|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HSGold
HV veteran

liitunud: 30.06.2002
|
09.12.2009 15:30:49
|
|
|
ega kellelgi tartus mõnd väiksemat monitori ei vedele? võiks olla kusagil 15"
või on üle kassaaparaadi monitor - need peaksid veel väiksemad olema...
samas sooviks veel ka vanu laser ja tindiprintereid. (varuosadeks)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ralph
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.06.2004
|
09.12.2009 21:36:11
|
|
|
| HSGold kirjutas: |
| samas sooviks veel ka vanu laser ja tindiprintereid. (varuosadeks) |
2 printerit vedeleb..hetkel täpset mudelit ei tea, kuid vist olid isegi laserid. kui õigesti mäletan, siis ühe viga oli selles, et pabereid tuli ühekaupa sisse sööta ja teine jättis mingi triibu keset lehte. muidu viimati täitsa printisid
EDIT: esimene siis Epson EPL-5800 http://www.epson.com.au/products/laser/epl5800.asp ja teine Xerox DocuPrint P8e, samasugune: http://www.okidoki.ee/item/19450/
aga kumb printer mida teeb, seda ei mäleta ahjaa....kaableid kahjuks leida hetkel ei suutnud.
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
don/geo
HV vaatleja
liitunud: 01.06.2005
|
09.12.2009 23:41:05
|
|
|
| Kuna siin kunagi pakuti ühte pci pessa käivat wifi kaarti, siis äkki nüüd leidub kellelgi veel sellist pilli?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HSGold
HV veteran

liitunud: 30.06.2002
|
10.12.2009 13:31:44
|
|
|
| don/geo kirjutas: |
| Kuna siin kunagi pakuti ühte pci pessa käivat wifi kaarti, siis äkki nüüd leidub kellelgi veel sellist pilli? |
on olemas üks, aga kahjuks töökorda ma ei tea... pole proovinud...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marex
HV kasutaja
liitunud: 23.06.2007
|
10.12.2009 17:54:56
|
|
|
| Oleks vaja siis asus P5Q SE seda pesade aukudega pleki tükki mis korpuse külge käib (ei tea täpset nimetust), äkki kellelgi on mõni üle. Hea oleks kui kuskil tartumaa kandis asuks.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summer
HV veteran
liitunud: 07.08.2003
|
10.12.2009 21:46:35
|
|
|
Ühe suvalise monitori mis näitab korralikku võtaks
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
demez
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2009
|
10.12.2009 23:04:06
|
|
|
Äkki kellelgi vedeleb asus läppari juppe, muidu mark siis p6300 aga ehk istub ka muud peale.
tartus saaks ise järgi tulla ja ka postiga saatmine on variant kaugemalt!
ette tänks
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlson
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006
|
12.12.2009 20:50:00
|
|
|
| karlson kirjutas: |
Kõik audiokassetid võtan vastu!  |
Teema aktuaalne!
_________________ M:Pistikuid automakkidele.Ka pakkuda sahtleid cd boxidele.Küsi lisa!Võtan vastu audiokassette(autos on kassettmakk!) |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robert!
HV kasutaja
liitunud: 01.10.2007
|
15.12.2009 09:22:22
|
|
|
| kellelgi 64mb SD mälukaarte üle, siis siiapoole võib pakkuda.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
15.12.2009 10:50:38
|
|
|
| marex kirjutas: |
| Oleks vaja siis asus P5Q SE seda pesade aukudega pleki tükki mis korpuse külge käib (ei tea täpset nimetust), äkki kellelgi on mõni üle. Hea oleks kui kuskil tartumaa kandis asuks. |
| ot: |
| Tagaplekk ilmselt selle asja nimi! |
Endal kuluks Tartus ära üks CD lugeja!
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EnnH
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006
|
15.12.2009 16:23:09
|
|
|
EDIT:
Kuna see on lihtsalt veider hobi, siis loodan, et sobib siia teemasse.
Et ärge pahandage, kui reeglitega vastuolus, lihtsalt kustutage.
-----------------------------
Suur soov saada kahte lahjat õhukest rack serverit, mis oleks kompleksed ja töötaks. Video välja ja paar usbi oleks ka toredad
USB võib olla ka 1.0 vms.
Miinimumnõuded siis 200 Mhz prose, 128 MB rammi, LAN, 2xUSB, VGA-out
Samuti, kui kellelgi CRT-sid üle, kuluks ehk ka ära.
Suured tänud ette ja kui huvi teada, milleks vaja, siis neid soovin kasutada visuaalselt lahedate elementidena pisikeses Longbow2 mängimiseks mõeldud kokpitis.
Ja kui kellelgi on õhukesi töötavaid vanakooli racke rohkem üle, siis ma hea meelega ehitaks ka 2 kokpitti, sest Longbow2 toetab 4-player coop lani.
Oujee.
Tänud ette!
_________________ Lalalalalala |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
16.12.2009 12:03:28
|
|
|
Betamax, mis mudel?
_________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
16.12.2009 13:33:57
|
|
|
| ega kellelgi tartus svideo to rca .... kaablit pole ära anda
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rbr
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2006
|
16.12.2009 15:09:25
|
|
|
| Pärnakatel kaht 17 tollist viisaka pildiga monitori pole ülejäänud?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raamat
HV Guru

