Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa Kodu internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 18:00:55 vasta tsitaadiga

tekkis selline probleem, et DTV paketi internetiühendus on mega aeglaseks läinud .. netilehed avanevad väga aeglaselt ja faile alla tömmates tuleb umbkaudu 50kbps .. pordid on lahti ja ennem tuli ikka 700-900kbps alla. probleem ilmnes paari päeva eest. imelik on ka IP aadress: ennem oli algus kolmekohaline, nüüd on mingi xx.xxx.xx.xxx

edit: nüüd näitab, et pordid ka kinni. mis toimub ? icon_rolleyes.gif selle elioniga on ikka üks jama teise otsas, täiesti uskumatu thumbs_down.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 25.09.2009 20:37:10 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
tekkis selline probleem, et DTV paketi internetiühendus on mega aeglaseks läinud .. netilehed avanevad väga aeglaselt ja faile alla tömmates tuleb umbkaudu 50kbps .. pordid on lahti ja ennem tuli ikka 700-900kbps alla. probleem ilmnes paari päeva eest. imelik on ka IP aadress: ennem oli algus kolmekohaline, nüüd on mingi xx.xxx.xx.xxx

edit: nüüd näitab, et pordid ka kinni. mis toimub ? icon_rolleyes.gif selle elioniga on ikka üks jama teise otsas, täiesti uskumatu thumbs_down.gif


Sa ikka tead kuhu teemasse postitad icon_lol.gif paketivahetus toimunud, rike, helista 606 99 66 ja kysi icon_rolleyes.gif OT: lõpp
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 00:27:57 vasta tsitaadiga

Vabandust vaatasin valesti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 23:03:50 vasta tsitaadiga

Kui mul on paar kuud olnud Elisa 5 internet, mis see upgrade Elisa 400 peale maksma läheb? Kas peab maksma uuesti liitumisetasu 990 või trahvi 1000?
Ehk on keegi teinud läbi sellise paketivahetuse ja oskab täpsemalt kommenteerida thumbs_up.gif

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.09.2009 04:15:29 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
Kui mul on paar kuud olnud Elisa 5 internet, mis see upgrade Elisa 400 peale maksma läheb? Kas peab maksma uuesti liitumisetasu 990 või trahvi 1000?
Ehk on keegi teinud läbi sellise paketivahetuse ja oskab täpsemalt kommenteerida thumbs_up.gif
ma olin juba küll ~3a elisa 15 kasutanud, kuid mingit ekstrat ei mäleta olevat
korraga seda 990.- ei maksnud ja jupphaaval samuti mitte

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2009 16:36:41 vasta tsitaadiga

Kuid kas keegi on vahetanud esimese 18 kuu jooksul interneti täisside paketi vastu?
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.09.2009 16:45:52 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
Kuid kas keegi on vahetanud esimese 18 kuu jooksul interneti täisside paketi vastu?
sisuliselt on see 990.- eeku neile kes soovivad omal majja/korterisse liini saada
kuna sulle on see sisse pandud juba, siis ei tule mingit lisatasu - neil ei ole seda millegagi põhjendada, kuna sa juba oled liitunud internetiga

see tasu on seepärast, et elioni paari kasutatakse

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 28.09.2009 22:07:52 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
Kuid kas keegi on vahetanud esimese 18 kuu jooksul interneti täisside paketi vastu?
kogu info paketivahetusest Elisa hinnakirjalehel:

Tsiteerin:

