|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
21.10.2009 21:31:44
|
|
|
Draco, õnnitlused esimese milli puhul
Su kannatus on piiritu ATI X2 kaardiga tuleks punnid kahega korrutada.
Ma vahetasin täna tasapisi teise masina toiteploki ära ja proovisin GTX260 ära. Kui viitsin, panen veel täna vana GTS250 kõrvale tagasi. Võib-olla ei viitsi ka, sest nende koos käima saamine ei pruugi olla lihtne. Aga mul on tuju hea. Vana hea 13 aastane hundipeni ei kavatse veel ära surra ja sai terveks. Kõik on hästi.
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
21.10.2009 21:42:29
|
|
|
| vambola kirjutas: |
Draco, õnnitlused esimese milli puhul
Su kannatus on piiritu ATI X2 kaardiga tuleks punnid kahega korrutada.
Ma vahetasin täna tasapisi teise masina toiteploki ära ja proovisin GTX260 ära. Kui viitsin, panen veel täna vana GTS250 kõrvale tagasi. Võib-olla ei viitsi ka, sest nende koos käima saamine ei pruugi olla lihtne. Aga mul on tuju hea. Vana hea 13 aastane hundipeni ei kavatse veel ära surra ja sai terveks. Kõik on hästi. |
Tänud
Kurat ma tahtsin ise kisada aga mul näitab veel 999.348 punkti
Aga X2 kaarti 2 tuuma sain lõpuks tööle alles kuuaega tagasi:) Lõpuks
Aga nüüd siis miljon käes ja väike õlle täna
Mingi hetk HD5870 foldima aga sinna aega
Seniks kõigile keda ma alguses ära tüütasin
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
22.10.2009 01:42:00
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| SurfData kirjutas: |
| Margus kirjutas: |
Fah gpu kliendis gpu usage tähendab cpu usage lihtsalt sinna pole pandud, et GPU VAID on CPU. Ehk prose isenesest siin ei mõjuta midagi Muutes seal cpu usage muutub hoopis gpu usage.
Proovi,
EDU. |
selge, eks õhtul kodus proovin ja vaatan mis toimub. |
Anna siis teda kuidas edeneb, võib-olla mul täna pole isu rääkida, vanaema suri ära. |
sügav kaastunne minu poolt, aga tundub et Sinust oli abi. Vähemalt praeguseni pole 6 tunni jooksul freezemisi olnud. Loodame et jääbki stabiilseks.
Õnnitlused miljoni punni meestele
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dpr2016
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
22.10.2009 12:04:46
|
|
|
| Draco kirjutas: |
| vambola kirjutas: |
Draco, õnnitlused esimese milli puhul
Su kannatus on piiritu ATI X2 kaardiga tuleks punnid kahega korrutada.
Ma vahetasin täna tasapisi teise masina toiteploki ära ja proovisin GTX260 ära. Kui viitsin, panen veel täna vana GTS250 kõrvale tagasi. Võib-olla ei viitsi ka, sest nende koos käima saamine ei pruugi olla lihtne. Aga mul on tuju hea. Vana hea 13 aastane hundipeni ei kavatse veel ära surra ja sai terveks. Kõik on hästi. |
Tänud
Kurat ma tahtsin ise kisada aga mul näitab veel 999.348 punkti
Aga X2 kaarti 2 tuuma sain lõpuks tööle alles kuuaega tagasi:) Lõpuks
Aga nüüd siis miljon käes ja väike õlle täna
Mingi hetk HD5870 foldima aga sinna aega
Seniks kõigile keda ma alguses ära tüütasin  |
Õnne ka siitpoolt ja jaksu edaspidiseks. Esimene mill pidavat kõige raskem olema.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
22.10.2009 12:40:22
|
|
|
| dpr2016 kirjutas: |
| Draco kirjutas: |
| vambola kirjutas: |
Draco, õnnitlused esimese milli puhul
Su kannatus on piiritu ATI X2 kaardiga tuleks punnid kahega korrutada.