liitunud: 28.11.2002
|
16.12.2009 15:13:58
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Ega kellelgi Tallinna piirkonnas ei juhtu olema Maxtori 30 GB ketast, mis bad sectoreid täis, kuid korras elektroonikaga? |
Ma vist kellelgi hiljuti nägin, aga isik ei meenu. Proovi ostuteemaga õnne, sest "kerjamise" teemal pole nii palju andunud fänne kui kommertsteemades.
_________________ M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR |
|
| Kommentaarid: 359 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
276 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaitsevaim
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
16.12.2009 19:46:46
|
|
|
| sogar kirjutas: |
| ega kellelgi tartus svideo to rca .... kaablit pole ära anda |
s-video to scart on, aga ilma ära ikka ei anna.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guits
HV kasutaja
liitunud: 08.11.2008
|
18.12.2009 21:09:00
|
|
|
| -cocain- kirjutas: |
Endal kuluks Tartus ära üks CD lugeja! |
Mul paar tükki vedeleb, ühel küsimärk peal ja teist ei tea. Omal arvutis kitsas ja ei viitsi testida aga kui tahad astu läbi ja vii minema.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pandabeer
HV Guru

liitunud: 16.12.2006
|
23.12.2009 22:36:30
|
|
|
Ega kellelgi Põlvamaa piirkonnas ei juhtu olema üleliikset usb otsaga hiirt?Vaevatasu eest teeks mõne välja.
_________________ Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot. |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
2 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wreklama
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2008
|
24.12.2009 23:23:31
|
|
|
Tervist. Häid jõule kõigile ja veel paremat uut aastat !!!
Kui kellelgi oleks ära anda SDRAM mälu suuremat kui 64MB võtaks avasüli vastu
veel vajan proset socket370-le ja AGP video kaarti (64mb ja suuremat)
Vanu kõvakettaid, nii töökorras kui mitte, võtan alati vastu.
UPD. Selles suhtes, et see pole mingi äri kuulutus, on lihtsalt paar masinat millele tahan elu sisse puhuda, hetkel on olemas 64 MB mälud, ühes emas on 2 pesa, teises 3 pesa, väheks jääb rammi
video kaartide kohta on kirjas suuremad kui 64 sellepärast et kui äkki kellelgi on 128, see oleks võrratu, aga sobib ka 64.
Tänan.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
25.12.2009 15:21:26
|
|
|
wreklama, Midagi vast kodus on, aga praegu maal.
4-ndal tulen Tallinna siis vaatan kapid üle ja vast midagi ikka leian;)
Häid pühi,
Henri
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wreklama
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2008
|
25.12.2009 16:46:33
|
|
|
dud66, Suured tänud, jään ootama
Aga teised võivad kah pakkuda, kõik võtan vastu
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
itmynk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
26.12.2009 01:39:10
|
|
|
| Sellised asjad on pakkuda - prose 1,1Ghz celeron, 128Mb pc133 pulk ja siis üks soc 370 emaplaat chaintech 6wivo millel istub peal 533mhz celeron koos jahutusega. Seda emaplaadi kooslust koost ei lammutaks vaid annaks soovi korral komplektselt ära.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wreklama
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2008
|
26.12.2009 01:55:57
|
|
|
itmynk,
Saatsin PSi kah, et kuhu järgi tulla ?, kas või homme
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
26.12.2009 19:57:28
|
|
|
mure:
tavaliselt olen mina ära andja aga nüüd sooviks saada paari asja. nimelt avastasin ma jõulude ajal, et ühele mu vanale sugulasele on hakanud meeldima solitaire i toksida aga seda saab ta teha ainult teiste sugulaste juures harva. tekkis mõte teha talle väike takka järgi jõulukink aga paar asja on "potist" puudu, kuna mõni aeg tagasi sai need asjad heldelt laiali jagatud.
