Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
PeTzZz
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003




sõnum 18.09.2003 08:33:43 vasta tsitaadiga

Anna oma username ja password, kui soovid, et me selle lingi alt su tulemusi näeksime icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2003 10:37:48 vasta tsitaadiga

Mul küll midagi ei näita - algul näitab viga ning kui oma project manageri peale minna, siis näitab minu projekte icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2003 19:40:27 vasta tsitaadiga

ma usun, et selle configa saab vähemalt 8,5k kätte
http://service.futuremark.com/compare?2k1=6998679
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 19.09.2003 14:38:45 vasta tsitaadiga

3D Mark 2001 SE - 9076 p.

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7015526
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2003 15:54:42 vasta tsitaadiga

AO kirjutas:
Sain ka uue masina kätte ja väike katsetus siis
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7009293


http://service.futuremark.com/compare?2k1=7019609
1.9GHz 9500pro 15174
vs
3.1GHz 9800pro 16478

vahe mingi 1300 punni ainult
you´ll have to do better than that

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2003 00:45:17 vasta tsitaadiga

kle chekka parem FPSi vahe icon_eek.gif
Mingi nagu hullult parem fps teisel aga punnid valed icon_confused.gif

edit: no mitte väga palju paremad aga mõned ikka on

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Satan
HV vaatleja

liitunud: 18.08.2003




sõnum 21.09.2003 02:32:55 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7021062
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arukas
HV vaatleja
arukas

liitunud: 19.09.2003




sõnum 23.09.2003 15:14:38 vasta tsitaadiga

xp2500+ clockitud 3000+

Connect3D 9600pro (arvuti nimetab seda küll 9600-ks aga loodetavasti saab selle korda)

3D Mark 2000 - 14k
3D Mark 2001SE - 11600

_________________
Arukus jah just nimelt arukus......... kuhu ta nüüd jäigi.....


viimati muutis arukas 24.09.2003 12:03:26, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 23.09.2003 15:22:31 vasta tsitaadiga

kuidas te neid teste teete... kas jätate kõik sedasi nagu on(lased draiverid peale... ja jätad) või keerate kiiruse peale seadistuse... just sellel videokaardil
_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"


viimati muutis Wilts 23.09.2003 15:57:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeTzZz
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003




sõnum 23.09.2003 15:36:39 vasta tsitaadiga

Kuskilt readmest lugesin, et kõik lanühendused, screensaverid, power offid tuleb maha panna, reso 1024*768, 32 bit, videokaardi setingud defaulti. Kõik mittevajalikud protsessid peaks kinni panema. Siis nagu kõigil samamoodi ja parem tulemusi võrrelda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2003 19:51:25 vasta tsitaadiga

arukas kirjutas:
2500+@3000+


3D Mark 2000 - 14k


mis see on?
ja kas peame ise mõistatama mis video icon_biggrin.gif

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2003 10:33:28 vasta tsitaadiga

kahjuks ei ole jõudnud veel tulemus üles panna, kuna 3donion jooksutas sellhetkel just oma website maha, aga masin ise on selline

http://intouch.techdata.com/data/content.asp?cid=en862788
nx7000
Centrino P4Mobile 1.5Ghz
9200Radeon mobile 64MB
2*256 RAM

Laptopiga 7560 punkti on minumeelest päris hea tulemus....ilma midagi kiirendamata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Denkeš
HV kasutaja
Denkeš

liitunud: 11.09.2002




sõnum 25.09.2003 21:53:25 vasta tsitaadiga

Video on default settingutega.
http://service.futuremark.com/compare?2k1=6936683
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 25.09.2003 22:35:46 vasta tsitaadiga

nu nii, core oli 415 ja mem 630 (midagi taolist)
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7006591
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2003 19:58:37 vasta tsitaadiga

toksisin niisama ja järjekordne rekord
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7049955
kuni gigaste 9500 klass

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2003 20:22:45 vasta tsitaadiga

Ma just vaatasin, et mul on parim tulemus klassis 3725MHz prose.
Karm, eks? icon_biggrin.gif

pl1600 kirjutas:
toksisin niisama ja järjekordne rekord
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7049955
kuni gigaste 9500 klass

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2003 20:27:51 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
Ma just vaatasin, et mul on parim tulemus klassis 3725MHz prose.
Karm, eks? icon_biggrin.gif


no tuleb ikka igasugusest olukorrast maksimum võtta icon_smile.gif
barton lendas just masinast välja

kusjuures 3.5G p4 võrreldes näiteks nature testi vahe oli praktl olematu

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 29.09.2003 11:21:29 vasta tsitaadiga

explorer ka kinni kui viimast tahad võtta icon_smile.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Poco
HV kasutaja


liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2003 19:15:39 vasta tsitaadiga

11795
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7053401
VGA 400/600 @ 438/660
CPU 2500+ @ 3200+ (1830@2200MHz)
MEM def. 266DDR pc2100 2x256 thumbs_down.gif
temp: max 47
cpuburn temp max 56

Nüüd proovitud veel klokkida ja tulemus 12464p
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7059624

_________________
Ei tea vist üldse midagi... või siiski?


viimati muutis Poco 01.10.2003 14:53:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeTzZz
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003




sõnum 01.10.2003 09:08:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

explorer ka kinni kui viimast tahad võtta


Täiesti võimalik (pane mingi muu shell peale, näiteks LiteStep)


PS. Tegelt ausalt öeldes ei mäleta enam, kas explorer oli siis kinni või mitte...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.10.2003 09:27:43 vasta tsitaadiga

Niih.. 3580 punkti.

