Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HSGold
HV veteran
HSGold

liitunud: 30.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2009 15:30:49 vasta tsitaadiga

ega kellelgi tartus mõnd väiksemat monitori ei vedele? võiks olla kusagil 15"
või on üle kassaaparaadi monitor - need peaksid veel väiksemad olema...

samas sooviks veel ka vanu laser ja tindiprintereid. (varuosadeks)

_________________
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2009 16:36:12 vasta tsitaadiga

HSGold kirjutas:
ega kellelgi tartus mõnd väiksemat monitori ei vedele? võiks olla kusagil 15"
või on üle kassaaparaadi monitor - need peaksid veel väiksemad olema...

samas sooviks veel ka vanu laser ja tindiprintereid. (varuosadeks)

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=435645 icon_question.gif icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ralph
Kreisi kasutaja
ralph

liitunud: 24.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2009 21:36:11 vasta tsitaadiga

HSGold kirjutas:
samas sooviks veel ka vanu laser ja tindiprintereid. (varuosadeks)


2 printerit vedeleb..hetkel täpset mudelit ei tea, kuid vist olid isegi laserid. kui õigesti mäletan, siis ühe viga oli selles, et pabereid tuli ühekaupa sisse sööta ja teine jättis mingi triibu keset lehte. muidu viimati täitsa printisid icon_wink.gif

EDIT: esimene siis Epson EPL-5800 http://www.epson.com.au/products/laser/epl5800.asp ja teine Xerox DocuPrint P8e, samasugune: http://www.okidoki.ee/item/19450/
aga kumb printer mida teeb, seda ei mäleta icon_smile.gif ahjaa....kaableid kahjuks leida hetkel ei suutnud.
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
don/geo
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2009 23:41:05 vasta tsitaadiga

Kuna siin kunagi pakuti ühte pci pessa käivat wifi kaarti, siis äkki nüüd leidub kellelgi veel sellist pilli?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HSGold
HV veteran
HSGold

liitunud: 30.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 13:31:44 vasta tsitaadiga

don/geo kirjutas:
Kuna siin kunagi pakuti ühte pci pessa käivat wifi kaarti, siis äkki nüüd leidub kellelgi veel sellist pilli?


on olemas üks, aga kahjuks töökorda ma ei tea... pole proovinud...

_________________
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marex
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 17:54:56 vasta tsitaadiga

Oleks vaja siis asus P5Q SE seda pesade aukudega pleki tükki mis korpuse külge käib (ei tea täpset nimetust), äkki kellelgi on mõni üle. Hea oleks kui kuskil tartumaa kandis asuks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 21:46:35 vasta tsitaadiga

Ühe suvalise monitori mis näitab korralikku võtaks icon_wink.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
demez
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2009




sõnum 10.12.2009 23:04:06 vasta tsitaadiga

Äkki kellelgi vedeleb asus läppari juppe, muidu mark siis p6300 aga ehk istub ka muud peale.
tartus saaks ise järgi tulla ja ka postiga saatmine on variant kaugemalt!

ette tänks icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2009 10:22:52 vasta tsitaadiga

demez, tee konkreetsete juppide jaoks igaks petteks ka ostuteema. neid asuseid muidu sur päris palju aga siiski.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlson
HV kasutaja
karlson

liitunud: 21.03.2006




sõnum 12.12.2009 20:50:00 vasta tsitaadiga

karlson kirjutas:
Kõik audiokassetid võtan vastu! thumbs_up.gif
Teema aktuaalne!
_________________
M:Pistikuid automakkidele.Ka pakkuda sahtleid cd boxidele.Küsi lisa!Võtan vastu audiokassette(autos on kassettmakk!)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robert!
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2007




sõnum 15.12.2009 09:22:22 vasta tsitaadiga

kellelgi 64mb SD mälukaarte üle, siis siiapoole võib pakkuda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 10:50:38 vasta tsitaadiga

marex kirjutas:
Oleks vaja siis asus P5Q SE seda pesade aukudega pleki tükki mis korpuse külge käib (ei tea täpset nimetust), äkki kellelgi on mõni üle. Hea oleks kui kuskil tartumaa kandis asuks.

ot:
Tagaplekk ilmselt selle asja nimi!

Endal kuluks Tartus ära üks CD lugeja!

