|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pupsik46
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.04.2004
|
10.12.2009 13:16:48
|
|
|
| svennson kirjutas: |
| Kas see WD Live siis ei suuda lihtsalt shared folderist .mkv faile maha mängida a'la NAS boxi kettalt asju vaadata? Popcorniga saab küll ja ei pidanud selleks midagi tegema peale folderi/ketta välja sharemise (Win XP). |
Suudab küll. Livel on probleem w7 sissehitatud meedia striimimisega ehk siis antud juhul on probleem w7'es.
_________________ M/V: Estonia 010 , Odissei 010 võimendid
O/V: 10.1", 12,1" ja 13.3" LCD paneeli |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
10.12.2009 13:20:35
|
|
|
| pupsik46 kirjutas: |
| Teip kirjutas: |
| pupsik46, mil viisil .mkv vaatamine võiks olla seotud registri muutmisega? |
Ei suutnud kataloogi välja jagada üle võrgu anonüümsele kasutajale.
W7 on sisseehitatud striimimise võimalus - lingid fotode, filmide, muusika kataloogid "library"'sse ja plaksti kõik striimitakse välja. Puudub aga subtiitrite tugi, mkv ja ilmselt millegi veel. Mul kulus jupp aega, enne kui selle teadmisenui jõudsin, manualis pole sellest sõnagi juttu. Nii ma siis tegutsesin googlist leitud õpetuste järgi, mis sisaldaski ka reg. muutmist.  |
Milleks üldse meediamängija, kui niikuinii on andme PCl ja et saaks üle võrgu mängida, tuleb vaal mingeid häkke teha..
Ise vahetasin oma vana mängija uue vastu just seetõttu, et uus esitaks kõiki meediaid ja seda probleemideta.
PC_le EI!, see peaks iseseisva meediamängija mõte olema.
Mede8er ei maksa just palju rohkem WD Livest, kuid saab 3,5 ketta seadmesse peita ja mängib kõike ja Vista all pole sharemine ka mingi probleem.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
10.12.2009 13:30:45
|
|
|
Ei ole mina veel näinud mängijat millel Win 7 puhul sharing toimiks ilma seadeid muutmata kohe.
Foorumeid lugedes näib et ei ole ka mede8er erand.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pupsik46
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.04.2004
|
10.12.2009 13:47:12
|
|
|
jägaja,Live on ju vajadusel iseseisev meediamängija - usb pulikalt, kettalt, fotokast, NASist mahamängimine pole probleem.
Väga seksi oleks kui 3partei firmwarega lisataks livele torrenti võimalus.
_________________ M/V: Estonia 010 , Odissei 010 võimendid
O/V: 10.1", 12,1" ja 13.3" LCD paneeli |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
10.12.2009 14:52:33
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Ei ole mina veel näinud mängijat millel Win 7 puhul sharing toimiks ilma seadeid muutmata kohe.
Foorumeid lugedes näib et ei ole ka mede8er erand. |
| jägaja kirjutas: |
Mede8er ei maksa just palju rohkem WD Livest, kuid saab 3,5 ketta seadmesse peita ja mängib kõike ja Vista all pole sharemine ka mingi probleem. |
W7 ja sharemise kohta olen ka ise lugenud.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
10.12.2009 14:55:45
|
|
|
jah W7 on suht paranoiliseks tehtud turvalisus.
| pupsik46 kirjutas: |
Väga seksi oleks kui 3partei firmwarega lisataks livele torrenti võimalus. |
Raudselt saab varsti olema kui juba ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.12.2009 19:33:38
|
|
|
HDI tooteperekond sai täna uute firmwarede tõttu rikkamaks.
Näeb ka lõpuks subtiitreid lugeda.
Siit saab: http://dune-hd.com/firmware/
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
24.12.2009 22:09:03
|
|
|
Sürrilt kiirelt anti välja
Xtreameri R&D väidab et kuskil 2 kuud läheb et kõik korralikult uueSDK peale portida.