Ma vahetasin täna tasapisi teise masina toiteploki ära ja proovisin GTX260 ära. Kui viitsin, panen veel täna vana GTS250 kõrvale tagasi. Võib-olla ei viitsi ka, sest nende koos käima saamine ei pruugi olla lihtne. Aga mul on tuju hea. Vana hea 13 aastane hundipeni ei kavatse veel ära surra ja sai terveks. Kõik on hästi. |
Tänud
Kurat ma tahtsin ise kisada aga mul näitab veel 999.348 punkti
Aga X2 kaarti 2 tuuma sain lõpuks tööle alles kuuaega tagasi:) Lõpuks
Aga nüüd siis miljon käes ja väike õlle täna
Mingi hetk HD5870 foldima aga sinna aega
Seniks kõigile keda ma alguses ära tüütasin  |
Õnne ka siitpoolt ja jaksu edaspidiseks. Esimene mill pidavat kõige raskem olema.  |
tegelikult oli kunagi üks selline film nagu The First $20 Million Is Always the Hardest (ehk siis esimese 20 miljoni dollari teenimine on kõige raskem )
http://www.imdb.com/title/tt0280674/
seega 20 miljonini on veel "natuke" aega
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
23.10.2009 07:31:47
|
|
|
ok ma suht uus ja võhik selle asja pealt, aga kui ma seda PS3 peal jooksutan, kas siis ma saan ka mingi teamiga liituda? kui jah, siis kuidas
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arx009
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2005
|
24.10.2009 23:36:50
|
|
|
Niih, mul ka milku käes. Äkki kunagi saab 10 ka... , kuigi see suht kahtlane, sest nõuaks juba spets masina kokkupanekut. Praegu peab vaene arvuti foldima, filmi näitama, mängima, koolitööd tegema jne jne. Kast ise kokku pandud suht suvalistest juppidest: CPU i7 920, GPU0 9800GTX+, GPU1 9800GT. Klokkida midagi ei saa, kuna kogu seda kupatust toidab mingi iidvana 450W PSU - ime, et üldse töötab
| MummikAl kirjutas: |
ok ma suht uus ja võhik selle asja pealt, aga kui ma seda PS3 peal jooksutan, kas siis ma saan ka mingi teamiga liituda? kui jah, siis kuidas  |
Eesti team on 385 ja lisamine toimub nii:
From the main Folding screen:
Triangle->Current Channel->Identity->Join an Existing team
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dpr2016
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
27.10.2009 18:24:49
|
|
|
| arx009 kirjutas: |
Niih, mul ka milku käes. Äkki kunagi saab 10 ka... , kuigi see suht kahtlane, sest nõuaks juba spets masina kokkupanekut. Praegu peab vaene arvuti foldima, filmi näitama, mängima, koolitööd tegema jne jne. Kast ise kokku pandud suht suvalistest juppidest: CPU i7 920, GPU0 9800GTX+, GPU1 9800GT. Klokkida midagi ei saa, kuna kogu seda kupatust toidab mingi iidvana 450W PSU - ime, et üldse töötab
|
Et siis hawk? Õnne milli puhul.
Masin on sul väga kobe. Krt, endalgi kribeleb i7 järgi, aga finantsseis na nadi...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirsa
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
07.11.2009 16:29:57
|
|
|
Foldisin ka natuke ja sain 11000. Aga sellest ei ole vist eesti tiimile väga kasu.
Näiteks gts250 kaart foldib 3x kiiremini kui 4 koorega i5 ja 9600gt 2x kiiremini kui prose.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
07.11.2009 16:37:09
|
|
|
| Kirsa, tiimile on sinust palju kasu. Viimase 24h jooksul oled toonud 5.7K, mis on tubli tulemus. I5'le suru vmware ja notfred linuxi klient peale, toob palju rohkem punne. Siinses teemas on sellest varem palju juttu olnud, uuri pisut.