Olemasolev klient
- Kui oled juba Elisa klient ja soovid liituda Täisside pakettidega, pead vormistama paketivahetuse.
- Paketivahetus suurema miinimumarve suunas on tasuta. Väiksema või samaväärse miinimumarve suunas vahetades kehtib paketivahetustasu 99.-.
- Kui sul on olemas soodushinnaga telefon, millel on kehtiv tähtajaline leping ja/või Koduinternet, millel on kehtiv tähtajaline leping, siis väiksema miinimumarve suunas ei ole paketivahetused lubatud (vahetades Täissidepaketi paketi vastu, kus Koduinterneti teenuse tingimused on erinevad Sinu tänase paketi tingimustest, võib õigus Koduinterneti teenust tasuta saada katkeda ning Sul tuleb senise teenuse kasutamise jätkamiseks igakuist tasu hakata maksma. Näiteks vahetades Elisa 400 paketi Elisa 200 paketi vastu; soodushinnaga telefoni tähtajalise lepingu korral paketivahetuse puhul väiksema miinimumarve suunas tuleb Sul maksta telefoni käsitlustasu).
- Samuti ei ole paketivahetus Täissidepakettidesse lubatud, kui sul on võetud 2 soodushinnaga telefoni, millele on kehtivad tähtajalised lepingud.
Kui sul on 2 soodushinnaga telefoni kehtiva tähtajalise lepinguga, pead ootama ühe lepingu tähtaja lõppemiseni ning seejärel saad liituda Täissidepakettidega.
- Koduinterneti kiiruse muutmine suuremaks on tasuta, aeglasemaks muutmine maksab 99 krooni. Kui sul on praegu suurem kiirus Koduinternetil ning liitud Täissidepaketiga ja soovid selle kiiruse alles jätta, vaata hinnakirjast, kui palju tuleb selle eest igakuiselt lisaks tasuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 10:26:57 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
Kuid kas keegi on vahetanud esimese 18 kuu jooksul interneti täisside paketi vastu?


Ei kaasne mingeid probleeme


viimati muutis overgrow 01.12.2009 10:31:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2009 15:34:30 vasta tsitaadiga

Elisa 15Mbit/s nüüd siis ka Tartus.
http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Firmast/Uudised/174/elisa-pakub-interneti-pusiuhendust-tartu-linnas
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2009 23:35:15 vasta tsitaadiga

välisühendus uimab täiega keila elisa wimax mastist

Pinging google.com [74.125.53.100] with 32 bytes of data:

Reply from 74.125.53.100: bytes=32 time=235ms TTL=45
Reply from 74.125.53.100: bytes=32 time=299ms TTL=45
Reply from 74.125.53.100: bytes=32 time=269ms TTL=45
Reply from 74.125.53.100: bytes=32 time=236ms TTL=45

samas neti.ee oluliselt parem
Pinging neti.ee [195.50.209.246] with 32 bytes of data:

Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=45ms TTL=55
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=35ms TTL=55
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=39ms TTL=55
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=43ms TTL=55

on keegi veel samas kandis sama jamaga?

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2009 03:51:35 vasta tsitaadiga

Vase taga - Elisa kodu15:
Pinging google.com [74.125.67.100] with 32 bytes of data:
Reply from 74.125.67.100: bytes=32 time=141ms TTL=50
Reply from 74.125.67.100: bytes=32 time=135ms TTL=50
Reply from 74.125.67.100: bytes=32 time=143ms TTL=50
Reply from 74.125.67.100: bytes=32 time=139ms TTL=50

Pinging neti.ee [195.50.209.246] with 32 bytes of data:
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=7ms TTL=53
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=7ms TTL=53
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=6ms TTL=53
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=6ms TTL=53
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2009 09:53:14 vasta tsitaadiga

miks te googlet pingite? kunagi ei tea ju, mis ip selle nime taha tuleb.. teinekord on usa ip, teinekord jälle eesti..
_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2009 10:21:05 vasta tsitaadiga

minu paha, ei ole nii kõva pingi mees, aga t0rrent samal ajal tegi ikka 80-90kb ühenduse kui proovisin.
hommikul oli ühendus jälle normis, pingi ei proovind, aga philips.com lehelt sain kätte 30mb update zip faili.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2009 19:50:27 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
miks te googlet pingite? kunagi ei tea ju, mis ip selle nime taha tuleb.. teinekord on usa ip, teinekord jälle eesti..

