|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
25.09.2009 18:00:55
|
|
|
tekkis selline probleem, et DTV paketi internetiühendus on mega aeglaseks läinud .. netilehed avanevad väga aeglaselt ja faile alla tömmates tuleb umbkaudu 50kbps .. pordid on lahti ja ennem tuli ikka 700-900kbps alla. probleem ilmnes paari päeva eest. imelik on ka IP aadress: ennem oli algus kolmekohaline, nüüd on mingi xx.xxx.xx.xxx
edit: nüüd näitab, et pordid ka kinni. mis toimub ? selle elioniga on ikka üks jama teise otsas, täiesti uskumatu
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
25.09.2009 20:37:10
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
tekkis selline probleem, et DTV paketi internetiühendus on mega aeglaseks läinud .. netilehed avanevad väga aeglaselt ja faile alla tömmates tuleb umbkaudu 50kbps .. pordid on lahti ja ennem tuli ikka 700-900kbps alla. probleem ilmnes paari päeva eest. imelik on ka IP aadress: ennem oli algus kolmekohaline, nüüd on mingi xx.xxx.xx.xxx
edit: nüüd näitab, et pordid ka kinni. mis toimub ? selle elioniga on ikka üks jama teise otsas, täiesti uskumatu  |
Sa ikka tead kuhu teemasse postitad paketivahetus toimunud, rike, helista 606 99 66 ja kysi OT: lõpp
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
26.09.2009 00:27:57
|
|
|
Vabandust vaatasin valesti
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
26.09.2009 23:03:50
|
|
|
Kui mul on paar kuud olnud Elisa 5 internet, mis see upgrade Elisa 400 peale maksma läheb? Kas peab maksma uuesti liitumisetasu 990 või trahvi 1000?
Ehk on keegi teinud läbi sellise paketivahetuse ja oskab täpsemalt kommenteerida
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.09.2009 04:15:29
|
|
|
| VR53 kirjutas: |
Kui mul on paar kuud olnud Elisa 5 internet, mis see upgrade Elisa 400 peale maksma läheb? Kas peab maksma uuesti liitumisetasu 990 või trahvi 1000?
Ehk on keegi teinud läbi sellise paketivahetuse ja oskab täpsemalt kommenteerida  |
ma olin juba küll ~3a elisa 15 kasutanud, kuid mingit ekstrat ei mäleta olevat
korraga seda 990.- ei maksnud ja jupphaaval samuti mitte
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
27.09.2009 16:36:41
|
|
|
Kuid kas keegi on vahetanud esimese 18 kuu jooksul interneti täisside paketi vastu?
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.09.2009 16:45:52
|
|
|
| VR53 kirjutas: |
| Kuid kas keegi on vahetanud esimese 18 kuu jooksul interneti täisside paketi vastu? |
sisuliselt on see 990.- eeku neile kes soovivad omal majja/korterisse liini saada
kuna sulle on see sisse pandud juba, siis ei tule mingit lisatasu - neil ei ole seda millegagi põhjendada, kuna sa juba oled liitunud internetiga
see tasu on seepärast, et elioni paari kasutatakse
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
28.09.2009 22:07:52
|
|
|
| VR53 kirjutas: |
| Kuid kas keegi on vahetanud esimese 18 kuu jooksul interneti täisside paketi vastu? |
kogu info paketivahetusest Elisa hinnakirjalehel:
Tsiteerin:
Olemasolev klient
- Kui oled juba Elisa klient ja soovid liituda Täisside pakettidega, pead vormistama paketivahetuse.
- Paketivahetus suurema miinimumarve suunas on tasuta. Väiksema või samaväärse miinimumarve suunas vahetades kehtib paketivahetustasu 99.-.
- Kui sul on olemas soodushinnaga telefon, millel on kehtiv tähtajaline leping ja/või Koduinternet, millel on kehtiv tähtajaline leping, siis väiksema miinimumarve suunas ei ole paketivahetused lubatud (vahetades Täissidepaketi paketi vastu, kus Koduinterneti teenuse tingimused on erinevad Sinu tänase paketi tingimustest, võib õigus Koduinterneti teenust tasuta saada katkeda ning Sul tuleb senise teenuse kasutamise jätkamiseks igakuist tasu hakata maksma. Näiteks vahetades Elisa 400 paketi Elisa 200 paketi vastu; soodushinnaga telefoni tähtajalise lepingu korral paketivahetuse puhul väiksema miinimumarve suunas tuleb Sul maksta telefoni käsitlustasu).
- Samuti ei ole paketivahetus Täissidepakettidesse lubatud, kui sul on võetud 2 soodushinnaga telefoni, millele on kehtivad tähtajalised lepingud.