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
16.11.2009 12:32:15
|
|
|
Panin Windows 7 peale. Siin on kõik sama mis Win Vistaga kui panna HD4870x2 tööle?
Ja sama küsimus SMP kliendi kohta
EDIT: Küsin, vastan!
FAH GPU kliendid töötavad WIN7 all samamoodi nagu VISTA`s
Nii , et back in the business!
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CommandsRef
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
17.11.2009 11:40:04
|
|
|
| See samamoodi tähendab siis, et servicena ikka ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
27.11.2009 22:47:01
|
|
|
Installisin eelmisel nädalavahetusel siis arvutisse selle kliendi, nüüd alates kolmapäevas on jooksnud see korralikumalt. Ehk toon ka tiimile mingi kasu.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
29.11.2009 21:38:23
|
|
|
boinc kuulub sama programmi alla? mul siin kahe päevaga mingi 5% ära tiksunud:D arvutab mingit ilmavärki
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CommandsRef
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
12.12.2009 10:43:45
|
|
|
| ranel kirjutas: |
boinc kuulub sama programmi alla? mul siin kahe päevaga mingi 5% ära tiksunud:D arvutab mingit ilmavärki  |
Kuigi kasutatakse samuti hajutatud arvutusi, pole tegemist sama asjaga. Mina isiklikult valisin toetatava projketi ka pisut sisu teades - SETI-t näiteks ma nõus arvutama ei ole. Seega pane oma boinc ruttu kinni, installi omale F@H klient ning pane tiimiks 385
Edit: 12.dets ehk suht täpselt 5 kuuga tiksus täis teinegi miljon Selle aasta plaan täidetud...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zero0
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2009
|
12.12.2009 18:43:11
|
|
|
kuna ma algaja siis kas keegi saaks seletada mis asi see on?
_________________ Saadan Lockerzi kutseid. Kui tahate PM-ige |
|
| tagasi üles |
|
 |
dpr2016
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
15.12.2009 18:04:16
|
|
|
Ma valdavalt päevasel ajal ja nädalavahetustel toetan seda üritust, öösel ei viitsi undava arvuti juures olla.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
16.12.2009 15:30:46
|
|
|
| CommandsRef kirjutas: |
Seega pane oma boinc ruttu kinni, installi omale F@H klient ning pane tiimiks 385
. |
mingi väga hea põhjuse pead andma, kuna boinc töötab väga rahulikult ilma häirimata märksa märkamatum tagataustal, kui folding
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
25.12.2009 17:40:22
|
|
|
Nii.
Sain mõneks ajaks g*ystation 3 (PS3) kasutada. Kuda sellega FAH`i jooksutada?
Menüüst midagi selle laadset ei leinud kuigi tegin upgrade ära. Mis moodi see käib, oskab keegi ükshaaval seletada?
Uurisin ka FAH`i lehelt aga sealt midagi targemaks ei saanud.
EDIT: Sain käima, 1 muudatus oli vaja veel teha. Igastahes esimene WU käib ja ajaks näitab 6H.
Eks siis ole näha palju tuleb...
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
25.12.2009 18:17:54
|
|
|
| Draco kirjutas: |
Nii.
Sain mõneks ajaks g*ystation 3 (PS3) kasutada. Kuda sellega FAH`i jooksutada?
Menüüst midagi selle laadset ei leinud kuigi tegin upgrade ära. Mis moodi see käib, oskab keegi ükshaaval seletada?
Uurisin ka FAH`i lehelt aga sealt midagi targemaks ei saanud.
EDIT: Sain käima, 1 muudatus oli vaja veel teha. Igastahes esimene WU käib ja ajaks näitab 6H.
Eks siis ole näha palju tuleb... |
järelikult sa alguses ei olnud piisavalt gay, et seda tööle saada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
25.12.2009 18:23:40
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| Draco kirjutas: |
Nii.
