Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Meediapleierite ja HTPC arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pupsik46
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.04.2004




sõnum 10.12.2009 13:16:48 vasta tsitaadiga

svennson kirjutas:
Kas see WD Live siis ei suuda lihtsalt shared folderist .mkv faile maha mängida a'la NAS boxi kettalt asju vaadata? Popcorniga saab küll ja ei pidanud selleks midagi tegema peale folderi/ketta välja sharemise (Win XP).
Suudab küll. Livel on probleem w7 sissehitatud meedia striimimisega ehk siis antud juhul on probleem w7'es.
_________________
M/V: Estonia 010 , Odissei 010 võimendid
O/V: 10.1", 12,1" ja 13.3" LCD paneeli
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 10.12.2009 13:20:35 vasta tsitaadiga

pupsik46 kirjutas:
Teip kirjutas:
pupsik46, mil viisil .mkv vaatamine võiks olla seotud registri muutmisega?
Ei suutnud kataloogi välja jagada üle võrgu anonüümsele kasutajale.

W7 on sisseehitatud striimimise võimalus - lingid fotode, filmide, muusika kataloogid "library"'sse ja plaksti kõik striimitakse välja. Puudub aga subtiitrite tugi, mkv ja ilmselt millegi veel. Mul kulus jupp aega, enne kui selle teadmisenui jõudsin, manualis pole sellest sõnagi juttu. Nii ma siis tegutsesin googlist leitud õpetuste järgi, mis sisaldaski ka reg. muutmist. icon_biggrin.gif


Milleks üldse meediamängija, kui niikuinii on andme PCl ja et saaks üle võrgu mängida, tuleb vaal mingeid häkke teha.. icon_rolleyes.gif
Ise vahetasin oma vana mängija uue vastu just seetõttu, et uus esitaks kõiki meediaid ja seda probleemideta.
PC_le EI!, see peaks iseseisva meediamängija mõte olema.
Mede8er ei maksa just palju rohkem WD Livest, kuid saab 3,5 ketta seadmesse peita ja mängib kõike ja Vista all pole sharemine ka mingi probleem.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 13:30:45 vasta tsitaadiga

Ei ole mina veel näinud mängijat millel Win 7 puhul sharing toimiks ilma seadeid muutmata kohe.
Foorumeid lugedes näib et ei ole ka mede8er erand.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pupsik46
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.04.2004




sõnum 10.12.2009 13:47:12 vasta tsitaadiga

jägaja,Live on ju vajadusel iseseisev meediamängija - usb pulikalt, kettalt, fotokast, NASist mahamängimine pole probleem.

Väga seksi oleks kui 3partei firmwarega lisataks livele torrenti võimalus.

_________________
M/V: Estonia 010 , Odissei 010 võimendid
O/V: 10.1", 12,1" ja 13.3" LCD paneeli
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 10.12.2009 14:52:33 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Ei ole mina veel näinud mängijat millel Win 7 puhul sharing toimiks ilma seadeid muutmata kohe.
Foorumeid lugedes näib et ei ole ka mede8er erand.


jägaja kirjutas:

Mede8er ei maksa just palju rohkem WD Livest, kuid saab 3,5 ketta seadmesse peita ja mängib kõike ja Vista all pole sharemine ka mingi probleem.


icon_wink.gif W7 ja sharemise kohta olen ka ise lugenud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 14:55:45 vasta tsitaadiga

jah W7 on suht paranoiliseks tehtud turvalisus.

pupsik46 kirjutas:

Väga seksi oleks kui 3partei firmwarega lisataks livele torrenti võimalus.

Raudselt saab varsti olema kui juba ei ole.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 11.12.2009 19:33:38 vasta tsitaadiga

HDI tooteperekond sai täna uute firmwarede tõttu rikkamaks.
Näeb ka lõpuks subtiitreid lugeda. icon_biggrin.gif
Siit saab: http://dune-hd.com/firmware/

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2009 22:09:03 vasta tsitaadiga

Sürrilt kiirelt anti välja icon_smile.gif
Xtreameri R&D väidab et kuskil 2 kuud läheb et kõik korralikult uueSDK peale portida.
Enne veebruari ei lubata....
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 24.12.2009 23:52:33 vasta tsitaadiga

