ka minu LCM kohale jõudma. Samas peaks mainima, et Game`ist läksid need soodushinnagas 30 naela nagu soojad saiad, vaevu jõudsin reageeridagi ning nüüd jälle out of stock.
_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2009 11:57:34 vasta tsitaadiga

BFBC2 poolt tehtu.
http://twitpic.com/vnp9q http://twitpic.com/vnpkx http://twitpic.com/vnpn7 http://twitpic.com/vnppv
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2009 12:09:06 vasta tsitaadiga

aCe kirjutas:
Märgin teema enda jaoks ära, kunagi peaks ka minu LCM kohale jõudma. Samas peaks mainima, et Game`ist läksid need soodushinnagas 30 naela nagu soojad saiad, vaevu jõudsin reageeridagi ning nüüd jälle out of stock.
jep, sain isegi selle hinnaga lcm kätte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 31.12.2009 22:36:56 vasta tsitaadiga

Osadel autodel millel olemas rool ka ''õigel pool'' on ''valel pool''. Saab seda kuskilt muuta, või peabki sellega leppima?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.12.2009 23:19:33 vasta tsitaadiga

battlear, enamus autod on maailmas saadaval nii vasak- kui parempoolse rooliga, pead leppima sellega lihtsalt.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 08.01.2010 12:16:00 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
Osadel autodel millel olemas rool ka ''õigel pool'' on ''valel pool''. Saab seda kuskilt muuta, või peabki sellega leppima?

Turn10 on üritanud panna rooli "oiriginaal poolele", ehk, et automargi kodumaal oleva liikluse järgi. Kuid kohati esineb veidrusi. Nt. Nissani 350z ja 370z on üks paremal, teine vasakul pool oleva rooliga. Seega... go figure.
Kuid jah vahetada ei saa, nagu juba öeldud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2010 12:18:42 vasta tsitaadiga

Oskab keegi rääkida replayde ja moviede uploadimise kohta. 4-5korda olen my storefrontist uploadinud forza lehele oma replay, aga koguaeg näitab "no replays". Kas teen midagi valesti või leiab need replayd kuskilt teisest kohast?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.01.2010 12:59:49 vasta tsitaadiga

Forza lehele replayd ei saa nagu saata, pole kasu sellest seal, küll aga saab videot laadida sinna. Replaysi saab Storefronti saata.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 02:07:50 vasta tsitaadiga

Kuidagi vaikseks on jäänud siin, pakun välja postitada siia nimetatud raja/klasside parimad ringiajad. Kasutada võib kõiki setteid, lõikamist ja kerimist arvesse ei võta, ainult puhtad ringiajad. Demo, mis tekitas siin mõneks ajaks võistlusmomendi, siis miks mitte fulliga seda traditsiooni jätkata. Kuna nendest kokkulepitud aegadest ei tuleks suurt midagi välja, siis oleks ka nii lihtsam Forza huvilistel oma aegu näidata. Klassid võiksid jääda kusagile keskele ehk siis A, S, ja R3 ja mõned rajad, mis meeleldi mängust välja jätaks: twin ring, tsukuba, amalfi ja fujimi.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.01.2010 10:09:15 vasta tsitaadiga

virx, parimaid aegu näed ka mängust leaderboardidelt filtreerides välja sõbrad.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 10:36:08 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
virx, parimaid aegu näed ka mängust leaderboardidelt filtreerides välja sõbrad.


justnimelt, ma arvan et siia neid kõiki klasse ja aegu postitama hakates läheb parajaks pudruks.

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 14:47:55 vasta tsitaadiga

mõeldud oli et nimetatakse mõned variandid rajast/klassist ja postitatakse oma kiireimad ajad (n: suzuka + S). enamus ajad võivad olla sõidetud onlines või careeris ja need ma usun et ei ole kellegi võimete piir, õiged ajad sõidetakse välja ikka hotlapis. samuti ei pruugi poolt HV-d sõbralistis olla ja hakata kõiki kasutajaid lisama et äkki on ta Forzat mänginud ja sõitnud isegi normaalse aja välja. lõpuks võiks ka tabeli koostada ja sinna kõik ajad kirja panna.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.01.2010 23:34:09 vasta tsitaadiga

virx, HV's ei ole nii palju ju Forza sõitjaid, ei näe nagu probleemi, mängus sees on kenasti kõik reglementeeritud ja toimiv süsteem.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 15.01.2010 07:52:08 vasta tsitaadiga

Teeme siis nii, et vaatame külg-külje kõrval kes kiiremini sõidab....
Kas keegi mängib ka Forza't ehk netis. Saaks vast mingi pundi ikka kokku siin olijatest....