Sain mõneks ajaks g*ystation 3 (PS3) kasutada. Kuda sellega FAH`i jooksutada?
Menüüst midagi selle laadset ei leinud kuigi tegin upgrade ära. Mis moodi see käib, oskab keegi ükshaaval seletada?
Uurisin ka FAH`i lehelt aga sealt midagi targemaks ei saanud.
EDIT: Sain käima, 1 muudatus oli vaja veel teha. Igastahes esimene WU käib ja ajaks näitab 6H.
Eks siis ole näha palju tuleb... |
järelikult sa alguses ei olnud piisavalt gay, et seda tööle saada. |
Siiamaani pole gay...
Aga oleme ausad, ega see PS3 muuks ei kõlba kui FAH`i jooksutada või Blu-Ray filme vaadata
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
25.12.2009 20:00:24
|
|
|
| Draco kirjutas: |
| MummikAl kirjutas: |
| Draco kirjutas: |
Nii.
Sain mõneks ajaks g*ystation 3 (PS3) kasutada. Kuda sellega FAH`i jooksutada?
Menüüst midagi selle laadset ei leinud kuigi tegin upgrade ära. Mis moodi see käib, oskab keegi ükshaaval seletada?
Uurisin ka FAH`i lehelt aga sealt midagi targemaks ei saanud.
EDIT: Sain käima, 1 muudatus oli vaja veel teha. Igastahes esimene WU käib ja ajaks näitab 6H.
Eks siis ole näha palju tuleb... |
järelikult sa alguses ei olnud piisavalt gay, et seda tööle saada. |
minu arust selle raha eest on need juba piisavalt head omadused. lisaks veel mängimine
Siiamaani pole gay...
Aga oleme ausad, ega see PS3 muuks ei kõlba kui FAH`i jooksutada või Blu-Ray filme vaadata  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
27.12.2009 13:37:30
|
|
|
On see normaalne, et PS3 1 WU annab 251 punkti ja teeb seda 6 tundi?
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
28.12.2009 01:15:50
|
|
|
| Jah, ma loobusin PS3-ga jooksutamisest, kuna vooluarve oli liialt jõhker 1k punkti päevas eest. Sa arvutad ikka tohutult rohkem, kuid erinevatele seadmetele antakse erinevalt punkte... noh ja ps3 meestele mitte üldse.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
28.12.2009 04:07:58
|
|
|
Vahet suurt pole. Arvutab ikka 24/7
Lihtsalt, võiks suurem PPD olla
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
28.12.2009 10:13:58
|
|
|
Sain nüüd pääle 2 kuud oma massina jälle käima (kolimine ja vahepeal oli kastile pääle ilmunud miski Windows 7) ning ehk tilgub miski punktisumma jälle Estonia tiimi kontole.
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXceed
HV veteran

liitunud: 28.11.2005
|
10.01.2010 01:55:31
|
|
|
Hmm mingi 2-3 päeva tagasi sai tehtud konto krisspai12...hetkel ka natuke kasutanud loodan,et abi...
_________________ Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist. |
|
| Kommentaarid: 190 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
13.01.2010 09:47:40
|
|
|
Ja üks koht üles jälle
Kui suurt vahepeal ei muutu siis see aasta peaks veel ühe koha üles saama
Aga kurat seda teab mis uus GPU3 toob, nii et seniks head foldimist kõigile
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
19.01.2010 21:16:07
|
|
|
Kas FAH GPU2 lõpetas töö või keeras mul masin mingi jama kokku?, Igastahes vahib selline teks vastu:
[18:04:59] - Connecting to assignment server
[18:04:59] + No appropriate work server was available; will try again in a bit.
[18:04:59] + Couldn't get work instructions.
[18:04:59] - Attempt #8 to get work failed, and no other work to do.
Waiting before retry.
Midagi vahepeal muutnud ei ole, koju tulles oli selline teks, kumbki klient ei tööta
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
20.01.2010 15:29:37
|
|
|
Selge, mul oli paanika juba.