Kui sul on 2 soodushinnaga telefoni kehtiva tähtajalise lepinguga, pead ootama ühe lepingu tähtaja lõppemiseni ning seejärel saad liituda Täissidepakettidega.
- Koduinterneti kiiruse muutmine suuremaks on tasuta, aeglasemaks muutmine maksab 99 krooni. Kui sul on praegu suurem kiirus Koduinternetil ning liitud Täissidepaketiga ja soovid selle kiiruse alles jätta, vaata hinnakirjast, kui palju tuleb selle eest igakuiselt lisaks tasuda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
overgrow
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2005
|
07.10.2009 10:26:57
|
|
|
| VR53 kirjutas: |
| Kuid kas keegi on vahetanud esimese 18 kuu jooksul interneti täisside paketi vastu? |
Ei kaasne mingeid probleeme
viimati muutis overgrow 01.12.2009 10:31:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
30.11.2009 23:35:15
|
|
|
välisühendus uimab täiega keila elisa wimax mastist
Pinging google.com [74.125.53.100] with 32 bytes of data:
Reply from 74.125.53.100: bytes=32 time=235ms TTL=45
Reply from 74.125.53.100: bytes=32 time=299ms TTL=45
Reply from 74.125.53.100: bytes=32 time=269ms TTL=45
Reply from 74.125.53.100: bytes=32 time=236ms TTL=45
samas neti.ee oluliselt parem
Pinging neti.ee [195.50.209.246] with 32 bytes of data:
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=45ms TTL=55
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=35ms TTL=55
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=39ms TTL=55
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=43ms TTL=55
on keegi veel samas kandis sama jamaga?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
01.12.2009 03:51:35
|
|
|
Vase taga - Elisa kodu15:
Pinging google.com [74.125.67.100] with 32 bytes of data:
Reply from 74.125.67.100: bytes=32 time=141ms TTL=50
Reply from 74.125.67.100: bytes=32 time=135ms TTL=50
Reply from 74.125.67.100: bytes=32 time=143ms TTL=50
Reply from 74.125.67.100: bytes=32 time=139ms TTL=50
Pinging neti.ee [195.50.209.246] with 32 bytes of data:
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=7ms TTL=53
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=7ms TTL=53
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=6ms TTL=53
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=6ms TTL=53
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
01.12.2009 09:53:14
|
|
|
miks te googlet pingite? kunagi ei tea ju, mis ip selle nime taha tuleb.. teinekord on usa ip, teinekord jälle eesti..
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
01.12.2009 10:21:05
|
|
|
minu paha, ei ole nii kõva pingi mees, aga t0rrent samal ajal tegi ikka 80-90kb ühenduse kui proovisin.
hommikul oli ühendus jälle normis, pingi ei proovind, aga philips.com lehelt sain kätte 30mb update zip faili.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
01.12.2009 19:50:27
|
|
|
| lamp kirjutas: |
| miks te googlet pingite? kunagi ei tea ju, mis ip selle nime taha tuleb.. teinekord on usa ip, teinekord jälle eesti.. |
Mul on google alati suht samasse suurusjärku, Eesti server küll ei ole kunagi olnud Pingin ka välismaistest googlet, sest kasutan seda lehte kõige rohkem kordi ja see annab kõige objektiivsema tulemuse.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kinkymint
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.12.2009 22:11:26
|
|
|
elisa pakub ju tasuta viisakat ruuterit, mis selle töö ise ära teeb
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kinkymint
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2009
|
14.12.2009 22:22:57
|
|
|
| no ma ei tea et see tasuta oleks.. 50 krooni kuu kui ma ei eksi on see wifi ruuter-... võimalik jah aga lisatasu eest .9
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.12.2009 22:33:46
|
|
|
õigus jah, mul seisab elisa600 tühjalt riiulis
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
overgrow
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2005
|
14.12.2009 22:36:00
|
|
|
| kas keegi teab mis dns serverid on? tahan porte suunata ja oleks vaja
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Netfish
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.11.2002
|
14.12.2009 23:03:02
|
|
|
Avalikud on suht kiirelt leitavad
194.204.0.1
194.204.18.244
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
15.12.2009 14:48:28
|
|
|
Pead oma Canyoni ruuteri ära konfima. WAN-poole IP saad kätte DHCP-ga. Erinevalt Elionist ilma PPPOE-ta. LAN poole konfid ise nagu tahad. DHCP server jms. Tavaliselt on LAN-pool juba vaikimisi suht talutava konfiga.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
16.12.2009 20:10:38
|
|
|
keila wimax masti pealt jälle ühendus katkeb.