Mul on google alati suht samasse suurusjärku, Eesti server küll ei ole kunagi olnud icon_rolleyes.gif Pingin ka välismaistest googlet, sest kasutan seda lehte kõige rohkem kordi ja see annab kõige objektiivsema tulemuse.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kinkymint
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2009




sõnum 14.12.2009 21:52:08 vasta tsitaadiga

oman elisa 400 paketi selle tavalise http://www.thomson.net/SiteCollectionImages/Products/Big%20product/DSL%20Modems%20and%20gateways/500_ST516_gen.jpg modemiga.. ja sooviks netti kahte arvutisse vedada- siis ruuteri abil ( nimeks Canyon). kuidas ma toimima peaks et asi tööle hakkaks.. juhtmed taha ja ... mis edasi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.12.2009 22:11:26 vasta tsitaadiga

kinkymint kirjutas:
oman elisa 400 paketi selle tavalise http://www.thomson.net/SiteCollectionImages/Products/Big%20product/DSL%20Modems%20and%20gateways/500_ST516_gen.jpg modemiga.. ja sooviks netti kahte arvutisse vedada- siis ruuteri abil ( nimeks Canyon). kuidas ma toimima peaks et asi tööle hakkaks.. juhtmed taha ja ... mis edasi?
elisa pakub ju tasuta viisakat ruuterit, mis selle töö ise ära teeb icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kinkymint
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2009




sõnum 14.12.2009 22:22:57 vasta tsitaadiga

no ma ei tea et see tasuta oleks.. 50 krooni kuu kui ma ei eksi on see wifi ruuter-... võimalik jah aga lisatasu eest .9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.12.2009 22:33:46 vasta tsitaadiga

õigus jah, mul seisab elisa600 tühjalt riiulis icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2009 22:36:00 vasta tsitaadiga

kas keegi teab mis dns serverid on? tahan porte suunata ja oleks vaja
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Netfish
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002




sõnum 14.12.2009 23:03:02 vasta tsitaadiga

Avalikud on suht kiirelt leitavad icon_rolleyes.gif

194.204.0.1
194.204.18.244
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 14:48:28 vasta tsitaadiga

kinkymint kirjutas:
oman elisa 400 paketi selle tavalise http://www.thomson.net/SiteCollectionImages/Products/Big%20product/DSL%20Modems%20and%20gateways/500_ST516_gen.jpg modemiga.. ja sooviks netti kahte arvutisse vedada- siis ruuteri abil ( nimeks Canyon). kuidas ma toimima peaks et asi tööle hakkaks.. juhtmed taha ja ... mis edasi?


Pead oma Canyoni ruuteri ära konfima. WAN-poole IP saad kätte DHCP-ga. Erinevalt Elionist ilma PPPOE-ta. LAN poole konfid ise nagu tahad. DHCP server jms. Tavaliselt on LAN-pool juba vaikimisi suht talutava konfiga.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 18:01:13 vasta tsitaadiga

Mis teil Elisa 5 ühenduse ping on Eesti serveritega?
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 20:10:38 vasta tsitaadiga

keila wimax masti pealt jälle ühendus katkeb.
ruuter ei saa dhcp seadistusel ip kätte.
vahest töötab mitu tundi, ja siis tilgub 20-30min kaupa, 10min pausidega.

on veel kasutajaid keila mastilt?

kuidas saaks Alvarion seadme menüüsse ja näha signaalitugevust?

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 22:12:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuidas saaks Alvarion seadme menüüsse ja näha signaalitugevust?


arvutile staatiline ip paika:
ip: 192.168.254.250
mask: 255.255.255.0

veebibrauser lahti ning aadressi reale:
192.168.254.251
kasutajanimi: installer
parool: installer

juhul kui viimased muudetud muidugi pole.
menüüs peaksid ise aru saama kus levi on..välimus sarnane mobiilipügalatele.
andmeid muuta ei soovita sest siis tuleb teenusepakkuja arvet tegema icon_wink.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 22:57:52 vasta tsitaadiga

tänud "indrekp"
panin praegu lauamasina otse alvarioni külge, praegu töötab,
kas siis on linksys wrt54g_v3,1 mingi häda külge tuld, või mõni seal taga olev dreambox jamab. (otsin ühe vana ruuteri ja panen boxid sinna majandama prooviks).

