Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 89, 90, 91  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 26.12.2009 21:13:33 vasta tsitaadiga

ot:
Kui juba norimiseks läks siis "kirjavahemärk". Sul sai tühik liiast:) beer_yum.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 26.12.2009 22:37:26 vasta tsitaadiga

Mina ei oska kirjutada icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 28.12.2009 19:18:03 vasta tsitaadiga

Sain oma läpakast eile jagu. Nimelt panin omal magamistoas mööblit kokku, läpakas oli sealsamas toapõrandal ja mängis mediaplayerist playlisti, et väheke lõbusam tööd teha oleks. No ja asusin siis ühe veidi komplitseerituma tööoperatsiooni juurde kus oleks vaja läinud 2 meest, kuid abilise puudumisel otsustasin selle töö üksi ära teha. Nimelt oli vaja hoida üht mööbli tükki õhus samal ajal seda teise käega ühe mitte eriti stabiilse tüki külge kruvides. Ja siis juhtuski see mis juhtuda ei oleks tohtinud. Nimelt seesama lahtine mööblitükk kukkus nii meetri kõrguselt põrandale just sinna kus asus läpakas. Tulemuseks oli ekraani purunenud raam, mis oli ühtlasi ka üsna kõver. Ekraani taust oli ise valge ja musti (või pigem tumehalle) horisontaalseid, vertikaalseid ja diagonaalseid jutte täis, lisaks veel mõned inetud mustad plekid. Sel hetkel kui seda pilti nägin oleksin küll vist terve roppude sõnade leksikoni une pealt ette vuristanud, seda nii eesti vene kui ka inglise keeles kuid piirdusin siiski paari mitte just kõige viisakama väljendiga kuna läpakas polnud just eriti hinnaline (Ordi M66SE). Kusjuures mediaplayer mängis peale seda pauku muusikat edasi nagu poleks midagi juhtunud.
Kuna teist arvutit polnud mul hetkel käepärast ja oli hädasti vaja netti minna, lammutasin ekraani laiali et lcd paneel raamist välja võtta, lootes et kõverast raamist välja võttes taastub paneeli esialgne kuju ja see võimaldab ka mingisugusegi pildi ette võtta, kui lihtsalt paneel otse läpakaga ühendada. Tulemus oli negatiivne, lisaks sain maitsta ka kõrgepinget sest sattusin sõrmega puudutama ekraanivalgustuse gaaslahendustoru otsa millelt oli isoleeriv mütsike ära kukkunud. See juhtum tõi taas paar karvast sõna lagedale ja ühtlasi ka edasiüritamisest loobumise otsuse. Seega netis jäigi käimata.
Selle mööblitüki sain ikka oma jõududega teiskordsel katsel paika.
Katkiläinud läpakast veel niipalju et õnneks jäi muu riistvara toimima ja kuna sellel on ka VGA väljund, saan seda edaspidi kasutada siiski ka lauaarvutina. Ekraani juba kruvisin küljest ära, tarvis nüüd vaid mõni CRT moni või odavam LCD hankida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 29.12.2009 08:41:55 vasta tsitaadiga

DarkSky, thumbs_up.gif

Läpakas ja muu kallis elektroonika pane ikka ja alati töö ala lähedale. Ma ise tee ka kogu aeg nii icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krueger
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004




sõnum 29.12.2009 10:07:00 vasta tsitaadiga

Kas just õnnetus aga siiski õpetlik lugu sellest, mis juhtub siis, kui minna ise pealinna ja jätta enda kallis arvuti oma noorema õe kätte. Olin pool aastat umbes kodust eemal olnud. Koju jõudes mõtlesin oma kalli arvuti taha istuda ja vaadata kas kõik ikka korras on. Esimene pilt oli juba natuke kole. Nimelt oli G15'e peale tekkinud paar suuremat valget laiku, nagu oleks värv maha hõõrdunud. Hakkasin siis asja uurima. Nagu alati, polnud ta midagi teinud ega teadnud asjast midagi. Peale pisikest selgitust, et sellised üksikud suured valged laigud ei tohiks klaviatuuri peale ise tekkida, sain siis vastuse. Nimelt oli ta küüsi lakkinud ja lakki oli läinud ka klaviatuuri peale. Kuidas valged laigud tekkisid? No küünelaki eemaldajaga oli see vaja maha ka võtta ju klaviatuuri pealt. icon_lol.gif