ruuter ei saa dhcp seadistusel ip kätte.
vahest töötab mitu tundi, ja siis tilgub 20-30min kaupa, 10min pausidega.
on veel kasutajaid keila mastilt?
kuidas saaks Alvarion seadme menüüsse ja näha signaalitugevust?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.12.2009 22:12:13
|
|
|
| tsitaat: |
kuidas saaks Alvarion seadme menüüsse ja näha signaalitugevust?
|
arvutile staatiline ip paika:
ip: 192.168.254.250
mask: 255.255.255.0
veebibrauser lahti ning aadressi reale:
192.168.254.251
kasutajanimi: installer
parool: installer
juhul kui viimased muudetud muidugi pole.
menüüs peaksid ise aru saama kus levi on..välimus sarnane mobiilipügalatele.
andmeid muuta ei soovita sest siis tuleb teenusepakkuja arvet tegema
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
16.12.2009 22:57:52
|
|
|
tänud "indrekp"
panin praegu lauamasina otse alvarioni külge, praegu töötab,
kas siis on linksys wrt54g_v3,1 mingi häda külge tuld, või mõni seal taga olev dreambox jamab. (otsin ühe vana ruuteri ja panen boxid sinna majandama prooviks).
numbrid olid järgmised kvaliteedi lehel:
Link Quality
DL SNR: 32 dB
DL RSSI: -65 dBm
UP SNR: 31 dB
UP RSSI: -72 dBm
Optimal Rx Rate: QAM64 3/4
Last Tx Rate: QAM64 3/4
Last Tx Power: 18 dBm
ja "levipulkasid" näitas 10st 8.
http://www.upload.ee/image/304486/alv_5_perf_monit_1_link_quality.JPG
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.12.2009 17:38:30
|
|
|
| levi on ideaalne, wrt54g v3.1 on võimeline kasutama ddwrt tarkvara mis on kõvasti stabiilsem, googelda ning kasuta seda juhul kui see juba ruuteris olemas ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
17.12.2009 23:56:27
|
|
|
panin masina otse alvarioni külge, ikka katkes,
panin teise ruuteri otsa sati aparaadid,
siis panin teise ruuteri otsa ainult ühe aparaadi, aga ei midagi, ikka katkeb.
nüüd märkasin et õhtul kuskil peale 18 hakkab hakkima !!
ei tea kas tekib võrgus konflikt mõne teise alvarioniga, või ...
päeval töötab ilusti.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.12.2009 10:46:56
|
|
|
| peab paluma teenusepakkujal ühendust kontrollida, wimaxi üks hea eelis on see, et üks seade ei sega teist wimax seadet. Tegemist võib olla siiski saatja ülekoormusega kuna kellaaeg on ju õhtune. Selle selgitab siiski teenuse pakkuja.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
19.12.2009 13:01:27
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| peab paluma teenusepakkujal ühendust kontrollida, wimaxi üks hea eelis on see, et üks seade ei sega teist wimax seadet. Tegemist võib olla siiski saatja ülekoormusega kuna kellaaeg on ju õhtune. Selle selgitab siiski teenuse pakkuja. |
eile kurtsin 15 ajal tehnilisele toele et u 18-18.30 katkeb,
ja pidin tagasi helistama, sel momendil kui ühendust pole, aga eile ei katkenudki (enam).
aru ei saagi, proovisin 2 eraldi arvutiga otse Alvarion otsast juhtmega, ja ikka katkes,
kummaski mingeid trojaane või viiruseid trendmicro.com online viiruseotsing ei tuvastanud.
eks ootan tänase õhtuni.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evald112
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006
|
22.12.2009 12:19:38
|
|
|
ma sain 516v6 modemi ja tehnik käis ja pani asja tööle. Pakis oli kaasas mingi installi cd aga selle installi käigus küsib modemi kasutajanime ja parooli.
On need mingid üldised?
kas elisa jagab neid lahkelt või raha eest?
kui ma teen täisreseti(hoian seda reseti nuppu 12sekki all nagu netis kirjutatakse), siis saab kusagilt netist feel FW-d ka uuendada ja see nullib kõik paroolid.
Kas ma peale seda saan iseseisvalt selle modemi seadistatud?
Kas elisa annab mulle tappa??
Tõesti mitte keegi ei oska vastata???