Enne veebruari ei lubata....
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
24.12.2009 23:52:33
|
|
|
Xtreameri kohta pakutakse, et seal on eztray ja Xtreameri ja ilmselt ka uuema Xtreameri jaoks lihtsalt üks väikesearvuline arendusmeeskond.
Marketing lubab aga uusi kellasid ja vilesid, samas juba olemasolevaid buge parandada ei suudeta ja nii see köis lohiseb.
Lisaks pidavat Xtreameri kutid veel ka äärmiselt tundelised olema igasuguste natukenegi arvustavate sõnade peale nende toodete kohta.
Koheselt on neil karvad turris ja bännitakse foorumist välja ja virisetakse veel igatpidi.
See siis sealse(te)foorumikasutajate sõnul..
| vortex kirjutas: |
Sürrilt kiirelt anti välja
.... |
Uuema SDK uuendamisele kulus vist kokku 30 sekundit. USB pulgaga söötsin faili ette ja ebareaalselt vähe aega kulus uuendusprotsessi peale.
Kontrollides väitis seade siiski uuema SDK omanik olevat..
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
25.12.2009 00:19:10
|
|
|
Nuuh, oli ju see uus SDK mõeldud algselt lausa kui v1.2.3 välja tulema novembris aga testimine nõudis oma ja sestap ka vaheversioon v1.2.2a välja lasti...
Panin oma isendile uuendused peale, esmapilgul tundub, et kõik toimib.
Paar mind ennast häirivat bug'i oli ka ilusti fixitud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
saimre
HV vaatleja
liitunud: 19.03.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
07.01.2010 11:48:48
|
|
|
| Popbox peaks olema ainult USA turule mõeldud toode.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
07.01.2010 20:28:23
|
|
|
No palju võib..
Mede8er MED500X Firmware V2.0.2 - 6 January 2010 [LATEST]
Lae alla siit: >>>>>> Download Version 2.0.2 - RAR File <<<<<<
Kui allalaadimise ling ei toimi, siis seda tulenevalt registreerimisnõudest Mede8er foorumis.
| tsitaat: |
Mede8er Change Log V2.0.2 -- 6 January 2010
128M-HMC-M03I-20100106-v7.0.7.r2956_SANJIA_QA20091208_USB
1. Fixed audio folder navigation problem on NFS.
2. Fixed samba login without user name
3. Fixed crash issue as result from USB unplugging
4. Fixed DVD ROM issue - problem with not ejecting.
5. Fixed DVD setup menu CMD_ANGLE button would show teletext menu.
6. Fixed UPnP problems
7. Added video "Digital Noise Reduction" option to setup menu **
8. Fixed subtitle font issues with certain language's special characters, etc
9. Fixed file extension .wav .divx |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViljarV
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2007
|
11.01.2010 18:58:23
|
|
|
| Sain oma WD HD TV live kätte, praegu nii palju kui proovinud olen, jäänud väga rahule! Pilt on väga ilus! Ainult üks küsimus, miks mul ei tule heli filme vaadates, kui mul on audio settingute alt pandud "digital". Ma saan aru et kodukinoga ja üldse peaks ikka digital parem olema kui "stereoga". Mul läheb muidu pilt + heli HDMI-iga telerisse, telerist läheb heli optilise audioga ressiiverisse. Samas digital töötab näiteks mussi kuulates ja juutuubi vaadates...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1234567
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2003
|
11.01.2010 19:37:12
|
|
|
| ViljarV kirjutas: |
| Sain oma WD HD TV live kätte, praegu nii palju kui proovinud olen, jäänud väga rahule! Pilt on väga ilus! Ainult üks küsimus, miks mul ei tule heli filme vaadates, kui mul on audio settingute alt pandud "digital". Ma saan aru et kodukinoga ja üldse peaks ikka digital parem olema kui "stereoga". Mul läheb muidu pilt + heli HDMI-iga telerisse, telerist läheb heli optilise audioga ressiiverisse. Samas digital töötab näiteks mussi kuulates ja juutuubi vaadates... |
Võlusõnaks võib olla DTS. Tavalise WD TV puhul töötab mul DTS heli ainult siis, kui väljund digitaalse peal ja signaal läbi optilise otse ressiiverisse läheb.
