Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Folding@home märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 21.10.2009 21:31:44 vasta tsitaadiga

Draco, õnnitlused esimese milli puhul beer_yum.gif
Su kannatus on piiritu thumbs_up.gif ATI X2 kaardiga tuleks punnid kahega korrutada.

Ma vahetasin täna tasapisi teise masina toiteploki ära ja proovisin GTX260 ära. Kui viitsin, panen veel täna vana GTS250 kõrvale tagasi. Võib-olla ei viitsi ka, sest nende koos käima saamine ei pruugi olla lihtne. Aga mul on tuju hea. Vana hea 13 aastane hundipeni ei kavatse veel ära surra ja sai terveks. Kõik on hästi.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 21.10.2009 21:42:29 vasta tsitaadiga

vambola kirjutas:
Draco, õnnitlused esimese milli puhul beer_yum.gif
Su kannatus on piiritu thumbs_up.gif ATI X2 kaardiga tuleks punnid kahega korrutada.

Ma vahetasin täna tasapisi teise masina toiteploki ära ja proovisin GTX260 ära. Kui viitsin, panen veel täna vana GTS250 kõrvale tagasi. Võib-olla ei viitsi ka, sest nende koos käima saamine ei pruugi olla lihtne. Aga mul on tuju hea. Vana hea 13 aastane hundipeni ei kavatse veel ära surra ja sai terveks. Kõik on hästi.


Tänud icon_biggrin.gif
Kurat ma tahtsin ise kisada aga mul näitab veel 999.348 punkti icon_biggrin.gif
Aga X2 kaarti 2 tuuma sain lõpuks tööle alles kuuaega tagasi:) Lõpuks thumbs_up.gif
Aga nüüd siis miljon käes ja väike õlle täna jooma.gif

Mingi hetk HD5870 foldima aga sinna aega icon_smile.gif
Seniks kõigile beer_yum.gif keda ma alguses ära tüütasin icon_smile.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 22.10.2009 01:42:00 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
SurfData kirjutas:
Margus kirjutas:
Fah gpu kliendis gpu usage tähendab cpu usage lihtsalt sinna pole pandud, et GPU VAID on CPU. Ehk prose isenesest siin ei mõjuta midagi Muutes seal cpu usage muutub hoopis gpu usage.
Proovi,

EDU.


selge, eks õhtul kodus proovin ja vaatan mis toimub.


Anna siis teda kuidas edeneb, võib-olla mul täna pole isu rääkida, vanaema suri ära.


sügav kaastunne minu poolt, aga tundub et Sinust oli abi. Vähemalt praeguseni pole 6 tunni jooksul freezemisi olnud. Loodame et jääbki stabiilseks.




Õnnitlused miljoni punni meestele icon_smile.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dpr2016
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2009 12:04:46 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
vambola kirjutas:
Draco, õnnitlused esimese milli puhul beer_yum.gif
Su kannatus on piiritu thumbs_up.gif ATI X2 kaardiga tuleks punnid kahega korrutada.

Ma vahetasin täna tasapisi teise masina toiteploki ära ja proovisin GTX260 ära. Kui viitsin, panen veel täna vana GTS250 kõrvale tagasi. Võib-olla ei viitsi ka, sest nende koos käima saamine ei pruugi olla lihtne. Aga mul on tuju hea. Vana hea 13 aastane hundipeni ei kavatse veel ära surra ja sai terveks. Kõik on hästi.


Tänud icon_biggrin.gif
Kurat ma tahtsin ise kisada aga mul näitab veel 999.348 punkti icon_biggrin.gif
Aga X2 kaarti 2 tuuma sain lõpuks tööle alles kuuaega tagasi:) Lõpuks thumbs_up.gif
Aga nüüd siis miljon käes ja väike õlle täna jooma.gif

Mingi hetk HD5870 foldima aga sinna aega icon_smile.gif
Seniks kõigile beer_yum.gif keda ma alguses ära tüütasin icon_smile.gif


Õnne ka siitpoolt ja jaksu edaspidiseks. Esimene mill pidavat kõige raskem olema. icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 22.10.2009 12:40:22 vasta tsitaadiga

dpr2016 kirjutas:
Draco kirjutas:
vambola kirjutas:
Draco, õnnitlused esimese milli puhul beer_yum.gif
Su kannatus on piiritu thumbs_up.gif ATI X2 kaardiga tuleks punnid kahega korrutada.