numbrid olid järgmised kvaliteedi lehel:
Link Quality
DL SNR: 32 dB
DL RSSI: -65 dBm
UP SNR: 31 dB
UP RSSI: -72 dBm
Optimal Rx Rate: QAM64 3/4
Last Tx Rate: QAM64 3/4
Last Tx Power: 18 dBm

ja "levipulkasid" näitas 10st 8.
http://www.upload.ee/image/304486/alv_5_perf_monit_1_link_quality.JPG

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2009 17:38:30 vasta tsitaadiga

levi on ideaalne, wrt54g v3.1 on võimeline kasutama ddwrt tarkvara mis on kõvasti stabiilsem, googelda ning kasuta seda juhul kui see juba ruuteris olemas ei ole.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2009 23:56:27 vasta tsitaadiga

panin masina otse alvarioni külge, ikka katkes,
panin teise ruuteri otsa sati aparaadid,
siis panin teise ruuteri otsa ainult ühe aparaadi, aga ei midagi, ikka katkeb.

nüüd märkasin et õhtul kuskil peale 18 hakkab hakkima !!
ei tea kas tekib võrgus konflikt mõne teise alvarioniga, või ...

päeval töötab ilusti.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2009 10:46:56 vasta tsitaadiga

peab paluma teenusepakkujal ühendust kontrollida, wimaxi üks hea eelis on see, et üks seade ei sega teist wimax seadet. Tegemist võib olla siiski saatja ülekoormusega kuna kellaaeg on ju õhtune. Selle selgitab siiski teenuse pakkuja.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2009 13:01:27 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
peab paluma teenusepakkujal ühendust kontrollida, wimaxi üks hea eelis on see, et üks seade ei sega teist wimax seadet. Tegemist võib olla siiski saatja ülekoormusega kuna kellaaeg on ju õhtune. Selle selgitab siiski teenuse pakkuja.
eile kurtsin 15 ajal tehnilisele toele et u 18-18.30 katkeb,
ja pidin tagasi helistama, sel momendil kui ühendust pole, aga eile ei katkenudki (enam).
aru ei saagi, proovisin 2 eraldi arvutiga otse Alvarion otsast juhtmega, ja ikka katkes,
kummaski mingeid trojaane või viiruseid trendmicro.com online viiruseotsing ei tuvastanud.
eks ootan tänase õhtuni.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2009 12:19:38 vasta tsitaadiga

ma sain 516v6 modemi ja tehnik käis ja pani asja tööle. Pakis oli kaasas mingi installi cd aga selle installi käigus küsib modemi kasutajanime ja parooli.
On need mingid üldised?
kas elisa jagab neid lahkelt või raha eest?

kui ma teen täisreseti(hoian seda reseti nuppu 12sekki all nagu netis kirjutatakse), siis saab kusagilt netist feel FW-d ka uuendada ja see nullib kõik paroolid.
Kas ma peale seda saan iseseisvalt selle modemi seadistatud?
Kas elisa annab mulle tappa??

Tõesti mitte keegi ei oska vastata???

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2010 14:43:22 vasta tsitaadiga

Hetkel on ühendus Elisa ja EEneti võrkude vahel täitsa puudulik. Ei tea küll, kas see on Elisa või EENeti viga, aga loodetavasti tehakse varsti korda - eksamisessi ajal on inimestel ülikoolide lehti väga vaja.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2010 12:56:47 vasta tsitaadiga

Viimastel päevadel tundub Elisa ühendusel üldse midagi viga olemat. Kogu aeg kaob ära. Vahest saab 1-2 tundi normaalselt olla. Siis järsku hakkab jama. On ja ei ole.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 12.01.2010 14:01:56 vasta tsitaadiga

Elionil on viimasel ajal samasugune hakkimine, pidevalt ja igapäevaselt. Võibolla on õues liiga külm ja kaablid jääs? icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tennine
HV vaatleja
tennine

liitunud: 10.01.2006




sõnum 12.01.2010 16:02:26 vasta tsitaadiga

evald112 kirjutas:
ma sain 516v6 modemi ja tehnik käis ja pani asja tööle. Pakis oli kaasas mingi installi cd aga selle installi käigus küsib modemi kasutajanime ja parooli.
On need mingid üldised?
kas elisa jagab neid lahkelt või raha eest?

kui ma teen täisreseti(hoian seda reseti nuppu 12sekki all nagu netis kirjutatakse), siis saab kusagilt netist feel FW-d ka uuendada ja see nullib kõik paroolid.
Kas ma peale seda saan iseseisvalt selle modemi seadistatud?
Kas elisa annab mulle tappa??