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EnnH
HV kasutaja
EnnH

liitunud: 05.11.2006




sõnum 15.12.2009 16:23:09 vasta tsitaadiga

EDIT:
Kuna see on lihtsalt veider hobi, siis loodan, et sobib siia teemasse.
Et ärge pahandage, kui reeglitega vastuolus, lihtsalt kustutage.
-----------------------------

Suur soov saada kahte lahjat õhukest rack serverit, mis oleks kompleksed ja töötaks. Video välja ja paar usbi oleks ka toredad icon_smile.gif
USB võib olla ka 1.0 vms.

Miinimumnõuded siis 200 Mhz prose, 128 MB rammi, LAN, 2xUSB, VGA-out

Samuti, kui kellelgi CRT-sid üle, kuluks ehk ka ära.

Suured tänud ette ja kui huvi teada, milleks vaja, siis neid soovin kasutada visuaalselt lahedate elementidena pisikeses Longbow2 mängimiseks mõeldud kokpitis.

Ja kui kellelgi on õhukesi töötavaid vanakooli racke rohkem üle, siis ma hea meelega ehitaks ka 2 kokpitti, sest Longbow2 toetab 4-player coop lani.
Oujee.

Tänud ette!

_________________
Lalalalalala
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 12:02:10 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi Tallinna piirkonnas ei juhtu olema Maxtori 30 GB ketast, mis bad sectoreid täis, kuid korras elektroonikaga?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 12:03:28 vasta tsitaadiga

Betamax, mis mudel?
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 13:33:57 vasta tsitaadiga

ega kellelgi tartus svideo to rca .... kaablit pole ära anda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rbr
HV kasutaja
rbr

liitunud: 21.11.2006




sõnum 16.12.2009 15:09:25 vasta tsitaadiga

Pärnakatel kaht 17 tollist viisaka pildiga monitori pole ülejäänud?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 15:13:58 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ega kellelgi Tallinna piirkonnas ei juhtu olema Maxtori 30 GB ketast, mis bad sectoreid täis, kuid korras elektroonikaga?


Ma vist kellelgi hiljuti nägin, aga isik ei meenu. Proovi ostuteemaga õnne, sest "kerjamise" teemal pole nii palju andunud fänne kui kommertsteemades.

_________________
M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 15:30:52 vasta tsitaadiga

hqs kirjutas:
Betamax, mis mudel?

Diamondmax+8 icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaitsevaim
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 16.12.2009 19:46:46 vasta tsitaadiga

sogar kirjutas:
ega kellelgi tartus svideo to rca .... kaablit pole ära anda

s-video to scart on, aga ilma ära ikka ei anna.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guits
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2009 21:09:00 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:

Endal kuluks Tartus ära üks CD lugeja!


Mul paar tükki vedeleb, ühel küsimärk peal ja teist ei tea. Omal arvutis kitsas ja ei viitsi testida aga kui tahad astu läbi ja vii minema.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2009 22:36:30 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi Põlvamaa piirkonnas ei juhtu olema üleliikset usb otsaga hiirt?Vaevatasu eest teeks mõne beer_yum.gif välja.
_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wreklama
HV vaatleja
wreklama

liitunud: 02.12.2008




sõnum 24.12.2009 23:23:31 vasta tsitaadiga

Tervist. Häid jõule kõigile ja veel paremat uut aastat !!!

Kui kellelgi oleks ära anda SDRAM mälu suuremat kui 64MB võtaks avasüli vastu
veel vajan proset socket370-le ja AGP video kaarti (64mb ja suuremat)


Vanu kõvakettaid, nii töökorras kui mitte, võtan alati vastu.

UPD. Selles suhtes, et see pole mingi äri kuulutus, on lihtsalt paar masinat millele tahan elu sisse puhuda, hetkel on olemas 64 MB mälud, ühes emas on 2 pesa, teises 3 pesa, väheks jääb rammi
video kaartide kohta on kirjas suuremad kui 64 sellepärast et kui äkki kellelgi on 128, see oleks võrratu, aga sobib ka 64.

Tänan.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2009 15:21:26 vasta tsitaadiga

wreklama, Midagi vast kodus on, aga praegu maal.