Xtreameri kohta pakutakse, et seal on eztray ja Xtreameri ja ilmselt ka uuema Xtreameri jaoks lihtsalt üks väikesearvuline arendusmeeskond.
Marketing lubab aga uusi kellasid ja vilesid, samas juba olemasolevaid buge parandada ei suudeta ja nii see köis lohiseb.
Lisaks pidavat Xtreameri kutid veel ka äärmiselt tundelised olema igasuguste natukenegi arvustavate sõnade peale nende toodete kohta.
Koheselt on neil karvad turris ja bännitakse foorumist välja ja virisetakse veel igatpidi.
See siis sealse(te)foorumikasutajate sõnul..

vortex kirjutas:
Sürrilt kiirelt anti välja icon_smile.gif
....


Uuema SDK uuendamisele kulus vist kokku 30 sekundit. USB pulgaga söötsin faili ette ja ebareaalselt vähe aega kulus uuendusprotsessi peale.
Kontrollides väitis seade siiski uuema SDK omanik olevat.. icon_smile.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2009 00:19:10 vasta tsitaadiga

Nuuh, oli ju see uus SDK mõeldud algselt lausa kui v1.2.3 välja tulema novembris aga testimine nõudis oma ja sestap ka vaheversioon v1.2.2a välja lasti...
Panin oma isendile uuendused peale, esmapilgul tundub, et kõik toimib.
Paar mind ennast häirivat bug'i oli ka ilusti fixitud. thumbs_up.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saimre
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2009




sõnum 07.01.2010 09:38:12 vasta tsitaadiga

PCHlt uus toode http://digital.limberis.com/2010/01/popbox-launch-at-ces-unveiled-on-jan.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2010 11:48:48 vasta tsitaadiga

Popbox peaks olema ainult USA turule mõeldud toode.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 07.01.2010 20:28:23 vasta tsitaadiga

No palju võib.. icon_biggrin.gif

Mede8er MED500X Firmware V2.0.2 - 6 January 2010 [LATEST]

Lae alla siit: >>>>>> Download Version 2.0.2 - RAR File <<<<<<
Kui allalaadimise ling ei toimi, siis seda tulenevalt registreerimisnõudest Mede8er foorumis.
tsitaat:
Mede8er Change Log V2.0.2 -- 6 January 2010
128M-HMC-M03I-20100106-v7.0.7.r2956_SANJIA_QA20091208_USB
1. Fixed audio folder navigation problem on NFS.
2. Fixed samba login without user name
3. Fixed crash issue as result from USB unplugging
4. Fixed DVD ROM issue - problem with not ejecting.
5. Fixed DVD setup menu CMD_ANGLE button would show teletext menu.
6. Fixed UPnP problems
7. Added video "Digital Noise Reduction" option to setup menu **
8. Fixed subtitle font issues with certain language's special characters, etc
9. Fixed file extension .wav .divx

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViljarV
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2010 18:58:23 vasta tsitaadiga

Sain oma WD HD TV live kätte, praegu nii palju kui proovinud olen, jäänud väga rahule! Pilt on väga ilus! Ainult üks küsimus, miks mul ei tule heli filme vaadates, kui mul on audio settingute alt pandud "digital". Ma saan aru et kodukinoga ja üldse peaks ikka digital parem olema kui "stereoga". Mul läheb muidu pilt + heli HDMI-iga telerisse, telerist läheb heli optilise audioga ressiiverisse. Samas digital töötab näiteks mussi kuulates ja juutuubi vaadates...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1234567
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 11.01.2010 19:37:12 vasta tsitaadiga

ViljarV kirjutas:
Sain oma WD HD TV live kätte, praegu nii palju kui proovinud olen, jäänud väga rahule! Pilt on väga ilus! Ainult üks küsimus, miks mul ei tule heli filme vaadates, kui mul on audio settingute alt pandud "digital". Ma saan aru et kodukinoga ja üldse peaks ikka digital parem olema kui "stereoga". Mul läheb muidu pilt + heli HDMI-iga telerisse, telerist läheb heli optilise audioga ressiiverisse. Samas digital töötab näiteks mussi kuulates ja juutuubi vaadates...