See selleks. Töötasin siis arvutiga vaikselt edasi. Pidevalt tundsin mingit kohvi lõhna kõik aeg. See tekitas jubeda kohvi isu. Kohv joodud hakkasin mõtlema, et kus kuradi kohast see kohvi lõhn tuleb. Nagunii oli vaja panna uus termopasta ning mis seal ikka, korpus lahti. Järgmine vaatepilt oli päris huvitav: korpuse põhjast vaatas vastu päris suur poolenisti kuivanud kohviloik. Ma ei saa siiani aru, kuidas see kohv üldse sinna nii sai voolata. Kõige naljakam oli ema meenutus: "Nii nädal aega tagasi kuulsime küll suurt kolksu ja hommikul oli üks kohvitass vähem. Õde ei tahtnud kuidagi rääkida mis juhtus" (Vähemalt see oli hea, et ta kohvi plekke korpuse pealt ei hakanud küünelaki eemaldajaga maha kraapima. icon_lol.gif )

Peale seda kui MSN'i aken hakkab vilkuma ja ta mainib sõna arvuti, kipub mu süda juba seisma jääma. Ikkagi esimene enda kokku pandud raal, kellamiskatsetused jne.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.01.2010 00:53:58 vasta tsitaadiga

Oli nii aasta 2002 kui tahtsin oma Slot 1 > PGA370 üleminekul prosel radikat maha võtta.

Käsi vääratas ja kruvikas tõmbas mõned rajad sellel läbi.

Oli esimene arvuti ka ja pool aastat vana.

Oli alles jama, et saada sellele asendust.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003




sõnum 01.01.2010 12:16:37 vasta tsitaadiga

3 kuud tagasi ostetud garantiita läpaka sisselülitamisel vana-aasta õhul ei juhtunud midagi. Ja siiamaani vaatan musta ekraani. Varesed võivad rõõmustada. icon_cry.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 01.01.2010 12:18:14 vasta tsitaadiga

tarantel, pea hoogu. masina võib elule saada.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 01.01.2010 20:38:53 vasta tsitaadiga

tarantel kirjutas:
3 kuud tagasi ostetud garantiita läpaka sisselülitamisel vana-aasta õhul ei juhtunud midagi. Ja siiamaani vaatan musta ekraani. Varesed võivad rõõmustada. icon_cry.gif


Mul pole aga üldse ekraani, mida vaadata, kuigi läpakas ise hinges icon_lol.gif

Aga jah, teinekord ohtlikke tõid tehes on tõesti kasulikum väärtuslikum kraam eemal hoida tööpaigast...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 01.01.2010 22:16:34 vasta tsitaadiga

tarantel, ei saanud üldse pihta icon_biggrin.gif

mis läpakas(nvidia kiibistik?)

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro11
HV kasutaja
pro11

liitunud: 17.08.2005




sõnum 02.01.2010 20:52:30 vasta tsitaadiga

Ostsin omale HP Pavilioni icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2010 02:07:53 vasta tsitaadiga

pro11 kirjutas:
Ostsin omale HP Pavilioni icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

aga mul on fusi amilo.

_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2010 12:27:43 vasta tsitaadiga

Täna hommikul suutsin nii toredasti kohvi ümber ajada, et laual hiir ja klaviatuur tilkusid, arvutitool märg, põrandal ilus suur laik ja lisaks lendas veel videokaardi peale niiet korgid läbi. thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

Õnneks kõik töökorras...winamp aint pangestus alguses millegipärast. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixvilll
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2008




sõnum 03.01.2010 15:07:34 vasta tsitaadiga

Aga mina suutsin kõrvaklapi juhtme taha komistada ja klapi pesa ära lõhkuda. Hetkel töötab aga heli on kahtlane ja muusika kipub jõnksutama ja kohati ragisema thumbs_down.gif
_________________
regret all the things i have done wrong...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.01.2010 11:02:17 vasta tsitaadiga

pistik on tagasi joodetav.

vist olen sellest kunagi ammu siin pajatanud aga mu 1 arvuti oli rahapuudusel ilma korpuseta laual ja töötas. ostsin mingit spordikorgiga poola mahlajooki omale ja plaanisin seda siis raali taga manustada aga pudel lasi sisu seest minema , nii kui korki päästsin. esti mõtlesin, et tuleb natuke ja surusin otsa suhu aga kui suu täis sai, suunasin joa üle toa... pihta said monitor, kõvaketas klaviatuur ja emaplaadi serv.. hing kinni ootasin sinist aga ei tulnud..

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jüri Öö
HV kasutaja
Jüri Öö

liitunud: 31.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2010 23:30:31 vasta tsitaadiga

pro11 kirjutas:
Ostsin omale HP Pavilioni icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Minuga juhtus täpselt samasugune õnnetus.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2010 15:21:34 vasta tsitaadiga

Jüri Öö kirjutas:
pro11 kirjutas:
Ostsin omale HP Pavilioni icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Minuga juhtus täpselt samasugune õnnetus.