Athlon 700Mhz
Xabre400 64Mb
320Mb RAM

_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZorroZip
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 09.10.2003 22:41:38 vasta tsitaadiga

9100 POWAA
9610 3DMARKs
Oma konfiga esimene futuremarkis icon_biggrin.gif
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7091570
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 11.10.2003 00:56:18 vasta tsitaadiga

Barton XP2500+@3200+, GF4 Ti4200 (default) - 12529p

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7096205

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 11.10.2003 02:46:03 vasta tsitaadiga

goddamn alles teisel lehel 2197mhz cpu hulgas icon_sad.gif
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7094386
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2003 12:26:21 vasta tsitaadiga

Barton 2500+ @ 2400mhz (12x200 1,8v).
Hynix D43 pc3200 2x256mb @ 200mhz 2-3-3-6
Powercolor 9800SE softmoded to 9800pro @ 430/380
All componets aircooled

18095 3D marks

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7097880

suht koht norm tulemus aint, et ma ei saa aru sellest miks kaarti klokkides on ülejäänud mängutestid kõvasti aeglasemad, aint Nature on kiirem icon_rolleyes.gif oleks kõik kiiremad tuleks skoor üle 19k icon_wink.gif

peab välja uurima mis kala on...

igatahes suht hästi klokkub see PowerColori r9800se ja seda veel ilma lisajahutuseta icon_wink.gif
muidu läheb mälu ka 390 aga pole mõtet ilma radikateta piinata - talvel peaks vast mingi 420 kah kätte saama, seda siis radikate + miinus kraadidega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 11.10.2003 13:07:18 vasta tsitaadiga

Conf profiilis,13311 3d marki
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7027788
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 12.10.2003 00:32:46 vasta tsitaadiga

FX5900 v2ikese clockiga 500/955

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7100386

ehk 19681p.

Arvuti profiilis
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2003 20:25:46 vasta tsitaadiga

3000punni 3d mark 2000 profiilis oleva masinaga kõik default icon_razz.gif (Gefoorce 2MX 200) oli siis... 200/190 icon_confused.gif

viimati muutis pots4t4j4 25.10.2003 09:17:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OmmOs
Kreisi kasutaja


liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2003 21:17:08 vasta tsitaadiga

Siin siis minu skoor.
http://service.futuremark.com/servlet/Index?pageid=/orb/projectdetails&UID=12673209&XLID=7107182&projectType=6
Enda arvates täiesti normaalne icon_wink.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2003 17:28:56 vasta tsitaadiga

Sain uue prose icon_smile.gif

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7109764 - 18570 3dmarki
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 16:18:02 vasta tsitaadiga

10417 - 650 hdd icon_razz.gif, muu conf profiilis
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7114721
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
talituli
HV kasutaja
talituli

liitunud: 15.02.2003




sõnum 16.10.2003 22:34:00 vasta tsitaadiga

PIII-450/192RAM/radeon7500/W2k

3DMark 2001 - 1771
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkxs
Kreisi kasutaja
sharkxs

liitunud: 10.03.2003




sõnum 19.10.2003 22:35:19 vasta tsitaadiga

cellu 1,7g
shadoes gf4 64m mx440 tv-out
256m ddram pc 2100
10g seagate
canyon v2m-l

3dmark 2100se 5600

win98 se

midagi klokatud pole
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 11 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2003 23:49:31 vasta tsitaadiga

keegi läppariga kah 3dmarki teinud?palju punkte?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2003 01:15:21 vasta tsitaadiga

ZorroZip kirjutas:
9100 POWAA
9610 3DMARKs
Oma konfiga esimene futuremarkis icon_biggrin.gif
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7091570


heh, r9100'ga nii vähe ?

me @ http://service.futuremark.com/servlet/Index?pageid=/orb/projectdetails&projectType=6&projectId=7130107

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates


viimati muutis Noname 21.10.2003 00:27:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2003 19:15:00 vasta tsitaadiga

3D mark2001SE-4425 punkti icon_smile.gif Hea või halb? Masin confis
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2003 19:24:45 vasta tsitaadiga

keytron, vähe. liiga vähe. minu masin saab pea samapalju:
http://service.futuremark.com/compare?2k1=4545015