_________________ I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused. |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
04.01.2010 14:43:22
|
|
|
| Hetkel on ühendus Elisa ja EEneti võrkude vahel täitsa puudulik. Ei tea küll, kas see on Elisa või EENeti viga, aga loodetavasti tehakse varsti korda - eksamisessi ajal on inimestel ülikoolide lehti väga vaja.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
12.01.2010 12:56:47
|
|
|
| Viimastel päevadel tundub Elisa ühendusel üldse midagi viga olemat. Kogu aeg kaob ära. Vahest saab 1-2 tundi normaalselt olla. Siis järsku hakkab jama. On ja ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
12.01.2010 14:01:56
|
|
|
Elionil on viimasel ajal samasugune hakkimine, pidevalt ja igapäevaselt. Võibolla on õues liiga külm ja kaablid jääs?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tennine
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2006
|
12.01.2010 16:02:26
|
|
|
| evald112 kirjutas: |
ma sain 516v6 modemi ja tehnik käis ja pani asja tööle. Pakis oli kaasas mingi installi cd aga selle installi käigus küsib modemi kasutajanime ja parooli.
On need mingid üldised?
kas elisa jagab neid lahkelt või raha eest?
kui ma teen täisreseti(hoian seda reseti nuppu 12sekki all nagu netis kirjutatakse), siis saab kusagilt netist feel FW-d ka uuendada ja see nullib kõik paroolid.
Kas ma peale seda saan iseseisvalt selle modemi seadistatud?
Kas elisa annab mulle tappa??
Tõesti mitte keegi ei oska vastata??? |
kõigi nende küsimustega pöördu elisa klienditeenindusse, pole mõtet HV foorumis sellest pasundada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
17.01.2010 14:19:11
|
|
|
Kuidas oleks elisa võrgus võimalik TG784 tööle saada. TG782 töötab ilust
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
19.01.2010 13:55:26
|
|
|
| Palju see upload on Elisa-15 ? Mis on odavam ja perem pärnus? Kas elioni kodulahendus või see elisa 15?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
19.01.2010 14:02:06
|
|
|
| Killzone88 kirjutas: |
| Palju see upload on Elisa-15 ? Mis on odavam ja perem pärnus? Kas elioni kodulahendus või see elisa 15? |
Upload on ~1Mbit (reaalselt kusagil 900kbit), kui valid Elisa ja Elioni vahel siis mõtle kõigepealt, kas sul TV signaali ka vaja, kui on siis arvesta, et Elisa tv-d ei paku (ja see tuleb lisaks võtta mõnelt kaabli pakkujalt).
Kui sul on juba Elisast mobiilid ja täisside 400, siis 15-nese neti saad 101.- krooni eest kuus (Elionilt on odavaim pakett nende koduka järgi 259.-).
Kvaliteedilt (katkestused jms) on Elisa-Elion suhteliselt võrdsed teenused.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
19.01.2010 15:43:09
|
|
|
Mainiks siis veel ära, et elisa 5 on ka sama üles laadimis kiirusega ja ei pea miskit juurde maksma
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
25.01.2010 20:40:09
|
|
|
| ref kirjutas: |
| kui valid Elisa ja Elioni vahel siis mõtle kõigepealt, kas sul TV signaali ka vaja, kui on siis arvesta, et Elisa tv-d ei paku (ja see tuleb lisaks võtta mõnelt kaabli pakkujalt). |
mida nee tasuta Eesti kanalid reklaamis tähendavad? http://www.elisa.ee/
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.01.2010 20:55:03
|
|
|
| Duckhead kirjutas: |
| ref kirjutas: |
| kui valid Elisa ja Elioni vahel siis mõtle kõigepealt, kas sul TV signaali ka vaja, kui on siis arvesta, et Elisa tv-d ei paku (ja see tuleb lisaks võtta mõnelt kaabli pakkujalt). |
mida nee tasuta Eesti kanalid reklaamis tähendavad? http://www.elisa.ee/ |
seda, et tasuta antakse õhudigiboks mille oma olemasoleva antennikaabliga ühendada saad ja õhust tasuta 5 telekanalit vaadata saad, muidugi kui digivõimeline antenn olemas on.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
18.02.2010 15:49:35
|
|
|
Mingi imelik kala. Senini oli mul lahja kodulahendus kiirusega 1mbit alla.
Nüüd siis sain tellitud 12/1 lahendus. Kuid muutust ei ole. Helistasin klienditeenindusse ja sealt öeldi, et kõik peaks toimima. Mainisin, et mul on vanem Nokia modem M5921. Selle peale öeldi, et see arvatavasti rohkem välja ei võta kui 5-6mbit alla.
Sellegi poolest mingit kiiruse tõusu võiks ju eeldada. Eks uue modemi muretsen niikuinii, aga seni tahaks teada milles probleem on, et üldse kiirus ei ole paranenud.