4-ndal tulen Tallinna siis vaatan kapid üle ja vast midagi ikka leian;)


Häid pühi,
Henri

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wreklama
HV vaatleja
wreklama

liitunud: 02.12.2008




sõnum 25.12.2009 16:46:33 vasta tsitaadiga

dud66, Suured tänud, jään ootama
Aga teised võivad kah pakkuda, kõik võtan vastu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2009 18:45:19 vasta tsitaadiga

kui tööle jõuan jlle, siis vanu kõvakettaid miski 4 ..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 26.12.2009 01:39:10 vasta tsitaadiga

Sellised asjad on pakkuda - prose 1,1Ghz celeron, 128Mb pc133 pulk ja siis üks soc 370 emaplaat chaintech 6wivo millel istub peal 533mhz celeron koos jahutusega. Seda emaplaadi kooslust koost ei lammutaks vaid annaks soovi korral komplektselt ära.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wreklama
HV vaatleja
wreklama

liitunud: 02.12.2008




sõnum 26.12.2009 01:55:57 vasta tsitaadiga

itmynk,

Saatsin PSi kah, et kuhu järgi tulla ?, kas või homme
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2009 19:57:28 vasta tsitaadiga

mure:
tavaliselt olen mina ära andja aga nüüd sooviks saada paari asja. nimelt avastasin ma jõulude ajal, et ühele mu vanale sugulasele on hakanud meeldima solitaire i toksida aga seda saab ta teha ainult teiste sugulaste juures harva. tekkis mõte teha talle väike takka järgi jõulukink aga paar asja on "potist" puudu, kuna mõni aeg tagasi sai need asjad heldelt laiali jagatud.
puudu on:
väike 370/A jahutus athlon1200 peale.
cd-rom
ATX kast
15"-17" silmasõbraliku pildiga kineskoopmolu. võib ka õmmargune olla aga 75hz pildiga minimaalselt..
tallinnas tulen mitte küll kohe aga ise järele. vajadusel võin vastu anda 128mb pc2100 klotse ja või muud sarnast träni.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2009 20:20:42 vasta tsitaadiga

laurx, väikese jahutuse(pole hääletu aga suht ok) ja cd-romi leiab, võimalik, et ka monitori ja külgedeta kasti. mATXi leiaks ka külgedega
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wreklama
HV vaatleja
wreklama

liitunud: 02.12.2008




sõnum 26.12.2009 20:24:48 vasta tsitaadiga

Jahutus on (socket 370 oma) ei tea AMDeest mitte essugi, aga silma järgi peab minema
cd-rom on
kasti kohta saan homme öelda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2009 20:28:36 vasta tsitaadiga

370 ja A omad on risti kasutatavad. 370 i omad aga enamasti väiksed liiga. 1200 võimaldaks samas veel kasutada.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2009 23:04:20 vasta tsitaadiga

Kellelgi kuni 500mhz töökorras arvutikasti ei vedele? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2009 23:42:20 vasta tsitaadiga

asukoht? täida vähemalt profiilis nii paljugi ära.. lihtsam ja palju küsimusi jääks ära. siin ära andasa oli ka vahepeal sellieid kaste ripakil.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2009 23:51:17 vasta tsitaadiga

Laurx, mingi IR silmaga cdrommi isegi leiaks, sdramme vist kah - socA radikas koos klambriga võiks ka leiduda kapisügavustes.
Thinkcentre A51 või A52 jäänused peaks ka leiduma - kast+s775 inteli mobo.

Äkki leidub kellelgi 133-se siiniga soc370 proset, nii umbes 933 vms, tahaks ühe vana kasti ellu äratada.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2009 23:55:23 vasta tsitaadiga

avax, selge. vbla sõidan homme magistrali taha siis.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 27.12.2009 10:43:40 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:

Thinkcentre A51 või A52 jäänused peaks ka leiduma - kast+s775 inteli mobo.

Äkki leidub kellelgi 133-se siiniga soc370 proset, nii umbes 933 vms, tahaks ühe vana kasti ellu äratada.


Kas need Thinkcentre read on teistele ka lugemiseks?
Mul esivanema plate kärssas ära, aga prose jäi ellu, et kui üle need on ja töökorras? äkki saab kaubale?