_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 12:34:35 vasta tsitaadiga

Just sain mängu kätte. Tellisin siis game.co.uk st. Kes mängivad võiksid mind lisada
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 13:43:18 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
virx, HV's ei ole nii palju ju Forza sõitjaid, ei näe nagu probleemi, mängus sees on kenasti kõik reglementeeritud ja toimiv süsteem.

nunuh, "vanasti" oli küll probleeme, et 8-st kohast jäi meil puudu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.01.2010 00:04:47 vasta tsitaadiga

Skeptik, jah, siis aga müüsid sina oma konsooli maha ja nüüd ei ole puudu tulnud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 17:36:07 vasta tsitaadiga

On ikka hull mäng ... täna sain siis lõpuks oma 80-punktise achievementi kätte. Ma parem ei prognoosigi mitu päeva ja tundi selle saamiseks kulus, aga ma tunnistan, et osad rajad lasin autopiloodil sõita... mis erinevalt Forza 2-st enam ei anna CR-i autole ega mängija karjäärile, annab ainult CR-i uute autode ja juppide ostmiseks...

xbox live kirjutas:
Solid Gold
Achieve a gold trophy in every single race in the Event List in Season Play mode.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 17:40:19 vasta tsitaadiga

julm, maiviitsi selle achi peale mõeldagi.
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 05.02.2010 17:11:50 vasta tsitaadiga

Siuke saavutus võtab ikka aega. Endal on 6. hooaeg poole peal. Peale seda saab hakata ilusti event list'ist asju tegema järgi mööda.
Tavaliste autodega on ikka väga uimane kui pärast igat võistlust sõidad R1 (LMP1) autodega, millega sõitmine vajas algul ikka väga harjumist, eriti kui kõik assistid peale pidurdus joone maas on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 21:07:19 vasta tsitaadiga

Muideks event listist saad asju tega ka hooaegade ajal.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2010 15:15:39 vasta tsitaadiga

Pole eriti uurinud selle mängu kohta, aga kas Forza 3-s on ka nii, et mida level edasi, seda rohkem ringe tuleb sõita sõitudel, kuid rajad korduvad koguaeg ja uusi radasid üldse pole ?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 06.02.2010 16:05:54 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
Muideks event listist saad asju tega ka hooaegade ajal.

Seda tean, ma algselt tegingi päris pikalt event list'ist ainult. Kuid kui sain teada, et iga hooajaga saab 50GS'i siis hakkasin neid tegema.

henzx kirjutas:
Pole eriti uurinud selle mängu kohta, aga kas Forza 3-s on ka nii, et mida level edasi, seda rohkem ringe tuleb sõita sõitudel, kuid rajad korduvad koguaeg ja uusi radasid üldse pole ?

Idee kohaselt küll. Aga alguse poole on lühemad rajad ning lõpuks tuleb uusi radu, mis on pikemad. Seega osaliselt tuleb uusi radu küll karjääri jooksul, kuid see on suheteliselt alguse poole siiski. Kuid autosid on alati erinevaid, tänu päris hästi ehitatud erinevatele event'idele. Pead sõitma paljude erinevate autodega (USA muskelautodest kuni Aasia tuunitud asjadeni välja, rääkimata GT ja LMP autodest, mis on täitsa lõpu poole.)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2010 16:06:46 vasta tsitaadiga

Njaa.. forza 2-s lihtsalt see viskas nii üle, et kõik tournamentid, kus osaled, koguaeg ühed ja samad rajad, lihtsalt mingi 1 ring lisaks võib-olla pandud. Tänu sellele ei viitsi mängida ka enam seda.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.02.2010 19:02:26 vasta tsitaadiga

Sõitude pikkus ei sõltu mitte enda levelist ega progressist vaid sõidu positsioonist sõidunimekirjas. Karjääri edenedes lihtsalt valib ta sulle järjest kõrgema raskusastmega sõidud millel sujuvalt siis kogupikkus suureneb (sõiduminutid kasvavad sujuvalt ja ringide arv on siis sellest sõltuv et olla võimalikult lähedal määratud kogupikkusele).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2010 20:51:54 vasta tsitaadiga