Võlusõnaks võib olla DTS. Tavalise WD TV puhul töötab mul DTS heli ainult siis, kui väljund digitaalse peal ja signaal läbi optilise otse ressiiverisse läheb.
Ei oska öeldas, kas nad Live puhul selle puuduse kõrvaldanud on.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2010 21:40:02 vasta tsitaadiga

ViljarV, ma oma sony W4500 manualist lugesin, et teleri optiline väljund lasebki ainult stereot läbi/välja. DD heli ja DTS saamiseks peaksid ikka jah otse WDst ressiiverisse laskma.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViljarV
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2010 22:02:24 vasta tsitaadiga

Ok, eks siis peab ühe optilise juurde ostma, või hoopiski HDMI. Saab vist ka nii, et ma lükkan WD TV-st tuleva HDMI ressiiverisse ja ressiiverist panen järgmise HDMI telekasse? Ressiiver vist peaks seal vahelt heli välja korjama ja pildi edasi saatma? Olen ma õigesti aru saanud icon_smile.gif?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 16:56:39 vasta tsitaadiga

Mul Mede8er.
Välimus kena, vaikne, pult mugav, senini on kõike etteantut ilusti mänginud. Tootjapoolne firmware aktiivne täiendamine.
Väikese miinusena tooks välja, et CPU võiks kiirem olla, meediamängimiseks piisav, aga sisemisele kettale failide kopeerimise kiirus veidi aeglane.
Aga noh, ega meediamängija ei peagi NAS-i asendama ning ega teiste tootjate sarnasel riistvaral põhinevad tootedki kiiremad ses suhtes ole.

Hetkel igati rahul oma valikuga.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 17:22:45 vasta tsitaadiga

Mis on põhilised WD TV Live ja Xtreamer'i erinevused? Mõlemaga peaks arvutist panna läbi ruuteri film umbes wifi võrku sedasi, et meediapleier püüab selle siis kinni, eks?
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loaded
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2005




sõnum 17.01.2010 18:11:18 vasta tsitaadiga

Põhiline erinevus on vist see, et Xtreamerile saab ka kõvaketta sisse panna.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 18:36:19 vasta tsitaadiga

Wifi on igasuguse meediapleieri puhul saatanast.
Xtreameri wifi seaded on väga puudulikud.
WD pole wifiga proovinud aga foorumites kurdetakse ikka, nagu kõigi teiste pleierite puhul.
Suur vahe on ka kasutamise loogikas aga see on juba puhtalt maitse asi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 19:20:47 vasta tsitaadiga

Kui see wifi värk nii pask on, siis kuidas muidu näiteks WDTV Live'iga vaadata? Mälupulgast jääb nagu väheks (16GB'sega saab vast enamusi 1080p filme vaadatud, aga mitte kõiki). Etherneti kaabliga saab panna?
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 19:27:36 vasta tsitaadiga

Viskasin mingist HP USFF kastist meediamasina kokku.
Pentium D, 2GB RAM (512 jäi väheks ja muud klotsi polnud), 40GB ketas, VGA ja lineout.
Ajasin 1280*720 resoga telekasse 1080p h264 klipi ja mingit jõnksutamise küll ei märganud... Kas CoreAVC on nii efektiivne või on BluRay bitrate nii palju suurem, et praegu vabalt välja veab? Või downscaling hoiab kuidagi CPU ressurssi kokku. Minu mälu järgi Inteli 945 ei toetanud kuidagi h264 kiirendust.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 17.01.2010 21:26:29 vasta tsitaadiga

Ostsin PCH C200 ära. Uue firmwarega on paljud bugid kadunud, minu jaoks olulistematest on jäänud:
1)ei suuda mängida mkv konteinerist HD heli.
2)HDMI CEC mitte ainult et puudumine, vaid vastupidi, suisa olemasoleva süsteemi CEC kontrolli elimineerimine. Foorumites on soovitatud HDMI kaablilt eemaldada nr 13 pin, aga see pole ikkagi see.
Töö antud bugide kallal käib, ehk saavad järgmise versiooniuuendusega parandatud.
Muidu jookseb ilusti. Võrreldes WD TV-ga on tegu lausa sprinteriga. Esialgu on sees 2 TB 3,5" ketas, varsti saab lisa 1 TB 2,5"ketta näol. Üle võrgu toimetab samuti korralikult. Videofailide laadimisajad on mõnusalt lühikesed.
Meeldib, et aparaadi saab välja lülitada, aga samas jääb ketas üle võrgu nähtavaks/opereeritavaks. Saab ka ketta/aparaadi puldist täielikult välja lülitada.
Ära kadus Youtube tugi, aga ma ei ole kindel, et see minu jaoks suur kaotus oleks.
Abiks on esiküljel asuv ekraan: näiteks muusikat kuulates on võimalik menüüdes opereerida ilma telerit sisse lülitamata.