puudu on:
väike 370/A jahutus athlon1200 peale.
cd-rom
ATX kast
15"-17" silmasõbraliku pildiga kineskoopmolu. võib ka õmmargune olla aga 75hz pildiga minimaalselt..
tallinnas tulen mitte küll kohe aga ise järele. vajadusel võin vastu anda 128mb pc2100 klotse ja või muud sarnast träni.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
26.12.2009 20:20:42
|
|
|
| laurx, väikese jahutuse(pole hääletu aga suht ok) ja cd-romi leiab, võimalik, et ka monitori ja külgedeta kasti. mATXi leiaks ka külgedega
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wreklama
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2008
|
26.12.2009 20:24:48
|
|
|
Jahutus on (socket 370 oma) ei tea AMDeest mitte essugi, aga silma järgi peab minema
cd-rom on
kasti kohta saan homme öelda
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
26.12.2009 23:04:20
|
|
|
Kellelgi kuni 500mhz töökorras arvutikasti ei vedele?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
26.12.2009 23:51:17
|
|
|
Laurx, mingi IR silmaga cdrommi isegi leiaks, sdramme vist kah - socA radikas koos klambriga võiks ka leiduda kapisügavustes.
Thinkcentre A51 või A52 jäänused peaks ka leiduma - kast+s775 inteli mobo.
Äkki leidub kellelgi 133-se siiniga soc370 proset, nii umbes 933 vms, tahaks ühe vana kasti ellu äratada.
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ullivilli
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.06.2004
|
27.12.2009 10:43:40
|
|
|
| avax kirjutas: |
Thinkcentre A51 või A52 jäänused peaks ka leiduma - kast+s775 inteli mobo.
Äkki leidub kellelgi 133-se siiniga soc370 proset, nii umbes 933 vms, tahaks ühe vana kasti ellu äratada. |
Kas need Thinkcentre read on teistele ka lugemiseks?
Mul esivanema plate kärssas ära, aga prose jäi ellu, et kui üle need on ja töökorras? äkki saab kaubale?
P3 prosesi leiaks mingeid leiaks, aga kahjuks vist 900mhz ei venita neist ükski välja.
Sa mingit Soc 478, 1,4cel v 1,6 vms, ei mäleta, ei taha pigem elustada 933 asemel, äkki leiaks hoopis sellise.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
27.12.2009 14:36:47
|
|
|
Nostalgitseks ja elustaks ühe Pentiumi kasti, tarvis oleks PS2 otsaga hiirt ja klaverit ja miskit korras HDD'd (mõnedsajad megad kuni mõni giga).
Tartust, aitäh
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
27.12.2009 20:14:35
|
|
|
| ullivilli kirjutas: |
Kas need Thinkcentre read on teistele ka lugemiseks?
Mul esivanema plate kärssas ära, aga prose jäi ellu, et kui üle need on ja töökorras? äkki saab kaubale?
P3 prosesi leiaks mingeid leiaks, aga kahjuks vist 900mhz ei venita neist ükski välja.
Sa mingit Soc 478, 1,4cel v 1,6 vms, ei mäleta, ei taha pigem elustada 933 asemel, äkki leiaks hoopis sellise. |
ATX kast ja plaat on üle, aretada ei viitsi ja nurga tahaks tühjaks saada. Töökorra suhtes midagi kommenteerida ei oska, sain juppidena ja prose kulus ühele teisele kastile kohe ära. Kuna kasti läheb ainult spetsiifiline plaat (nö teisele küljele on i/o ots) siis see tavaliseks atx-iks ei sobigi.
P3 prose sain 667MHz, see täitsa toimetas, aga jääb XP jaoks ikkagi äärmiselt tatiks. 2.0 celekaid 478 siinile on endalgi hulgi, võin vahetada 1GHz p3 vastu näiteks
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
27.12.2009 20:40:23
|
|
|
| -cocain- kirjutas: |
| Ega kellelgi ei vedele mõnd normi pildiga monitori Tartus üle? Tuttavale oleks vaja ühikatuppa! |
| ot: |
| Sain juba mingisuguse |
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somekas
HV vaatleja
liitunud: 03.02.2005
|
28.12.2009 14:52:57
|
|
|
tere
kas kellelgi ei ole pekkis 9800SE videokaarti ära anda.
Tegelt vaja oleks ainult jahutuse kinnitusi 2 tk.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002