Tõesti mitte keegi ei oska vastata???


kõigi nende küsimustega pöördu elisa klienditeenindusse, pole mõtet HV foorumis sellest pasundada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 14:19:11 vasta tsitaadiga

Kuidas oleks elisa võrgus võimalik TG784 tööle saada. TG782 töötab ilust icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 19.01.2010 13:55:26 vasta tsitaadiga

Palju see upload on Elisa-15 ? Mis on odavam ja perem pärnus? Kas elioni kodulahendus või see elisa 15?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 19.01.2010 14:02:06 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
Palju see upload on Elisa-15 ? Mis on odavam ja perem pärnus? Kas elioni kodulahendus või see elisa 15?

Upload on ~1Mbit (reaalselt kusagil 900kbit), kui valid Elisa ja Elioni vahel siis mõtle kõigepealt, kas sul TV signaali ka vaja, kui on siis arvesta, et Elisa tv-d ei paku (ja see tuleb lisaks võtta mõnelt kaabli pakkujalt).
Kui sul on juba Elisast mobiilid ja täisside 400, siis 15-nese neti saad 101.- krooni eest kuus (Elionilt on odavaim pakett nende koduka järgi 259.-).
Kvaliteedilt (katkestused jms) on Elisa-Elion suhteliselt võrdsed teenused.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2010 15:43:09 vasta tsitaadiga

Mainiks siis veel ära, et elisa 5 on ka sama üles laadimis kiirusega ja ei pea miskit juurde maksma icon_wink.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 25.01.2010 20:40:09 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
kui valid Elisa ja Elioni vahel siis mõtle kõigepealt, kas sul TV signaali ka vaja, kui on siis arvesta, et Elisa tv-d ei paku (ja see tuleb lisaks võtta mõnelt kaabli pakkujalt).

mida nee tasuta Eesti kanalid reklaamis tähendavad? icon_rolleyes.gif http://www.elisa.ee/

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2010 20:55:03 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
ref kirjutas:
kui valid Elisa ja Elioni vahel siis mõtle kõigepealt, kas sul TV signaali ka vaja, kui on siis arvesta, et Elisa tv-d ei paku (ja see tuleb lisaks võtta mõnelt kaabli pakkujalt).

mida nee tasuta Eesti kanalid reklaamis tähendavad? icon_rolleyes.gif http://www.elisa.ee/

seda, et tasuta antakse õhudigiboks mille oma olemasoleva antennikaabliga ühendada saad ja õhust tasuta 5 telekanalit vaadata saad, muidugi kui digivõimeline antenn olemas on.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 15:49:35 vasta tsitaadiga

Mingi imelik kala. Senini oli mul lahja kodulahendus kiirusega 1mbit alla.

Nüüd siis sain tellitud 12/1 lahendus. Kuid muutust ei ole. Helistasin klienditeenindusse ja sealt öeldi, et kõik peaks toimima. Mainisin, et mul on vanem Nokia modem M5921. Selle peale öeldi, et see arvatavasti rohkem välja ei võta kui 5-6mbit alla.

Sellegi poolest mingit kiiruse tõusu võiks ju eeldada. Eks uue modemi muretsen niikuinii, aga seni tahaks teada milles probleem on, et üldse kiirus ei ole paranenud.

Modemist läheb kaabel ruuterisse trendnet TW100-S4W1CA. Sealt omakorda 2-te lauaarvutisse ning kolmas juhe veel Wifi ruuterisse mis annab netti läpakale.

Ei tohiks ju vahet olle, kas läbi ruuterite läheb nett või otse. See trendneti ruuter peaks ju võimaldama 100M ühendust.