Ma vahetasin täna tasapisi teise masina toiteploki ära ja proovisin GTX260 ära. Kui viitsin, panen veel täna vana GTS250 kõrvale tagasi. Võib-olla ei viitsi ka, sest nende koos käima saamine ei pruugi olla lihtne. Aga mul on tuju hea. Vana hea 13 aastane hundipeni ei kavatse veel ära surra ja sai terveks. Kõik on hästi.


Tänud icon_biggrin.gif
Kurat ma tahtsin ise kisada aga mul näitab veel 999.348 punkti icon_biggrin.gif
Aga X2 kaarti 2 tuuma sain lõpuks tööle alles kuuaega tagasi:) Lõpuks thumbs_up.gif
Aga nüüd siis miljon käes ja väike õlle täna jooma.gif

Mingi hetk HD5870 foldima aga sinna aega icon_smile.gif
Seniks kõigile beer_yum.gif keda ma alguses ära tüütasin icon_smile.gif


Õnne ka siitpoolt ja jaksu edaspidiseks. Esimene mill pidavat kõige raskem olema. icon_wink.gif


tegelikult oli kunagi üks selline film nagu The First $20 Million Is Always the Hardest (ehk siis esimese 20 miljoni dollari teenimine on kõige raskem icon_biggrin.gif)

http://www.imdb.com/title/tt0280674/

seega 20 miljonini on veel "natuke" aega icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2009 07:31:47 vasta tsitaadiga

ok ma suht uus ja võhik selle asja pealt, aga kui ma seda PS3 peal jooksutan, kas siis ma saan ka mingi teamiga liituda? kui jah, siis kuidas icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arx009
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2009 23:36:50 vasta tsitaadiga

Niih, mul ka milku käes. Äkki kunagi saab 10 ka... icon_rolleyes.gif, kuigi see suht kahtlane, sest nõuaks juba spets masina kokkupanekut. Praegu peab vaene arvuti foldima, filmi näitama, mängima, koolitööd tegema jne jne. Kast ise kokku pandud suht suvalistest juppidest: CPU i7 920, GPU0 9800GTX+, GPU1 9800GT. Klokkida midagi ei saa, kuna kogu seda kupatust toidab mingi iidvana 450W PSU - ime, et üldse töötab

MummikAl kirjutas:
ok ma suht uus ja võhik selle asja pealt, aga kui ma seda PS3 peal jooksutan, kas siis ma saan ka mingi teamiga liituda? kui jah, siis kuidas icon_smile.gif


Eesti team on 385 ja lisamine toimub nii:

From the main Folding screen:

Triangle->Current Channel->Identity->Join an Existing team
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dpr2016
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 18:24:49 vasta tsitaadiga

arx009 kirjutas:
Niih, mul ka milku käes. Äkki kunagi saab 10 ka... icon_rolleyes.gif, kuigi see suht kahtlane, sest nõuaks juba spets masina kokkupanekut. Praegu peab vaene arvuti foldima, filmi näitama, mängima, koolitööd tegema jne jne. Kast ise kokku pandud suht suvalistest juppidest: CPU i7 920, GPU0 9800GTX+, GPU1 9800GT. Klokkida midagi ei saa, kuna kogu seda kupatust toidab mingi iidvana 450W PSU - ime, et üldse töötab


Et siis hawk? Õnne milli puhul. beer_yum.gif
Masin on sul väga kobe. thumbs_up.gif Krt, endalgi kribeleb i7 järgi, aga finantsseis na nadi...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2009 16:29:57 vasta tsitaadiga

Foldisin ka natuke ja sain 11000. Aga sellest ei ole vist eesti tiimile väga kasu.
Näiteks gts250 kaart foldib 3x kiiremini kui 4 koorega i5 ja 9600gt 2x kiiremini kui prose.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 07.11.2009 16:37:09 vasta tsitaadiga

Kirsa, tiimile on sinust palju kasu. Viimase 24h jooksul oled toonud 5.7K, mis on tubli tulemus. I5'le suru vmware ja notfred linuxi klient peale, toob palju rohkem punne. Siinses teemas on sellest varem palju juttu olnud, uuri pisut.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 16.11.2009 12:32:15 vasta tsitaadiga

Panin Windows 7 peale. Siin on kõik sama mis Win Vistaga kui panna HD4870x2 tööle?
Ja sama küsimus SMP kliendi kohta

EDIT: Küsin, vastan!