Ohoh. Nürpa tuleb kah lõpuks mängu. Nagu oleks võinud kohe olla icon_mad.gif Suht illegaalne nii iseenesestmõistetava asja eest raha veel küsida.
http://forzamotorsport.net/en-us/OfficialNews/Nurburgring_Grand_Prix_Circuit.aspx
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2010 12:59:59 vasta tsitaadiga

henzx, mul sama teema FM2. Pidevalt samade radade sõitmine hakkas üle viskama küll. Siiski võtsin end lõpuks kokku ja tegin kõik sõidud ära. Ainult see online 1m CR achievement jäi lõpuks saamata icon_sad.gif.
See on küll thumbs_down.gif, et Nurburgringi FM3 kohe olemas ei ole. Ja selle eest veel raha küsida = fail.
Hetkel veel FM3 ei oma aga isu on juba suur ja tahaks tagasi rallirajale naasta beer_yum.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 09.02.2010 11:45:13 vasta tsitaadiga

Nürburgring'i Nordschleife oli muidugi kohe olemas FM3's, sama variant, mis FM2'ski. Pluss veel lühikesed lõigud rajast p2p sõitudena. Murettekitav on see, et väga suuretõenäosusega ei pane nad Norschleife't ja Nürburgring'i GP rada kokku. Siis saaks raja, kus sõidetakse tuntud 24h sõitu Nürburgring'il.

Ehk, et :
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 16:58:11 vasta tsitaadiga

Viimast kindlasti ei tule.

PGR3 jääb kindlasti veel pikaks ajaks kunniks Nürburgil... juhul kui PGR4 seda ei sisalda.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DumptyLook
HV vaatleja
DumptyLook

liitunud: 10.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 19:53:37 vasta tsitaadiga

Pgr 4's on Nürburgring e. behemoth kus on f1+nürmburg kokku liidetud
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 10.02.2010 01:47:14 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Viimast kindlasti ei tule.

PGR3 jääb kindlasti veel pikaks ajaks kunniks Nürburgil... juhul kui PGR4 seda ei sisalda.

Kahjuks pean kah nõustuma, et väga suure tõenäosusega ei tule seda. Aga samas on natukene halb, et T10 poisid ei näe seda võimalust. Kuna on mõlemad rajad olemas mängus, siis võiks need ka kokku panna. Peaks lihtsalt kas orig. Nordschleife tegema päikeselise ilmaga või Nürburgring GP raja pilvise ilmaga ning hiljem kokku liitma.

On another note.... Sain täna paar ringi siis uut Nürburgring'i GP rada sõita Audi R15 TDI'ga ja väga mõnus tundus. Kohati on raske rada kuid väga sujuv ja voolav. Kahjuks küll ei tea seda rada nii täpselt, kuid ütleks, et kõik need ebatasasused mis on kurvides või vahetult pärast seda, kus välja kiirendada on väga lahedalt ja loodetavasti ka reaalselt tehtud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 19:34:25 vasta tsitaadiga

Ei viitsi tervet teemat läbi kammida, seega küsin.

Mul on võimalik saada Forza 3 disc 1, teist ei ole. Saan ma selle disc ühega ilusti mängida ja mängu läbi teha? Või on disc 2 ka vajalik ja pean selle siiski installima?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.02.2010 19:55:30 vasta tsitaadiga

Piisab ühest, teine on valikuline, samas pole teist vaja muuks kui ühekordseks installiks seega saad seda ka laenata.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 20:03:49 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Piisab ühest, teine on valikuline, samas pole teist vaja muuks kui ühekordseks installiks seega saad seda ka laenata.
Kasu pole, sest see konsool mis mu siin hetkel vedeleb, see on bännitud konsool ja kusagilt on kõrvu jäänud, et nendele ei saa installida mänge.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 20:05:05 vasta tsitaadiga

Saab ikka. Oleneb vist sellest, millal too bännitud on.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 20:55:10 vasta tsitaadiga

Saab installida isegi siis kui oled eile banni saanud, lihtsalt niisama ei saa mänge installida.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 21:11:07 vasta tsitaadiga

Taaviup kirjutas:
Saab installida isegi siis kui oled eile banni saanud, lihtsalt niisama ei saa mänge installida.

Et siis, isegi kui teisi mänge installida ei saa, siis seda disc 2. saab ikkagi ilusti installida?

Kuidas selle install siis käib ja mis seal erinevat on?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Forza Motorsport 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.