Eks ma mässan omaette veel veidi, aga teie arvamusi oleks ka hea teada.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 18.02.2010 16:01:34 vasta tsitaadiga

Archangel, lase Elisal uuem speedtouch koju tuua, see nagunii lepingu "küljes" ega maksa sulle midagi (ok, kui ära lõhud pead hüvitama) ning pole mingit põhjust ADSL2 võrgus vana modemiga passida...

Lisaks on tollel juba pisike switch ja wifi-ruuter küljes (kui vastava asja tellid), nii, et saad oma trendneti ja wihvi purgi järelturgu lükata ja paar kopsikut vähem vedelema...

Üldiselt, vabanda mu otses küsimust, kuid kuidas sa oma M5921-e Elisa võrgus toimima said ? Ise pole nad mõnda aega juba Nokia/ZyXeli seadmeid jaganud, ning konfi osas on ka suht kitsid... mõne aja eest, kui oli soov elionist üle minna, siis soovitati too M5921 mul muuseumile annetada...

_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 16:02:34 vasta tsitaadiga

Küsi Elisast tg782 ja on wifi ja 4 porti ja telefon kohe olemas. Lisaks on usb ka olemas pidavat vist saama läbi selle printida ka. Kuumaks on 50.-
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 16:21:03 vasta tsitaadiga

No mässasin mis mässasin. Kõikidele masinatele restardid ja juhtmed sisse välja... hakkas lõpuks funkama. Kiirus ongi 6mbit, rohkem modem välja ei anna. Vähemalt oli asi selge, et lihtsalt uus ühendus ei hakanud lambist funkama. Tegin enne ainult modemile ja ruuterile restarte. Wifi oma tahtis ka vägistamist saada, millegi pärast imes see kiiruse ära.

Ja lisaks postitasin valesse teemasse. Tegelikult on mul Elioni kodulahendus. Mobiil kurat on mu Elisa. Niiet sorry selle pärast.


Aga tänud kiireti vastuste eest. Uurin kindlasti mingi uue moodsa modemi. Hea oleks küll, kui neid masinaid vähem oleks. Praegu komista ühe otsa ning kuku kolmandale peale...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 17:01:14 vasta tsitaadiga

Siis pane TG784 icon_wink.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2010 01:43:34 vasta tsitaadiga

Täna vaatasin Elisa kodulehe ja sain näha et need ei paku enam täissidepaketti tasuta mobiilse ja kodu netiga, vaid selle eest tuleb eraldi maksta (Ennem sai 400 EEKu eest 400EEK kõneaega, 250 m-internetti, koduinterneti), nüüd saab (250eek eest kõneaega, 0MB(?) m-interneti, koduinterneti).

Selline küsimus kas uued tariifid kehtivad ainult nendel kes sõlmivad tänasest lepinguid, või kõikidele (k.a. need kes juba sõlminud lepinguid vanade tariifidega)

_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2010 10:23:01 vasta tsitaadiga

Kaemka kirjutas:
Täna vaatasin Elisa kodulehe ja sain näha et need ei paku enam täissidepaketti tasuta mobiilse ja kodu netiga, vaid selle eest tuleb eraldi maksta (Ennem sai 400 EEKu eest 400EEK kõneaega, 250 m-internetti, koduinterneti), nüüd saab (250eek eest kõneaega, 0MB(?) m-interneti, koduinterneti).

Selline küsimus kas uued tariifid kehtivad ainult nendel kes sõlmivad tänasest lepinguid, või kõikidele (k.a. need kes juba sõlminud lepinguid vanade tariifidega)


vanadele olijatele peaks olema ikka sama pakett mis lepingu sõlmimise hetkel, vastasel juhul peavad nad võimaldama sul ilma rahata lahtiütlemise.(st et ei pea maksma 1000eeku varase lahtiütlemise tasu)

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.04.2010 10:44:18 vasta tsitaadiga

vaatasin, et personaalset kliendihaldurit ka justkui pole icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2010 20:22:54 vasta tsitaadiga

masu jõuab sideettevõteteni teistest hiljem icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa Kodu internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.