FAH GPU kliendid töötavad WIN7 all samamoodi nagu VISTA`s
Nii , et back in the business! thumbs_up.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2009 11:40:04 vasta tsitaadiga

See samamoodi tähendab siis, et servicena ikka ei tööta.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 22:47:01 vasta tsitaadiga

Installisin eelmisel nädalavahetusel siis arvutisse selle kliendi, nüüd alates kolmapäevas on jooksnud see korralikumalt. Ehk toon ka tiimile mingi kasu.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2009 21:38:23 vasta tsitaadiga

boinc kuulub sama programmi alla? icon_biggrin.gif mul siin kahe päevaga mingi 5% ära tiksunud:D arvutab mingit ilmavärki icon_biggrin.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2009 10:43:45 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
boinc kuulub sama programmi alla? icon_biggrin.gif mul siin kahe päevaga mingi 5% ära tiksunud:D arvutab mingit ilmavärki icon_biggrin.gif

Kuigi kasutatakse samuti hajutatud arvutusi, pole tegemist sama asjaga. Mina isiklikult valisin toetatava projketi ka pisut sisu teades - SETI-t näiteks ma nõus arvutama ei ole. Seega pane oma boinc ruttu kinni, installi omale F@H klient ning pane tiimiks 385 icon_smile.gif

Edit: 12.dets ehk suht täpselt 5 kuuga tiksus täis teinegi miljonicon_smile.gif Selle aasta plaan täidetud...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero0
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2009




sõnum 12.12.2009 18:43:11 vasta tsitaadiga

kuna ma algaja siis kas keegi saaks seletada mis asi see on?
_________________
Saadan Lockerzi kutseid. Kui tahate PM-ige
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dpr2016
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 13:16:40 vasta tsitaadiga

MEHED!

TOP100! thumbs_up.gif

http://folding.extremeoverclocking.com/team_list.php

Lõpuks ometi oleme jõudnud esilehele.

Ühtlasi õnne CommandsRefile teise milli puhul. beer_yum.gif

zero0, vaata http://folding.stanford.edu/English/FAQ-main
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 18:04:16 vasta tsitaadiga

Ma valdavalt päevasel ajal ja nädalavahetustel toetan seda üritust, öösel ei viitsi undava arvuti juures olla.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 15:30:46 vasta tsitaadiga

CommandsRef kirjutas:
Seega pane oma boinc ruttu kinni, installi omale F@H klient ning pane tiimiks 385 icon_smile.gif

.

mingi väga hea põhjuse pead andma, kuna boinc töötab väga rahulikult ilma häirimata icon_rolleyes.gif märksa märkamatum tagataustal, kui folding

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 25.12.2009 17:40:22 vasta tsitaadiga

Nii.
Sain mõneks ajaks g*ystation 3 (PS3) kasutada. Kuda sellega FAH`i jooksutada?
Menüüst midagi selle laadset ei leinud kuigi tegin upgrade ära. Mis moodi see käib, oskab keegi ükshaaval seletada?
Uurisin ka FAH`i lehelt aga sealt midagi targemaks ei saanud.

EDIT: Sain käima, 1 muudatus oli vaja veel teha. Igastahes esimene WU käib ja ajaks näitab 6H.
Eks siis ole näha palju tuleb...

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2009 18:17:54 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Nii.
Sain mõneks ajaks g*ystation 3 (PS3) kasutada. Kuda sellega FAH`i jooksutada?
Menüüst midagi selle laadset ei leinud kuigi tegin upgrade ära. Mis moodi see käib, oskab keegi ükshaaval seletada?
Uurisin ka FAH`i lehelt aga sealt midagi targemaks ei saanud.

EDIT: Sain käima, 1 muudatus oli vaja veel teha. Igastahes esimene WU käib ja ajaks näitab 6H.
Eks siis ole näha palju tuleb...


järelikult sa alguses ei olnud piisavalt gay, et seda tööle saada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 25.12.2009 18:23:40 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
Draco kirjutas:
Nii.
Sain mõneks ajaks g*ystation 3 (PS3) kasutada. Kuda sellega FAH`i jooksutada?
Menüüst midagi selle laadset ei leinud kuigi tegin upgrade ära. Mis moodi see käib, oskab keegi ükshaaval seletada?
Uurisin ka FAH`i lehelt aga sealt midagi targemaks ei saanud.