Sõltuvuses vist
EDIT: Saan vist uue masina oma käsutusse millel on Quadro NVS140
Ei ole küll midagi erilist, aga kas sellega foldida saab ja mis kanti võiks PPD jääda umbes?
Huvitab just see, kas on kiirem (FAH`is) kui GeForce 9500GT.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CommandsRef
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
21.01.2010 11:47:13
|
|
|
| NVS140 teeb ~300-500PPD, seega jääb selgelt 9500GT-le alla.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
21.01.2010 12:49:30
|
|
|
| CommandsRef kirjutas: |
| NVS140 teeb ~300-500PPD, seega jääb selgelt 9500GT-le alla. |
Selge, siis ma ei hakka üldse vaevamagi selle kaardiga.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutiH YT
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2009
|
30.01.2010 01:53:21
|
|
|
Tervist.
Kas F@H-i on võimalik saada tööle masinas kus 4870 X2 ja 3870 X2 sees on nii, et kõik 4 GPU-d tööd teeksid?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
12.02.2010 14:57:08
|
|
|
Mul järgmine küsimus.
Vana töömasin jäi pensionile ja foldib nüüd nurgas.
Uus masin on käes ja prooviks kohe ära palju PPD on aga ei hakka tööle.
Errori tekst: "At present your GPU is not supported or you need a current driver".
Sõna sõnalt ma saan aru mis see tekst tähendab, aga kas ma pean tõmbama viimased driverid nvidia kodulehelt?
Hetkel on peal 191.00 ja need on viimase driverid mida töö proge soovitab kasutada.
Kaardiks on Nvidia Quadro FX 770M
Masin: Dell Precision M4400.
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CommandsRef
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
13.02.2010 16:09:14
|
|
|
Aga kui sa annad juurde võtme: -forcegpu nvidia_g80
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
13.02.2010 20:13:42
|
|
|
Tänud, see aitas.
Esimese hooga kirjutasin -forcegpu nvidia_g96m ja siis läks isegi tööle aga ei tõmmanud netist midagi alla.
Aga -forcegpu nvidia_g80 aitas ja nüüd foldib @ 1300PPD. Seda küll ainult õhtuti ja nädala vahetusel aga abiks siiski
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
03.03.2010 00:38:16
|
|
|
niih, pisike probleemike foldinguga. Üks masinake juba jupp aega foldinud, polnud mitu kuud rebu olnud kuni see hiljuti juhtus kahjuks. Nüüd siis selline probleem, et kuumeneb üle mida varem ei teinud ja teeb masinale shut down. Ülekuumenemine tekib kui telekas ka mängib (on üks palju aastaid vana asuse telekakaart seal ning tarkvaraks cyberlingi power cinema). Tray kliendist sai konfitud, et foldingu cpu usage oleks 85% peal, video (gigabyte hd 4850) default klokid sai langetatud 625/990 pealt 600/950 peale, aga niipea kui telekas mängima panna, siis natukese aja pärast teeb shut downi. Fan on manual controli peal ning 100%, tempid lähevad jälgides 117°+ peale enne kui shut downi teeb. Kui telekas ei mängi, on temperatuurid 106-110°C ja toimib kõik ilusti. Kui telekas mängima panna siis 5-15min on shut down. Enne masina rebu toimis kõik isegi default klokkidel 24/7 põmst poolteist aastat. On soovitusi mis teha? Telekas ja folding võiks ikka olla 24/7 sees nagu enne rebu
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KulleS
HV veteran
liitunud: 21.04.2004
|
09.03.2010 13:56:00
|
|
|
Kuidas oleks mõsitlik i5 tööle panna?
SMP klienti küll hoobilt tööle ei saanud 6.29 beta't siis
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CommandsRef
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
10.03.2010 11:30:17
|
|
|
| KulleS kirjutas: |
Kuidas oleks mõsitlik i5 tööle panna?