viimati muutis linni 17.01.2010 21:30:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 21:28:06 vasta tsitaadiga

Dude ., Ikka saab.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pelle
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2007




sõnum 17.01.2010 21:29:21 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Kui see wifi värk nii piix on, siis kuidas muidu näiteks WDTV Live'iga vaadata? Mälupulgast jääb nagu väheks (16GB'sega saab vast enamusi 1080p filme vaadatud, aga mitte kõiki). Etherneti kaabliga saab panna?

Eks ikka põhiliselt ethernetiga aga ka välist kõvakettaga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViljarV
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 22:45:33 vasta tsitaadiga

Mul on siis see WD HD live mõnda aega olnud ja siiani 1 probleem olnud, pmst esimesel päeval juba hakkas pihta. Ei näinud lihtsalt mingi aeg sheeritud kraami ja vahel nägin ja kõikus niimoodi. Mõtlesin, et kurat, tõesti juba paneb masin vigast? Aga õnneks oli see mu Windows 7 viga hoopiski, pidin seadeid konfima veidi ja sain korda! Aga muidu kas keegi oskab öelda, kas julgeda updeitida ka uuele firmwarele, 1.17 vms oli see vist. Praegu mul 1.00, et kõik töötab ja ei kurda midagi, pärast äkki hakkab midagi jamama ka veel! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 18.01.2010 14:43:59 vasta tsitaadiga

Syabas on aktiivselt Flashil põhinevat UI arendanud: C200/A200 Rich UI Preview (under development)
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2010 20:34:25 vasta tsitaadiga

Video näitab ainult fotomenüüd.
Üld- filmi-, ja muusikaosa oleks palju tähtsamad/huvitavamad.
Näib muidu suht kena olevat ja kiire ka.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 19.01.2010 00:56:34 vasta tsitaadiga

Kohalik Mede8er edasimüüja pakub oma kodulehe tehnilises toes ka firmware allalaadimise võimalust.

http://www.eastmedia.ee/et/support/mede8er/mede8er_med500x/

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2010 01:06:49 vasta tsitaadiga

Julmalt kallis hind on neil.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2010 13:30:44 vasta tsitaadiga

Kas keegi teeks puust ja punaseks kuidas shareda win7 all foldereid nii, et WD HD Live neid näeks ja sealt ka faili suudaks mängida?
Oleks väga tänulik.

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 24.01.2010 14:02:47 vasta tsitaadiga

Libraries peaks olema sheeritud ja nähtav üle võrgu?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HerrErx
HV kasutaja
HerrErx

liitunud: 26.07.2006




sõnum 24.01.2010 18:41:32 vasta tsitaadiga

lammas, üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna, videost rääkimata- http://www.youtube.com/watch?v=xVZ5Um8s8jo
Ehk on abi.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 24.01.2010 20:25:49 vasta tsitaadiga

Siin on pea sama asi:
http://www.networkedmediatank.com/wiki/index.php/Windows7

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 17:39:55 vasta tsitaadiga

link :: Mvix UltioPro (MX-880HD) HD Media Center with PVR

Mingi selline klots mõeldi välja, agressiivse hinnaga, lihtsalt info mõttes ja et valikut keerulisemaks teha.
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saimre
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2009




sõnum 02.02.2010 17:41:40 vasta tsitaadiga

Vähemalt üks A-200 saabus eile eestisse. Paraku küll tollel isendil pult ei toimi icon_sad.gificon_sad.gif

Aga väga vaikne oli see vent seal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 02.02.2010 18:02:04 vasta tsitaadiga

saimre kirjutas:
Vähemalt üks A-200 saabus eile eestisse. icon_sad.gificon_sad.gif