EDIT: Sain käima, 1 muudatus oli vaja veel teha. Igastahes esimene WU käib ja ajaks näitab 6H.
Eks siis ole näha palju tuleb...


järelikult sa alguses ei olnud piisavalt gay, et seda tööle saada.


Siiamaani pole gay...
Aga oleme ausad, ega see PS3 muuks ei kõlba kui FAH`i jooksutada või Blu-Ray filme vaadata icon_lol.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2009 20:00:24 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
MummikAl kirjutas:
Draco kirjutas:
Nii.
Sain mõneks ajaks g*ystation 3 (PS3) kasutada. Kuda sellega FAH`i jooksutada?
Menüüst midagi selle laadset ei leinud kuigi tegin upgrade ära. Mis moodi see käib, oskab keegi ükshaaval seletada?
Uurisin ka FAH`i lehelt aga sealt midagi targemaks ei saanud.

EDIT: Sain käima, 1 muudatus oli vaja veel teha. Igastahes esimene WU käib ja ajaks näitab 6H.
Eks siis ole näha palju tuleb...


järelikult sa alguses ei olnud piisavalt gay, et seda tööle saada.


minu arust selle raha eest on need juba piisavalt head omadused. lisaks veel mängimine thumbs_up.gif

Siiamaani pole gay...
Aga oleme ausad, ega see PS3 muuks ei kõlba kui FAH`i jooksutada või Blu-Ray filme vaadata icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 27.12.2009 13:37:30 vasta tsitaadiga

On see normaalne, et PS3 1 WU annab 251 punkti ja teeb seda 6 tundi? icon_eek.gif
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 01:15:50 vasta tsitaadiga

Jah, ma loobusin PS3-ga jooksutamisest, kuna vooluarve oli liialt jõhker 1k punkti päevas eest. Sa arvutad ikka tohutult rohkem, kuid erinevatele seadmetele antakse erinevalt punkte... noh ja ps3 meestele mitte üldse.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 28.12.2009 04:07:58 vasta tsitaadiga

Vahet suurt pole. Arvutab ikka 24/7
Lihtsalt, võiks suurem PPD olla beer_yum.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 10:13:58 vasta tsitaadiga

Sain nüüd pääle 2 kuud oma massina jälle käima (kolimine ja vahepeal oli kastile pääle ilmunud miski Windows 7) ning ehk tilgub miski punktisumma jälle Estonia tiimi kontole.
_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2010 01:55:31 vasta tsitaadiga

Hmm mingi 2-3 päeva tagasi sai tehtud konto krisspai12...hetkel ka natuke kasutanud loodan,et abi... beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist.
Kommentaarid: 190 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 13.01.2010 09:47:40 vasta tsitaadiga

Ja üks koht üles jälle thumbs_up.gif
Kui suurt vahepeal ei muutu siis see aasta peaks veel ühe koha üles saama beer_yum.gif thumbs_up.gif
Aga kurat seda teab mis uus GPU3 toob, nii et seniks head foldimist kõigile icon_wink.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 12:12:15 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Aga kurat seda teab mis uus GPU3 toob, nii et seniks head foldimist kõigile icon_wink.gif

GPU3 ei too veel hetkel miskit muutust, sest tegemist on suuresti veel nVidia sooloesinemisega, aga selleks kõlbab hetkel ka GPU2:
http://folding.typepad.com/news/2010/01/some-more-details-on-the-gpu3-core-regarding-opencl.html
http://folding.typepad.com/news/2010/01/important-update-on-my-post-on-opencl.html

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 19.01.2010 21:16:07 vasta tsitaadiga

Kas FAH GPU2 lõpetas töö või keeras mul masin mingi jama kokku?, Igastahes vahib selline teks vastu:
[18:04:59] - Connecting to assignment server
[18:04:59] + No appropriate work server was available; will try again in a bit.
[18:04:59] + Couldn't get work instructions.
[18:04:59] - Attempt #8 to get work failed, and no other work to do.
Waiting before retry.