Ei oska öeldas, kas nad Live puhul selle puuduse kõrvaldanud on.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.01.2010 21:40:02
|
|
|
| ViljarV, ma oma sony W4500 manualist lugesin, et teleri optiline väljund lasebki ainult stereot läbi/välja. DD heli ja DTS saamiseks peaksid ikka jah otse WDst ressiiverisse laskma.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViljarV
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2007
|
11.01.2010 22:02:24
|
|
|
Ok, eks siis peab ühe optilise juurde ostma, või hoopiski HDMI. Saab vist ka nii, et ma lükkan WD TV-st tuleva HDMI ressiiverisse ja ressiiverist panen järgmise HDMI telekasse? Ressiiver vist peaks seal vahelt heli välja korjama ja pildi edasi saatma? Olen ma õigesti aru saanud ?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
17.01.2010 16:56:39
|
|
|
Mul Mede8er.
Välimus kena, vaikne, pult mugav, senini on kõike etteantut ilusti mänginud. Tootjapoolne firmware aktiivne täiendamine.
Väikese miinusena tooks välja, et CPU võiks kiirem olla, meediamängimiseks piisav, aga sisemisele kettale failide kopeerimise kiirus veidi aeglane.
Aga noh, ega meediamängija ei peagi NAS-i asendama ning ega teiste tootjate sarnasel riistvaral põhinevad tootedki kiiremad ses suhtes ole.
Hetkel igati rahul oma valikuga.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
17.01.2010 17:22:45
|
|
|
Mis on põhilised WD TV Live ja Xtreamer'i erinevused? Mõlemaga peaks arvutist panna läbi ruuteri film umbes wifi võrku sedasi, et meediapleier püüab selle siis kinni, eks?
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loaded
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2005
|
17.01.2010 18:11:18
|
|
|
| Põhiline erinevus on vist see, et Xtreamerile saab ka kõvaketta sisse panna.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
17.01.2010 18:36:19
|
|
|
Wifi on igasuguse meediapleieri puhul saatanast.
Xtreameri wifi seaded on väga puudulikud.
WD pole wifiga proovinud aga foorumites kurdetakse ikka, nagu kõigi teiste pleierite puhul.
Suur vahe on ka kasutamise loogikas aga see on juba puhtalt maitse asi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
17.01.2010 19:20:47
|
|
|
Kui see wifi värk nii pask on, siis kuidas muidu näiteks WDTV Live'iga vaadata? Mälupulgast jääb nagu väheks (16GB'sega saab vast enamusi 1080p filme vaadatud, aga mitte kõiki). Etherneti kaabliga saab panna?
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
17.01.2010 19:27:36
|
|
|
Viskasin mingist HP USFF kastist meediamasina kokku.
Pentium D, 2GB RAM (512 jäi väheks ja muud klotsi polnud), 40GB ketas, VGA ja lineout.
Ajasin 1280*720 resoga telekasse 1080p h264 klipi ja mingit jõnksutamise küll ei märganud... Kas CoreAVC on nii efektiivne või on BluRay bitrate nii palju suurem, et praegu vabalt välja veab? Või downscaling hoiab kuidagi CPU ressurssi kokku. Minu mälu järgi Inteli 945 ei toetanud kuidagi h264 kiirendust.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
17.01.2010 21:26:29
|
|
|
Ostsin PCH C200 ära. Uue firmwarega on paljud bugid kadunud, minu jaoks olulistematest on jäänud:
1)ei suuda mängida mkv konteinerist HD heli.