Isegi ostsin 3 aatat tagasi HP Kräpiloni. [digi] soovitusel,fakk..... peale teist emaplaadi remonti on [digi] kui ajakirja väärtus minujaoks 0
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Atheya
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 08.01.2010 19:09:04 vasta tsitaadiga

Panin kunagi ammu mälu valetpidi pesasse. Ma ei kujuta ausalt öeldes ettegi, kuidas see sinna läks icon_biggrin.gif Järgmisel hetkel arvuti tegi piikse ja enam tööle ei läinud. Hea seegi, et midagi läbi ei läinud icon_smile.gif Panin mälu õigetpidi sisse jälle ja kõik töötas.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 11.01.2010 03:08:46 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Jüri Öö kirjutas:
pro11 kirjutas:
Ostsin omale HP Pavilioni icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Minuga juhtus täpselt samasugune õnnetus.

Isegi ostsin 3 aatat tagasi HP Kräpiloni. [digi] soovitusel,fakk..... peale teist emaplaadi remonti on [digi] kui ajakirja väärtus minujaoks 0

Kurat ma ei saa aru kuidas teil need Pavilionid ei pea, endal ka üks, küll nn. Second-Hand kaup, puuduvad paarid asjad ja pole mittemingisuguseid anomaaliaid märganud pea rohkem kui pooleaastasel kasutusel, mitte ei jaga pointi:P Samas ma ei hoia, ega ka retsi teda eriti, nagu tavalist arvuti, reisib mingua ilusti tavalises seljakotis külmaga koos teiste asjadega jne, ikak töötab:P

_________________
Teeme iga pühapäev Eestimaist Live Dj-show'd 19:00 FB Lives, checki siit..
Facebook.com/WRoMD
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 11.01.2010 03:17:43 vasta tsitaadiga

djelton, see ei ole reeglina üldse inimese enda teha. teatud seeriatest läks ala iga teine või kolmas läppar manalateed. tean ka inimesi kellel paavian töötab veatult 2-3 aastat. samas tean tunduvalt rohkem kes neid ära visanud või kasutavad veel viimaseid vigaseid kuid (sümptom: wifi kaart kaob ära)
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 11.01.2010 08:20:29 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
djelton, see ei ole reeglina üldse inimese enda teha. teatud seeriatest läks ala iga teine või kolmas läppar manalateed. tean ka inimesi kellel paavian töötab veatult 2-3 aastat. samas tean tunduvalt rohkem kes neid ära visanud või kasutavad veel viimaseid vigaseid kuid (sümptom: wifi kaart kaob ära)

Oli ka 3 aastat, kaduski ühel heal hommikul wifi ära. HP pikendas antud vea juhul garantiid 5 aasta peale, sai emaplaat ära vahetatud ja töötab siiani muretult. Õnnelik vist.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005




sõnum 11.01.2010 16:25:14 vasta tsitaadiga

Atheya kirjutas:
Panin kunagi ammu mälu valetpidi pesasse. Ma ei kujuta ausalt öeldes ettegi, kuidas see sinna läks icon_biggrin.gif Järgmisel hetkel arvuti tegi piikse ja enam tööle ei läinud. Hea seegi, et midagi läbi ei läinud icon_smile.gif Panin mälu õigetpidi sisse jälle ja kõik töötas.



Sul kah juhtub, aga kuidas sa selle sinna sisse said, surusid või aitasid kõvakettaga?

Endal juhtus 2 nädalat tagasi selline asi, et puhastasin prose radikat, ladusin asja kokku ja lylitasin sisse, imestasin kui vaikne masin on, aga mingil maal viskas pildi tasku ja kukkus piuksuma, uuesti korpus avades tuli välja, et hea mõte oleks olnud ventikad tagasi ühendada, õnneks see junn pidas vastu thumbs_up.gif


viimati muutis lokuta 11.01.2010 16:28:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Atheya
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 11.01.2010 16:28:04 vasta tsitaadiga

lokuta kirjutas:
Atheya kirjutas:
Panin kunagi ammu mälu valetpidi pesasse. Ma ei kujuta ausalt öeldes ettegi, kuidas see sinna läks icon_biggrin.gif Järgmisel hetkel arvuti tegi piikse ja enam tööle ei läinud. Hea seegi, et midagi läbi ei läinud icon_smile.gif Panin mälu õigetpidi sisse jälle ja kõik töötas.



Sul kah juhtub, aga kuidas sa selle sinna sisse said, surusid või aitasid kõvakettaga?

AItasin kahe käega.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 11.01.2010 16:28:10 vasta tsitaadiga

Ma küll ei kujuta ette, kuidas sa selle mälu valetpidi masinasse panid.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005




sõnum 11.01.2010 16:30:06 vasta tsitaadiga

J2ru kirjutas:
Ma küll ei kujuta ette, kuidas sa selle mälu valetpidi masinasse panid.


plikal natuke jõudu icon_lol.gif

Aga huvitav mis tüüpi mälu oli?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 89, 90, 91  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.