P3 prosesi leiaks mingeid leiaks, aga kahjuks vist 900mhz ei venita neist ükski välja.
Sa mingit Soc 478, 1,4cel v 1,6 vms, ei mäleta, ei taha pigem elustada 933 asemel, äkki leiaks hoopis sellise.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 14:36:47 vasta tsitaadiga

Nostalgitseks ja elustaks ühe Pentiumi kasti, tarvis oleks PS2 otsaga hiirt ja klaverit ja miskit korras HDD'd (mõnedsajad megad kuni mõni giga).
Tartust, aitäh icon_smile.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 16:27:52 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi ei vedele mõnd normi pildiga monitori Tartus üle? Tuttavale oleks vaja ühikatuppa!
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 20:14:35 vasta tsitaadiga

ullivilli kirjutas:
Kas need Thinkcentre read on teistele ka lugemiseks?
Mul esivanema plate kärssas ära, aga prose jäi ellu, et kui üle need on ja töökorras? äkki saab kaubale?

P3 prosesi leiaks mingeid leiaks, aga kahjuks vist 900mhz ei venita neist ükski välja.
Sa mingit Soc 478, 1,4cel v 1,6 vms, ei mäleta, ei taha pigem elustada 933 asemel, äkki leiaks hoopis sellise.


ATX kast ja plaat on üle, aretada ei viitsi ja nurga tahaks tühjaks saada. Töökorra suhtes midagi kommenteerida ei oska, sain juppidena ja prose kulus ühele teisele kastile kohe ära. Kuna kasti läheb ainult spetsiifiline plaat (nö teisele küljele on i/o ots) siis see tavaliseks atx-iks ei sobigi.

P3 prose sain 667MHz, see täitsa toimetas, aga jääb XP jaoks ikkagi äärmiselt tatiks. 2.0 celekaid 478 siinile on endalgi hulgi, võin vahetada 1GHz p3 vastu näiteks icon_wink.gif
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 20:40:23 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
Ega kellelgi ei vedele mõnd normi pildiga monitori Tartus üle? Tuttavale oleks vaja ühikatuppa!

ot:
Sain juba mingisuguse

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somekas
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 14:52:57 vasta tsitaadiga

tere

kas kellelgi ei ole pekkis 9800SE videokaarti ära anda.
Tegelt vaja oleks ainult jahutuse kinnitusi 2 tk.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 15:20:18 vasta tsitaadiga

somekas, mul on selline 9800pro jahuti olemas, kinnitused peaks ka leidma
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 28.12.2009 16:08:33 vasta tsitaadiga

P3 proset slot1'le korjaks tallinnast...
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HSGold
HV veteran
HSGold

liitunud: 30.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 17:30:56 vasta tsitaadiga

egas kellelgi Tartus ei oleks ära anda kalkulaatoreid. Sooviks neid millele päikese patarei paneel ka küljes.

Aitäh

_________________
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixvilll
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2008




sõnum 28.12.2009 23:00:01 vasta tsitaadiga

Kellelgi väikest ventilaatorit ei vedele, sellist mis prosedele ikka peale topitakse? Tallinnas.
_________________
regret all the things i have done wrong...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 23:20:32 vasta tsitaadiga

rixvilll kirjutas:
Kellelgi väikest ventilaatorit ei vedele, sellist mis prosedele ikka peale topitakse? Tallinnas.

Ventikaid ikka üle, kui suurt vaja? 60mm, 80mm?
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rixvilll
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2008




sõnum 28.12.2009 23:26:17 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser, täitsa ükskõik, kumbast ise tahad loobuda, kui homme aega leian,tulen läbi aga kui ei leia, siis jääb järgmisse nädalasse thumbs_up.gif
_________________
regret all the things i have done wrong...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri503
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 29.12.2009 20:53:58 SS TARTUS emaplaate prosesid video kaarte vanu telefone jms vasta tsitaadiga

võib pakkuda kõik sugu plaate kus on peal igast mikroskeeme moblade plaate mida rohkem seda uhkem icon_biggrin.gif tahaks enda töö/ja niisama ruumi ühe seina ära katta nendega icon_lol.gif vanu arvuteid ka võib pakkuda ,vanu trükk plaate kus on jupid peal ja igast seadmeid .

pakkumised PS

ette tänades Henri icon_cool.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2009 11:21:03 vasta tsitaadiga

suvalises seiskukorras USB otsaga klaviatuuri tallinna kesklinnas?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.