2)HDMI CEC mitte ainult et puudumine, vaid vastupidi, suisa olemasoleva süsteemi CEC kontrolli elimineerimine. Foorumites on soovitatud HDMI kaablilt eemaldada nr 13 pin, aga see pole ikkagi see.
Töö antud bugide kallal käib, ehk saavad järgmise versiooniuuendusega parandatud.
Muidu jookseb ilusti. Võrreldes WD TV-ga on tegu lausa sprinteriga. Esialgu on sees 2 TB 3,5" ketas, varsti saab lisa 1 TB 2,5"ketta näol. Üle võrgu toimetab samuti korralikult. Videofailide laadimisajad on mõnusalt lühikesed.
Meeldib, et aparaadi saab välja lülitada, aga samas jääb ketas üle võrgu nähtavaks/opereeritavaks. Saab ka ketta/aparaadi puldist täielikult välja lülitada.
Ära kadus Youtube tugi, aga ma ei ole kindel, et see minu jaoks suur kaotus oleks.
Abiks on esiküljel asuv ekraan: näiteks muusikat kuulates on võimalik menüüdes opereerida ilma telerit sisse lülitamata.
viimati muutis linni 17.01.2010 21:30:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
17.01.2010 21:28:06
|
|
|
| Dude ., Ikka saab.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pelle
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2007
|
17.01.2010 21:29:21
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Kui see wifi värk nii piix on, siis kuidas muidu näiteks WDTV Live'iga vaadata? Mälupulgast jääb nagu väheks (16GB'sega saab vast enamusi 1080p filme vaadatud, aga mitte kõiki). Etherneti kaabliga saab panna? |
Eks ikka põhiliselt ethernetiga aga ka välist kõvakettaga.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViljarV
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2007
|
17.01.2010 22:45:33
|
|
|
Mul on siis see WD HD live mõnda aega olnud ja siiani 1 probleem olnud, pmst esimesel päeval juba hakkas pihta. Ei näinud lihtsalt mingi aeg sheeritud kraami ja vahel nägin ja kõikus niimoodi. Mõtlesin, et kurat, tõesti juba paneb masin vigast? Aga õnneks oli see mu Windows 7 viga hoopiski, pidin seadeid konfima veidi ja sain korda! Aga muidu kas keegi oskab öelda, kas julgeda updeitida ka uuele firmwarele, 1.17 vms oli see vist. Praegu mul 1.00, et kõik töötab ja ei kurda midagi, pärast äkki hakkab midagi jamama ka veel!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
18.01.2010 14:43:59
|
|
|
Syabas on aktiivselt Flashil põhinevat UI arendanud: C200/A200 Rich UI Preview (under development)
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
18.01.2010 20:34:25
|
|
|
Video näitab ainult fotomenüüd.
Üld- filmi-, ja muusikaosa oleks palju tähtsamad/huvitavamad.
Näib muidu suht kena olevat ja kiire ka.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.01.2010 00:56:34
|
|
|
Kohalik Mede8er edasimüüja pakub oma kodulehe tehnilises toes ka firmware allalaadimise võimalust.
http://www.eastmedia.ee/et/support/mede8er/mede8er_med500x/
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
19.01.2010 01:06:49
|
|
|
| Julmalt kallis hind on neil.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
24.01.2010 13:30:44
|
|
|
Kas keegi teeks puust ja punaseks kuidas shareda win7 all foldereid nii, et WD HD Live neid näeks ja sealt ka faili suudaks mängida?
Oleks väga tänulik.
_________________ SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
24.01.2010 14:02:47
|
|
|
| Libraries peaks olema sheeritud ja nähtav üle võrgu?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HerrErx
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teip
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
saimre
HV vaatleja
liitunud: 19.03.2009
|
02.02.2010 17:41:40
|
|
|
Vähemalt üks A-200 saabus eile eestisse. Paraku küll tollel isendil pult ei toimi 
Aga väga vaikne oli see vent seal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.02.2010 18:02:04
|
|
|
| saimre kirjutas: |
Vähemalt üks A-200 saabus eile eestisse. 