Modemist läheb kaabel ruuterisse trendnet TW100-S4W1CA. Sealt omakorda 2-te lauaarvutisse ning kolmas juhe veel Wifi ruuterisse mis annab netti läpakale.
Ei tohiks ju vahet olle, kas läbi ruuterite läheb nett või otse. See trendneti ruuter peaks ju võimaldama 100M ühendust.
Eks ma mässan omaette veel veidi, aga teie arvamusi oleks ka hea teada.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
18.02.2010 16:01:34
|
|
|
Archangel, lase Elisal uuem speedtouch koju tuua, see nagunii lepingu "küljes" ega maksa sulle midagi (ok, kui ära lõhud pead hüvitama) ning pole mingit põhjust ADSL2 võrgus vana modemiga passida...
Lisaks on tollel juba pisike switch ja wifi-ruuter küljes (kui vastava asja tellid), nii, et saad oma trendneti ja wihvi purgi järelturgu lükata ja paar kopsikut vähem vedelema...
Üldiselt, vabanda mu otses küsimust, kuid kuidas sa oma M5921-e Elisa võrgus toimima said ? Ise pole nad mõnda aega juba Nokia/ZyXeli seadmeid jaganud, ning konfi osas on ka suht kitsid... mõne aja eest, kui oli soov elionist üle minna, siis soovitati too M5921 mul muuseumile annetada...
_________________ Elektri hind koos tasudega |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
18.02.2010 16:02:34
|
|
|
Küsi Elisast tg782 ja on wifi ja 4 porti ja telefon kohe olemas. Lisaks on usb ka olemas pidavat vist saama läbi selle printida ka. Kuumaks on 50.-
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
18.02.2010 16:21:03
|
|
|
No mässasin mis mässasin. Kõikidele masinatele restardid ja juhtmed sisse välja... hakkas lõpuks funkama. Kiirus ongi 6mbit, rohkem modem välja ei anna. Vähemalt oli asi selge, et lihtsalt uus ühendus ei hakanud lambist funkama. Tegin enne ainult modemile ja ruuterile restarte. Wifi oma tahtis ka vägistamist saada, millegi pärast imes see kiiruse ära.
Ja lisaks postitasin valesse teemasse. Tegelikult on mul Elioni kodulahendus. Mobiil kurat on mu Elisa. Niiet sorry selle pärast.
Aga tänud kiireti vastuste eest. Uurin kindlasti mingi uue moodsa modemi. Hea oleks küll, kui neid masinaid vähem oleks. Praegu komista ühe otsa ning kuku kolmandale peale...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
18.02.2010 17:01:14
|
|
|
Siis pane TG784
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaemka
HV Guru

liitunud: 28.03.2004
|
02.04.2010 01:43:34
|
|
|
Täna vaatasin Elisa kodulehe ja sain näha et need ei paku enam täissidepaketti tasuta mobiilse ja kodu netiga, vaid selle eest tuleb eraldi maksta (Ennem sai 400 EEKu eest 400EEK kõneaega, 250 m-internetti, koduinterneti), nüüd saab (250eek eest kõneaega, 0MB(?) m-interneti, koduinterneti).
Selline küsimus kas uued tariifid kehtivad ainult nendel kes sõlmivad tänasest lepinguid, või kõikidele (k.a. need kes juba sõlminud lepinguid vanade tariifidega)
_________________ GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0 |
|
| Kommentaarid: 333 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
263 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evald112
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006
|
02.04.2010 10:23:01
|
|
|
| Kaemka kirjutas: |
Täna vaatasin Elisa kodulehe ja sain näha et need ei paku enam täissidepaketti tasuta mobiilse ja kodu netiga, vaid selle eest tuleb eraldi maksta (Ennem sai 400 EEKu eest 400EEK kõneaega, 250 m-internetti, koduinterneti), nüüd saab (250eek eest kõneaega, 0MB(?) m-interneti, koduinterneti).
Selline küsimus kas uued tariifid kehtivad ainult nendel kes sõlmivad tänasest lepinguid, või kõikidele (k.a. need kes juba sõlminud lepinguid vanade tariifidega) |
vanadele olijatele peaks olema ikka sama pakett mis lepingu sõlmimise hetkel, vastasel juhul peavad nad võimaldama sul ilma rahata lahtiütlemise.(st et ei pea maksma 1000eeku varase lahtiütlemise tasu)
_________________ I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused. |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.04.2010 10:44:18
|
|
|
vaatasin, et personaalset kliendihaldurit ka justkui pole
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.04.2010 20:22:54
|
|
|
masu jõuab sideettevõteteni teistest hiljem
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|