SMP klienti küll hoobilt tööle ei saanud 6.29 beta't siis  |
Installid VMware playeri või MSi enda virtuaalmasina, sinna sisse installid 64bit linuxi, minimaalse pakettide hulgaga. Arvutab nagu loom.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KulleS
HV veteran
liitunud: 21.04.2004
|
10.03.2010 15:41:11
|
|
|
| CommandsRef kirjutas: |
| Installid VMware playeri või MSi enda virtuaalmasina, sinna sisse installid 64bit linuxi, minimaalse pakettide hulgaga. Arvutab nagu loom. |
Panin selle - http://reilly.homeip.net/folding/cd.html
Soovituse leidsin siit:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4438247#4438247
| tsitaat: |
Kui sa passwordi ei taha, siis on variant jooksutada virtuaalmasinas Linuxit. Asi on palju lihtsam kui see kõlab. Vaja oleks tirida näiteks VMWare Player ja siis Linuxi image. Üks selline nülitud image, mis jooksutabki ainult FAHi on saadaval aadressil: http://reilly.homeip.net/folding/cd.html
|
Aga kuidas seal näha, mida ta parasjagu teeb või kui palju teinud on? Või palju on hetkel PPD
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
10.03.2010 18:49:34
|
|
|
| KulleS kirjutas: |
| CommandsRef kirjutas: |
| Installid VMware playeri või MSi enda virtuaalmasina, sinna sisse installid 64bit linuxi, minimaalse pakettide hulgaga. Arvutab nagu loom. |
Panin selle - http://reilly.homeip.net/folding/cd.html
Soovituse leidsin siit:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4438247#4438247
| tsitaat: |
Kui sa passwordi ei taha, siis on variant jooksutada virtuaalmasinas Linuxit. Asi on palju lihtsam kui see kõlab. Vaja oleks tirida näiteks VMWare Player ja siis Linuxi image. Üks selline nülitud image, mis jooksutabki ainult FAHi on saadaval aadressil: http://reilly.homeip.net/folding/cd.html
|
Aga kuidas seal näha, mida ta parasjagu teeb või kui palju teinud on? Või palju on hetkel PPD  |
fahmon
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KulleS
HV veteran
liitunud: 21.04.2004
|
10.03.2010 20:00:59
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
| KulleS kirjutas: |
| CommandsRef kirjutas: |
| Installid VMware playeri või MSi enda virtuaalmasina, sinna sisse installid 64bit linuxi, |
Panin selle - http://reilly.homeip.net/folding/cd.html
Aga kuidas seal näha, mida ta parasjagu teeb või kui palju teinud on? Või palju on hetkel PPD  |
fahmon |
Mul oli miskipärast meeles, et see aint Windoosale. Tänud, katsetan
PS Alguses on edatabelis tõus ikka vinge - päevakesega kohe 200kohalt ->119
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arx009
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2005
|
12.03.2010 01:52:25
|
|
|
| Kui foldimise ajal masinat ka muidu kasutada tahad, siis vast oleks parem variant wini all smp2 peale panna - ei võta nii palju ressurssi, kuigi jah, ppd-s kaotad natuke. Aga 5000 ppd peaks vast stock i5 ikka ära foldima. Mul endal i7 ja loobusin wm-i jooksutamisest, kuna tegi masina suts uimaseks. Praegu mul win-i all smp2 klient, i7@4GHz + 9800gt + 9800gtx+ ja umbes 25k ppd keskmiselt foldib päevas.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
12.03.2010 02:03:32
|
|
|
| Mõtlen, et ehk annan ka uue võimaluse. Palju i7 920 + 2x 5770 võiksid päevas anda?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CommandsRef
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
14.03.2010 11:18:26
|
|
|
3 kuu ja 2 päevaga tuli kolmas miljon.
Muide, mis on juhtunud meie esifoldijaga?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
14.03.2010 17:22:37
|
|
|
kas single-G92'ga oleks üldse mõtet heategevust teha?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|