Aga väga vaikne oli see vent seal |
vendi puudumine on veelgi vaiksem.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
02.02.2010 18:32:11
|
|
|
| saimre kirjutas: |
| Paraku küll tollel isendil pult ei toimi |
Niimoodi paaritatakse C200 pulti, ehk on kasu:
1. Attach the provided antenna to the RF antenna port at the rear panel of your NMT.
2. Remove the batteries from the RF remote control.
3. Power ON your NMT and wait for it to complete its loading process.
(Power OFF and unplug the power cord of all other NMTs that you do not intend to
synchronize in this synchronization exercise.)
4. Re-insert the batteries into the RF remote control. By inserting the batteries, the RF
remote control will now synchronize with any RF-compatible NMT that is active.
5. The RF remote control and NMT is now synchronized and will function properly.
If it doesn’t, perform steps 1 to 3 again.
edit: A 200-l infrapuna pult, järelikult eelnevast pole abi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
saimre
HV vaatleja
liitunud: 19.03.2009
|
03.02.2010 11:24:26
|
|
|
| Täpselt, tegemist IR puldiga. Ning ainult osad (kuigi kõige tähtsamad) klahvid ei toimi. Andsin oma A-110 puldi talle, äkki saab sellega hakkama kuniks tootja uue asemele saadab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Karujev
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2007
|
08.02.2010 22:56:57
|
|
|
| Ühendasin WDTV võrgukaabliga arvuti külge, millel omakorda väline ketas usb otsas. Jagasin selle välja..WD leiab kõik ilusti üles. Mängib ka enamus faile aga umbes 5-10 minuti pärast kukub võrk ära. Peale WD restarti leiab võrgu uuesti üles..ja sama jama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karujev
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2007
|
08.02.2010 23:53:17
|
|
|
Viimane ametlik tarkvara on peal. Niipalju, kui lugenud olen, pidavat probleemi tekitama võrguadapteri ülekuumenemine.
pff..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
09.02.2010 00:10:44
|
|
|
WD oma?
Pole kogenud sellist asja veel...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
09.02.2010 11:10:45
|
|
|
| Karujev kirjutas: |
| Ühendasin WDTV võrgukaabliga arvuti külge, millel omakorda väline ketas usb otsas. Jagasin selle välja..WD leiab kõik ilusti üles. Mängib ka enamus faile aga umbes 5-10 minuti pärast kukub võrk ära. Peale WD restarti leiab võrgu uuesti üles..ja sama jama. |
korra vist kunagi ka mainisin aga minul teeb ta sedasama (küll lühema aja jooksul) HD video ja suuremamahuliste video failidega - piltide ja musaga pole sellist probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.02.2010 12:49:44
|
|
|
Ühe populaarse tootja konveieritelt on uus ülevaade valminud..pch a-200 nmt popcorn hour
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
15.02.2010 11:48:43
|
|
|
Ise olen enda palyeriga suht rahul olnud. Uute fimwarega mängib kõike mis mul on probleemivabalt. Ainuke mida tööle pole heliga saanud on mingid vanad Pentax optio mp4 videod. Lisaks on xteameril nüüd mingi neti tv ja filmide vaatamise võimalus tekkinud
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
15.02.2010 12:04:49
|
|
|
| Asi ei ole tootes endas, mis on ilmselt tasemel, vaid tootja suhtumises klientuuri. Tants käib ümber HD audio, mida xtreamer peaks algsete andmete järele dekodeerima või vähemalt striimima, aga mida ta paraku ei tee. Tootja sõnul on kõik kõige paremas korras ja HD audio töötab, kuigi kiibitootja Realtek väidab, et vastava kiibistikuga ei olegi see võimalik. Selleteemalised postitused kustutatakse xtreameri foorumist, teemaalgatajad bännitakse jne jne.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
15.02.2010 12:13:10
|
|
|
| Suhtumine on kogu aeg kummaline olnud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|