Aga väga vaikne oli see vent seal


vendi puudumine on veelgi vaiksem. icon_wink.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 02.02.2010 18:32:11 vasta tsitaadiga

saimre kirjutas:
Paraku küll tollel isendil pult ei toimi


Niimoodi paaritatakse C200 pulti, ehk on kasu:
1. Attach the provided antenna to the RF antenna port at the rear panel of your NMT.
2. Remove the batteries from the RF remote control.
3. Power ON your NMT and wait for it to complete its loading process.
(Power OFF and unplug the power cord of all other NMTs that you do not intend to
synchronize in this synchronization exercise.)
4. Re-insert the batteries into the RF remote control. By inserting the batteries, the RF
remote control will now synchronize with any RF-compatible NMT that is active.
5. The RF remote control and NMT is now synchronized and will function properly.
If it doesn’t, perform steps 1 to 3 again.

edit: A 200-l infrapuna pult, järelikult eelnevast pole abi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saimre
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2009




sõnum 03.02.2010 11:24:26 vasta tsitaadiga

Täpselt, tegemist IR puldiga. Ning ainult osad (kuigi kõige tähtsamad) klahvid ei toimi. Andsin oma A-110 puldi talle, äkki saab sellega hakkama kuniks tootja uue asemele saadab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karujev
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2007




sõnum 08.02.2010 22:56:57 vasta tsitaadiga

Ühendasin WDTV võrgukaabliga arvuti külge, millel omakorda väline ketas usb otsas. Jagasin selle välja..WD leiab kõik ilusti üles. Mängib ka enamus faile aga umbes 5-10 minuti pärast kukub võrk ära. Peale WD restarti leiab võrgu uuesti üles..ja sama jama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 08.02.2010 23:05:18 vasta tsitaadiga

Proovi tarkvara uuendada:
http://www.wdc.com/wdproducts/updates/?family=wdfwdtv_live
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karujev
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2007




sõnum 08.02.2010 23:53:17 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
Proovi tarkvara uuendada:
http://www.wdc.com/wdproducts/updates/?family=wdfwdtv_live


Viimane ametlik tarkvara on peal. Niipalju, kui lugenud olen, pidavat probleemi tekitama võrguadapteri ülekuumenemine.
pff..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 00:10:44 vasta tsitaadiga

WD oma?
Pole kogenud sellist asja veel...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 11:10:45 vasta tsitaadiga

Karujev kirjutas:
Ühendasin WDTV võrgukaabliga arvuti külge, millel omakorda väline ketas usb otsas. Jagasin selle välja..WD leiab kõik ilusti üles. Mängib ka enamus faile aga umbes 5-10 minuti pärast kukub võrk ära. Peale WD restarti leiab võrgu uuesti üles..ja sama jama.


korra vist kunagi ka mainisin aga minul teeb ta sedasama (küll lühema aja jooksul) HD video ja suuremamahuliste video failidega - piltide ja musaga pole sellist probleemi.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 09.02.2010 12:49:44 vasta tsitaadiga

Ühe populaarse tootja konveieritelt on uus ülevaade valminud..pch a-200 nmt popcorn hour
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 14.02.2010 21:17:01 vasta tsitaadiga

Xtreameri meeskond saab vastu päid ja jalgu
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 15.02.2010 11:48:43 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
Xtreameri meeskond saab vastu päid ja jalgu

Ise olen enda palyeriga suht rahul olnud. Uute fimwarega mängib kõike mis mul on probleemivabalt. Ainuke mida tööle pole heliga saanud on mingid vanad Pentax optio mp4 videod. Lisaks on xteameril nüüd mingi neti tv ja filmide vaatamise võimalus tekkinud
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 15.02.2010 12:04:49 vasta tsitaadiga

Asi ei ole tootes endas, mis on ilmselt tasemel, vaid tootja suhtumises klientuuri. Tants käib ümber HD audio, mida xtreamer peaks algsete andmete järele dekodeerima või vähemalt striimima, aga mida ta paraku ei tee. Tootja sõnul on kõik kõige paremas korras ja HD audio töötab, kuigi kiibitootja Realtek väidab, et vastava kiibistikuga ei olegi see võimalik. Selleteemalised postitused kustutatakse xtreameri foorumist, teemaalgatajad bännitakse jne jne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 12:13:10 vasta tsitaadiga

Suhtumine on kogu aeg kummaline olnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Meediapleierite ja HTPC arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.