|
28.12.2009 15:20:18
|
|
|
somekas, mul on selline 9800pro jahuti olemas, kinnitused peaks ka leidma
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
28.12.2009 16:08:33
|
|
|
P3 proset slot1'le korjaks tallinnast...
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HSGold
HV veteran

liitunud: 30.06.2002
|
28.12.2009 17:30:56
|
|
|
egas kellelgi Tartus ei oleks ära anda kalkulaatoreid. Sooviks neid millele päikese patarei paneel ka küljes.
Aitäh
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rixvilll
HV kasutaja
liitunud: 22.08.2008
|
28.12.2009 23:00:01
|
|
|
Kellelgi väikest ventilaatorit ei vedele, sellist mis prosedele ikka peale topitakse? Tallinnas.
_________________ regret all the things i have done wrong... |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002

|
28.12.2009 23:20:32
|
|
|
| rixvilll kirjutas: |
| Kellelgi väikest ventilaatorit ei vedele, sellist mis prosedele ikka peale topitakse? Tallinnas. |
Ventikaid ikka üle, kui suurt vaja? 60mm, 80mm?
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rixvilll
HV kasutaja
liitunud: 22.08.2008
|
28.12.2009 23:26:17
|
|
|
1dumbpcuser, täitsa ükskõik, kumbast ise tahad loobuda, kui homme aega leian,tulen läbi aga kui ei leia, siis jääb järgmisse nädalasse
_________________ regret all the things i have done wrong... |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri503
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
29.12.2009 20:53:58
SS TARTUS emaplaate prosesid video kaarte vanu telefone jms |
|
|
võib pakkuda kõik sugu plaate kus on peal igast mikroskeeme moblade plaate mida rohkem seda uhkem tahaks enda töö/ja niisama ruumi ühe seina ära katta nendega vanu arvuteid ka võib pakkuda ,vanu trükk plaate kus on jupid peal ja igast seadmeid .
pakkumised PS
ette tänades Henri
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
30.12.2009 11:21:03
|
|
|
| suvalises seiskukorras USB otsaga klaviatuuri tallinna kesklinnas?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|