Midagi vahepeal muutnud ei ole, koju tulles oli selline teks, kumbki klient ei tööta icon_rolleyes.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2010 00:53:15 vasta tsitaadiga

Stanfordis on vool ära. Kannatust icon_smile.gif
http://folding.typepad.com/

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 20.01.2010 15:29:37 vasta tsitaadiga

Selge, mul oli paanika juba.
Sõltuvuses vist icon_rolleyes.gif
beer_yum.gif

EDIT: Saan vist uue masina oma käsutusse millel on Quadro NVS140
Ei ole küll midagi erilist, aga kas sellega foldida saab ja mis kanti võiks PPD jääda umbes?

Huvitab just see, kas on kiirem (FAH`is) kui GeForce 9500GT.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2010 11:47:13 vasta tsitaadiga

NVS140 teeb ~300-500PPD, seega jääb selgelt 9500GT-le alla.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 21.01.2010 12:49:30 vasta tsitaadiga

CommandsRef kirjutas:
NVS140 teeb ~300-500PPD, seega jääb selgelt 9500GT-le alla.


Selge, siis ma ei hakka üldse vaevamagi selle kaardiga.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutiH YT
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2009




sõnum 30.01.2010 01:53:21 vasta tsitaadiga

Tervist.

Kas F@H-i on võimalik saada tööle masinas kus 4870 X2 ja 3870 X2 sees on nii, et kõik 4 GPU-d tööd teeksid?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 10:12:32 vasta tsitaadiga

arvutiH YT kirjutas:
Tervist.

Kas F@H-i on võimalik saada tööle masinas kus 4870 X2 ja 3870 X2 sees on nii, et kõik 4 GPU-d tööd teeksid?

Ise pole proovinud, aga saab:
http://folding.stanford.edu/English/FAQ-ATI2#ntoc18

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 12.02.2010 14:57:08 vasta tsitaadiga

Mul järgmine küsimus.
Vana töömasin jäi pensionile ja foldib nüüd nurgas.
Uus masin on käes ja prooviks kohe ära palju PPD on aga ei hakka tööle.
Errori tekst: "At present your GPU is not supported or you need a current driver".

Sõna sõnalt ma saan aru mis see tekst tähendab, aga kas ma pean tõmbama viimased driverid nvidia kodulehelt?
Hetkel on peal 191.00 ja need on viimase driverid mida töö proge soovitab kasutada.

Kaardiks on Nvidia Quadro FX 770M
Masin: Dell Precision M4400.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 16:09:14 vasta tsitaadiga

Aga kui sa annad juurde võtme: -forcegpu nvidia_g80 icon_question.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 13.02.2010 20:13:42 vasta tsitaadiga

Tänud, see aitas.
Esimese hooga kirjutasin -forcegpu nvidia_g96m ja siis läks isegi tööle aga ei tõmmanud netist midagi alla.
Aga -forcegpu nvidia_g80 aitas ja nüüd foldib @ 1300PPD. Seda küll ainult õhtuti ja nädala vahetusel aga abiks siiski beer_yum.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 03.03.2010 00:38:16 vasta tsitaadiga

niih, pisike probleemike foldinguga. Üks masinake juba jupp aega foldinud, polnud mitu kuud rebu olnud kuni see hiljuti juhtus kahjuks. Nüüd siis selline probleem, et kuumeneb üle mida varem ei teinud ja teeb masinale shut down. Ülekuumenemine tekib kui telekas ka mängib (on üks palju aastaid vana asuse telekakaart seal ning tarkvaraks cyberlingi power cinema). Tray kliendist sai konfitud, et foldingu cpu usage oleks 85% peal, video (gigabyte hd 4850) default klokid sai langetatud 625/990 pealt 600/950 peale, aga niipea kui telekas mängima panna, siis natukese aja pärast teeb shut downi. Fan on manual controli peal ning 100%, tempid lähevad jälgides 117°+ peale enne kui shut downi teeb. Kui telekas ei mängi, on temperatuurid 106-110°C ja toimib kõik ilusti. Kui telekas mängima panna siis 5-15min on shut down. Enne masina rebu toimis kõik isegi default klokkidel 24/7 põmst poolteist aastat. On soovitusi mis teha? Telekas ja folding võiks ikka olla 24/7 sees nagu enne rebu icon_smile.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KulleS
HV veteran