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2003 19:46:50 vasta tsitaadiga

keytron kirjutas:
3D mark2001SE-4425 punkti icon_smile.gif Hea või halb? Masin confis

kui 64bit mäludega, siis ok.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2003 20:54:24 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/servlet/Index?pageid=/orb/projectdetails&projectType=6&projectId=7132367 icon_wink.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 20.10.2003 22:04:22 vasta tsitaadiga

keytron kirjutas:
http://service.futuremark.com/servlet/Index?pageid=/orb/projectdetails&projectType=6&projectId=7132367 icon_wink.gif


väga vale link thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 20.10.2003 22:09:05 vasta tsitaadiga

mingi 8000 punni minu konf.

on norm, ise vaatan et natukene vähevõitu icon_rolleyes.gif ?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2003 22:23:09 vasta tsitaadiga

System Configuration
Operating System Microsoft Windows XP
DirectX Version 9.0
Mobo Manufacturer MSI
Mobo Model MS-6737
AGP Rates (Current/Available) 4x / 1x 2x 4x 
CPU Intel Pentium 4 1999 MHz
FSB 100 MHz
Memory 512 MB

Graphics Chipset NVIDIA GeForce FX 5200
Driver Name NVIDIA GeForce FX 5200
Driver Version 6.14.10.4523
Video Memory 128 MB
Program Version 3DMark2001 SE
Resolution 1024x768 32bit
Texture Format Compressed
FSAA Disabled

Z-Buffer Depth 24bit

Frame Buffer Double

Rendering Pipeline D3D Pure Hardware T&L



Detailed Test Results
3DMark Score 4452 3D marks



Game 1 Car Chase - Low Detail 66.3 FPS

Game 1 Car Chase - High Detail 23.0 FPS

Game 2 Dragothic - Low Detail 68.8 FPS

Game 2 Dragothic - High Detail 43.4 FPS

Game 3 Lobby - Low Detail 71.7 FPS

Game 3 Lobby - High Detail 35.2 FPS

Game 4 Nature 17.6 FPS



Fill Rate (Single-Texturing) 331.1 MTexels/s

Fill Rate (Multi-Texturing) 700.1 MTexels/s



High Polygon Count (1 light) 27.6 MTriangels/s

High Polygon Count (8 lights) 4.9 MTriangels/s



Environment Bump Mapping 56.8 FPS

DOT3 Bump Mapping 40.8 FPS



Vertex Shader 38.1 FPS

Pixel Shader 44.9 FPS

Advanced Pixel Shader 25.6 FPS



Point Sprite 8.8 MSprites/s


Selline siis..kus need "pudlikaelad asuvad" ?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Poco
HV kasutaja


liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2003 23:16:02 vasta tsitaadiga

pang kirjutas:
mingi 8000 punni minu konf.

on norm, ise vaatan et natukene vähevõitu icon_rolleyes.gif ?


Ma pakun, et gf3 ti200 on küllalt selle eest.
Mul oli r8500le ja nende keskmised tulemused (ilma klokita) 7500
Aga need peaks suht võrdsed kaardid olema.
Muidugi siis oli mul pc ka lahjem 1,2 tb 256 ddr 266mhz

_________________
Ei tea vist üldse midagi... või siiski?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 21.10.2003 00:25:51 vasta tsitaadiga

AMD Athlon XP 2600+
Abit NF-7
256MB DDR Kingston
Club 3d Radeon 9100 64MB Low Profile

3dmark2000 10230 punkti
3dmark2001 8288 punkti
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2003 00:32:24 vasta tsitaadiga

sain lõpuks kogu krempli korralikult tööle icon_lol.gif eks üritan seda skoori vaikselt parandada..

12579 3DMarks
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7133424
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skoop
Kreisi kasutaja
skoop

liitunud: 17.02.2002




sõnum 21.10.2003 02:12:03 vasta tsitaadiga

profiilis olev asi.

11400

video klokkimata. eks ma varsti postin midagi siia juurde.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2003 10:08:31 vasta tsitaadiga

minu arvuti saab hindeks veits üle 8100...
ega eriti rohkem taha kah icon_razz1.gif kaart läheb piisavalt kuumaks. krt, mitte ei saa aru, miks videokaartide tootjad panevad jahutusi aint gpu peale, taga võiks ju kaa midagi olla, just sealt kõige kuumem icon_confused.gif peab ikka trelli ära ootama ja siis leiutama kukkuma...

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skoop
Kreisi kasutaja
skoop

liitunud: 17.02.2002




sõnum 21.10.2003 17:11:12 vasta tsitaadiga

sai siis veits overclocatud ka ti4200 300/600 :
tulemus
13072

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7135672

ja prose 2,2GHz peale:

13480

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7136399
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2003 20:26:57 vasta tsitaadiga

10549 punni

Radeon 9100

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7139857

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 23.10.2003 12:21:32 vasta tsitaadiga

ei tea mis kamm võib olla varem ole kõige uuemate nvidia draiveritega defauldis 11k punni nüüd ainult 10k
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.