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 13:56:00 vasta tsitaadiga

Kuidas oleks mõsitlik i5 tööle panna?
SMP klienti küll hoobilt tööle ei saanud 6.29 beta't siis icon_neutral.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 11:30:17 vasta tsitaadiga

KulleS kirjutas:
Kuidas oleks mõsitlik i5 tööle panna?
SMP klienti küll hoobilt tööle ei saanud 6.29 beta't siis icon_neutral.gif

Installid VMware playeri või MSi enda virtuaalmasina, sinna sisse installid 64bit linuxi, minimaalse pakettide hulgaga. Arvutab nagu loom.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KulleS
HV veteran

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 15:41:11 vasta tsitaadiga

CommandsRef kirjutas:
Installid VMware playeri või MSi enda virtuaalmasina, sinna sisse installid 64bit linuxi, minimaalse pakettide hulgaga. Arvutab nagu loom.

Panin selle - http://reilly.homeip.net/folding/cd.html
Soovituse leidsin siit:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4438247#4438247
tsitaat:
Kui sa passwordi ei taha, siis on variant jooksutada virtuaalmasinas Linuxit. icon_biggrin.gif Asi on palju lihtsam kui see kõlab. Vaja oleks tirida näiteks VMWare Player ja siis Linuxi image. Üks selline nülitud image, mis jooksutabki ainult FAHi on saadaval aadressil: http://reilly.homeip.net/folding/cd.html

Aga kuidas seal näha, mida ta parasjagu teeb või kui palju teinud on? Või palju on hetkel PPD icon_neutral.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 10.03.2010 18:49:34 vasta tsitaadiga

KulleS kirjutas:
CommandsRef kirjutas:
Installid VMware playeri või MSi enda virtuaalmasina, sinna sisse installid 64bit linuxi, minimaalse pakettide hulgaga. Arvutab nagu loom.

Panin selle - http://reilly.homeip.net/folding/cd.html
Soovituse leidsin siit:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4438247#4438247
tsitaat:
Kui sa passwordi ei taha, siis on variant jooksutada virtuaalmasinas Linuxit. icon_biggrin.gif Asi on palju lihtsam kui see kõlab. Vaja oleks tirida näiteks VMWare Player ja siis Linuxi image. Üks selline nülitud image, mis jooksutabki ainult FAHi on saadaval aadressil: http://reilly.homeip.net/folding/cd.html

Aga kuidas seal näha, mida ta parasjagu teeb või kui palju teinud on? Või palju on hetkel PPD icon_neutral.gif


fahmon
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KulleS
HV veteran

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 20:00:59 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
KulleS kirjutas:
CommandsRef kirjutas:
Installid VMware playeri või MSi enda virtuaalmasina, sinna sisse installid 64bit linuxi,

Panin selle - http://reilly.homeip.net/folding/cd.html
Aga kuidas seal näha, mida ta parasjagu teeb või kui palju teinud on? Või palju on hetkel PPD icon_neutral.gif

fahmon

Mul oli miskipärast meeles, et see aint Windoosale. Tänud, katsetan thumbs_up.gif

PS Alguses on edatabelis tõus ikka vinge - päevakesega kohe 200kohalt ->119
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arx009
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 01:52:25 vasta tsitaadiga

Kui foldimise ajal masinat ka muidu kasutada tahad, siis vast oleks parem variant wini all smp2 peale panna - ei võta nii palju ressurssi, kuigi jah, ppd-s kaotad natuke. Aga 5000 ppd peaks vast stock i5 ikka ära foldima. Mul endal i7 ja loobusin wm-i jooksutamisest, kuna tegi masina suts uimaseks. Praegu mul win-i all smp2 klient, i7@4GHz + 9800gt + 9800gtx+ ja umbes 25k ppd keskmiselt foldib päevas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 02:03:32 vasta tsitaadiga

Mõtlen, et ehk annan ka uue võimaluse. Palju i7 920 + 2x 5770 võiksid päevas anda?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2010 11:18:26 vasta tsitaadiga

3 kuu ja 2 päevaga tuli kolmas miljon.

Muide, mis on juhtunud meie esifoldijaga?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 14.03.2010 17:22:37 vasta tsitaadiga

kas single-G92'ga oleks üldse mõtet heategevust teha?
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Folding@home mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.